Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Augustýn Jakub 049031 2009 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 19.08.20
Bareš Hugo 009027 2008 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 13.08.20
Beier Alva 060054 2005 C1 Loko Trutnov 2 slalom 19.08.20
Bergmannová Sandra 103010 2008 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 18.08.20
Bohatý Oto 011088 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.08.20
Bohatý Oto 011088 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 19.08.20
Bombic Erik 023079 2005 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 19.08.20
Burgerová Ester 090019 2004 C2 Wild Water Canoe Club FROL 3 slalom 19.08.20
Čapáková Eliška 116072 1995 K1 TJ Vodní Sporty Litovel 2 sjezd 10.08.20
Doležal Filip 133023 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 2 sjezd 12.08.20
Dorničák Maxim 103029 2007 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 18.08.20
Druska Vojta 023021 2006 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 13.08.20
Dziadek Marek 103017 2005 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 sjezd 12.08.20
Filipi Robert 043009 1964 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3+ slalom 19.08.20
Filipi Robert 043009 1964 K1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 2 slalom 10.08.20
Fusek Radomír 132040 1990 C1 TJ Valašské Meziříčí 2 slalom 19.08.20
Hanč Pavel 012034 2008 K1 DUKLA Brandýs 3 slalom 19.08.20
Hanuš Tomáš 061011 2005 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 13.08.20
Haviárová Zuzana 061035 2005 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 13.08.20
Hojdová Markéta 066017 2007 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 10.08.20
Houšková Kateřina 043014 2003 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 19.08.20
Hric Vítězslav 119025 1974 C1 UP Olomouc 3+ slalom 18.08.20
Hudeček Vojtěch 116023 1993 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 10.08.20
Hynek Pavel 059012 2003 K1 TJ Semily 2 sjezd 12.08.20
Chlouba Luboš 001061 1959 C1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 10.08.20
Chromá Nicol 119224 2004 C1 UP Olomouc 3+ slalom 18.08.20
Jílková Pavla 119227 2007 C1 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Jílková Pavla 119227 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 18.08.20
Jurásek Matěj 133028 2009 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 18.08.20
Jurásková Karina 133029 2008 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 18.08.20
Kasper Jakub 024056 2007 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Kasper Jakub 024056 2007 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Kočířová Valentýna 119208 2008 C1 UP Olomouc 2 sjezd 13.08.20
Kořínek Vilém 009064 1999 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Kot Michal 001139 2006 K1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 10.08.20
Kovařík Vít 011072 2003 K1 KK Brandýs nad Labem 2 sjezd 13.08.20
Kratochvíl Jakub 119175 2009 K1 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Kratochvíl Jakub 119175 2009 C1 UP Olomouc 3 slalom 18.08.20
Krč Ladislav 012016 1999 K1 DUKLA Brandýs 3+ slalom 19.08.20
Krejza Filip 064010 1989 K1 SKK Vysoké Mýto 2 slalom 13.08.20
Kubita Tomáš 121016 2008 K1 KK Opava 2 slalom 18.08.20
Kulhánek Adam 057102 2009 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 13.08.20
Maděrka Tobiáš 119214 2009 C2 UP Olomouc 3 slalom 18.08.20
Maděrka Tobiáš 119214 2009 C1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.20
Malý Filip 027031 2002 K1 Otava Strakonice 2 slalom 10.08.20
Marková Kristýna 060043 2009 K1 Loko Trutnov 3 sjezd 13.08.20
Marousková Tereza 119177 2009 C1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.20
Marousková Tereza 119177 2009 K1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.20
Matulková Jana 012064 1996 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 10.08.20
Míl Pavel 060038 1967 C1 Loko Trutnov 3 sjezd 13.08.20
Miller Jan 062001 1997 C1 TJ Turnov 2 slalom 19.08.20
Milotová Dora 001120 2007 C1 TJ Bohemians Praha 3 sjezd 10.08.20
Motlová Andrea 045016 2006 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 13.08.20
Motlová Andrea 045016 2006 K1 KVS Hradec Králové 2 slalom 13.08.20
Nekolná Žofie 011034 2006 C1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 13.08.20
Novák Dalibor 030042 2009 K1 VS Tábor 3 slalom 19.08.20
Novák Filip 001030 2002 K1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 19.08.20
Ondřich Adam 024006 2004 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 2 sjezd 10.08.20
Palouda Mikoláš 024004 2007 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Pinkava Matyáš 009072 2009 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Podušková Klára 009124 2008 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Pokorný Daniel 009003 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Pollert Metoděj 009110 2009 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 13.08.20
Ponížilová Miroslava 010106 1988 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 19.08.20
Prüher Vojtěch 023071 2006 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 13.08.20
Rašner Karel 185007 2004 K1 KK Postřelmov 3+ slalom 19.08.20
Retek Toman 119188 2007 C2 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Retek Václav 119189 2007 C2 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Riantová Anežka 030067 2008 K1 VS Tábor 2 slalom 13.08.20
Ruffer Matěj 057005 1999 C2 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 13.08.20
Řežábek Dominik 009040 2009 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Saifrtová Magdaléna 011071 2008 C1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 13.08.20
Samek Petr 061004 2008 K1 SK Třebechovice 3 sjezd 13.08.20
Samek Petr 061004 2008 K1 SK Třebechovice 3+ slalom 19.08.20
Satke Adam 103041 1994 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 18.08.20
Satke Adam 103041 1994 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 18.08.20
Sedlák Jakub 064057 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 13.08.20
Sládek Michal 039005 2009 K1 TJ Loko Plzeň 3 sjezd 10.08.20
Son Yunmi 043034 1985 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 19.08.20
Stolín Adam 060046 2005 K1 Loko Trutnov 3+ slalom 19.08.20
Stolín Adam 060046 2005 C1 Loko Trutnov 3 sjezd 13.08.20
Stránský Daniel 010103 2002 C2 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 19.08.20
Šafařík Pavel 024037 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Šafaříková Alena 024098 2006 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.08.20
Šandl Lukáš 023035 1983 C1 SK VS Č. Budějovice 3 sjezd 13.08.20
Šišpera Tomáš 133041 2008 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 18.08.20
Šotola Karel 116049 1997 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 sjezd 10.08.20
Šrámek Michal 012068 1982 C2 DUKLA Brandýs 2 sjezd 10.08.20
Šrámek Michal 012068 1982 K1 DUKLA Brandýs 3 sjezd 10.08.20
Štěpánková Julie 045033 2006 C1 KVS Hradec Králové 3+ slalom 13.08.20
Štěpánková Markéta 129041 2008 C1 TJ Šumperk z.s. 2 slalom 18.08.20
Štěpánková Stella 045034 2006 C1 KVS Hradec Králové 3+ slalom 19.08.20
Štýbnar Matěj 119209 2009 C1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.20
Štýbnar Matěj 119209 2009 C1 UP Olomouc 3 sjezd 10.08.20
Švehlová Rozárie 023015 2008 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 13.08.20
Tomeček Adam 133015 2008 C1 SK Veselí nad Moravou 3 sjezd 13.08.20
Tomeček Adam 133015 2008 K1 SK Veselí nad Moravou 2 sjezd 12.08.20
Tomek Lukáš 009061 1987 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 2 sjezd 10.08.20
Urban Jaroslav 119205 2004 K1 UP Olomouc 2 slalom 18.08.20
Urban Jaroslav 119205 2004 K1 UP Olomouc 2 sjezd 12.08.20
Vaculová Lucie 011075 2008 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 19.08.20
Vaculová Lucie 011075 2008 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.08.20
Vandasová Lenka 026004 1985 K1 SK Domeček Soběslav 2 sjezd 10.08.20
Veverka Lukáš 010008 2002 C2 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 19.08.20
Vojtíková Klára 011078 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 19.08.20
Vojtíková Klára 011078 2007 C1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 13.08.20
Voneš Jakub 011065 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 19.08.20
Voves Ladislav 014003 1985 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 19.08.20
Walter Jakub 119014 1998 C2 UP Olomouc 2 sjezd 13.08.20
Zátopek Vladimír 132037 1995 C1 TJ Valašské Meziříčí 3+ slalom 19.08.20
Zdráhal Jan 012043 1985 K1 DUKLA Brandýs 3 sjezd 10.08.20
Zeman Šimon 133127 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 2 sjezd 12.08.20
Zrzavý Jakub 064056 2005 K1 SKK Vysoké Mýto 2 sjezd 13.08.20
Žďárská Laura 057062 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 19.08.20

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu