ČPJ - Český pohár juniorů ve slalomu 2018

poslední aktualizace: 17.09.2018 08:10:56
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 26.05.2018
B - 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech, 27.05.2018
C - 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 09.06.2018
D - 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 10.06.2018
E - Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech, 08.09.2018
F - 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 15.09.2018
G - 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném, 16.09.2018

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2000-2007
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 682 / 681 / 753 / 621 / 751 / 752 / 68361
DM Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs1 / 751 / 753 / 622 / 682 / 682 / 681 / 75361
3.DS Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.4 / 575 / 53-1 / 755 / 534 / 574 / 57299
4.DS Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha5 / 534 / 575 / 534 / 574 / 576 / 49-277
5.DS Tichý Štěpán, 2000UP Olomouc6 / 4912 / 336 / 496 / 498 / 435 / 533 / 62262
6.DS Bárta Jan, 2000Univerzitní sportovní klub Praha3 / 623 / 622 / 68-3 / 62--254
7.DM Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk z.s.13 / 317 / 464 / 575 / 536 / 4915 / 279 / 40245
8.DS Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky17 / 2323 / 137 / 469 / 4012 / 333 / 625 / 53234
9.ZS Mrázek Jakub, 2004KK Opava11 / 359 / 4010 / 377 / 467 / 4631 / 57 / 46215
10.DS Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň7 / 4614 / 29-8 / 4310 / 3713 / 3110 / 37194
11.DM Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky21 / 1522 / 1411 / 3511 / 3514 / 297 / 468 / 43188
12.DM Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno14 / 2911 / 358 / 4328 / 811 / 3510 / 3721 / 15179
13.DM Procházka Josef, 2002DUKLA Brandýs18 / 2115 / 2716 / 2510 / 3727 / 911 / 356 / 49173
14.DM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc8 / 4310 / 3721 / 1520 / 1720 / 178 / 4315 / 27167
15.DM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc9 / 4020 / 179 / 4023 / 1318 / 219 / 4016 / 25166
16.DS Švejd Jakub, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.16 / 258 / 43-17 / 239 / 4027 / 919 / 19150
17.DM Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha15 / 27-15 / 2730 / 616 / 2518 / 2113 / 31131
18.DM Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou10 / 3713 / 31--15 / 2719 / 1935 / 1115
19.DM Hala Jiří, 2002UP Olomouc19 / 1918 / 2129 / 7-22 / 1416 / 2511 / 35114
20.DS Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha22 / 14-14 / 2912 / 3329 / 725 / 1120 / 17104
21.ZS Venc Štěpán, 2004DUKLA Brandýs20 / 1731 / 519 / 1921 / 1517 / 2317 / 2324 / 1297
22.DS Vavrla Adam, 2000KK Opava23 / 1326 / 1013 / 3113 / 3128 / 8-32 / 493
23.ZS Novák Matyáš, 2005UP Olomouc31 / 5-20 / 1716 / 2513 / 3123 / 1334 / 291
24.ZS Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice28 / 819 / 1932 / 4-19 / 1920 / 1718 / 2184
25.DS Zapletal Mikuláš, 2000Bohemians Praha12 / 336 / 49-----82
26.DS Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice-28 / 812 / 3329 / 7-12 / 33-81
27.DS Holínek Svatopluk, 2001TJ Šumperk z.s.29 / 717 / 2326 / 1034 / 2-24 / 1227 / 961
28.ZS Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--23 / 1332 / 432 / 426 / 1014 / 2960
29.DM Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky30 / 6--19 / 19--12 / 3358
DS Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha----30 / 614 / 2917 / 2358
ZS Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs24 / 1224 / 1218 / 21-26 / 1033 / 3-58
32.DM Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice33 / 330 / 6-18 / 21-21 / 1526 / 1055
33.DS Šanda Petr, 2000BS Vlašim26 / 1032 / 425 / 1114 / 29---54
34.ZS Bízek Marek, 2005KK Brandýs nad Labem32 / 4-24 / 1222 / 1431 / 522 / 1428 / 853
35.DM Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky-21 / 1517 / 2333 / 3-29 / 733 / 351
36.ZS Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.-16 / 2522 / 1435 / 1---40
37.DM Tesař Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice27 / 935 / 1-24 / 1224 / 12--34
DS Šorel Martin, 2001DUKLA Brandýs-34 / 227 / 927 / 935 / 1-23 / 1334
39.ZS Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.35 / 1--26 / 10-28 / 825 / 1130
DM Weisl Martin, 2002Univerzitní sportovní klub Praha25 / 1125 / 1128 / 8----30
41.ZS Kudrna Josef, 2004DUKLA Brandýs-29 / 7-31 / 521 / 1534 / 2-29
42.DS Milyan David, 2001TJ Loko Žatec----23 / 13-22 / 1427
DS Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.---15 / 27---27
44.DM Kirchner David, 2002Bohemians Praha34 / 227 / 933 / 325 / 11---25
45.DS Bergmann Ondřej, 2000Kanoe Klub Spoj Brno--30 / 6--30 / 6-12
46.DM Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn----25 / 11--11
47.DS Saal Štěpán, 2001Delfín Jablonec-----32 / 431 / 59
48.DM Horal Vojtěch, 2002Delfín Jablonec-----35 / 130 / 67
DM Novák Filip, 2002Bohemians Praha------29 / 77
50.DM Pátek Vítězslav, 2003Vodní sporty Zábřeh-33 / 3--33 / 3--6
51.ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc--31 / 5----5
52.DM Bergmann Bořivoj, 2003Kanoe Klub Spoj Brno----34 / 2--2
ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor--34 / 2----2
54.DM Míl Jakub, 2003Loko Trutnov--35 / 1----1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs2 / 682 / 681 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75375
2.DS Novotný Petr, 2000UP Olomouc1 / 751 / 752 / 682 / 682 / 687 / 468 / 43354
3.DM Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha4 / 573 / 623 / 626 / 498 / 432 / 683 / 62311
4.DM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha6 / 4911 / 3521 / 153 / 623 / 624 / 572 / 68298
5.DM Lerch Eduard, 2002DUKLA Brandýs3 / 624 / 5718 / 214 / 574 / 573 / 629 / 40295
6.DS Urban Daniel, 2001TJ Šumperk z.s.5 / 535 / 534 / 577 / 465 / 5315 / 274 / 57273
7.DS Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn14 / 296 / 495 / 535 / 537 / 468 / 43-244
8.DM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc7 / 468 / 439 / 409 / 4012 / 3310 / 376 / 49218
9.DS Bohatý Karel, 2001DUKLA Brandýs10 / 3716 / 2524 / 128 / 4316 / 255 / 537 / 46204
DS Gürtler Adam, 2001Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3312 / 337 / 4610 / 3735 / 111 / 355 / 53204
11.DM Ulitzka Oliver, 2002KK Opava8 / 4315 / 2714 / 2913 / 316 / 496 / 4913 / 31203
12.DS Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha20 / 177 / 4610 / 3711 / 359 / 409 / 4015 / 27198
13.DS Fiala Jakub, 2001UP Olomouc9 / 4010 / 3711 / 3518 / 2110 / 3714 / 2917 / 23178
14.DM Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha15 / 279 / 4012 / 3312 / 3314 / 2913 / 3111 / 35172
15.ZS Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.11 / 3514 / 298 / 4314 / 2915 / 2716 / 2514 / 29165
DM Stanovský Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice16 / 2513 / 316 / 4917 / 23-17 / 2310 / 37165
17.ZS Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha22 / 1418 / 2115 / 2724 / 1211 / 3519 / 1918 / 21123
18.ZS Beier Matouš, 2004Loko Trutnov21 / 1520 / 1716 / 2515 / 2719 / 1918 / 2119 / 19111
19.DS Koláček Petr, 2001DUKLA Brandýs23 / 1319 / 1913 / 3116 / 2524 / 12--100
20.ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc18 / 2123 / 1320 / 17-17 / 2323 / 1316 / 2599
21.DM Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice26 / 1026 / 1022 / 1419 / 1922 / 1412 / 3321 / 1595
DM Janů Filip, 2002UP Olomouc13 / 3132 / 4--13 / 3124 / 1220 / 1795
23.ZS Rašner Karel, 2004KK Postřelmov19 / 1921 / 1517 / 2321 / 1520 / 17--89
24.ZS Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice25 / 1117 / 23-20 / 1718 / 2121 / 1527 / 987
25.ZS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2322 / 1428 / 8--20 / 1724 / 1274
26.ZS Novák Matyáš, 2005UP Olomouc29 / 728 / 823 / 1322 / 1427 / 922 / 1423 / 1363
27.DM Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn24 / 1225 / 1132 / 4-25 / 1126 / 10-48
28.DM Klíma Vojtěch, 2002SK Vltava Č. Krumlov z.s.----33 / 325 / 1112 / 3347
29.ZS Vaněk Matěj, 2004VS Tábor28 / 829 / 726 / 1023 / 1328 / 8--46
30.DM Míl Jakub, 2003Loko Trutnov32 / 430 / 631 / 528 / 823 / 1329 / 726 / 1044
31.ZS Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha27 / 927 / 9---27 / 922 / 1441
32.DM Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice31 / 531 / 519 / 1925 / 11---40
ZS Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové33 / 334 / 227 / 926 / 1031 / 531 / 525 / 1140
34.DM Kuneš Daniel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn35 / 133 / 325 / 1127 / 930 / 628 / 831 / 539
DM Janoušek Viktor, 2003Univerzitní sportovní klub Praha30 / 624 / 1229 / 729 / 734 / 232 / 429 / 739
36.ZM Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové----29 / 730 / 630 / 619
37.DM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc----21 / 15--15
38.ZS Hartl Jakub, 2004Vodácký oddíl Horšovský Týn34 / 2-30 / 6--35 / 132 / 413
39.ZS Kosík Dan, 2004UP Olomouc-----34 / 228 / 810
DS Vavrla Adam, 2000KK Opava----26 / 10--10
41.ZS Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha-----33 / 333 / 36
42.DM Suk Jakub, 2002Loko Trutnov----32 / 4--4

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZS Beier Alva, 2005
Beier Matouš, 2004
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1 / 751 / 752 / 681 / 753 / 622 / 683 / 62361
2.ZS Prüher Vojtěch, 2006
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
--1 / 752 / 68-3 / 621 / 75280
3.DM Kuneš Daniel, 2003
Hartl Jakub, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
4 / 57-4 / 57-5 / 535 / 53-220
4.DS Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2 / 68-3 / 62-1 / 75--205
5.DM Wendl Samuel, 2003
Táborský Jan, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
----4 / 571 / 75-132
6.DM Janoušek Viktor, 2003
Stehno Petr, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
3 / 622 / 68-----130
7.ZS Mráka Jan, 2004
Gábrlík Jakub, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
-----4 / 572 / 68125
8.ZS Capalini Daniel, 2005
Venc Štěpán, 2004
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
----2 / 68--68
9.DM Hanuš Jiří, 2002
Marek Matyáš, 2003
SK Třebechovice
SK Třebechovice
----6 / 49--49

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 681 / 751 / 753 / 621 / 751 / 754 / 57368
2.DM Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec1 / 752 / 6821 / 151 / 757 / 464 / 571 / 75350
3.DM Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs4 / 573 / 626 / 492 / 682 / 683 / 622 / 68328
4.DS Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha8 / 434 / 572 / 684 / 578 / 4312 / 333 / 62287
5.DS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno3 / 625 / 534 / 576 / 495 / 53--274
6.DM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc11 / 357 / 463 / 627 / 463 / 625 / 539 / 40269
7.ZS Kneblová Klára, 2005UP Olomouc9 / 409 / 408 / 4310 / 376 / 492 / 686 / 49249
8.DM Neugebauerová Anna Marie, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky6 / 4910 / 3726 / 108 / 434 / 576 / 498 / 43241
9.DS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn5 / 5311 / 357 / 4612 / 3319 / 197 / 467 / 46226
10.DS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha7 / 466 / 495 / 535 / 53---201
DS Vaňková Klára, 2001VS Tábor13 / 318 / 4315 / 2714 / 2913 / 318 / 435 / 53201
12.DM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc10 / 3713 / 319 / 4013 / 3117 / 2314 / 2916 / 25168
13.DM Karlíková Barbora, 2002DUKLA Brandýs12 / 3312 / 3313 / 3117 / 2312 / 3310 / 3717 / 23167
14.DM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava14 / 2917 / 2311 / 3532 / 415 / 2711 / 3511 / 35161
15.DM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2115 / 2710 / 37-14 / 2913 / 3113 / 31155
16.DM Capalini Nicola, 2002DUKLA Brandýs16 / 2523 / 1314 / 2911 / 3526 / 109 / 4027 / 9142
17.DS Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--30 / 615 / 279 / 4016 / 2510 / 37135
18.DM Dvořáková Dominika, 2002Bohemians Praha15 / 2714 / 2918 / 2127 / 920 / 1724 / 1212 / 33127
19.DS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno--12 / 339 / 4022 / 1433 / 315 / 27117
20.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice25 / 1118 / 2120 / 1716 / 2528 / 817 / 2314 / 29115
21.DM Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky20 / 1716 / 2517 / 2319 / 1916 / 2530 / 623 / 13109
22.DM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2319 / 1922 / 1424 / 1223 / 1315 / 2724 / 1296
23.DM Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno--16 / 2530 / 611 / 3527 / 921 / 1590
24.DM Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky32 / 422 / 1423 / 1322 / 1410 / 37-25 / 1189
25.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice26 / 1027 / 919 / 1923 / 13-29 / 718 / 2172
26.DS Minárová Natálie, 2001VK Tzunami Ostrava23 / 1324 / 1232 / 431 / 534 / 218 / 2119 / 1970
27.DM Haucková Gabriela, 2002KVS Hradec Králové22 / 1421 / 1524 / 1221 / 1527 / 923 / 1333 / 369
28.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc24 / 1226 / 1029 / 726 / 1021 / 1521 / 1534 / 262
29.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc29 / 725 / 1135 / 129 / 718 / 2122 / 1432 / 460
30.DS Štěpánková Petra, 2001UP Olomouc19 / 1920 / 17--25 / 1125 / 11-58
31.DM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou27 / 9--18 / 2129 / 719 / 19-56
32.DM Červenková Vanessa, 2003Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1531 / 5-25 / 1130 / 626 / 10-47
33.ZS Janů Veronika, 2005UP Olomouc30 / 630 / 6-34 / 224 / 12-20 / 1743
34.ZS Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha-28 / 825 / 11-32 / 431 / 526 / 1038
35.ZM Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.-35 / 133 / 3--20 / 1722 / 1435
36.DS Keprtová Markéta, 2001KVS Hradec Králové28 / 832 / 428 / 8--28 / 831 / 533
37.DM Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky31 / 529 / 7-28 / 831 / 5-29 / 732
38.ZS Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice34 / 233 / 3-20 / 17---22
39.ZS Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky-----32 / 430 / 610
ZS Daňková Anna, 2004TJ Šumperk z.s.--27 / 9-35 / 1--10
41.ZS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha-----35 / 128 / 89
42.DM Kudělásková Monika, 2003VK Tzunami Ostrava35 / 1-31 / 5----6
43.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn-34 / 2-33 / 3---5
44.DS Hrušková Klára, 2001KK Opava33 / 3------3
DS Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.----33 / 3--3
46.DM Retková Marie, 2003UP Olomouc--34 / 2----2
ZS Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.-----34 / 2-2
48.ZS Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové---35 / 1---1
ZS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha------35 / 11

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc1 / 752 / 682 / 681 / 752 / 681 / 751 / 75368
2.DS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno3 / 621 / 751 / 753 / 621 / 75--349
3.ZS Kneblová Klára, 2005UP Olomouc4 / 576 / 493 / 624 / 573 / 622 / 682 / 68317
4.DS Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha5 / 534 / 577 / 465 / 534 / 574 / 574 / 57281
5.DS Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 497 / 464 / 578 / 4311 / 355 / 533 / 62267
6.DS Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno--5 / 536 / 495 / 533 / 628 / 43260
7.DS Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 683 / 628 / 432 / 68---241
8.DM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc7 / 465 / 5314 / 297 / 4610 / 378 / 439 / 40228
9.DM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava9 / 408 / 436 / 4910 / 378 / 4311 / 356 / 49224
10.DM Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno8 / 43-11 / 3512 / 3313 / 316 / 495 / 53213
11.DS Štěpánková Petra, 2001UP Olomouc11 / 3512 / 33--6 / 499 / 4010 / 37194
12.DM Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha12 / 3311 / 3516 / 2520 / 177 / 467 / 4616 / 25185
13.DM Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou14 / 29-9 / 4011 / 3512 / 3318 / 217 / 46183
14.DM Capalini Nicola, 2002DUKLA Brandýs10 / 3713 / 3121 / 159 / 4017 / 2310 / 3711 / 35180
15.ZS Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2114 / 2910 / 3718 / 219 / 4012 / 3312 / 33172
16.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc17 / 2310 / 3715 / 2716 / 2515 / 2714 / 2914 / 29149
17.DM Dvořáková Dominika, 2002Bohemians Praha13 / 319 / 4012 / 3317 / 2318 / 21--148
18.DM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2718 / 2113 / 3115 / 2719 / 1919 / 1913 / 31137
19.DS Vaňková Klára, 2001VS Tábor21 / 1515 / 2718 / 2113 / 3120 / 1717 / 2319 / 19121
20.ZS Janů Veronika, 2005UP Olomouc16 / 2516 / 2520 / 1721 / 1516 / 2520 / 1717 / 23115
21.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc20 / 1719 / 1917 / 2314 / 2923 / 1316 / 2521 / 15113
22.DM Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.22 / 1417 / 2319 / 1919 / 1921 / 1515 / 2718 / 21109
23.DS Minárová Aneta, 2001VK Tzunami Ostrava19 / 1920 / 17--22 / 1421 / 1515 / 2792
24.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice----14 / 2913 / 3120 / 1777

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
2 / 682 / 681 / 751 / 754 / 571 / 751 / 75368
2.DS Bohatý Karel, 2001
Karlíková Barbora, 2002
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 751 / 754 / 574 / 575 / 532 / 68-332
3.DM Rudorfer Martin, 2003
Doležalová Lucie, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
3 / 625 / 533 / 622 / 688 / 433 / 622 / 68322
4.DM Beranová Hana, 2003
Říha Matyáš, 2003
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
4 / 573 / 622 / 683 / 62---249
5.ZS Urban Michal, 2004
Daňková Anna, 2004
TJ Šumperk z.s.
TJ Šumperk z.s.
----7 / 464 / 573 / 62165
6.DM Wendl Samuel, 2003
Tesařová Hana, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
5 / 534 / 57-----110
7.DS Heger Vojtěch, 2000
Galušková Antonie, 2001
DUKLA Brandýs
Klub vodních sportů Sušice z.s.
----1 / 75--75
8.DS Novotný Petr, 2000
Satková Gabriela, 2001
UP Olomouc
Kanoe Klub Spoj Brno
----2 / 68--68
9.DM Beková Kateřina, 2002
Krejčí Jakub, 2002
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
----3 / 62--62
10.DS Bárta Jan, 2000
Králová Adéla, 2001
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----6 / 49--49
Typ závodu