Košíková Denisa, 2002, SK Veselí nad Moravou

Košíková Denisa, 2002

SK Veselí nad Moravou
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2+   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 14. 6/DS 24.4426,8
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom    
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 16. 5/DS 36.5541,9
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom    
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom    
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom    
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom    
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom    
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 8. 3/DS 25.8026,0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 38. 11/DS 40.2641,8
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 13. 4/DS 32.1428,1
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 32. 10/DS 29.2529,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 7. 4/DS 3.257,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 10. 4/DS 8.8720,4
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 15. 6/DS 52.2948,8
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 18. 9/DS 30.7929,6
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 18. 5/DS 329.43259,7
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 12. 3/DS 131.4316,4
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 11. 3/DS 45.3637,2
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 24.   3951.417.373,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 26. 4/DS 8.8218,5
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 8. 3/DS 5.4710,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 22. 4/DS 7.0814,3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 12. 3/DS 8.5115,9
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 1. 1/DS
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 3. 1/DS 8.9010,0
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 1. 1/DS
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 2. 1/DS 4.905,3
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1W slalom 2. 2/DS 12.4013,1
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 1. 1/DS
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 1. 1/DS
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 1. 1/DS
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 2/DS 4.003,5
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 2/DS 2.302,1
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 2/DS 4.504,3
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/DS
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 17. 5/DS 44.6638,8
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 16.   19.8618,5
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 16. 3/DS 27.4125,0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 26. 8/DS 25.2224,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd    
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd    
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 16. 4/DS 8.4613,1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 15. 3/DS 12.4216,7
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 3/DS 32.3726,7
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 29. 10/DS 36.8132,5
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 20. 5/DS 143.87123,2
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 23. 9/DS 31.7028,7
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 16. 3/DS 71.5163,2
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 17. 4/DS 102.6194,4
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 18. 4/DS 49.8144,8
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 15. 4/DS 27.9531,0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 5/DS 178.5617,3
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 9. 4/DS 152.7413,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 17. 5/DS 166.1716,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 11. 4/DS 154.4013,5
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 12. 3/DS 925.2584,0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 10. 3/DS 255.1123,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 2/DS 118.8012,0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 9. 2/DS 143.6016,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 3/DS 75.006,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 3. 3/DS 30.303,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 3. 2/DS 99.1010,1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 3. 2/DS 87.2010,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 3. 3/DS 74.906,7
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 3. 3/DS 55.705,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 2/DS 127.1015,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 3/DS 123.1013,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 3. 2/DS 68.906,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 2/DS 135.5015,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8. 3/DS 149.9015,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 4/DS 132.0016,2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 3/DS 76.906,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 3/DS 92.709,8
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 5.   108.9014,6
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 5.   76.6012,5
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 C1W sjezd 4.   139.6016,2
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 4. 3/DS 99.2014,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 10. 3/DM 12.5014,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 5. 2/DM 3.804,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 8. 3/DM 11.6012,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 5. 3/DM 7.408,5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 7. 4/DM 22.0522,4
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 57. 21/DM 122.90144,1
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 18. 8/DM 57.9466,0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 23. 11/DM 24.9229,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 10. 4/DM 7.8111,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 6. 3/DM 8.1410,8
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 12. 5/DM 27.1125,5
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 29. 16/DM 25.5524,9
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 13. 4/DM 160.5319,6
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1W slalom 14. 5/DM 161.35127,6
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W slalom 12. 4/DM 186.89142,5
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 18. 9/U18 6.0312,0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 25.   3551.247.284,6
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 9. 6/U18 3.415,9
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 11.   3548.016.825,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 20. 6/DM 9.1918,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 14. 5/DM 21.8939,4
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 32. 8/DM 17.7135,8
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 11. 4/DM 21.5138,8
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 2. 2/DM 2.502,6
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 1. 1/DM
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 2. 2/DM 5.505,6
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 1. 1/DM
15.07.2018 Slalom v Brně C1W slalom 3. 2/DM 3.503,1
15.07.2018 Slalom v Brně C2M slalom
DZIADKOVÁ Zuzana
1. 1/DM
15.07.2018 Slalom v Brně K1W slalom 1. 1/DM
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C1W slalom 2. 2/DM 0.900,8
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C2M slalom
DZIADKOVÁ Zuzana
1. 1/DM
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1W slalom 1. 1/DM
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 3. 2/DM 5.904,9
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 1. 1/DM
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 3. 2/DM 11.7010,6
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 1. 1/DM
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 11. 5/DM 131.1116,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 9. 4/DM 125.2113,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 13. 6/DM 124.7915,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 11. 6/DM 126.2213,5
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 13. 5/DM 44.3639,9
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 23. 8/DM 26.3525,5
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 12. 3/DM 58.1750,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 56. 22/DM 252.22245,1
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom    
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom    
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 16. 8/DM 41.9739,2
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 15/DM 46.4247,5
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 13. 3/DM 4.9010,1
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 10. 3/DM 7.7413,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 15. 4/DM
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 10. 3/DM 3.920,2
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 16. 5/DM 110.1895,7
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 13. 3/DM 31.1426,9
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 15. 5/DM 157.88149,6
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 15. 5/DM 255.60220,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 23. 7/DM 89.0816,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 12. 3/DM 98.7315,4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 22. 7/DM 92.3816,9
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 14. 4/DM 99.1815,4
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 12. 2/DM 267.6724,2
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 11. 2/DM 278.0625,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 2/DM 132.1012,8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 2/DM 169.9019,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 1/DM 79.107,7
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 4. 1/DM 98.508,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 1/DM 128.4014,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 2/DM 147.6014,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 1/DM 51.604,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 4. 1/DM 94.007,7
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 1/DM 77.3013,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8. 2/DM 114.0015,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 1/DM 31.903,6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 4. 1/DM 20.402,9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 2/DM 78.7014,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 2/DM 111.6015,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 4. 1/DM 27.303,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 4. 1/DM 21.403,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 3. 1/DM 3.102,9
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 7. 3/DM 8.007,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 8. 4/DM 13.0012,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 7. 3/DM 10.209,4
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 27. 12/DM 32.1032,8
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 5/DM 41.8038,8
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 33. 15/DM 77.6263,7
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 6/DM 170.97121,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 8. 4/DM 3.007,5
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 5. 2/DM 7.2216,2
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 10. 4/DM 29.1125,7
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 23. 12/DM 18.9218,6
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 37. 12/DM 99.6693,8
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 43. 16/DM 193.87169,2
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 30. 6/DM 5.9411,1
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 12. 3/DM 11.7620,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 23. 4/DM 5.049,7
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 10. 2/DM 36.0063,6
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 3. 2/DM 3.303,2
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 1. 1/DM
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 2. 2/DM 0.300,3
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 1. 1/DM
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 1. 1/DM
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 2. 2/DM 0.100,1
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd    
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 2. 2/DM 0.070,1
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 1. 1/DM
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 2. 2/DM 0.410,4
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 1. 1/DM
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 1. 1/DM
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 16. 6/DM 93.4616,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 4. 2/DM 75.4411,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 18. 6/DM 188.2019,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 6. 2/DM 121.6810,2
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom    
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom    
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 13. 4/DM 104.3587,4
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 23. 11/DM 38.4233,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 23. 5/DM 13.9328,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7. 2/DM 9.6117,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 17. 4/DM 6.0212,3
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 4. 2/DM 7.806,5
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 1. 1/DM
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
IVÁNEK Roman
2. 1/DM 41.6026,8
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 4. 2/DM 8.907,9
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 3. 1/DM 9.009,0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
IVÁNEK Roman
2. 1/DM 10.207,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 8. 2/DM 138.5015,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 11. 3/DM 151.7014,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 3. 2/DM 95.507,7
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 3. 2/DM 106.6010,5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 10. 3/DM 119.4011,8
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 11. 3/DM 166.4019,5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 3. 2/DM 119.5010,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 5. 2/DM 96.309,6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 6.   125.7014,6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 8.   132.9015,8
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 3.   51.004,8
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 5.   117.6011,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd    
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 7. 4/ZS 13.9013,0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 10. 5/ZS 19.0016,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 9. 5/ZS 11.409,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 10. 5/ZS 21.3017,3
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 41. 11/ZS 189.47183,6
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 34. 6/ZS 54.6549,7
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 21. 5/ZS 9.2717,2
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 16. 6/ZS 32.4229,5
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 4. 4/ZS 3.737,0
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 4. 4/ZS 24.696,7
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/ZS 2.474,0
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 2. 2/ZS 24.525,7
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 4. 4/ZS 4.646,4
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd 2. 2/ZS 6.327,5
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 6. 6/ZS 13.0612,2
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 8. 7/ZS 27.1021,7
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 2/ZS 8.106,7
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/ZS
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 1/ZS 3.502,6
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/ZS
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 8. 2/ZS 12.8022,2
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 4. 2/ZS 0.400,7
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 5. 3/ZS 6.207,0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
BEKOVÁ Kateřina
5. 1/ZS 21.9019,8
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 6. 4/ZS 11.3011,4
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 8. 1/ZS 17.7028,5
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 5. 2/ZS 5.509,0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 4. 3/ZS 3.003,1
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
BEKOVÁ Kateřina
8. 1/ZS 17.5014,3
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 3. 2/ZS 7.306,8
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 11. 9/ZS 34.2732,3
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 8. 7/ZS 13.8115,2
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 4. 4/ZS 13.2712,3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 5. 5/ZS 18.8046,1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 2. 2/ZS
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 10. 9/ZS 22.3224,1
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 15. 5/ZS 123.4421,9
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 9. 2/ZS 114.8317,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 18. 5/ZS 206.9721,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 8. 2/ZS 204.0217,9
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 19. 7/ZS 149.66121,2
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 30. 8/ZS 40.9338,4
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 16. 6/ZS 91.7579,3
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 37. 11/ZS 55.8652,7
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 6. 5/ZS 6.745,1
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 6. 6/ZS 9.888,8
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 3. 3/ZS 6.927,0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 6. 6/ZS 11.4113,4
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 22. 9/ZS 152.42147,7
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 24. 6/ZS 25.9829,1
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 19. 8/ZS 75.6078,0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 37. 11/ZS 36.5640,4
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 19. 2/ZS 17.6935,3
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 11. 4/ZS 31.8029,6
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1W slalom 5. 3/ZS 23.9018,5
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 6. 4/ZS 9.507,9
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1W slalom 4. 2/ZS 32.9026,9
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 22. 4/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 4/ZS 11.7716,5
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 2. 1/ZS 7.707,9
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/ZS
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 4. 2/ZS 7.207,2
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZS 4.203,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 2/ZS 128.9014,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 2/ZS 175.2017,9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 2/ZS 163.0016,4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 9. 2/ZS 132.1015,5
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 5. 1/ZS 164.6019,2
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 6. 1/ZS 177.4021,2
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 4. 1/ZS 162.4016,3
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 5. 1/ZS 152.6015,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 9. 4/ZS 10.609,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 9. 4/ZS 19.1016,5
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 15. 4/ZS 16.3014,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 8. 4/ZS 21.8018,5
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 23. 6/ZS 40.7337,1
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 28. 6/ZS 71.0161,8
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 22. 3/ZS 17.2038,5
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 30. 6/ZS 79.1580,1
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 6. 5/ZS 6.2814,1
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 2. 2/ZS 7.3214,2
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 6. 4/ZS 28.7224,7
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 6. 6/ZS 14.1914,0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 3. 2/ZS 1.731,8
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
KOŠÍK Ivo
2.   0.360,3
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 3. 2/ZS 1.551,4
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1W slalom 3. 3/ZS 2.953,1
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
KOŠÍK Ivo
3.   10.478,5
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1W slalom 3. 2/ZS 3.032,9
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 5. 4/ZS 25.8510,2
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 7. 6/ZS 10.289,0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 3. 3/ZS 9.047,2
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 5.   83.5829,2
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 4. 4/ZS 5.8712,2
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 5. 5/ZS 5.914,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 2. 2/ZS 10.9920,3
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 5. 5/ZS 14.0310,9
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1W slalom 4. 3/ZS 15.7013,4
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 5. 3/ZS 10.9010,4
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1W slalom 3. 2/ZS 17.4016,6
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 3. 2/ZS 2.902,9
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 6. 3/ZS 19.6016,8
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KOŠÍK Ivo
3.   6.204,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 3/ZS 9.508,9
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 5. 3/ZS 20.3017,8
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KOŠÍK Ivo
4.   10.407,7
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 3/ZS 15.7014,5
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 6. 4/ZS 24.4011,6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 5. 4/ZS 5.756,1
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 3. 2/ZS 24.8010,1
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 9. 6/ZS 31.7230,7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 7. 5/ZS 3.6711,3
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 11. 9/ZS 17.5019,5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 3. 2/ZS 3.819,9
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 6. 4/ZS 19.8220,2
14.06.2015 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 1. 1/ZS
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 2. 1/ZS 0.701,1
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C1M slalom 5. 1/ZS 10.9010,0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1W slalom 3. 1/ZS 4.904,7
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C2M slalom
TŮMOVÁ Natálie
4. 2/ZS 9.006,5
13.06.2015 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 1. 1/ZS
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 2. 1/ZS 3.204,7
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C1M slalom 7. 1/ZS 17.0014,6
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1W slalom 1. 1/ZS
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C2M slalom
TŮMOVÁ Natálie
4. 1/ZS 26.2021,0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 5. 4/ZS 11.8111,3
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 15. 10/ZS 18.3020,3
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 6. 5/ZS 23.4323,6
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 9. 7/ZS 11.0412,1
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 14. 4/ZS 122.7820,2
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 9. 2/ZS 118.3416,8
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 17. 4/ZS 122.7920,6
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 9. 2/ZS 108.8815,8
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 3. 2/ZS 2.502,3
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 7. 3/ZS 9.309,1
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W sjezd 2. 1/ZS 5.404,0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 5. 3/ZS 10.008,2
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 4. 2/ZS 4.704,2
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 7. 3/ZS 4.804,4
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W sjezd 2. 1/ZS 2.101,5
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZS 9.807,9
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 4. 1/ZS 7.806,3
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1W slalom 3. 1/ZS 29.5021,9
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1W slalom 3. 1/ZS 2.502,0
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1W slalom 4. 1/ZS 24.8017,9
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 1. 1/ZS
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 3. 1/ZS 1.701,1
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 11. 4/ZS 30.5028,2
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 15. 6/ZS 47.9041,4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 2/ZS 140.3013,9
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 2/ZS 110.8012,7
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 2/ZS 141.1015,9
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12. 2/ZS 187.6018,5
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 6. 2/ZS 156.8025,0
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 6. 2/ZS 202.6026,5
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 20. 4/ZM 25.8724,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 9. 3/ZM 50.8843,9
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 16. 4/ZM 23.5722,5
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 11. 5/ZM 58.7450,6
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 14. 4/ZM 6.6218,3
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1W sjezd 7. 3/ZM 6.3915,0
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 10.   22.1720,2
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 15.   12.3812,8
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 4. 2/ZM 10.608,8
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1W slalom 2. 1/ZM 2.401,7
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 5. 3/ZM 8.707,0
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1W slalom 2. 1/ZM 4.002,6
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 11. 4/ZM 162.81148,0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 26. 7/ZM 34.2135,3
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 14. 4/ZM 106.9022,0
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 7. 2/ZM 135.3022,8
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 11. 4/ZM 48.3045,4
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 29. 8/ZM 31.2632,3
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom    
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1W slalom    
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom    
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1W slalom    
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 3/ZM 11.5010,0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
IVÁNEK Roman
8. 3/ZM 47.7038,7
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 6. 2/ZM 19.9015,2
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 8. 2/ZM 13.0010,7
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
IVÁNEK Roman
7. 2/ZM 47.3036,8
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 5. 2/ZM 22.7016,7
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 13. 4/ZM 11.5022,6
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 24. 8/ZM 19.9522,4
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M slalom
TŮMOVÁ Natálie
   
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 5. 1/ZM 8.5012,7
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 10. 4/ZM 37.3740,6
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 15. 6/ZM 13.5627,4
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 18. 5/ZM 14.6416,5
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M slalom
TŮMOVÁ Natálie
10. 3/ZM
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 6. 2/ZM 12.0818,7
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 10. 3/ZM 37.2239,8
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1W slalom 4. 2/ZM 7.406,0
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1W slalom 2. 1/ZM 4.102,6
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1W slalom 4. 2/ZM 6.705,2
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1W slalom 2. 1/ZM 0.200,1
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 15. 3/ZM 218.7027,2
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 17. 3/ZM 224.2027,9
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 7. 2/ZM 9.308,8
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZM 20.6015,5
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 4. 3/ZM 10.4010,9
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 3/ZM 13.3017,3
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZM 22.4021,9
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W sjezd 8. 3/ZM 12.5011,0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 13. 6/ZM 22.0022,3
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
TŮMOVÁ Natálie
3. 1/ZM 41.3034,0
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M sjezd
TŮMOVÁ Natálie
   
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom 3. 2/ZM 6.204,4
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 8. 3/ZM 17.7016,4
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1W slalom 12. 5/ZM 21.8021,8
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C2M slalom
TŮMOVÁ Natálie
3. 1/ZM 23.4018,1
10.05.2014 Sprint v Kroměříži C2M sjezd
TŮMOVÁ Natálie
   
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1W slalom 3. 2/ZM 25.6017,6
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1W slalom 23. 4/ZM 26.5028,0
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1W slalom 26. 4/ZM 30.4034,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 15. 3/ZM 261.3022,9
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 16.   211.6027,9
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 17. 2/ZM 202.2026,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 17. 3/ZM 294.9026,7
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 11. 2/ZM 288.0039,2
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 12. 2/ZM 263.2034,9
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 42. 7/ZM 84.5086,2
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
KOŠÍK Michal
15. 3/DS 156.60155,5
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 23. 8/ZM 281.5067,0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 40. 5/ZM 42.9042,4
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
KOŠÍK Michal
8. 4/DS 27.5025,2
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 18.   19.6040,7
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 23.   29.2524,7
04.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 19. 5/ZM 32.3031,8
04.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
KOŠÍK Michal
6. 2/DS 15.8011,7
03.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 18. 5/ZM 28.9030,6
03.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
KOŠÍK Michal
5. 1/DS 18.2014,6
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KOŠÍK Michal
3. 1/DS 13.209,5
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 12. 3/ZM 20.0016,5
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KOŠÍK Michal
2. 1/DS 8.005,8
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 14. 4/ZM 29.9027,3
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 31. 9/ZM 59.3263,5
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 36. 11/ZM 123.11121,3
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 9. 2/ZM 8.9017,1
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M slalom
KOŠÍK Michal
2. 1/DS 7.426,3
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 12. 4/ZM 14.9028,6
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1W slalom 18. 6/ZM 86.4091,2
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C2M slalom
KOŠÍK Michal
4. 2/DS 17.6016,3
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 24. 4/ZM 183.1031,9
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 30. 3/ZM 187.1033,5
12.05.2013 Kroměřížský sprint, neděle K1W sjezd 7. 4/ZM 17.4029,5
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1W slalom 20. 3/ZM 131.00121,6
11.05.2013 Kroměřížský sprint K1W sjezd 7. 5/ZM 20.1033,1
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1W slalom 21. 3/ZM 125.40112,1
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1W sjezd    
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 27. 9/ZM 115.17120,4
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1W sjezd 9. 5/ZM 21.4441,2
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom 27.   155.84148,6
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
3.   10.608,6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
4.   12.0010,3
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 58. 6/PZ 96.3591,5
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 62. 8/PZ 198.07205,1
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 18. 3/PZ 62.0061,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 02.11.15 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 29.06.15 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 26.08.14 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 12.06.14 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.07.13 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.05.13 updated from RVP
Košíková DenisaSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.05.12 inserted RVP
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-BGalasport Smoothie
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-BGalasport Smoothie
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-BGalasport Smoothie
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-BGalasport Smoothie
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-BGalasport Smoothie
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Smoothie
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-B
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikace
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceRasner Projectile
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
0|4716|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.C1W 2/2 89
 K1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1W 5/6 131
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/6 203
17.K1W 4/6 99
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/8 148
14.K1W 5/8 207
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/6 185
16.K1W 6/10 170
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/16 128
12.K1W 5/20 334

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 147
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/6 196
28.K1W 4/6 49
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/8 73
15.C2M
Dziadková Zuzana
2/2 10
3.K1W 5/8 223
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/5 182
16.K1W 6/8 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 5/7 39
17.K1W 5/10 127
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/13 70
13.K1W 5/16 226

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/4 113
25.K1W 4/6 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/8 62
11.C2X
Ivánek Roman
2/2 10
6.K1W 5/8 190
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 6/6 138
33.K1W 6/6 75
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/6 110
25.K1W 5/6 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/16 76
17.K1W 5/16 138

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/4 50
25.K1W 4/6 67
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 2/2 21
82.K1W 2/2 56
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/12 64
45.C2M
Beková Kateřina
2/2 4
5.K1W 5/12 177
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1W 4/4 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 1/1 4
37.K1W 5/5 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
9.C1W 2/2 3
13.K1W 5/12 46

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
32.K1W 2/2 31
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/6 32
24.K1W 5/10 213
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C1M 2/2 6
9.C1W 5/11 28
15.C2M
Košík Ivo
3/3 15
35.C2M
Tůmová Natálie
2/2 3
9.K1W 5/13 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 4/4 4
25.K1W 4/4 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
6.C1W 2/2 3
16.K1W 5/10 27

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 2/2 4
78.K1W 4/4 65
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/16 13
25.C2M
Tůmová Natálie
4/4 6
34.C2M
Ivánek Roman
2/2 3
25.K1W 5/16 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
29.K1W 3/3 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 2/2 3
 C2M
Tůmová Natálie
2/2 0
29.K1W 5/11 22

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.K1W 2/2 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C2M
Košík Michal
5/8 31
44.K1W 5/11 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1W 5/8 4

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
C1W1714--
K1W--4641

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
C1W101113-
K1W16163328

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
C1W8441014-
K1W531728252532

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20162015201420132012
C1W26925--
K1W822478105143

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014
C1W421469820
K1W801725372529

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W9987911--
K1W143659254468
C2M-15-4535348-
C2X--11-----
C1M----48---
K1M-------175

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016201520142013
C1W875967-
K1W12131713162939
C1M---5551--
C2M-----36-
Fotky nenalezeny.
0|4716|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.C1W 2/2 89
 K1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1W 5/6 131
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/6 203
17.K1W 4/6 99
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/8 148
14.K1W 5/8 207
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 5/6 185
16.K1W 6/10 170
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/16 128
12.K1W 5/20 334

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 147
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/6 196
28.K1W 4/6 49
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/8 73
15.C2M
Dziadková Zuzana
2/2 10
3.K1W 5/8 223
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1W 5/5 182
16.K1W 6/8 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1W 5/7 39
17.K1W 5/10 127
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/13 70
13.K1W 5/16 226

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/4 113
25.K1W 4/6 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/8 62
11.C2X
Ivánek Roman
2/2 10
6.K1W 5/8 190
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 6/6 138
33.K1W 6/6 75
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/6 110
25.K1W 5/6 58
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/16 76
17.K1W 5/16 138

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/4 50
25.K1W 4/6 67
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 2/2 21
82.K1W 2/2 56
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/12 64
45.C2M
Beková Kateřina
2/2 4
5.K1W 5/12 177
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1W 4/4 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 1/1 4
37.K1W 5/5 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
9.C1W 2/2 3
13.K1W 5/12 46

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
32.K1W 2/2 31
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/6 32
24.K1W 5/10 213
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C1M 2/2 6
9.C1W 5/11 28
15.C2M
Košík Ivo
3/3 15
35.C2M
Tůmová Natálie
2/2 3
9.K1W 5/13 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 4/4 4
25.K1W 4/4 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
6.C1W 2/2 3
16.K1W 5/10 27

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 2/2 4
78.K1W 4/4 65
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/16 13
25.C2M
Tůmová Natálie
4/4 6
34.C2M
Ivánek Roman
2/2 3
25.K1W 5/16 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
29.K1W 3/3 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 2/2 3
 C2M
Tůmová Natálie
2/2 0
29.K1W 5/11 22

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.K1W 2/2 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C2M
Košík Michal
5/8 31
44.K1W 5/11 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
39.K1W 5/8 4

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
 K1W 1/1 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
C1W1714--
K1W--4641

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
C1W101113-
K1W16163328

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
C1W8441014-
K1W531728252532

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20162015201420132012
C1W26925--
K1W822478105143

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014
C1W421469820
K1W801725372529

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W9987911--
K1W143659254468
C2M-15-4535348-
C2X--11-----
C1M----48---
K1M-------175

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019201820172016201520142013
C1W875967-
K1W12131713162939
C1M---5551--
C2M-----36-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
129 110 25 117 73   454
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár20.916.01516
K1W38.837.0344
C1W15.015.01512
NKZ22.920.01640
K1W31.028.02320
C1W14.715.01620
veřejné závody7.74.03190
K1W10.76.0193
C1W4.74.0369
C2M4.94.0322
K1M3.53.032
C1M6.05.052
C2X2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,016
K1W00,000,000,000,04
C1W00,000,000,000,012
NKZ00,000,000,000,040
K1W00,000,000,000,020
C1W00,000,000,000,020
veřejné závody2312,12111,13116,37539,5190
K1W1718,333,21010,83032,393
C1W45,81318,81521,73246,469
C2M29,1313,6522,71045,522
K1M00,000,0150,0150,02
C1M00,000,000,000,02
C2X00,02100,000,02100,02
Celkem239,3218,53112,67530,5246
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár30340811400,0
K1W8126415800,0
C1W2221449700,0
NKZ8039605000,0
K1W4016444100,0
C1W4023165800,0
veřejné závody3683610108122,0
K1W1842184124323,4
C1W13363252921,8
C2M3955414512,8
K1M462250,0
C1M441250,0
C2X42305800,0
Celkem47810978238116,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Košíková Denisasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
pořadí18.11.16.17.18.15.14.12.16.13.15.15.
odstup % *)259,737,263,294,444,831,0127,6142,595,726,9149,6220,9
% poražených soupeřů *)---37,516,711,115,026,37,121,421,136,8------
pořadí20182019celkem
průměr14.215.815.0
medián141615
modus151815
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze % *)127,288,4107,8
průměrné % poražených soupeřů *)14,417,816,1
počet jízd111122
lepší 1. jízda4
66,7%
2
33,3%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Košíková Denisasl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí37.43.41.34.
odstup % *)93,8169,2183,649,7
% poražených soupeřů *)14,32,32,425,0
pořadí20162017celkem
průměr37.540.038.8
medián343737
modus343734
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze % *)116,6131,5124,1
průměrné % poražených soupeřů *)13,78,311,0
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Košíková Denisasl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí15.18.11.12.12.13.15.10.8.6.10.
odstup % *)48,8259,737,225,5142,526,9149,625,721,724,720,2
% poražených soupeřů *)36,4---37,550,021,436,8---59,166,764,350,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr10.06.08.010.013.014.711.8
medián106810121512
modus106810121110
počet závodů11114311
průměrný odstup od vítěze % *)20,224,721,725,786,1115,271,1
průměrné % poražených soupeřů *)50,064,366,759,127,124,638,4
počet jízd22227520
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
1
33,3%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Košíková Denisasl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí18.29.23.16.6.30.6.15.23.
odstup % *)29,624,918,629,512,280,114,012,824,7
% poražených soupeřů *)66,050,957,764,389,112,186,573,131,3
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr23.015.018.011.023.029.018.018.4
medián23156623291818
modus2315662329186
počet závodů11221119
průměrný odstup od vítěze % *)24,712,847,120,918,624,929,627,4
průměrné % poražených soupeřů *)31,373,149,376,757,750,966,059,0
počet jízd224422218
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
11,1%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Košíková Denisasl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí14.16.8.13.17.16.8.20.7.18.13.12.16.12.15.13.19.16.22.19.
odstup %26,841,926,028,138,825,026,7123,222,466,039,950,439,238,8121,987,4121,279,3147,778,0
% poražených soupeřů53,646,458,825,030,444,461,1---71,419,045,552,234,831,312,57,75,325,04,518,2
pořadí20162017201820192020celkem
průměr19.013.313.213.715.014.7
medián191313131415
modus1912781416
počet závodů4356220
průměrný odstup od vítěze %106,582,743,644,634,461,4
průměrné % poražených soupeřů13,317,244,636,650,032,4
počet jízd861012440
lepší 1. jízda2
50,0%
2
66,7%
2
40,0%
1
16,7%
0
0,0%
7
35,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Košíková Denisasl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
pořadí38.32.16.26.29.23.57.23.23.56.35.27.33.37.43.23.41.34.30.37.24.37.23.28.
odstup %41,829,818,524,432,528,7144,129,525,5245,147,532,863,793,8169,233,9183,649,738,452,729,140,437,161,8
% poražených soupeřů35,146,672,754,550,961,41,863,360,73,545,248,034,714,32,348,82,425,040,826,559,636,845,034,1
pořadí20152016201720182019celkem
průměr25.533.832.638.827.332.3
medián233433352630
modus233723231623
počet závodů2655624
průměrný odstup od vítěze %49,565,678,798,329,364,7
průměrné % poražených soupeřů39,631,929,634,953,538,1
počet jízd41210101248
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
3
60,0%
2
40,0%
4
66,7%
13
54,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Košíková Denisasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí11.4.3.5.9.6.5.6.11.11.
odstup %32,312,37,210,930,720,211,323,6148,045,4
% poražených soupeřů23,176,988,977,838,561,560,050,028,628,6
pořadí201420152016celkem
průměr11.05.77.57.1
medián11546
modus115411
počet závodů26210
průměrný odstup od vítěze %96,717,322,334,2
průměrné % poražených soupeřů28,662,850,053,4
počet jízd212418
lepší 1. jízda0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
1
10,0%
čistých jízd0
0,0%
5
41,7%
0
0,0%
5
27,8%

Kategorie K1W

Košíková Denisasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
pořadí8.10.7.5.5.11.15.9.1.3.11.15.26.29.23.26.31.36.58.62.
odstup %15,224,19,04,96,119,520,312,10,01,128,241,435,332,328,034,563,5121,391,5205,1
% poražených soupeřů81,676,386,791,589,273,064,179,5100,088,237,522,251,944,045,041,916,77,916,215,3
pořadí20122013201420152016celkem
průměr60.033.526.08.29.019.6
medián5831267811
modus583126585
počet závodů22410220
průměrný odstup od vítěze %148,392,432,514,319,639,7
průměrné % poražených soupeřů15,812,345,773,279,056,4
počet jízd44820440
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
20,0%
1
50,0%
4
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
3
15,0%
0
0,0%
4
10,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Košíková Denisasl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
pořadí5.7.
odstup %10,014,6
% poražených soupeřů50,025,0
pořadí2015celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,312,3
průměrné % poražených soupeřů37,537,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie C1W

Košíková Denisasl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí1.1.2.1.3.3.10.8.2.2.3.2.3.3.7.7.3.2.2.2.4.4.10.10.4.2.6.3.6.3.5.4.1.2.9.8.3.3.4.3.6.5.4.3.4.9.11.2.2.6.5.10.10.2.2.4.4.3.3.
odstup %0,00,013,10,03,54,314,012,62,65,63,10,84,910,67,39,43,20,30,10,46,57,916,417,36,72,611,46,85,17,018,526,90,03,616,518,51,42,913,416,616,88,27,921,917,943,950,61,72,615,216,740,639,82,60,115,521,94,417,6
% poražených soupeřů100,0100,090,9100,084,684,664,073,183,388,960,080,081,881,875,075,077,888,988,988,962,575,055,059,162,587,528,671,466,786,742,962,5100,087,550,056,350,050,040,060,054,555,670,050,025,046,733,350,050,0---20,035,735,750,050,025,025,050,033,3
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr5.24.74.73.94.11.84.3
medián4443313
modus2322213
počet závodů14111288659
průměrný odstup od vítěze %19,512,910,24,46,83,511,0
průměrné % poražených soupeřů36,151,067,579,076,693,462,4
počet jízd272223161612116
lepší 1. jízda5
35,7%
8
72,7%
3
25,0%
3
37,5%
4
50,0%
3
50,0%
26
44,1%
čistých jízd8
29,6%
4
18,2%
6
26,1%
4
25,0%
2
12,5%
1
8,3%
25
21,6%

Kategorie C2M

Košíková Denisasl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 77
28.06.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
pořadí1.1.5.8.2.3.3.4.4.8.7.10.3.3.15.8.6.5.3.2.2.4.
odstup %0,00,019,814,30,38,54,76,521,038,736,80,034,018,1155,525,211,714,69,55,86,316,3
% poražených soupeřů100,0100,042,930,066,733,386,740,040,030,040,025,066,766,76,761,144,455,666,783,380,062,5
pořadí20132014201520162018celkem
průměr5.66.23.26.51.04.9
medián473514
modus233513
počet závodů8552222
průměrný odstup od vítěze %30,625,58,217,10,020,3
průměrné % poražených soupeřů57,545,753,336,5100,055,8
počet jízd15984440
lepší 1. jízda2
25,0%
3
60,0%
4
80,0%
2
100,0%
2
100,0%
13
59,1%
čistých jízd1
6,7%
2
22,2%
3
37,5%
0
0,0%
0
0,0%
6
15,0%

Kategorie C2X

Košíková Denisasl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
pořadí2.2.
odstup %26,87,6
% poražených soupeřů50,066,7
pořadí2017celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,217,2
průměrné % poražených soupeřů58,458,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Košíková Denisasl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
pořadí3.4.
odstup %8,610,3
% poražených soupeřů90,586,4
pořadí2012celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,49,4
průměrné % poražených soupeřů88,588,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1W

Košíková Denisasl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Veselí nM
19.05.12
pořadí3.2.1.1.3.1.5.5.1.1.1.1.1.1.3.8.1.1.2.1.1.3.7.9.1.1.5.4.6.6.11.6.2.4.9.15.3.3.5.3.5.3.1.7.7.4.3.20.16.4.5.9.8.24.18.4.4.7.9.13.12.42.40.19.18.12.14.18.20.21.27.27.18.
odstup %10,05,30,00,02,10,04,58,50,00,00,00,00,00,02,912,70,00,00,10,00,09,013,09,60,00,07,03,18,813,429,67,97,97,29,714,91,83,110,42,98,94,70,09,14,46,32,024,322,58,87,010,010,722,416,56,05,28,817,322,321,886,242,431,830,616,527,391,2121,6112,1120,4148,661,0
% poražených soupeřů92,095,7100,0100,090,0100,090,990,9100,0100,0100,0100,0100,0100,094,681,1100,0100,095,0100,0100,090,985,081,0100,0100,084,088,580,080,047,477,395,287,080,565,985,786,763,683,381,880,0100,062,568,472,781,851,361,566,760,063,668,248,963,050,050,062,550,042,945,018,018,825,029,245,035,022,732,128,613,313,322,7
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr18.023.510.95.25.22.52.01.88.3
medián18209451115
modus18184361111
počet závodů11114131288673
průměrný odstup od vítěze %61,075,314,56,09,03,11,62,918,3
průměrné % poražených soupeřů22,725,556,077,983,895,297,796,371,6
počet jízd220282624161612144
lepší 1. jízda1
100,0%
6
54,5%
3
21,4%
9
69,2%
3
25,0%
3
37,5%
4
50,0%
4
66,7%
33
45,2%
čistých jízd1
50,0%
2
10,0%
13
46,4%
10
38,5%
7
29,2%
2
12,5%
3
18,8%
1
8,3%
39
27,1%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Košíková Denisasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí11.4.3.5.
odstup %32,312,37,210,9
% poražených soupeřů23,176,988,977,8
pořadí20152016celkem
průměr4.07.55.8
medián344
modus343
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %9,122,315,7
průměrné % poražených soupeřů83,450,066,7
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie K1W

Košíková Denisasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí8.10.7.5.
odstup %15,224,19,04,9
% poražených soupeřů81,676,386,791,5
pořadí20152016celkem
průměr6.09.07.5
medián587
modus585
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %6,919,613,3
průměrné % poražených soupeřů89,179,084,0
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Košíková Denisasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.11.10.12.12.10.4.6.
odstup %13,013,513,315,420,363,611,610,2
% poražených soupeřů20,016,718,231,331,343,883,372,2
pořadí201720182019celkem
průměr8.011.010.09.3
medián610910
modus410910
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %26,414,313,220,1
průměrné % poražených soupeřů57,724,818,439,6

Kategorie K1W

Košíková Denisasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí12.18.17.12.10.13.13.23.12.11.30.23.16.18.22.24.
odstup %16,417,316,484,023,219,610,116,224,225,111,19,716,819,00,016,5
% poražených soupeřů31,356,459,08,318,225,062,543,615,49,19,433,363,463,036,428,1
pořadí2016201720182019celkem
průměr23.021.814.413.817.1
medián2218131216
modus2216131212
počet závodů245516
průměrný odstup od vítěze %8,314,219,031,420,4
průměrné % poražených soupeřů32,342,331,134,635,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Košíková Denisasp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí9.9.11.10.12.12.9.8.9.9.7.
odstup %5,913,413,513,315,420,317,617,916,815,822,8
% poražených soupeřů33,363,656,518,231,331,352,953,333,327,314,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr7.09.08.512.010.29.5
medián79812109
modus7981299
počet závodů1221511
průměrný odstup od vítěze %22,816,317,720,312,315,7
průměrné % poražených soupeřů14,330,353,131,340,637,8

Kategorie K1W

Košíková Denisasp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí18.11.13.13.23.12.30.15.18.14.17.14.17.23.30.
odstup %12,016,715,910,116,224,211,121,921,420,220,622,027,967,033,5
% poražených soupeřů37,075,071,462,543,615,49,462,259,556,751,531,650,0---12,1
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr26.515.515.516.530.015.017.9
medián23141415301317
modus23141415301313
počet závodů22221615
průměrný odstup od vítěze %50,224,920,421,611,115,922,7
průměrné % poražených soupeřů6,140,854,160,99,450,842,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Košíková Denisasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí9.11.9.11.10.12.12.10.4.6.5.3.7.
odstup %13,013,513,413,513,315,420,363,611,610,229,210,122,8
% poražených soupeřů20,016,763,656,518,231,331,343,883,372,233,350,014,3
pořadí20142015201720182019celkem
průměr7.04.08.010.510.08.4
medián7361099
modus734999
počet závodů1244213
průměrný odstup od vítěze %22,819,626,413,913,219,2
průměrné % poražených soupeřů14,341,757,742,418,441,1

Kategorie K1W

Košíková Denisasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí12.18.17.12.10.13.11.13.13.23.12.11.30.23.16.18.22.24.5.6.14.15.17.
odstup %16,417,316,484,023,219,616,715,910,116,224,225,111,19,716,819,00,016,510,211,622,027,227,9
% poražených soupeřů31,356,459,08,318,225,075,071,462,543,615,49,19,433,363,463,036,428,173,366,731,651,750,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr15.35.523.021.813.713.815.4
medián1552218131214
modus1452216131212
počet závodů32247523
průměrný odstup od vítěze %25,710,98,314,218,331,419,9
průměrné % poražených soupeřů44,470,032,342,343,134,642,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Košíková Denisasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
pořadí9.11.3.3.3.3.3.3.6.4.4.4.10.12.4.3.4.4.4.4.4.4.12.10.4.6.3.3.3.5.3.5.5.4.
odstup %13,013,53,06,65,86,715,66,39,86,714,216,213,315,48,47,77,74,82,93,63,13,120,363,611,610,210,57,710,39,64,811,815,716,3
% poražených soupeřů20,016,771,460,066,750,060,066,744,457,150,050,018,231,350,066,740,040,040,040,040,040,031,343,883,372,266,760,060,042,960,0---20,040,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr4.55.45.34.75.1
medián44434
modus43434
počet závodů210101234
průměrný odstup od vítěze %16,016,07,09,811,2
průměrné % poražených soupeřů30,052,040,651,147,0

Kategorie K1W

Košíková Denisasj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 72
14.06.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí12.18.17.12.10.9.4.3.3.5.8.9.8.5.5.13.13.23.12.11.7.11.8.7.6.8.8.9.30.23.16.18.8.11.10.11.6.8.22.24.9.10.9.9.6.5.2.11.11.11.12.6.6.15.16.17.17.12.11.24.30.
odstup %16,417,316,484,023,216,712,010,410,115,713,216,215,612,514,619,610,116,224,225,112,819,014,214,413,515,514,015,311,19,716,819,015,514,511,819,514,615,80,016,514,917,915,516,421,219,21,112,713,915,918,526,525,022,927,926,726,734,939,231,933,5
% poražených soupeřů31,356,459,08,318,263,687,590,991,378,972,068,073,166,766,725,062,543,615,49,176,958,375,076,073,765,066,761,99,433,363,463,068,256,559,154,568,863,236,428,160,055,065,265,228,642,980,028,628,637,521,444,444,426,321,123,823,815,423,111,512,1
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr27.014.78.411.814.110.58.511.5
medián2415119119810
modus241711988511
počet závodů267810131561
průměrný odstup od vítěze %32,729,716,215,214,916,519,618,6
průměrné % poražených soupeřů11,822,340,747,753,954,562,149,2

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Košíková Denisasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí8.12.15.14.11.10.7.2.2.
odstup %10,115,916,739,438,80,217,75,74,0
% poražených soupeřů65,045,022,2---33,330,845,590,090,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr2.07.011.711.79.0
medián27111210
modus271082
počet závodů21339
průměrný odstup od vítěze %4,817,726,114,216,5
průměrné % poražených soupeřů90,045,521,444,146,9

Kategorie K1W

Košíková Denisasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 51
15.05.16
pořadí24.26.22.16.20.32.15.23.17.4.4.19.
odstup %7.373,418,514,313,118,535,80,028,912,36,77,035,3
% poražených soupeřů17,951,959,659,545,716,256,312,038,580,080,014,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr9.020.022.322.018.5
medián417202219
modus41715164
počet závodů323412
průměrný odstup od vítěze %16,320,618,11.854,8630,3
průměrné % poražených soupeřů58,125,339,447,244,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Košíková Denisasj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí10.6.11.10.5.2.2.7.
odstup %20,410,838,80,216,27,514,215,0
% poražených soupeřů30,858,333,330,875,088,987,533,3
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr7.02.02.05.09.010.06.6
medián722510106
modus72256102
počet závodů1111318
průměrný odstup od vítěze %15,014,27,516,216,620,415,4
průměrné % poražených soupeřů33,387,588,975,040,830,854,7

Kategorie K1W

Košíková Denisasj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí7.10.32.15.8.21.4.19.22.6.14.18.
odstup %7,811,535,80,07,517,26,435,338,514,118,340,7
% poražených soupeřů80,667,916,256,373,131,085,714,316,068,855,226,1
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr18.014.014.014.78.019.07.014.7
medián1814619815714
modus18146481074
počet závodů112313112
průměrný odstup od vítěze %40,718,326,319,67,515,87,819,4
průměrné % poražených soupeřů26,155,242,443,773,146,880,649,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Košíková Denisasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí8.12.15.14.11.10.7.2.2.3.
odstup %10,115,916,739,438,80,217,70,020,39,9
% poražených soupeřů65,045,022,2---33,330,845,583,383,360,0
pořadí20152016201720182019celkem
průměr2.52.07.011.711.78.4
medián22711128
modus2271082
počet závodů2113310
průměrný odstup od vítěze %15,10,017,726,114,216,9
průměrné % poražených soupeřů71,783,345,521,444,146,8

Kategorie K1W

Košíková Denisasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí24.26.22.16.20.32.15.23.17.5.19.4.7.
odstup %7.373,418,514,313,118,535,80,028,912,346,135,312,211,3
% poražených soupeřů17,951,959,659,545,716,256,312,038,573,314,385,766,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr5.512.020.022.322.017.7
medián4517202219
modus451715164
počet závodů2223413
průměrný odstup od vítěze %11,840,720,618,11.854,8586,1
průměrné % poražených soupeřů76,243,825,339,447,246,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Košíková Denisasj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 70
13.06.15
pořadí8.8.1.
odstup %22,228,50,0
% poražených soupeřů------100,0
pořadí20152016celkem
průměr1.08.05.7
medián188
modus188
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,025,416,9
průměrné % poražených soupeřů100,00,033,3

Kategorie C1W

Košíková Denisasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 87
24.06.17
sj 65
21.05.17
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí8.12.15.14.11.10.1.7.2.2.5.6.
odstup %10,115,916,739,438,80,20,017,74,01,512,718,7
% poražených soupeřů65,045,022,2---33,330,8100,045,550,066,750,037,5
pořadí20142015201720182019celkem
průměr5.52.04.011.711.77.8
medián52111127
modus5211082
počet závodů2223312
průměrný odstup od vítěze %15,72,78,926,114,214,6
průměrné % poražených soupeřů43,858,472,821,444,145,5

Kategorie K1W

Košíková Denisasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 51
15.05.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 53
24.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.Kroměř.2
12.05.13
sp.Kroměř.1
11.05.13
sp.Opava1
04.05.13
pořadí24.26.22.16.20.32.15.1.1.23.17.4.5.19.2.3.4.13.15.4.8.8.9.12.7.7.9.
odstup %7.373,418,514,313,118,535,80,00,00,028,912,30,79,035,34,72,34,222,627,410,911,016,417,128,629,533,141,2
% poražených soupeřů17,951,959,659,545,716,256,3100,0100,012,038,581,375,014,380,071,462,552,044,050,050,046,233,321,414,314,311,1
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr8.89.63.09.310.522.322.012.1
medián9835120229
modus7824115164
počet závodů553343427
průměrný odstup od vítěze %29,917,63,715,010,318,11.854,8289,2
průměrné % poražených soupeřů18,948,471,356,962,639,447,247,4

Ostatní sprint

Kategorie C1W

Košíková Denisasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí2.2.
odstup %0,020,3
% poražených soupeřů83,383,3
pořadí20152016celkem
průměr2.02.02.0
medián222
modus222
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %20,30,010,2
průměrné % poražených soupeřů83,383,383,3

Kategorie K1W

Košíková Denisasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí5.4.
odstup %46,112,2
% poražených soupeřů73,385,7
pořadí20152016celkem
průměr4.05.04.5
medián454
modus454
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %12,246,129,2
průměrné % poražených soupeřů85,773,379,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále