Doležalová Bára, 2005, UP Olomouc

Doležalová Bára, 2005

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 2+   C2: 2  sjezd K1: 3   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 19. 6/DM 38.2735,6
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 43. 12/DM 35.8834,5
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 17. 5/DM 33.9237,2
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 16. 4/DM 19.4123,6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 21. 6/DM 62.0871,2
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 21. 6/DM 22.9728,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 13. 2/DM 6.8013,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 14. 3/DM 6.6313,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom    
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom    
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 5. 2/ZS 3.502,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 3. 2/ZS 3.403,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JANŮ Veronika
   
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 4. 2/ZS 3.502,7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 4. 2/ZS 5.604,5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JANŮ Veronika
   
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 13. 5/ZS 33.8834,1
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 26. 5/ZS 25.3726,3
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 14. 5/ZS 36.9732,3
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 19. 4/ZS 21.2021,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 10. 2/ZS 5.1912,4
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 13. 2/ZS 12.7029,2
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 9. 2/ZS 36.9634,5
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
NOVÁK Matyáš
5. 2/ZS 86.9563,4
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 27. 7/ZS 37.5136,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 4. 4/ZS 2.605,5
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 4. 4/ZS 5.5610,4
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 4. 4/ZS 1.992,0
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 11. 9/ZS 13.7014,8
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
NOVÁK Matyáš
2. 2/ZS 2.602,2
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 14. 1/ZS 135.20106,6
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 12. 1/ZS 101.0282,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 7. 7/ZS 5.2710,6
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/ZS 2.935,0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 16. 3/ZS 27.4750,5
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 25.048,8
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/ZS 22.106,9
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 17. 2/ZS 16.6131,0
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom 4. 1/ZS 10.4011,9
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 14. 3/ZS 10.3512,2
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom 8. 3/ZS 24.5125,0
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 17. 2/ZS 22.2126,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 19. 6/ZS 161.7421,7
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 12. 4/ZS 161.8318,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 29. 11/ZS 211.0428,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 10. 3/ZS 141.1316,9
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 2/ZS 2.842,6
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 7. 7/ZS 7.827,7
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
2. 2/ZS 0.710,5
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 3/ZS 3.843,4
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 6. 6/ZS 11.8611,6
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
3. 3/ZS 6.675,3
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 15. 2/ZS 29.9826,0
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 15.   18.9017,6
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 26. 4/ZS 124.24113,4
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 23. 5/ZS 24.4423,6
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 25. 5/ZS 16.2125,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 12. 2/ZS 13.7818,8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 27. 5/ZS 14.6922,8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd    
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 8. 4/ZS 4.108,9
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 5. 3/ZS 9.3018,7
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2W sjezd
JANŮ Veronika
1. 1/ZS
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 3/ZS 73.2860,5
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 14. 1/ZS 19.4117,1
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 7. 1/ZS 35.9530,8
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 20. 4/ZS 30.0227,2
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 2. 1/ZS 5.004,3
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 4. 3/ZS 11.1010,0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
JANŮ Veronika
3. 2/ZS 15.9010,1
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 18. 1/ZS 160.71142,0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 16. 1/ZS 86.8279,8
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 17. 1/ZS 49.4944,5
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 19. 1/ZS 60.2566,9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 32. 6/ZS 260.5725,2
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 32. 6/ZS 262.3125,8
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 3. 3/ZS 6.695,1
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
NOVÁK Matyáš
2. 2/ZS 3.992,4
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 5. 5/ZS 6.255,5
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 2. 2/ZS 1.301,0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 2. 2/ZS 0.330,3
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 12. 4/ZS 187.9018,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 6. 2/ZS 51.405,1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 11. 4/ZS 178.5018,2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 6. 2/ZS 110.3011,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 6. 2/ZS 7.308,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 7. 3/ZS 6.908,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
3. 1/DS 5.605,6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
DOLEŽAL Pavel
   
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 5. 2/ZS 9.7010,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 8. 3/ZS 11.0012,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
13.   30.2030,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 14. 3/ZS 49.3850,2
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 38. 9/ZS 49.9158,5
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 14. 4/ZS 37.7142,9
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 25. 3/ZS 25.3029,9
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 22. 5/ZS 16.5824,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 13. 4/ZS 53.1870,8
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 15. 4/ZS 29.9728,2
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 21. 3/ZS 21.2620,7
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 5.8411,6
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 6/ZS 7.1212,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 4. 4/ZS 12.2614,1
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 5. 4/ZS 11.2613,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 31. 4/ZS 11.7023,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 30. 5/ZS 14.5829,5
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 2. 2/ZS 21.3120,8
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 5. 4/ZS 12.7413,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 2. 2/ZS 22.2521,3
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 8. 7/ZS 15.8317,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 20. 7/ZS 197.6725,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 13. 4/ZS 153.3216,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 25. 7/ZS 200.6325,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 16. 5/ZS 190.2520,3
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 18. 3/ZS 90.9681,7
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 32. 5/ZS 34.3833,3
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 18. 3/ZS 150.44130,3
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 36. 6/ZS 82.7280,4
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 12. 2/ZS 38.1337,4
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 31. 4/ZS 34.2634,5
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 19. 3/ZS 63.4559,3
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 32. 2/ZS 42.4543,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 26. 4/ZS 16.3333,5
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 23. 3/ZS 0.380,0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 6. 2/ZS 22.8020,5
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 6. 3/ZS 13.3012,3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
HALA Jiří
5. 3/DM 38.8029,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 34. 7/ZS 146.4526,7
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 17. 3/ZS 148.1623,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 36. 8/ZS 159.8929,3
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 17. 3/ZS 139.1421,6
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 2. 2/ZS 16.5413,9
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 3. 3/ZS 11.4110,3
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 3. 3/ZS 19.8716,0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 4. 4/ZS 13.8011,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 3/ZS 211.8020,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 14. 4/ZS 190.0021,3
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 14. 2/ZS 248.1023,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 18. 6/ZS 236.0026,5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 14. 3/ZM 12.8012,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Klára
8. 1/ZM 28.8022,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 8. 2/ZM 18.0016,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 13. 3/ZM 18.6018,2
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KNEBLOVÁ Klára
8. 1/ZM 19.1015,6
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 8. 2/ZM 17.4016,0
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 5/ZM 53.9155,2
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom    
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 27. 2/ZM 60.5449,7
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom    
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 20. 4/ZM 12.7631,7
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 13. 2/ZM 19.8744,6
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 15. 2/ZM 34.9430,9
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 32. 2/ZM 35.6035,1
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 8. 2/ZM 40.9536,6
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 10. 3/ZM 18.9218,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 18. 8/ZM 84.1627,7
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 13. 5/ZM 121.0235,7
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 14. 6/ZM
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 12. 4/ZM
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 5. 2/ZM 9.448,0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 12. 4/ZM 10.369,5
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 6. 2/ZM 13.8612,3
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 15. 4/ZM 12.2711,4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 31. 6/ZM 181.8132,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 14. 2/ZM 138.1321,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 33. 4/ZM 338.1634,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 14. 3/ZM 228.0219,1
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 4. 2/ZM 13.2612,8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 9. 2/ZM 10.2810,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 7. 2/ZM 26.3921,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 8. 3/ZM 3.9611,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 7. 3/ZM 8.3021,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 16. 4/ZM 23.8320,4
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 28. 2/ZM 56.9349,2
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 39. 4/ZM 115.67102,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 24. 2/ZM 16.5134,3
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 26. 2/ZM 22.1545,3
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 4. 1/ZM 14.2012,8
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 4. 2/ZM 7.7016,8
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 4. 2/ZM 12.6023,7
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
NAJMANOVÁ Kateřina
9.   60.8054,6
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 6. 1/ZM 15.8015,8
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
JANŮ Veronika
6. 4/ZM 13.1023,6
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 6. 2/ZM 12.5010,5
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
JANŮ Veronika
5.   48.3031,1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 6. 2/ZM 9.308,2
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 5. 2/ZM 16.9015,1
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
JANŮ Veronika
5. 1/ZM 53.9036,4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 6. 2/ZM 13.8013,8
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 27. 3/ZM 151.2827,7
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 26. 3/ZM 23.1534,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd    
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 13.   252.7029,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 14.   241.9028,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 14.   250.9029,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 15. 3/ZM 256.4030,4
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 25. 3/ZM 25.0023,4
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
16. 5/ZS 29.1022,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 13. 2/ZM 26.9023,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 25. 3/ZM 23.7019,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
18. 7/ZS 40.2029,3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 13. 2/ZM 25.6020,8
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 11. 4/ZM 12.6223,7
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 13. 5/ZM 94.2925,6
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 10. 4/ZM 21.0433,9
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 10. 5/ZM 206.9148,3
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 16. 6/ZM 21.7130,1
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd 10. 4/ZM 25.4330,2
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 19. 3/ZM 32.7830,6
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 10. 2/ZM 37.7230,2
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 13. 4/ZM 37.3735,2
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 16. 2/ZM 24.1826,5
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 13. 3/ZM 89.7383,3
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 14. 5/ZM 14.8636,4
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd    
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 19. 2/ZM 35.5338,4
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 33. 6/ZM 222.4039,5
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 16. 3/ZM 171.7726,3
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 39. 5/ZM 387.2740,0
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 16. 3/ZM 760.6866,9
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 6. 2/ZM 11.7019,3
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 4. 1/ZM 7.507,7
05.06.2016 Sprint v Kroměříži C1W sjezd 4. 2/ZM 12.7017,0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZM
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 6. 2/ZM 13.0021,6
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 3. 1/ZM 14.5012,8
04.06.2016 Sprint v Kroměříži C1W sjezd 4. 2/ZM 15.5020,2
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 1. 1/ZM
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 8. 2/ZM 22.6317,1
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 15. 2/ZM 36.4032,6
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 8. 2/ZM 19.3019,5
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 16. 2/ZM 22.4126,3
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 57. 3/ZM 118.55133,0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 55. 3/ZM 115.89127,9
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 8. 3/ZM 17.7340,7
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 7. 2/ZM 27.6024,8
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 4. 2/ZM 15.5626,5
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
JANŮ Veronika
11. 2/ZM 135.10116,6
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 4. 2/ZM 19.1014,7
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 32. 2/ZM
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 12. 2/ZM 21.2021,7
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 8. 2/ZM 20.2017,3
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 11. 2/ZM 19.5019,4
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 8. 2/ZM 22.6019,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 16. 2/ZM 299.4030,5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 17. 2/ZM 231.5026,8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 17. 2/ZM 314.5031,7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 2/ZM 265.9031,1
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PW slalom 4. 2/PZZ 8.105,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 3.   2.001,5
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci PW slalom 4. 2/PZZ 10.207,2
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 4.   10.708,0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 4. 2/PZZ 11.1910,3
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 8. 5/PZZ 24.9322,9
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 7. 4/PZZ 14.9513,8
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 8. 5/PZZ 36.5333,7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 33. 3/PZ 38.2433,5
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 17. 2/PZ 46.3237,0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 33. 2/PZ 39.9432,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 17. 2/PZ 66.0151,2
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd    
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1W sjezd    
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd    
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd    
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 6. 3/PZZ 15.9914,2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 19. 6/PZZ 63.0456,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 7. 3/PZZ 12.2811,3
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 17. 5/PZZ 36.8234,0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 6. 3/PZZ 10.909,1
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 10. 6/PZZ 56.8047,4
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 6. 3/PZZ 21.1017,1
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 11. 6/PZZ 62.9051,0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 4. 2/PZZ 19.0417,4
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 12. 2/PZZ 52.7248,3
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 5. 3/PZZ 23.5322,6
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 11. 6/PZZ 101.7497,7
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 5. 3/PZZ 15.6013,0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 9. 5/PZZ 49.6041,3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 7. 4/PZZ 17.4013,6
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 10. 5/PZZ 53.5041,9
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 4. 2/PZZ 22.3017,7
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
4. 2/PZZ 27.9020,2
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
4. 2/PZZ 25.9019,4
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
14. 8/PZZ 629.00470,8
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
8. 3/PZZ 79.4956,8
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
9. 3/PZZ 86.3765,8
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
5. 2/PZZ 16.7615,0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
9. 3/PZZ 41.5235,3
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
5. 2/PZZ 18.5012,5
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
8. 3/PZZ 36.4024,7
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
5. 2/PZZ 27.1018,8
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
předžáci
6. 2/PZZ 27.6022,0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom
předžáci
4. 2/PZZ 22.7017,5
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
23. 7/PZZ 237.10181,0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
14. 6/PZZ 107.8084,6
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
14. 6/PZZ 238.80185,3
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
10. 5/PZZ 107.4074,3
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
19.   80.8065,5
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
23.   165.80142,1
02.09.2007 .Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou K1M slalom 14.   20.1910,3
01.09.2007 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou K1M slalom 41.   123.4665,0
24.06.2007 6.Český pohár ve slalomu USD Troja K1M slalom 17.   17.7510,2
23.06.2007 5.Český pohár ve slalomu USD Troja K1M slalom 40.   97.5052,3
27.05.2007 4.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod RD USD Trnávka K1M slalom 14.   16.299,5
26.05.2007 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod RD USD Trnávka K1M slalom 17.   23.8912,4
06.05.2007 2.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 20.   25.7212,3
05.05.2007 1.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 20.   25.7212,3
23.09.2006 MČR dorostu ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 10.   49.7022,1
03.09.2006 MČR ve slalomu Lipno, pod přehradou K1M slalom 20.   25.4311,9
14.05.2006 6.Český pohár ve slalomu USD Troja K1M slalom 21.   23.4911,5
13.05.2006 5.Český pohár ve slalomu USD Troja K1M slalom 30.   31.0617,2
07.05.2006 4.Český pohár ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Houserek Aleš
19.   302.37152,4
07.05.2006 4.Český pohár ve slalomu USD Trnávka K1M slalom 25.   31.1317,6
06.05.2006 3.Český pohár ve slalomu USD Trnávka K1M slalom 36.   156.2489,3
30.04.2006 2.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Houserek Aleš
12.   100.1342,5
30.04.2006 2.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 18.   42.2620,4
29.04.2006 1.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Houserek Aleš
14.   219.7484,8
29.04.2006 1.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 30.   56.6926,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Doležalová BáraUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Doležalová BáraUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Doležalová BáraUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 19.06.18 updated from RVP
Doležalová BáraUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 20.11.17 updated from RVP
Doležalová BáraUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Doležalová BáraUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Doležalová BáraUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Doležalová BáraUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.05.16 updated from RVP
Doležalová BáraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.16 updated from RVP
Doležalová BáraUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.09.11 inserted RVP
Místo narozeníOlomouc
ZnameníŠtír
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníGymnázium, Olomouc, Čajkovského
Plánované povoláníEh...nevím. Možná fotograf do časopisů nebo pro značky
Výrobce loděGalasport
Model loděCaipi
Výrobce pádlaRaab Paddles
Od kolika let pádlujeV 6
První trenérPavla Kneblová
Současný trenérPavla Kneblová
Sportovní vzorJessica Fox
ZálibyFotografie, běh
Zimní přípravaPřes zimu jsem byla jen v Olomouci
Cíle na sezonuNemam cíle jako v závodu ale mám cíl ať jsem spokojená aspon s jednim zavodem v tehle sezoně
Nejlepší dosažené výsledkyAsi 3. místo v c1 ženy na olympijských nadějích v Krakově
Zajímavost o soběHodne rychle se naštvu a to skoro na každým tréninku
Oblíbenci v hudběAC/DC, One direction, Harry Style
Oblíbený herecDylan O'Brien
Oblíbená traťRoudnice nad Labem, Pau Francie
Instagramdolezalovaa_b

Profil aktualizován 18.06.2020

0|4591|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 3/3 113
13.K1W 3/3 92
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1W 2/2 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1W 2/2 86

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 5/6 131
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/6 188
9.K1W 4/6 144
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 5/6 35
 C2M
Novák Matyáš
2/2 0
 C2X
Novák Matyáš
2/2 0
61.K1W 5/6 174
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/7 203
13.C2M
Novák Matyáš
2/2 8
1.C2X
Novák Matyáš
4/4 84
25.C2X
Janů Veronika
3/3 3
2.K1W 5/7 330
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 3/4 91
34.K1W 4/4 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/10 88
 C2W
Janů Veronika
1/1 0
24.K1W 5/10 107

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/6 156
30.K1W 4/6 45
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/7 96
9.C2X
Štěpánková Petra
2/2 29
19.C2X
Hala Jiří
1/1 8
 C2X
Doležal Pavel
1/1 0
4.K1W 5/7 189
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 1/1 23
32.K1W 5/5 46
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 3/3 12
38.K1W 5/7 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 1/1 1
20.K1W 5/9 105

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1W 2/2 0
34.K1W 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 3/3 34
89.K1W 3/3 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/7 74
21.C2M
Kneblová Klára
2/2 14
32.C2M
Janů Veronika
2/2 5
 C2M
Najmanová Kateřina
1/1 0
10.K1W 5/7 133
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 2/2 89
29.K1W 6/6 99
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 3/3 60
43.K1W 5/7 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 4/4 7
 C2M
Janů Veronika
1/1 0
33.K1W 5/14 40

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1W 2/2 2
101.K1W 2/2 39
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/9 26
22.C2M
Doležalová Lucie
2/2 18
 C2M
Janů Veronika
1/1 0
24.K1W 5/9 50
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
31.K1W 5/8 7

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 3/3 0
 PW 5/15 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019
C1W16

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1W1334322939
C1W-171817-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
C1W1061019-
K1W139303453

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015
C1W2442263939
C2M90----
C2X81----
K1W6115789101154
PW----21

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
K1W346138437067
C1W-27191622-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W2427713----
K1W43241024----
C2M-13-5363----
C2X-2537------
C2W-----31---
K1M-----111149181188
PW-----4---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
K1W1124203331
C1W-10111520
C2W-7---
C2M---47-
Fotky nenalezeny.
0|4591|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 3/3 113
13.K1W 3/3 92
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1W 2/2 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1W 2/2 86

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 5/6 131
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/6 188
9.K1W 4/6 144
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 5/6 35
 C2M
Novák Matyáš
2/2 0
 C2X
Novák Matyáš
2/2 0
61.K1W 5/6 174
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/7 203
13.C2M
Novák Matyáš
2/2 8
1.C2X
Novák Matyáš
4/4 84
25.C2X
Janů Veronika
3/3 3
2.K1W 5/7 330
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 3/4 91
34.K1W 4/4 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/10 88
 C2W
Janů Veronika
1/1 0
24.K1W 5/10 107

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/6 156
30.K1W 4/6 45
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/7 96
9.C2X
Štěpánková Petra
2/2 29
19.C2X
Hala Jiří
1/1 8
 C2X
Doležal Pavel
1/1 0
4.K1W 5/7 189
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 1/1 23
32.K1W 5/5 46
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 3/3 12
38.K1W 5/7 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 1/1 1
20.K1W 5/9 105

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1W 2/2 0
34.K1W 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 3/3 34
89.K1W 3/3 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/7 74
21.C2M
Kneblová Klára
2/2 14
32.C2M
Janů Veronika
2/2 5
 C2M
Najmanová Kateřina
1/1 0
10.K1W 5/7 133
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 2/2 89
29.K1W 6/6 99
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 3/3 60
43.K1W 5/7 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 4/4 7
 C2M
Janů Veronika
1/1 0
33.K1W 5/14 40

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1W 2/2 2
101.K1W 2/2 39
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/9 26
22.C2M
Doležalová Lucie
2/2 18
 C2M
Janů Veronika
1/1 0
24.K1W 5/9 50
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
31.K1W 5/8 7

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 3/3 0
 PW 5/15 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019
C1W16

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1W1334322939
C1W-171817-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
C1W1061019-
K1W139303453

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015
C1W2442263939
C2M90----
C2X81----
K1W6115789101154
PW----21

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
K1W346138437067
C1W-27191622-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W2427713----
K1W43241024----
C2M-13-5363----
C2X-2537------
C2W-----31---
K1M-----111149181188
PW-----4---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
K1W1124203331
C1W-10111520
C2W-7---
C2M---47-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
100 66 27 57 32 2 284
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár21.018.01424
C1W16.016.0126
K1M24.220.02015
C2M15.014.0123
NKZ23.920.01434
C1W15.714.01414
K1W29.727.03220
veřejné závody8.47.04139
C1W6.45.0839
K1W11.18.0639
K1M10.28.0418
PW8.07.0423
C2M8.38.0510
C2X3.93.038
C2W3.53.032
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,024
C1W00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,015
C2M00,000,000,000,03
NKZ00,000,000,000,034
C1W00,000,000,000,014
K1W00,000,000,000,020
veřejné závody53,696,5107,22417,3139
C1W25,1615,437,71128,239
K1W00,012,637,7410,339
K1M00,000,000,000,018
PW00,000,000,000,023
C2M110,0110,000,0220,010
C2X225,0112,5337,5675,08
C2W00,000,0150,0150,02
Celkem52,594,6105,12412,2197
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár48159633918,8
C1W127686400,0
K1M3032611930,0
C2M65028400,0
NKZ6420043123,1
C1W2610023913,8
K1W3810022612,6
veřejné závody2734278165319,4
C1W7851472025,6
K1W7735452127,3
K1M3625347038,3
PW4650011510,9
C2M192361215,3
C2X131301017,7
C2W4103250,0
Celkem3857878206416,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
pořadí14.12.18.16.17.19.
odstup % *)106,682,9142,079,844,566,9
% poražených soupeřů *)23,531,35,616,720,05,3
pořadí2019celkem
průměr16.016.0
medián1616
modus1212
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze % *)87,187,1
průměrné % poražených soupeřů *)17,117,1
počet jízd1212
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Doležalová BáraUSD Trnávka
07.05.06
Labe pod Špi
30.04.06
Labe pod Špi
29.04.06
pořadí19.12.14.
odstup % *)152,442,584,8
% poražených soupeřů *)---21,413,3
pořadí2006celkem
průměr15.015.0
medián1414
modus1212
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze % *)93,293,2
průměrné % poražených soupeřů *)11,611,6
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Doležalová BáraLipno, pod p
02.09.07
Lipno, pod p
01.09.07
USD Troja
24.06.07
USD Troja
23.06.07
USD Trnávka
27.05.07
USD Trnávka
26.05.07
Labe pod Špi
06.05.07
Labe pod Špi
05.05.07
Lipno, pod p
03.09.06
USD Troja
14.05.06
USD Troja
13.05.06
USD Trnávka
07.05.06
USD Trnávka
06.05.06
Labe pod Špi
30.04.06
Labe pod Špi
29.04.06
pořadí14.41.17.40.14.17.20.20.20.21.30.25.36.18.30.
odstup % *)10,365,010,252,39,512,412,312,311,911,517,217,689,320,426,1
% poražených soupeřů *)69,89,161,04,969,861,950,050,058,751,229,333,310,310,59,4
pořadí20062007celkem
průměr25.722.924.2
medián251720
modus301420
počet závodů7815
průměrný odstup od vítěze % *)27,723,025,2
průměrné % poražených soupeřů *)29,047,138,6
počet jízd141630
lepší 1. jízda5
71,4%
4
50,0%
9
60,0%
čistých jízd3
21,4%
6
37,5%
9
30,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí9.4.14.12.15.4.15.8.10.
odstup % *)34,52,0106,682,928,214,130,936,630,2
% poražených soupeřů *)63,685,023,531,336,487,036,463,257,1
pořadí2016201720182019celkem
průměr10.011.59.59.810.1
medián1084910
modus108444
počet závodů12249
průměrný odstup od vítěze % *)30,233,721,156,540,7
průměrné % poražených soupeřů *)57,149,861,750,953,7
počet jízd244818
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
22,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%
2
11,1%

Kategorie C2X

Doležalová Bárasl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
pořadí5.2.
odstup % *)63,42,2
% poražených soupeřů *)20,090,0
pořadí2019celkem
průměr3.53.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)32,832,8
průměrné % poražených soupeřů *)55,055,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Doležalová BáraLipno, pod p
02.09.07
USD Roudnice
23.09.06
pořadí14.10.
odstup % *)10,322,1
% poražených soupeřů *)69,884,5
pořadí20062007celkem
průměr10.014.012.0
medián101410
modus101410
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)22,110,316,2
průměrné % poražených soupeřů *)84,569,877,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Doležalová Bárasl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí27.11.21.5.32.10.19.
odstup % *)36,014,820,713,735,118,230,6
% poražených soupeřů *)48,080,064,993,040,480,960,9
pořadí2016201720182019celkem
průměr19.021.013.019.017.9
medián191051119
modus19105115
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze % *)30,626,617,225,424,1
průměrné % poražených soupeřů *)60,960,779,064,066,9
počet jízd244414
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
1
25,0%
0
0,0%
4
28,6%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí19.17.21.13.14.15.26.12.7.14.14.18.18.12.19.
odstup %35,637,271,234,132,326,0113,460,530,850,242,981,7130,337,459,3
% poražených soupeřů37,942,928,629,418,839,17,438,968,438,138,122,726,147,621,7
pořadí201820192020celkem
průměr15.814.519.015.9
medián14131915
modus1471714
počet závodů66315
průměrný odstup od vítěze %67,049,548,056,2
průměrné % poražených soupeřů32,433,736,533,7
počet jízd1012628
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
2
66,7%
4
26,7%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
3,6%

Kategorie K1W

Doležalová Bárasl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí43.16.21.26.19.15.23.14.20.38.25.32.36.31.32.40.27.28.39.57.55.
odstup %34,523,628,826,321,617,623,617,127,258,529,933,380,434,543,455,249,749,2102,0133,0127,9
% poražených soupeřů34,475,868,356,169,074,560,077,266,735,160,044,638,650,050,022,046,935,711,61,85,3
pořadí20162017201820192020celkem
průměr56.033.532.319.526.730.3
medián552832192128
modus552732141632
počet závodů2466321
průměrný odstup od vítěze %130,464,046,722,329,048,4
průměrné % poražených soupeřů3,629,146,467,359,546,8
počet jízd461212640
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
5
83,3%
2
33,3%
3
100,0%
12
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
2,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí4.8.2.3.3.2.2.2.2.3.12.5.6.13.13.17.17.
odstup %11,925,02,63,45,11,020,821,313,916,00,08,012,335,283,337,051,2
% poražených soupeřů80,053,395,090,084,692,992,392,390,081,821,481,879,27,77,711,111,1
pořadí20152016201720182019celkem
průměr17.013.07.72.33.76.7
medián17136234
modus17135222
počet závodů2234617
průměrný odstup od vítěze %44,159,36,818,08,220,5
průměrné % poražených soupeřů11,17,760,889,182,663,1
počet jízd44681234
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
3
100,0%
4
100,0%
3
50,0%
11
64,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
5
83,3%
2
25,0%
0
0,0%
7
20,6%

Kategorie C2M

Doležalová Bárasl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí2.1.
odstup %2,40,0
% poražených soupeřů50,0100,0
pořadí2019celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %1,21,2
průměrné % poražených soupeřů75,075,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Doležalová Bárasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí2.3.
odstup %0,55,3
% poražených soupeřů91,781,8
pořadí2019celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %2,92,9
průměrné % poražených soupeřů86,886,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Doležalová Bárasl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí14.17.7.6.5.2.5.8.3.4.14.12.15.16.19.33.33.
odstup %12,226,17,711,65,50,313,117,210,311,90,09,511,426,538,433,532,9
% poražených soupeřů75,571,488,590,492,398,090,283,395,593,527,873,267,460,552,628,931,9
pořadí20152016201720182019celkem
průměr33.017.513.75.08.512.5
medián3316144612
modus331612325
počet závodů2234617
průměrný odstup od vítěze %33,232,56,913,110,615,8
průměrné % poražených soupeřů30,456,656,190,686,071,8
počet jízd44681234
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
66,7%
4
100,0%
4
66,7%
11
64,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
2
16,7%
4
11,8%

Kategorie PW

Doležalová Bárasl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí19.17.12.11.
odstup %56,034,048,397,7
% poražených soupeřů55,061,931,333,3
pořadí2015celkem
průměr14.814.8
medián1212
modus1111
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %59,059,0
průměrné % poražených soupeřů45,445,4
počet jízd1616
lepší 1. jízda2
25,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 47
10.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí5.4.2.3.2.3.2.6.5.2.2.6.2.3.8.8.4.7.4.6.5.13.13.1.1.8.8.4.8.8.
odstup %2,92,72,63,44,35,11,08,210,520,821,320,513,916,016,416,012,821,112,810,515,123,120,80,00,017,119,514,717,319,3
% poražených soupeřů85,288,995,090,093,384,692,980,084,692,392,372,290,081,870,870,887,072,766,737,566,740,045,5100,0100,053,353,325,012,512,5
pořadí2016201720182019celkem
průměr7.16.03.73.05.1
medián86334
modus84222
počet závodů977730
průměrný odstup od vítěze %14,714,915,93,112,3
průměrné % poražených soupeřů49,167,584,790,071,2
počet jízd1814141460
lepší 1. jízda3
33,3%
2
28,6%
5
71,4%
3
42,9%
13
43,3%
čistých jízd4
22,2%
6
42,9%
4
28,6%
1
7,1%
15
25,0%

Kategorie C2M

Doležalová Bárasl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
pořadí2.1.8.8.9.5.5.16.18.11.
odstup %2,40,022,415,654,631,136,422,729,3116,6
% poražených soupeřů50,0100,056,356,333,333,320,051,643,3---
pořadí201620172019celkem
průměr15.07.01.58.3
medián16818
modus11515
počet závodů35210
průměrný odstup od vítěze %56,232,01,233,1
průměrné % poražených soupeřů31,639,875,044,4
počet jízd69419
lepší 1. jízda2
66,7%
2
40,0%
0
0,0%
4
40,0%
čistých jízd1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,3%

Kategorie C2W

Doležalová Bárasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí3.4.
odstup %1,58,0
% poražených soupeřů93,991,4
pořadí2015celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4,84,8
průměrné % poražených soupeřů92,792,7
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd4
50,0%
4
50,0%

Kategorie C2X

Doležalová Bárasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
pořadí1.1.2.3.3.3.13.5.
odstup %0,00,00,55,310,15,630,129,9
% poražených soupeřů100,0100,091,781,860,088,936,860,0
pořadí20182019celkem
průměr7.02.03.9
medián523
modus313
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %21,93,210,2
průměrné % poražených soupeřů61,986,777,4
počet jízd5813
lepší 1. jízda3
100,0%
3
60,0%
6
75,0%
čistých jízd1
20,0%
0
0,0%
1
7,7%

Kategorie K1M

Doležalová Bárasl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
pořadí4.14.8.9.5.9.5.8.5.6.4.23.14.14.10.19.23.
odstup %20,2470,856,865,815,035,312,524,718,822,017,5181,084,6185,374,365,5142,1
% poražených soupeřů72,77,165,060,075,050,050,012,555,650,070,018,550,0---25,014,3---
pořadí2012201320142015celkem
průměr21.015.36.69.010.6
medián1914649
modus1914545
počet závodů249217
průměrný odstup od vítěze %103,8131,329,8245,587,8
průměrné % poražených soupeřů7,223,454,239,939,7
počet jízd4818636
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
33,3%
1
33,3%
7
38,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
16,7%
0
0,0%
3
8,3%

Kategorie K1W

Doležalová Bárasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 47
10.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí3.4.7.6.4.5.2.7.8.5.8.6.3.4.14.13.9.16.6.6.6.25.25.4.3.15.16.7.12.11.
odstup %3,04,57,711,610,05,50,38,112,613,117,212,310,311,912,118,210,520,415,88,213,823,419,97,712,832,626,324,821,719,4
% poražených soupeřů95,993,888,590,487,092,398,086,484,190,283,377,395,593,564,967,681,866,773,772,277,340,042,972,783,344,040,057,147,656,5
pořadí2016201720182019celkem
průměr13.110.05.94.48.7
medián129646
modus256846
počet závodů977730
průměrný odstup od vítěze %21,014,112,26,113,9
průměrné % poražených soupeřů53,872,087,292,374,8
počet jízd1814141359
lepší 1. jízda3
33,3%
3
42,9%
7
100,0%
4
57,1%
17
56,7%
čistých jízd4
22,2%
6
42,9%
5
35,7%
3
23,1%
18
30,5%

Kategorie PW

Doležalová Bárasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
pořadí4.4.8.8.10.11.9.10.4.
odstup %5,87,222,933,747,451,041,341,917,7
% poražených soupeřů40,040,061,161,159,154,546,743,878,6
pořadí2015celkem
průměr7.67.6
medián88
modus44
počet závodů99
průměrný odstup od vítěze %29,929,9
průměrné % poražených soupeřů53,953,9
počet jízd3030
lepší 1. jízda6
40,0%
6
40,0%
čistých jízd5
16,7%
5
16,7%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí13.13.17.17.
odstup %35,283,337,051,2
% poražených soupeřů7,77,711,111,1
pořadí20152016celkem
průměr17.013.015.0
medián171313
modus171313
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %44,159,351,7
průměrné % poražených soupeřů11,17,79,4
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Doležalová Bárasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí16.19.33.33.
odstup %26,538,433,532,9
% poražených soupeřů60,552,628,931,9
pořadí20152016celkem
průměr33.017.525.3
medián331619
modus331633
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %33,232,532,8
průměrné % poražených soupeřů30,456,643,5
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.14.14.
odstup %23,021,319,1
% poražených soupeřů---27,827,8
pořadí20172018celkem
průměr14.017.015.0
medián141714
modus141714
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %20,223,021,1
průměrné % poražených soupeřů27,80,018,5

Kategorie K1W

Doležalová Bárasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
pořadí13.14.32.32.26.34.31.33.32.
odstup %13,913,725,225,833,526,732,834,20,0
% poražených soupeřů70,067,520,520,521,915,426,830,46,1
pořadí20162017201820192020celkem
průměr32.032.030.032.013.527.4
medián323126321332
modus323126321332
počet závodů122229
průměrný odstup od vítěze %0,033,530,125,513,822,9
průměrné % poražených soupeřů6,128,618,720,568,831,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí13.16.17.16.16.
odstup %16,420,323,026,366,9
% poražených soupeřů45,534,8---11,8---
pořadí20162018celkem
průměr16.015.315.6
medián161616
modus161316
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %46,619,930,6
průměrné % poražených soupeřů5,926,818,4

Kategorie K1W

Doležalová Bárasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí20.25.26.34.33.39.
odstup %25,125,633,526,739,540,0
% poražených soupeřů52,542,921,915,413,59,5
pořadí20162018celkem
průměr36.026.329.5
medián332526
modus332020
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %39,727,731,7
průměrné % poražených soupeřů11,533,226,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.13.16.17.13.14.14.
odstup %16,916,420,323,035,721,319,1
% poražených soupeřů50,045,534,8---14,327,827,8
pořadí201720182019celkem
průměr13.715.310.013.9
medián14161014
modus14131013
počet závodů3317
průměrný odstup od vítěze %25,419,916,921,8
průměrné % poražených soupeřů23,326,850,028,6

Kategorie K1W

Doležalová Bárasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
pořadí13.14.29.32.32.20.25.26.34.18.31.33.27.32.
odstup %13,913,728,325,225,825,125,633,526,727,732,834,227,70,0
% poražených soupeřů70,067,526,320,520,552,542,921,915,45,626,830,47,16,1
pořadí20162017201820192020celkem
průměr32.027.326.331.013.526.1
medián322725321327
modus321820321332
počet závodů1443214
průměrný odstup od vítěze %0,030,627,726,413,824,3
průměrné % poražených soupeřů6,117,533,222,468,829,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Doležalová Bárasl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 21
06.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 47
11.05.16
pořadí10.6.6.17.14.14.4.
odstup %16,95,111,523,021,319,126,5
% poražených soupeřů50,028,616,7---27,827,825,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr4.014.017.07.310.1
medián41417610
modus4141766
počet závodů12137
průměrný odstup od vítěze %26,520,223,011,217,6
průměrné % poražených soupeřů25,027,80,031,825,1

Kategorie K1W

Doležalová Bárasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 22
07.04.19
sj 20
06.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí13.14.29.32.32.12.11.26.34.13.14.14.18.31.33.27.13.14.15.14.8.32.17.16.18.17.
odstup %13,913,728,325,225,818,918,233,526,720,621,323,926,532,834,227,729,428,730,429,740,70,026,830,531,131,7
% poražených soupeřů70,067,526,320,520,554,256,521,915,453,845,853,632,026,830,47,125,031,626,335,030,06,120,025,026,130,4
pořadí20162017201820192020celkem
průměr18.021.019.823.213.519.9
medián171514291316
modus171414321314
počet závodů6765226
průměrný odstup od vítěze %26,830,425,423,313,825,8
průměrné % poražených soupeřů22,926,037,135,668,833,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Doležalová Bárasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí16.17.12.10.10.
odstup %50,531,018,848,333,9
% poražených soupeřů25,020,031,310,010,0
pořadí20162019celkem
průměr10.015.013.0
medián101612
modus101210
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %41,133,536,5
průměrné % poražených soupeřů10,025,419,3

Kategorie K1W

Doležalová Bárasj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí25.27.31.30.23.24.26.26.13.11.
odstup %25,522,823,629,50,034,345,334,225,623,7
% poražených soupeřů31,429,714,321,631,38,03,87,420,033,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr12.025.328.026.023.6
medián1126302525
modus1126232526
počet závodů233210
průměrný odstup od vítěze %24,737,917,724,226,5
průměrné % poražených soupeřů26,76,422,430,620,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Doležalová Bárasj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí13.4.12.13.6.13.10.
odstup %29,210,418,870,812,244,630,2
% poražených soupeřů7,778,631,3---58,325,0---
pořadí2016201720182019celkem
průměr10.013.09.59.710.1
medián101361212
modus10136413
počet závodů11237
průměrný odstup od vítěze %30,244,641,519,530,9
průměrné % poražených soupeřů0,025,029,239,228,7

Kategorie K1W

Doležalová Bárasj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí10.4.25.22.5.30.23.20.16.
odstup %12,45,525,524,511,629,50,031,730,1
% poražených soupeřů71,090,631,425,087,121,631,326,928,6
pořadí2016201720182019celkem
průměr16.020.020.013.017.2
medián1620221020
modus1620544
počet závodů11439
průměrný odstup od vítěze %30,131,716,414,519,0
průměrné % poražených soupeřů28,626,941,364,345,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Doležalová Bárasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
pořadí16.3.17.3.12.
odstup %50,55,031,06,918,8
% poražených soupeřů25,081,820,080,031,3
pořadí2019celkem
průměr10.210.2
medián1212
modus33
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %22,422,4
průměrné % poražených soupeřů47,647,6

Kategorie K1W

Doležalová Bárasj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
18.06.16
pořadí7.5.25.27.31.30.23.24.26.26.14.
odstup %10,68,825,522,823,629,50,034,345,334,236,4
% poražených soupeřů64,776,531,429,714,321,631,38,03,87,413,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr14.025.328.016.021.6
medián142630725
modus142623526
počet závodů133411
průměrný odstup od vítěze %36,437,917,716,924,6
průměrné % poražených soupeřů13,36,422,450,627,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Doležalová Bárasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí16.3.17.3.12.5.7.4.4.4.
odstup %50,55,031,06,918,818,721,023,717,020,2
% poražených soupeřů25,081,820,080,031,371,457,150,0------
pořadí201620172019celkem
průměr4.05.59.37.5
medián4454
modus4434
počet závodů22610
průměrný odstup od vítěze %18,622,421,821,3
průměrné % poražených soupeřů0,053,651,641,7

Kategorie K1W

Doležalová Bárasj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí7.5.25.27.8.31.30.23.8.24.26.4.26.6.6.
odstup %10,68,825,522,88,923,629,50,011,534,345,316,834,219,321,6
% poražených soupeřů64,776,531,429,753,314,321,631,373,18,03,870,07,454,554,5
pořadí2016201720182019celkem
průměr6.017.628.014.417.1
medián62430823
modus6262356
počet závodů253515
průměrný odstup od vítěze %20,428,417,715,320,8
průměrné % poražených soupeřů54,532,522,451,139,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále