8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál

19.08.2018  
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:00,00 00:00,00 00:48,70 75/159/0
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,731.03/2,168/0/96
3.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:49,731.03/2,162/0/84
4. CADET Guillaume   9 France00:00,00 00:00,00 00:49,650.95/2,00/0/0
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,431.73/3,657/147/0
6. RYGEL Marek 1989 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:49,941.24/2,553/0/72
7. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,791.09/2,249/135/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:51,662.96/6,146/123/0
9. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,641.94/4,043/111/0
10. FERRION Charles   9 France00:00,00 00:00,00 00:52,053.35/6,90/0/0
11. PASSERNIG Louis   9 France00:00,00 00:00,00 00:53,194.49/9,20/0/0
12.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,684.98/10,240/99/0
13.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:52,593.89/8,037/0/60
13. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:52,593.89/8,035/87/0
15.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:52,623.92/8,033/75/0
16.2/DMKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:54,065.36/11,031/63/0
17.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:54,255.55/11,429/0/48
18.5/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:56,057.35/15,127/51/0
19.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:54,685.98/12,325/39/0
20.1/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:57,318.61/17,723/0/42
21.1/VSHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:55,256.55/13,421/0/36
22.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,466.76/13,919/0/30
23.2/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:57,158.45/17,417/27/0
24. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK00:00,00 00:00,00 00:57,879.17/18,815/0/24
25. OŠTRBENK Maj 2002 9 Slovenia00:00,00 00:00,00 00:58,079.37/19,20/0/0
26. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:59,1910.49/21,514/15/0
27. HELLE Maxime   9 France00:00,00 00:00,00 00:59,2210.52/21,60/0/0
28.3/ZSSALAJ František 2004 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:59,5110.81/22,213/0/18
29.2/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,1313.43/27,612/0/12
30.1/DSHENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 01:37,5648.87/100,311/0/6
31.4/DMŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:20,9232.22/66,210/0/5
32.4/ZSPAPULA Jan 2005 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:05,8117.11/35,19/0/4
33.5/DMULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:05,8917.19/35,38/0/3
34.5/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:09,9521.25/43,67/9/0
35.6/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:07,1918.49/38,06/0/2
36.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:11,3322.63/46,55/0/1
37.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:30,2341.53/85,34/3/0
38.8/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:08,7420.04/41,13/2/0
39.9/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:11,4022.70/46,62/0/0
40. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:19,1530.45/62,51/1/0
  SAVIČ Sara   9 SRB00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  NACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,63 75/75/0
2. DREIER Valentina   9 AUT00:00,00 00:00,00 00:52,232.60/5,20/0/0
3.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,753.12/6,368/0/156
4.2/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:00,00 00:00,00 00:52,092.46/5,062/0/144
5.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 00:53,353.72/7,557/0/132
6.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:52,142.51/5,153/63/0
7.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:53,123.49/7,049/0/120
8.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,743.11/6,346/0/108
9.3/U23VALDENAIRE Mathide 2002 9 France00:00,00 00:00,00 00:53,994.36/8,80/0/0
10.3/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:52,903.27/6,643/51/0
11.4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel00:00,00 00:00,00 01:05,3615.73/31,740/0/96
13.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,858.22/16,637/0/84
14.5/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:55,475.84/11,835/39/0
15.4/DSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:00,00 00:00,00 01:05,9616.33/32,933/0/78
16.4/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 00:55,485.85/11,831/33/0
17.5/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:55,846.21/12,529/27/0
18. JANČAR Živa 2002 9 Ljubjana00:00,00 00:00,00 01:18,9229.29/59,00/0/0
19.5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,127.49/15,127/0/72
20.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:58,829.19/18,525/0/66
21.7/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:56,336.70/13,523/21/0
22.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,747.11/14,321/0/60
23.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:57,537.90/15,919/15/0
24.6/DSVAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:58,939.30/18,717/0/54
25. ŠTEBLAJ Anna 2002 9 Ljubjana00:00,00 00:00,00 00:59,309.67/19,50/0/0
26.1/U16HUSSON Coline 2002 9 France00:00,00 00:00,00 00:57,557.92/16,00/0/0
27.3/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,858.22/16,615/0/48
28.8/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:03,0213.39/27,014/0/42
29.6/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand00:00,00 00:00,00 00:59,449.81/19,813/9/0
30.9/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,1911.56/23,312/0/36
31.10/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:01,3311.70/23,611/3/0
31.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,3311.70/23,610/0/30
33.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:26,5736.95/74,59/0/24
34.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 01:02,1712.54/25,38/0/18
35.6/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:02,9413.31/26,87/0/12
36.7/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:03,8814.25/28,76/2/0
37.8/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:17,6428.01/56,45/1/0
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNF 4/0/6
  VINET Lise   9 France00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  WILIAMS Courtney 1997 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LERICHE Cyprien   9 France00:00,00 00:00,00 00:45,63 0/0/0
2. SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:46,000.37/0,875/0/169
3. FRANČEŠKIN Maks 1992 9 Ljubjana00:00,00 00:00,00 00:45,950.32/0,70/0/0
4.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:46,460.83/1,868/224/0
5. FAGET Marceau   9 France00:00,00 00:00,00 00:47,732.10/4,60/0/0
6.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:47,361.73/3,862/212/0
7. OŠTRBENK Vid 2001 9 Slovenia00:00,00 00:00,00 00:48,042.41/5,30/0/0
8.2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:47,571.95/4,357/200/0
9. LAGUETTE Louis   9 France00:00,00 00:00,00 00:45,900.27/0,60/0/0
10. GODEL Robin 1999 9 France00:00,00 00:00,00 00:47,682.05/4,50/0/0
11. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 00:47,672.04/4,553/0/157
12.1/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:48,092.46/5,449/0/145
12. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:47,021.39/3,046/0/133
14. CARREAUD Antoine 1196 9 France00:00,00 00:00,00 00:47,561.94/4,30/0/0
15.1/U18HELY Bruno   9 France00:00,00 00:00,00 00:47,211.58/3,50/0/0
16.2/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:47,541.91/4,243/0/121
17.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:48,132.50/5,540/188/0
18.2/DMIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:48,172.54/5,637/0/109
19.2/U18BARONE Lucas   9 France00:00,00 00:00,00 00:46,781.15/2,50/0/0
20.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:52,286.66/14,635/0/97
21. SPASIK Ljubomir   9 MCD00:00,00 00:00,00 00:49,383.75/8,20/0/0
22.4/U23KRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:48,362.73/6,033/176/0
23.3/U18LUNEL Guillaume   9 France00:00,00 00:00,00 00:49,363.73/8,20/0/0
24. BRODICKY Stephan   9 AUT00:00,00 00:00,00 00:49,023.39/7,40/0/0
25.4/U18PERANOVIČ Ognjen 1999 9 SRB00:00,00 00:00,00 00:52,066.43/14,10/0/0
26.2/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 01:05,0419.41/42,531/164/0
27.5/U18JOVIC Marko   9 SRB00:00,00 00:00,00 00:50,745.11/11,20/0/0
28. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:49,674.04/8,929/152/0
29. CAILLARD Clement   9 France00:00,00 00:00,00 00:49,704.07/8,90/0/0
30.3/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:49,864.23/9,327/140/0
31. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:50,264.63/10,125/128/0
32.3/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:50,765.13/11,223/0/85
33.4/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:51,085.45/11,921/122/0
34.4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:50,604.97/10,919/0/79
35.5/DSŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 00:51,075.44/11,917/116/0
36.5/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:51,075.44/11,915/0/73
37.6/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:50,745.11/11,214/110/0
38.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:52,336.70/14,713/104/0
39.7/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:51,175.54/12,112/0/67
40.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:53,287.66/16,811/0/61
41.6/DSVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:51,535.90/12,910/98/0
42.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:54,268.63/18,99/0/55
43.8/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:00,00 00:00,00 00:51,676.04/13,28/92/0
44.7/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:52,026.39/14,07/86/0
45.6/U18VEIZOVIC Matija   9 SRB00:00,00 00:00,00 00:53,467.83/17,20/0/0
46.1/U16AIXNER Lucas   9 AUT00:00,00 00:00,00 00:52,977.34/16,10/0/0
47.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:52,867.23/15,86/80/0
48.9/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,847.21/15,85/0/49
49.10/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:58,2212.59/27,64/0/43
50. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:53,257.62/16,73/0/37
51.2/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:53,387.75/17,02/0/31
52.11/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:03,1117.48/38,31/0/25
53.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:58,5012.87/28,20/74/0
54.7/U18GUYOT Simon   9 France00:00,00 00:00,00 00:54,478.84/19,40/0/0
55. MARTINKA Antonín 1993 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:54,899.26/20,30/0/19
56.3/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:55,059.42/20,60/68/0
57.4/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,199.56/21,00/0/13
58.8/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:56,0210.39/22,80/0/7
59.4/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:00,00 00:00,00 00:56,2110.58/23,20/62/0
60. CINKO Radek 1993 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:59,8114.18/31,10/56/0
61.9/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:58,4812.85/28,20/50/0
62.10/DSNEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:56,6311.00/24,10/44/0
63.12/DMSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:57,1811.55/25,30/38/0
64.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:57,2811.65/25,50/0/6
65.5/ZSŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:59,0913.46/29,50/0/5
66.6/ZSFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:59,4313.80/30,20/32/0
67.7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:59,7914.16/31,00/26/0
68.8/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:00,8415.21/33,30/20/0
69.9/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:00,8815.25/33,40/14/0
  ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily00:00,00 00:00,00 DNF 0/8/0
71. ČOVIČ Vidjak 2002 9 SRB00:00,00 00:00,00 01:02,1716.54/36,20/0/0
72.10/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,4720.84/45,70/0/4
73.11/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:08,5622.94/50,30/2/0
74.12/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:07,7622.13/48,50/0/3
75.13/ZSVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:00,00 00:00,00 01:07,8422.21/48,70/1/0
76.11/DSSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK00:00,00 00:00,00 01:44,1058.47/128,10/0/2
77.14/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,1031.47/69,00/0/1
  HOSTENS Quentin   9 France00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  DAWSON Mike 1986 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  DANDEN Jack 1998 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  BUCHTER Finn 1995 9 New Zealand00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  PANZER Martin 2007 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:55,59 75/30/0
2.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 00:56,480.89/1,668/0/66
3.1/U18RAGUENES Helene   9 France00:00,00 00:00,00 00:57,702.11/3,80/0/0
4.1/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:58,813.22/5,862/0/54
5.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:58,913.32/6,057/0/42
6.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,263.67/6,653/0/30
7.3/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:00,875.28/9,549/18/0
8.1/U16BEZIAT Margaux   9 France00:00,00 00:00,00 01:01,696.10/11,00/0/0
9.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:04,138.54/15,446/0/18
10.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:33,7338.14/68,643/12/0
11.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,8811.29/20,340/0/12
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNF 37/6/0
13. MAEVE Martin 2000 9 Irelan00:00,00 00:00,00 01:08,2312.64/22,70/0/0
14.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:17,4821.89/39,435/0/6
  LAZAREVIČ Olja   9 SRB00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  LERICHE Cyprien   9 France00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:00,00 00:00,00 00:48,30 75/0/68
2.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:49,871.57/3,368/69/56
3. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:48,970.67/1,462/57/0
4. CHLOUBA Luboš
ZAPLETAL Vojtěch
1959
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:50,652.35/4,90/45/0
5.1/DSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:51,272.97/6,153/0/44
6.2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:51,162.86/5,949/0/32
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1969
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 00:00,00 00:51,323.02/6,346/33/0
8.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:53,204.90/10,10/0/20
9. LERICHE Cyprien
CADET Guillaume
  9 France
France
00:00,00 00:00,00 00:51,833.53/7,30/0/0
10. OŠTRBENK Maj
OŠTRBENK Vid
2002
2001
9 Slovenia
Slovenia
00:00,00 00:00,00 00:51,323.02/6,30/0/0
11.2/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:55,387.08/14,740/21/0
12. MARTINKA Tomáš
MARTINKA Antonín
1993
1993
KK Brno
Kroměříž
00:00,00 00:00,00 00:53,705.40/11,237/0/8
13.1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
2 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:55,006.70/13,935/0/2
14. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:55,777.47/15,533/9/0
15.2/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:56,287.99/16,531/0/1
16.1/ZSBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 01:00,6212.32/25,529/3/0
17.2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 01:03,5615.26/31,627/2/0
18.3/ZSPLÁŠIL Hynek
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 01:05,5217.22/35,725/1/0
19.4/ZSSALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 01:08,5420.24/41,923/0/0
20. PISCHEK Jan
PISCHEK Jan Gabin
1977
2006
Pardub.
SKVS ČB
00:00,00 00:00,00 01:16,0827.78/57,521/0/0
  HRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
Oddíl