Slalom pod Borskou přehradou

05.08.2018  
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně133.40 0 132.90 0 132.90 0
2.2/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz136.60 8 137.00 2 139.006.10/4,60
3.1/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor140.90 2 141.30 0 141.308.40/6,30
4.3/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV140.70 2 141.20 2 142.709.80/7,40
5.2/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha142.50 2 141.30 2 143.3010.40/7,80
6.4/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha144.60 2 145.40 0 145.4012.50/9,40
7.5/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak145.00 4 143.90 2 145.9013.00/9,80
8.6/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha145.30 2 145.50 4 147.3014.40/10,80
9.7/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha146.30 2 148.50 2 148.3015.40/11,60
10.8/PZMKRÁL Matěj 2008 USK Pha145.00 4 146.90 2 148.9016.00/12,00
11.3/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand157.30 0 150.90 0 150.9018.00/13,50
12.9/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor151.80 2 153.60 0 153.6020.70/15,60
13.10/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha154.70 10 154.30 0 154.3021.40/16,10
14.11/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn154.70 2 172.30 4 156.7023.80/17,90
15.12/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha157.10 4 158.50 0 158.5025.60/19,30
16.13/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha157.20 4 157.40 4 161.2028.30/21,30
17.4/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy167.40 0 161.70 2 163.7030.80/23,20
19.15/PZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn170.70 6 170.00 2 172.0039.10/29,40
20.16/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha177.60 2 171.50 2 173.5040.60/30,50
21.17/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha186.50 2 172.00 4 176.0043.10/32,40
22.18/PZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn182.50 6 173.60 6 179.6046.70/35,10
23.5/PZZPODOUŠKOVÁ Klára 2008 USK Pha182.40 6 178.30 2 180.3047.40/35,70
24.19/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně193.30 6 178.00 4 182.0049.10/36,90
25.20/PZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha192.70 4 182.00 4 186.0053.10/40,00
26.6/PZZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy187.80 2 183.80 8 189.8056.90/42,80
27.21/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor192.10 4 191.20 0 191.2058.30/43,90

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV169.80 4 173.80 0 173.80 0
2.1/PZZSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand207.90 2 208.10 2 209.9036.10/20,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV134.00 0 135.60 0 134.00 10
2.1/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn141.20 0 139.10 0 139.105.10/3,86
3.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha141.00 0 139.50 0 139.505.50/4,15
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor139.80 0 140.10 0 139.805.80/4,34
5.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor146.50 0 147.20 0 146.5012.50/9,33
6.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn148.20 2 147.90 2 149.9015.90/11,92
7.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha153.60 2 147.80 8 155.6021.60/16,11
8.3/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand199.00 2 186.50 2 188.5054.50/40,70

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně127.60 0 125.80 0 125.80 84
2.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor132.30 2 128.20 0 128.202.40/1,980
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV131.30 2 128.40 0 128.402.60/2,176
4.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor132.30 0 129.20 0 129.203.40/2,772
5.1/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn129.40 0 132.30 2 129.403.60/2,968
6.3/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn129.70 0 4.00 999 129.703.90/3,164
7.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV130.70 0 132.50 0 130.704.90/3,960
8.5/VMBRTEK Tomáš 1981 3+ KKBeroun131.80 0 129.80 2 131.806.00/4,856
9. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor132.90 0 132.60 0 132.606.80/5,452
9.1/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn130.60 2 131.10 6 132.606.80/5,452
11.1/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn133.30 0 131.40 2 133.307.50/6,044
12. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy133.50 2 132.00 2 134.008.20/6,540
13.2/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn135.20 0 134.30 0 134.308.50/6,836
13.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor134.30 0 133.80 2 134.308.50/6,836
15.6/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek135.10 2 134.40 0 134.408.60/6,828
16.2/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha134.90 0 135.80 4 134.909.10/7,224
17.3/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha131.30 4 128.60 8 135.309.50/7,620
18. HABICH Karel 1994 2 VS Tábor136.30 4 133.60 2 135.609.80/7,816
19. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník137.50 0 135.80 0 135.8010.00/7,915
20.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor137.70 0 136.80 2 137.7011.90/9,514
21.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice139.10 0 4.00 999 139.1013.30/10,613
22. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy141.90 0 141.00 0 141.0015.20/12,112
23.7/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor142.60 2 141.40 2 143.4017.60/14,011
24.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor143.70 0 144.70 2 143.7017.90/14,210
25.2/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz147.30 0 147.20 0 147.2021.40/17,09
26.3/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov148.20 0 147.30 0 147.3021.50/17,18
27.3/ZMSAIDL František 2006 3 USK Pha150.30 0 148.70 0 148.7022.90/18,27
28.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice150.20 2 150.10 0 150.1024.30/19,36
29.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha159.10 2 150.50 2 152.5026.70/21,25
30. OLŠAN Vítek 1986 3 Loko Plz153.30 2 153.60 2 155.3029.50/23,44
31.4/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň154.10 2 4.00 999 156.1030.30/24,13
32.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy163.10 0 158.50 0 158.5032.70/26,02
33.8/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor170.10 4 169.90 6 174.1048.30/38,41
34.5/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice176.10 0 182.10 4 176.1050.30/40,00
35.5/VSHABICH Bohumil 1961 VS Tábor178.60 2 4.00 999 180.6054.80/43,60
  KRÁL Jiří 1973 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
131.00 2 133.80 0 133.00 36
2.1/DMHARTL Jakub
TÁBORSKÝ Jan
2004
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
137.50 0 139.10 0 137.504.50/3,428
3.1/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
140.00 0 140.60 2 140.007.00/5,324
4.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
144.30 0 141.20 0 141.208.20/6,220
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
144.70 0 142.90 0 142.909.90/7,416
6. VÁCHA Viktor
JÍCHA Dušan
1985
1982
Rakovník
So Písek
143.80 0 141.20 2 143.2010.20/7,712
7.3/VMPECHLÁT Hynek
NĚMEC Aleš
1971
1976
2 Sušice
Kadaň
142.70 2 145.90 2 144.7011.70/8,88
8.2/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
148.20 0 145.30 2 147.3014.30/10,84
9.1/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
148.80 0 147.60 2 148.8015.80/11,93
10.3/ZSČMEJREK Cyril
SAIDL František
2004
2006
3 USK Pha
USK Pha
151.30 4 152.00 2 154.0021.00/15,82
11. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1961
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
156.90 4 157.30 0 157.3024.30/18,31
12.4/ZSNOVÁK Václav
VÁLEK Michal
2005
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
157.40 0 160.10 4 157.4024.40/18,30
13.1/ZMPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
Loko Plz
Loko Plz
159.20 6 157.20 6 163.2030.20/22,70
14.1/PZUHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
Bechyně
Boh.Pha
180.60 4 3.00 999 184.6051.60/38,80
15.2/PZSÝKORA Ondřej
PELIKÁN Martin
2010
2009
Boh.Pha
Boh.Pha
306.00 56 217.30 12 229.3096.30/72,40
  POULA Jan
KUČERA Tomáš
1955
1950
Sláv.KV
Sláv.KV
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.50 0 123.10 2 123.50 57
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV125.60 0 126.50 0 125.602.10/1,753
3.1/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz129.20 2 129.10 0 129.105.60/4,549
4.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn132.20 0 129.70 0 129.706.20/5,045
5.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha130.00 0 132.30 2 130.006.50/5,341
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy131.60 0 130.60 0 130.607.10/5,737
7.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn132.10 2 130.80 0 130.807.30/5,933
8. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy131.40 2 133.40 0 133.409.90/8,029
9.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav133.70 0 133.80 0 133.7010.20/8,325
10.4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor134.10 0 135.90 0 134.1010.60/8,621
11.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy134.20 2 134.80 0 134.8011.30/9,117
12.1/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz137.70 0 136.50 0 136.5013.00/10,516
13.1/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz137.30 0 135.10 2 137.1013.60/11,015
14.2/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň139.90 0 137.30 0 137.3013.80/11,214
15.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha142.80 2 138.60 0 138.6015.10/12,213
16.5/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice137.50 4 138.90 2 140.9017.40/14,112
17. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz138.60 6 139.10 2 141.1017.60/14,311
18. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha145.60 2 144.70 0 144.7021.20/17,210
19. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja144.80 0 145.80 2 144.8021.30/17,29
20.6/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 3 USK Pha143.20 2 146.00 2 145.2021.70/17,68
21.4/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor143.00 4 146.80 4 147.0023.50/19,07
22.5/ZMNEKOLNÁ Žofie 2006 KK Brand146.40 2 148.50 0 148.4024.90/20,26
23.2/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus151.50 4 150.90 0 150.9027.40/22,25
24.6/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy150.20 4 157.90 0 154.2030.70/24,94
25.3/VMKOHOUTOVÁ Lenka 1974 Rakovník157.20 0 160.00 0 157.2033.70/27,33
26.7/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha154.30 4 164.40 2 158.3034.80/28,22
27.8/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky158.80 6 157.20 6 163.2039.70/32,11
28.9/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak166.20 6 161.80 4 165.8042.30/34,30
  VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně114.40 0 114.70 0 114.40 102
2.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB117.80 2 117.60 0 117.603.20/2,898
3.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz120.80 0 118.60 0 118.604.20/3,794
4.1/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn118.10 2 119.20 0 119.204.80/4,290
5.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz122.00 0 120.70 2 122.007.60/6,686
5.1/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec119.80 10 120.00 2 122.007.60/6,686
7.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice131.40 2 122.10 0 122.107.70/6,778
8.3/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV123.10 0 123.20 2 123.108.70/7,674
9.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha124.90 0 123.60 0 123.609.20/8,070
10.4/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň124.20 0 127.20 0 124.209.80/8,666
11.5/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB128.30 2 124.40 0 124.4010.00/8,762
12.1/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy123.70 2 124.50 0 124.5010.10/8,858
13.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice127.50 0 127.70 0 127.5013.10/11,554
13. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy129.00 0 127.50 0 127.5013.10/11,554
15.2/ZSNOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor133.00 4 128.90 0 128.9014.50/12,746
16.6/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy130.00 0 130.30 0 130.0015.60/13,642
17.1/U23KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz130.20 0 131.10 2 130.2015.80/13,838
18.1/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha131.70 2 130.70 0 130.7016.30/14,237
19.3/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha128.80 2 149.30 0 130.8016.40/14,336
20.4/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha128.90 2 127.30 4 130.9016.50/14,435
21.5/ZSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice133.50 2 131.80 0 131.8017.40/15,234
22.2/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz133.70 0 132.40 0 132.4018.00/15,733
23.2/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor134.80 0 132.50 0 132.5018.10/15,832
24.3/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz132.80 0 131.60 2 132.8018.40/16,131
25.6/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň133.40 0 133.20 4 133.4019.00/16,630
26.4/ZMSAIDL František 2006 3+ USK Pha136.40 2 134.30 0 134.3019.90/17,429
27.4/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz134.40 0 4.00 999 134.4020.00/17,528
28. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV134.50 0 133.60 2 134.5020.10/17,627
29.7/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn134.90 0 133.50 2 134.9020.50/17,926
30. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV135.70 0 133.50 2 135.5021.10/18,425
31.3/DMBUDÁK David 2003 3 Kadaň134.30 2 135.90 12 136.3021.90/19,124
32.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník138.30 0 136.80 0 136.8022.40/19,623
33.7/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor136.70 4 132.90 4 136.9022.50/19,722
34.5/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav141.20 2 137.90 0 137.9023.50/20,521
35.6/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha138.80 4 138.00 0 138.0023.60/20,620
36.8/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha136.20 2 135.10 4 138.2023.80/20,819
36.7/ZMPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha141.30 0 138.20 0 138.2023.80/20,819
38.9/ZSŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak137.80 2 135.90 4 139.8025.40/22,217
39.10/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha135.90 4 137.40 6 139.9025.50/22,316
40.8/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy142.10 2 140.50 0 140.5026.10/22,815
41.8/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha139.60 2 140.70 0 140.7026.30/23,014
42.11/ZSKRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn143.50 4 139.70 2 141.7027.30/23,913
43.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky142.40 0 141.90 0 141.9027.50/24,012
44.12/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha140.40 2 140.10 4 142.4028.00/24,511
45.3/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha141.70 2 141.70 2 143.7029.30/25,610
46.4/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha143.70 2 141.90 2 143.9029.50/25,89
47.9/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha144.20 0 140.70 4 144.2029.80/26,08
47. VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník142.20 2 4.00 999 144.2029.80/26,08
49.10/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha144.90 2 144.70 0 144.7030.30/26,56
50.11/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz145.80 4 145.00 2 147.0032.60/28,55
51.12/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice156.20 0 150.00 0 150.0035.60/31,14
52.13/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha157.80 2 154.70 0 154.7040.30/35,23
53.13/ZSSALÁK Petr 2004 Blovice154.00 4 154.00 2 156.0041.60/36,42
54.14/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec160.50 2 156.70 0 156.7042.30/37,01
55.14/ZSMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň162.40 8 160.60 8 168.6054.20/47,40
  VYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOUČEK Ondřej 1977 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
140.70 0 137.40 2 139.40 17
2. WENDL Miloslav
POLESNÁ Jitka
1978
1990
2 Horš.Týn
Loko Plz
144.70 2 146.30 0 146.306.90/4,913
3.1/ZSKREMROVÁ Adéla
POLLERT Jáchym
2005
2004
3 USK Pha
USK Pha
149.40 0 153.10 2 149.4010.00/7,29
4.1/DMMÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
152.10 2 150.80 2 152.8013.40/9,65
5. MARTIN Václav
HOCHHEIM Kristýna
1971
1991
2 Boh.Pha
Boh.Pha
152.70 2 154.30 0 154.3014.90/10,74
6. VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
3 Loko Plz
Klatovy
161.70 2 161.90 0 161.9022.50/16,13
7.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
161.80 2 169.10 2 163.8024.40/17,52
8.1/U23PANZEROVÁ Kateřina
HABICH Tomáš
2003
1997
3 Loko Plz
VS Tábor
166.10 2 168.90 8 168.1028.70/20,61
9. BRTEK Tomáš
BRTKOVÁ Viktorie
1981
2010
KKBeroun
KKBeroun
187.50 4 178.60 0 178.6039.20/28,10
Oddíl

Historie procházení