ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.

22.08.2018  
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:46,55 -
2.1/U23CADET GUILLAUME 1997 9 FRA00:47,871.32/2,8-
3.1/U18JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:49,763.21/6,9-
4.2/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:49,272.72/5,8-
5.2/U18PASSERNIG LOUIS 2001 9 FRA/APACH00:50,854.30/9,2-
6.3/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:50,674.12/8,9-
7.3/U18HELLE MAXIME 2002 9 FRA/STRASBOURG00:53,126.57/14,1-
8.4/U18OŠTRBENK Maj 2002 9 Slovenia00:54,908.35/17,9-
9.1/U14BEIER Matouš 2004 2 Trutnov01:05,4418.89/40,6-
10.2/U14SALAJ František 2004 2 Litovel00:56,9210.37/22,3-
11.5/U18FERRION CHARLES 2000 9 FRA00:53,036.48/13,9-
12.6/U18ŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel01:10,3823.83/51,2-
13.3/U14VODÁK Norbert 2004 3 Litovel01:05,1618.61/40,0-
14. PAPULA Jan 2005 3 Litovel01:11,4624.91/53,5-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U18DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:50,18 -
2.1/U23VALDENAIRE MATHILDE 1998 9 FRA/GERARDMER00:51,421.24/2,5-
3.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:50,270.09/0,2-
4.3/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml.00:48,05 -
5.2/U18VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:52,432.25/4,5-
6.4/U23DREIER VALENTINA 1997 9 AUT00:50,960.78/1,6-
7.5/U23VINET Lise 1995 9 France00:52,602.42/4,8-
8.3/U18PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:52,202.02/4,0-
9.6/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc00:50,360.18/0,4-
10.7/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:51,481.30/2,6-
11.4/U18NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:51,611.43/2,8-
12.5/U18DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:51,991.81/3,6-
13.6/U18HUSSON COLINE 2002 9 FRA/GERARDMER00:56,436.25/12,5-
14.8/U23COLLIN GEORGINA 1997 9 AUS00:52,382.20/4,4-
15.7/U18KOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav00:55,024.84/9,6-
16.8/U18DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno00:53,823.64/7,3-
17.9/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Boh.Pha00:58,117.93/15,8-
18.9/U18KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:56,216.03/12,0-
19.10/U18JANČAR ŽIVA 2002 9 SLO01:01,0910.91/21,7-
20.1/U14NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:58,057.87/15,7-
21.2/U14KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.01:38,9848.80/97,2-
22.11/U18DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:53,633.45/6,9-
23.12/U18ŠTEBLAJ ANA 2002 9 SLO00:59,189.00/17,9-
24.13/U18KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:55,955.77/11,5-
  BOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 SoběslavDNF -
26.15/U18VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel00:58,738.55/17,0-
27.3/U14ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:06,7816.60/33,1-
28. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand01:01,4211.24/22,4-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha00:45,28 -
4.2/U18MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:44,98 -
5.2/U23LAGUETTE LOUIS 1997 9 FRA00:44,83 -
5.3/U23LERICHE CYPRIEN 1998 9 FRA00:43,35 -
7. SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:45,11 -
8. SLEPICA Karel 1988 2 Olomouc00:44,52 -
9. FRANČEŠKIN MAKS 1992 9 SLO00:45,06 -
10.3/U18KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:47,952.67/5,9-
11. FAGET MARCEAU 1993 9 FRA/MARSAC00:47,762.48/5,5-
12.4/U18HELY BRUNO 2000 9 FRA00:46,210.93/2,1-
13.4/U23CARREAUD ANTOINE 1996 9 FRA/STRASBOURG00:47,692.41/5,3-
14. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:45,600.32/0,7-
16. SPASIK LJUBOMIR 1987 9 MCD00:46,341.06/2,3-
17.5/U18ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:45,06 -
18.6/U18IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:46,120.84/1,9-
19.7/U18BARONE LUCAS 2000 9 FRA00:45,410.13/0,3-
20.6/U23CAILLARD CLEMENT 1999 9 FRA00:48,733.45/7,6-
21.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:50,355.07/11,2-
22.7/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:47,652.37/5,2-
23. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:49,474.19/9,3-
24.8/U18JOVIC MARKO 2002 9 SRB00:50,004.72/10,4-
25.9/U18VEIZOVIC MATIJA 2001 9 SRB00:49,023.74/8,3-
26.10/U18LUNEL GUILLAUME 2001 9 FRA00:46,911.63/3,6-
27.11/U18AIXNER LUCAS 2002 9 AUT00:52,086.80/15,0-
28.8/U23GODEL ROBIN 1999 9 FRA/STRASBOURG00:46,220.94/2,1-
29.12/U18ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:47,622.34/5,2-
30.13/U18NOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:51,155.87/13,0-
31.9/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:48,923.64/8,0-
32.14/U18VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:52,337.05/15,6-
33.15/U18PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc01:03,4918.21/40,2-
34.16/U18ŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:48,242.96/6,5-
35.17/U18LACINA Jakub 2003 2 Semily00:49,103.82/8,4-
36.18/U18GUYOT SIMEN 2002 9 FRA00:59,2613.98/30,9-
37.19/U18BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:49,954.67/10,3-
38.20/U18OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:56,4311.15/24,6-
39.21/U18NEDVĚD Matěj 2001 2 Boh.Pha00:55,6510.37/22,9-
40.1/U14VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor00:49,444.16/9,2-
41.2/U14CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:55,8810.60/23,4-
42.1/VBÁČA Milan 1973 2 KK Brand00:57,0911.81/26,1-
43.3/U14FURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:02,0216.74/37,0-
44.22/U18BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:52,016.73/14,9-
45.23/U18ONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:52,126.84/15,1-
46.4/U14BEIER Alva 2005 2 Trutnov01:00,6215.34/33,9-
47.5/U14ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto01:04,1318.85/41,6-
48.6/U14VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:58,0412.76/28,2-
49. ČOVIČ VIDAK 2002 9 SRB/MEDICINAR00:55,4110.13/22,4-
  KIRCHNER David 2002 2 Boh.PhaDNS -
  PERANOVIČ OGNJEN 1999 9 SRB/ČAČAKDNS -
  HOSTENS QUENTIN   9 FRADNS -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:57,46 -
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:55,02 -
3.1/U18RAGUENES HELENE 2000 9 FRA00:55,42 -
4.2/U18NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:54,75 -
5.3/U18BEZIAT MARGOT 2001 9 FRA/VENERQUE00:54,83 -
6.4/U18PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:57,00 -
7.5/U18ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc01:25,5628.11/48,9-
8.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.01:01,544.08/7,1-
9.6/U18KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí01:00,873.41/5,9-
  KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.DNF -
11.8/U18DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:58,280.83/1,4-
12.1/U14NOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.01:04,356.89/12,0-
13. MEAVE Martin 2000 9 IRL01:07,189.72/16,9-
  LAZAREVIČ OLJA 1998 9 SRB/MEDICINARDNS -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U18KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:49,76 -
2.2/U18FERRION CHARLES
HELY BRUNO
2000
2000
9 FRA
FRA
00:51,081.32/2,7-
3.3/U18OŠTRBENK Maj
OŠTRBENK Vid
2002
2001
9 Slovenia
Slovenia
00:51,651.89/3,8-
4.1/U23ŠMOLDAS Michal
ŠMAKAL Petr
1998
2003
1 Litovel
Litovel
00:53,363.60/7,2-
5.1/U14BEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
00:57,497.73/15,5-
6.2/U14SALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
01:02,2512.49/25,1-
Oddíl