Gabrlík Jakub, 2004, SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky

Gabrlík Jakub, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: -   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom    
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 2/DS 3.402,9
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 18. 7/DS 12.5014,5
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom    
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 1/DS 1.601,3
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 15. 7/DS 12.6014,5
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 2. 1/DS 0.130,3
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
MRÁKA Jan
4. 4/DS 2.746,6
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 29. 18/DS 17.9821,2
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 13. 2/DS 3.006,9
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
26. 7/DS 19.9141,9
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 10. 1/DS 2.686,3
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
15. 5/DS 5.7212,0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 9. 2/DS 52.688,5
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 11. 3/DS 41.517,2
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
MRÁKA Jan
10. 6/DS 72.0410,7
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 8. 1/DS 34.416,1
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
MRÁKA Jan
10. 6/DS 43.046,5
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 2. 1/DS 4.709,8
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 1. 1/DS
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 90. 24/DS 37.0438,1
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 17. 4/DS 8.529,2
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 3.   46.9010,0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 4. 1/DS 0.811,8
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
MRÁKA Jan
24. 6/DS 7.5915,8
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 9. 2/DS 3.267,5
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
MRÁKA Jan
20. 5/DS 5.6811,9
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
MRÁKA Jan
3. 2/DS 289.34235,6
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom    
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 11. 1/DS 90.807,8
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
MRÁKA Jan
7. 6/DS 141.9810,6
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 7. 1/DS 72.926,2
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
MRÁKA Jan
6. 5/DS 168.4212,7
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 11. 3/DM 8.809,4
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 12. 3/DM 9.4010,3
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 9. 3/DM 9.3012,9
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 8. 2/DM 8.8011,9
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 7. 2/DM 1.893,1
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
MRÁKA Jan
7. 4/DM 6.129,1
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 36. 19/DM 29.5130,3
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 1/DM 22.5115,6
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 1/DM 103.0786,6
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 62. 9/DM 22.7927,2
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 13. 1/DM 90.9712,1
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 22. 2/DM 6.3212,7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 34. 2/DM 5.7612,9
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
19. 5/DM 24.7050,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 11. 1/DM 3.257,2
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
19. 4/DM 9.5519,3
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 63. 15/DM 19.4921,9
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 1/DM 100.3082,1
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 56. 15/DM 24.4926,9
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 1/DM 54.7840,7
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 75. 25/DM 29.5239,2
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
MRÁKA Jan
3. 1/DM 83.2471,8
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 83. 26/DM 32.6542,8
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 1/DM 65.2959,4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 11. 2/DM 35.125,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
MRÁKA Jan
8. 4/DM 80.5510,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 6. 1/DM 30.744,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
MRÁKA Jan
8. 4/DM 75.0410,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 16. 2/DM 3.307,5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
MRÁKA Jan
15. 4/DM 6.1513,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 17. 2/DM 2.636,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
MRÁKA Jan
16. 5/DM 6.2913,3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 15. 5/DM 37.4036,0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 12. 3/DM 13.6014,7
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 11. 4/DM 10.3010,6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
3. 1/DM 10.106,9
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 2/DM 2.701,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 10. 5/DM 12.2012,0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
2. 1/DM 2.801,7
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 53. 13/DM 22.7626,9
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
MRÁKA Jan
8. 2/DM 74.0764,0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 64. 18/DM 25.5329,0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
MRÁKA Jan
7. 2/DM 71.1861,3
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 21. 10/DM 8.0721,3
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
MRÁKA Jan
9. 6/DM 5.6313,3
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 27. 13/DM 31.1036,1
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
MRÁKA Jan
3. 3/DM 23.7015,0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 23. 4/DM 123.5816,5
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 30. 5/DM 7.6115,8
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 36. 4/DM 6.0413,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
20. 4/DM 12.2625,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 40. 6/DM 8.8920,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
20. 3/DM 15.9533,1
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C2M slalom
URBAN Jaroslav
1. 1/DM
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 6. 2/DM 9.4010,3
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
URBAN Jaroslav
1. 1/DM
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 7. 3/DM 15.1017,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 17. 5/DM 78.2111,6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
MRÁKA Jan
5. 3/DM 88.9111,0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 14. 4/DM 69.7710,5
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
MRÁKA Jan
9. 5/DM 111.6814,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 96.   84.2488,1
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2M slalom
MRÁKA Jan
3.   225.31150,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 70. 19/DM 36.6741,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C2M slalom
MRÁKA Jan
   
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 8. 4/DM 11.8013,5
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 10. 5/DM 13.8015,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 29. 4/DM 7.3312,6
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 30. 5/DM 7.4712,7
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 4. 2/DM 5.0013,7
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
MRÁKA Jan
2. 2/DM 1.903,9
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 80. 24/DM 46.4847,3
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
MRÁKA Jan
5. 2/DM 45.1932,5
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 75. 20/DM 44.7146,5
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
MRÁKA Jan
   
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 8. 3/DM 16.9017,8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 8. 4/DM 4.905,0
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 8. 4/DM 11.9013,0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 30. 4/DM 147.6915,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 29. 5/DM 137.1814,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 15. 3/DM 155.2017,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 15. 3/DM 150.1019,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
MRÁKA Jan
2. 1/DM 87.509,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
MRÁKA Jan
3. 2/DM 219.1022,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 17. 4/DM 152.3017,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 17. 4/DM 143.3019,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
MRÁKA Jan
4. 1/DM 139.9015,8
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
MRÁKA Jan
5. 2/DM 176.5017,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 18. 5/DM 149.4019,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 21. 5/DM 183.1021,2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 22. 5/DM 162.3021,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 24. 5/DM 194.1021,8
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 1/ZS 4.504,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 42. 6/ZS 20.8028,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 33. 5/ZS 21.8029,7
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 70. 10/ZS 46.1267,2
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
MRÁKA Jan
5. 2/ZS 63.8163,4
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 74. 15/ZS 34.4546,4
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
MRÁKA Jan
7. 3/ZS 72.3773,2
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 22. 3/ZS 9.0914,7
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
MRÁKA Jan
15. 6/ZS 16.7023,6
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 81. 25/ZS 50.7355,8
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 3. 3/ZS 1.593,4
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
4. 4/ZS 4.368,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 12. 12/ZS 15.0920,3
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
MRÁKA Jan
5. 5/ZS 18.7817,4
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 45. 3/ZS 279.4437,1
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 44. 3/ZS 25.8824,8
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 57. 4/ZS 9.5621,0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 52. 4/ZS 15.7034,7
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 16. 16/ZS 20.4823,4
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C2M slalom
MRÁKA Jan
6. 6/ZS 37.0829,4
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 59. 47/ZS 35.0638,9
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 4/ZS 31.8226,0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 25. 5/ZS 148.9920,9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
MRÁKA Jan
13. 6/ZS 159.5818,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 25. 5/ZS 161.3123,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
MRÁKA Jan
12. 4/ZS 178.7320,2
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 8. 1/ZS 21.2022,4
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 9. 1/ZS 25.7026,2
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 86. 15/ZS 38.7145,1
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 80. 14/ZS 42.4649,1
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 45. 4/ZS 9.2420,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 49. 5/ZS 6.480,3
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 11. 3/ZS 10.309,9
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 10. 2/ZS 12.3012,8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 13. 2/ZS 22.3023,6
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 23. 4/ZS 24.2024,9
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 1/ZS 9.406,7
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 21. 3/ZS 26.5027,7
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 36. 2/ZS 85.9816,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 44. 4/ZS 110.9821,7
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 17. 15/ZS 22.3421,7
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
MRÁKA Jan
   
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 15. 15/ZS 19.4918,1
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 4/ZS 19.9513,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 2/ZS 194.8024,5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 17. 2/ZS 224.9024,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 2/ZS 209.5026,1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 2/ZS 229.0024,3
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 15. 2/ZS 142.7028,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 2/ZS 194.8029,9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 22. 2/ZS 194.9030,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 23. 3/ZS 154.8031,2
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MRÁKA Jan
6. 2/ZS 15.2011,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 41. 9/ZS 29.6032,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MRÁKA Jan
7. 2/ZS 17.1013,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 43. 12/ZS 25.9028,1
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 108. 23/ZS 65.8576,0
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
MRÁKA Jan
7. 2/ZS 174.10150,2
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 108. 21/ZS 111.16103,4
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
MRÁKA Jan
7. 1/ZS 264.33187,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 33. 7/ZS 9.6227,1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
MRÁKA Jan
16. 4/ZS 10.1124,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 97. 28/ZS 63.3972,9
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
MRÁKA Jan
11. 5/ZS 115.60111,2
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
MRÁKA Jan
6. 5/ZS 30.1121,4
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 40. 31/ZS 34.1433,6
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 10. 7/ZS 37.9513,4
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
5. 4/ZS 41.2312,5
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom    
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
MRÁKA Jan
5. 4/ZS
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 38. 30/ZS 19.8419,3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
MRÁKA Jan
6. 4/ZS 15.3311,2
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 38. 30/ZS 15.5114,9
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
MRÁKA Jan
5. 4/ZS 16.5012,8
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 11. 3/ZS 11.4025,5
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
MRÁKA Jan
3. 2/ZS 19.4117,5
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 24. 7/ZS 31.7246,5
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 12. 3/ZS 11.9727,3
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 1/ZS 16.4615,2
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 22. 5/ZS 26.3636,5
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 45. 13/ZS 186.8836,7
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
MRÁKA Jan
12. 3/ZS 136.3022,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 42. 8/ZS 285.1630,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
MRÁKA Jan
16. 4/ZS 288.2426,3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 55. 37/ZS 27.8228,9
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
MRÁKA Jan
5. 5/ZS 20.5915,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 31. 24/ZS 20.0217,2
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
MRÁKA Jan
7. 6/ZS 39.5625,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 11. 10/ZS 5.8718,8
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
MRÁKA Jan
4. 4/ZS 4.1410,9
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 9. 3/ZS 9.2023,4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 1/ZS 36.8033,0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
MRÁKA Jan
2. 1/ZS 1.703,1
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 21. 7/ZS 35.1040,3
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 2/ZS 24.3015,6
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 17. 8/ZS 30.1029,5
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 2/ZS 6.904,7
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 18. 7/ZS 32.6034,9
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 5/ZS 40.7044,8
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 19. 6/ZS 44.7054,2
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/ZS
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 16. 4/ZS 335.6035,0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 17. 5/ZS 304.2038,0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 16. 4/ZS 289.8031,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 17. 5/ZS 274.8035,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 19.   318.7040,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 22.   311.2039,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 22.   292.1037,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 21. 4/ZS 316.6040,3
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRIC Ondřej
31. 7/ZM 83.6065,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 67. 11/ZM 49.1051,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRIC Ondřej
25. 4/ZM 62.1045,3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 67. 9/ZM 42.5039,5
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 17. 6/ZM 13.8127,8
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 17. 7/ZM 104.5930,8
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 21. 11/ZM 22.6734,6
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 80. 37/ZM 125.73136,2
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 21. 5/ZM 18.7039,0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
HRIC Ondřej
8. 2/ZM 81.1073,4
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 46. 10/ZM 46.3059,5
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 21. 3/ZM 19.0034,5
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
HRIC Ondřej
11. 2/ZM 93.1076,0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 49. 8/ZM 46.8056,9
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 78. 39/ZM 106.13124,9
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 72. 34/ZM 92.10104,5
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 15. 6/ZM 15.1938,2
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 47. 13/ZM 237.8343,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 56. 20/ZM 488.6552,7
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 9. 3/ZM 15.6029,5
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 24. 10/ZM 44.9054,0
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 10. 4/ZM 18.0033,9
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 20. 7/ZM 68.1072,3
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 58. 24/ZM 80.1683,3
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 60. 22/ZM 53.6966,4
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 18. 4/ZM 20.6457,3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 24. 5/ZM 68.4072,1
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 42. 12/ZM 50.8054,4
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 42. 11/ZM 65.4070,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd    
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 29. 4/ZM 411.6044,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 31. 5/ZM 368.4045,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 81. 18/ZM 61.8065,0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 86. 17/ZM 64.7065,8
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 44. 20/ZM 24.0553,9
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 78. 34/ZM 201.03205,9
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 26.   99.1340,6
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 80. 26/ZM 59.5054,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 27. 8/ZM 19.5544,1
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 81. 26/ZM 56.6249,7
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd    
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 75. 32/ZM 85.3391,5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 34. 13/ZM 13.9044,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 72. 29/ZM 56.6366,9
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 48. 12/ZM 312.3856,5
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
SOUČEK Tomáš
17. 4/ZM 548.2386,4
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 48. 11/ZM 317.1958,7
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 16. 6/ZM 56.9055,0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 34. 11/ZM 69.5072,6
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 20. 6/ZM 52.4049,5
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 35. 10/ZM 70.5073,4
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
16. 11/PZM 129.1792,3
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
10. 7/PZM 96.2173,3
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
12. 9/PZM 50.7545,6
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
12. 9/PZM 51.2543,6
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
9. 6/PZM 42.7028,9
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
9. 6/PZM 48.6033,0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
8.   55.1041,3
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
8. 7/PZM 42.5044,6
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
8. 6/PZM 40.3028,0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
předžáci
10. 8/PZM 86.4068,9
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom
předžáci
9. 7/PZM 85.4065,8
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
15. 10/PZM 187.50143,1
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
15. 9/PZM 131.40103,1
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
11. 6/PZM 179.00138,9
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
12. 7/PZM 229.30194,0
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
   
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
   
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
9. 5/PZM 67.3146,6
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
   
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
14. 8/PZM 335.40211,6
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
17.   77.3062,6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
18.   59.0050,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Gabrlík JakubSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 1   C1:   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Gabrlík JakubSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 1   C1:   C2: 2 17.05.21 updated from RVP
Gabrlík JakubUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 1   C1:   C2: 2 08.04.21 updated from RVP
Gabrlík JakubUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Gabrlík JakubUP Olomouc K1:   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 16.11.18 updated from RVP
Gábrlík JakubUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Gábrlík JakubUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Gábrlík JakubUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Gábrlík JakubUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Gábrlík JakubUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Gábrlík JakubUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Gabrlík JakubUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.06.16 updated from RVP
Gabrlík JakubUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|4768|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1M 2/2 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
3.C2M
Mráka Jan
3/3 12
20.K1M 3/3 245
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Mráka Jan
8/8 238
7.K1M 8/9 350
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
5/8 0
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 1/1 11
6.C2M
Mráka Jan
5/8 134
5.K1M 5/11 747

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C2M
Mráka Jan
4/5 279
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 1/1 10
1.C2M
Mráka Jan
5/5 64
7.K1M 5/5 649
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C2M
Mráka Jan
4/4 94
14.K1M 6/6 159
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Mráka Jan
5/6 59
9.K1M 5/8 572

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2M
Mráka Jan
4/6 272
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Mráka Jan
5/7 90
10.C2M
Urban Jaroslav
2/2 10
3.C2X
Novosadová Eliška
2/2 46
9.K1M 5/9 546
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Mráka Jan
2/2 40
32.K1M 6/8 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
3/3 0
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Mráka Jan
5/8 7
20.K1M 5/18 342

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Mráka Jan
2/2 119
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Mráka Jan
5/13 100
28.K1M 5/13 270
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.K1M 6/7 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Mráka Jan
2/2 9
53.K1M 5/9 112
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 5/15 147

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C2M
Mráka Jan
2/2 110
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Mráka Jan
3/3 10
296.K1M 3/3 115
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Mráka Jan
5/11 43
38.K1M 5/11 202
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Mráka Jan
2/2 110
47.K1M 2/2 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Mráka Jan
3/3 64
99.K1M 3/3 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C2M
Mráka Jan
5/6 15
36.K1M 5/14 111

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
385.K1M 2/2 4
Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.C2M
Hric Ondřej
4/4 3
98.K1M 5/11 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
105.K1M 1/1 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 5/9 17

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
355.K1M 4/4 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C2M6
K1M64

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C2M111925-22
K1M714324847

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
K1M349380122137
C2M-24510

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015
C2M10665--
K1M444296385355

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015
C2M5847613326--
K1M1551221425399105146

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
C1M7240--------
C2M31101353----
K1M2079283898129144173184
C2X--3-------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M28------
C2M6919-20--
K1M5920283652104
Fotky nenalezeny.
0|4768|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1M 2/2 31
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
3.C2M
Mráka Jan
3/3 12
20.K1M 3/3 245
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Mráka Jan
8/8 238
7.K1M 8/9 350
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
5/8 0
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 1/1 11
6.C2M
Mráka Jan
5/8 134
5.K1M 5/11 747

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C2M
Mráka Jan
4/5 279
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 1/1 10
1.C2M
Mráka Jan
5/5 64
7.K1M 5/5 649
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C2M
Mráka Jan
4/4 94
14.K1M 6/6 159
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
5/6 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Mráka Jan
5/6 59
9.K1M 5/8 572

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2M
Mráka Jan
4/6 272
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Mráka Jan
5/7 90
10.C2M
Urban Jaroslav
2/2 10
3.C2X
Novosadová Eliška
2/2 46
9.K1M 5/9 546
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Mráka Jan
2/2 40
32.K1M 6/8 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
3/3 0
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Mráka Jan
5/8 7
20.K1M 5/18 342

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C2M
Mráka Jan
2/2 119
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Mráka Jan
5/13 100
28.K1M 5/13 270
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.K1M 6/7 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Mráka Jan
2/2 9
53.K1M 5/9 112
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 5/15 147

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C2M
Mráka Jan
2/2 110
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C2M
Mráka Jan
3/3 10
296.K1M 3/3 115
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C2M
Mráka Jan
5/11 43
38.K1M 5/11 202
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Mráka Jan
2/2 110
47.K1M 2/2 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Mráka Jan
3/3 64
99.K1M 3/3 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C2M
Mráka Jan
5/6 15
36.K1M 5/14 111

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
385.K1M 2/2 4
Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.C2M
Hric Ondřej
4/4 3
98.K1M 5/11 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
105.K1M 1/1 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 5/9 17

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
355.K1M 4/4 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C2M6
K1M64

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C2M111925-22
K1M714324847

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
K1M349380122137
C2M-24510

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015
C2M10665--
K1M444296385355

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015
C2M5847613326--
K1M1551221425399105146

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015201420132012
C1M7240--------
C2M31101353----
K1M2079283898129144173184
C2X--3-------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M28------
C2M6919-20--
K1M5920283652104

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
110 1 67 98 1 39 316
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár33.04.042
K1M62.062.0621
C2M4.04.041
NKZ47.156.0730
K1M74.975.07018
C2M5.35.0712
veřejné závody18.510.01132
K1M27.317.0882
C2M3.82.0147
C2X2.52.022
C1M15.015.0151
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,02
K1M00,000,000,000,01
C2M00,000,000,000,01
NKZ00,000,026,726,730
K1M00,000,000,000,018
C2M00,000,0216,7216,712
veřejné závody2216,786,132,33325,0132
K1M00,000,000,000,082
C2M2246,8714,924,33166,047
C2X00,0150,0150,02100,02
C1M00,000,000,000,01
Celkem2213,484,953,03521,3164
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár43268200,0
K1M2582900,0
C2M226813400,0
NKZ5417023235,6
K1M367782238,3
C2M189245100,0
veřejné závody2594460174718,1
K1M1653602223521,2
C2M8881491213,6
C2X428700,0
C1M216800,0
Celkem3176488205015,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí2.3.5.11.6.
odstup % *)15,615,017,4111,221,4
% poražených soupeřů *)66,750,050,09,150,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr8.55.03.02.05.4
medián65325
modus65322
počet závodů21115
průměrný odstup od vítěze % *)66,317,415,015,636,1
průměrné % poražených soupeřů *)29,650,050,066,745,2
počet jízd422210
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí29.36.27.81.12.97.40.80.78.
odstup % *)21,230,336,155,820,372,933,6136,2205,9
% poražených soupeřů *)61,161,572,327,391,916,561,86,014,4
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr78.080.068.546.527.036.029.053.3
medián7880401227362940
modus7880401227362912
počet závodů11221119
průměrný odstup od vítěze % *)205,9136,253,238,036,130,321,268,0
průměrné % poražených soupeřů *)14,46,039,259,672,361,561,145,9
počet jízd214422217
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
4
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,9%

NKZ slalom

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 61
19.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí4.4.4.3.4.8.7.3.5.5.7.7.7.
odstup %86,682,140,771,859,464,061,3150,232,563,473,2150,2187,9
% poražených soupeřů25,0---------------------20,020,014,325,025,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr7.06.05.83.85.2
medián75545
modus75344
počet závodů224513
průměrný odstup od vítěze %169,068,377,068,186,4
průměrné % poražených soupeřů25,017,25,05,09,9
počet jízd236920
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
20,0%
5
38,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí90.17.62.63.56.75.83.53.64.96.70.80.75.70.74.86.80.108.108.
odstup %38,19,227,221,926,939,242,826,929,088,141,247,346,567,246,445,149,176,0103,4
% poražených soupeřů7,383,348,751,257,738,331,158,748,83,131,016,823,742,540,235,641,56,113,7
pořadí20172018201920202021celkem
průměr108.077.573.067.853.574.2
medián1087470631775
modus1087053561770
počet závodů2465219
průměrný odstup od vítěze %89,752,046,531,623,645,9
průměrné % poražených soupeřů9,940,030,445,445,335,8
počet jízd481210438
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
6
100,0%
4
80,0%
1
50,0%
13
68,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
1
25,0%
3
7,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí6.4.4.5.6.5.
odstup %29,426,013,10,011,212,8
% poražených soupeřů28,657,125,055,637,550,0
pořadí20172018celkem
průměr5.34.75.0
medián545
modus544
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %8,022,815,4
průměrné % poražených soupeřů47,736,942,3
počet jízd6511
lepší 1. jízda3
100,0%
2
66,7%
5
83,3%
čistých jízd2
33,3%
0
0,0%
2
18,2%

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí16.59.17.15.38.38.78.72.80.81.75.72.
odstup %23,438,921,718,119,314,9124,9104,554,949,791,566,9
% poražených soupeřů86,445,879,283,758,458,93,810,121,020,89,818,4
pořadí2015201620172018celkem
průměr77.075.038.026.853.4
medián7572381659
modus7272381538
počet závodů422412
průměrný odstup od vítěze %65,8114,717,125,552,4
průměrné % poražených soupeřů17,57,058,773,841,4
počet jízd834823
lepší 1. jízda3
75,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
7
58,3%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
3
75,0%
0
0,0%
4
17,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
pořadí2.2.3.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.2.1.6.4.1.1.1.1.1.2.1.4.6.7.3.2.5.7.4.4.2.1.1.31.25.8.11.
odstup %2,91,3235,60,00,00,00,00,00,01,80,00,00,00,00,00,00,04,50,029,426,00,00,00,00,00,06,70,013,111,813,917,515,215,525,133,015,64,70,00,065,245,373,476,0
% poražených soupeřů83,385,7---100,0100,0100,0100,0100,0100,091,7100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,093,3100,028,657,1100,0100,0100,0100,0100,085,7100,025,068,862,571,485,771,457,175,050,080,0100,0100,03,220,0------
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr18.83.82.11.11.02.33.7
medián11411121
modus8111121
počet závodů4111295344
průměrný odstup od vítěze %65,013,96,60,20,079,916,7
průměrné % poražených soupeřů5,874,782,599,1100,056,377,2
počet jízd82123188583
lepší 1. jízda3
75,0%
3
27,3%
7
58,3%
5
55,6%
2
40,0%
2
66,7%
22
50,0%
čistých jízd0
0,0%
3
14,3%
2
8,7%
2
11,1%
3
37,5%
1
20,0%
11
13,3%

Kategorie C2X

Gabrlík Jakubsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí3.2.
odstup %6,91,7
% poražených soupeřů84,692,9
pořadí2019celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4,34,3
průměrné % poražených soupeřů88,888,8
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
pořadí18.15.11.12.9.8.12.11.10.6.7.8.10.8.8.8.42.33.16.59.8.9.11.10.13.23.21.17.15.41.43.24.22.55.31.21.17.18.17.19.67.67.46.49.24.20.58.60.24.42.42.81.86.34.35.16.10.12.12.9.9.8.8.8.10.9.15.15.11.12.9.14.17.18.
odstup %14,514,59,410,312,911,914,710,612,010,317,513,515,217,85,013,028,529,723,438,922,426,29,912,823,624,927,721,718,132,428,146,536,528,917,240,329,534,944,854,251,139,559,556,954,072,383,366,472,154,470,965,065,872,673,492,373,345,643,628,933,041,344,628,068,965,8143,1103,1138,9194,046,6211,662,650,6
% poražených soupeřů78,882,989,187,587,588,985,189,591,388,986,789,787,181,188,187,759,871,286,445,888,186,781,182,075,570,370,179,283,751,249,448,953,349,171,752,462,861,461,057,129,832,718,223,811,524,026,023,425,88,98,94,86,65,719,025,055,031,331,3------30,036,422,210,020,048,146,223,1---33,3---23,822,7
pořadí2012201320142015201620172018201920202021celkem
průměr17.512.710.159.045.428.021.38.410.416.523.0
medián17129354622168111515
modus171583424178812158
počet závodů2611411111395274
průměrný odstup od vítěze %56,6139,651,469,261,935,823,712,811,814,545,6
průměrné % poražených soupeřů23,325,123,79,021,256,275,487,887,680,950,2
počet jízd41222822222618104148
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
7
63,6%
3
75,0%
4
36,4%
2
18,2%
7
53,8%
4
44,4%
3
60,0%
1
50,0%
34
45,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
7
31,8%
8
36,4%
6
23,1%
3
16,7%
4
40,0%
0
0,0%
29
19,6%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí78.72.80.81.
odstup %124,9104,554,949,7
% poražených soupeřů3,810,121,020,8
pořadí20152016celkem
průměr80.575.077.8
medián807278
modus807272
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %52,3114,783,5
průměrné % poražených soupeřů20,97,013,9
počet jízd437
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.10.6.15.16.12.16.
odstup %10,76,512,713,213,322,426,3
% poražených soupeřů62,562,573,726,325,047,634,8
pořadí201720202021celkem
průměr14.015.58.712.1
medián12151012
modus12151010
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %24,413,310,015,0
průměrné % poražených soupeřů41,225,766,247,5

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí9.11.8.7.13.16.17.23.30.29.45.45.36.45.42.
odstup %8,57,26,16,212,17,56,016,515,414,537,120,316,836,730,6
% poražených soupeřů73,390,793,592,966,779,277,121,445,348,1---32,344,441,350,6
pořadí20172018201920202021celkem
průměr43.542.027.315.38.825.1
medián42452916823
modus42452313745
počet závodů2333415
průměrný odstup od vítěze %33,624,815,48,57,016,1
průměrné % poražených soupeřů46,025,638,374,387,657,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 65
31.05.15
pořadí10.6.8.13.12.17.
odstup %10,712,710,718,020,286,4
% poražených soupeřů62,573,769,640,042,1---
pořadí2015201820202021celkem
průměr17.012.58.08.011.0
medián17128610
modus1712866
počet závodů12126
průměrný odstup od vítěze %86,419,110,711,726,4
průměrné % poražených soupeřů0,041,169,668,148,0

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí11.7.13.11.25.25.45.36.47.56.48.48.
odstup %7,26,212,15,320,923,020,316,843,652,756,558,7
% poražených soupeřů90,792,966,789,871,171,432,344,422,08,32,1---
pořadí20152016201820202021celkem
průměr48.051.532.812.09.031.0
medián48472511725
modus48472511711
počet závodů2242212
průměrný odstup od vítěze %57,648,220,38,76,726,9
průměrné % poražených soupeřů1,115,254,878,391,849,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.10.6.8.8.15.16.9.13.12.5.12.16.
odstup %10,76,512,710,710,013,213,314,218,020,212,522,426,3
% poražených soupeřů62,562,573,769,668,226,325,050,040,042,142,947,634,8
pořadí20172018201920202021celkem
průměr11.012.59.011.88.710.8
medián1212981010
modus51298108
počet závodů3214313
průměrný odstup od vítěze %20,419,114,211,810,014,7
průměrné % poražených soupeřů41,841,150,047,366,249,6

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
pořadí9.11.8.7.13.11.6.16.17.23.14.30.29.45.25.25.45.36.10.45.42.26.
odstup %8,57,26,16,212,15,34,67,56,016,510,515,414,537,120,923,020,316,813,436,730,640,6
% poražených soupeřů73,390,793,592,966,789,895,279,277,121,485,645,348,1---71,171,432,344,471,941,350,616,7
pořadí201520172018201920202021celkem
průměr26.032.335.224.012.68.822.4
medián2642362313817
modus261025146745
počet závodů13545422
průměrný odstup od vítěze %40,626,923,614,27,17,016,3
průměrné % poražených soupeřů16,754,643,850,181,687,661,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.10.6.8.8.15.16.9.2.3.4.5.12.16.
odstup %10,76,512,710,710,013,213,314,29,222,415,817,922,426,3
% poražených soupeřů62,562,573,769,668,226,325,050,050,033,325,020,047,634,8
pořadí2017201920202021celkem
průměr14.04.611.88.78.9
medián1248108
modus1228108
počet závodů254314
průměrný odstup od vítěze %24,415,911,810,014,7
průměrné % poražených soupeřů41,235,747,366,246,3

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí9.11.8.3.7.13.11.6.16.17.23.14.30.29.15.15.17.17.18.21.22.24.45.45.36.17.17.18.17.15.21.23.22.45.42.17.16.16.17.22.19.21.22.18.31.29.
odstup %8,57,26,110,06,212,15,34,67,56,016,510,515,414,519,717,519,017,419,921,221,521,837,120,316,824,224,524,326,128,229,931,230,136,730,638,035,031,335,139,840,140,337,257,345,844,1
% poražených soupeřů73,390,793,587,592,966,789,895,279,277,121,485,645,348,163,262,261,061,066,062,363,861,0---32,344,465,263,661,461,054,847,443,646,241,350,655,655,962,561,036,440,031,027,634,618,924,3
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr26.023.725.120.412.67.620.4
medián2919211813817
modus181617156317
počet závodů31011125546
průměrný odstup od vítěze %49,136,426,617,97,17,623,7
průměrné % poražených soupeřů25,946,247,358,481,687,656,7

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí26.15.24.20.19.20.20.
odstup %41,912,015,811,919,325,833,1
% poražených soupeřů7,446,211,526,928,020,820,8
pořadí201920202021celkem
průměr20.019.021.320.6
medián20192020
modus20191520
počet závodů2147
průměrný odstup od vítěze %29,519,320,422,8
průměrné % poražených soupeřů20,828,023,023,1

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí13.10.4.9.22.11.30.36.40.29.30.44.57.52.49.17.17.
odstup %6,96,31,87,512,77,215,813,720,412,612,724,821,034,70,330,827,8
% poražených soupeřů88,091,095,788,456,390,134,159,354,750,048,214,026,337,028,438,538,5
pořadí20162018201920202021celkem
průměr17.050.533.016.59.027.6
medián17493011929
modus17443011417
počet závodů2452417
průměrný odstup od vítěze %29,320,215,19,95,615,1
průměrné % poražených soupeřů38,526,449,373,290,855,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí4.7.9.15.4.16.
odstup %6,69,113,323,68,224,5
% poražených soupeřů75,040,027,317,676,925,0
pořadí20172018201920202021celkem
průměr16.09.59.07.04.09.2
medián1649747
modus1649744
počet závodů121116
průměrný odstup od vítěze %24,515,913,39,16,614,2
průměrné % poražených soupeřů25,047,327,340,075,043,6

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí2.7.22.21.29.22.3.52.49.33.21.44.
odstup %0,33,112,721,312,614,73,434,70,327,134,653,9
% poražených soupeřů98,189,856,361,550,056,396,937,028,438,537,58,5
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr44.021.033.031.525.014.52.025.4
medián44213322217222
modus4421333217221
počet závodů111422112
průměrný odstup od vítěze %53,934,627,113,316,97,90,318,2
průměrné % poražených soupeřů8,537,538,554,755,873,198,154,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí26.15.24.20.19.19.20.20.
odstup %41,912,015,811,950,019,325,833,1
% poražených soupeřů7,446,211,526,928,028,020,820,8
pořadí201920202021celkem
průměr20.019.021.320.4
medián20192020
modus20191520
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %29,534,620,426,2
průměrné % poražených soupeřů20,828,023,023,7

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí13.10.4.9.22.34.11.30.36.40.29.30.44.57.52.49.15.27.34.
odstup %6,96,31,87,512,712,97,215,813,720,412,612,724,821,034,70,338,244,144,0
% poražených soupeřů88,091,095,788,456,367,390,134,159,354,750,048,214,026,337,028,446,231,65,7
pořadí201520162018201920202021celkem
průměr30.515.050.533.022.39.028.7
medián2715493022930
modus2715443011430
počet závodů21453419
průměrný odstup od vítěze %44,138,220,215,110,95,617,8
průměrné % poražených soupeřů18,746,226,449,371,290,853,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Gabrlík Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí26.15.24.20.19.19.20.20.2.1.1.4.2.
odstup %41,912,015,811,950,019,325,833,13,90,00,010,93,1
% poražených soupeřů7,446,211,526,928,028,020,820,850,0100,0100,075,085,7
pořadí2017201920202021celkem
průměr2.014.019.021.313.3
medián120192019
modus120191520
počet závodů432413
průměrný odstup od vítěze %3,520,934,620,417,5
průměrné % poražených soupeřů90,230,528,023,046,2

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
pořadí13.10.4.9.22.34.11.30.36.40.29.30.4.44.57.52.49.11.12.11.9.21.21.9.10.16.20.
odstup %6,96,31,87,512,712,97,215,813,720,412,612,713,724,821,034,70,325,527,318,823,439,034,529,533,955,049,5
% poražených soupeřů88,091,095,788,456,367,390,134,159,354,750,048,289,714,026,337,028,447,456,082,576,520,025,946,740,0------
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr18.015.310.850.528.222.39.022.7
medián161011493022920
modus16211144301149
počet závodů244463427
průměrný odstup od vítěze %52,334,223,820,214,810,95,620,8
průměrné % poražených soupeřů0,033,265,626,456,071,290,852,4

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Gabrlík Jakubsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí15.27.
odstup %38,244,1
% poražených soupeřů46,231,6
pořadí20152016celkem
průměr27.015.021.0
medián271515
modus271515
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %44,138,241,2
průměrné % poražených soupeřů31,646,238,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále