Bergmann Ondřej, 2000

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
K1M 21. 3/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 117.50 4 116.10 0 116.1018.90/19,4117
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
K1M 32. 3/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 127.10 6 127.20 4 131.2029.50/29,090
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1M 115. 14/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 125.74 52 143.62 4 147.6263.06/74,60
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1M 91. 11/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 127.59 2 123.82 4 127.8239.79/45,20
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
K1M 19. 3/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:12,95102.94/13,723/0/42
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
K1M 28. 6/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:54,54 - 00:55,14 - 00:55,147.12/14,811/0/48
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 23. 7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:48,11 - 00:51,04 - 00:51,047.07/16,123/0/97
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 34. 8/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:50,25 - 00:50,00 - 00:50,006.52/15,013/0/85
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 10. 1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 91.80 2 91.40 0 91.4012.90/16,455
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem
K1M 6. 1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 90.80 0 88.60 4 90.809.60/11,874
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 4.00 999 4.00 999 999.00 0
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 4.00 999 4.00 999 999.00 0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 9. 1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 100.60 6 101.20 4 105.2014.30/15,768
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 7. 1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 96.10 4 97.90 4 100.1014.10/16,472
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
K1M 69.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 125.26 6 131.99 0 131.2635.63/37,30
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
K1M 63. 13/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 118.74 0 117.67 2 118.7429.73/33,40
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
K1M 7. 3/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 96.00 2 97.80 14 98.0010.80/12,485
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
K1M 5. 2/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 104.00 4 97.00 4 101.0010.00/11,091
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1M 27. 7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 01:05,19 - 01:05,53 - 01:05,197.03/12,19/0/77
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 26. 7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 01:05,947.26/12,410/0/77
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1M 51. 12/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 122.99 2 131.53 4 124.9926.71/27,20
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1M 55. 11/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 119.67 4 119.67 8 123.6727.48/28,60
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
K1M 6. 2/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 99.80 2 102.30 0 101.804.40/4,567
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory
K1M 6. 2/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 101.10 2 98.50 2 100.509.30/10,266
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 34. 7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 18:44,61163.68/17,02/0/46
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - DNS 0/0/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 22. 4/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 20:09,36182.04/17,714/0/18
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 23. 4/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 20:50,38217.11/21,013/0/18
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 7. 1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 13:51,6068.30/8,969
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 8. 1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 16:24,3099.50/11,265
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 7. 1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 16:00,3084.00/9,682
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 11. 1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:02,9089.10/11,862
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1
K1M 4.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 12:16,3078.50/11,935
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 4. 1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:41,7051.20/9,735
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 30. 6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 88.30 2 91.90 0 90.3017.40/23,971
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
K1M 15. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 87.70 0 92.40 4 87.7014.30/19,5141
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 79. 18/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 111.67 12 95.75 54 123.6755.07/80,30
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 49. 12/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 91.21 4 109.55 6 95.2120.92/28,20
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 20. 7/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 01:12,83 - 01:09,21 - 01:09,217.46/12,1-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
K1M 51. 19/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 124.41 6 111.30 12 123.3032.31/35,5-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
K1M 32. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:30,77117.52/15,615/0/30
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 34. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 02:03,60 - 02:01,13 - 02:01,1316.95/16,312/0/31
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 37. 19/U18BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 00:49,954.67/10,3-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 49.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993557.02/8.277,9-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 34. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:50,604.97/10,919/0/79
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 23. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:48,90 - 00:51,51 - 00:51,516.33/14,027/0/85
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C2M 1. 1/DSBERGMANN Bořivoj
BERGMANN Ondřej
2003
2000
KK Brno
KK Brno
115.00 6 112.60 0 112.60 0
K1M 8. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 86.20 6 87.00 4 91.0011.90/15,036
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C2M 2. 1/DSBERGMANN Bořivoj
BERGMANN Ondřej
2003
2000
KK Brno
KK Brno
120.50 4 124.50 4 124.5010.30/9,01
K1M 8. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 91.50 2 91.90 2 93.5010.50/12,741
15.07.2018 Slalom v Brně
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 4.00 999 4.00 999 999.00 0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje
C2M 2. 1/DSBERGMANN Ondřej
BERGMANN Bořivoj
2000
2003
KK Brno
KK Brno
149.10 12 144.10 6 150.100.30/0,22
K1M 5. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 107.40 0 105.50 0 105.5011.50/12,234
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích
K1M 6. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 107.00 0 105.80 0 105.809.80/10,258
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích
K1M 11. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 99.70 4 102.20 0 102.2010.40/11,338
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 7. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 12:39,4747.13/6,6129
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 10. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 12:44,1662.25/8,9115
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 115. 21/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 182.45 50 178.44 6 184.4490.56/96,50
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 55. 12/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 127.26 4 143.34 8 131.2642.77/48,30
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
K1M 5. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.40 2 111.60 4 110.4015.80/16,763
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
K1M 6. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 115.50 4 115.80 2 117.8019.80/20,261
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 66. 17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 123.18 10 110.18 4 114.1828.31/33,00
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 76. 16/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 119.71 8 128.60 58 127.7141.30/47,80
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 30. 6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 00:54,008.55/18,87/0/31
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 36. 6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:53,39 - 00:51,75 - 34:12,755.08/0,21/0/13
13.05.2018 Slalom v Ostravě
K1M 5. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 109.00 0 106.20 2 108.204.60/4,462
12.05.2018 Slalom v Ostravě
K1M 5. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 103.60 4 100.90 0 100.904.80/5,057
06.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 4. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.60 0 105.30 0 105.308.30/8,696
05.05.2018 Slalom v Zábřehu
K1M 7. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 111.20 2 109.30 0 109.3013.60/14,278
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 23. 5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:25,4754.94/10,813/0/78
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 28. 5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:38,7368.44/13,4-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 25. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 21:20,33238.44/22,911/0/18
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 25. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 21:17,62238.98/23,011/0/24
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 7. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:42,5086.50/10,967
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:10,70101.00/10,948
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 12. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:59,2097.80/12,244
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 13. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 18:04,40143.80/15,345
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 12. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 10:04,3098.40/19,537
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 17. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 12:51,50119.10/18,341
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 18. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:29,2072.80/14,70
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 20. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 13:16,40149.90/23,226
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1
K1M 4.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 11:00,0087.90/15,414
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 4.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 12:58,30105.10/15,614
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 28. 5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.30 2 109.00 2 110.3019.00/20,849
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 23. 4/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.70 4 106.30 0 106.3014.20/15,473
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 74. 17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 120.24 6 114.59 4 118.5931.94/36,90
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 79. 17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 170.68 60 154.68 10 164.6857.17/53,20
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 16. 10/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:41,41 - 00:40,36 - 00:40,364.82/13,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 39. 18/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.33 2 117.34 8 110.3323.41/26,9-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - DNS 0/0/0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 73. 14/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 143.43 4 140.19 102 147.4353.08/56,30/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 24. 6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 12:06,63108.17/17,515/0/24
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 69. 13/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 165.62 158 141.43 4 145.4345.80/46,00/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 35. 11/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 00:56,739.57/20,311/0/45
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 28. 7/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 00:55,128.10/17,217/0/52
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115
K1M 5. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 92.20 0 95.30 0 92.2010.90/13,428
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
K1M 8. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 99.90 2 99.70 2 101.7011.20/12,436
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 3. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 118.70 0 118.10 0 118.104.40/3,961
C2M 7. 2/DSBERGMANN Bořivoj
BERGMANN Ondřej
2003
2000
KK Brno
KK Brno
159.00 2 159.90 6 161.0019.20/13,51
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 9. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 111.70 2 112.00 0 112.0011.30/11,241
C2M 8. 2/DSBERGMANN Bořivoj
BERGMANN Ondřej
2003
2000
KK Brno
KK Brno
144.40 12 160.40 6 156.4028.40/22,20
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 2. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:05,705.50/1,025
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 9. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 86.30 0 84.04 0 84.0415.77/23,156
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
K1M 8. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 89.40 2 87.09 0 87.0914.85/20,661
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 12. 6/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:28,0958.86/11,60/40/85
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 11. 5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:05,7792.99/10,00/43/105
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 64. 19/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 133.20 6 144.50 24 139.2040.26/40,70
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 78. 21/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 138.24 8 171.95 106 146.2455.41/61,00
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 30. 9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:50,72 - 00:52,78 - 00:52,789.49/21,97/0/34
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 35. 9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:52,00 - 00:53,05 - 00:53,0510.10/23,52/0/22
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M 10. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 127.50 4 108.70 6 114.7012.70/12,531
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1M 8. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 104.00 4 102.10 0 102.108.70/9,340
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 20. 5/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:19,0752.74/10,417/0/48
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 29. 9/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 01:09,67 - 01:11,28 - 01:11,288.38/13,37/0/42
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - DNS 0/0/0
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 17. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 120.80 4 124.20 0 124.2024.90/25,133
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou
K1M 16. 2/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 123.80 6 117.60 2 119.6022.30/22,944
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 7. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:01,30100.20/12,545
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 8. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:47,10108.70/11,340
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 7. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:02,6096.90/10,548
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 8. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:42,4099.70/12,745
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 8.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:16,50122.70/15,551
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 12.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:44,80103.80/13,335
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 12.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:58,90113.40/14,436
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 13. 3/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:25,30139.70/17,828
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 5. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 11:06,4072.10/12,123
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
K1M 6. 1/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 13:03,6075.00/10,620
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 25. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 118.90 0 117.00 0 117.0020.90/21,764
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 25. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 128.00 6 125.20 2 127.2019.70/18,382
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 18. 11/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 01:00,11 - 00:59,56 - 00:59,5611.85/24,8-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 55. 24/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 152.32 54 141.59 8 149.5955.70/59,3-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 28. 10/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 00:56,085.14/10,18/0/8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 22. 7/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,985.81/11,414/0/27
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 11. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 112.70 0 112.80 0 112.7014.50/14,823
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 10. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 120.70 2 125.00 4 122.7012.30/11,128
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 20. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 96.50 0 97.40 4 96.5018.70/24,031
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1M 28. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 107.30 0 100.90 4 104.9022.70/27,629
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 8. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:51,7246.63/8,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 11. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:13,05105.61/11,4-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 99. 27/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 181.68 106 153.26 8 161.2669.69/76,10
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 92. 24/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 184.38 6 155.44 4 159.4470.20/78,70
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 95. 25/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 131.75 58 123.99 10 133.9951.93/63,30
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 101. 29/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 120.75 14 168.95 54 134.7552.35/63,50
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 28. 8/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,578.67/19,78/0/29
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 01:09,78 - 00:53,62 - B 6/0/17
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava
K1M 16. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 129.90 0 145.90 4 129.9032.80/33,817
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě
K1M 22. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 164.10 108 153.70 10 163.7069.00/72,912
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 23. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 09:52.06 13/0/44
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 25. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 01:14,598.89/13,511/0/44
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 17. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 108.30 0 108.10 2 108.3014.90/16,021
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 17. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno 109.10 4 111.20 2 113.1020.90/22,722
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 9. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 17:54,00142.70/15,334
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:29,90137.70/17,426
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 11. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 18:16,00163.40/17,534
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 11. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:29,10124.70/15,534
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 18.  BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 19:49,08195.99/19,735
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 3. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 14:37,7072.20/9,033
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 5. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno - - - - 15:16,0086.00/10,425
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 26. 3/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 116.00 2 116.30 0 116.3021.20/22,369
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
K1M 28. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 121.70 0 124.80 0 121.7023.40/23,874
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1M 20. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 109.79 2 110.47 0 110.4732.08/40,99
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu
K1M 16. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 109.43 8 105.18 2 107.1831.62/41,812
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
K1M 18. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 124.20 4 125.60 4 128.2038.70/43,27
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
K1M 17. 2/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 130.80 2 111.10 6 117.1035.60/43,79
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 19. 4/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 127.30 2 128.30 2 129.3026.30/25,515
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 11. 2/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 120.90 2 121.60 2 122.9018.70/17,9-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 16. 10/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 11:00,31107.70/19,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 19. 11/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 11:05,83125.08/23,1-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 1. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 01:44,90 - 01:43,40 - 01:43,40 19
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 20. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 124.90 2 121.20 0 121.2025.50/26,610
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 4. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno 01:48,30 - 01:51,90 - 01:48,302.40/2,313
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 24. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 137.80 6 127.20 2 129.2033.10/34,411
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 19. 6/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 15:52,90182.10/23,615
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 20. 6/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 18:45,10226.30/25,214
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 18. 5/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 16:23,90189.50/23,918
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 22. 7/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno - - - - 19:18,40234.30/25,414
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 10. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno - - - - 11:56,70108.20/17,88
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 14. 1/DMBERGMANN Ondřej 2000 KK Brno - - - - 14:49,90173.90/24,34
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 53. 13/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 164.58 6 144.20 6 150.2059.52/65,69
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 71. 19/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 140.62 108 171.56 12 183.5693.21/103,20
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 24. 19/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 00:41,33 - 00:45,51 - 00:41,337.50/22,2-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 88.  BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno 142.06 14 131.86 56 156.0667.65/76,5-
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 24. 7/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 140.80 4 141.20 4 144.8044.00/43,73
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 31. 9/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 155.40 2 157.00 4 157.4051.00/47,91
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 88. 41/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 0.00 999 0.00 999 999.00 0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 89. 42/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno 0.00 999 999.00 0 999.00 0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
K1M 23. 7/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno - - - - 19:21,40427.10/58,20
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 23. 7/ZSBERGMANN Ondřej 2000 0 KK Brno - - - - 20:01,60460.80/62,20
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.08.18 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.03.14 inserted RVP
0|5095|0|N

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/12 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/10 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/16 418

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Bergmann Bořivoj
3/3 3
10.K1M 5/14 449
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 6/9 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.K1M 5/11 244
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/19 357

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
332.K1M 2/2 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C2M
Bergmann Bořivoj
2/2 1
22.K1M 5/10 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.K1M 7/12 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/13 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/22 341

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/10 234
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/6 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1M 5/7 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/12 190

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 5/9 181
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/8 80

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
126.K1M 5/6 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M52

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016
K1M24264137

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2019201820172016
K1M641268678

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017
K1M332

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016
K1M200263255

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014
K1M1510223028126
C2M-2548---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014
K1M151311142983

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
87   5 89     181
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
pořadí73.69.
odstup % *)56,346,0
% poražených soupeřů *)25,033,3
pořadí2017celkem
průměr71.071.0
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)51,151,1
průměrné % poražených soupeřů *)29,229,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 127
06.09.14
pořadí51.39.55.88.
odstup % *)35,526,959,376,5
% poražených soupeřů *)54,567,037,26,5
pořadí2014201620172018celkem
průměr88.055.039.051.058.3
medián8855395151
modus8855395139
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)76,559,326,935,549,6
průměrné % poražených soupeřů *)6,537,267,054,541,3
počet jízd22228
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí115.91.69.63.51.55.79.49.115.55.66.76.74.79.73.69.64.78.99.92.95.101.
odstup %74,645,237,333,427,228,680,328,296,548,333,047,836,953,256,346,040,761,076,178,763,363,5
% poražených soupeřů9,526,830,638,047,444,335,060,78,157,150,844,436,037,125,033,341,731,39,316,521,017,4
pořadí2016201720182019celkem
průměr96.872.873.374.077.6
medián9573666374
modus9264495155
počet závodů466622
průměrný odstup od vítěze %70,449,055,741,052,5
průměrné % poražených soupeřů16,134,142,732,832,8
počet jízd812121244
lepší 1. jízda1
25,0%
3
50,0%
4
66,7%
4
66,7%
12
54,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
2
4,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
pořadí17.16.
odstup %25,122,9
% poražených soupeřů66,070,0
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,024,0
průměrné % poražených soupeřů68,068,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Bergmann Ondřejsl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 94
14.07.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí1.2.2.7.8.
odstup %0,09,00,213,522,2
% poražených soupeřů---50,066,714,3---
pořadí20172018celkem
průměr7.51.74.0
medián722
modus722
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %17,93,19,0
průměrné % poražených soupeřů7,238,926,2
počet jízd4610
lepší 1. jízda2
100,0%
1
33,3%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
1
10,0%

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí21.32.10.6.9.7.7.5.6.6.30.15.8.8.5.6.11.5.6.5.5.4.7.28.23.5.8.3.9.9.8.10.8.25.25.11.10.20.28.16.22.17.17.26.28.20.16.18.17.19.20.24.53.71.24.31.88.89.
odstup %19,429,016,411,815,716,412,411,04,510,223,919,515,012,712,210,211,316,720,24,45,08,614,220,815,413,412,43,911,223,120,612,59,321,718,314,811,124,027,633,872,916,022,722,323,840,941,843,243,725,526,634,465,6103,243,747,90,00,0
% poražených soupeřů78,969,982,490,084,988,991,294,391,591,271,687,481,684,185,788,476,793,291,792,592,095,991,067,173,581,075,994,477,882,284,479,184,174,575,573,076,365,557,159,541,764,464,470,270,344,154,534,642,956,145,745,225,710,330,325,0---5,4
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr59.320.919.111.18.810.918.4
medián53201786711
modus2420178565
počet závodů691010131058
průměrný odstup od vítěze %43,433,626,314,313,414,722,2
průměrné % poražených soupeřů16,151,565,280,087,186,369,1
počet jízd91820202620113
lepší 1. jízda2
33,3%
3
33,3%
6
60,0%
2
20,0%
4
30,8%
4
40,0%
21
36,2%
čistých jízd0
0,0%
5
27,8%
8
40,0%
10
50,0%
12
46,2%
4
20,0%
39
34,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí19.34.22.23.32.30.23.25.25.24.35.28.12.11.28.23.25.
odstup %13,717,017,721,015,618,810,822,923,017,520,317,211,610,010,10,013,5
% poražených soupeřů35,737,719,218,529,555,465,111,111,117,942,455,085,388,035,757,754,7
pořadí2016201720182019celkem
průměr25.322.027.024.524.6
medián2524252225
modus2311251923
počet závodů355417
průměrný odstup od vítěze %7,915,318,217,415,3
průměrné % poražených soupeřů49,457,734,427,842,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí37.7.10.30.23.25.24.35.8.11.16.19.
odstup %10,36,68,918,810,822,917,520,38,611,419,523,1
% poražených soupeřů20,092,889,355,465,111,117,942,488,183,368,861,7
pořadí2015201620172018celkem
průměr17.59.529.522.020.4
medián168242319
modus1682477
počet závodů222612
průměrný odstup od vítěze %21,310,018,913,014,9
průměrné % poražených soupeřů65,385,730,255,658,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
pořadí19.34.22.23.32.7.10.30.23.25.25.24.35.28.2.12.11.20.28.23.25.18.
odstup %13,717,017,721,015,66,68,918,810,822,923,017,520,317,21,011,610,010,410,10,013,519,7
% poražených soupeřů35,737,719,218,529,592,889,355,465,111,111,117,942,455,094,185,388,066,135,757,754,750,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr23.518.921.724.521.6
medián2320252223
modus182251923
počet závodů477422
průměrný odstup od vítěze %10,812,615,217,414,0
průměrné % poražených soupeřů49,564,150,627,850,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí19.34.22.23.7.8.11.7.4.4.32.30.23.25.25.11.7.13.12.12.17.18.20.4.4.24.35.28.12.11.20.7.8.7.8.12.8.13.12.5.6.28.23.25.11.9.11.11.3.5.19.20.18.22.14.10.23.23.
odstup %13,717,017,721,08,911,211,89,69,711,915,618,810,822,923,010,910,915,312,219,518,314,723,215,615,417,520,317,211,610,010,412,511,310,512,713,315,517,814,412,110,610,10,013,517,415,315,517,59,010,423,625,223,925,424,317,862,258,2
% poražených soupeřů35,737,719,218,584,281,175,685,487,587,529,555,465,111,111,178,386,472,773,264,557,956,451,362,562,517,942,455,085,388,066,183,379,485,082,966,776,758,662,175,070,635,757,754,766,773,373,073,086,773,348,645,756,443,231,652,612,012,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr23.017.214.013.516.913.915.2
medián2318111117812
modus23101184411
počet závodů26916151058
průměrný odstup od vítěze %60,223,312,113,616,513,316,7
průměrné % poražených soupeřů12,046,466,068,455,961,259,3

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí28.23.34.27.26.34.34.23.36.30.35.29.22.28.
odstup %14,816,115,012,112,416,310,914,00,221,923,513,311,419,7
% poražených soupeřů38,674,461,653,655,434,056,672,847,837,029,245,148,830,8
pořadí2016201720182019celkem
průměr25.031.331.827.629.2
medián2230342728
modus2229342334
počet závodů234514
průměrný odstup od vítěze %15,519,610,414,114,4
průměrné % poražených soupeřů39,837,152,856,749,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 129
07.09.14
pořadí27.20.23.36.16.18.28.24.
odstup %12,112,114,00,213,624,819,722,2
% poražených soupeřů53,660,472,847,871,251,430,843,9
pořadí20142016201720182019celkem
průměr24.023.016.026.327.024.0
medián241816232723
modus241816202716
počet závodů121318
průměrný odstup od vítěze %22,222,313,68,812,114,8
průměrné % poražených soupeřů43,941,171,260,353,654,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí28.23.34.27.26.34.34.23.36.30.35.29.22.28.
odstup %14,816,115,012,112,416,310,914,00,221,923,513,311,419,7
% poražených soupeřů38,674,461,653,655,434,056,672,847,837,029,245,148,830,8
pořadí2016201720182019celkem
průměr25.031.331.827.629.2
medián2230342728
modus2229342334
počet závodů234514
průměrný odstup od vítěze %15,519,610,414,114,4
průměrné % poražených soupeřů39,837,152,856,749,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
pořadí28.23.34.27.26.34.34.23.36.30.35.29.22.28.1.4.
odstup %14,816,115,012,112,416,310,914,00,221,923,513,311,419,70,02,3
% poražených soupeřů38,674,461,653,655,434,056,672,847,837,029,245,148,830,8100,084,2
pořadí20152016201720182019celkem
průměr2.525.031.331.827.625.9
medián12230342728
modus12229342334
počet závodů2234516
průměrný odstup od vítěze %1,115,519,610,414,112,7
průměrné % poražených soupeřů92,139,837,152,856,754,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále