Bergmann Ondřej, 2000

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 114. 15/U23 79.75106,0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 76. 15/U23 28.4637,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 9. 1/U23 32.454,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 9. 1/U23 33.295,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 32. 6/U23 5.4312,3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 25. 5/U23 4.269,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 16. 3/U23 19.5021,1
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 21. 3/U23 18.9019,4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 32. 3/U23 29.5029,0
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 115. 14/U23 63.0674,6
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 91. 11/U23 39.7945,2
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 19. 3/U23 102.9413,7
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 28. 6/U23 7.1214,8
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 23. 7/U23 7.0716,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 34. 8/U23 6.5215,0
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 10. 1/U23 12.9016,4
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 6. 1/U23 9.6011,8
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom    
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom    
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 1/U23 14.3015,7
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 7. 1/U23 14.1016,4
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 69.   35.6337,3
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 63. 13/U23 29.7333,4
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 7. 3/U23 10.8012,4
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 5. 2/U23 10.0011,0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 27. 7/U23 7.0312,1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 26. 7/U23 7.2612,4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 51. 12/U23 26.7127,2
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 55. 11/U23 27.4828,6
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 6. 2/U23 4.404,5
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 6. 2/U23 9.3010,2
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 34. 7/U23 163.6817,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd    
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 22. 4/U23 182.0417,7
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 23. 4/U23 217.1121,0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 7. 1/U23 68.308,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 1/U23 99.5011,2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 7. 1/U23 84.009,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 11. 1/U23 89.1011,8
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 4.   78.5011,9
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 4. 1/U23 51.209,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 30. 6/DS 17.4023,9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 15. 4/DS 14.3019,5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 79. 18/DS 55.0780,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 49. 12/DS 20.9228,2
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 20. 7/DS 7.4612,1
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 51. 19/DS 32.3135,5
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 32. 3/DS 117.5215,6
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 34. 4/DS 16.9516,3
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 37. 19/U18 4.6710,3
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 49.   3557.028.277,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 34. 4/DS 4.9710,9
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 23. 3/DS 6.3314,0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
1. 1/DS
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 8. 1/DS 11.9015,0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
2. 1/DS 10.309,0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 8. 1/DS 10.5012,7
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom    
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
2. 1/DS 0.300,2
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 5. 1/DS 11.5012,2
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 6. 1/DS 9.8010,2
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 11. 2/DS 10.4011,3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 7. 3/DS 47.136,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 10. 4/DS 62.258,9
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 115. 21/DS 90.5696,5
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 55. 12/DS 42.7748,3
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 5. 2/DS 15.8016,7
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 6. 2/DS 19.8020,2
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 66. 17/DS 28.3133,0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 76. 16/DS 41.3047,8
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 30. 6/DS 8.5518,8
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 36. 6/DS 5.080,2
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 5. 1/DS 4.604,4
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 5. 1/DS 4.805,0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 4. 1/DS 8.308,6
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 7. 2/DS 13.6014,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 23. 5/DS 54.9410,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 28. 5/DS 68.4413,4
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 25. 4/DS 238.4422,9
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 25. 4/DS 238.9823,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 2/DS 86.5010,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 4/DS 101.0010,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 12. 4/DS 97.8012,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 13. 4/DS 143.8015,3
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 3/DS 98.4019,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 4/DS 119.1018,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 4/DS 72.8014,7
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 20. 4/DS 149.9023,2
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 4.   87.9015,4
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 4.   105.1015,6
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 28. 5/DS 19.0020,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 23. 4/DS 14.2015,4
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 74. 17/DS 31.9436,9
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 79. 17/DS 57.1753,2
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 16. 10/DS 4.8213,6
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 39. 18/DS 23.4126,9
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd    
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 73. 14/DS 53.0856,3
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 24. 6/DS 108.1717,5
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 69. 13/DS 45.8046,0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 35. 11/DS 9.5720,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 28. 7/DS 8.1017,2
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 5. 1/DS 10.9013,4
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 8. 1/DS 11.2012,4
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 1/DS 4.403,9
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
7. 2/DS 19.2013,5
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 2/DS 11.3011,2
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
8. 2/DS 28.4022,2
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 2. 2/DS 5.501,0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 9. 3/DS 15.7723,1
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 8. 3/DS 14.8520,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 12. 6/DS 58.8611,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 11. 5/DS 92.9910,0
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 64. 19/DS 40.2640,7
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 78. 21/DS 55.4161,0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 30. 9/DS 9.4921,9
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 35. 9/DS 10.1023,5
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 10. 2/DS 12.7012,5
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 8. 2/DS 8.709,3
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20. 5/DS 52.7410,4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 29. 9/DS 8.3813,3
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 17. 2/DS 24.9025,1
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 16. 2/DS 22.3022,9
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 7. 1/DS 100.2012,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 8. 1/DS 108.7011,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 7. 1/DS 96.9010,5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 8. 1/DS 99.7012,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 8.   122.7015,5
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 12.   103.8013,3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 12.   113.4014,4
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 13. 3/DS 139.7017,8
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 5. 1/DS 72.1012,1
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 6. 1/DS 75.0010,6
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 25. 4/DM 20.9021,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 25. 3/DM 19.7018,3
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 18. 11/DM 11.8524,8
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 55. 24/DM 55.7059,3
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 28. 10/DM 5.1410,1
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 22. 7/DM 5.8111,4
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 11. 3/DM 14.5014,8
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 10. 3/DM 12.3011,1
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 20. 5/DM 18.7024,0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 28. 5/DM 22.7027,6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 8. 4/DM 46.638,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 11. 4/DM 105.6111,4
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 99. 27/DM 69.6976,1
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 92. 24/DM 70.2078,7
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 95. 25/DM 51.9363,3
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 101. 29/DM 52.3563,5
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 28. 8/DM 8.6719,7
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 16. 3/DM 32.8033,8
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 22. 3/DM 69.0072,9
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 23. 4/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25. 5/DM 8.8913,5
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 5/DM 14.9016,0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 5/DM 20.9022,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 3/DM 142.7015,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 4/DM 137.7017,4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 11. 3/DM 163.4017,5
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 3/DM 124.7015,5
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 18.   195.9919,7
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 3. 1/DM 72.209,0
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 5. 1/DM 86.0010,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 26. 3/DM 21.2022,3
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 28. 4/DM 23.4023,8
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 20. 1/DM 32.0840,9
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 16. 1/DM 31.6241,8
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1M slalom 18. 1/DM 38.7043,2
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1M slalom 17. 2/DM 35.6043,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 19. 4/DM 26.3025,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 11. 2/DM 18.7017,9
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 16. 10/DM 107.7019,5
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 19. 11/DM 125.0823,1
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 1. 1/DM
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 20. 1/DM 25.5026,6
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 4. 1/DM 2.402,3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 24. 1/DM 33.1034,4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 6/DM 182.1023,6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 20. 6/DM 226.3025,2
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 5/DM 189.5023,9
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 22. 7/DM 234.3025,4
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 10. 1/DM 108.2017,8
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 14. 1/DM 173.9024,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 53. 13/ZS 59.5265,6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 71. 19/ZS 93.21103,2
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 24. 19/ZS 7.5022,2
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 88.   67.6576,5
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 24. 7/ZS 44.0043,7
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 31. 9/ZS 51.0047,9
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 88. 41/ZS
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 89. 42/ZS
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1M sjezd 23. 7/ZS 427.1058,2
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 23. 7/ZS 460.8062,2
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.08.18 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.03.14 inserted RVP
Profil není vyplněn.
0|5095|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.K1M 1/1 94
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1M 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 4/4 329

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/12 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/10 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/16 418

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Bergmann Bořivoj
3/3 3
10.K1M 5/14 449
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 6/9 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.K1M 5/11 244
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/19 357

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
332.K1M 2/2 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C2M
Bergmann Bořivoj
2/2 1
22.K1M 5/10 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.K1M 7/12 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/13 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/22 341

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/10 234
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/6 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1M 5/7 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/12 190

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 5/9 181
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/8 80

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
126.K1M 5/6 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M52

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1M2724264137

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
K1M69641268678

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017
K1M332

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1M89200263255

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M251510223028126
C2M--2548---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M13151311142983
Fotky nenalezeny.
0|5095|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.K1M 1/1 94
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1M 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 4/4 329

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/12 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/10 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/16 418

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Bergmann Bořivoj
3/3 3
10.K1M 5/14 449
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 6/9 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.K1M 5/11 244
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/19 357

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
332.K1M 2/2 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C2M
Bergmann Bořivoj
2/2 1
22.K1M 5/10 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.K1M 7/12 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/13 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/22 341

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/10 234
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/6 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1M 5/7 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/12 190

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 5/9 181
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/8 80

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
126.K1M 5/6 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2017
K1M52

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1M2724264137

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
K1M69641268678

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017
K1M332

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1M89200263255

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M251510223028126
C2M--2548---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M13151311142983

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
90   5 93     188
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár71.069.0692
K1M71.069.0692
NKZ79.876.05522
K1M79.876.05522
veřejné závody17.311.0566
K1M18.316.0561
C2M4.02.025
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,02
K1M00,000,000,000,02
NKZ00,000,000,000,022
K1M00,000,000,000,022
veřejné závody11,523,011,546,166
K1M00,000,011,611,661
C2M120,0240,000,0360,05
Celkem11,122,211,144,490
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár42686700,0
K1M42686700,0
NKZ449202124,5
K1M449202124,5
veřejné závody12956444232,6
K1M11950644134,5
C2M10586110,0
Celkem1771752104424,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
pořadí73.69.
odstup % *)56,346,0
% poražených soupeřů *)25,033,3
pořadí2017celkem
průměr71.071.0
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)51,151,1
průměrné % poražených soupeřů *)29,229,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 127
06.09.14
pořadí51.39.55.88.
odstup % *)35,526,959,376,5
% poražených soupeřů *)54,567,037,26,5
pořadí2014201620172018celkem
průměr88.055.039.051.058.3
medián8855395151
modus8855395139
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)76,559,326,935,549,6
průměrné % poražených soupeřů *)6,537,267,054,541,3
počet jízd22228
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí114.76.115.91.69.63.51.55.79.49.115.55.66.76.74.79.73.69.64.78.99.92.95.101.
odstup %106,037,374,645,237,333,427,228,680,328,296,548,333,047,836,953,256,346,040,761,076,178,763,363,5
% poražených soupeřů5,837,09,526,830,638,047,444,335,060,78,157,150,844,436,037,125,033,341,731,39,316,521,017,4
pořadí20162017201820192020celkem
průměr96.872.873.374.095.079.1
medián957366637676
modus926449517655
počet závodů4666224
průměrný odstup od vítěze %70,449,055,741,071,754,1
průměrné % poražených soupeřů16,134,142,732,821,431,8
počet jízd8121212448
lepší 1. jízda1
25,0%
3
50,0%
4
66,7%
4
66,7%
1
50,0%
13
54,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
4,2%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
pořadí17.16.
odstup %25,122,9
% poražených soupeřů66,070,0
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,024,0
průměrné % poražených soupeřů68,068,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Bergmann Ondřejsl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 94
14.07.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí1.2.2.7.8.
odstup %0,09,00,213,522,2
% poražených soupeřů---50,066,714,3---
pořadí20172018celkem
průměr7.51.74.0
medián722
modus722
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %17,93,19,0
průměrné % poražených soupeřů7,238,926,2
počet jízd4610
lepší 1. jízda2
100,0%
1
33,3%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
1
10,0%

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí16.21.32.10.6.9.7.7.5.6.6.30.15.8.8.5.6.11.5.6.5.5.4.7.28.23.5.8.3.9.9.8.10.8.25.25.11.10.20.28.16.22.17.17.26.28.20.16.18.17.19.20.24.53.71.24.31.88.89.
odstup %21,119,429,016,411,815,716,412,411,04,510,223,919,515,012,712,210,211,316,720,24,45,08,614,220,815,413,412,43,911,223,120,612,59,321,718,314,811,124,027,633,872,916,022,722,323,840,941,843,243,725,526,634,465,6103,243,747,90,00,0
% poražených soupeřů79,778,969,982,490,084,988,991,294,391,591,271,687,481,684,185,788,476,793,291,792,592,095,991,067,173,581,075,994,477,882,284,479,184,174,575,573,076,365,557,159,541,764,464,470,270,344,154,534,642,956,145,745,225,710,330,325,0---5,4
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr59.320.919.111.18.810.916.018.4
medián5320178671615
modus242017856165
počet závodů6910101310159
průměrný odstup od vítěze %43,433,626,314,313,414,721,122,2
průměrné % poražených soupeřů16,151,565,280,087,186,379,769,3
počet jízd918202026202115
lepší 1. jízda2
33,3%
3
33,3%
6
60,0%
2
20,0%
4
30,8%
4
40,0%
1
100,0%
22
37,3%
čistých jízd0
0,0%
5
27,8%
8
40,0%
10
50,0%
12
46,2%
4
20,0%
0
0,0%
39
33,9%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí32.25.19.34.22.23.32.30.23.25.25.24.35.28.12.11.28.23.25.
odstup %12,39,713,717,017,721,015,618,810,822,923,017,520,317,211,610,010,10,013,5
% poražených soupeřů56,965,735,737,719,218,529,555,465,111,111,117,942,455,085,388,035,757,754,7
pořadí20162017201820192020celkem
průměr25.322.027.024.528.525.1
medián252425222525
modus231125192525
počet závodů3554219
průměrný odstup od vítěze %7,915,318,217,411,014,9
průměrné % poražených soupeřů49,457,734,427,861,344,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí9.37.7.10.30.23.25.24.35.8.11.16.19.
odstup %4,910,36,68,918,810,822,917,520,38,611,419,523,1
% poražených soupeřů91,820,092,889,355,465,111,117,942,488,183,368,861,7
pořadí20152016201720182020celkem
průměr17.59.529.522.09.019.5
medián1682423919
modus16824797
počet závodů2226113
průměrný odstup od vítěze %21,310,018,913,04,914,1
průměrné % poražených soupeřů65,385,730,255,691,860,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
pořadí9.9.32.25.19.34.22.23.32.7.10.30.23.25.25.24.35.28.2.12.11.20.28.23.25.18.
odstup %4,95,012,39,713,717,017,721,015,66,68,918,810,822,923,017,520,317,21,011,610,010,410,10,013,519,7
% poražených soupeřů91,892,356,965,735,737,719,218,529,592,889,355,465,111,111,117,942,455,094,185,388,066,135,757,754,750,0
pořadí20162017201820192020celkem
průměr23.518.921.724.518.821.2
medián23202522923
modus1822519925
počet závodů4774426
průměrný odstup od vítěze %10,812,615,217,48,013,1
průměrné % poražených soupeřů49,564,150,627,876,754,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí9.9.32.25.19.34.22.23.7.8.11.7.4.4.32.30.23.25.25.11.7.13.12.12.17.18.20.4.4.24.35.28.12.11.20.7.8.7.8.12.8.13.12.5.6.28.23.25.11.9.11.11.3.5.19.20.18.22.14.10.23.23.
odstup %4,95,012,39,713,717,017,721,08,911,211,89,69,711,915,618,810,822,923,010,910,915,312,219,518,314,723,215,615,417,520,317,211,610,010,412,511,310,512,713,315,517,814,412,110,610,10,013,517,415,315,517,59,010,423,625,223,925,424,317,862,258,2
% poražených soupeřů91,892,356,965,735,737,719,218,584,281,175,685,487,587,529,555,465,111,111,178,386,472,773,264,557,956,451,362,562,517,942,455,085,388,066,183,379,485,082,966,776,758,662,175,070,635,757,754,766,773,373,073,086,773,348,645,756,443,231,652,612,012,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr23.017.214.013.516.913.918.815.5
medián23181111178912
modus231011844911
počet závodů269161510462
průměrný odstup od vítěze %60,223,312,113,616,513,38,016,1
průměrné % poražených soupeřů12,046,466,068,455,961,276,760,5

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí28.23.34.27.26.34.34.23.36.30.35.29.22.28.
odstup %14,816,115,012,112,416,310,914,00,221,923,513,311,419,7
% poražených soupeřů38,674,461,653,655,434,056,672,847,837,029,245,148,830,8
pořadí2016201720182019celkem
průměr25.031.331.827.629.2
medián2230342728
modus2229342334
počet závodů234514
průměrný odstup od vítěze %15,519,610,414,114,4
průměrné % poražených soupeřů39,837,152,856,749,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 129
07.09.14
pořadí27.20.23.36.16.18.28.24.
odstup %12,112,114,00,213,624,819,722,2
% poražených soupeřů53,660,472,847,871,251,430,843,9
pořadí20142016201720182019celkem
průměr24.023.016.026.327.024.0
medián241816232723
modus241816202716
počet závodů121318
průměrný odstup od vítěze %22,222,313,68,812,114,8
průměrné % poražených soupeřů43,941,171,260,353,654,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí28.23.34.27.26.34.34.23.36.30.35.29.22.28.
odstup %14,816,115,012,112,416,310,914,00,221,923,513,311,419,7
% poražených soupeřů38,674,461,653,655,434,056,672,847,837,029,245,148,830,8
pořadí2016201720182019celkem
průměr25.031.331.827.629.2
medián2230342728
modus2229342334
počet závodů234514
průměrný odstup od vítěze %15,519,610,414,114,4
průměrné % poražených soupeřů39,837,152,856,749,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
pořadí28.23.34.27.26.34.34.23.36.30.35.29.22.28.1.4.
odstup %14,816,115,012,112,416,310,914,00,221,923,513,311,419,70,02,3
% poražených soupeřů38,674,461,653,655,434,056,672,847,837,029,245,148,830,8100,084,2
pořadí20152016201720182019celkem
průměr2.525.031.331.827.625.9
medián12230342728
modus12229342334
počet závodů2234516
průměrný odstup od vítěze %1,115,519,610,414,112,7
průměrné % poražených soupeřů92,139,837,152,856,754,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále