Dziadková Zuzana, 2002, Kanoe Klub Spoj Brno

Dziadková Zuzana, 2002

Kanoe Klub Spoj Brnoregistrační číslo: 103009
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: M   C1: M   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 5. 4/U23 2.865,7ČP/OČ/OM
53/0/99
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 6. 3/U23 5.7210,3ČP/OČ/OM
49/0/66
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 7. 4/U23 4.889,6ČP/OČ/OM
46/0/75
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 5. 3/U23 2.324,2ČP/OČ/OM
53/0/66
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1W sjezd 2. 2/U23 0.460,8ČP/OČ/OM
68/0/48
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/55
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/48
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1W sjezd 2. 2/U23 17.011,8ČP/OČ/OM
68/0/24
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 9. 2/U23 20.3019,9OM
6
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 6. 2/U23 18.1019,2OM
23
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 7. 2/U23 14.5013,4OM
14
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 5. 2/U23 9.009,1OM
38
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom     OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom     OM
0
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/U23 OM
18
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 1/U23 8.999,7OM
47
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 3. 3/U23 4.105,6ČP/OČ/OM
62/0/90
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 3. 2/U23 5.326,5ČP/OČ/OM
62/0/69
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 42.   3549.717.059,9ČP/OČ/OM
0/0/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 17.   3544.166.348,1ČP/OČ/OM
0/0/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 7. 4/U23 50.675,5ČP/OČ/OM
46/0/36
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 4. 3/U23 4.554,9ČP/OČ/OM
57/0/43
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 2. 2/U23 18.961,7ČP/OČ/OM
68/0/42
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 2. 2/U23 54.034,1ČP/OČ/OM
68/0/24
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 2. 2/U23 14.801,2ČP/OČ/OM
68/0/42
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 2. 2/U23 70.535,0ČP/OČ/OM
68/0/24
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 3. 2/U23 28.022,6ČP/OČ/OM
62/0/93
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 2/U23 27.262,3ČP/OČ/OM
68/0/67
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 5. 4/U23 28.593,0ČP/OČ/OM
53/0/69
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 3/U23 36.863,6ČP/OČ/OM
57/0/42
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 1. 1/U23 OM
53
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 2. 1/U23 1.500,2OM
54
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 3. 2/U23 21.602,5OM
40
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 3. 2/U23 31.403,7OM
40
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 1. 1/U23 OM
74
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 1. 1/U23 OM
66
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 2. 1/U23 4.900,6OM
40
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 2. 2/U23 22.502,6OM
40
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1W sjezd 1. 1/U23 OM
34
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1W sjezd 1. 1/U23 OM
34
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C1W sjezd 2. 2/U23 54.806,3OM
17
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C1W sjezd 2. 2/U23 17.604,3OM
17
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 9. 2/U23 16.3816,7NKZ
57
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 16. 4/U23 12.3713,1NKZ
31
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 20. 2/U23 36.3237,1NKZ
29
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 18. 4/U23 9.8810,6NKZ
27
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 6. 5/U23 2.154,4ČP/OČ/OM
53/0/81
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 3. 2/U23 2.935,6ČP/OČ/OM
62/0/54
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 11. 7/U23 6.6013,5ČP/OČ/OM
43/0/81
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/U23 2.905,4ČP/OČ/OM
62/0/54
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/54
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1W sjezd 2. 2/U23 12.511,6ČP/OČ/OM
68/0/30
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 3. 3/U23 1.410,2ČP/OČ/OM
62/0/89
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 4. 2/U23 43.485,7ČP/OČ/OM
57/0/46
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 5. 3/U23 4.530,7ČP/OČ/OM
53/0/78
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 3. 2/U23 24.023,3ČP/OČ/OM
62/0/70
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 9. 1/U23 18.4916,5NKZ
57
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 35. 7/U23 20.0218,0NKZ
5
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 1/U23 17.4616,2NKZ
62
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 19. 6/U23 10.7510,0NKZ
25
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 6. 4/U23 2.895,7ČP/OČ/OM
49/0/75
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2. 1/U23 3.105,6ČP/OČ/OM
68/0/87
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 3. 3/U23 2.555,2ČP/OČ/OM
62/0/93
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/87
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 3. 2/U23 21.261,6ČP/OČ/OM
62/0/80
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 2. 2/U23 0.430,0ČP/OČ/OM
68/0/58
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 5. 4/U23 45.653,5ČP/OČ/OM
53/0/82
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/0/71
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 3. 2/DS 3.202,8OM
69
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 3. 1/DS 1.000,9OM
78
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 1. 1/DS OM
90
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 2. 1/DS 3.503,2OM
82
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 3. 1/DS 4.204,6OM
48
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 3. 1/DS 2.302,7OM
60
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 1. 1/DS OM
64
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 3. 1/DS 4.405,2OM
63
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 2. 2/DS 2.503,7-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 2. 2/DS 1.371,8-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 4. 3/DS 11.039,2-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 16. 9/DS 16.6615,1-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 12. 2/DS 18.6818,3ČP/NKZ
33/62
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 45. 12/DS 47.8450,5ČP/NKZ
0/8
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 3. 1/DS 28.043,3ČP/OČ/OM
62/0/72
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 16. 5/DS 70.3861,3ČP
25
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1W sjezd 2. 1/DS 5.160,6ČP/OČ/OM
68/0/12
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 9. 2/DS 5.8710,4ČP/OČ/OM
40/0/42
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom     ČP
0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1W sjezd 3. 2/DS 5.849,7ČP/OČ/OM
62/0/12
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 1. 1/DS OM
68
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 3. 1/DS 1.501,7OM
71
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 1. 1/DS OM
68
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 3. 1/DS 2.602,8OM
63
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 5. 1/DS 2.374,8ČP/OČ/OM
62/0/127
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 7. 3/DS 5.3810,0ČP/OČ/OM
49/0/68
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 6. 2/DS 2.094,1ČP/OČ/OM
53/0/103
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 5. 2/DS 3.356,1ČP/OČ/OM
53/0/68
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 12. 4/DS 14.5013,6ČP
33
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 12. 5/DS 19.9916,6ČP
33
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 14. 4/DS 23.3822,4ČP
29
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 13. 3/DS 25.9123,7ČP
31
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 2. 1/DS 2.960,9OM
19
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 2. 1/DS 11.021,5OM
19
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd 1. 1/DS OM
18
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 2. 1/DS 2.020,2OM
10
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 4/DS 22.1321,0NKZ
53
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 15. 6/DS 15.7415,9NKZ
49
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 10. 4/DS 21.7020,2NKZ
68
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 17. 7/DS 14.2213,7NKZ
53
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 13. 5/DS 23.0725,3NKZ
49
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 22. 9/DS 23.1828,2NKZ
33
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 14. 4/DS 29.0133,3NKZ
49
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 26. 9/DS 30.1437,8NKZ
27
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 5. 3/DS 26.393,6OČ/OM
0/62
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 2. 2/DS 35.654,3OČ/OM
0/51
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 7. 3/DS 53.957,7OČ/OM
0/62
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 3. 2/DS 49.346,0OČ/OM
0/59
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 12. 4/DS 9.3919,2ČP/OČ/OM
33/0/49
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7. 3/DS 4.518,5ČP/OČ/OM
46/0/58
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 8. 2/DS 1.903,9ČP/OČ/OM
43/0/73
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 4. 1/DS 3.456,6ČP/OČ/OM
57/0/82
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 4. 3/DS 8.107,3OM
44
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 4. 2/DS 4.003,8OM
65
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 4. 2/DS 2.502,1OM
59
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 8. 2/DS 9.007,9OM
78
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 7. 2/DS 6.705,1OM
47
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 7. 1/DS 9.107,3OM
85
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 14. 5/DS 36.4036,7NKZ
35
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 20. 9/DS 20.2621,0NKZ
29
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 7. 2/DS 10.959,6NKZ
53
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 23. 8/DS 23.6524,1NKZ
21
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 12. 5/DS 5.3812,9-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 3. 2/DS 3.297,6-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 4. 2/DS 21.6020,2-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 47. 13/DS 84.8081,4-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 13. 3/DS 126.2699,5ČP
31
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 16. 4/DS 216.4527,0ČP/OČ/OM
27/0/18
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1W sjezd 5. 2/DS 101.9411,0ČP/OČ/OM
53/0/12
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 13. 4/DS 102.4784,1ČP
31
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 23.   3951.417.373,4ČP/OČ/OM
0/0/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 17. 3/DS 6.8814,4ČP/OČ/OM
33/0/81
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 5. 2/DS 4.147,6ČP/OČ/OM
53/0/49
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/DS 3.567,2ČP/OČ/OM
37/0/100
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 5. 1/DS 3.566,7ČP/OČ/OM
53/0/61
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 1/DS 1.000,9OM
31
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/DS OM
50
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DS OM
35
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 2/DS 9.809,9OM
40
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 6. 3/DS 47.396,4-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 4. 2/DS 86.0010,0-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 6. 3/DS 56.677,6OČ/OM
0/47
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 5. 2/DS 73.428,8OČ/OM
0/30
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 16. 4/DS 33.5629,2NKZ
43
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 30.   26.8825,0NKZ
15
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 19. 4/DS 34.8431,8NKZ
43
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 27. 9/DS 25.4824,6NKZ
23
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 9. 2/DS 4.557,2ČP/OČ/OM
40/0/106
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 5. 2/DS 4.085,6ČP/OČ/OM
53/0/62
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 8. 3/DS 4.707,3ČP/OČ/OM
43/0/130
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 6. 1/DS 4.295,8ČP/OČ/OM
49/0/62
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 9. 4/DS 34.2528,3NKZ
53
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 21. 9/DS 26.4523,4NKZ
25
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 3/DS 47.5240,7NKZ
46
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 51. 13/DS 99.5090,0NKZ
0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 19. 4/DS 188.05166,2ČP
19
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 12. 3/DS 28.6926,4ČP
33
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 20. 5/DS 79.4571,4ČP
17
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 12. 3/DS 20.1222,3ČP
33
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 10. 3/DS 89.448,6ČP/OČ/OM
37/0/117
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 3/DS 129.8311,0ČP/OČ/OM
49/0/30
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 13. 4/DS 133.2013,1ČP/OČ/OM
31/0/117
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 10. 3/DS 152.0313,3ČP/OČ/OM
37/0/24
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 1/DS 163.2314,8ČP/OČ/OM
46/0/48
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 6. 2/DS 297.5923,9ČP/OČ/OM
49/0/12
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 2/DS 172.0415,7ČP/OČ/OM
43/0/48
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 5. 2/DS 552.0043,1ČP/OČ/OM
53/0/12
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 1/DS 56.305,7OM
73
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 2. 1/DS 79.509,3OM
65
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2. 2/DS 73.306,4OM
18
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 2. 2/DS 22.502,2OM
26
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 2. 1/DS 63.706,5OM
72
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 2. 1/DS 70.408,4OM
65
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 2. 2/DS 63.805,7OM
14
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 2. 2/DS 53.705,6OM
22
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 4/DS 139.2014,9OM
42
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd     OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 6. 3/DS 144.1013,1OM
2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd     OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 2/DS 95.8011,8OM
67
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 4/DS 164.6017,1OM
51
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 3. 2/DS 64.105,6OM
18
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 2/DS 73.907,8OM
18
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 3.   62.008,3OM
26
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3.   41.806,8OM
26
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 C1W sjezd 3.   117.7013,7OM
13
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 3. 2/DS 82.3011,8OM
13
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 5. 2/DM 15.4815,8NKZ
62
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 23. 10/DM 26.1330,6NKZ
15
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 6. 2/DM 17.1519,5NKZ
62
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 31. 15/DM 29.4734,9NKZ
8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 7. 3/DM 4.256,3-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 4. 2/DM 5.186,9-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 13. 6/DM 27.8826,2-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 11. 6/DM 11.3211,0-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 8. 2/DM 87.6210,7ČP/OČ/OM
43/0/66
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1W sjezd 6. 1/DM 82.4410,9ČP/OČ/OM
57/0/18
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 10. 2/DM 24.4821,0ČP/OČ/OM
43/0/42
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd 7. 1/DM 9.277,4ČP/OČ/OM
53/0/18
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 16. 8/U18 3.647,3-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 26.   3551.247.284,6-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 11. 8/U18 0.831,4-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 12.   3548.016.825,7-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 8. 2/DM 3.116,3ČP/OČ/OM
46/0/108
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 4. 1/DM 3.225,8ČP/OČ/OM
62/0/54
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 14. 3/DM 6.7913,7ČP/OČ/OM
33/0/84
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 5. 1/DM 5.159,3ČP/OČ/OM
62/0/42
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 1. 1/DM OM
13
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 2. 2/DM 2.703,1OM
11
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 1. 1/DM OM
16
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 2. 2/DM 2.102,2OM
15
15.07.2018 Slalom v Brně C1W slalom 1. 1/DM OM
18
15.07.2018 Slalom v Brně C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
1. 1/DM OM
7
15.07.2018 Slalom v Brně K1W slalom 4. 2/DM 9.609,3OM
5
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C1W slalom 1. 1/DM OM
18
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
1. 1/DM OM
3
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1W slalom 2. 2/DM 5.004,5OM
12
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 1. 1/DM OM
24
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 2. 2/DM 0.700,6OM
30
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 1. 1/DM OM
24
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 2. 2/DM 0.100,1OM
30
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 6. 3/DM 76.159,7
81
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 7. 2/DM 110.2011,8
31
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 9. 4/DM 93.6312,0
82
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 8. 3/DM 103.3311,1
28
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 14. 6/DM 49.6244,6NKZ
46
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 38. 16/DM 46.9345,4NKZ
5
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 14. 4/DM 90.8478,7NKZ
49
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 22. 8/DM 47.1245,8NKZ
27
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom     NKZ
0
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom     NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 10. 3/DM 21.0519,7NKZ
57
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom     NKZ
0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 15. 4/DM 6.0712,5ČP/OČ/OM
27/0/29
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 7. 2/DM 12.9622,2ČP/OČ/OM
46/0/24
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 13. 3/DM ČP/OČ/OM
31/0/35
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 9. 2/DM 2.900,1ČP/OČ/OM
40/0/18
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 14. 3/DM 36.9032,1ČP
29
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 16. 5/DM 39.8734,4ČP
25
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 14. 4/DM 153.02145,0ČP
29
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 12. 3/DM 56.2748,6ČP
33
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 16. 5/DM 77.6114,2ČP/OČ/OM
25/0/73
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 15. 5/DM 115.7018,0ČP/OČ/OM
27/0/8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 13. 4/DM 73.5813,5-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 11. 2/DM 93.1914,5-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 14. 3/DM 326.4329,5ČP/OČ/OM
29/0/6
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 5. 1/DM 410.0333,1ČP/OČ/OM
53/0/12
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 9. 1/DM 249.0422,5ČP/OČ/OM
40/0/36
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 1/DM 92.509,0OM
54
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 1/DM 117.8013,2OM
45
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 2/DM 118.2010,0OM
5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 2/DM 150.4014,7OM
1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 1/DM 127.2012,3OM
65
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 8. 2/DM 133.5015,0OM
35
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 2/DM 62.205,8OM
4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 5. 2/DM 129.4010,6OM
4
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 3.   89.0014,1OM
20
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3.   116.1015,7OM
20
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 8. 4/DM 8.307,8OM
47
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 2. 1/DM 2.702,5OM
35
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 7. 3/DM 11.7011,4OM
51
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 4. 2/DM 7.006,4OM
27
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 35. 15/DM 41.4742,4NKZ
3
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 7. 3/DM 18.0416,7NKZ
57
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 23. 11/DM 38.5131,6NKZ
15
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 3/DM 40.8729,1NKZ
53
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 9. 5/DM 3.909,7-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 8. 4/DM 8.0418,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 14. 7/DM 34.6630,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 28. 13/DM 25.7125,3-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 11. 2/DM 157.83137,5ČP/NKZ
0/62
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 42. 16/DM 259.09243,8ČP/NKZ
0/6
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 15. 2/DM 189.47154,7ČP/NKZ
0/46
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 10. 2/DM 103.4715,6ČP/OČ/OM
43/0/12
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 39. 13/DM 160.07139,7ČP/NKZ
0/9
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 23. 2/DM 9.7218,2ČP/OČ/OM
21/0/13
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 10. 2/DM 21.6437,4ČP/OČ/OM
49/0/18
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 16. 2/DM 8.3416,1ČP/OČ/OM
33/0/31
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 12. 3/DM 10.8419,1ČP/OČ/OM
46/0/12
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 1. 1/DM OM
17
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 2. 2/DM 0.300,3OM
17
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 1. 1/DM OM
17
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 2. 2/DM 2.902,8OM
18
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 2/DM 11.408,9OM
8
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
DZIADEK Marek
5. 1/DM 24.6016,9OM
2
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 2/DM 2.902,3OM
21
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DM OM
17
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
DZIADEK Marek
5. 1/DM 25.9018,5OM
2
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 2/DM 0.900,8OM
29
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
11
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 1. 1/DM OM
10
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 1. 1/DM OM
30
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 1. 1/DM OM
10
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 2. 2/DM 3.684,1OM
27
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 12. 5/DM 86.7815,6ČP/OČ/OM
0/35/46
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 11. 3/DM 102.5915,8ČP/OČ/OM
0/35/5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 11. 3/DM 151.7515,3ČP/OČ/OM
0/46/67
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 11. 3/DM 172.2614,4ČP/OČ/OM
0/37/5
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 3/DM 47.1939,8NKZ
53
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 29. 12/DM 58.1450,3NKZ
11
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 12. 3/DM 71.5059,9NKZ
43
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 20. 10/DM 34.3130,3NKZ
25
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 19. 4/DM 9.6520,0ČP/OČ/OM
21/0/26
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 11. 3/DM 26.8449,6ČP/OČ/OM
35/0/1
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 25. 5/DM 18.8038,5ČP/OČ/OM
12/0/3
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 11. 2/DM 61.24114,7ČP/OČ/OM
35/0/2
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 2. 1/DM 3.603,0OM
16
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 3. 2/DM 5.805,1OM
15
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 2. 1/DM 2.702,4OM
18
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 4. 2/DM 9.509,5OM
15
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 15. 4/DM 77.1114,1ČP/OČ/OM
27/0/20
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 18. 4/DM 12.3618,3ČP/OČ/OM
21/0/14
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1W slalom 1. 1/DM
17
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 9. 4/DM 17.7015,3
29
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1W slalom 2. 2/DM 3.602,7
12
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 14. 6/DM 14.6012,3
8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 10. 2/DM 134.6012,9OM
14
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 10. 3/DM 153.5017,2OM
10
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 4. 3/DM 124.0012,2OM
3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 5. 3/DM 115.609,3OM
1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 8. 2/DM 100.509,9OM
25
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 9. 2/DM 113.6013,3OM
17
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 4. 3/DM 94.709,5OM
3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 4. 3/DM 123.0010,6OM
2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 5.   105.6012,3OM
16
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 7.   128.5015,2OM
17
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 4.   113.2011,4OM
1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 4.   52.904,9OM
1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 7. 1/DM 132.7015,8OM
14
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 10.   129.2015,3OM
9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 3.   90.108,7OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 4. 1/DM 111.9011,0OM
2
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 3.   115.9015,6OM
13
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 4. 2/DM 92.9014,5OM
5
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 2. 1/DM 137.8017,9OM
4
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd 3. 1/DM 188.2021,1OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 24. 10/ZS 23.9022,4OM
13
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 6. 3/ZS 13.9012,0OM
17
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 23. 10/ZS 22.7019,1OM
16
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 6. 3/ZS 13.3010,8OM
18
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 23. 7/ZS 12.2022,7-
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 9. 3/ZS 22.7239,1-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 41. 16/ZS 121.77110,8-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 14. 6/ZS 72.1262,5-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 24.656,7-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 7.0013,2-
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 6.049,7-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C1W sjezd 4. 3/ZS 52.0812,2-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 7. 7/ZS 7.9811,0-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd 4. 4/ZS 9.8511,7-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 16. 15/ZS 28.7726,9-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom 4. 4/ZS 14.0311,2-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/ZS 7.506,2OM
8
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
NĚMCOVÁ Marie
6. 3/DM 23.2018,3OM
4
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 3/ZS 10.709,7OM
7
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 4. 2/ZS 7.906,0OM
4
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
NĚMCOVÁ Marie
7. 3/DM 25.0017,7OM
3
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 9. 3/ZS 11.809,7OM
9
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 7. 3/ZS 4.207,2OM
6
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 14. 6/ZS 16.1018,1OM
8
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 4. 2/ZS 7.107,2OM
7
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 7. 3/ZS 7.8012,8OM
6
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 12. 5/ZS 16.9017,2OM
11
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 6. 4/ZS 16.8015,7OM
2
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9. 8/ZS 29.1427,5
5
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 17. 15/ZS 24.7727,2
20
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 7. 7/ZS 9.9924,5
7
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8. 7/ZS 25.4323,6
6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 4. 4/ZS
2
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 12. 11/ZS 23.1225,0
25
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 18. 7/ZS 143.1625,4-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 13. 4/ZS 144.4222,1-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 20. 6/ZS 231.5723,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 12. 4/ZS 261.6223,0-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 18. 6/ZS 131.67106,6NKZ
14
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 46. 15/ZS 93.7687,9NKZ
0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 21. 9/ZS 255.74221,1NKZ
9
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 43. 14/ZS 80.4675,8NKZ
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 11. 9/ZS 25.6019,4OM
3
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 14. 13/ZS 30.4827,3OM
9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 9. 7/ZS 20.2520,4OM
5
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 15. 14/ZS 20.9624,6OM
8
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 18. 8/ZS 70.8468,6NKZ
14
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 52. 17/ZS 74.5183,6NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 18. 7/ZS 72.2074,5NKZ
14
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 51. 17/ZS 64.6171,3NKZ
0
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 13. 6/ZS 42.7039,7OM
4
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1W slalom 7. 4/ZS 32.3024,9OM
1
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 14. 5/ZS 31.4026,3OM
6
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1W slalom 6. 4/ZS 46.8038,3OM
2
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 5/ZS ČP/OČ/OM
2/0/4
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 31. 7/ZS 16.9623,8ČP/OČ/OM
0/0/1
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 7. 3/ZS 14.9015,3OM
10
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZS 3.803,2OM
4
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 3/ZS 14.9014,8OM
10
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZS 9.207,9OM
4
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 3/ZS 192.3019,6OM
7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 3/ZS 149.8017,3OM
7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 3/ZS 158.4018,6OM
9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 3/ZS 193.5019,5OM
8
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 15.   360.9232,7
2
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 7. 2/ZS 198.6023,2OM
1
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 7. 2/ZS 185.2022,1OM
1
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 6. 2/ZS 184.0018,5OM
0
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 6. 2/ZS 161.1016,6OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 17. 5/ZS 18.7017,2OM
18
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 11. 5/ZS 20.5017,7OM
4
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 25. 7/ZS 24.6022,5OM
11
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 12. 5/ZS 26.4022,4OM
3
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 11. 9/ZS 10.7724,1-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 8. 5/ZS 23.1244,8-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 10. 7/ZS 53.2545,8-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 28. 19/ZS 65.7365,0-
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 9. 7/ZS 51.3820,4
3
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 24. 15/ZS 25.7022,5
11
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 4.   83.4029,1
1
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 13. 7/ZS 28.6422,9
2
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 8. 6/ZS 10.2121,3
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 28. 19/ZS 25.3520,9
8
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 7. 3/ZS 64.79119,7
0
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 15. 8/ZS 43.0533,4
0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1W slalom 6. 4/ZS 31.2026,6OM
0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 8. 6/ZS 23.3022,3OM
3
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1W slalom 6. 4/ZS 38.8037,0OM
0
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 7. 5/ZS 28.1028,0OM
5
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 11. 6/ZS 41.2035,2OM
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 13. 6/ZS 30.0028,0OM
6
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 12. 6/ZS 49.0043,0-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 13. 6/ZS 27.8025,7-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 8. 6/ZS 37.5017,8
5
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 21. 14/ZS 32.4734,2
12
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 8. 6/ZS 7.3922,7
5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 20. 14/ZS 29.6933,1
13
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1W slalom 6. 3/ZS 20.4019,6OM
4
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1W slalom 6. 3/ZS 15.0013,5OM
4
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 33. 21/ZS 36.1640,1
5
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 27. 19/ZS 33.5436,7
13
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 23. 7/ZS 169.0227,8-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 27. 7/ZS 169.3428,5-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 8. 4/ZS 15.0013,7OM
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 15. 7/ZS 26.4025,7OM
2
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 7. 4/ZS 14.4013,0OM
1
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 14. 6/ZS 23.3021,3OM
4
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 16. 7/ZS 71.0065,7
2
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 18. 7/ZS 89.7077,6
2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 4/ZS 218.0021,6OM
0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 4/ZS 177.4020,4OM
0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 4/ZS 233.7023,0OM
0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 4/ZS 192.5021,7OM
0
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 7. 3/ZS 235.0030,8OM
2
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 8. 4/ZS 216.6034,6OM
1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 32. 9/ZM 74.2269,8OM
5
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 32. 9/ZM 64.1861,3OM
5
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 22. 8/ZM 12.0933,5-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 44.   52.3054,3-
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 8. 3/ZM 27.1022,5OM
1
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 9. 4/ZM 31.4025,3OM
1
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 11. 5/ZM 43.8044,1OM
0
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 11. 5/ZM 63.6061,9OM
1
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 20. 8/ZM 53.2046,2OM
0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 21. 8/ZM 56.6046,5OM
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 43. 20/ZM 153.23172,0OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 44. 20/ZM 224.00251,8OM
0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 17. 7/ZM 135.20127,5OM
0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 16. 7/ZM 71.0092,6OM
0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 14. 3/ZM 650.8088,7OM
0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 14. 3/ZM 633.1083,9OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: MT   C1: MT   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1: 2+   C2: K1: MT   C1: MT   C2: 20.06.22 aktualizace z registru ČSK
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: MT   C1: MT   C2: 04.11.21 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 01.12.20 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 29.11.19 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1: 2+   C2: 3 K1: 1   C1: 1   C2: 19.11.18 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 1   C2: 13.11.18 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 10.07.17 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 10.04.17 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.03.14 updated from RVP
Dziadková ZuzanaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.01.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníBrno
ZnameníŠtír
BydlištěBrno
ZaměstnáníGymnázium Brno-Řečkovice
Plánované povoláníAsi fyzioterapeutka, popř. trenérka
Výrobce loděRK Company
Model loděKiku 2, Sicario Light
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiMáma, táta, babička, dědeček, oddíl
Od kolika let pádluje11
První trenérBohuslav Šamánek
Současný trenérBohuslav Šamánek
Sportovní vzorMartina Satková
ZálibyVařím, peču, chodím běhat, venčím psa, pěstuju rostliny, poslouchám hudbu
Zimní přípravaBrno, Svitava, Hanušovice, Španělsko
Cíle na sezonuDostat se na ME a zajet na něm co nejlepší výsledek
Nejlepší dosažené výsledkyVicemistryně republiky ve sprintu na kanoi kat. dorost starší a ve slalomu na kanoi v kat DS, 7. místo na MS juniorů v klasiku na C1
Zajímavost o soběJsem nejmenší členkou juniorské repre
Oblíbenci v hudběPoslouchám všechno
Oblíbený filmVlk z Wallstreet
Oblíbený herecChris Hemsworth
Oblíbená traťKamenice, Čeňkova Pila(horní trať), Budějovice
FacebookZuzana Dziadková
Instagramhttps://www.instagram.com/zuzana_dziadkova

Profil aktualizován 06.03.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-B
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACE
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-B
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACE
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-B
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikace
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-BGalasport Smoothie
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-B0 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-A0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-BGalasport Smoothie
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceRasner Projectile
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikace
0|5072|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 38
25.K1W 4/4 108
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 8/10 511
3.K1W 8/12 513
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/16 323
3.K1W 5/18 431

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/4 205
21.K1W 4/4 88
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 8/9 540
2.K1W 8/9 459
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/9 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/9 373
3.K1W 5/9 426

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/7 159
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/5 232
7.K1W 4/5 162
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 359
3.K1W 5/7 359
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/6 335
5.K1W 6/6 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 335
4.K1W 5/10 437

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 5/6 147
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/6 195
18.K1W 4/6 98
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 4/4 172
8.K1W 4/4 253
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 6/9 314
10.K1W 6/10 246
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/20 264
5.K1W 5/21 570

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 4/4 116
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 230
25.K1W 4/6 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 100
15.C2M
Košíková Denisa
2/2 10
22.K1W 5/6 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 333
10.K1W 6/9 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/10 59
11.K1W 5/11 163
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/12 156
5.K1W 5/15 396

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 225
22.K1W 4/6 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 2/2 29
109.K1W 2/2 37
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/10 114
16.C2X
Dziadek Marek
2/2 4
7.K1W 5/10 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/6 165
20.K1W 7/12 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/6 72
16.K1W 5/13 92
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/16 44
11.K1W 5/22 195

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/4 51
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1W 2/2 11
94.K1W 2/2 45
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/12 55
38.C2M
Němcová Marie
2/2 7
19.K1W 5/12 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 1/1 2
35.K1W 4/4 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
16.K1W 5/10 37

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 2
75.K1W 5/8 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/5 7
24.K1W 5/9 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 1
34.K1W 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 5/8 4

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
51.K1W 5/12 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1W14151620
K1W49--42

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1W2126310-
K1W32510102033

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120202019201820172016
C1W3453313
K1W21718252256

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015
C1W273331
K1W1099475

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1W3921142311151111
K1W5758474811163534

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222020201920182017201620152014
C1W221465912-
K1W2538227192451
C2M---15-38--
C2X----16---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W43344913--
K1W3345511162441
Lipno klasik C1 2019
Lipno klasik C1 2019
MS juniorů v Bosně
MS juniorů v Bosně
ČP Kamenice 2019
ČP Kamenice 2019
ČP Roudnice 2018
ČP Roudnice 2018
ČP Budějovice 2019
ČP Budějovice 2019
0|5072|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 38
25.K1W 4/4 108
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 8/10 511
3.K1W 8/12 513
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/16 323
3.K1W 5/18 431

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/4 205
21.K1W 4/4 88
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 8/9 540
2.K1W 8/9 459
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/9 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/9 373
3.K1W 5/9 426

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/7 159
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/5 232
7.K1W 4/5 162
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 359
3.K1W 5/7 359
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/6 335
5.K1W 6/6 293
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/10 335
4.K1W 5/10 437

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
15.C1W 5/6 147
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1W 4/6 195
18.K1W 4/6 98
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 4/4 172
8.K1W 4/4 253
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 6/9 314
10.K1W 6/10 246
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/10 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/20 264
5.K1W 5/21 570

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 4/4 116
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 230
25.K1W 4/6 55
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 100
15.C2M
Košíková Denisa
2/2 10
22.K1W 5/6 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 333
10.K1W 6/9 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 5/10 59
11.K1W 5/11 163
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/12 156
5.K1W 5/15 396

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/6 225
22.K1W 4/6 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 2/2 29
109.K1W 2/2 37
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/10 114
16.C2X
Dziadek Marek
2/2 4
7.K1W 5/10 184
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/6 165
20.K1W 7/12 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/6 72
16.K1W 5/13 92
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/16 44
11.K1W 5/22 195

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/4 51
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1W 2/2 11
94.K1W 2/2 45
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/12 55
38.C2M
Němcová Marie
2/2 7
19.K1W 5/12 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 1/1 2
35.K1W 4/4 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
16.K1W 5/10 37

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 2
75.K1W 5/8 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/5 7
24.K1W 5/9 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 1
34.K1W 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 5/8 4

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
51.K1W 5/12 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
C1W14151620
K1W49--42

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016
C1W2126310-
K1W32510102033

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120202019201820172016
C1W3453313
K1W21718252256

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720162015
C1W273331
K1W1099475

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1W3921142311151111
K1W5758474811163534

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222020201920182017201620152014
C1W221465912-
K1W2538227192451
C2M---15-38--
C2X----16---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014
C1W43344913--
K1W3345511162441

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
113 106 6 138 104   467
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár17.914.01221
K1W42.042.0393
C1W13.913.01218
NKZ20.518.0953
K1W29.023.02326
C1W12.412.0927
veřejné závody8.56.01134
K1W11.79.0275
C1W4.44.0153
C2M3.81.014
C2X5.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,021
K1W00,000,000,000,03
C1W00,000,000,000,018
NKZ00,000,000,000,053
K1W00,000,000,000,026
C1W00,000,000,000,027
veřejné závody2216,41511,2107,54735,1134
K1W22,71013,379,31925,375
C1W1834,059,435,72649,153
C2M250,000,000,0250,04
C2X00,000,000,000,02
Celkem2210,6157,2104,84722,6208
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár4027246825,0
K1W683013800,0
C1W3418945625,9
NKZ10420462087,7
K1W5291218713,5
C1W5211342211,9
veřejné závody268174678732,5
K1W150124883825,3
C1W10639644845,3
C2M8881100,0
C2X4144125,0
Celkem4126516169723,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
pořadí12.16.12.12.14.13.13.13.19.12.20.12.14.16.14.12.11.15.
odstup % *)18,361,313,616,622,423,799,584,1166,226,471,422,332,134,4145,048,6137,5154,7
% poražených soupeřů *)45,021,145,047,638,142,929,425,0---38,95,042,131,621,17,121,437,517,6
pořadí2017201820192020celkem
průměr13.014.014.813.213.9
medián1114131213
modus1114121212
počet závodů246618
průměrný odstup od vítěze % *)146,165,078,326,065,4
průměrné % poražených soupeřů *)27,620,323,440,028,7
počet jízd47111234
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
1
16,7%
1
16,7%
5
27,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%
1
8,3%
2
5,9%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 147
05.09.20
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
pořadí45.42.39.
odstup % *)50,5243,8139,7
% poražených soupeřů *)17,02,411,6
pořadí20172020celkem
průměr40.545.042.0
medián394542
modus394539
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)191,750,5144,7
průměrné % poražených soupeřů *)7,017,010,3
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí4.16.4.13.13.13.16.14.14.14.4.10.
odstup % *)9,261,320,299,584,126,234,4145,030,662,511,245,8
% poražených soupeřů *)88,021,186,429,425,045,521,17,140,918,885,735,7
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr10.09.014.014.310.010.011.3
medián104141413413
modus10414131344
počet závodů12133212
průměrný odstup od vítěze % *)45,836,930,668,567,935,352,5
průměrné % poražených soupeřů *)35,752,340,924,646,954,642,1
počet jízd23256422
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
2
66,7%
1
50,0%
7
58,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí16.47.11.28.41.16.28.44.
odstup % *)15,181,411,025,3110,826,965,054,3
% poražených soupeřů *)70,08,082,548,14,867,427,017,3
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr44.028.028.528.011.047.016.028.9
medián4428162811471628
modus4428162811471616
počet závodů11211118
průměrný odstup od vítěze % *)54,365,068,825,311,081,415,148,7
průměrné % poražených soupeřů *)17,327,036,148,182,58,070,040,6
počet jízd224212215
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí9.20.9.10.12.13.10.13.14.14.7.16.19.9.11.5.6.14.14.10.7.8.11.15.9.12.18.21.18.18.
odstup %16,737,116,516,218,321,020,225,333,336,79,629,231,828,340,715,819,544,678,719,716,729,1137,5154,739,859,9106,6221,168,674,5
% poražených soupeřů73,338,774,271,045,057,169,057,153,623,562,534,833,355,647,481,076,240,943,560,962,556,337,517,638,515,410,5---22,722,7
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr18.810.39.812.712.412.012.4
medián189101113912
modus1871471399
počet závodů46565430
průměrný odstup od vítěze %117,772,935,629,423,621,648,9
průměrné % poražených soupeřů14,038,060,542,956,464,346,1
počet jízd71291210858
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
4
80,0%
4
66,7%
2
40,0%
1
25,0%
14
46,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
11,1%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
1,7%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí16.18.35.19.45.15.17.22.26.20.23.30.27.21.51.23.31.38.22.35.23.42.39.29.20.46.43.52.51.
odstup %13,110,618,010,050,515,913,728,237,821,024,125,024,623,490,030,634,945,445,842,431,6243,8139,750,330,387,975,883,671,3
% poražených soupeřů73,268,526,160,017,077,475,066,160,366,762,147,352,764,912,361,450,033,963,232,055,12,411,633,355,88,214,310,512,3
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr48.031.328.528.725.022.030.3
medián46292323221827
modus43202220151623
počet závodů46465429
průměrný odstup od vítěze %79,689,739,234,729,212,948,9
průměrné % poražených soupeřů11,331,752,151,059,257,043,9
počet jízd81281210858
lepší 1. jízda3
75,0%
2
33,3%
2
50,0%
3
50,0%
3
60,0%
3
75,0%
16
55,2%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
2
16,7%
1
10,0%
3
37,5%
7
12,1%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.2.9.8.13.15.
odstup %0,02,727,523,622,933,4
% poražených soupeřů100,075,038,546,233,322,2
pořadí201520162017celkem
průměr14.08.51.58.0
medián13818
modus13811
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %28,125,51,418,3
průměrné % poražených soupeřů27,842,487,552,5
počet jízd44412
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
50,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
3
25,0%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
pořadí9.14.17.12.24.28.21.20.33.27.16.18.
odstup %15,312,327,225,022,520,934,233,140,136,765,777,6
% poražených soupeřů61,938,157,971,148,942,645,948,617,933,36,35,6
pořadí201520162017celkem
průměr23.414.511.519.9
medián2112918
modus161299
počet závodů82212
průměrný odstup od vítěze %41,426,113,834,2
průměrné % poražených soupeřů31,164,550,039,8
počet jízd164424
lepší 1. jízda1
12,5%
2
100,0%
0
0,0%
3
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 70
11.06.22
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
pořadí9.7.1.3.1.3.1.1.1.4.4.7.2.1.1.1.1.1.1.1.2.4.1.1.4.1.1.1.2.2.6.6.3.4.4.6.11.9.7.6.4.4.11.12.6.6.11.
odstup %19,913,40,02,80,04,60,00,00,07,32,15,10,90,00,00,00,00,00,00,02,56,40,00,08,90,00,00,03,02,412,010,86,26,07,215,719,420,424,938,33,27,917,722,426,637,035,2
% poražených soupeřů50,068,4100,092,9100,091,7100,0100,0100,085,788,977,892,3100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,095,887,5100,0100,078,6100,0100,0100,087,591,775,077,375,062,557,128,633,346,714,337,562,562,537,531,3------9,1
pořadí2015201620172018201920202022celkem
průměr9.25.81.91.03.52.05.74.0
medián116112173
modus64111111
počet závodů51210647347
průměrný odstup od vítěze %27,814,32,30,02,02,111,18,3
průměrné % poražených soupeřů15,652,794,1100,089,895,872,874,4
počet jízd10242012814694
lepší 1. jízda3
60,0%
5
41,7%
4
40,0%
4
66,7%
2
50,0%
2
28,6%
1
33,3%
21
44,7%
čistých jízd5
50,0%
13
54,2%
11
55,0%
7
58,3%
2
25,0%
5
35,7%
2
33,3%
45
47,9%

Kategorie C2M

Dziadková Zuzanasl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí1.1.6.7.
odstup %0,00,018,317,7
% poražených soupeřů100,0100,058,350,0
pořadí20162018celkem
průměr6.51.03.8
medián611
modus611
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %18,00,09,0
průměrné % poražených soupeřů54,2100,077,1
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Dziadková Zuzanasl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí5.5.
odstup %16,918,5
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,717,7
průměrné % poražených soupeřů20,020,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 70
11.06.22
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
pořadí6.5.3.3.2.3.3.3.3.4.8.7.1.4.2.2.4.2.2.2.8.7.2.2.4.2.1.2.3.4.24.23.9.9.14.12.14.15.13.14.7.9.17.25.8.7.13.6.6.15.14.32.32.8.9.11.11.20.21.43.44.17.16.
odstup %19,29,19,70,93,22,75,21,72,83,87,97,30,09,93,12,29,34,50,60,17,811,40,32,82,30,80,04,15,19,522,419,19,79,718,117,227,324,639,726,315,314,817,222,522,328,028,019,613,525,721,369,861,322,525,344,161,946,246,5172,0251,8127,592,6
% poražených soupeřů77,384,693,895,197,693,593,594,394,191,285,787,5100,087,088,992,362,585,793,893,381,183,891,792,384,294,7100,095,088,986,442,547,652,960,048,057,748,044,036,840,971,465,261,041,536,450,045,550,054,512,531,620,520,522,220,023,128,613,69,16,76,5---6,3
pořadí20142015201620172018201920202022celkem
průměr22.012.313.63.52.35.03.04.710.2
medián171313224357
modus1169221332
počet závodů1291210647363
průměrný odstup od vítěze %85,122,020,34,43,36,32,912,625,6
průměrné % poražených soupeřů14,842,651,389,886,190,194,285,261,3
počet jízd24182420128146126
lepší 1. jízda7
58,3%
4
44,4%
6
50,0%
4
40,0%
1
16,7%
1
25,0%
4
57,1%
1
33,3%
28
44,4%
čistých jízd3
12,5%
6
33,3%
7
29,2%
9
45,0%
5
41,7%
2
25,0%
3
21,4%
3
50,0%
38
30,2%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí9.8.13.15.
odstup %27,523,622,933,4
% poražených soupeřů38,546,233,322,2
pořadí20152016celkem
průměr14.08.511.3
medián1389
modus1388
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %28,125,526,8
průměrné % poražených soupeřů27,842,435,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí17.12.24.28.
odstup %27,225,022,520,9
% poražených soupeřů57,971,148,942,6
pořadí20152016celkem
průměr26.014.520.3
medián241217
modus241212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %21,726,123,9
průměrné % poražených soupeřů45,864,555,1
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 109
20.08.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.2.2.2.4.2.4.3.1.2.7.4.5.6.10.6.5.6.7.15.5.10.12.11.11.
odstup %1,84,15,02,33,61,65,73,30,00,68,56,611,011,013,323,943,110,922,218,033,137,419,115,814,4
% poražených soupeřů80,066,766,790,966,766,783,389,5100,050,068,484,220,050,025,016,7---37,545,512,5---43,831,344,444,4
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr11.08.36.44.32.52.45.8
medián11664225
modus11552122
počet závodů44534525
průměrný odstup od vítěze %21,721,020,45,22,73,412,7
průměrné % poražených soupeřů41,023,922,367,584,974,251,4

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí1.7.2.2.3.5.1.3.5.5.3.12.8.16.10.13.7.8.8.15.16.14.9.10.23.16.12.11.24.31.
odstup %0,05,51,71,22,63,00,00,20,73,53,319,23,927,08,613,114,815,710,712,514,229,522,515,618,216,115,615,30,023,8
% poražených soupeřů100,050,088,990,092,384,0100,095,790,789,281,872,582,56,376,969,250,036,456,356,361,5---27,340,031,354,573,278,330,36,3
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr27.514.412.410.87.73.53.310.0
medián241214108328
modus2410873523
počet závodů255534630
průměrný odstup od vítěze %11,916,217,915,88,81,12,310,6
průměrné % poražených soupeřů18,355,540,347,878,993,984,262,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí2.4.4.1.2.2.11.7.8.7.15.5.10.13.12.
odstup %2,33,65,70,00,64,31,411,811,122,218,033,137,422,123,0
% poražených soupeřů90,966,783,3100,050,095,216,772,769,645,512,5---43,829,426,7
pořadí201620172018202020212022celkem
průměr12.510.08.82.02.53.06.9
medián121072127
modus121072122
počet závodů21622215
průměrný odstup od vítěze %22,537,416,32,52,92,913,1
průměrné % poražených soupeřů28,143,836,272,691,778,853,5

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí7.3.5.3.5.3.5.16.6.9.15.16.14.10.23.18.20.23.27.
odstup %5,52,63,00,23,53,33,67,39,712,012,514,229,515,618,225,423,927,828,5
% poražených soupeřů50,092,384,095,789,281,892,544,487,581,056,361,5---40,031,354,154,826,721,2
pořadí2015201620172018202020212022celkem
průměr25.019.016.512.74.04.05.012.0
medián2318101433510
modus231810163333
počet závodů222622319
průměrný odstup od vítěze %28,224,616,914,23,51,83,713,0
průměrné % poražených soupeřů24,054,535,755,187,292,575,460,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
pořadí2.2.4.2.4.3.1.2.2.3.7.4.5.5.6.10.6.5.6.7.8.7.15.5.10.12.11.11.4.
odstup %1,82,33,61,65,73,30,00,64,36,08,56,611,08,811,013,323,943,110,911,811,122,218,033,137,419,115,814,429,1
% poražených soupeřů80,090,966,766,783,389,5100,050,095,291,368,484,220,077,850,025,016,7---37,572,769,645,512,5---43,831,344,444,450,0
pořadí2015201720182019202020212022celkem
průměr4.011.08.06.23.62.52.75.8
medián411753225
modus411752122
počet závodů146654329
průměrný odstup od vítěze %29,121,717,818,55,22,72,513,0
průměrné % poražených soupeřů50,041,039,631,677,884,979,255,4

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí1.7.3.5.1.3.5.5.3.5.7.12.8.16.6.10.13.7.8.8.6.9.15.16.14.9.10.23.16.1.12.11.15.24.31.15.9.8.
odstup %0,05,52,63,00,00,20,73,53,33,67,719,23,927,07,68,613,114,815,710,79,712,012,514,229,522,515,618,216,10,015,615,314,10,023,832,720,417,8
% poražených soupeřů100,050,092,384,0100,095,790,789,281,892,588,772,582,56,386,876,969,250,036,456,387,581,056,361,5---27,340,031,354,5100,073,278,350,030,36,312,546,753,3
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr8.523.312.611.010.07.03.54.09.9
medián82412987338
modus8151963515
počet závodů2377654438
průměrný odstup od vítěze %19,118,913,615,914,57,51,12,811,6
průměrné % poražených soupeřů50,016,461,052,854,383,693,981,662,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 5
24.03.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
pořadí2.2.4.3.3.2.2.2.2.2.4.3.1.2.2.1.2.3.7.4.5.5.6.10.6.5.2.2.2.2.6.5.3.3.3.6.7.15.5.5.6.5.5.10.12.11.11.4.5.4.4.4.4.4.3.2.3.6.6.
odstup %1,82,33,63,72,52,60,64,36,31,65,73,30,00,60,20,04,36,08,56,611,08,811,013,323,943,12,26,45,65,713,17,85,611,813,710,922,218,033,110,014,710,65,837,419,115,814,412,29,310,69,54,911,411,08,717,921,116,618,5
% poražených soupeřů80,090,966,781,883,390,990,966,766,766,783,389,5100,050,066,7100,095,291,368,484,220,077,850,025,016,7---85,780,083,375,016,755,671,466,766,737,545,512,5---33,316,720,020,043,831,344,444,450,020,040,057,140,025,040,0---50,0---------
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr6.05.86.84.33.02.52.44.5
medián64552224
modus64522122
počet závodů21481574959
průměrný odstup od vítěze %17,514,515,712,23,82,73,110,4
průměrné % poražených soupeřů0,034,723,252,779,484,979,852,1

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 5
24.03.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí1.7.3.5.1.2.1.1.1.1.1.3.5.5.3.2.2.5.7.12.8.16.6.10.13.7.8.2.2.2.2.10.6.9.3.3.8.15.16.14.9.4.5.4.8.3.3.10.23.16.12.11.15.10.10.8.9.5.7.7.10.4.3.24.31.11.11.10.11.7.7.15.15.15.15.7.8.14.14.
odstup %0,05,52,63,00,00,20,00,00,00,00,00,20,73,53,31,50,93,67,719,23,927,07,68,613,114,815,79,35,78,46,514,911,817,16,88,310,712,514,229,522,59,013,212,315,015,714,115,618,216,115,615,314,117,212,99,913,312,315,215,815,314,515,60,023,817,319,618,619,522,123,220,421,621,723,030,834,683,988,7
% poražených soupeřů100,050,092,384,0100,095,5100,0100,0100,0100,0100,095,790,789,281,880,080,092,588,772,582,56,386,876,969,250,036,495,595,895,595,764,080,069,283,383,356,356,361,5---27,388,583,389,372,077,877,840,031,354,573,278,350,059,160,968,263,675,068,468,455,050,066,730,36,350,050,060,956,514,314,3------12,5---33,322,2------
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr14.012.514.010.08.16.65.63.52.38.1
medián14151110865317
modus14151110322513
počet závodů268161115741079
průměrný odstup od vítěze %86,325,418,014,815,311,75,71,11,114,0
průměrné % poražených soupeřů0,011,335,360,262,772,582,693,992,262,9

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí6.5.1.3.17.3.3.2.1.3.5.5.5.5.6.7.4.5.9.11.11.4.4.
odstup %10,34,20,06,56.348,15,65,45,60,09,76,17,66,75,65,87,45,89,30,149,6114,712,29,7
% poražených soupeřů66,773,3100,087,5---83,383,393,8100,033,377,880,080,075,072,233,376,973,338,59,1---70,070,0
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr4.011.06.35.34.02.36.45.4
medián411553255
modus411453315
počet závodů224424523
průměrný odstup od vítěze %10,982,15,66,47,94,11.273,8288,5
průměrné % poražených soupeřů70,04,655,576,855,690,165,564,2

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí5.7.2.3.42.4.6.11.6.3.9.6.23.17.11.9.8.10.8.14.13.19.25.18.3.6.
odstup %5,79,60,85,67.059,94,94,413,55,75,210,44,17.373,414,47,27,27,321,06,313,70,020,038,518,36,713,2
% poražených soupeřů89,784,694,495,1---85,088,176,286,194,457,989,821,469,280,877,181,157,180,064,962,528,07,737,086,766,7
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr4.520.711.313.67.56.510.511.1
medián31910116648
modus318886626
počet závodů234524626
průměrný odstup od vítěze %9,925,610,21.481,97,37,21.181,1564,5
průměrné % poražených soupeřů76,724,266,165,973,986,274,867,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí6.5.3.17.2.3.3.5.4.5.9.8.9.4.8.
odstup %10,34,26,56.348,11,89,77,65,66,99,30,118,139,111,744,8
% poražených soupeřů66,773,387,5---91,733,384,675,075,073,338,556,320,066,712,5
pořadí2015201620172018201920202022celkem
průměr8.06.58.06.04.02.57.86.1
medián84853255
modus84843233
počet závodů121322415
průměrný odstup od vítěze %44,825,418,15,46,65,81.592,3434,9
průměrné % poražených soupeřů12,543,456,362,379,862,556,957,0

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí5.7.3.42.2.9.12.9.7.14.13.9.23.7.11.22.
odstup %5,79,65,67.059,93,710,412,97,26,313,70,09,722,711,024,133,5
% poražených soupeřů89,784,695,1---96,457,964,577,178,664,962,569,224,171,437,527,6
pořadí20142015201620172018201920202022celkem
průměr22.011.015.09.011.310.55.514.312.2
medián221179139259
modus22117979237
počet závodů1121322416
průměrný odstup od vítěze %33,524,116,99,76,710,07,11.770,2452,3
průměrné % poražených soupeřů27,637,547,869,268,770,877,267,462,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí6.5.1.3.3.2.1.3.7.5.5.5.5.6.7.4.5.9.11.11.4.7.
odstup %10,34,20,05,65,45,60,09,710,06,17,66,75,65,87,45,89,30,149,6114,70,0119,7
% poražených soupeřů66,773,3100,083,383,393,8100,033,366,777,880,080,075,072,233,376,973,338,59,1---50,0---
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr7.04.011.06.35.35.02.34.05.2
medián7411555255
modus7411453315
počet závodů1124434322
průměrný odstup od vítěze %119,70,082,15,66,48,64,14,817,7
průměrné % poražených soupeřů0,050,04,655,576,859,390,180,062,1

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí5.7.2.4.6.11.6.3.9.5.6.23.17.11.9.8.10.8.14.13.19.25.18.7.8.8.
odstup %5,79,60,84,94,413,55,75,210,44,84,17.373,414,47,27,27,321,06,313,70,020,038,518,324,521,322,7
% poražených soupeřů89,784,694,485,088,176,286,194,457,991,889,821,469,280,877,181,157,180,064,962,528,07,737,060,066,761,1
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr8.07.020.711.313.66.76.54.510.1
medián871910116648
modus8718885628
počet závodů2134534426
průměrný odstup od vítěze %22,024,525,610,21.481,96,57,25,2294,8
průměrné % poražených soupeřů63,960,024,266,165,979,886,288,468,9

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí6.5.12.
odstup %10,34,26.825,7
% poražených soupeřů66,773,315,4
pořadí20182022celkem
průměr12.05.57.7
medián1256
modus1255
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %6.825,77,22.280,1
průměrné % poražených soupeřů15,470,051,8

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí5.7.26.
odstup %5,79,67.284,6
% poražených soupeřů89,784,67,4
pořadí20182022celkem
průměr26.06.012.7
medián2657
modus2655
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %7.284,67,62.433,3
průměrné % poražených soupeřů7,487,260,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí6.5.1.3.3.2.1.3.7.5.5.5.5.6.7.4.5.9.11.11.
odstup %10,34,20,05,65,45,60,09,710,06,17,66,75,65,87,45,89,30,149,6114,7
% poražených soupeřů66,773,3100,083,383,393,8100,033,366,777,880,080,075,072,233,376,973,338,59,1---
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr11.06.35.35.02.34.05.2
medián11555255
modus11453315
počet závodů24434320
průměrný odstup od vítěze %82,15,66,48,64,14,813,5
průměrné % poražených soupeřů4,655,576,859,390,180,065,8

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
pořadí5.7.2.4.6.11.6.3.9.5.6.23.17.11.9.8.10.8.14.13.19.25.18.7.7.8.7.
odstup %5,79,60,84,94,413,55,75,210,44,84,17.373,414,47,27,27,321,06,313,70,020,038,518,37,212,813,713,0
% poražených soupeřů89,784,694,485,088,176,286,194,457,991,889,821,469,280,877,181,157,180,064,962,528,07,737,062,562,5---25,0
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr7.57.020.711.313.66.76.54.59.9
medián771910116648
modus7718885627
počet závodů2234534427
průměrný odstup od vítěze %13,310,025,610,21.481,96,57,25,2283,1
průměrné % poražených soupeřů12,562,524,266,165,979,886,288,465,0

Ostatní sprint

Kategorie C1W

Dziadková Zuzanasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí4.7.
odstup %0,0119,7
% poražených soupeřů50,0---
pořadí20152016celkem
průměr7.04.05.5
medián744
modus744
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %119,70,059,9
průměrné % poražených soupeřů0,050,025,0

Kategorie K1W

Dziadková Zuzanasj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí7.8.
odstup %24,521,3
% poražených soupeřů60,066,7
pořadí20152016celkem
průměr8.07.07.5
medián877
modus877
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %21,324,522,9
průměrné % poražených soupeřů66,760,063,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále