Kosík Dan, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 32. 10/DS 28.1831,1
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 30. 10/DS 24.5628,6
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 4. 2/DS 6.606,9
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 45. 14/DS 23.5027,3
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 11. 2/DS 12.9013,0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 33. 13/DS 20.4023,4
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 34. 11/DS 35.2335,6
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 33. 11/DS 33.8733,7
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 7. 7/DS 4.2010,5
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
7. 7/DS 4.2010,2
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 27. 13/DS 36.9841,6
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 28. 10/DS 8.1917,3
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 20. 6/DS 5.2211,0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd 17. 5/DS 147.0122,0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C1M sjezd 7. 2/DS 6.4912,1
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 60. 13/DS 17.5320,8
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 20. 1/DS 12.1813,0
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 51. 13/DS 16.0718,6
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 15. 1/DS 9.9610,2
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 32. 9/DS 22.2726,0
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 22. 6/DS 24.0224,1
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 17. 3/DS 9.0512,3
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 41. 9/DS 13.4520,3
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 14. 5/DS 12.3615,3
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 42. 9/DS 17.6624,3
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 21. 9/DS 79.2211,5
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 26. 10/DS 73.4511,0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 31. 11/DS 23.6923,6
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 37. 14/DS 22.2022,0
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 3. 2/DS 60.6010,2
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 29. 10/DS 6.6913,7
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 31. 10/DS 7.0414,1
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 7. 3/DS 21.5920,7
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 15. 6/DS 23.4925,7
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 23. 9/DS 236.5917,7
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 24. 9/DS 233.3717,4
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 10. 3/DM 19.3018,6
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
HRIC Ondřej
   
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 40. 9/DM 24.7026,3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 9. 3/DM 18.3017,6
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
HRIC Ondřej
   
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 52. 11/DM 33.1036,3
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 9. 2/DM 14.6018,2
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
HRIC Ondřej
3. 2/DM 6.506,2
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 26. 8/DM 18.2025,2
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
HRIC Ondřej
2. 2/DM 3.703,6
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 8. 2/DM 7.007,9
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 23. 7/DM 16.2022,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 14. 9/DM 9.6014,1
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28. 15/DM 49.1146,9
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 47. 12/DM 41.6246,5
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 3. 1/DM 2.402,6
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 1/DM 5.504,8
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 35. 13/DM 23.2030,1
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 8. 2/DM 8.107,7
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
MRÁKA Jan
1. 1/DM
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 29. 11/DM 27.2032,2
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 40. 11/DM 32.0063,9
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 40. 11/DM 13.8027,7
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 43. 12/DM 36.3538,7
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 51. 14/DM 87.8691,6
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 37. 11/DM 34.2543,6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 38. 10/DM 35.2847,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 21. 11/DM 119.5015,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 20. 10/DM 119.5215,5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 28. 7/DM 14.0029,5
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 34. 11/DM 10.8323,0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 10. 2/DM 24.3023,4
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 37. 11/DM 34.2037,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 20. 4/DM 28.9027,1
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 46. 16/DM 31.9032,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 17. 5/DM 25.3021,1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 79. 23/DM 56.7055,8
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 44. 12/DM 45.8149,6
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 46. 13/DM 51.5553,4
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 20. 12/DM 11.5327,9
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 30. 14/DM 53.5150,5
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 42. 12/DM 14.5830,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 44. 10/DM 16.6534,8
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 4. 1/DM 14.7017,6
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 17. 4/DM 18.6023,7
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 6. 1/DM 12.2012,9
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 23. 7/DM 22.2027,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 17. 10/DM 152.1419,0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 18. 11/DM 153.5019,1
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 63.   115.32118,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 57. 13/DM 65.4369,7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 2. 1/DM 0.800,7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 2/DM 13.609,8
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 28. 10/DM 26.8030,7
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 3. 1/DM 7.606,7
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 2/DM 13.209,3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 33. 12/DM 33.1036,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 25. 8/DM 16.3025,5
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 28. 9/DM 19.1330,1
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 8. 3/DM 11.7026,0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 17. 6/DM 14.6040,1
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 54. 17/DM 157.26141,2
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 45. 13/DM 59.2757,1
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 7. 4/DM 24.0022,5
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
MALÝ Vojtěch
3. 3/DM 12.008,3
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 26. 10/DM 38.7040,7
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 4. 3/DM 2.402,0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 2/DM 9.106,9
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 15. 7/DM 13.1013,4
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 1. 1/DM
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 2/DM 20.6015,5
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 18. 8/DM 22.1024,2
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 29. 9/DM 363.6534,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 30. 9/DM 331.4331,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 9. 4/DM 150.8017,1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 11. 5/DM 197.4019,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 12. 4/DM 143.6016,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 13. 5/DM 180.7017,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 8. 1/DM 140.8016,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 10. 3/DM 167.7016,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 5/DM 161.1018,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 16. 5/DM 206.6020,6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 26. 5/ZS 23.4028,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
HRIC Ondřej
8. 3/ZS 21.2021,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 61. 13/ZS 27.4037,6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KOSÍKOVÁ Julie
18. 7/ZS 47.6047,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 25. 5/ZS 18.3020,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
HRIC Ondřej
9. 3/ZS 20.4018,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 68. 14/ZS 31.0042,2
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KOSÍKOVÁ Julie
20. 7/ZS 53.9053,7
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 116. 31/ZS 125.85183,5
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 47. 10/ZS 123.99164,9
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 118. 34/ZS 100.12134,8
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 54. 11/ZS 79.26101,6
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 44. 12/ZS 25.7741,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 99. 30/ZS 73.7781,1
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 37. 11/ZS 156.28158,1
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 10. 10/ZS 9.8318,8
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 38. 27/ZS 15.1832,4
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 74. 56/ZS 39.9753,8
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 21. 16/ZS 34.4042,2
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 6. 2/ZS 18.6020,7
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 26. 9/ZS 32.9041,6
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 10. 2/ZS 21.7022,9
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 21. 4/ZS 23.2028,0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 55. 43/ZS 41.0747,0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 16. 14/ZS 31.6731,8
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 65. 52/ZS 37.8642,0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 22. 16/ZS 47.7550,5
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 6. 2/ZS 24.2020,0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 24. 7/ZS 42.2044,6
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 5. 1/ZS 33.1025,6
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 27. 9/ZS 47.6048,6
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 7. 4/ZS 23.3019,7
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 27. 11/ZS 29.5028,5
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 7. 3/ZS 14.6012,5
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 29. 11/ZS 31.2032,5
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 14. 4/ZS 37.4034,8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
HRIC Ondřej
2. 2/ZS 9.105,7
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 31. 9/ZS 41.0043,4
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 18. 6/ZS 35.0031,4
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 43. 13/ZS 35.0036,1
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 16. 6/ZS 33.7029,0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 40. 13/ZS 40.6042,4
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 46. 35/ZS 40.6439,4
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 17. 14/ZS 42.3036,1
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 37. 33/ZS 36.7934,1
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 18. 15/ZS 44.0935,8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 16. 5/ZS 255.9027,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 17. 5/ZS 264.6025,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 17. 5/ZS 240.8025,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 18. 5/ZS 282.7026,0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 16. 4/ZS 299.0040,6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 16. 4/ZS 188.1032,4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 4/ZS 160.4027,7
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 16. 5/ZS 422.7056,6
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 35. 10/ZS 44.2043,6
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRIC Ondřej
10. 4/ZS 35.6027,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 62. 19/ZS 41.9045,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 35. 9/ZS 36.8035,0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HRIC Ondřej
11. 4/ZS 37.0030,2
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 60. 19/ZS 36.6039,7
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd    
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd    
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd    
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 26. 12/ZS 209.4433,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 58. 21/ZS 244.5948,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 28. 10/ZS 428.0638,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 67. 22/ZS 436.0846,8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 86. 52/ZS 48.1050,0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 28. 20/ZS 40.6240,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 12. 9/ZS 9.3024,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 71. 43/ZS 39.8134,2
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 31. 21/ZS 11.1435,7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 35. 22/ZS 81.7068,6
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 10. 5/ZS 17.2035,4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 15. 4/ZS 51.9055,0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 15. 6/ZS 15.8040,2
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 7. 3/ZS 50.1044,0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 22. 11/ZS 43.1042,3
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 9. 3/ZS 72.4072,0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 21. 9/ZS 39.7042,5
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 3/ZS 71.1072,4
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 28. 11/ZS 58.3064,2
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 4/ZS 98.20104,7
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 23. 8/ZS 48.3058,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 23. 8/ZS 354.0044,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 29. 11/ZS 425.6044,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 19. 6/ZS 332.5035,9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 23. 9/ZS 308.1039,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
MRÁKA Jan
5.   302.8035,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
MRÁKA Jan
9.   303.6036,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
MRÁKA Jan
8. 1/ZS 322.1037,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
MRÁKA Jan
9.   307.2036,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 36. 7/ZM 84.6074,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MRÁKA Jan
22. 3/ZM 48.6037,9
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 70. 13/ZM 50.2052,2
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
MRÁKA Jan
20. 2/ZM 47.9034,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 79. 14/ZM 54.9051,1
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 23. 12/ZM 167.2549,3
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 24. 12/ZM 20.3340,9
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
6. 2/ZM 15.5026,9
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
MRÁKA Jan
6. 2/ZM 143.8936,7
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
MRÁKA Jan
9. 5/ZM 20.4625,4
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 31. 20/ZM 31.5348,1
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M slalom
MRÁKA Jan
16. 7/ZM 159.41101,3
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 73. 31/ZM 108.64117,7
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 70. 33/ZM 69.4081,7
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
MRÁKA Jan
9. 3/ZM 48.1042,0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 76. 37/ZM 118.01134,0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
MRÁKA Jan
7. 3/ZM 63.1452,4
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 17. 8/ZM 14.2035,7
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
MRÁKA Jan
4. 2/ZM 12.4526,9
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 57. 22/ZM 274.4350,3
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
MRÁKA Jan
15. 4/ZM 207.5433,8
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 49. 13/ZM 448.3248,3
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
MRÁKA Jan
16. 3/ZM 454.1543,0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C2M slalom
MRÁKA Jan
2. 1/ZM 35.2029,1
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 20. 6/ZM 40.8049,0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 2/ZM 63.7044,9
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 22. 9/ZM 71.4075,8
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 66. 30/ZM 96.95100,7
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
MRÁKA Jan
11. 4/ZM 199.93117,2
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 63. 25/ZM 58.6772,6
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
MRÁKA Jan
12. 4/ZM 133.54118,6
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
MRÁKA Jan
1. 1/ZM
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 23. 8/ZM 29.9483,1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
MRÁKA Jan
9. 1/DM 92.1079,5
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 25. 6/ZM 83.4087,9
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 39. 9/ZM 46.5049,8
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 39. 8/ZM 52.2056,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 5/ZM 416.2044,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 26. 5/ZM 369.7046,7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 4/ZM 347.1043,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 32. 6/ZM 479.4051,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
MRÁKA Jan
21. 5/ZM 47.9039,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 77. 15/ZM 55.8058,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
MRÁKA Jan
23. 5/ZM 75.0055,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 84. 16/ZM 59.3060,3
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 39. 17/ZM 18.7942,1
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 89. 40/ZM 439.17449,9
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 35. 12/ZM 93.10118,8
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 33. 10/ZM 64.7085,6
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 27.   107.5244,1
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 88. 28/ZM 77.8271,8
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 30. 10/ZM 23.3752,8
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 86. 28/ZM 67.2559,1
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 27. 8/ZM 68.1033,3
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 74. 31/ZM 79.7085,5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 29. 9/ZM 11.0535,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 76. 32/ZM 68.3680,8
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 96. 34/ZM 325.09395,5
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 90. 30/ZM 274.77358,4
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 49. 13/ZM 382.0569,1
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
HRIC Ondřej
16. 3/ZM 353.4555,7
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 47. 10/ZM 308.3457,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kosík DanSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kosík DanSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 03.06.19 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1:   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 16.11.18 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.05.17 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Kosík DanUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kosík DanielUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.15 updated from RVP
Kosík DanielUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5285|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.C1M 4/6 33
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/6 390
114.K1M 4/4 566
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 3/3 88
34.K1M 3/3 136
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 8/9 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/10 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/10 186

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/5 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/7 140
3.C2M
Mráka Jan
2/2 26
5.C2M
Hric Ondřej
4/4 20
45.K1M 5/7 206
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/6 49

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/9 105
3.C2M
Malý Vojtěch
5/5 40
51.K1M 5/9 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.C1M 5/6 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/16 103
78.K1M 1/1 7

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/15 60
10.C2M
Hric Ondřej
3/3 23
 C2X
Kosíková Julie
2/2 0
55.K1M 5/15 146
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
63.C1M 5/9 11
26.C2M
Hric Ondřej
2/2 9
106.K1M 5/8 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 2/2 46
77.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 2/2 20
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/5 2
 C2M
Mráka Jan
4/4 0
60.K1M 5/10 52

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Mráka Jan
2/2 4
382.K1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
25.C2M
Mráka Jan
5/7 16
130.K1M 5/9 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
111.K1M 1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
55.K1M 5/5 8

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mráka Jan
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M52

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192017
C1M22393744
K1M---77

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
C1M29315258
K1M---159

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201820162015
C1M21227--
K1M114450382408
C2M--93-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201720162015
C1M29697751--
K1M---200111142
C2M----67-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M9714206383-
K1M34455155106130139
C2M-5310262550
C2X---35---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M1010183349-
K1M--78-6055
C2M----3726
Fotky nenalezeny.
0|5285|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.C1M 4/6 33
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/6 390
114.K1M 4/4 566
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 3/3 88
34.K1M 3/3 136
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 8/9 109
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/10 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/10 186

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/5 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/7 140
3.C2M
Mráka Jan
2/2 26
5.C2M
Hric Ondřej
4/4 20
45.K1M 5/7 206
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/6 49

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/9 105
3.C2M
Malý Vojtěch
5/5 40
51.K1M 5/9 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.C1M 5/6 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/16 103
78.K1M 1/1 7

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/15 60
10.C2M
Hric Ondřej
3/3 23
 C2X
Kosíková Julie
2/2 0
55.K1M 5/15 146
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
63.C1M 5/9 11
26.C2M
Hric Ondřej
2/2 9
106.K1M 5/8 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.C1M 2/2 46
77.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 2/2 20
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/5 2
 C2M
Mráka Jan
4/4 0
60.K1M 5/10 52

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C2M
Mráka Jan
2/2 4
382.K1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
25.C2M
Mráka Jan
5/7 16
130.K1M 5/9 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
111.K1M 1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mráka Jan
1/1 0
55.K1M 5/5 8

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Mráka Jan
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M52

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192017
C1M22393744
K1M---77

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
C1M29315258
K1M---159

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201820162015
C1M21227--
K1M114450382408
C2M--93-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201720162015
C1M29697751--
K1M---200111142
C2M----67-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018201720162015
C1M9714206383-
K1M34455155106130139
C2M-5310262550
C2X---35---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M1010183349-
K1M--78-6055
C2M----3726

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
73 74 28 29 50 13 267
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár47.047.0471
C1M47.047.0471
NKZ50.544.03720
C1M43.143.03718
K1M117.0116.01162
veřejné závody28.021.02144
C1M14.011.0750
K1M46.240.02367
C2M8.07.0225
C2X19.018.0182
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,020
C1M00,000,000,000,018
K1M00,000,000,000,02
veřejné závody21,496,342,81510,4144
C1M12,012,024,048,050
K1M00,000,000,000,067
C2M14,0832,028,01144,025
C2X00,000,000,000,02
Celkem21,295,542,4159,1165
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár21145700,0
C1M21145700,0
NKZ4013583425,0
C1M3610222825,6
K1M43368400,0
veřejné závody2854302153311,6
C1M9955661616,2
K1M132260420129,1
C2M50105421510,0
C2X4882200,0
Celkem3275774183510,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Kosík Dansl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
pořadí27.28.30.37.21.
odstup % *)41,646,950,5158,142,2
% poražených soupeřů *)23,512,914,72,741,2
pořadí2018201920202021celkem
průměr29.030.028.027.028.6
medián2130282728
modus2130282721
počet závodů21115
průměrný odstup od vítěze % *)100,150,546,941,667,9
průměrné % poražených soupeřů *)22,014,712,923,519,0
počet jízd422210
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí99.74.73.89.
odstup % *)81,153,8117,7449,9
% poražených soupeřů *)10,946,314,32,2
pořadí201520162018celkem
průměr89.073.086.583.8
medián89737474
modus89737473
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)449,9117,767,4175,6
průměrné % poražených soupeřů *)2,214,328,618,4
počet jízd2248
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Kosík Dansl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
pořadí32.30.34.33.31.37.47.43.51.37.38.44.46.63.57.54.45.47.54.
odstup %31,128,635,633,723,622,046,538,791,643,647,749,653,4118,269,7141,257,1164,9101,6
% poražených soupeřů24,431,017,522,025,014,316,412,5---28,027,520,418,2---9,71,922,89,81,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr50.551.543.232.843.3
medián4746433244
modus4744373037
počet závodů265619
průměrný odstup od vítěze %133,381,553,629,163,1
průměrné % poražených soupeřů5,912,216,922,416,0
počet jízd412101238
lepší 1. jízda0
0,0%
4
66,7%
4
80,0%
2
33,3%
10
52,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
1
8,3%
2
5,3%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
pořadí116.118.
odstup %183,5134,8
% poražených soupeřů4,24,1
pořadí2018celkem
průměr117.0117.0
medián116116
modus116116
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %159,1159,1
průměrné % poražených soupeřů4,24,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kosík Dansl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí20.15.32.22.17.14.16.22.17.18.
odstup %13,010,226,024,112,315,331,850,536,135,8
% poražených soupeřů72,579,739,262,577,882,450,036,423,822,7
pořadí20182021celkem
průměr18.320.019.3
medián171717
modus161417
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %38,616,825,5
průměrné % poražených soupeřů33,269,054,7
počet jízd81220
lepší 1. jízda2
50,0%
3
50,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
1
5,0%

Kategorie C2M

Kosík Dansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí9.7.
odstup %42,052,4
% poražených soupeřů11,133,3
pořadí2016celkem
průměr8.08.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,247,2
průměrné % poražených soupeřů22,222,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí60.51.41.42.55.65.46.37.70.76.88.86.74.76.96.90.
odstup %20,818,620,324,347,042,039,434,181,7134,071,859,185,580,8395,5358,4
% poražených soupeřů65,172,879,579,350,940,241,658,113,85,113,015,811,013,81,06,3
pořadí2015201620182021celkem
průměr85.073.050.848.565.8
medián8670464265
modus7470374176
počet závodů624416
průměrný odstup od vítěze %175,2107,840,621,094,6
průměrné % poražených soupeřů10,29,547,774,235,5
počet jízd1248832
lepší 1. jízda4
66,7%
1
50,0%
3
75,0%
1
25,0%
9
56,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
3,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kosík Dansl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
pořadí4.11.7.10.9.9.8.3.8.10.20.17.4.6.2.3.7.4.1.26.25.6.10.16.22.6.5.7.7.14.18.16.17.18.35.35.28.35.15.7.9.12.14.36.
odstup %6,913,020,718,617,618,27,92,67,723,427,121,117,612,90,76,722,52,00,028,220,620,722,931,850,520,025,619,712,534,831,429,036,135,843,635,040,168,655,044,072,072,4104,774,7
% poražených soupeřů90,669,764,771,072,471,473,190,968,269,053,761,983,375,093,387,568,487,0100,044,452,058,335,750,036,468,875,060,062,545,822,728,623,822,720,919,027,08,122,233,311,115,4---2,8
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr36.021.114.27.18.17.313.2
medián36151649710
modus363564847
počet závodů191597344
průměrný odstup od vítěze %74,759,528,012,313,713,529,0
průměrné % poražených soupeřů2,817,445,878,973,775,052,2
počet jízd217301814687
lepší 1. jízda1
100,0%
1
11,1%
8
53,3%
3
33,3%
3
42,9%
0
0,0%
16
36,4%
čistých jízd0
0,0%
2
11,8%
6
20,0%
2
11,1%
4
28,6%
1
16,7%
15
17,2%

Kategorie C2M

Kosík Dansl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí3.2.2.1.2.2.3.2.2.8.9.2.10.11.22.20.2.4.11.12.9.21.23.
odstup %6,23,64,80,09,89,38,36,915,521,118,55,727,730,237,934,929,144,9117,2118,679,539,855,9
% poražených soupeřů71,485,785,7100,075,080,050,083,385,753,352,985,743,837,532,336,766,7---------20,09,1---
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr22.011.410.56.32.22.08.0
medián2111108224
modus212102222
počet závodů27235423
průměrný odstup od vítěze %47,966,029,015,110,03,631,5
průměrné % poražených soupeřů4,622,240,764,074,885,750,2
počet jízd4144610846
lepší 1. jízda1
50,0%
5
71,4%
1
50,0%
2
66,7%
3
60,0%
1
25,0%
13
56,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
1
10,0%
1
12,5%
5
10,9%

Kategorie C2X

Kosík Dansl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí18.20.
odstup %47,853,7
% poražených soupeřů5,6---
pořadí2018celkem
průměr19.019.0
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %50,850,8
průměrné % poražených soupeřů2,82,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
pořadí45.33.15.40.52.26.23.35.29.37.46.79.17.23.28.33.26.15.18.61.68.26.21.55.65.24.27.27.29.31.43.40.46.37.62.60.86.71.22.21.28.23.70.79.20.22.66.63.25.39.39.77.84.35.33.
odstup %27,323,425,726,336,325,222,030,132,237,032,855,823,727,330,736,440,713,424,237,642,241,628,047,042,044,648,628,532,543,436,142,439,434,145,939,750,034,242,342,564,258,652,251,149,075,8100,772,687,949,856,658,760,3118,885,6
% poražených soupeřů45,061,070,857,642,060,965,149,358,851,452,624,368,656,060,354,332,476,370,241,239,634,254,550,940,261,056,750,944,038,843,241,841,658,125,628,919,834,051,254,534,147,626,620,426,916,015,619,522,615,615,69,58,8---3,0
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr57.347.046.640.031.734.631.040.8
medián3539283726353335
modus3339212715231523
počet závodů4981597355
průměrný odstup od vítěze %80,866,247,239,231,729,925,544,6
průměrné % poražených soupeřů5,319,937,046,455,055,058,940,9
počet jízd818162918145108
lepší 1. jízda2
50,0%
5
55,6%
4
50,0%
5
33,3%
2
22,2%
2
28,6%
2
66,7%
22
40,0%
čistých jízd0
0,0%
2
11,1%
0
0,0%
2
6,9%
4
22,2%
2
14,3%
1
20,0%
11
10,2%

Ostatní slalom

Kategorie C2M

Kosík Dansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí9.7.
odstup %42,052,4
% poražených soupeřů11,133,3
pořadí2016celkem
průměr8.08.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,247,2
průměrné % poražených soupeřů22,222,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kosík Dansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí70.76.88.86.
odstup %81,7134,071,859,1
% poražených soupeřů13,85,113,015,8
pořadí20152016celkem
průměr87.073.080.0
medián867076
modus867070
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %65,4107,886,6
průměrné % poražených soupeřů14,49,511,9
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Kosík Dansj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.21.26.24.28.34.29.30.26.28.
odstup %22,011,511,017,429,523,034,431,533,838,4
% poražených soupeřů11,159,251,041,034,119,5---6,513,815,6
pořadí2017201920202021celkem
průměr27.029.531.022.026.3
medián2629282126
modus2629281726
počet závodů222410
průměrný odstup od vítěze %36,133,026,315,525,3
průměrné % poražených soupeřů14,73,326,840,625,2

Kategorie K1M

Kosík Dansj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí58.67.
odstup %48,046,8
% poražených soupeřů24,020,5
pořadí2017celkem
průměr62.562.5
medián5858
modus5858
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,447,4
průměrné % poražených soupeřů22,322,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Kosík Dansj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí21.24.21.
odstup %11,517,415,7
% poražených soupeřů59,241,045,9
pořadí20202021celkem
průměr21.022.522.0
medián212121
modus212121
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %15,714,414,9
průměrné % poražených soupeřů45,950,148,7

Kategorie C2M

Kosík Dansj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
pořadí15.16.16.
odstup %33,843,055,7
% poražených soupeřů12,511,86,3
pořadí20152016celkem
průměr16.015.515.7
medián161516
modus161516
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %55,738,444,2
průměrné % poražených soupeřů6,312,210,2

Kategorie K1M

Kosík Dansj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí57.49.49.47.
odstup %50,348,369,157,0
% poražených soupeřů5,120,0---2,1
pořadí20152016celkem
průměr48.053.050.5
medián474949
modus474949
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %63,149,356,2
průměrné % poražených soupeřů1,112,66,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kosík Dansj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.21.26.24.21.20.28.34.18.29.30.26.28.
odstup %22,011,511,017,415,715,529,523,019,134,431,533,838,4
% poražených soupeřů11,159,251,041,045,948,634,119,543,3---6,513,815,6
pořadí2017201920202021celkem
průměr27.025.725.822.024.8
medián2629212126
modus2618201721
počet závodů234413
průměrný odstup od vítěze %36,128,320,915,523,3
průměrné % poražených soupeřů14,716,637,040,630,0

Kategorie K1M

Kosík Dansj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí58.67.27.27.
odstup %48,046,844,133,3
% poražených soupeřů24,020,513,310,3
pořadí20152017celkem
průměr27.062.544.8
medián275827
modus275827
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %38,747,443,0
průměrné % poražených soupeřů11,822,317,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Kosík Dansj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.21.26.3.24.21.20.28.34.18.29.30.9.11.12.13.8.10.13.16.17.16.18.17.16.16.13.16.26.28.
odstup %22,011,511,010,217,415,715,529,523,019,134,431,517,119,516,617,816,316,918,620,625,027,926,025,832,440,627,756,633,838,4
% poražených soupeřů11,159,251,083,341,045,948,634,119,543,3---6,542,933,335,329,446,243,836,828,611,116,710,511,16,36,314,3---13,815,6
pořadí20172018201920202021celkem
průměr27.016.115.425.818.218.2
medián261613212117
modus26161320316
počet závodů28114530
průměrný odstup od vítěze %36,132,720,820,914,423,9
průměrné % poražených soupeřů14,79,531,537,049,128,2

Kategorie C2M

Kosík Dansj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
pořadí5.9.8.9.1.
odstup %35,736,237,836,20,0
% poražených soupeřů---------------
pořadí20162017celkem
průměr1.07.86.4
medián188
modus199
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %0,036,529,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie K1M

Kosík Dansj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 47
11.05.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí58.67.23.29.19.23.23.26.26.30.32.
odstup %48,046,844,244,435,939,483,146,744,743,251,4
% poražených soupeřů24,020,538,917,655,046,315,416,716,721,616,2
pořadí20162017celkem
průměr27.436.532.4
medián262326
modus262323
počet závodů5611
průměrný odstup od vítěze %53,843,148,0
průměrné % poražených soupeřů17,333,726,3

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Kosík Dansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí28.20.29.31.40.42.44.25.28.
odstup %17,311,013,714,127,730,634,825,530,1
% poražených soupeřů44,960,442,938,825,021,218,922,615,6
pořadí201920202021celkem
průměr34.840.027.031.9
medián28402829
modus25402028
počet závodů4149
průměrný odstup od vítěze %30,227,714,022,8
průměrné % poražených soupeřů19,625,046,832,3

Kategorie C2M

Kosík Dansp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí6.6.
odstup %36,726,9
% poražených soupeřů------
pořadí2016celkem
průměr6.06.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,831,8
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1M

Kosík Dansp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí23.24.
odstup %49,340,9
% poražených soupeřů15,411,5
pořadí2016celkem
průměr23.523.5
medián2323
modus2323
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,145,1
průměrné % poražených soupeřů13,513,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Kosík Dansj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí7.14.20.25.10.
odstup %10,514,127,925,518,8
% poražených soupeřů78,643,524,022,662,5
pořadí2018201920202021celkem
průměr10.022.514.07.015.2
medián102014714
modus10201477
počet závodů12115
průměrný odstup od vítěze %18,826,714,110,519,3
průměrné % poražených soupeřů62,523,343,578,646,2

Kategorie C2M

Kosík Dansj 133
12.09.21
sj 109
14.08.16
pořadí7.9.
odstup %10,225,4
% poražených soupeřů50,0---
pořadí20162021celkem
průměr9.07.08.0
medián977
modus977
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %25,410,217,8
průměrné % poražených soupeřů0,050,025,0

Kategorie K1M

Kosík Dansp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí44.38.31.39.
odstup %41,732,448,142,1
% poražených soupeřů10,443,16,319,1
pořadí201520162018celkem
průměr39.031.041.038.0
medián39313838
modus39313831
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %42,148,137,141,1
průměrné % poražených soupeřů19,16,326,819,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kosík Dansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí28.20.7.29.31.40.40.42.44.25.28.
odstup %17,311,012,113,714,163,927,730,634,825,530,1
% poražených soupeřů44,960,453,842,938,825,025,021,218,922,615,6
pořadí201920202021celkem
průměr34.840.023.030.4
medián28402829
modus2540728
počet závodů42511
průměrný odstup od vítěze %30,245,813,625,5
průměrné % poražených soupeřů19,625,048,233,6

Kategorie K1M

Kosík Dansj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí17.30.29.
odstup %35,752,835,0
% poražených soupeřů38,523,720,0
pořadí20152016celkem
průměr29.517.025.3
medián291729
modus291717
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %43,935,741,2
průměrné % poražených soupeřů21,938,527,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kosík Dansj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí28.20.29.31.40.40.42.44.25.28.8.12.10.
odstup %17,311,013,714,163,927,730,634,825,530,126,024,435,4
% poražených soupeřů44,960,442,938,825,025,021,218,922,615,661,152,235,7
pořadí2017201920202021celkem
průměr11.029.440.027.027.5
medián1028402828
modus108402028
počet závodů252413
průměrný odstup od vítěze %29,929,445,814,027,3
průměrné % poražených soupeřů44,027,925,046,835,7

Kategorie K1M

Kosík Dansj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí17.31.15.
odstup %40,135,740,2
% poražených soupeřů44,847,458,8
pořadí20172019celkem
průměr23.017.021.0
medián151717
modus151715
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %37,940,138,7
průměrné % poražených soupeřů53,144,850,3

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Kosík Dansj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí17.30.
odstup %35,752,8
% poražených soupeřů38,523,7
pořadí20152016celkem
průměr30.017.023.5
medián301717
modus301717
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %52,835,744,2
průměrné % poražených soupeřů23,738,531,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále