Rudorfer Martin, 2003, UP Olomouc

Rudorfer Martin, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 2   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 14. 3/DS 8.699,5
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 2. 2/DS 1.181,6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 15. 2/DS 4.285,6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 15. 10/DS 53.778,1
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 13. 9/DS 51.127,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
HRADEC Matěj
23. 3/DS 330.8143,9
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 18. 8/DS 2.205,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 15. 7/DS 2.445,6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 3. 1/DS 4.404,8
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom    
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom    
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 7. 3/DM 10.208,5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 2. 1/DM 2.102,1
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 7. 1/DM 6.868,1
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 11. 1/DM 8.9010,1
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 11. 4/DM 4.0010,5
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 4/DM 1.082,6
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 9. 3/DM 18.8421,9
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 22. 10/DM 29.3127,7
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M slalom
NOVÁK Matyáš
4. 4/DM 35.0822,3
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 21. 1/DM 11.6611,6
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 31. 3/DM 16.0515,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 39. 5/DM 9.5521,7
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 28. 3/DM 6.0714,0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 15. 4/DM 68.6610,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
HRADEC Matěj
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 15. 5/DM 75.4611,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 3/DM 12.411,6
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 16.   7.848,2
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 31. 2/DM 15.8517,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 23. 3/DM 6.2210,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 19. 3/DM 6.9911,9
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 14. 2/DM 9.8210,0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 10. 2/DM 7.998,3
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 5. 3/DM 10.309,7
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 3. 1/DM 4.604,8
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 23. 1/DM 15.9217,5
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 28. 2/DM 13.2115,2
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 20. 1/DM 16.8319,0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 35. 3/DM 15.8821,4
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 29. 3/DM 143.5614,9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
HRADEC Matěj
   
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 28. 4/DM 129.7113,7
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
HRADEC Matěj
12. 3/DM 153.3615,0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 12. 2/DM 131.0014,8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 12. 2/DM 103.9013,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 14. 3/DM 129.6014,8
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 16. 3/DM 115.5015,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 8. 3/DM 9.1011,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
ROUČA Samuel
5. 3/DM 14.2014,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 5. 1/DM 5.707,8
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
2. 2/DM 2.002,0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 14. 5/DM 9.9011,1
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
ROUČA Samuel
7. 3/DM 15.9014,4
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 3. 2/DM 4.606,3
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 2/DM 8.208,2
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 27. 9/DM 20.5530,0
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
2. 2/DM 7.296,1
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 17. 4/DM 8.4011,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 2/DM 14.7413,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 15. 9/DM 6.5410,6
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 3/DM 3.665,2
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 18. 7/DM 16.1817,8
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
8. 3/DM 37.8629,5
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 21. 8/DM 29.7230,1
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1M slalom 28. 3/DM 17.7517,5
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M slalom 30. 3/DM 19.5218,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 36. 5/DM 5.4411,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
HRADEC Matěj
   
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 43. 8/DM 6.9415,4
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
HRADEC Matěj
15. 3/DM 7.8115,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 21. 10/DM 117.8316,5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 2/DM 80.269,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 23. 11/DM 156.9322,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 3/DM 61.657,0
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 49. 8/DM 25.8927,6
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 2/DM 34.9629,6
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 24. 4/DM 19.7822,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 3/DM 61.3936,9
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 38. 8/DM 19.1022,2
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
6. 4/DM 41.2632,4
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 22. 3/DM 15.8818,4
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
3. 2/DM 25.1818,9
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 27. 6/DM 4.359,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
HRADEC Matěj
14. 2/DM 5.2311,1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 42. 10/DM 5.350,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
HRADEC Matěj
12. 1/DM 2.630,1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M slalom 39. 4/DM 21.2123,9
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M slalom 39. 3/DM 23.3526,1
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 7. 3/DM 15.4014,3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 7. 4/DM 13.4014,2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
2. 2/DM 13.6010,5
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 35. 4/DM 17.7720,7
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 29. 3/DM 20.1421,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 41. 10/DM 93.0918,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
HRADEC Matěj
16. 4/DM 110.7619,9
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 36. 9/DM 89.4817,5
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
HRADEC Matěj
11. 2/DM 81.3014,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
HRADEC Matěj
1. 1/DM
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
HRADEC Matěj
1. 1/DM
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 17. 4/DM 189.5020,1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd    
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
HRADEC Matěj
1. 1/DM
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
HRADEC Matěj
2. 1/DM 12.701,0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 16. 2/ZS 18.1017,9
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HALA Jiří
3. 2/DM 7.806,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 13. 3/ZS 12.1013,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 19. 3/ZS 16.0015,2
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HALA Jiří
4. 2/DM 4.303,5
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 11. 2/ZS 8.509,2
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom    
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom    
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 97. 19/ZS 83.4277,6
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom    
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 27. 5/ZS 7.3420,7
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
HRADEC Matěj
10. 1/ZS 5.9314,3
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 43. 9/ZS 24.3328,0
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 27. 7/ZS 41.7144,7
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 9. 6/ZS 25.8325,6
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 9. 7/ZS 6.156,0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 2. 2/ZS 0.340,3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 8. 6/ZS 11.7210,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 2. 2/ZS 0.430,4
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 6. 5/ZS 8.968,2
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 4. 1/ZS 11.1512,7
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 9. 2/ZS 6.9615,6
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 7. 1/ZS 14.5621,3
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 4. 1/ZS 9.5710,9
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 9. 2/ZS 9.1320,8
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 7. 1/ZS 14.7520,4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 24. 3/ZS 108.4121,3
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
HRADEC Matěj
21. 8/ZS 298.9349,1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 26. 3/ZS 198.0721,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
HRADEC Matěj
12. 3/ZS 209.6019,2
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 2. 2/ZS 2.342,4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 7. 6/ZS 10.3310,2
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 5. 5/ZS 2.382,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 3. 3/ZS 2.819,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
HRADEC Matěj
2. 2/ZS 1.243,3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 6. 5/ZS 16.2713,7
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 39. 5/ZS 54.4052,3
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 55. 3/ZS 36.7237,1
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 32. 4/ZS 45.7645,3
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 57. 3/ZS 34.4037,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 38. 3/ZS 12.5328,9
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 30. 2/ZS 9.4021,9
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 3. 1/ZS 10.5021,6
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 5. 2/ZS 6.4016,3
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 10. 2/ZS 24.7026,2
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HALA Jiří
2. 1/DM 20.4018,3
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
HALA Jiří
1. 1/DM
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 6. 1/ZS 15.9018,3
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 2. 2/ZS 13.4011,8
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
HALA Jiří
1. 1/DM
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 3. 1/ZS 2.502,5
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 3. 2/ZS 17.7017,6
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 4. 1/ZS 3.603,9
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 39. 2/ZS 107.7521,3
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 37. 2/ZS 12.6620,1
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 14. 3/ZS 231.0024,1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 14. 3/ZS 198.1024,7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 14. 3/ZS 183.4023,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 14. 3/ZS 211.0022,8
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 16.   206.0026,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 20.   222.5028,5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 21.   219.4027,9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 20. 3/ZS 212.3027,0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 20. 4/ZS 20.5018,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HALA Jiří
8. 1/ZS 18.2014,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 20. 6/ZS 17.5018,2
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 17. 3/ZS 19.8016,5
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HALA Jiří
9. 2/ZS 27.7020,2
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 22. 6/ZS 17.3016,1
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 90. 13/ZS 102.10114,3
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 70. 6/ZS 40.8641,6
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
15. 2/ZS 20.3537,9
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 23. 6/ZS 13.4528,2
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 24. 7/ZS 60.6162,5
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 45. 11/ZS 46.5649,6
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 26. 3/ZS 11.7423,0
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 7. 7/ZS 6.4212,9
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 9. 9/ZS 51.1915,1
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 25. 3/ZS 14.5828,5
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
3. 3/ZS 5.469,5
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
3. 3/ZS 52.4513,4
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 27. 6/ZS 28.1125,3
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
3. 3/ZS 8.1410,1
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 9. 8/ZS 13.0319,9
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 8. 7/ZS 20.5018,0
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 13. 13/ZS 24.6126,7
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 19. 16/ZS 20.3524,0
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 7/ZS 14.6114,9
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 17. 14/ZS 21.4624,4
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 7. 6/ZS 5.0312,7
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
2. 2/ZS 3.277,1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 12. 9/ZS 25.9626,2
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 30. 9/ZS 148.7527,3
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
10. 3/ZS 125.6220,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 29. 9/ZS 263.5828,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
KRATOCHVÍL Martin
14. 4/ZS 274.9726,1
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 86. 13/ZS 50.0654,7
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 45. 5/ZS 86.2088,7
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 85. 16/ZS 58.1965,2
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 40. 3/ZS 61.7861,9
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 7. 7/ZS 17.7218,4
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 9. 8/ZS 24.4619,9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 12. 12/ZS 10.7613,3
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 9. 9/ZS 19.0220,4
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 70. 10/ZS 34.6642,2
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 41. 6/ZS 51.6059,8
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 67. 9/ZS 27.4133,3
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 47. 9/ZS 40.3047,8
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 36. 6/ZS 15.8236,0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 6. 3/ZS 11.9524,0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 12. 2/ZS 39.2037,8
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 10. 2/ZS 12.2233,9
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
6. 2/ZS 47.1040,6
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 6. 2/ZS 25.7027,1
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 27. 5/ZS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 41. 8/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 29. 5/ZS 35.5749,3
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 44. 8/ZS 17.7227,0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 5/ZS 28.3029,9
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 13. 5/ZS 10.5011,2
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
JANŮ Filip
4. 2/ZS 12.8010,0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 5/ZS 27.0028,5
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 12. 6/ZS 15.9017,2
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
JANŮ Filip
4. 2/ZS 13.9010,5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd    
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 4/ZS 263.6029,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 6/ZS 248.4026,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 7/ZS 236.6029,9
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 15. 4/ZS 245.6027,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 6/ZS 268.8028,8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 21. 7/ZS 244.9030,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 33. 3/ZM 30.5027,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
13. 2/ZM 26.1021,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 38. 1/ZM 26.3027,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 30. 3/ZM 34.5031,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
13. 2/ZM 24.4018,2
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 30. 1/ZM 24.2024,6
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 75. 2/ZM 62.5368,4
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 45. 3/ZM 201.49205,7
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 88. 6/ZM 106.12110,2
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 47. 3/ZM 150.29142,5
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 38. 3/ZM 34.6885,0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
HRADEC Matěj
14. 1/ZM 15.5735,1
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 47. 1/ZM 44.7851,2
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 25. 3/ZM 81.7088,2
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 13. 2/ZM 5.6012,6
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
HRADEC Matěj
8. 2/ZM 6.5112,8
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 18. 3/ZM 18.2118,7
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 14. 5/ZM 43.3640,7
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 7. 2/ZM 13.7414,0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 9. 1/ZM 19.3224,6
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom    
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 9. 1/ZM 19.4020,2
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 11. 1/ZM 22.9830,4
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom    
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 13. 4/ZM 26.8023,7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C2M sjezd
HRADEC Matěj
4.   25.588,4
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 17.   52.9621,7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 20. 2/ZM 16.0414,8
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 18. 7/ZM 35.3128,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C2M sjezd
HRADEC Matěj
4. 1/ZM 4.637,6
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 17. 3/ZM 12.1927,5
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 22. 4/ZM 19.3016,9
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 3/ZM 21.0020,4
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
7. 2/ZM 17.7013,4
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 20. 2/ZM 32.8029,7
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 16. 2/ZM 21.8020,9
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
8. 2/ZM 20.8015,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 18. 2/ZM 27.8025,2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd    
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 15. 6/ZM 37.7837,7
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 1/ZM 15.606,0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 21. 4/ZM 44.8021,9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 16. 2/ZM 12.0813,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M sjezd 11.   3562.179.418,7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 15. 5/ZM 28.3930,7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
HRADEC Matěj
5. 1/ZM 2.125,4
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 20. 4/ZM 6.5520,7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 19. 2/ZM 16.7519,8
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C1M slalom 6. 2/ZM 11.3010,4
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 13. 2/ZM 19.2037,3
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 12. 1/ZM 14.7016,2
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C1M slalom 6. 2/ZM 13.9011,9
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 15. 2/ZM 21.6038,8
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom    
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 17. 1/ZM 21.0021,6
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 26. 2/ZM 21.9026,6
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 25. 5/ZM 27.7029,5
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 37. 4/ZM 29.2538,2
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 22. 4/ZM 25.5926,6
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 36. 2/ZM 202.5836,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
HRADEC Matěj
12. 1/ZM 184.5229,1
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 35. 1/ZM 198.8536,8
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
HRADEC Matěj
   
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 4. 2/ZM 28.0022,4
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 10. 2/ZM 33.0032,6
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 9. 1/ZM 16.9017,7
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 12. 3/ZM 21.2020,5
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 4. 2/ZM 28.9023,3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 10. 2/ZM 31.9030,1
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 12. 3/ZM 15.4014,5
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 16. 2/ZM 27.8028,9
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 6. 3/ZM 24.1052,6
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 10. 2/ZM 52.5055,4
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M sjezd
HRADEC Matěj
1. 1/ZM
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HEINZOVÁ Bára
4. 2/ZM 46.0040,5
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 14. 2/ZM 15.8040,5
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 8. 2/ZM 30.1033,0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 6. 2/ZM 48.3042,0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 7. 3/ZM 21.6019,4
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom 6. 2/ZM 43.7038,1
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 8. 3/ZM 19.5017,8
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 42. 3/ZM 230.0444,3
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 43. 3/ZM 26.7642,6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 3/ZM 248.1032,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 31. 3/ZM 295.2032,8
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 31. 3/ZM 276.7034,8
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 32. 3/ZM 324.1035,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 28. 3/ZM 53.9147,6
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
14. 2/ZM 49.3443,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 33. 3/ZM 37.4941,3
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 36. 3/ZM 51.8448,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
13. 1/ZM 45.3838,3
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 44. 5/ZM 42.9447,5
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 33. 10/ZM 9.9729,5
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
HRADEC Matěj
10. 2/ZM 9.9226,0
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 17.   18.6321,1
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1M slalom 18.   40.9443,6
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 60. 13/ZM 50.6259,2
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 38. 7/ZM 81.8391,8
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 57. 8/ZM 35.6642,7
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 25. 8/ZM 135.5028,8
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
HRADEC Matěj
6. 1/ZM 161.3029,0
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 42. 6/ZM 65.2573,1
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 16. 3/ZM 50.3046,3
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KNEBLOVÁ Tereza
7. 2/ZM 42.9034,8
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 13. 3/ZM 28.5028,3
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 16. 3/ZM 49.4042,5
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 19. 4/ZM 33.5031,5
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 20. 7/ZM 40.2248,5
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 29. 7/ZM 19.8042,9
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 34. 9/ZM 29.6238,3
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 18. 7/ZM 41.8348,4
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 28. 7/ZM 29.7537,9
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 33. 10/ZM 21.0146,6
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 6. 3/ZM 46.9036,4
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 5. 1/ZM 10.408,3
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 6. 3/ZM 43.9031,9
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 8. 4/ZM 18.8014,9
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd    
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 42. 9/ZM 367.6048,5
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 3/ZM 56.8057,1
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 19. 8/ZM 32.4031,1
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 18. 2/ZM 37.8046,1
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 9. 3/ZM 41.2058,9
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 17. 6/ZM 33.4039,4
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 18. 2/ZM 37.0067,8
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 8. 3/ZM 66.9065,5
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
HEINZOVÁ Bára
6. 3/ZM 61.5048,9
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 14. 2/ZM 44.1047,8
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 18. 7/ZM 21.4055,7
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 11. 3/ZM 62.4063,4
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 27. 5/ZM 39.5048,7
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 28. 14/ZM 50.7053,5
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1M slalom 11. 3/ZM 72.4073,1
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 25. 4/ZM 34.6041,3
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 25. 11/ZM 44.2048,1
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 52.   38.6054,4
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 50. 5/ZM 488.0152,1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 38.   362.9055,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 38. 8/ZM 499.1050,0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 39. 5/ZM 505.1052,0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 42. 6/ZM 367.9055,8
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 5.103,9
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 1.901,5
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 18.3014,2
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
4. 3/PZZ 22.1018,7
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
   
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
   
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
2. 1/PZZ 1.301,0
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
1. 1/PZZ
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 1.170,8
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
   
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
   
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
5.   15.8012,8
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
6.   15.5013,3
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 21. 2/PZ 76.7081,5
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
13.   158.00112,6
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
13.   163.10119,3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.08.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.07.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.05.14 updated from RVP
Rudorfer MartinUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.09.11 inserted RVP
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-B
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M KVALIFIKACE
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACE
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-B
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACE
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M FINALE-B
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-B
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACE
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-B
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikace
0|4577|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.K1M 3/3 175
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 1/1 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hradec Matěj
1/1 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hradec Matěj
1/1 0
7.K1M 4/4 391

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 5/6 59
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1M 4/6 227
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 3/3 90
36.K1M 3/3 273
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Hradec Matěj
2/2 33
27.K1M 5/6 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hradec Matěj
3/3 0
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Hradec Matěj
3/3 21
16.K1M 5/11 406

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.K1M 5/6 22
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C2X
Doležalová Lucie
4/6 260
22.K1M 4/6 100
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 3/3 100
6.C2M
Rouča Samuel
2/2 28
1.C2X
Doležalová Lucie
3/3 85
14.K1M 3/3 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Hradec Matěj
5/5 118
41.K1M 5/5 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Hradec Matěj
5/7 24
45.K1M 5/7 136
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Hradec Matěj
5/9 33
24.K1M 5/7 212

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.C1M 4/4 17
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.C1M 2/2 52
165.K1M 2/2 309
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/9 97
1.C2M
Hala Jiří
4/4 49
2.K1M 5/9 577
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Hradec Matěj
2/2 95
27.K1M 7/8 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Hradec Matěj
2/2 54
78.K1M 5/8 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 1/1 5
22.C2M
Hradec Matěj
3/3 12
26.C2M
Hala Jiří
1/1 4
26.K1M 5/20 181

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.C1M 4/4 6
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 2/2 26
243.K1M 2/2 115
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/7 54
9.C2M
Hala Jiří
2/2 42
30.C2M
Janů Filip
2/2 12
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 4
12.K1M 5/7 340
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
44.K1M 6/7 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
56.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 1
81.K1M 5/7 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 1
27.K1M 5/11 68

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 3/3 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.C1M 5/6 24
119.K1M 5/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 5/12 19
11.C2M
Kneblová Tereza
3/3 20
24.C2M
Heinzová Bára
1/1 6
33.K1M 5/14 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Hradec Matěj
4/4 0
79.K1M 5/6 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
17.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
46.K1M 5/11 29

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 2/2 10
257.K1M 2/2 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/13 9
27.C2M
Kneblová Tereza
3/3 6
 C2M
Heinzová Bára
1/1 0
34.K1M 5/13 153
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
114.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
78.K1M 5/13 8

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182016
K1M283880

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
K1M17274127445769
C2M-261724---
C1M----41--

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
K1M232271109137
C2X--3---
C1M---434754

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1M138147144182
K1M165243119257

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C2M39582229567058
K1M8314345788179114
C1M----7375-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M436142123334175143192
C1M-18119193549---
C2M--61432449---
C2X--1-------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C2M35151126-17-
K1M7162426274678
C1M---442050-
Fotky nenalezeny.
0|4577|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.K1M 3/3 175
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 1/1 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hradec Matěj
1/1 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Hradec Matěj
1/1 0
7.K1M 4/4 391

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 5/6 59
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.K1M 4/6 227
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 3/3 90
36.K1M 3/3 273
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Hradec Matěj
2/2 33
27.K1M 5/6 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hradec Matěj
3/3 0
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Hradec Matěj
3/3 21
16.K1M 5/11 406

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.K1M 5/6 22
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C2X
Doležalová Lucie
4/6 260
22.K1M 4/6 100
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 3/3 100
6.C2M
Rouča Samuel
2/2 28
1.C2X
Doležalová Lucie
3/3 85
14.K1M 3/3 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Hradec Matěj
5/5 118
41.K1M 5/5 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Hradec Matěj
5/7 24
45.K1M 5/7 136
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Hradec Matěj
5/9 33
24.K1M 5/7 212

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
43.C1M 4/4 17
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.C1M 2/2 52
165.K1M 2/2 309
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/9 97
1.C2M
Hala Jiří
4/4 49
2.K1M 5/9 577
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Hradec Matěj
2/2 95
27.K1M 7/8 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Hradec Matěj
2/2 54
78.K1M 5/8 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.C1M 1/1 5
22.C2M
Hradec Matěj
3/3 12
26.C2M
Hala Jiří
1/1 4
26.K1M 5/20 181

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.C1M 4/4 6
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
147.C1M 2/2 26
243.K1M 2/2 115
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/7 54
9.C2M
Hala Jiří
2/2 42
30.C2M
Janů Filip
2/2 12
43.C2M
Doležalová Lucie
1/1 4
12.K1M 5/7 340
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
44.K1M 6/7 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
56.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 1
81.K1M 5/7 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 1
27.K1M 5/11 68

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 3/3 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
144.C1M 5/6 24
119.K1M 5/6 275
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 5/12 19
11.C2M
Kneblová Tereza
3/3 20
24.C2M
Heinzová Bára
1/1 6
33.K1M 5/14 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Hradec Matěj
4/4 0
79.K1M 5/6 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
17.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
46.K1M 5/11 29

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
182.C1M 2/2 10
257.K1M 2/2 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/13 9
27.C2M
Kneblová Tereza
3/3 6
 C2M
Heinzová Bára
1/1 0
34.K1M 5/13 153
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Hradec Matěj
1/1 1
114.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
78.K1M 5/13 8

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182016
K1M283880

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
K1M17274127445769
C2M-261724---
C1M----41--

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
K1M232271109137
C2X--3---
C1M---434754

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
C1M138147144182
K1M165243119257

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C2M39582229567058
K1M8314345788179114
C1M----7375-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M436142123334175143192
C1M-18119193549---
C2M--61432449---
C2X--1-------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C2M35151126-17-
K1M7162426274678
C1M---442050-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
119 76 31 99 10 38 373
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár37.030.02814
K1M37.030.02814
NKZ35.632.0337
K1M41.931.0223
C1M42.041.0458
C2X3.33.036
veřejné závody12.79.06151
K1M14.212.0371
C1M13.410.0658
C2M6.86.0419
C2X2.32.023
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,014
K1M00,000,000,000,014
NKZ00,025,4410,8616,237
K1M00,014,300,014,323
C1M00,000,000,000,08
C2X00,0116,7466,7583,36
veřejné závody21,3106,6106,62214,6151
K1M11,468,579,91419,771
C1M00,011,711,723,458
C2M15,315,315,3315,819
C2X00,0266,7133,33100,03
Celkem21,0125,9146,92813,9202
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2844616310,7
K1M2844616310,7
NKZ711416201318,3
K1M44628141125,0
C1M165323316,3
C2X112562319,1
veřejné závody296175069431,8
K1M141100475236,9
C1M11545043732,2
C2M34282825,9
C2X6142350,0
Celkem3953612911027,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí21.31.23.28.20.35.28.30.39.39.35.29.90.70.
odstup % *)11,615,317,515,219,021,417,518,523,926,120,721,1114,341,6
% poražených soupeřů *)52,425,051,141,354,819,028,921,65,07,312,828,211,931,0
pořadí201620182019celkem
průměr80.033.326.337.0
medián70302330
modus70392028
počet závodů26614
průměrný odstup od vítěze % *)77,921,316,727,4
průměrné % poražených soupeřů *)21,517,340,627,9
počet jízd4121228
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
2
33,3%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
25,0%
3
10,7%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí22.21.27.9.24.8.25.14.18.
odstup % *)27,730,144,725,662,518,088,240,743,6
% poražených soupeřů *)38,245,945,875,834,382,122,643,515,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr18.019.516.018.021.022.018.7
medián181489212221
modus18148921228
počet závodů1222119
průměrný odstup od vítěze % *)43,664,440,335,230,127,742,3
průměrné % poražených soupeřů *)15,033,158,260,845,938,244,8
počet jízd24331215
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
6,7%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí9.21.31.18.30.39.35.43.9.45.13.47.18.17.
odstup % *)21,911,615,317,818,526,120,728,06,049,626,751,218,721,1
% poražených soupeřů *)91,552,425,084,521,67,312,863,592,248,885,742,581,182,8
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr17.032.529.026.030.520.326.8
medián1718139302121
modus17181391899
počet závodů12224314
průměrný odstup od vítěze % *)21,135,038,117,020,816,323,8
průměrné % poražených soupeřů *)82,861,867,377,931,656,356,6
počet jízd24448628
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
66,7%
3
21,4%
čistých jízd1
50,0%
2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
14,3%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
pořadí39.32.45.40.41.47.45.47.
odstup %52,345,388,761,959,847,8205,7142,5
% poražených soupeřů13,627,94,320,423,119,34,32,1
pořadí201520162017celkem
průměr46.043.335.542.0
medián45413241
modus45403245
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %174,164,548,888,0
průměrné % poražených soupeřů3,216,820,814,4
počet jízd48416
lepší 1. jízda1
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
6,3%

Kategorie C2X

Rudorfer Martinsl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí2.3.3.3.6.3.
odstup %6,113,529,636,932,418,9
% poražených soupeřů50,033,360,050,0---60,0
pořadí2018celkem
průměr3.33.3
medián33
modus33
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %22,922,9
průměrné % poražených soupeřů42,242,2
počet jízd1111
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
čistých jízd1
9,1%
1
9,1%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
pořadí14.2.15.7.11.16.31.14.10.27.17.49.24.38.22.97.55.57.90.70.86.85.70.67.75.88.
odstup %9,51,65,68,110,18,217,810,08,330,011,327,622,422,218,477,637,137,9114,341,654,765,242,233,368,4110,2
% poražených soupeřů90,099,288,295,291,984,770,086,390,778,386,961,381,772,084,422,650,050,011,931,021,322,942,045,530,220,2
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr81.578.069.729.514.810.343.7
medián75705724111431
modus757055177214
počet závodů26366326
průměrný odstup od vítěze %89,358,550,922,010,45,634,4
průměrné % poražených soupeřů25,229,140,977,486,592,561,9
počet jízd41251112650
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
2
66,7%
3
50,0%
1
16,7%
2
66,7%
12
46,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
3
27,3%
5
41,7%
2
33,3%
11
22,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí8.6.8.12.13.18.15.15.25.22.38.42.
odstup %10,68,214,926,223,728,937,730,729,526,691,873,1
% poražených soupeřů78,184,870,850,047,832,036,439,117,230,015,916,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr40.018.010.07.018.5
medián38158615
modus3815868
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %82,529,520,69,433,5
průměrné % poražených soupeřů16,133,860,481,543,2
počet jízd4124424
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
1
50,0%
3
25,0%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
4
16,7%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí2.2.19.17.20.22.16.19.26.37.60.57.
odstup %0,30,424,024,414,816,913,019,826,638,259,242,7
% poražených soupeřů98,998,977,579,781,079,281,779,374,062,147,350,4
pořadí2014201520162017celkem
průměr58.523.318.02.024.8
medián572017219
modus57161722
počet závodů262212
průměrný odstup od vítěze %50,921,524,20,423,4
průměrné % poražených soupeřů48,976,278,698,975,8
počet jízd4124424
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
7
58,3%
0
0,0%
2
50,0%
9
37,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí7.5.8.14.7.16.19.4.4.7.6.10.2.3.20.17.9.9.12.14.14.33.30.7.9.20.6.6.10.10.10.6.6.28.36.16.16.20.18.6.6.9.9.8.11.11.
odstup %8,59,711,011,114,317,915,212,710,910,213,726,211,817,618,116,519,920,437,829,928,527,731,914,020,229,710,411,932,630,155,442,038,147,648,746,342,548,548,436,431,957,158,965,563,473,1
% poražených soupeřů85,778,984,474,075,065,157,162,566,783,886,550,088,977,847,257,960,057,938,931,631,617,925,640,020,036,737,537,518,225,0---------18,210,3---6,324,032,016,716,711,111,136,49,19,1
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr14.912.813.67.99.76.012.0
medián119146859
modus6694756
počet závodů1312793246
průměrný odstup od vítěze %51,428,724,515,112,19,129,9
průměrné % poražených soupeřů15,521,546,470,977,882,339,6
počet jízd252414186491
lepší 1. jízda5
38,5%
6
50,0%
5
71,4%
3
33,3%
1
33,3%
2
100,0%
22
47,8%
čistých jízd7
28,0%
6
25,0%
5
35,7%
11
61,1%
2
33,3%
1
25,0%
32
35,2%

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 45
14.05.14
pořadí5.7.3.4.2.1.8.9.6.4.4.13.13.7.4.14.13.7.6.
odstup %14,114,46,13,518,30,014,220,240,610,010,521,718,213,440,543,138,334,848,9
% poražených soupeřů73,364,787,581,391,7100,077,473,350,062,557,145,545,560,057,131,642,940,016,7
pořadí20142015201620172018celkem
průměr10.09.36.22.56.06.8
medián776256
modus6134154
počet závodů4454219
průměrný odstup od vítěze %41,323,419,17,014,321,6
průměrné % poražených soupeřů32,852,064,190,169,061,0
počet jízd87107234
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
4
80,0%
1
25,0%
1
50,0%
7
36,8%
čistých jízd0
0,0%
1
14,3%
1
10,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
5,9%

Kategorie C2X

Rudorfer Martinsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
pořadí2.3.2.
odstup %2,08,210,5
% poražených soupeřů94,489,590,0
pořadí2018celkem
průměr2.32.3
medián22
modus22
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %6,96,9
průměrné % poražených soupeřů91,391,3
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd3
50,0%
3
50,0%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 43
27.05.20
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí3.2.3.5.3.7.13.11.7.7.2.5.6.3.4.20.22.7.12.6.13.12.38.30.9.11.13.12.17.9.16.8.7.8.33.44.13.19.34.28.5.8.18.18.14.27.25.3.2.3.4.2.1.3.5.6.21.13.13.
odstup %4,82,14,87,86,314,213,39,221,320,42,42,018,32,53,918,216,118,413,327,111,217,227,724,624,630,420,416,221,617,728,933,019,417,841,347,528,331,538,337,98,314,946,167,847,848,741,33,91,514,218,71,00,00,812,813,381,5112,6119,3
% poražených soupeřů97,399,094,696,198,287,885,488,086,786,799,196,288,195,393,279,878,692,285,783,973,375,656,068,176,569,770,773,861,077,164,373,170,065,054,344,963,655,062,171,076,558,862,260,548,043,548,992,696,284,672,790,9100,083,381,077,335,525,025,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr13.010.72.622.014.813.16.45.02.53.012.1
medián136319111265239
modus13531881273233
počet závodů23713127932159
průměrný odstup od vítěze %116,035,95,738,423,517,410,49,43,54,824,0
průměrné % poražených soupeřů25,064,688,657,668,881,391,094,096,897,374,6
počet jízd461426241418642118
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
4
57,1%
2
15,4%
7
58,3%
5
71,4%
4
44,4%
2
66,7%
0
0,0%
1
100,0%
26
44,1%
čistých jízd0
0,0%
2
33,3%
3
21,4%
8
30,8%
9
37,5%
5
35,7%
11
61,1%
4
66,7%
2
50,0%
0
0,0%
44
37,3%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí8.12.13.18.
odstup %14,926,223,728,9
% poražených soupeřů70,850,047,832,0
pořadí20152016celkem
průměr15.510.012.8
medián13812
modus1388
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %26,320,623,4
průměrné % poražených soupeřů39,960,450,2
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí19.17.20.22.
odstup %24,024,414,816,9
% poražených soupeřů77,579,781,079,2
pořadí20152016celkem
průměr21.018.019.5
medián201719
modus201717
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,924,220,0
průměrné % poražených soupeřů80,178,679,4
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd3
75,0%
0
0,0%
3
37,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí27.29.
odstup %0,049,3
% poražených soupeřů3,73,4
pořadí2016celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,724,7
průměrné % poražených soupeřů3,63,6

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.14.16.21.12.
odstup %15,011,119,949,119,2
% poražených soupeřů26,731,621,14,852,2
pořadí201720182019celkem
průměr16.515.012.015.0
medián12141214
modus12141212
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %34,115,515,022,9
průměrné % poražených soupeřů28,526,426,727,3

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí18.15.29.28.27.41.24.26.26.27.41.44.42.50.
odstup %5,05,614,913,79,618,221,321,223,025,30,027,044,352,1
% poražených soupeřů76,480,047,250,060,036,569,369,940,53,723,118,92,4---
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr50.042.034.525.034.028.516.531.3
medián5042272427281527
modus5042262427281526
počet závodů114222214
průměrný odstup od vítěze %52,144,318,821,313,914,35,320,1
průměrné % poražených soupeřů0,02,421,669,648,348,678,241,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí5.5.14.16.10.14.12.6.
odstup %9,07,011,119,920,426,129,129,0
% poražených soupeřů80,078,931,621,143,823,531,328,6
pořadí2014201520162018celkem
průměr6.012.012.010.010.3
medián61210510
modus6121055
počet závodů11248
průměrný odstup od vítěze %29,029,123,211,819,0
průměrné % poražených soupeřů28,631,333,752,942,4

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí15.21.23.27.41.30.29.36.35.25.42.
odstup %8,116,522,49,618,227,328,436,736,828,848,5
% poražených soupeřů85,775,973,860,036,550,853,327,127,731,46,8
pořadí20142015201620182020celkem
průměr33.535.529.528.015.029.5
medián253529231529
modus253529211515
počet závodů2224111
průměrný odstup od vítěze %38,736,727,916,78,125,6
průměrné % poražených soupeřů19,127,452,161,685,748,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí27.29.
odstup %0,049,3
% poražených soupeřů3,73,4
pořadí2016celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,724,7
průměrné % poražených soupeřů3,63,6

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí23.5.12.5.5.14.16.21.12.4.5.6.
odstup %43,91,615,09,07,011,119,949,119,28,46,029,0
% poražených soupeřů---75,026,780,078,931,621,14,852,2---20,028,6
pořadí201420152017201820192020celkem
průměr6.04.516.510.08.523.010.7
medián641255236
modus641255235
počet závodů12242112
průměrný odstup od vítěze %29,07,234,111,88,343,918,3
průměrné % poražených soupeřů28,610,028,552,950,90,034,9

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
pořadí15.13.18.15.15.29.28.21.23.27.41.24.26.39.26.27.41.44.17.21.42.25.42.50.
odstup %8,17,75,05,611,314,913,716,522,49,618,221,321,221,323,025,30,027,021,721,944,328,848,552,1
% poražených soupeřů85,788,576,480,084,447,250,075,973,860,036,569,369,932,140,53,723,118,946,731,02,431,46,8---
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr39.026.734.529.728.024.015.327.9
medián4221272623281526
modus2517262421151515
počet závodů334343424
průměrný odstup od vítěze %43,129,318,821,316,713,36,620,4
průměrné % poražených soupeřů12,726,721,657,161,660,582,747,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
pořadí6.27.29.13.15.
odstup %24,00,049,329,227,1
% poražených soupeřů37,53,73,4------
pořadí2016celkem
průměr18.018.0
medián1515
modus66
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %25,925,9
průměrné % poražených soupeřů8,98,9

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí23.5.12.14.16.1.1.2.1.21.12.
odstup %43,91,615,011,119,90,00,01,00,049,119,2
% poražených soupeřů---75,026,731,621,1100,0100,050,0100,04,852,2
pořadí2017201820192020celkem
průměr16.55.88.523.09.8
medián12152312
modus1215231
počet závodů262111
průměrný odstup od vítěze %34,15,38,343,914,6
průměrné % poražených soupeřů28,567,150,90,051,0

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 22
07.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí15.13.18.15.15.29.28.12.12.16.14.27.41.17.24.26.39.14.14.14.14.20.16.20.21.26.27.10.41.44.19.17.21.19.13.42.30.31.31.32.50.38.38.39.42.
odstup %8,17,75,05,611,314,913,713,614,815,314,89,618,220,121,321,221,324,724,122,823,428,526,027,027,923,025,333,90,027,029,926,730,428,837,344,332,232,834,835,152,150,055,052,055,8
% poražených soupeřů85,788,576,480,084,447,250,071,170,363,468,360,036,563,669,369,932,163,961,867,568,342,450,034,531,040,53,765,423,118,940,046,745,951,436,82,417,114,323,116,2---9,89,811,66,8
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr41.429.824.920.228.318.015.324.5
medián3931212027151521
modus3831191417121514
počet závodů5691137445
průměrný odstup od vítěze %53,036,125,024,416,014,16,625,5
průměrné % poražených soupeřů7,618,337,353,753,465,082,744,9

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí15.12.3.3.
odstup %15,60,113,49,5
% poražených soupeřů33,347,660,060,0
pořadí20162018celkem
průměr3.013.58.3
medián3123
modus3123
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %11,47,99,7
průměrné % poražených soupeřů60,040,550,2

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sj 51
15.05.16
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí39.28.23.19.36.43.42.38.30.37.9.7.25.36.43.52.
odstup %21,714,010,711,911,915,40,328,921,920,115,112,928,536,042,654,4
% poražených soupeřů55,868,660,767,953,948,138,819,639,629,469,276,941,510,34,53,8
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr52.043.019.335.040.327.331.7
medián5243937422336
modus5243730361936
počet závodů11433416
průměrný odstup od vítěze %54,442,623,123,79,214,621,6
průměrné % poražených soupeřů3,84,549,529,546,963,343,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí5.5.15.12.10.15.3.14.8.10.
odstup %2,65,215,60,114,337,910,135,112,826,0
% poražených soupeřů63,676,533,347,655,012,575,0---22,218,2
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr10.011.09.010.010.75.09.7
medián10831012510
modus108310555
počet závodů12213110
průměrný odstup od vítěze %26,024,024,014,37,02,616,0
průměrné % poražených soupeřů18,211,143,855,052,563,640,4

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí11.23.15.43.42.27.23.9.36.38.13.33.
odstup %10,510,710,615,40,320,728,219,936,085,012,629,5
% poražených soupeřů80,860,770,848,138,850,037,175,010,32,674,522,0
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr33.025.522.727.033.317.026.1
medián33132327421123
modus3313927151123
počet závodů12313212
průměrný odstup od vítěze %29,548,828,020,78,710,623,3
průměrné % poražených soupeřů22,038,640,850,052,670,847,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí15.12.2.4.5.
odstup %15,60,17,17,65,4
% poražených soupeřů33,347,666,725,020,0
pořadí201520162018celkem
průměr4.52.013.57.6
medián42125
modus42122
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %6,57,17,97,2
průměrné % poražených soupeřů22,566,740,538,5

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí39.28.23.19.36.43.42.38.30.37.25.7.36.17.20.43.52.
odstup %21,714,010,711,911,915,40,328,921,920,128,512,736,027,520,742,654,4
% poražených soupeřů55,868,660,767,953,948,138,819,639,629,441,576,910,357,945,74,53,8
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr52.026.722.735.040.327.331.5
medián52202537422336
modus5217730361936
počet závodů13333417
průměrný odstup od vítěze %54,430,325,723,79,214,622,3
průměrné % poražených soupeřů3,836,042,929,546,963,342,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Rudorfer Martinsj 58
17.05.17
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
pořadí3.4.4.6.
odstup %21,622,423,352,6
% poražených soupeřů85,7---------
pořadí20152017celkem
průměr4.73.04.3
medián434
modus434
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %32,821,630,0
průměrné % poražených soupeřů0,085,721,4

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 46
13.05.15
pořadí15.12.2.1.1.
odstup %15,60,13,30,00,0
% poražených soupeřů33,347,691,7100,0100,0
pořadí201520172018celkem
průměr1.01.513.56.2
medián11122
modus11121
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %0,01,67,93,8
průměrné % poražených soupeřů100,095,940,574,5

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí39.28.23.19.36.43.42.9.9.3.38.30.5.37.25.36.15.12.12.14.43.29.33.19.17.18.28.25.52.
odstup %21,714,010,711,911,915,40,315,620,89,028,921,916,320,128,536,038,820,514,540,542,642,946,631,139,455,753,548,154,4
% poražených soupeřů55,868,660,767,953,948,138,857,968,096,519,639,688,229,441,510,336,426,742,151,94,536,428,935,733,315,015,622,63,8
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr27.619.230.518.740.327.325.5
medián2514259422325
modus171225936199
počet závodů85273429
průměrný odstup od vítěze %46,531,432,319,09,214,628,0
průměrné % poražených soupeřů23,932,325,957,046,963,341,3

Ostatní sprint

Kategorie C2M

Rudorfer Martinsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí2.4.
odstup %7,17,6
% poražených soupeřů66,725,0
pořadí20152016celkem
průměr4.02.03.0
medián422
modus422
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %7,67,17,3
průměrné % poražených soupeřů25,066,745,9

Kategorie K1M

Rudorfer Martinsj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí7.17.
odstup %12,727,5
% poražených soupeřů76,957,9
pořadí20152016celkem
průměr17.07.012.0
medián1777
modus1777
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %27,512,720,1
průměrné % poražených soupeřů57,976,967,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále