Sprint v Třebechovicích

28.07.2018  
ředitel: Miroslav Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:00,50 01:01,20 01:00,50 10
2.1/VMVONDRAČEK Lukáš 1979 Týniště01:07,30 01:07,70 01:07,306.80/11,22
3.1/DMMÍL Jakub 2003 3 Trutnov02:24,90 01:11,80 01:11,8011.30/18,71
4.1/VMÍL Pavel 1967 Trutnov01:23,20 01:21,20 01:21,2020.70/34,20
5.1/VSNEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.01:21,90 01:23,40 01:21,9021.40/35,40
6. ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993539.49/5.850,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.01:05,50 01:03,10 01:03,10 9
2.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto01:04,50 01:04,80 01:04,501.40/2,25
3.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:09,20 01:10,90 01:09,206.10/9,74
4.1/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.01:12,60 01:12,70 01:12,609.50/15,13
5.2/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:15,50 01:15,90 01:15,5012.40/19,72
6.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:19,20 01:22,20 01:19,2016.10/25,51
7.1/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:20,80 01:21,20 01:20,8017.70/28,10
8.3/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.01:36,20 01:31,60 01:31,6028.50/45,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBOHATÝ Karel 2001 Dukla B.00:51,90 00:51,70 00:51,70 33
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:51,70 00:52,70 00:51,70 29
3. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.00:52,60 00:54,20 00:52,600.90/1,725
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:53,70 00:54,20 00:53,702.00/3,921
5.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště00:57,50 00:56,50 00:56,504.80/9,317
6.2/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily00:57,50 00:57,60 00:57,505.80/11,213
7.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:59,50 01:00,80 00:59,507.80/15,112
8.1/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3 Týniště01:00,80 01:00,60 01:00,608.90/17,211
9.3/DMHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.01:00,70 01:02,60 01:00,709.00/17,410
10.3/VLACINA Richard 1967 Semily01:01,80 01:04,10 01:01,8010.10/19,59
11.2/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 3 Semily01:03,20 01:04,50 01:03,2011.50/22,28
12.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:05,50 01:07,20 01:05,5013.80/26,77
13.4/DMŘEHÁK Jiří 2003 Semily01:05,90 01:07,00 01:05,9014.20/27,56
14.3/ZSBEIER Alva 2005 2 Trutnov01:10,00 01:08,70 01:08,7017.00/32,95
15.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:09,60 01:11,20 01:09,6017.90/34,64
16.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:12,10 01:09,80 01:09,8018.10/35,03
17.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:10,40 01:10,80 01:10,4018.70/36,22
18.1/ZMSLAVÍK Daniel 2006 Semily01:13,20 01:11,80 01:11,8020.10/38,91
18.2/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily01:11,80 01:13,80 01:11,8020.10/38,90
20.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.01:15,20 01:13,30 01:13,3021.60/41,80
21.4/ZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště01:15,00 01:13,80 01:13,8022.10/42,70
22.5/VMAREK Pavel 1972 Třebech.01:16,90 01:16,60 01:16,6024.90/48,20
23.1/PZSAMEK Petr 2008 Třebech.01:35,10 01:40,40 01:35,1043.40/83,90
24. MAREK Pavel 1972 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993548.29/6.863,20
25. ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993548.29/6.863,20
26. MAREK Matyáš 2003 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993548.29/6.863,20
27. OMETÁK Jan 1975 3 Turnov00:00,00 00:00,00 59:59,993548.29/6.863,20
28. DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.00:00,00 00:00,00 59:59,993548.29/6.863,20
Oddíl

Historie procházení