Rouča Samuel, 2002

TJ Šumperk z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1M 13. 6/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 93.20 2 4.00 999 95.2012.30/14,828
C2M 5. 3/DMRUDORFER Martin
ROUČA Samuel
2003
2002
2 Olomouc
Šumperk
4.00 999 112.60 2 114.6014.20/14,116
K1M 6. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 76.80 2 4.00 999 78.805.90/8,1167
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1M 19. 6/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 96.90 6 102.60 4 102.9014.00/15,727
C2M 7. 3/DMRUDORFER Martin
ROUČA Samuel
2003
2002
2 Olomouc
Šumperk
122.00 4 4.00 999 126.0015.90/14,412
K1M 2. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 77.10 0 89.60 0 77.103.70/5,0193
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 13. 4/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 78.08 4 77.13 54 82.0813.48/19,737
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném
K1M 27. 7/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 84.25 0 81.30 110 84.259.96/13,414
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 26. 14/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 01:13,53 - 01:12,90 - 01:12,9011.15/18,1-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech
K1M 6. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 97.51 0 98.74 10 97.516.52/7,2-
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně
K1M 27. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 120.60 2 115.01 4 119.0117.65/17,49
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23
K1M 27. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 122.89 10 116.34 6 122.3416.64/15,79
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
K1M 8. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 93.11 4 90.16 6 96.1611.22/13,2318
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka
K1M    ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
K1M 2. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 70.30 0 69.57 4 70.303.94/5,9260
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
K1M 4. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 74.30 52 74.63 4 78.638.10/11,5263
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 15. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 101.48 2 105.25 54 103.489.60/10,249
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice
K1M 13. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 112.16 106 101.91 0 101.9113.42/15,253
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 13. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 98.25 4 92.81 2 94.818.94/10,449
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 27. 5/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 97.41 54 97.59 6 103.5917.18/19,919
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod
K1M 41. 6/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 107.75 104 112.24 8 120.2431.57/35,60
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod
K1M 32. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 105.46 6 102.17 4 106.1716.70/18,74
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje
K1M 3. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 99.20 2 97.80 2 99.805.30/5,688
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1M 37. 5/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 103.48 4 99.19 6 105.1919.25/22,40
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka
K1M 28. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 111.40 4 112.99 4 115.4020.04/21,08
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 26. 7/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 122.50 4 118.90 50 126.5025.20/24,911
C2M 2. 1/DMURBAN Daniel
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
125.70 4 127.10 8 129.701.40/1,119
K1M 3. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 94.50 2 95.80 2 96.505.20/5,7145
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 12. 4/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 117.00 2 115.00 0 115.009.80/9,325
C2M 2. 1/DMURBAN Daniel
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
121.60 4 120.70 4 124.702.10/1,719
K1M 9. 4/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 97.50 4 97.30 2 99.307.20/7,8125
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 27. 5/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 96.04 2 94.37 6 98.0411.39/13,119
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 26. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 116.99 6 128.28 8 122.9915.48/14,425
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 22. 9/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 00:47,39 - 00:42,28 - 00:42,286.75/19,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 8. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 93.93 2 93.27 2 95.278.35/9,6-
C1M 44. 16/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 129.75 104 141.97 50 191.9798.60/105,6-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 37. 2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 110.09 2 108.62 150 112.0917.74/18,80/15
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
K1M 51. 4/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 128.63 8 124.64 4 128.6429.01/29,10/1
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
K1M    ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu
K1M 3. 3/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 84.57 2 83.61 2 85.619.38/12,3149
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 1. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 111.10 4 111.70 2 113.70 69
C2M 3. 1/DMHOLÍNEK Svatopluk
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
140.70 6 144.30 4 146.704.90/3,55
C1M 8. 4/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 136.00 8 4.00 999 144.0023.20/19,27
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 1. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 101.80 4 100.70 0 100.70 73
C2M 2. 1/DMHOLÍNEK Svatopluk
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
129.20 8 127.60 4 131.603.60/2,89
C1M 7. 3/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 124.60 0 124.60 0 124.6012.90/11,58
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 23. 6/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 105.99 4 125.97 6 131.9746.20/53,940
K1M 6. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 82.98 50 82.90 0 82.903.72/4,7323
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
C1M 22. 4/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 110.40 8 106.77 4 110.7723.67/27,279
K1M 14. 3/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 87.92 4 88.93 4 92.9313.78/17,4295
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 22. 7/DMROUČA Samuel 2002 Šumperk - - - - 10:03,6094.37/18,50/21/45
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 19. 5/DMROUČA Samuel 2002 Šumperk - - - - 18:10,40157.62/16,90/27/73
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 37. 3/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 123.78 120 111.01 12 123.0124.07/24,39
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 32. 3/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 105.44 10 111.66 4 115.4424.61/27,113
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
K1M 4. 2/DMROUČA Samuel 2002 Šumperk 00:43,10 - 59:59,99 - 00:43,103.80/9,724
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP
C1M 8. 3/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 113.30 2 110.70 8 115.3020.90/22,18
K1M 3. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 92.00 4 100.40 2 96.008.90/10,258
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 3. 1/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 110.60 4 112.10 0 112.1013.90/14,212
K1M 2. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 92.30 4 94.50 56 96.305.50/6,158
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 4. 1/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk 109.30 2 119.80 4 111.3017.50/18,78
K1M 2. 1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 86.80 0 86.00 4 86.804.40/5,358
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 23. 6/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 132.90 4 4.00 999 136.9023.70/20,910
K1M 9. 2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 107.90 0 107.40 0 107.4011.30/11,8124
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 13. 3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 117.40 4 119.00 2 121.0013.50/12,6130
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 59. 3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 125.76 54 113.97 0 113.9724.63/27,60/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka
K1M 61. 3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 125.23 2 128.48 4 127.2328.93/29,40/0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 27. 7/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 00:00,00 - 01:04,25 - 01:04,2516.53/34,6-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 22. 5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 107.50 58 107.93 6 113.9320.04/21,3-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 15. 11/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 141.13 2 155.76 108 143.1329.18/25,6-
K1M 7. 7/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 108.46 4 107.67 0 107.6715.34/16,6-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 3. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 101.50 0 101.10 2 101.503.30/3,452
C1M 9. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 123.90 4 123.60 2 125.6014.60/13,28
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 3. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 110.70 4 112.90 2 114.704.30/3,960
C1M 9. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 135.90 2 134.70 2 136.7018.50/15,77
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 8. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 104.30 0 104.60 0 104.3014.20/15,88
C2M 4. 2/DMROUČA Samuel
HOLÍNEK Svatopluk
2002
2001
2 Šumperk
Šumperk
116.30 6 136.20 6 122.3011.80/10,73
K1M 9. 2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 89.70 0 87.10 2 89.1011.30/14,566
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 14. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 114.70 10 114.80 4 118.8020.10/20,49
C2M 5. 1/DMROUČA Samuel
HOLÍNEK Svatopluk
2002
2001
2 Šumperk
Šumperk
124.05 8 147.00 0 132.059.55/7,85
K1M 9. 2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 95.00 0 92.80 2 94.8012.60/15,375
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 8. 8/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 95.58 0 93.47 4 95.5810.62/12,595
C1M 12. 10/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 118.41 4 114.00 6 120.0021.77/22,212
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 4. 4/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 99.01 12 94.35 4 98.3510.25/11,6116
C1M    ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 60. 6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 118.81 2 130.39 106 120.8129.24/31,90
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem
K1M 58. 5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 124.32 58 117.13 4 121.1331.89/35,70
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 6. 6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 108.30 4 110.72 8 112.3016.06/16,778
C1M 6. 6/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 132.62 4 129.58 6 135.5812.69/10,312
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1M 2. 2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 86.00 0 84.19 0 84.193.39/4,297
C1M 8. 8/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 125.00 4 109.72 2 111.7218.50/19,810
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 55. 5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 98.75 8 4.00 999 106.7524.69/30,10
C1M    ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 4.00 999 4.00 999 999.00 0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 54. 6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 99.43 6 96.68 6 102.6820.28/24,60
C1M 41. 5/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 110.05 8 108.81 50 118.0533.71/40,02
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava
C1M 13. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 153.60 8 152.00 8 160.0054.30/51,40
K1M 8. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 110.10 4 112.50 56 114.1017.00/17,534
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě
C1M 9. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 135.10 6 154.00 14 141.1030.60/27,74
K1M 8. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 111.90 2 113.40 0 113.4018.70/19,735
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 13. 4/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 120.80 2 113.80 4 117.8023.30/24,74
K1M 3. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 96.00 0 97.70 6 96.002.60/2,859
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M 12. 4/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 115.60 6 115.70 2 117.7023.10/24,45
K1M 4. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 98.60 2 99.10 0 99.106.90/7,559
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 22. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 141.20 0 126.40 2 128.4018.40/16,713
K1M 15. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 111.60 0 112.20 2 111.6016.50/17,4113
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 21. 3/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 134.40 0 129.60 2 131.6023.40/21,614
K1M 18. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 114.90 100 118.20 0 118.2019.90/20,2114
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 62. 6/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 129.34 60 125.87 6 131.8740.43/44,20
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
K1M 58. 4/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 140.60 4 126.74 6 132.7436.45/37,90
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 37. 15/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 01:12,47 - 01:04,39 - 01:04,3923.60/57,9-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 41. 8/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 116.05 6 115.21 8 122.0534.67/39,7-
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 11. 10/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 00:49,15 - 00:52,44 - 00:49,154.54/10,2-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem
K1M 9. 9/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 103.26 6 109.08 8 109.2611.64/11,9-
C1M 8. 7/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 146.16 16 127.84 2 129.8423.32/21,9-
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M 5. 5/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 128.35 2 126.56 0 126.5613.46/11,914
K1M 11. 11/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 112.76 6 115.26 10 118.7610.35/9,574
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 15.  ROUČA Samuel 2002 3 Šumperk - - - - 04:49,0845.06/18,511
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři
C1M 6. 5/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 139.49 0 139.99 2 139.4917.39/14,214
K1M 10. 10/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 127.02 4 122.87 2 124.8711.00/9,774
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři
K1M 12. 12/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 00:53,56 - 00:56,64 - 00:53,569.26/20,90
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
K1M 6. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 104.50 2 105.00 0 105.0015.50/17,334
C1M 6. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 134.50 6 119.20 0 119.209.60/8,86
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
K1M 9. 2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 104.10 2 98.70 4 102.7021.20/26,026
C1M 11. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 109.30 4 113.70 8 113.3017.40/18,14
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 9. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 78.52 0 84.12 52 78.5210.12/14,891
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 13. 1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 84.20 2 97.24 56 86.2016.27/23,393
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 8. 3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 114.70 8 115.30 4 119.3016.30/15,826
C2M 2.  ROUČA Samuel
RAŠNER Martin
2002
1980
Šumperk
Šumperk
131.00 2 131.10 10 133.000.60/0,514
C1M 17. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 136.00 2 133.70 6 138.0027.70/25,17
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 7. 2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 115.70 2 118.40 0 117.7013.50/13,0-
C2M 1.  ROUČA Samuel
RAŠNER Martin
2002
1980
Šumperk
Šumperk
132.20 2 134.40 4 134.20 -
C1M 19. 2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 136.80 6 139.80 0 139.8029.40/26,6-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M 11. 7/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 132.15 8 126.37 2 128.3728.08/28,08
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 10. 9/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk - - - - 03:51,6026.90/13,116
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 5. 5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 101.21 2 96.37 0 96.373.10/3,3101
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C1M 12. 9/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 115.44 4 112.73 2 114.7322.39/24,28
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 17. 15/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 00:37,66 - 00:37,40 - 00:37,405.83/18,512
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
K1M 10. 10/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 99.93 2 95.10 0 95.1010.48/12,484
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 82. 14/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 127.92 8 152.60 60 135.9256.64/71,40
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 71. 8/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 144.09 104 126.57 8 134.5751.97/62,90
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 13. 7/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 95.90 2 94.08 2 96.0813.89/16,998
C1M 12. 5/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk 106.42 2 107.19 2 108.4214.39/15,315
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 16. 9/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 96.93 2 94.27 2 96.2719.60/25,686
C1M 18. 6/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk 115.75 6 116.17 0 116.1720.00/20,810
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 27. 12/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk - - - - 11:49,48156.87/28,4-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 27. 10/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk - - - - 11:39,23158.48/29,3-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 76. 9/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 173.11 12 140.91 8 148.9155.24/59,00
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 99. 10/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 156.94 12 188.40 56 168.9472.23/74,70
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 8. 6/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 02:02,50 - 02:01,90 - 02:01,9018.50/17,96
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 13. 3/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 110.70 4 119.50 6 114.7019.00/19,917
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 11. 5/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 01:59,40 - 01:59,30 - 01:59,3013.40/12,76
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 9. 2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk 114.30 2 113.50 0 113.5017.40/18,129
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 23. 5/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk - - - - 19:05,40246.60/27,411
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 23. 5/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk - - - - 16:17,20206.40/26,811
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 20. 3/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk - - - - 19:16,50232.40/25,116
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 24. 4/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk - - - - 16:43,70209.30/26,313
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 15. 4/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk - - - - 12:51,80163.30/26,83
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
K1M 15. 4/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk - - - - 15:54,20238.20/33,33
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 29. 4/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 195.49 4 159.62 8 167.6254.27/47,92
K1M 27. 1/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 126.70 0 123.60 0 123.6032.92/36,335
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 37. 4/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 153.19 8 156.55 52 161.1954.69/51,40
K1M 36. 4/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 129.94 2 125.16 4 129.1638.81/43,034
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 35. 12/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 00:44,54 - 02:24,06 - 00:44,5410.71/31,7-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 24.  ROUČA Samuel 2002 3 TJ Šumperk 106.46 4 107.50 2 109.5021.09/23,9-
C1M 15.  ROUČA Samuel 2002 TJ Šumperk 123.72 2 128.40 2 125.7231.82/33,9-
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
K1M 11. 2/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 128.50 2 127.20 4 130.5028.10/27,46
C2M 5. 1/ZSURBAN Daniel
ROUČA Samuel
2001
2002
3 Šumperk
Šumperk
152.80 0 150.50 4 152.8014.60/10,62
C1M 8. 1/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 151.40 0 149.20 2 151.2033.90/28,90
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
K1M 12. 2/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 141.00 52 134.80 0 134.8029.00/27,45
C1M 8. 1/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 162.80 0 158.60 0 158.6038.50/32,10
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 49. 8/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 119.72 10 126.22 6 129.7244.18/51,656
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 66. 11/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 114.50 8 118.14 6 122.5039.03/46,837
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M    ROUČA Samuel 2002 Šumperk - - - - DNF 0
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
C1M 9. 1/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 140.40 4 141.40 0 141.4038.10/36,90
K1M 13. 2/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 113.80 6 114.20 4 118.2028.00/31,010
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
C1M 10. 1/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 151.40 8 207.50 16 159.4059.50/59,60
K1M 15. 3/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 127.40 6 121.50 10 131.5049.60/60,66
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 9. 3/ZSROUČA Samuel
ŘEZNÍK Vít
2002
2001
Šumperk
Šumperk
170.60 2 168.80 4 172.6049.50/40,20
K1M 12. 2/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 127.60 4 126.60 2 128.6027.80/27,615
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 9. 4/ZSROUČA Samuel
ŘEZNÍK Vít
2002
2001
Šumperk
Šumperk
181.80 4 183.20 4 185.8057.20/44,50
K1M 13. 1/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 136.70 0 133.40 0 133.4027.00/25,417
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 19. 3/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 96.20 0 101.96 6 96.2018.84/24,452
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 40. 17/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 01:12,00 - 01:10,80 - 01:10,8024.60/53,20
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 36. 13/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 01:08,35 - 01:08,44 - 01:08,3523.31/51,80
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 48. 17/ZMROUČA Samuel 2002 3 Šumperk 126.56 8 114.37 6 120.3741.90/53,424
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 18. 7/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 02:14,70 - 02:16,90 - 02:14,7030.40/29,11
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 25. 5/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 145.20 12 125.00 4 129.0047.00/57,311
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 18. 7/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 01:59,20 - 01:58,80 - 01:58,8034.00/40,10
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1M 29. 6/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 111.40 10 95.90 6 101.9047.30/86,66
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 25. 11/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 02:20,60 - 02:25,70 - 02:20,6045.80/48,30
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1M 29. 7/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 130.00 4 123.40 2 125.4044.30/54,66
10.05.2014 Sprint v Kroměříži
K1M 24. 10/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 02:24,60 - 02:15,70 - 02:15,7043.90/47,80
10.05.2014 Slalom v Kroměříži
K1M 31. 8/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 124.50 2 123.10 4 126.5042.70/51,04
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 32. 3/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk - - - - 24:20,50463.00/46,43
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 39.  ROUČA Samuel 2002 0 Šumperk - - - - 17:34,40395.10/59,90
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 38. 4/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk - - - - 24:23,10490.90/50,50
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 36. 3/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk - - - - 16:43,60344.70/52,32
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 79. 16/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 198.30 60 205.60 56 258.30173.80/205,70
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1M 33. 19/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk - - - - 09:17,40159.50/40,1-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 84. 15/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 174.20 56 178.00 4 182.0091.80/101,81
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
C1M 12.  ROUČA Samuel 2002 Šumperk 01:50,31 - 01:51,59 - 01:50,3149.61/81,7-
K1M 45.  ROUČA Samuel 2002 Šumperk 02:49,02 - 02:41,79 - 02:41,79117.16/262,5-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
K1M 71.  ROUČA Samuel 2002 TJ Šumperk 174.88 2 171.78 2 173.7864.92/59,6-
04.08.2013 Slalom v Brně
K1M 49. 7/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 162.30 14 214.00 62 176.3096.00/119,60
03.08.2013 Slalom v Brně
K1M 42. 4/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 141.50 12 154.60 54 153.5074.00/93,12
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 36. 8/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 172.50 56 174.70 2 176.7078.50/79,90
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 41. 12/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk 160.00 210 0.00 999 370.00275.70/292,40
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.06.17 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.15 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.06.15 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.15 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.05.14 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.13 updated from RVP
Rouča SamuelTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.09.12 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
35.K1M 5/6 30
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.K1M 4/6 188
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.K1M 4/4 841
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 2/2 55
6.C2M
Rudorfer Martin
2/2 28
12.K1M 3/3 448

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.K1M 4/6 72
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
93.C1M 2/2 119
53.K1M 4/4 767
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/7 64
4.C2M
Urban Daniel
2/2 38
20.C2M
Holínek Svatopluk
2/2 14
8.K1M 5/7 470
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
61.K1M 2/2 48
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 3/3 142

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
50.C1M 2/2 2
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
178.C1M 2/2 12
157.K1M 2/2 211
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/11 49
36.C2M
Holínek Svatopluk
2/2 8
3.K1M 5/12 504

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
96.C1M 5/6 61
67.K1M 5/8 469
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/5 44
16.C2M
Rašner Martin
1/1 14
8.K1M 5/7 316
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.K1M 4/4 39
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/8 57

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
255.K1M 2/2 93
Slalom: Oblastní žebříček Morava
58.C1M 5/6 2
40.C2M
Urban Daniel
1/1 2
 C2M
Řezník Vít
2/2 0
30.K1M 5/14 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
80.K1M 5/10 6

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
150.K1M 5/6 3

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí27.27.41.32.37.28.37.51.59.61.
odstup % *)17,415,735,618,722,421,018,829,127,629,4
% poražených soupeřů *)31,629,7---24,47,730,862,551,042,640,0
pořadí201620172018celkem
průměr60.044.032.040.0
medián59372837
modus59372727
počet závodů22610
průměrný odstup od vítěze % *)28,524,021,823,6
průměrné % poražených soupeřů *)41,356,820,732,0
počet jízd441220
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
16,7%
3
30,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rouča Samuelsl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí44.22.15.8.15.
odstup % *)105,627,225,621,933,9
% poražených soupeřů *)10,466,164,169,630,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr15.08.015.033.020.8
medián158152215
modus158152215
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze % *)33,921,925,666,442,8
průměrné % poražených soupeřů *)30,069,664,138,348,0
počet jízd222410
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí6.27.32.37.8.14.22.7.41.9.24.71.
odstup % *)7,215,718,722,49,617,421,316,639,711,923,959,6
% poražených soupeřů *)95,529,724,47,793,989,875,692,950,091,175,315,7
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr71.024.025.014.511.025.524.8
medián71249782722
modus712497866
počet závodů11222412
průměrný odstup od vítěze % *)59,623,925,819,013,516,022,0
průměrné % poražených soupeřů *)15,775,370,684,391,939,361,8
počet jízd22444824
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%
2
8,3%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí13.27.15.13.13.27.27.26.37.51.37.32.59.61.60.58.55.54.62.58.82.71.76.99.
odstup %19,713,410,215,210,419,913,114,418,829,124,327,127,629,431,935,730,124,644,237,971,462,959,074,7
% poražených soupeřů90,078,788,790,590,980,777,279,862,551,066,772,342,640,045,447,754,656,242,547,722,134,636,419,7
pořadí2015201620172018celkem
průměr74.757.835.018.046.4
medián7158321351
modus5854371313
počet závodů666624
průměrný odstup od vítěze %58,329,921,114,831,0
průměrné % poražených soupeřů33,847,868,386,659,1
počet jízd1211121247
lepší 1. jízda2
33,3%
3
50,0%
4
66,7%
3
50,0%
12
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
9,1%
0
0,0%
2
16,7%
3
6,4%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rouča Samuelsl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 75
19.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí23.22.12.5.6.11.12.12.18.
odstup %53,927,222,211,914,228,024,215,320,8
% poražených soupeřů56,966,154,282,680,054,552,262,143,3
pořadí201520162017celkem
průměr10.712.022.513.4
medián11122212
modus12122212
počet závodů6129
průměrný odstup od vítěze %19,122,240,524,2
průměrné % poražených soupeřů62,554,261,561,3
počet jízd122418
lepší 1. jízda2
33,3%
0
0,0%
1
50,0%
3
33,3%
čistých jízd3
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
16,7%

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 120
19.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 102
15.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí8.2.4.3.6.14.8.4.11.10.9.13.5.10.13.16.49.66.
odstup %13,25,911,512,34,717,412,511,69,59,714,823,33,312,416,925,651,646,8
% poražených soupeřů92,099,297,797,595,989,891,396,290,091,187,183,195,189,787,584,257,142,5
pořadí20142015201620172018celkem
průměr57.510.96.07.74.713.9
medián49104649
modus49104324
počet závodů2823318
průměrný odstup od vítěze %49,214,412,111,510,216,8
průměrné % poražených soupeřů49,888,593,894,496,387,1
počet jízd41646636
lepší 1. jízda2
100,0%
3
37,5%
1
50,0%
1
33,3%
1
33,3%
8
44,4%
čistých jízd0
0,0%
3
18,8%
1
25,0%
1
16,7%
1
16,7%
6
16,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Rouča Samuelsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
pořadí13.19.26.12.8.7.8.3.4.23.9.9.8.14.6.8.13.9.13.12.22.21.6.11.17.29.37.8.8.9.10.
odstup %14,815,724,99,319,211,522,114,218,720,913,215,715,820,410,319,851,427,724,724,416,721,68,818,125,147,951,428,932,136,959,6
% poražených soupeřů73,364,041,973,858,864,761,184,676,938,961,955,656,345,875,063,2---38,536,842,146,248,754,537,546,715,27,7------------
pořadí20142015201620172018celkem
průměr16.815.411.39.716.013.0
medián917981310
modus8698138
počet závodů65117231
průměrný odstup od vítěze %42,818,122,217,115,323,9
průměrné % poražených soupeřů3,846,746,766,068,744,2
počet jízd12102113359
lepší 1. jízda2
33,3%
2
40,0%
3
27,3%
5
71,4%
2
100,0%
14
45,2%
čistých jízd4
33,3%
3
30,0%
2
9,5%
4
30,8%
0
0,0%
13
22,0%

Kategorie C2M

Rouča Samuelsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 82
05.07.15
sl 115
17.08.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí5.7.2.2.3.2.4.5.2.5.9.9.
odstup %14,114,41,11,73,52,810,77,80,510,640,244,5
% poražených soupeřů73,364,793,893,871,485,757,160,093,342,920,020,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr7.72.04.52.36.04.6
medián924254
modus924252
počet závodů3124212
průměrný odstup od vítěze %31,80,59,22,314,312,7
průměrné % poražených soupeřů27,693,358,686,269,064,7
počet jízd6248222
lepší 1. jízda3
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
2
50,0%
1
50,0%
9
75,0%
čistých jízd1
16,7%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
9,1%

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí6.2.3.3.9.1.1.3.2.2.9.13.3.3.9.9.6.2.8.8.3.4.15.18.6.9.8.13.9.27.36.11.12.13.15.12.13.19.48.25.29.29.31.79.84.49.42.36.41.
odstup %8,15,05,65,77,80,00,010,26,15,311,812,63,43,914,515,316,74,217,519,72,87,517,420,217,326,015,819,918,136,343,027,427,431,060,627,625,424,453,457,386,654,651,0205,7101,8119,693,179,9292,4
% poražených soupeřů95,199,195,997,690,4100,0100,095,297,697,691,587,894,694,785,587,393,598,781,180,695,693,383,381,380,871,482,965,781,062,955,137,531,353,841,766,770,079,349,546,734,939,136,215,219,45,918,012,5---
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr55.222.911.16.43.03.717.1
medián421996239
modus361293123
počet závodů6147127349
průměrný odstup od vítěze %148,743,319,210,85,06,237,1
průměrné % poražených soupeřů11,850,378,190,496,996,768,9
počet jízd1128142414596
lepší 1. jízda4
66,7%
3
21,4%
2
28,6%
5
41,7%
4
57,1%
2
66,7%
20
40,8%
čistých jízd0
0,0%
6
21,4%
4
28,6%
10
41,7%
2
14,3%
2
40,0%
24
25,0%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Rouča Samuelsl 75
19.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí12.5.6.
odstup %22,211,914,2
% poražených soupeřů54,282,680,0
pořadí20152016celkem
průměr5.512.07.7
medián5126
modus5125
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %13,122,216,1
průměrné % poražených soupeřů81,354,272,3
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
33,3%

Kategorie K1M

Rouča Samuelsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí8.4.11.10.
odstup %12,511,69,59,7
% poražených soupeřů91,396,290,091,1
pořadí20152016celkem
průměr10.56.08.3
medián1048
modus1044
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %9,612,110,8
průměrné % poražených soupeřů90,693,892,2
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí22.19.
odstup %18,516,9
% poražených soupeřů72,078,3
pořadí2017celkem
průměr20.520.5
medián1919
modus1919
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,717,7
průměrné % poražených soupeřů75,275,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí27.27.33.
odstup %28,429,340,1
% poražených soupeřů45,844,715,8
pořadí20132015celkem
průměr33.027.029.0
medián332727
modus332727
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %40,128,832,6
průměrné % poražených soupeřů15,845,335,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
pořadí22.19.15.10.
odstup %18,516,918,513,1
% poražených soupeřů72,078,353,369,0
pořadí20152017celkem
průměr12.520.516.5
medián101915
modus101910
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,817,716,8
průměrné % poražených soupeřů61,275,268,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí22.19.23.23.24.20.15.15.32.39.38.36.
odstup %18,516,926,827,426,325,133,326,846,459,950,552,3
% poražených soupeřů72,078,337,137,141,048,626,326,324,47,314,020,5
pořadí201420152017celkem
průměr36.320.020.525.5
medián36201923
modus32151915
počet závodů46212
průměrný odstup od vítěze %52,327,617,734,2
průměrné % poražených soupeřů16,636,175,236,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Rouča Samuelsp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí26.22.27.37.11.35.45.
odstup %18,119,034,657,910,231,7262,5
% poražených soupeřů47,959,625,75,378,717,1---
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr45.035.024.027.022.026.029.0
medián45351127222627
modus45351127222611
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze %262,531,734,034,619,018,162,0
průměrné % poražených soupeřů0,017,142,025,759,647,933,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí12.17.
odstup %20,918,5
% poražených soupeřů71,154,3
pořadí2015celkem
průměr14.514.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,719,7
průměrné % poražených soupeřů62,762,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Rouča Samuelsj 58
17.05.17
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
pořadí4.8.11.40.36.18.18.25.24.
odstup %9,717,912,753,251,829,140,148,347,8
% poražených soupeřů91,253,347,411,422,239,329,225,025,8
pořadí201420152017celkem
průměr26.89.54.020.4
medián248418
modus188418
počet závodů6219
průměrný odstup od vítěze %45,115,39,734,5
průměrné % poražených soupeřů25,550,491,238,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále