Janů Veronika, 2005, UP Olomouc

Janů Veronika, 2005

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 2+   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 2/DM 24.9923,2
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 18. 4/DM 15.3314,7
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 5. 1/DM 8.529,3
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 17. 5/DM 19.6623,9
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 5. 1/DM 10.9712,6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 62. 20/DM 124.44156,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 22. 8/DM 114.3015,8
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 10. 4/DM 87.2410,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 22. 8/DM 141.2320,1
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 12. 4/DM 96.5911,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 21. 7/DM 7.5115,4
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 4/DM 8.8316,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 20. 6/DM 6.5813,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 12. 4/DM 16.2731,1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 2. 1/DM 2.902,6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 6. 3/DM 6.806,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 3. 1/ZS 2.402,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 7. 4/ZS 6.205,5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
10. 5/ZS 40.5027,6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
   
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 2. 1/ZS 0.400,3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 5. 3/ZS 7.105,7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
6. 3/ZS 10.106,2
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
   
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 9. 2/ZS 26.0626,2
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 31. 9/ZS 29.3630,5
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 8. 2/ZS 13.0511,4
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 18. 3/ZS 20.8521,3
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 17. 5/ZS 6.4815,5
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 14. 3/ZS 14.7233,8
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 5. 1/ZS 23.7422,2
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 16. 4/ZS 28.3527,2
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 6. 6/ZS 5.0510,8
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 2. 2/ZS 3.316,2
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 3. 3/ZS 0.840,8
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 4. 4/ZS 2.933,2
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 3.667,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 32. 4/ZS 12.8727,0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/ZS 1.963,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 14. 2/ZS 13.9425,6
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 27.379,7
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 41. 5/ZS 13.3827,0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/ZS 16.465,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 18. 3/ZS 17.9433,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 16. 4/ZS 141.2219,0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 6. 2/ZS 88.1010,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 20. 5/ZS 165.7222,2
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 9. 2/ZS 120.7414,5
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1. 1/ZS
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 8. 8/ZS 8.218,1
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1. 1/ZS
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 5. 5/ZS 8.548,4
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 12. 1/ZS 20.0017,4
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 27.   25.6323,9
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 14. 1/ZS 22.9520,9
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 30. 7/ZS 26.7725,9
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 24. 4/ZS 14.0722,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 14. 3/ZS 14.6920,1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 24. 3/ZS 12.0818,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 13. 2/ZS 11.6715,7
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 6. 3/ZS 3.908,4
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 3. 2/ZS 8.1016,3
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2W sjezd
DOLEŽALOVÁ Bára
1. 1/ZS
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 4/ZS 103.4685,4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 26. 5/ZS 33.4529,6
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 3/ZS 48.3541,4
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 14. 3/ZS 19.5917,7
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 3. 2/ZS 6.105,2
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 3. 2/ZS 7.106,4
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
3. 2/ZS 15.9010,1
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 21. 3/ZS 189.9218,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 27. 4/ZS 219.5121,6
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 1. 1/ZS
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 4. 4/ZS 6.245,4
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 1. 1/ZS
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 4. 4/ZS 3.292,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 2/ZS 171.0017,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 5. 1/ZS 50.405,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 10. 3/ZS 161.7016,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 4. 1/ZS 83.908,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 7. 3/ZS 7.608,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 8. 4/ZS 7.208,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
7. 2/ZS 9.109,1
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 10. 4/ZS 14.6015,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 11. 4/ZS 12.6014,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
5. 2/ZS 13.0013,0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
KNEBLOVÁ Klára
   
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 17. 4/ZS 67.4568,6
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 21. 4/ZS 24.2028,4
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 21. 6/ZS 80.9592,1
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 40. 10/ZS 41.1648,7
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 21. 4/ZS 14.3221,2
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 12. 3/ZS 23.7531,6
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 16. 5/ZS 30.3128,5
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 24. 4/ZS 22.8322,2
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 6.0312,0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 7/ZS 7.8613,5
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 7. 6/ZS 12.5215,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 35. 6/ZS 13.3126,8
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 34. 7/ZS 18.2036,8
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 13. 11/ZS 25.9926,8
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 9. 8/ZS 17.1818,6
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C2X slalom
NOVÁK Matyáš
3. 3/ZS 93.0167,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 27. 11/ZS 231.6229,5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 14. 5/ZS 162.9017,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 29. 10/ZS 223.4528,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 14. 3/ZS 167.2617,9
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 23. 5/ZS 126.72113,9
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 42. 8/ZS 52.6150,9
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 23. 5/ZS 240.05207,9
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 51. 12/ZS 158.09153,6
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 18. 4/ZS 65.9064,6
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 37. 7/ZS 45.5145,8
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 18. 2/ZS 58.4454,7
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 39. 6/ZS 48.2349,4
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 2. 1/ZS 9.607,5
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 6. 1/ZS 8.407,3
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2X slalom
NOVÁK Matyáš
2. 1/ZS 0.100,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 2. 1/ZS 11.6010,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 11. 1/ZS 11.3010,7
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2X slalom
NOVÁK Matyáš
2. 1/ZS 1.100,8
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 9. 4/ZS 30.5027,4
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 9. 4/ZS 21.8020,1
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
NOVÁK Matyáš
4. 2/ZS 26.1020,1
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 5. 2/ZS 5.304,5
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
4. 2/ZS 16.8012,0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 5. 4/ZS 10.308,2
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 8. 3/ZS 6.205,0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
NOVÁK Matyáš
3. 2/ZS 20.4014,3
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 4. 2/ZS 11.608,8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 35. 8/ZS 149.0327,2
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 34. 7/ZS 150.6027,6
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 10. 9/ZS 21.8919,9
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 13. 12/ZS 27.6824,0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
NOVÁK Matyáš
1. 1/ZS
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 5/ZS 240.7023,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 16. 6/ZS 213.5023,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 16. 4/ZS 204.2022,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 17. 5/ZS 264.7025,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 2/ZS 128.8022,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 14. 2/ZS 163.5022,2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 2/ZS 165.7022,7
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 2/ZS 116.3020,6
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 18. 5/ZM 19.4018,3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 14. 4/ZM 31.5028,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
JANŮ Filip
4. 1/DM 14.5012,1
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 22. 5/ZM 25.6025,0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 16. 4/ZM 32.1029,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
JANŮ Filip
5. 1/DM 19.9016,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 21. 5/ZM 13.0932,5
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 15. 3/ZM 22.5750,7
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 17. 3/ZM 57.1750,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 39. 4/ZM 45.2544,6
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 11. 3/ZM 54.8048,9
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 23. 11/ZM 41.6440,0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 16. 6/ZM 83.2427,4
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 12. 4/ZM 105.8731,2
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 10. 3/ZM
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 9. 3/ZM
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 12. 5/ZM 20.0817,1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 20. 7/ZM 14.6113,3
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 13. 5/ZM 24.6921,9
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 23. 8/ZM 16.8515,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 30. 5/ZM 180.7732,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 15. 3/ZM 150.6723,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 34. 5/ZM 346.0535,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 16. 4/ZM 283.2023,7
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 9. 3/ZM 25.5324,7
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 20. 7/ZM 18.0718,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 11. 4/ZM 42.6934,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 13. 4/ZM 7.1820,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 9. 4/ZM 8.7522,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 21. 6/ZM 27.6323,6
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 33. 3/ZM 71.8662,1
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 36. 3/ZM 88.3077,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 25. 3/ZM 18.4038,2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 27. 3/ZM 24.2449,6
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 6. 3/ZM 11.7025,6
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 7. 3/ZM 37.0033,4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
JANŮ Filip
3. 2/DM 25.8023,2
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 5. 3/ZM 13.2024,9
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
DOLEŽALOVÁ Bára
6. 4/ZM 13.1023,6
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 10. 3/ZM 25.2025,1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 8. 3/ZM 30.2025,3
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
5.   48.3031,1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 9. 3/ZM 19.0016,8
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1W slalom 7. 3/ZM 38.0033,9
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
5. 1/ZM 53.9036,4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 10. 4/ZM 21.4021,4
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 2/ZM 15.6013,7
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 1/ZM 28.5021,6
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 9. 2/ZM 24.2023,5
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZM 36.7031,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 17. 3/ZM 319.7030,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 17. 3/ZM 264.0029,6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 16. 2/ZM 269.9031,7
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 16. 2/ZM 288.2028,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 17.   330.4039,2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 16.   286.1033,9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 16. 4/ZM 295.8035,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 31. 5/ZM 37.2034,8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
JANŮ Filip
11. 2/ZS 21.2016,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 16. 4/ZM 43.1037,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 30. 4/ZM 32.4027,2
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
JANŮ Filip
10. 3/ZS 29.8021,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 18. 4/ZM 48.6039,6
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd    
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W sjezd    
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom    
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1W slalom    
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 12. 3/ZM 35.1033,1
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 24. 6/ZM 33.9437,2
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 12. 2/ZM 62.3057,8
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 13. 4/ZM 15.7938,7
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 6. 2/ZM
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 36. 12/ZM 91.9999,4
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 32. 5/ZM 218.3938,8
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 18. 4/ZM 217.7533,3
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 36. 4/ZM 364.6837,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 15. 2/ZM 382.2333,6
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 5. 1/ZM 9.6015,8
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 8. 2/ZM 23.6024,3
05.06.2016 Sprint v Kroměříži C1W sjezd 2. 1/ZM 8.8011,8
05.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 3. 2/ZM 10.608,7
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 5. 1/ZM 9.5015,8
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 5. 2/ZM 16.7014,7
04.06.2016 Sprint v Kroměříži C1W sjezd 2. 1/ZM 7.309,5
04.06.2016 Slalom v Kroměříži C1W slalom 3. 2/ZM 42.1031,0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 14. 3/ZM 46.6735,4
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 18. 3/ZM 41.1836,9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1W slalom 13. 3/ZM 40.1440,5
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 18. 3/ZM 32.0537,6
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 53. 2/ZM 77.3986,8
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 52. 2/ZM 65.2672,0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 7. 2/ZM 16.5237,9
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 9. 3/ZM 43.4039,1
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 5. 3/ZM 16.4428,0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
11. 2/ZM 135.10116,6
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 5. 3/ZM 44.1033,9
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 34. 4/ZM
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 13. 3/ZM 29.1029,8
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 9. 3/ZM 27.9023,8
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 13. 3/ZM 29.4029,3
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 9. 3/ZM 40.5034,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 17. 3/ZM 332.0033,8
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 3/ZM 248.8028,8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 18. 3/ZM 340.4034,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 19. 3/ZM 281.1032,9
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PW slalom 5. 3/PZZ 21.6015,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 5.   8.706,6
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci PW slalom 5. 3/PZZ 32.9023,3
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 5.   11.608,7
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 7. 4/PZZ 16.1814,9
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 10. 7/PZZ 37.1934,2
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 5. 3/PZZ 13.8512,8
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom 10. 6/PZZ 41.9538,7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 34. 4/PZ 39.9335,0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 19. 3/PZ 67.1853,7
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 35. 4/PZ 41.5334,2
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 18. 3/PZ 66.1451,3
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 10. 4/PZZ 31.7128,2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 23. 7/PZZ 74.2866,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 11. 4/PZZ 25.1323,2
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 22. 7/PZZ 52.4948,4
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 7. 4/PZZ 14.3011,9
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 9. 5/PZZ 55.6046,4
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 7. 4/PZZ 21.6017,5
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 10. 5/PZZ 57.3046,5
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 7. 3/PZZ 24.3822,3
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 13. 3/PZZ 62.8757,6
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 7. 4/PZZ 37.9736,5
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna PW slalom 9. 5/PZZ 66.9364,3
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 6. 4/PZZ 20.8017,3
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 10. 6/PZZ 52.6043,8
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 6. 3/PZZ 15.2011,9
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 12. 6/PZZ 61.1047,8
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 5. 3/PZZ 23.4018,6
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
5. 3/PZZ 39.8028,9
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
5. 3/PZZ 38.0028,4
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom
předžáci
15. 9/PZZ 712.60533,4
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
6. 2/PZZ 33.0823,6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
3. 2/PZZ 26.1319,9
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
7. 2/PZZ 23.7017,2
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
7. 2/PZZ 25.9017,7
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
10. 3/PZZ 31.1428,0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
8. 2/PZZ 41.4535,3
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
8. 3/PZZ 29.0019,6
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom
předžáci
7. 2/PZZ 34.7323,6
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
9.   73.3054,9
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
9. 2/PZZ 88.2092,6
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
9. 3/PZZ 48.4033,6
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
předžáci
11. 3/PZZ 158.00126,0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom
předžáci
11. 3/PZZ 177.50136,7
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
27. 10/PZZ 420.50321,0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
24. 8/PZZ 269.64211,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 29.11.19 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 14.05.18 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.05.16 updated from RVP
Janů VeronikaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.09.13 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4992|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 3/3 212
12.K1W 3/3 95
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 1/1 56
11.K1W 1/1 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 2/2 64
21.K1W 2/2 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 4/4 76
12.K1W 4/4 86

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 217
15.K1W 4/6 106
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 225
13.C2X
Kratochvíl Lukáš
2/2 14
25.C2X
Doležalová Bára
3/3 3
3.K1W 5/7 311
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 3/4 93
28.K1W 5/6 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 92
 C2W
Doležalová Bára
1/1 0
20.K1W 5/12 181

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/6 122
37.K1W 4/6 27
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Novák Matyáš
4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/7 76
4.C2X
Novák Matyáš
5/11 57
 C2X
Kneblová Klára
1/1 0
7.K1W 5/11 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 3/3 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 2/2 13
44.K1W 5/5 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/11 60

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 3/3 20
103.K1W 3/3 44
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/9 40
29.C2M
Janů Filip
1/1 6
32.C2M
Doležalová Bára
2/2 5
10.C2X
Janů Filip
2/2 12
20.K1W 5/9 85
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 2/2 80
32.K1W 4/4 78
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 3/3 54
40.K1W 5/5 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 1
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
36.K1W 5/14 31

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 2/2 4
115.K1W 2/2 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/9 10
15.C2M
Janů Filip
2/2 26
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
27.K1W 5/9 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
58.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 3/3 2
32.K1W 5/8 7

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 3/3 0
 PW 5/15 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1W1215-20-
K1W2128373241

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
C1W1215--
K1W1215373655

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015
C1W61-373740
K1W169159103115155
C2X-65---
PW----22

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1W1326171820
K1W3755444058

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142013
C1W6181116---
K1W11372027---
C2X-253610----
C2M---3263---
C2W-----30--
K1M-----112153208
PW-----5--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
C1W89-2212
K1W1220263632
C2W-7---
C2M---47-
Fotky nenalezeny.
0|4992|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 3/3 212
12.K1W 3/3 95
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 1/1 56
11.K1W 1/1 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 2/2 64
21.K1W 2/2 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 4/4 76
12.K1W 4/4 86

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 217
15.K1W 4/6 106
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 225
13.C2X
Kratochvíl Lukáš
2/2 14
25.C2X
Doležalová Bára
3/3 3
3.K1W 5/7 311
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 3/4 93
28.K1W 5/6 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 92
 C2W
Doležalová Bára
1/1 0
20.K1W 5/12 181

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/6 122
37.K1W 4/6 27
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Novák Matyáš
4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/7 76
4.C2X
Novák Matyáš
5/11 57
 C2X
Kneblová Klára
1/1 0
7.K1W 5/11 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1W 3/3 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 2/2 13
44.K1W 5/5 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.K1W 5/11 60

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
36.K1W 2/2 11
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 3/3 20
103.K1W 3/3 44
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/9 40
29.C2M
Janů Filip
1/1 6
32.C2M
Doležalová Bára
2/2 5
10.C2X
Janů Filip
2/2 12
20.K1W 5/9 85
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C1W 2/2 80
32.K1W 4/4 78
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 3/3 54
40.K1W 5/5 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 1
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
36.K1W 5/14 31

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 2/2 4
115.K1W 2/2 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 5/9 10
15.C2M
Janů Filip
2/2 26
 C2M
Doležalová Bára
1/1 0
27.K1W 5/9 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
58.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 3/3 2
32.K1W 5/8 7

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
 PW 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 K1M 3/3 0
 PW 5/15 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1W1215-20-
K1W2128373241

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019201820172016
C1W1215--
K1W1215373655

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015
C1W61-373740
K1W169159103115155
C2X-65---
PW----22

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1W1326171820
K1W3755444058

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142013
C1W6181116---
K1W11372027---
C2X-253610----
C2M---3263---
C2W-----30--
K1M-----112153208
PW-----5--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
C1W89-2212
K1W1220263632
C2W-7---
C2M---47-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
86 59 27 61 33 2 268
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ25.921.01832
K1W34.933.01418
C1W14.314.0514
veřejné závody9.68.05149
K1W13.610.0944
C1W7.97.0340
PW9.49.0723
K1M10.18.0718
C2X3.83.0116
C2M7.55.056
C2W5.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,032
K1W00,000,000,000,018
C1W00,000,000,000,014
veřejné závody74,764,0117,42416,1149
K1W00,000,012,312,344
C1W410,0410,0512,51332,540
PW00,000,000,000,023
K1M00,000,015,615,618
C2X318,8212,5318,8850,016
C2M00,000,0116,7116,76
C2W00,000,000,000,02
Celkem73,963,3116,12413,3181
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ6420383234,7
K1W369602700,0
C1W28107839310,7
veřejné závody2944268158027,2
K1W8635443237,2
C1W7920432632,9
PW4627061021,7
K1M35273078411,4
C2X3255417515,6
C2M121521300,0
C2W441375,0
Celkem3586306188323,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí5.3.16.17.11.
odstup % *)22,20,828,550,548,9
% poražených soupeřů *)81,890,031,827,347,4
pořadí201720182019celkem
průměr14.016.04.010.4
medián1116311
modus111633
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze % *)49,728,511,530,2
průměrné % poražených soupeřů *)37,431,885,955,7
počet jízd42410
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí16.4.24.7.39.23.
odstup % *)27,23,222,215,244,640,0
% poražených soupeřů *)70,094,059,689,526,953,2
pořadí201720182019celkem
průměr31.015.510.018.8
medián237416
modus23744
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze % *)42,318,715,225,4
průměrné % poražených soupeřů *)40,174,682,065,5
počet jízd44412
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
8,3%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí12.5.5.9.8.12.14.15.12.17.21.23.23.18.18.
odstup %23,29,312,626,211,417,420,985,441,468,692,1113,9207,964,654,7
% poražených soupeřů62,185,785,752,956,352,251,922,242,123,84,8---4,319,026,1
pořadí201820192020celkem
průměr20.011.77.314.1
medián1812514
modus1812512
počet závodů66315
průměrný odstup od vítěze %100,333,815,156,6
průměrné % poražených soupeřů13,046,377,839,3
počet jízd1212630
lepší 1. jízda3
50,0%
4
66,7%
1
33,3%
8
53,3%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
2
33,3%
3
10,0%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí18.17.62.31.18.27.30.26.14.21.40.42.51.37.39.33.36.53.52.
odstup %14,723,9156,030,521,323,925,929,617,728,448,750,9153,645,849,462,177,986,872,0
% poražených soupeřů73,474,23,247,470,752,747,356,177,264,935,026,812,340,038,723,818,68,810,5
pořadí20162017201820192020celkem
průměr52.534.538.324.332.334.1
medián523339261833
modus523321141718
počet závodů2266319
průměrný odstup od vítěze %79,470,062,824,864,953,6
průměrné % poražených soupeřů9,721,236,358,650,341,1
počet jízd441212638
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
33,3%
1
16,7%
3
100,0%
8
42,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
2,6%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.1.1.1.9.12.13.12.12.19.18.
odstup %0,00,00,00,00,017,121,933,157,853,751,3
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,042,950,050,015,415,4---5,6
pořadí2015201620172019celkem
průměr18.512.011.31.09.0
medián181212112
modus1812911
počet závodů223411
průměrný odstup od vítěze %52,545,513,00,021,4
průměrné % poražených soupeřů2,815,447,6100,052,7
počet jízd436821
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
66,7%
2
50,0%
4
36,4%
čistých jízd1
25,0%
1
33,3%
3
50,0%
4
50,0%
9
42,9%

Kategorie C2X

Janů Veronikasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí1.3.1.1.
odstup %0,067,10,00,0
% poražených soupeřů100,0------100,0
pořadí2018celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %16,816,8
průměrné % poražených soupeřů50,050,0
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí8.5.4.4.13.9.10.13.10.20.23.24.36.34.35.
odstup %8,18,45,42,726,818,619,924,00,013,315,637,299,435,034,2
% poražených soupeřů86,592,394,294,170,781,079,573,950,053,748,839,57,926,727,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr34.530.017.711.35.316.5
medián34242010413
modus3424101344
počet závodů2234415
průměrný odstup od vítěze %34,668,39,622,36,123,2
průměrné % poražených soupeřů27,223,750,876,391,861,8
počet jízd4468830
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
0
0,0%
4
26,7%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
3
50,0%
0
0,0%
1
12,5%
6
20,0%

Kategorie PW

Janů Veronikasl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí23.22.13.9.
odstup %66,048,457,664,3
% poražených soupeřů45,050,025,046,7
pořadí2015celkem
průměr16.816.8
medián1313
modus99
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %59,159,1
průměrné % poražených soupeřů41,741,7
počet jízd1616
lepší 1. jízda2
25,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí2.3.2.1.1.3.1.1.7.10.2.2.9.5.4.14.16.9.11.7.8.7.3.4.16.18.3.3.14.13.5.9.9.
odstup %2,62,00,30,00,05,20,00,08,515,87,510,127,48,28,828,729,424,734,133,425,333,921,631,237,139,68,731,035,440,533,923,834,6
% poražených soupeřů95,292,696,3100,0100,086,7100,0100,076,065,493,393,855,675,081,345,837,565,254,533,312,550,033,3---25,022,760,060,013,320,0---------
pořadí20162017201820192020celkem
průměr10.08.85.61.72.06.7
medián985125
modus372123
počet závodů9977133
průměrný odstup od vítěze %31,629,112,31,12,619,5
průměrné % poražených soupeřů22,336,977,296,595,255,9
počet jízd18181414266
lepší 1. jízda6
66,7%
4
44,4%
3
42,9%
5
71,4%
0
0,0%
18
54,5%
čistých jízd6
33,3%
3
16,7%
6
42,9%
5
35,7%
1
50,0%
21
31,8%

Kategorie C2M

Janů Veronikasl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
pořadí3.5.5.11.10.11.
odstup %23,231,136,416,521,7116,6
% poražených soupeřů83,333,320,067,770,0---
pořadí20162017celkem
průměr10.74.37.5
medián1155
modus1155
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %51,630,240,9
průměrné % poražených soupeřů45,945,545,7
počet jízd6612
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Janů Veronikasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí5.5.
odstup %6,68,7
% poražených soupeřů87,988,6
pořadí2015celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %7,67,6
průměrné % poražených soupeřů88,388,3
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd6
75,0%
6
75,0%

Kategorie C2X

Janů Veronikasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí10.6.3.7.5.1.3.2.2.4.4.3.1.1.4.5.
odstup %27,66,210,19,113,00,067,10,10,820,112,014,30,00,012,116,9
% poražených soupeřů30,864,360,066,778,9100,0---75,075,070,062,571,4---100,066,755,6
pořadí201720182019celkem
průměr4.53.06.33.8
medián4363
modus4131
počet závodů211316
průměrný odstup od vítěze %14,512,414,613,1
průměrné % poražených soupeřů61,263,651,761,1
počet jízd422632
lepší 1. jízda0
0,0%
8
72,7%
3
100,0%
11
68,8%
čistých jízd2
50,0%
3
13,6%
0
0,0%
5
15,6%

Kategorie K1M

Janů Veronikasl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
pořadí5.15.6.3.7.7.10.8.8.7.9.9.9.11.11.27.24.
odstup %28,9533,423,619,917,217,728,035,319,623,654,992,633,6126,0136,7321,0211,6
% poražených soupeřů63,6---75,090,045,550,043,856,312,525,020,027,311,1------3,711,5
pořadí201320142015celkem
průměr25.58.110.010.4
medián24859
modus24757
počet závodů213217
průměrný odstup od vítěze %266,348,4281,1101,4
průměrné % poražených soupeřů7,635,131,831,5
počet jízd326635
lepší 1. jízda1
50,0%
9
69,2%
1
33,3%
11
61,1%
čistých jízd0
0,0%
4
15,4%
0
0,0%
4
11,4%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 58
15.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí6.7.5.8.5.3.4.4.8.11.13.9.6.11.9.5.8.10.13.18.22.20.21.10.9.10.6.9.31.30.8.5.18.18.9.13.13.
odstup %6,45,55,78,18,46,45,42,78,514,526,818,67,310,720,14,55,019,924,018,325,018,523,625,116,821,413,723,534,827,224,314,736,937,639,129,829,3
% poražených soupeřů85,387,891,786,592,391,394,294,184,177,370,781,082,866,763,688,979,479,573,954,143,256,855,652,655,659,166,755,625,031,036,466,732,032,042,942,947,8
pořadí20162017201820192020celkem
průměr16.113.99.45.16.011.2
medián13109569
modus1398469
počet závodů99117137
průměrný odstup od vítěze %30,420,714,56,06,418,1
průměrné % poražených soupeřů39,655,577,191,185,365,6
počet jízd18182213172
lepší 1. jízda2
22,2%
7
77,8%
4
36,4%
2
28,6%
1
100,0%
16
43,2%
čistých jízd8
44,4%
6
33,3%
10
45,5%
3
23,1%
0
0,0%
27
37,5%

Kategorie PW

Janů Veronikasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
pořadí5.5.10.10.9.10.10.12.5.
odstup %15,423,334,238,746,446,543,847,818,6
% poražených soupeřů20,020,050,050,063,659,140,031,371,4
pořadí2015celkem
průměr8.48.4
medián1010
modus1010
počet závodů99
průměrný odstup od vítěze %35,035,0
průměrné % poražených soupeřů45,045,0
počet jízd3030
lepší 1. jízda8
53,3%
8
53,3%
čistých jízd10
33,3%
10
33,3%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Janů Veronikasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí12.12.19.18.
odstup %33,157,853,751,3
% poražených soupeřů15,415,4---5,6
pořadí20152016celkem
průměr18.512.015.3
medián181212
modus181212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %52,545,549,0
průměrné % poražených soupeřů2,815,49,1
počet jízd437
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
33,3%
2
28,6%

Kategorie K1W

Janů Veronikasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí24.36.34.35.
odstup %37,299,435,034,2
% poražených soupeřů39,57,926,727,7
pořadí20152016celkem
průměr34.530.032.3
medián342434
modus342424
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,668,351,5
průměrné % poražených soupeřů27,223,725,5
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí13.12.15.16.
odstup %16,731,123,223,7
% poražených soupeřů36,842,122,216,7
pořadí20172020celkem
průměr15.512.514.0
medián151213
modus151212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %23,523,923,7
průměrné % poražených soupeřů19,539,529,5

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
pořadí21.20.21.27.35.30.34.34.
odstup %15,413,618,421,627,232,635,00,0
% poražených soupeřů50,052,548,733,312,829,328,3---
pořadí20162017201820192020celkem
průměr34.032.035.024.020.527.8
medián343035212027
modus343035212021
počet závodů121228
průměrný odstup od vítěze %0,033,827,220,014,520,5
průměrné % poražených soupeřů0,028,812,841,051,331,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí10.14.14.18.15.
odstup %10,517,417,933,333,6
% poražených soupeřů57,140,943,5---6,7
pořadí201620182020celkem
průměr16.514.010.014.2
medián15141014
modus15141014
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %33,417,710,522,5
průměrné % poražených soupeřů3,442,257,129,6

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí22.27.29.35.32.36.
odstup %15,829,528,527,238,837,6
% poražených soupeřů60,435,033,312,816,216,7
pořadí201620182020celkem
průměr34.030.322.030.2
medián32292229
modus32272222
počet závodů2316
průměrný odstup od vítěze %38,228,415,829,6
průměrné % poražených soupeřů16,527,060,429,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí10.12.13.12.9.14.14.12.15.16.
odstup %10,511,816,731,114,517,417,931,223,223,7
% poražených soupeřů57,152,236,842,155,640,943,521,422,216,7
pořadí2017201820192020celkem
průměr14.314.09.011.812.7
medián151491212
modus121491212
počet závodů321410
průměrný odstup od vítěze %26,017,714,517,519,8
průměrné % poražených soupeřů20,142,255,647,138,9

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
pořadí22.22.21.20.20.21.27.27.29.35.16.30.34.34.
odstup %15,820,115,413,622,218,421,629,528,527,227,432,635,00,0
% poražených soupeřů60,460,450,052,550,048,733,335,033,312,816,729,328,3---
pořadí20162017201820192020celkem
průměr34.026.730.322.721.325.6
medián343029212122
modus341627202220
počet závodů1333414
průměrný odstup od vítěze %0,031,728,420,716,221,9
průměrné % poražených soupeřů0,024,827,044,055,836,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 21
06.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 47
11.05.16
pořadí10.12.13.12.9.5.4.15.16.5.
odstup %10,511,816,731,114,55,08,723,223,728,0
% poražených soupeřů57,152,236,842,155,642,950,022,216,7---
pořadí2016201720192020celkem
průměr5.015.56.011.810.1
medián51551210
modus5154125
počet závodů123410
průměrný odstup od vítěze %28,023,59,417,517,3
průměrné % poražených soupeřů0,019,549,547,137,6

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 22
07.04.19
sj 20
06.04.19
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
pořadí22.22.21.20.20.21.27.9.10.35.15.16.17.16.13.14.15.15.30.34.17.17.16.16.17.16.16.7.34.18.17.19.18.
odstup %15,820,115,413,622,218,421,617,216,527,223,423,925,522,922,522,220,622,732,635,029,630,628,431,739,235,133,937,90,028,833,832,934,3
% poražených soupeřů60,460,450,052,550,048,733,366,760,912,846,237,542,940,036,835,033,333,329,328,327,330,431,831,815,821,125,040,0---15,020,021,726,1
pořadí20162017201820192020celkem
průměr18.819.917.317.421.318.8
medián181715202117
modus18161592216
počet závodů6995433
průměrný odstup od vítěze %28,032,923,419,216,225,3
průměrné % poražených soupeřů20,526,835,351,955,835,3

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí14.18.14.13.
odstup %25,633,520,115,7
% poražených soupeřů35,015,018,833,3
pořadí2019celkem
průměr14.814.8
medián1414
modus1414
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %23,723,7
průměrné % poražených soupeřů25,525,5

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí32.41.24.24.35.34.25.27.
odstup %27,027,022,218,726,836,838,249,6
% poražených soupeřů40,423,134,337,82,910,84,0---
pořadí201720182019celkem
průměr26.034.530.330.3
medián25342427
modus25342424
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %43,931,823,730,8
průměrné % poražených soupeřů2,06,933,919,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí14.2.14.12.7.15.
odstup %33,86,220,131,613,550,7
% poražených soupeřů---92,918,88,350,012,5
pořadí201720182019celkem
průměr15.09.510.010.7
medián1571412
modus1571414
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze %50,722,520,026,0
průměrné % poražených soupeřů12,529,237,230,4

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí17.6.24.21.6.34.21.
odstup %15,510,822,221,212,036,832,5
% poražených soupeřů48,484,434,328,683,910,823,1
pořadí201720182019celkem
průměr21.020.315.718.4
medián21211721
modus21666
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %32,523,316,221,6
průměrné % poražených soupeřů23,141,155,744,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 74
18.06.16
pořadí14.2.18.2.14.13.6.
odstup %25,63,333,55,120,115,70,0
% poražených soupeřů35,090,915,090,018,833,316,7
pořadí20162019celkem
průměr6.010.59.9
medián61313
modus622
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %0,017,214,8
průměrné % poražených soupeřů16,747,242,8

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 74
18.06.16
pořadí32.5.41.6.24.24.35.34.25.27.13.
odstup %27,07,327,09,722,218,726,836,838,249,638,7
% poražených soupeřů40,476,523,170,634,337,82,910,84,0---20,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr13.026.034.522.024.2
medián1325342425
modus1325342424
počet závodů122611
průměrný odstup od vítěze %38,743,931,818,627,5
průměrné % poražených soupeřů20,02,06,947,129,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Janů Veronikasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí14.2.18.2.14.13.3.9.5.2.2.
odstup %25,63,333,55,120,115,716,322,124,911,89,5
% poražených soupeřů35,090,915,090,018,833,385,742,933,366,766,7
pořadí201620172019celkem
průměr2.07.09.47.6
medián25135
modus2522
počet závodů22711
průměrný odstup od vítěze %10,723,517,117,1
průměrné % poražených soupeřů66,738,152,752,6

Kategorie K1W

Janů Veronikasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí32.5.41.6.24.24.6.35.34.13.25.27.6.5.5.
odstup %27,07,327,09,722,218,78,426,836,820,938,249,625,615,815,8
% poražených soupeřů40,476,523,170,634,337,866,72,910,853,84,0---50,063,663,6
pořadí2016201720182019celkem
průměr5.017.834.519.719.2
medián513342424
modus563465
počet závodů242715
průměrný odstup od vítěze %15,833,631,817,223,3
průměrné % poražených soupeřů63,627,06,949,939,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále