5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

15.09.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc87.85 0 95.05 0 87.85 75
2.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc92.08 2 110.62 52 94.086.23/7,175
3.1/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno105.60 108 95.50 0 95.507.65/8,768
4.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha96.72 52 96.31 4 100.3112.46/14,268
5.3/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn95.31 6 94.92 6 100.9213.07/14,962
6.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno111.27 2 103.00 2 105.0017.15/19,562
7.3/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha182.38 12 101.25 6 107.2519.40/22,157
8.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc107.00 2 100.30 8 108.3020.45/23,353
9.4/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc106.14 6 100.74 10 110.7422.89/26,149
10.5/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.117.96 4 110.13 6 116.1328.28/32,246
11.6/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava111.45 6 116.89 154 117.4529.60/33,743
12.2/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha110.28 12 120.79 8 122.2834.43/39,240
13.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.114.55 10 131.33 56 124.5536.70/41,837
14.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc136.26 152 115.56 10 125.5637.71/42,935
15.7/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.172.21 8 126.80 10 136.8048.95/55,733
16.5/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc134.46 6 111.08 208 140.4652.61/59,931
17.5/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor129.74 12 159.37 16 141.7453.89/61,329
18.8/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí137.79 8 110.23 110 145.7957.94/66,027
19.9/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha135.10 60 141.28 16 157.2869.43/79,025
20.1/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava155.71 10 163.76 60 165.7177.86/88,623
21.6/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc156.43 108 110.80 58 168.8080.95/92,121
22.6/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami115.15 156 115.45 116 231.45143.60/163,519

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice76.11 0 72.29 2 74.29 75
2.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.74.42 0 72.37 50 74.420.13/0,275
3.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus73.51 2 72.89 6 75.511.22/1,675
4.2/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky75.56 0 78.02 4 75.561.27/1,775
5.2/VMKABRHEL Václav 1983 2 Olomouc77.00 0 76.00 50 77.002.71/3,668
6.3/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy76.23 2 81.86 56 78.233.94/5,362
7. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc78.51 0 77.76 2 78.514.22/5,757
8.4/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc82.60 0 78.65 0 78.654.36/5,953
9.1/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky77.96 2 81.29 4 79.965.67/7,649
10.5/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha78.13 2 76.54 6 80.135.84/7,946
11.3/VMMRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.79.53 54 80.21 0 80.215.92/8,043
12.2/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky76.63 4 77.54 8 80.636.34/8,540
13.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy82.17 0 85.53 2 82.177.88/10,637
14.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB81.42 2 80.32 2 82.328.03/10,835
15. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava80.47 2 78.92 52 82.478.18/11,033
16.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc82.68 0 91.81 54 82.688.39/11,331
17.4/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc82.69 0 81.62 2 82.698.40/11,329
18.2/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha78.73 4 79.07 52 82.738.44/11,427
19.5/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno82.31 4 78.92 4 82.928.63/11,627
20.6/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.81.05 2 98.50 2 83.058.76/11,825
21.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí77.66 58 77.07 6 83.078.78/11,823
22.6/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB81.87 54 81.22 2 83.228.93/12,021
23.4/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB84.56 10 83.40 0 83.409.11/12,319
24.5/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava81.90 2 79.49 58 83.909.61/12,917
25.7/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz80.17 4 88.10 206 84.179.88/13,317
26.8/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha84.18 0 100.95 6 84.189.89/13,315
27.7/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk84.25 0 81.30 110 84.259.96/13,414
28.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB87.11 0 82.85 2 84.8510.56/14,213
29. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice76.87 8 77.26 52 84.8710.58/14,212
30.8/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc81.01 4 81.56 156 85.0110.72/14,411
31.1/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.92.73 4 85.50 0 85.5011.21/15,110
32. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.82.47 4 80.91 54 86.4712.18/16,49
33. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice85.00 2 84.54 6 87.0012.71/17,18
34.9/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.09 4 85.09 2 87.0912.80/17,27
35.10/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí89.92 8 85.48 2 87.4813.19/17,86
36.2/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB83.59 4 87.70 8 87.5913.30/17,95
37.11/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB84.66 54 83.98 4 87.9813.69/18,44
38.3/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand85.08 4 87.84 4 89.0814.79/19,93
39.4/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc87.14 2 104.64 52 89.1414.85/20,02
40.9/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk88.47 2 85.92 56 90.4716.18/21,81
41.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy86.80 4 86.69 50 90.8016.51/22,20
42.10/DSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha91.64 54 89.73 2 91.7317.44/23,50
43.7/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.88.96 6 87.87 4 91.8717.58/23,70
44.5/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy97.89 52 88.68 4 92.6818.39/24,80
45.11/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice87.03 6 88.49 104 93.0318.74/25,20
46.6/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha85.46 102 92.50 2 94.5020.21/27,20
47.6/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice90.65 4 95.92 6 94.6520.36/27,40
48.12/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky89.06 6 99.46 2 95.0620.77/28,00
49.12/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno91.21 4 109.55 6 95.2120.92/28,20
50.7/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava92.36 50 89.55 6 95.5521.26/28,60
51.13/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.60 2 103.23 10 95.6021.31/28,70
52.8/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.96.32 0 90.00 108 96.3222.03/29,70
53.9/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.98.05 6 90.92 6 96.9222.63/30,50
54. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa87.95 54 97.10 0 97.1022.81/30,70
55.13/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec90.36 8 100.84 8 98.3624.07/32,40
56.14/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha93.44 6 89.85 54 99.4425.15/33,90
57.10/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak97.89 4 97.79 2 99.7925.50/34,30
58.15/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.57 52 90.12 10 100.1225.83/34,80
59.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa96.64 4 111.24 14 100.6426.35/35,50
60.11/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc103.22 4 95.32 6 101.3227.03/36,40
61.7/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK93.35 8 102.31 6 101.3527.06/36,40
62.16/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha94.21 8 98.32 12 102.2127.92/37,60
63.8/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB99.73 56 92.22 10 102.2227.93/37,60
64.17/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha105.77 2 96.93 6 102.9328.64/38,60
65.14/DSMILYAN David 2001 2 L.Žatec100.97 60 95.03 8 103.0328.74/38,70
66.15/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.13 2 104.81 8 104.1329.84/40,20
67.18/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB98.61 6 103.26 6 104.6130.32/40,80
68.12/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha94.73 10 117.76 108 104.7330.44/41,00
69.19/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak98.89 6 145.93 64 104.8930.60/41,20
70.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice139.24 6 102.10 4 106.1031.81/42,80
71.13/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB106.17 0 117.86 60 106.1731.88/42,90
72.14/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha102.19 4 107.70 8 106.1931.90/42,90
73.8/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.104.20 4 112.78 2 108.2033.91/45,60
74.15/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc109.21 6 102.74 6 108.7434.45/46,40
75.20/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn97.11 54 98.81 10 108.8134.52/46,50
76.21/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky99.13 54 102.82 6 108.8234.53/46,50
77.22/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh98.74 208 98.90 10 108.9034.61/46,60
78.16/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec108.33 12 103.57 6 109.5735.28/47,50
79. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy100.05 60 104.03 8 112.0337.74/50,80
80.17/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk107.04 6 106.12 8 113.0438.75/52,20
81.16/DSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice105.70 8 97.50 52 113.7039.41/53,00
82.2/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice109.86 4 108.17 106 113.8639.57/53,30
83.23/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB103.05 106 106.93 8 114.9340.64/54,70
84.24/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk106.94 8 170.67 14 114.9440.65/54,70
84.3/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice129.99 56 110.94 4 114.9440.65/54,70
86.25/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha110.03 6 109.42 212 116.0341.74/56,20
87.26/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov108.56 8 115.31 12 116.5642.27/56,90
88.18/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov113.04 4 1.00 999 117.0442.75/57,50
89.4/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor118.39 0 117.66 4 118.3944.10/59,40
90.19/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice110.44 8 123.19 50 118.4444.15/59,40
91.27/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk124.79 256 106.93 12 118.9344.64/60,10
92.17/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand113.12 6 115.05 60 119.1244.83/60,30
93.20/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc138.17 54 115.65 4 119.6545.36/61,10
94.21/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy112.37 8 98.67 56 120.3746.08/62,00
95.22/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice161.84 4 120.84 0 120.8446.55/62,70
96.23/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB137.22 110 116.06 8 124.0649.77/67,00
97.24/ZSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB127.97 0 119.41 12 127.9753.68/72,30
98. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky77.62 104 76.31 52 128.3154.02/72,70
99.5/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc122.93 6 127.21 6 128.9354.64/73,50
100. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha84.23 52 79.41 52 131.4157.12/76,90
101.28/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná125.85 6 142.06 114 131.8557.56/77,50
102.25/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha115.62 50 127.08 6 133.0858.79/79,10
103.26/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno129.17 6 149.72 16 135.1760.88/81,90
104.29/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná143.07 10 129.46 10 139.4665.17/87,70
105.6/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc136.61 6 190.51 4 142.6168.32/92,00
106.18/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.109.70 60 89.75 54 143.7569.46/93,50
107.19/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava90.86 54 87.75 104 144.8670.57/95,00
108.27/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc140.45 6 153.96 14 146.4572.16/97,10
109.7/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc162.10 60 143.30 4 147.3073.01/98,30
110.28/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc123.75 54 148.92 6 154.9280.63/108,50
111.29/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno171.78 204 143.63 12 155.6381.34/109,50
112.30/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc103.99 52 105.08 54 155.9981.70/110,00
113.20/DSVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk101.72 60 160.15 152 161.7287.43/117,70
114.31/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná125.50 58 149.09 18 167.0992.80/124,90
115.32/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.111.61 56 105.16 106 167.6193.32/125,60
116.33/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc125.65 58 157.83 10 167.8393.54/125,90
117.8/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor154.12 14 160.27 64 168.1293.83/126,30
118.34/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc130.91 60 120.41 54 174.41100.12/134,80
119.9/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor122.25 56 136.00 60 178.25103.96/139,90
120.30/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.135.30 56 140.85 106 191.30117.01/157,50
121.10/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice116.74 152 135.29 58 193.29119.00/160,20
122.35/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná137.71 62 180.67 16 196.67122.38/164,70
123.31/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz113.74 102 111.16 258 215.74141.45/190,40
  PECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.84.53 0 84.35 2 84.53 75
2.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice85.55 4 83.13 2 85.130.60/0,775
3.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc101.35 0 85.51 0 85.510.98/1,275
4.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.83.94 2 86.14 6 85.941.41/1,768
5.2/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec87.90 0 87.36 6 87.903.37/4,062
6.3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc91.81 2 88.88 0 88.884.35/5,162
7.4/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy85.75 4 87.72 4 89.755.22/6,257
8.2/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn88.10 2 94.10 52 90.105.57/6,653
9.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor90.33 0 93.27 2 90.335.80/6,949
10.5/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.91.16 4 88.11 4 92.117.58/9,046
11.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.91.15 4 94.13 52 95.1510.62/12,643
12.7/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava93.62 2 93.75 6 95.6211.09/13,140
13.4/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha95.43 2 96.40 6 97.4312.90/15,337
14.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy104.37 54 95.52 2 97.5212.99/15,435
15.8/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha96.98 2 102.12 52 98.9814.45/17,133
16.9/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc97.11 4 94.61 6 100.6116.08/19,031
17.10/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha100.89 2 105.44 10 102.8918.36/21,729
18. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice102.41 2 101.95 4 104.4119.88/23,527
19.5/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha95.68 10 103.86 56 105.6821.15/25,025
20.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB96.42 12 100.34 6 106.3421.81/25,823
21.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV99.85 8 100.69 6 106.6922.16/26,221
22.6/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami107.37 2 122.99 2 109.3724.84/29,419
23.11/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí98.44 58 101.45 8 109.4524.92/29,517
24.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice101.54 8 111.33 10 109.5425.01/29,615
25.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc101.83 8 126.89 8 109.8325.30/29,914
26.4/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc106.17 4 112.34 56 110.1725.64/30,313
27.12/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK105.38 6 111.06 4 111.3826.85/31,812
28.13/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha98.17 50 107.78 4 111.7827.25/32,211
29.7/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc109.23 4 104.68 14 113.2328.70/34,010
30.14/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha105.64 8 115.48 102 113.6429.11/34,49
31.15/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno102.52 12 106.00 8 114.0029.47/34,98
32.8/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK113.71 2 111.32 4 115.3230.79/36,47
33.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.106.65 10 107.01 50 116.6532.12/38,06
34.16/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky115.95 2 116.21 58 117.9533.42/39,55
35.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha139.48 160 110.23 8 118.2333.70/39,94
36.7/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky129.86 104 108.10 12 120.1035.57/42,13
37.9/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno114.79 8 115.40 6 121.4036.87/43,62
38.8/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.121.30 2 130.44 112 123.3038.77/45,91
39.9/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha130.40 10 119.72 4 123.7239.19/46,40
40.10/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc121.47 6 117.69 8 125.6941.16/48,70
41.17/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.119.86 62 115.32 14 129.3244.79/53,00
42.11/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk129.76 10 125.51 8 133.5148.98/57,90
43.18/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy118.09 16 121.56 54 134.0949.56/58,60
44.12/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK137.46 10 128.06 12 140.0655.53/65,70
45.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice132.97 8 135.65 14 140.9756.44/66,80
46.3/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava158.56 6 137.83 8 145.8361.30/72,50
47.13/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc182.77 106 148.94 0 148.9464.41/76,20
48.4/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami143.89 6 156.61 110 149.8965.36/77,30
49.19/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc140.18 10 145.15 64 150.1865.65/77,70
50. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor109.68 110 107.12 56 163.1278.59/93,00
51.10/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky152.71 12 127.89 110 164.7180.18/94,90
52.20/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec189.68 60 152.31 14 166.3181.78/96,70
53.14/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn126.39 54 112.29 58 170.2985.76/101,50
54.15/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha120.01 62 107.41 460 182.0197.48/115,30
55.21/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha113.37 110 128.96 60 188.96104.43/123,50
56.5/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy136.68 58 175.65 110 194.68110.15/130,30
57.22/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy100.48 106 102.80 102 204.80120.27/142,30
58.16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc151.20 58 118.82 160 209.20124.67/147,50
59.17/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná198.29 12 153.04 64 210.29125.76/148,80
60.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava126.53 106 123.03 106 229.03144.50/170,90
61. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc115.06 316 177.56 62 239.56155.03/183,40
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.78.00 0 80.07 4 78.00 75
2.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.78.33 0 78.15 4 78.330.33/0,475
3. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.81.95 0 86.91 6 81.953.95/5,175
4.1/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha84.47 4 82.15 0 82.154.15/5,368
5.2/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.84.06 0 84.46 4 84.066.06/7,862
6.2/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB91.42 58 78.68 6 84.686.68/8,657
7.1/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja83.47 2 82.49 54 85.477.47/9,657
8.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV90.32 2 85.62 0 85.627.62/9,853
9.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.84.28 2 89.91 2 86.288.28/10,649
10.3/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha86.34 8 84.33 2 86.338.33/10,746
11.2/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.84.42 2 87.04 6 86.428.42/10,843
12.4/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava83.96 4 97.94 12 87.969.96/12,840
13. KAŠPAR Jonáš 1991 3+ Dukla B.85.08 4 86.18 2 88.1810.18/13,137
14.4/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus82.32 6 86.97 4 88.3210.32/13,235
15.3/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc82.35 6 89.52 62 88.3510.35/13,333
16. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha85.90 4 90.12 4 89.9011.90/15,333
17.3/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc84.36 54 86.00 4 90.0012.00/15,431
18.4/DSWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn86.47 4 82.83 10 90.4712.47/16,029
19.4/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha85.06 6 79.60 52 91.0613.06/16,727
20.5/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha90.39 2 107.44 52 92.3914.39/18,425
21.5/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc92.58 0 85.54 8 92.5814.58/18,723
22. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.85.47 100 93.29 0 93.2915.29/19,621
23.6/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha92.71 6 85.96 8 93.9615.96/20,519
24.6/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB102.29 54 94.46 0 94.4616.46/21,117
25.1/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja96.06 4 92.86 2 94.8616.86/21,615
26.7/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha95.80 52 91.19 4 95.1917.19/22,014
27.7/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc97.23 4 93.58 2 95.5817.58/22,513
28.8/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk86.47 52 89.86 6 95.8617.86/22,912
29.5/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha94.69 6 95.87 0 95.8717.87/22,911
30.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk92.49 6 116.81 56 98.4920.49/26,310
31.8/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.36 8 91.13 56 99.3621.36/27,49
32.2/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov94.13 6 112.85 4 100.1322.13/28,48
33.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB96.73 4 102.31 58 100.7322.73/29,17
34.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha105.52 4 97.32 4 101.3223.32/29,96
35.4/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha98.04 4 4.00 999 102.0424.04/30,85
36.5/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB103.96 16 96.20 6 102.2024.20/31,04
37. POSPÍCHAL Radek 1994 2 SKVS ČB90.96 108 94.37 8 102.3724.37/31,23
38.6/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc98.82 4 143.99 2 102.8224.82/31,82
39.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc103.05 60 97.14 8 105.1427.14/34,81
40.9/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc91.98 14 99.50 14 105.9827.98/35,90
41.10/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.97.93 10 110.99 356 107.9329.93/38,40
42.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.102.43 8 106.81 60 110.4332.43/41,60
43.4/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha103.84 54 106.07 6 112.0734.07/43,70
44.11/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn100.06 14 114.29 110 114.0636.06/46,20
45.8/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha103.30 14 114.37 10 117.3039.30/50,40
46.12/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn142.54 118 116.39 8 124.3946.39/59,50
47.13/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov126.08 12 150.08 258 138.0860.08/77,00
48.1/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK129.32 18 129.97 10 139.9761.97/79,40
49.9/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK143.74 6 127.29 14 141.2963.29/81,10
50. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy90.11 56 83.79 204 146.1168.11/87,30
51.14/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha102.91 164 94.48 52 146.4868.48/87,80
52.5/VFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa126.68 254 125.96 22 147.9669.96/89,70
53.10/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha137.02 16 140.55 210 153.0275.02/96,20
54.11/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc162.59 68 133.26 24 157.2679.26/101,60
55.12/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn116.99 108 117.12 52 169.1291.12/116,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. KAŠPAR Albert
KAŠPAR Jonáš
1998
1991
MT Dukla B.
Dukla B.
92.81 6 94.93 4 98.81 75
2. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
104.99 60 97.07 14 111.0712.26/12,475
3.1/DMWENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
119.37 16 113.32 10 123.3224.51/24,875
4. GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
2 Č.Lípa
Dukla B.
115.76 12 115.17 104 127.7628.95/29,375
5.1/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
129.97 18 117.26 12 129.2630.45/30,868
6.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
1.00 999 115.77 14 129.7730.96/31,362
7.3/ZSMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
155.18 16 1.00 999 171.1872.37/73,257
8.2/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
146.20 168 128.17 162 290.17191.36/193,753
  WENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
101.20 8 4.00 999 109.20 75
2.1/DSBOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 105.40 6 111.402.20/2,068
3.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
115.94 8 4.00 999 123.9414.74/13,562
4.1/ZSURBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
117.90 8 121.11 8 125.9016.70/15,357
Oddíl