6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

16.09.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc97.51 4 96.28 2 98.28 75
2.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc100.93 2 4.00 999 102.934.65/4,775
3.1/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn106.06 4 104.14 0 104.145.86/6,068
4.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha106.97 6 109.59 6 112.9714.69/14,968
5.2/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno113.76 0 109.15 8 113.7615.48/15,862
6.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava123.86 8 117.72 0 117.7219.44/19,857
7.4/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí134.07 4 110.33 10 120.3322.05/22,453
8.3/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno102.01 160 115.25 14 129.2530.97/31,549
9.5/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc123.24 8 111.63 54 131.2432.96/33,549
10.4/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc108.86 112 123.46 12 135.4637.18/37,846
11.6/DMCAPALINI Nicola 2002 3+ Dukla B.160.00 50 123.85 18 141.8543.57/44,343
12.2/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha131.55 58 137.90 8 145.9047.62/48,540
13.7/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha151.66 14 139.65 8 147.6549.37/50,237
14.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc141.66 6 145.42 10 147.6649.38/50,235
15.5/DSMINÁROVÁ Aneta 2001 2 Tzunami168.60 64 148.18 6 154.1855.90/56,933
16.8/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha145.39 14 142.92 60 159.3961.11/62,231
17.4/ZSJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc153.21 256 157.73 8 165.7367.45/68,629
18.1/U23KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava171.46 10 141.66 58 181.4683.18/84,627
19.9/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.175.27 10 181.11 18 185.2786.99/88,525
20.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor182.89 4 203.89 60 186.8988.61/90,223
21.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.145.60 56 134.23 102 201.60103.32/105,121
22.6/ZSRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc150.96 106 131.15 154 256.96158.68/161,519

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.71.63 4 68.60 0 68.60 75
2.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice75.69 0 72.16 6 75.697.09/10,375
3. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc80.89 4 74.89 2 76.898.29/12,175
4.2/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc79.24 0 77.46 8 79.2410.64/15,568
5. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice77.89 2 81.35 2 79.8911.29/16,562
6.3/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy78.08 2 75.20 50 80.0811.48/16,757
7.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus76.30 4 72.87 50 80.3011.70/17,153
8.4/DSŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky77.82 4 78.41 2 80.4111.81/17,253
9.2/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.83.94 6 80.79 0 80.7912.19/17,849
10.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava79.44 6 79.26 2 81.2612.66/18,546
11.3/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky81.66 4 77.49 4 81.4912.89/18,843
12. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha79.52 2 78.64 4 81.5212.92/18,840
13.4/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk78.08 4 77.13 54 82.0813.48/19,737
14.1/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha76.74 50 80.29 2 82.2913.69/20,035
15.5/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz80.89 2 80.97 50 82.8914.29/20,835
16. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava80.25 54 81.58 2 83.5814.98/21,833
17.5/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc81.87 2 89.02 56 83.8715.27/22,331
18. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.82.15 2 91.62 4 84.1515.55/22,729
19.2/VMMRŮZEK David 1976 3+ Dukla B.85.23 156 84.24 0 84.2415.64/22,827
20.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB96.45 4 82.70 4 86.7018.10/26,425
21.6/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky100.86 8 84.97 2 86.9718.37/26,823
22.7/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha90.72 0 86.28 2 88.2819.68/28,721
23.2/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy90.34 56 86.42 2 88.4219.82/28,919
24.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy97.68 12 88.69 0 88.6920.09/29,317
25.8/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc88.90 0 83.27 54 88.9020.30/29,615
26. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky86.92 2 89.30 4 88.9220.32/29,614
27.9/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc86.07 4 83.15 6 89.1520.55/30,013
27.4/VMKABRHEL Václav 1983 2 Olomouc83.15 6 77.69 50 89.1520.55/30,012
29.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB88.32 8 88.06 2 90.0621.46/31,311
30.6/DSBERAN Václav 2000 2 USK Pha87.20 10 86.23 4 90.2321.63/31,510
31.3/ZSSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB88.25 2 99.90 54 90.2521.65/31,69
32.7/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice89.95 56 88.26 2 90.2621.66/31,68
33.8/DSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha90.33 0 90.67 4 90.3321.73/31,77
34.2/U23MRÁZEK Jan 1998 1 KK Opava82.38 8 85.83 8 90.3821.78/31,76
35.10/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno88.07 4 84.75 6 90.7522.15/32,36
36.3/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky85.08 6 84.20 54 91.0822.48/32,85
37.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí82.16 10 79.97 58 92.1623.56/34,34
38.9/DSMILYAN David 2001 2 L.Žatec94.04 0 88.27 4 92.2723.67/34,53
39.6/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.90.51 2 91.13 2 92.5123.91/34,92
40.5/U23RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha97.94 4 87.50 6 93.5024.90/36,31
41. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice88.99 6 89.51 4 93.5124.91/36,30
42.10/DSŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.97.51 12 91.59 2 93.5924.99/36,40
43.4/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.94.22 0 85.16 50 94.2225.62/37,30
44.5/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice96.67 10 92.68 2 94.6826.08/38,00
45.11/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB93.07 2 93.46 60 95.0726.47/38,60
46.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB86.69 50 91.72 4 95.7227.12/39,50
47.7/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy93.64 4 96.28 0 96.2827.68/40,30
48.11/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk99.58 6 90.56 6 96.5627.96/40,80
49.6/ZSBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand92.12 104 93.68 4 97.6829.08/42,40
50.12/DMNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha103.10 4 90.32 8 98.3229.72/43,30
51.13/DMHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec97.41 2 4.00 999 99.4130.81/44,90
52.12/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec93.79 6 98.25 8 99.7931.19/45,50
53.13/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava94.58 6 97.92 54 100.5831.98/46,60
54.7/U23SOUČEK Marek 1999 2 KVS HK106.43 4 98.92 2 100.9232.32/47,10
55.14/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky98.54 6 93.15 8 101.1532.55/47,40
56.7/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc91.32 10 117.28 6 101.3232.72/47,70
57. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa98.15 4 92.80 54 102.1533.55/48,90
58.15/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí98.98 4 94.03 54 102.9834.38/50,10
59.14/DSZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha97.09 6 76.77 56 103.0934.49/50,30
60.15/DSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice99.46 4 104.19 8 103.4634.86/50,80
61.16/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha102.21 4 99.72 4 103.7235.12/51,20
62.17/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn106.76 14 99.73 4 103.7335.13/51,20
63.16/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB95.97 206 97.03 8 105.0336.43/53,10
64.18/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB103.81 2 116.23 0 105.8137.21/54,20
65.8/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.100.18 6 110.59 10 106.1837.58/54,80
66.8/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.116.91 8 105.68 2 107.6839.08/57,00
67.9/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak113.10 6 100.43 10 110.4341.83/61,00
68.19/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh132.89 6 108.36 4 112.3643.76/63,80
69.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa110.79 2 183.49 12 112.7944.19/64,40
70.10/ZSGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc110.74 4 102.72 12 114.7246.12/67,20
71.11/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk107.84 8 115.79 16 115.8447.24/68,90
72.1/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice130.74 4 110.71 6 116.7148.11/70,10
73. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy114.08 4 111.69 6 117.6949.09/71,60
74.17/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa115.36 4 128.12 10 119.3650.76/74,00
75.12/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy103.88 16 110.52 158 119.8851.28/74,80
76.13/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc114.53 6 125.96 6 120.5351.93/75,70
77.14/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha110.33 64 110.71 10 120.7152.11/76,00
78.15/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha127.36 14 117.50 6 123.5054.90/80,00
79.20/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov110.59 16 119.67 4 123.6755.07/80,30
79.18/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno111.67 12 95.75 54 123.6755.07/80,30
81.21/DMVÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk116.79 52 122.44 2 124.4455.84/81,40
82.22/DMSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha112.83 110 121.07 4 125.0756.47/82,30
83.23/DMBROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk114.37 12 102.27 250 126.3757.77/84,20
84.16/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc126.99 6 120.50 6 126.5057.90/84,40
85.17/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha123.56 56 119.51 8 127.5158.91/85,90
86.18/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec118.49 204 120.68 8 128.6860.08/87,60
87.24/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz108.54 162 119.60 10 129.6061.00/88,90
88.19/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.158.36 8 121.70 8 129.7061.10/89,10
89.20/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB114.00 50 125.72 4 129.7261.12/89,10
90.21/ZSMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc153.61 56 128.39 4 132.3963.79/93,00
91.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc141.18 62 130.84 2 132.8464.24/93,60
92.22/ZSURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc145.73 56 126.43 8 134.4365.83/96,00
93.3/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice118.46 162 126.35 10 136.3567.75/98,80
94.19/DSVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk124.90 12 131.54 354 136.9068.30/99,60
95.23/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB149.23 8 134.91 4 138.9170.31/102,50
96.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice137.57 156 135.95 6 141.9573.35/106,90
97.25/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB89.80 54 90.47 56 143.8075.20/109,60
98.24/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná165.11 12 137.50 10 147.5078.90/115,00
99.26/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná135.72 12 107.27 56 147.7279.12/115,30
100.25/ZSKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.96.13 52 94.07 56 148.1379.53/115,90
101.26/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov144.25 4 124.81 106 148.2579.65/116,10
102.5/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc140.86 8 155.46 6 148.8680.26/117,00
103.6/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc162.07 10 143.02 6 149.0280.42/117,20
104.7/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor138.24 12 148.04 4 150.2481.64/119,00
105.27/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3+ VS Desná166.21 12 144.86 6 150.8682.26/119,90
106.27/DMRUTAR Martin 2003 3+ VS Desná167.91 112 146.35 8 154.3585.75/125,00
107.28/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno180.00 14 149.26 8 157.2688.66/129,20
108.28/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak108.52 54 112.35 52 162.5293.92/136,90
109.29/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha108.61 56 108.34 110 164.6196.01/140,00
110.30/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB161.18 4 130.92 110 165.1896.58/140,80
111.8/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice118.72 54 118.85 54 172.72104.12/151,80
112.29/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha113.24 60 114.33 360 173.24104.64/152,50
113.31/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.118.05 162 126.64 56 182.64114.04/166,20
114.30/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice165.60 56 123.82 60 183.82115.22/168,00
115.20/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha137.72 56 4.00 999 193.72125.12/182,40
116.31/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc120.68 162 134.45 60 194.45125.85/183,50
117.32/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc163.15 52 201.68 50 215.15146.55/213,60
118.21/DSŠULC Karel 2000 2 KK Brand158.90 66 148.44 204 224.90156.30/227,80
119.33/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 3+ Olomouc141.71 208 235.25 16 251.25182.65/266,30
120.34/ZSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB147.67 104 117.12 204 251.67183.07/266,90
121.35/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice141.90 112 158.79 204 253.90185.30/270,10
  NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TURNER Karel 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec116.13 50 85.30 0 85.30 75
2.2/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.90.46 6 85.85 0 85.850.55/0,675
3.1/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha89.76 52 85.11 2 87.111.81/2,168
4.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice92.66 6 87.11 2 89.113.81/4,562
5.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor105.89 6 89.21 0 89.213.91/4,662
6.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc95.59 2 86.94 4 90.945.64/6,657
7.4/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn92.69 104 90.41 2 92.417.11/8,353
8.3/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy89.63 4 94.11 2 93.638.33/9,849
9.4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc92.29 2 93.89 0 93.898.59/10,146
10.5/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha96.66 56 94.27 2 96.2710.97/12,943
11.5/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava93.37 4 100.54 2 97.3712.07/14,240
12.6/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha111.82 10 99.18 0 99.1813.88/16,337
13.7/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha99.40 0 97.03 104 99.4014.10/16,535
14.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB95.78 4 98.98 10 99.7814.48/17,033
15.6/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno113.72 2 94.60 8 102.6017.30/20,331
16.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy99.27 4 102.49 6 103.2717.97/21,129
17.8/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc97.32 52 102.33 2 104.3319.03/22,327
18.9/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.102.71 4 94.46 56 106.7121.41/25,125
19.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.108.15 2 105.45 2 107.4522.15/26,023
20.7/DSMINÁROVÁ Natálie 2001 2 Tzunami120.32 10 107.05 2 109.0523.75/27,821
21.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc122.54 4 105.50 4 109.5024.20/28,419
22.2/U23MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava107.22 4 128.05 2 111.2225.92/30,417
23.10/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno127.23 10 109.43 2 111.4326.13/30,615
24. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor117.91 2 108.25 4 112.2526.95/31,614
25.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice95.75 52 106.64 6 112.6427.34/32,113
26.11/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky112.37 56 115.22 0 115.2229.92/35,112
27.12/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha118.43 12 105.30 10 115.3030.00/35,211
28.13/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy141.27 62 112.48 8 120.4835.18/41,210
29.5/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha116.34 6 113.22 12 122.3437.04/43,49
30.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV106.52 60 122.62 4 126.6241.32/48,48
31.14/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.110.04 104 118.67 8 126.6741.37/48,57
32.6/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha136.57 62 122.71 6 128.7143.41/50,96
33.15/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy101.83 62 112.15 18 130.1544.85/52,65
34.7/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky124.13 8 136.83 204 132.1346.83/54,94
35.8/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK128.78 4 124.31 10 132.7847.48/55,73
36.8/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc129.28 4 109.97 58 133.2847.98/56,22
37.16/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK130.79 4 122.89 50 134.7949.49/58,01
38.9/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc131.21 4 144.33 2 135.2149.91/58,50
39.10/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha123.33 12 147.37 10 135.3350.03/58,70
40.11/ZSSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK123.58 156 134.31 4 138.3153.01/62,10
41.17/DMRETKOVÁ Marie 2003 3+ Olomouc134.04 6 129.62 14 140.0454.74/64,20
42.18/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha111.27 104 133.17 8 141.1755.87/65,50
43.19/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha138.42 4 157.95 52 142.4257.12/67,00
44.12/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 3+ Olomouc143.24 16 132.51 10 142.5157.21/67,10
45.13/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn138.54 208 131.51 14 145.5160.21/70,60
46.14/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc165.99 10 145.90 6 151.9066.60/78,10
47.15/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk146.02 8 146.19 6 152.1966.89/78,40
48.16/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná179.92 114 150.18 8 158.1872.88/85,40
49. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice106.68 56 114.72 56 162.6877.38/90,70
50.2/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice151.28 12 150.46 104 163.2877.98/91,40
51.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Kralupy154.67 16 146.65 58 170.6785.37/100,10
52.4/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava196.96 50 164.07 8 172.0786.77/101,70
53.5/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami158.79 14 173.55 6 172.7987.49/102,60
54.17/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.175.24 6 158.33 60 181.2495.94/112,50
55. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3+ Olomouc172.42 58 169.26 16 185.2699.96/117,20
56.20/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.191.42 60 143.21 58 201.21115.91/135,90
57.21/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí104.53 108 104.20 104 208.20122.90/144,10
58.9/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky146.25 64 135.69 110 210.25124.95/146,50
  NOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSHEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.75.19 0 82.33 152 75.19 75
2.1/U23KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB79.66 2 76.50 2 78.503.31/4,475
3.1/DMKRÁL Adam 2003 2 USK Pha84.54 6 81.75 0 81.756.56/8,775
4.2/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.84.16 0 81.85 0 81.856.66/8,968
5.2/DMLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha84.23 4 80.70 2 82.707.51/10,068
6.2/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk90.10 54 82.11 2 84.118.92/11,962
7. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.82.82 2 78.30 50 84.829.63/12,857
8.3/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha94.53 104 83.96 2 85.9610.77/14,353
9.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus88.08 12 82.92 4 86.9211.73/15,649
10.3/U23KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha81.31 104 83.04 4 87.0411.85/15,846
11.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc88.90 0 87.51 0 87.5112.32/16,443
12. KAŠPAR Jonáš 1991 3+ Dukla B.86.99 6 87.94 0 87.9412.75/17,040
13.4/DSBOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.106.72 104 86.30 2 88.3013.11/17,437
14.5/DSNOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc86.81 4 93.51 54 90.8115.62/20,835
15. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha94.65 4 89.55 2 91.5516.36/21,835
16.4/DMLERCH Eduard 2002 2+ Dukla B.90.21 50 84.71 8 92.7117.52/23,333
17. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.89.44 4 93.02 2 93.4418.25/24,331
18.1/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja105.11 8 93.77 0 93.7718.58/24,729
19.4/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc85.79 8 114.16 6 93.7918.60/24,727
20.5/DMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB91.16 4 90.44 4 94.4419.25/25,625
21.2/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.88.77 50 90.78 4 94.7819.59/26,123
22.6/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha93.28 2 90.86 4 94.8619.67/26,221
23.7/DMKLÍMA Vojtěch 2002 3+ Č.Kruml.96.36 12 92.89 2 94.8919.70/26,219
24.8/DMULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava88.03 8 87.45 8 95.4520.26/26,917
25.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV96.15 0 95.87 4 96.1520.96/27,915
26.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk91.09 6 105.73 200 97.0921.90/29,114
27.4/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha110.96 2 96.14 2 98.1422.95/30,513
28.5/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja93.07 6 4.00 999 99.0723.88/31,812
29.6/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 3+ USK Pha93.51 6 87.45 54 99.5124.32/32,311
30.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc102.49 6 99.71 2 101.7126.52/35,310
31.7/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc116.85 10 94.27 8 102.2727.08/36,09
32.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha100.28 2 98.31 4 102.2827.09/36,08
33.4/ZSBEIER Matouš 2004 2 Trutnov101.97 2 105.09 204 103.9728.78/38,37
34.9/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc100.32 6 117.65 104 106.3231.13/41,46
35.10/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB117.93 6 106.13 2 108.1332.94/43,85
36.2/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha110.70 4 106.67 2 108.6733.48/44,54
37.3/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB103.53 6 111.71 2 109.5334.34/45,73
38.4/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.104.96 8 112.96 4 112.9637.77/50,22
39.5/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha109.18 6 124.72 56 115.1839.99/53,21
40.6/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc112.28 4 159.44 6 116.2841.09/54,60
41.7/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha97.87 56 115.65 4 119.6544.46/59,10
42.8/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK121.13 4 128.93 56 125.1349.94/66,40
43. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy82.14 302 84.63 52 136.6361.44/81,70
44.5/VFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa138.80 8 129.71 52 146.8071.61/95,20
45.11/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov132.46 312 147.50 2 149.5074.31/98,80
46.9/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB102.21 206 107.93 58 165.9390.74/120,70
47.10/ZSKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc147.75 66 189.18 10 199.18123.99/164,90
48.12/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha103.36 108 127.37 204 211.36136.17/181,10
49.1/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK173.93 54 154.64 104 227.93152.74/203,10
50.13/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn125.75 106 162.85 108 231.75156.56/208,20
51.11/ZSHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn144.57 158 128.68 104 232.68157.49/209,50
52.12/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha147.13 114 127.18 112 239.18163.99/218,10
  POSPÍCHAL Radek 1994 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. KAŠPAR Albert
KAŠPAR Jonáš
1998
1991
MT Dukla B.
Dukla B.
96.18 52 96.72 4 100.72 75
2. GOTVALD Robert
ŠRÁMEK Michal
1990
1982
2 Č.Lípa
Dukla B.
107.40 10 104.46 56 117.4016.68/16,675
3. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
115.43 10 114.49 110 125.4324.71/24,568
4.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
1.00 999 152.66 10 162.6661.94/61,568
5.2/ZSMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
183.91 20 152.53 12 164.5363.81/63,462
6.3/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
130.76 64 130.90 56 186.9086.18/85,657
  HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel
TÁBORSKÝ Jan
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
118.88 0 4.00 999 118.88 75
2.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie
RUDORFER Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
133.73 6 126.17 0 126.177.29/6,168
3.1/ZSURBAN Michal
DAŇKOVÁ Anna
2004
2004
3 Šumperk
Šumperk
143.93 14 4.00 999 157.9339.05/32,862
  BOHATÝ Karel
KARLÍKOVÁ Barbora
2001
2002
3 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl