Štěpánková Petra, 2001

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2+   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 1   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 8. 2/U23 7.006,1
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
NAJMANOVÁ Kateřina
7.   27.2020,6
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 9. 2/U23 12.6011,3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
NAJMANOVÁ Kateřina
7.   40.2029,3
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom    
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom    
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 10. 5/U23 22.0841,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 9. 5/U23 6.4811,8
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 5. 2/U23 73.799,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 6. 4/U23 4.799,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7. 4/U23 5.3510,2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 1. 1/DS
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 5. 1/DS 5.004,4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 1. 1/DS
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 10. 2/DS 13.6010,9
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 12. 4/DS 30.5630,8
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 12. 3/DS 28.7925,2
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 14. 6/DS 5.9414,2
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 1. 1/DS
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 11. 4/DS 41.1738,4
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 16. 4/DS 165.87130,7
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1W sjezd 1. 1/DS
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 16. 5/DS 171.37140,7
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1W sjezd 2. 1/DS 0.891,5
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/DS 2.554,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER David
18. 2/DS 11.7124,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 7. 2/DS 4.358,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER David
19. 2/DS 10.4221,7
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 5. 2/DS 45.116,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 2. 1/DS 46.435,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 5. 2/DS 55.417,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 2. 1/DS 34.924,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 13. 3/DS 21.6118,8
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 24. 5/DS 83.0975,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 3. 1/DS 1.792,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 8. 2/DS 2.172,9
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 2. 1/DS 1.302,8
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 1. 1/DS
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom    
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 13. 3/DS 28.2425,4
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom    
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 5. 2/DS 57.834,9
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 6. 2/DS 52.154,5
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 3. 1/DS 106.428,6
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 4. 1/DS 150.2311,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DS
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 1. 1/DS
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 1. 1/DS
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 1. 1/DS
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 1. 1/DS
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2. 1/DS 82.609,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DS
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 2. 1/DS 16.801,8
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 3. 1/DS 4.505,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 6. 1/DS 6.307,4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
3. 1/DS 5.605,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 3. 1/DS 8.509,2
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 6. 1/DS 7.608,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Bára
13.   30.2030,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 10. 4/DS 37.1837,8
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom    
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 9. 4/DS 22.8926,1
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 29. 7/DS 28.7034,0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 27. 8/DS 21.5231,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 7. 4/DS 8.3711,1
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 6. 4/DS 13.8513,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 25. 8/DS 23.0322,4
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1W slalom 10. 4/DS 157.53124,6
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1W sjezd 9. 3/DS 216.4228,5
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W slalom 15. 4/DS 243.41185,6
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd 9. 3/DS 20.9416,6
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 5. 4/U18 11.2021,5
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 7. 5/U18 28.1148,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 6. 2/DS 3.676,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 7. 2/DS 25.4245,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 25. 5/DS 207.0726,3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 5. 3/DS 80.498,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 15. 8/DS 135.2617,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 5. 4/DS 86.919,3
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 14. 5/DS 41.6140,8
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 25. 7/DS 27.5027,7
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 13. 5/DS 27.1625,4
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 25. 7/DS 32.3733,1
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 30. 6/DS 22.6646,5
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 6. 3/DS 1.302,2
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 29. 6/DS 1.040,1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 6. 3/DS 2.350,1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 18. 6/DS 168.68146,6
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 18. 6/DS 52.9045,6
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 4. 1/DS 16.6014,9
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 3. 1/DS 8.307,7
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 7. 4/DS 73.2911,4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 6. 3/DS 53.968,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2. 2/DS 44.704,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 2. 2/DS 56.204,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2. 2/DS 10.701,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 2. 2/DS 50.404,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DS
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 2. 1/DS 0.600,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2. 2/DS 2.600,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 2. 1/DS 0.800,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 4. 2/DM 3.903,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 6. 2/DM 7.606,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 6. 2/DM 10.9010,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 2. 1/DM 5.004,6
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 24. 11/DM 26.9827,6
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 6/DM 45.1541,9
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 15. 7/DM 28.4923,4
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 14. 5/DM 150.12107,0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 6. 3/DM 7.7517,4
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 12. 6/DM 31.4027,7
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 13. 5/DM 11.8511,7
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 35. 10/DM 91.8386,4
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 37. 12/DM 146.31127,7
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2W slalom
DAŇKOVÁ Anna
   
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1W slalom    
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2W slalom
DAŇKOVÁ Anna
1. 1/DM
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1W slalom 8. 4/DM 14.7115,9
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DM
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 1/DM 2.802,3
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 2/DM 3.102,5
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/DM
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 7. 6/DM 71.1776,6
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 1/DM 8.247,6
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 8. 5/DM 9.7910,2
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 2/DM 93.2382,8
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 24. 10/DM 51.2844,3
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 29. 13/DM 53.9447,6
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 3. 1/DM 9.808,9
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 2. 1/DM 5.7010,7
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 5. 1/DM 14.3014,3
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 1. 1/DM
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/DM
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 3. 1/DM 7.207,0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/DM
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 20. 3/DM 21.5020,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 8. 2/DM 18.1015,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 18. 2/DM 18.5015,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 8. 2/DM 17.0013,8
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 40. 9/DM 165.20160,0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 40. 10/DM 80.0072,8
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 27. 9/DM 67.2161,1
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 2/DM 4.603,8
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
DAŇKOVÁ Anna
11. 5/DM 54.5043,0
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 2/DM 6.405,8
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 2/DM 6.805,1
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
DAŇKOVÁ Anna
10. 4/DM 64.6045,7
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 8. 2/DM 10.308,5
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 12. 2/DM 11.6013,0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 3. 2/DM 6.907,0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 10. 2/DM 12.1012,3
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1W slalom 4. 2/DM 7.507,0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 8. 4/DM 108.5516,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 9. 4/DM 207.6318,2
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 34. 9/DM 47.4044,4
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 32. 10/DM 43.5941,1
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 19. 6/DM 75.0272,7
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 38. 9/DM 37.9542,6
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 17. 6/DM 59.0460,9
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 44. 13/DM 46.5851,4
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1W slalom 16. 4/DM 52.4048,7
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1W slalom 6. 2/DM 28.4021,9
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1W slalom 13. 4/DM 28.5023,8
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1W slalom 8. 3/DM 159.60130,6
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 1/DM 14.8015,2
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 3. 1/DM 1.201,0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 8. 1/DM 12.4012,4
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/DM 4.203,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 4. 3/DM 181.2017,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 3/DM 188.3016,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 4. 3/DM 127.8012,6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 5. 3/DM 178.5015,3
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 3. 2/DM 132.0013,6
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 5. 3/DM 174.6017,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 26. 8/ZS 24.8022,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 4. 2/ZS 12.0010,4
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 17. 5/ZS 19.5017,9
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 4. 2/ZS 15.7013,3
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 36. 8/ZS 152.84139,3
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 41. 11/ZS 252.00219,4
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 7. 5/ZS 41.6035,8
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 17. 13/ZS 34.6534,3
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 14. 11/ZS 16.4114,4
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 7. 6/ZS 15.9812,8
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 18. 14/ZS 18.0314,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 7. 6/ZS 19.9415,5
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1W slalom 3. 2/ZS 12.5010,7
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 6. 4/ZS 20.3019,4
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1W slalom 5. 3/ZS 28.3027,0
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 6. 4/ZS 27.3027,2
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom    
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 2. 1/ZS 14.9715,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 8. 4/ZS 23.0019,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 12. 5/ZS 23.9022,3
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 7. 4/ZS 22.4019,7
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 12. 5/ZS 26.6024,6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 22. 15/ZS 38.3640,4
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 8. 5/ZS 29.0428,1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 25. 16/ZS 33.7437,6
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 8. 6/ZS 24.1924,7
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 6. 5/ZS 13.1212,6
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 23. 15/ZS 27.9631,0
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 8. 6/ZS 36.0936,3
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 26. 18/ZS 30.1533,0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 14. 6/ZS 22.3021,7
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 4. 2/ZS 5.004,1
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 16. 7/ZS 26.4024,1
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 6. 3/ZS 15.2012,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 35. 7/ZS 90.0484,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 29. 5/ZS 53.2850,9
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 16.   52.7548,1
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 37.   36.8538,2
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 5. 1/ZS 11.509,6
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1W slalom 8. 2/ZS 22.1017,8
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 44. 17/ZS 139.91144,3
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 47. 18/ZS 251.80260,0
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 10. 4/ZS 35.3035,5
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 12. 5/ZS 72.1070,1
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 19. 6/ZS 33.9029,5
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 19. 6/ZS 33.7027,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Štěpánková PetraUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 2   C1: 1   C2: 29.11.19 updated from RVP
Štěpánková PetraUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Štěpánková PetraUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1: 2   C2: 19.06.18 updated from RVP
Štěpánková PetraUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 27.03.18 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 24.02.18 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: K1:   C1: 3   C2: 20.11.17 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1: 3   C2: 10.07.17 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1: 3   C2: 13.06.17 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1: 3   C2: 23.11.16 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 11.04.16 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.08.14 updated from RVP
Štěpánková PetraTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.05.14 inserted RVP
Místo narozeníŠumperk
ZnameníVodnář
BydlištěŠumperk
ZaměstnáníGymnázium Olomouc Čajkovského 9, španělská sekce
Plánované povoláníFyzioterapie
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděLimax
Výrobce pádlaGalasport
Osobní sponzořiKnihkupectví Duha, KickTheWaves
Od kolika let pádluje12
První trenérZbyněk Pultera
Současný trenérPavla a Robert Kneblovi
Sportovní vzorPetr Šmakal
ZálibyTrénování mladých nadějí, čtení knih, vaření, chov morčat
Zimní přípravaČeská republika, Španělsko
Cíle na sezonuStát se mistryní světa v USA, v ME v Solkanu se stát vicemistryní
Nejlepší dosažené výsledkyDvě zlaté z MS 2019 v kategorii U23 hlídky (sprint, klasik), 2xstříbrná medaile z MS juniorů (klasik, sprint)
Oblíbená traťHanušovice, Roudnice
Instagramhttps://www.instagram.com/peta.stepa

Profil aktualizován 06.03.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACE
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-B
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACE
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACE
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-A
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W KVALIFIKACE
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACE
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-B
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACE
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-B
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACE
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceRasner Projectile
0|5134|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 2/2 91
10.C2X
Najmanová Kateřina
2/2 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 4/4 181
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/5 267

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.C1W 4/4 81
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C1W 4/4 161
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 3/3 150
20.K1W 2/2 163
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 6/10 386
24.C2M
Walter David
2/2 46
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/11 0
 C2M
Walter David
2/2 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/20 298
17.C2M
Walter David
2/2 14
27.K1W 2/2 89

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.C1W 4/4 106
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/4 184
29.K1W 4/4 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 3/3 104
9.C2X
Doležalová Bára
2/2 29
9.K1W 3/3 158
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/7 299
39.K1W 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/9 91
30.K1W 4/4 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/15 154
41.K1W 2/2 1

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 2/2 72
21.K1W 4/6 75
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1W 2/2 21
 C2W
Daňková Anna
2/2 0
49.K1W 4/4 160
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/7 90
5.K1W 5/7 194
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 1/1 3

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1W 2/2 28
30.K1W 4/6 42
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/10 51
 C2M
Daňková Anna
2/2 0
17.K1W 5/10 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 7

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
49.K1W 2/2 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/8 28
61.K1W 5/6 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/7 48
21.K1W 5/7 46

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
142.K1W 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.K1W 5/8 17

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1W232018--
K1W---4046

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018
C1W845
C2M-24-
K1W--39

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20192018201720162015
C1W1161316-
K1W-29213049

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720152014
C1W3310-
C2W1--
K1W4961142

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C1W16228
C2M-85-
K1W-4730

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W15846105-
C2X10-9----
K1W-2095172149
C2M----67--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
C1W435196
C2M-17---
K1W-2741--
Fotky nenalezeny.
0|5134|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 2/2 91
10.C2X
Najmanová Kateřina
2/2 11
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 4/4 181
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/5 267

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.C1W 4/4 81
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.C1W 4/4 161
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 3/3 150
20.K1W 2/2 163
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 6/10 386
24.C2M
Walter David
2/2 46
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/11 0
 C2M
Walter David
2/2 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 5/20 298
17.C2M
Walter David
2/2 14
27.K1W 2/2 89

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
18.C1W 4/4 106
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/4 184
29.K1W 4/4 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 3/3 104
9.C2X
Doležalová Bára
2/2 29
9.K1W 3/3 158
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/7 299
39.K1W 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/9 91
30.K1W 4/4 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/15 154
41.K1W 2/2 1

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 2/2 72
21.K1W 4/6 75
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1W 2/2 21
 C2W
Daňková Anna
2/2 0
49.K1W 4/4 160
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/7 90
5.K1W 5/7 194
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 1/1 3

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1W 2/2 28
30.K1W 4/6 42
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/10 51
 C2M
Daňková Anna
2/2 0
17.K1W 5/10 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/6 7

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
49.K1W 2/2 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C1W 5/8 28
61.K1W 5/6 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/7 48
21.K1W 5/7 46

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
142.K1W 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.K1W 5/8 17

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
C1W232018--
K1W---4046

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018
C1W845
C2M-24-
K1W--39

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20192018201720162015
C1W1161316-
K1W-29213049

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720152014
C1W3310-
C2W1--
K1W4961142

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C1W16228
C2M-85-
K1W-4730

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W15846105-
C2X10-9----
K1W-2095172149
C2M----67--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
C1W435196
C2M-17---
K1W-2741--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
71 65 7 9 58 2 212
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár23.518.01611
K1W38.037.0404
C1W15.116.0167
NKZ22.624.01325
K1W30.529.02413
C1W14.213.01312
veřejné závody9.27.0895
K1W13.410.0648
C1W4.44.0340
C2X7.57.074
C2M10.510.0102
C2W1.01.011
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,011
K1W00,000,000,000,04
C1W00,000,000,000,07
NKZ00,000,000,000,025
K1W00,000,000,000,013
C1W00,000,000,000,012
veřejné závody88,466,31212,62627,495
K1W24,200,036,3510,448
C1W512,5615,0820,01947,540
C2X00,000,0125,0125,04
C2M00,000,000,000,02
C2W1100,000,000,01100,01
Celkem86,164,6129,22619,8131
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár22295813400,0
K1W8118214800,0
C1W14177612700,0
NKZ4919263900,0
K1W2510504200,0
C1W248763700,0
veřejné závody18698456534,9
K1W9462873133,0
C1W7928043240,5
C2X7426114,3
C2M4164125,0
C2W218900,0
Celkem2575868236525,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 48
05.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
pořadí16.16.13.10.15.18.18.
odstup % *)130,7140,725,4124,6185,6146,645,6
% poražených soupeřů *)11,86,340,035,7---10,510,5
pořadí20182019celkem
průměr15.315.015.1
medián151616
modus181616
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze % *)125,698,9114,2
průměrné % poražených soupeřů *)14,219,416,4
počet jízd8614
lepší 1. jízda1
25,0%
2
66,7%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí35.37.40.40.
odstup % *)86,4127,7160,072,8
% poražených soupeřů *)19,016,34,911,4
pořadí20162017celkem
průměr40.036.038.0
medián403537
modus403540
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze % *)116,4107,0111,7
průměrné % poražených soupeřů *)8,217,712,9
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí11.16.16.6.15.18.12.3.7.16.
odstup % *)38,4130,7140,713,0185,645,627,782,835,848,1
% poražených soupeřů *)54,511,86,377,3---10,550,075,057,116,7
pořadí20142015201720182019celkem
průměr16.07.07.513.014.312.0
medián1673151612
modus167361616
počet závodů1123310
průměrný odstup od vítěze % *)48,135,855,381,4103,374,8
průměrné % poražených soupeřů *)16,757,162,529,324,235,9
počet jízd2246620
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%
0
0,0%
2
10,0%

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 123
10.09.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí25.13.8.27.17.37.
odstup % *)22,411,710,261,134,338,2
% poražených soupeřů *)57,976,980,038,156,830,8
pořadí20142015201620172018celkem
průměr37.017.027.010.525.021.2
medián37172782517
modus3717278258
počet závodů111216
průměrný odstup od vítěze % *)38,234,361,110,922,429,7
průměrné % poražených soupeřů *)30,856,838,178,557,956,8
počet jízd2224212
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí12.12.13.24.10.9.14.13.13.14.19.17.
odstup %30,825,218,875,837,826,140,825,441,9107,072,760,9
% poražených soupeřů35,331,347,814,857,161,938,147,825,018,818,227,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr18.013.511.515.314.2
medián1713101213
modus171391213
počet závodů224412
průměrný odstup od vítěze %66,874,432,537,646,9
průměrné % poražených soupeřů22,821,951,232,335,3
počet jízd448824
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
25,0%
3
75,0%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
pořadí29.25.25.24.15.35.37.24.29.40.40.34.32.38.44.36.41.
odstup %34,027,733,127,623,486,4127,744,347,6160,072,844,441,142,651,4139,3219,4
% poražených soupeřů53,360,061,354,071,419,016,345,234,94,911,432,736,735,124,612,52,4
pořadí2015201620172018celkem
průměr38.538.027.326.332.2
medián3638242534
modus3640242524
počet závodů266317
průměrný odstup od vítěze %179,468,759,531,671,9
průměrné % poražených soupeřů7,524,240,158,233,9
počet jízd41212533
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
1
16,7%
3
100,0%
8
47,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 98
18.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí2.3.7.7.2.8.8.6.8.
odstup %7,682,812,815,515,728,124,712,636,3
% poražených soupeřů83,375,066,766,780,046,246,250,030,0
pořadí20152017celkem
průměr6.62.55.7
medián727
modus828
počet závodů729
průměrný odstup od vítěze %20,845,226,2
průměrné % poražených soupeřů55,179,260,5
počet jízd14418
lepší 1. jízda2
28,6%
1
50,0%
3
33,3%
čistých jízd6
42,9%
1
25,0%
7
38,9%

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasl 102
15.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí8.7.8.14.18.22.25.23.26.44.47.
odstup %15,976,610,214,414,940,437,631,033,0144,3260,0
% poražených soupeřů72,080,080,071,163,843,235,143,635,917,38,0
pořadí201420152017celkem
průměr45.521.37.722.0
medián4422822
modus441488
počet závodů26311
průměrný odstup od vítěze %202,228,534,261,7
průměrné % poražených soupeřů12,748,877,350,0
počet jízd312520
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
2
66,7%
6
54,5%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
3
60,0%
5
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
pořadí8.9.1.1.3.3.4.6.2.1.2.3.1.1.8.8.2.3.3.4.6.8.3.2.4.4.3.5.8.4.6.
odstup %6,111,30,00,05,09,214,96,94,60,02,58,90,00,015,613,83,85,17,07,021,9130,61,03,610,413,310,727,019,74,112,3
% poražených soupeřů75,073,3100,0100,092,092,383,379,295,8100,092,977,8100,0100,065,068,287,575,071,457,128,612,575,087,581,381,360,020,036,466,750,0
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr4.94.72.33.31.08.54.1
medián4323183
modus4313183
počet závodů710732231
průměrný odstup od vítěze %13,920,93,39,70,08,712,1
průměrné % poražených soupeřů56,562,892,289,2100,074,273,7
počet jízd14191464461
lepší 1. jízda3
42,9%
6
60,0%
4
57,1%
1
33,3%
2
100,0%
0
0,0%
16
51,6%
čistých jízd6
42,9%
10
52,6%
6
42,9%
0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
24
39,3%

Kategorie C2M

Štěpánková Petrasl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí11.10.
odstup %43,045,7
% poražených soupeřů16,725,0
pořadí2016celkem
průměr10.510.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,344,3
průměrné % poražených soupeřů20,920,9
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Štěpánková Petrasl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí7.7.3.13.
odstup %20,629,35,630,1
% poražených soupeřů40,040,088,936,8
pořadí20182020celkem
průměr8.07.07.5
medián377
modus377
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %17,924,921,4
průměrné % poražených soupeřů62,940,051,4
počet jízd437
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
14,3%

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí5.10.6.6.3.4.6.3.1.5.1.3.20.18.5.8.12.10.16.13.6.8.26.17.6.6.12.14.16.35.29.5.8.10.12.19.19.
odstup %4,410,97,48,77,73,710,72,30,014,30,07,020,115,65,88,513,012,348,723,815,212,422,817,919,427,222,321,724,184,750,99,617,835,570,129,527,7
% poražených soupeřů91,881,388,688,690,991,986,589,5100,078,9100,088,952,559,576,565,056,065,421,145,576,269,639,061,054,558,350,018,821,112,828,255,630,030,821,418,218,2
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr17.113.911.63.35.07.510.9
medián1214103658
modus19681656
počet závodů871073237
průměrný odstup od vítěze %40,722,217,55,47,97,619,8
průměrné % poražených soupeřů26,943,258,790,889,486,659,0
počet jízd161420146474
lepší 1. jízda2
25,0%
4
57,1%
5
50,0%
3
42,9%
1
33,3%
2
100,0%
17
45,9%
čistých jízd4
25,0%
4
28,6%
10
50,0%
4
28,6%
3
50,0%
1
25,0%
26
35,1%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí7.7.
odstup %12,815,5
% poražených soupeřů66,766,7
pořadí2015celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,114,1
průměrné % poražených soupeřů66,766,7
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí14.18.
odstup %14,414,9
% poražených soupeřů71,163,8
pořadí2015celkem
průměr16.016.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,614,6
průměrné % poražených soupeřů67,567,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí6.7.1.5.6.3.4.9.6.7.
odstup %9,010,20,04,94,58,611,728,52,211,4
% poražených soupeřů73,768,4100,060,058,366,725,0---54,562,5
pořadí201820192020celkem
průměr7.33.86.55.4
medián7466
modus6166
počet závodů35210
průměrný odstup od vítěze %14,05,99,69,1
průměrné % poražených soupeřů39,062,071,156,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí7.5.5.6.7.8.9.
odstup %48,98,69,32,211,416,618,2
% poražených soupeřů50,081,882,654,562,558,846,7
pořadí20162018celkem
průměr8.56.06.7
medián867
modus855
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %17,416,116,5
průměrné % poražených soupeřů52,866,362,4

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
pořadí25.15.30.
odstup %26,317,346,5
% poražených soupeřů40,066,79,4
pořadí2018celkem
průměr23.323.3
medián2525
modus1515
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %30,030,0
průměrné % poražených soupeřů38,738,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí5.6.7.1.2.5.6.3.4.9.5.5.6.7.
odstup %9,09,010,20,04,24,94,58,611,728,58,69,32,211,4
% poražených soupeřů82,673,768,4100,094,460,058,366,725,0---81,882,654,562,5
pořadí201820192020celkem
průměr6.43.56.05.1
medián6365
modus5155
počet závodů56314
průměrný odstup od vítěze %12,05,79,48,7
průměrné % poražených soupeřů56,367,474,965,0

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
pořadí5.25.15.30.
odstup %7,426,317,346,5
% poražených soupeřů89,540,066,79,4
pořadí20182019celkem
průměr23.35.018.8
medián25515
modus1555
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %30,07,424,4
průměrné % poražených soupeřů38,789,551,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
pořadí5.6.7.1.2.5.6.3.4.1.1.1.1.2.1.2.1.9.6.7.2.2.2.2.2.1.2.2.4.6.4.5.3.5.
odstup %9,09,010,20,04,24,94,58,611,70,00,00,00,09,50,01,80,028,52,211,44,84,44,11,00,10,00,10,317,916,112,615,313,617,6
% poražených soupeřů82,673,768,4100,094,460,058,366,725,0100,0100,0100,0100,080,0100,088,9100,0---54,562,583,383,380,080,080,0100,080,080,0---16,7---33,360,020,0
pořadí2016201820192020celkem
průměr4.53.42.26.03.3
medián42162
modus42152
počet závodů61114334
průměrný odstup od vítěze %15,55,23,29,46,6
průměrné % poražených soupeřů21,771,283,874,968,0

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasl 79
22.06.19
sl 60
20.05.18
pořadí5.30.
odstup %7,446,5
% poražených soupeřů89,59,4
pořadí20182019celkem
průměr30.05.017.5
medián3055
modus3055
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %46,57,427,0
průměrné % poražených soupeřů9,489,549,5

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí9.2.3.7.3.8.9.6.7.6.
odstup %11,81,54,78,12,42,916,66,645,80,1
% poražených soupeřů55,675,090,070,087,561,111,161,560,061,5
pořadí201820192020celkem
průměr7.04.69.06.0
medián6396
modus6393
počet závodů45110
průměrný odstup od vítěze %17,33,911,810,1
průměrné % poražených soupeřů48,576,755,663,3

Kategorie C2M

Štěpánková Petrasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí18.19.
odstup %24,621,7
% poražených soupeřů29,225,0
pořadí2019celkem
průměr18.518.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,123,1
průměrné % poražených soupeřů27,127,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí1.3.7.7.6.6.
odstup %0,02,411,145,80,117,4
% poražených soupeřů100,087,550,060,061,568,8
pořadí201720182019celkem
průměr6.06.72.05.0
medián6716
modus6716
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %17,419,01,212,8
průměrné % poražených soupeřů68,857,293,871,3

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 58
19.05.18
pořadí14.27.29.
odstup %14,231,80,1
% poražených soupeřů58,17,112,5
pořadí20182019celkem
průměr28.014.023.3
medián271427
modus271414
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %15,914,215,4
průměrné % poražených soupeřů9,858,125,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí10.9.2.3.7.3.8.9.6.7.6.
odstup %41,011,81,54,78,12,42,916,66,645,80,1
% poražených soupeřů50,055,675,090,070,087,561,111,161,560,061,5
pořadí201820192020celkem
průměr7.04.69.56.4
medián6397
modus6393
počet závodů45211
průměrný odstup od vítěze %17,33,926,412,9
průměrné % poražených soupeřů48,576,752,862,1

Kategorie C2M

Štěpánková Petrasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí18.19.
odstup %24,621,7
% poražených soupeřů29,225,0
pořadí2019celkem
průměr18.518.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,123,1
průměrné % poražených soupeřů27,127,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Štěpánková Petrasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 58
17.05.17
pořadí10.9.2.3.7.3.8.1.9.6.7.6.2.
odstup %41,011,81,54,78,12,42,90,016,66,645,80,110,7
% poražených soupeřů50,055,675,090,070,087,561,1100,011,161,560,061,583,3
pořadí2017201820192020celkem
průměr2.07.04.09.55.6
medián26396
modus26392
počet závodů146213
průměrný odstup od vítěze %10,717,33,326,411,7
průměrné % poražených soupeřů83,348,580,652,866,7

Kategorie C2M

Štěpánková Petrasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí18.19.
odstup %24,621,7
% poražených soupeřů29,225,0
pořadí2019celkem
průměr18.518.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,123,1
průměrné % poražených soupeřů27,127,1

Kategorie K1W

Štěpánková Petrasj 62
22.05.19
sl 58
19.05.18
pořadí2.29.
odstup %2,80,1
% poražených soupeřů93,312,5
pořadí20182019celkem
průměr29.02.015.5
medián2922
modus2922
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,12,81,4
průměrné % poražených soupeřů12,593,352,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále