Míl Jakub, 2003, Loko Trutnov

Míl Jakub, 2003

Loko Trutnov
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 15. 4/DS 10.8310,7
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 16. 3/DS 8.907,9
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 36. 12/DS 35.8636,3
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 38. 12/DS 46.0945,8
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 6. 6/DS 3.739,3
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 31. 15/DS 52.8759,5
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 18. 8/DS 6.0112,7
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 35. 10/DS 8.5918,1
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd    
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 26. 8/DS 16.9519,8
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 41. 10/DS 31.2031,3
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 5. 2/DS 6.677,5
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 5. 2/DS 3.032,9
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 18. 4/DS 9.3112,7
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 13. 4/DS 12.3515,3
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 20. 8/DS 78.5211,4
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 20. 9/DS 50.327,6
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 36. 14/DS 27.2927,2
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 31. 11/DS 17.0116,9
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 24. 9/DS 5.5811,4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22. 7/DS 4.489,0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 16. 8/DS 194.1914,6
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 18. 8/DS 193.8014,5
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/DS 60.957,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 21. 2/DS 8.998,8
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 6. 1/DS 1.681,5
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 23. 2/DS 9.449,3
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 9. 1/DS 5.314,9
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 9. 4/DS 4.927,2
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 40. 18/DS 30.5331,4
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 23. 8/DS 34.5233,0
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 56. 8/DS 101.53113,4
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 81. 16/DS 28.0733,5
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 22. 4/DS 540.9563,8
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 24. 4/DS 8.8316,0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 9. 1/DS 7.427,6
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 11. 1/DS 12.5813,6
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 34. 5/DS 50.73101,4
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 31. 5/DS 9.4419,0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 3. 1/DS 82.609,3
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 4. 1/DS 2.103,9
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 2. 1/DS 1.302,4
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 4. 1/DS 39.504,4
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 16. 3/DS 8.5812,6
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 29. 4/DS 12.8718,0
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 38. 6/DS 12.2817,9
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 33. 6/DS 15.2621,2
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 98. 19/DS 33.3337,4
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 34. 7/DS 25.9827,7
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 80. 18/DS 32.0635,2
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 45. 8/DS 38.3139,9
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 73. 16/DS 28.7038,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 41. 8/DS 40.0450,9
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 114. 24/DS 80.90106,1
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 40. 7/DS 44.1159,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 16. 4/DS 102.3713,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 18. 4/DS 105.2513,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 26. 4/DS 9.4820,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 24. 4/DS 8.6818,4
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 18. 4/DM 12.2012,6
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 9. 4/DM 9.709,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 10. 3/DM 10.5011,2
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 9. 3/DM 10.009,7
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 86. 26/DM 36.0442,6
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 43. 11/DM 40.3543,7
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 55. 15/DM 23.9327,2
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 47. 14/DM 53.5055,4
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 11. 8/DM 7.0417,0
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 55. 26/DM 45.9853,3
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 35. 16/DM 136.08128,5
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 35. 9/DM 31.8066,7
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 33. 7/DM 12.1525,4
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 19. 2/DM 11.4711,1
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 29. 6/DM 13.2114,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 20. 3/DM 12.1412,6
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 22. 2/DM 16.6115,3
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/DM 2.304,0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 4. 1/DM 207.6021,8
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
FLORIÁN Heřman
5. 2/DM 131.7012,0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
FLORIÁN Heřman
5. 2/DM 5.207,8
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/DM 5.7010,0
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 4. 1/DM 198.2020,9
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
FLORIÁN Heřman
4. 2/DM 135.8011,9
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
FLORIÁN Heřman
5.   3534.095.362,8
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 2. 1/DM 6.906,3
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
MÍL Pavel
4.   22.0016,7
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 5. 2/DM 10.1011,0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 2. 1/DM 6.806,0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
MÍL Pavel
3.   25.0019,6
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 4. 2/DM 9.109,3
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 30. 6/DM
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 32. 5/DM
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 29. 7/DM 17.2421,4
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 22. 4/DM 17.3620,4
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom    
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom    
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 16. 3/DM 11.0211,8
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 20. 5/DM 7.619,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 11. 5/DM 101.1412,6
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 13. 7/DM 112.6814,0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 1/DM 2.304,0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
FLORIÁN Heřman
5. 2/DM 5.207,8
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 65.   32.5134,0
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 56.   54.0355,4
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 62. 14/DM 28.9532,5
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 53. 11/DM 50.0453,3
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 21. 5/DM 22.4126,0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 29. 4/DM 16.8820,8
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 16. 4/DM 14.2315,5
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 66. 12/DM 26.1534,1
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1M slalom 14. 4/DM 8.747,7
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 26. 7/DM 18.5119,2
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1M slalom 27. 7/DM 14.9615,2
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 17. 3/DM 13.3615,3
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 72. 20/DM 38.0238,7
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 37. 11/DM 50.8845,7
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 59. 12/DM 29.2030,4
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 38. 11/DM 44.8943,2
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 6. 1/DM 16.3018,0
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 9. 4/DM 9.2012,5
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 7. 1/DM 12.5014,3
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 9. 4/DM 7.809,4
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom    
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 17. 6/DM 7.328,4
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 11. 3/DM 9.1810,0
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 12. 2/DM 17.9918,0
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 12. 4/DM 14.8716,2
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
MRSKOČOVÁ Jana
2.   2.922,0
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 22. 3/DM 20.4020,1
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 18. 6/DM 9.109,4
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
MRSKOČOVÁ Jana
2.   10.867,1
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 47. 15/DM 46.2359,5
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 25. 7/DM 15.5824,2
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom    
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom    
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 37. 11/DM 21.9426,8
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 36. 12/DM 17.0526,0
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 24. 9/DM 34.9241,1
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 29. 10/DM 32.9549,7
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 19. 3/DM 13.2011,5
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 15. 1/DM 19.4016,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 22. 3/DM 16.0213,5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 18. 1/DM 18.0114,3
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 79. 20/DM 55.0780,3
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 45. 11/DM 74.3198,8
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 87. 26/DM 42.2756,9
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 47. 13/DM 60.0877,0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 17. 6/DM 19.1527,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 29. 16/DM 12.9421,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 91. 35/DM 59.7665,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 23. 10/DM 33.1933,6
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 23. 1/DM 16.7715,4
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2M slalom
KRUŤA Kryštof
7. 1/DS 23.2619,5
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 26. 5/DM 18.6420,0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 22. 1/DM 14.6013,0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2M slalom
KRUŤA Kryštof
9. 1/DS 24.3119,8
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 43. 10/DM 20.1120,3
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/DM 144.3015,1
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/DM 5.308,8
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/DM 167.5016,9
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích C1M sjezd 3. 1/DM 11.3018,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 6. 1/DM 16.1014,1
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
MÍL Pavel
4.   34.0027,0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 4. 2/DM 5.204,8
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 7. 1/DM 19.0016,2
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
MÍL Pavel
4.   44.3034,1
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 8. 3/DM 13.0012,1
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1M slalom 41. 8/DM 22.6734,2
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C1M slalom 45. 7/DM 29.7643,5
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1M slalom 79. 14/DM 32.9746,7
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C1M slalom 49. 7/DM 29.6439,3
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích C1M slalom 13. 1/DM 13.8818,6
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 45. 9/DM 16.6223,3
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích C1M slalom 27. 2/DM 27.8830,8
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 39. 6/DM 21.1424,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 15. 8/DM 136.5215,5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 60. 15/DM 339.7747,7
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 18. 9/DM 188.0021,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 55. 16/DM 327.5046,7
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 74. 17/DM 39.3441,9
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 53. 11/DM 100.82102,3
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 63. 13/DM 56.3363,7
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 54. 12/DM 270.45268,1
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 51. 11/DM 69.1476,8
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 93. 26/DM 42.2849,2
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 52. 13/DM 66.5969,7
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 102. 24/DM 66.9977,5
20.05.2018 Slalom v Sušici C1M slalom 21. 3/DM 15.2017,1
20.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 65. 11/DM 31.1043,0
19.05.2018 Slalom v Sušici C1M slalom 34. 5/DM 17.6919,2
19.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 61. 11/DM 26.6234,0
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1M slalom 8. 1/DM 16.9215,0
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 28. 10/DM 23.0222,3
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C2X slalom
MRSKOČOVÁ Jana
4.   11.307,8
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C1M slalom 12. 2/DM 16.8015,1
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník K1M slalom 25. 8/DM 17.2216,6
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník C2X slalom
MRSKOČOVÁ Jana
5.   17.6512,6
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 46. 11/ZS 26.6426,5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
STEHLÍK Alexander
25. 6/DM 87.6077,7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 29. 6/ZS 27.3025,5
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 45. 10/ZS 24.0023,2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
STEHLÍK Alexander
27. 6/DM 81.0068,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 48. 8/ZS 34.8031,8
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 98. 19/ZS 53.2761,5
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom    
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 120. 26/ZS 173.87161,7
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom    
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 45. 14/ZS 14.8441,8
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 92. 24/ZS 57.7766,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 46. 18/ZS 118.04126,4
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 23. 16/ZS 59.4359,0
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 58. 38/ZS 55.7354,8
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 35.   43.9146,1
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 70.   33.5536,8
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 28.   55.6752,1
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 69.   49.5147,2
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 16. 4/ZS 12.6026,9
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 17. 4/ZS 150.2018,2
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 17. 4/ZS 13.0028,1
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 21. 4/ZS 178.2022,6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 39. 30/ZS 21.6922,5
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 20. 15/ZS 22.7022,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 39. 28/ZS 23.4020,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 21. 16/ZS 40.8834,3
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C1M slalom 43. 8/ZS 29.8535,4
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 80. 17/ZS 29.7138,9
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C1M slalom 54. 10/ZS 33.9549,6
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 96. 18/ZS 33.7055,5
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 24. 6/ZS 45.8149,4
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 29. 13/ZS 38.9946,2
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 30. 6/ZS 49.7556,1
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 38. 15/ZS 34.3540,8
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 20. 3/ZS 57.1052,4
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 36. 10/ZS 30.5027,9
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 19. 3/ZS 43.0038,4
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 40. 10/ZS 32.8030,8
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 68. 12/ZS 30.9028,5
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 58. 6/ZS 49.9043,6
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 93. 13/ZS 34.0032,2
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 58. 5/ZS 40.6036,8
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1M slalom 45. 7/ZS 69.9861,6
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 76. 12/ZS 50.3750,9
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1M slalom 49. 7/ZS 78.0366,2
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 72. 13/ZS 45.3844,5
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 37. 9/ZS 29.3033,8
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 41. 8/ZS 26.0032,1
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 66. 37/ZS 60.2470,9
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 73. 39/ZS 93.90106,6
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C1M slalom 51. 3/ZS 54.0660,4
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 86. 7/ZS 41.5051,0
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C1M slalom 54. 3/ZS 70.1072,8
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 87. 7/ZS 43.4050,4
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1M slalom 43. 10/ZS 50.9071,5
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1M slalom 42. 12/ZS 52.6063,7
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 33. 9/ZS 35.7935,4
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 39. 9/ZS 43.8942,8
24.04.2016 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 27. 10/ZS 63.1060,0
23.04.2016 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 28. 9/ZS 75.1069,0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 93. 12/ZM 39.8039,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 84. 10/ZM 38.1037,4
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 76. 13/ZM 53.4051,6
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 80. 13/ZM 60.6057,4
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 63. 15/ZM 149.67218,8
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 65. 13/ZM 73.28104,8
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 73. 30/ZM 77.0482,6
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 75. 31/ZM 65.3677,2
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 47. 5/ZM 62.9059,0
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 41. 6/ZM 64.3047,4
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 78.   71.3070,2
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 89.   69.0065,8
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 80.   99.70110,0
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 82. 13/ZM 125.60136,1
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 58. 12/ZM 92.10119,6
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 57. 13/ZM 93.30118,4
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1M slalom 101. 18/ZM 112.80154,1
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1M slalom 104. 18/ZM 115.42156,4
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 73. 5/ZM 168.80162,0
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 69. 4/ZM 72.2066,5
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom
předžáci
17. 12/PZM 55.3041,6
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom
předžáci
11. 8/PZM 57.8040,9
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 113.   123.10131,4
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 105.   95.2097,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Míl JakubLoko Trutnov K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 04.11.21 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 01.12.20 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 16.07.18 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.05.18 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.17 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.05.16 updated from RVP
Míl JakubLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.06.11 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|4543|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.C1M 4/4 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/8 348
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 8/9 134
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/9 225
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
33.C1M 4/5 25
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/6 498
57.K1M 4/4 919
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 6/6 65
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/13 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
50.C1M 4/6 1
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/24 418
73.C2M
Míl Pavel
2/2 4
62.C2X
Mrskočová Jana
2/2 5
38.K1M 5/24 1214
Sjezd: Žebříček Český Pohár
47.C1M 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/8 52
 C2M
Florián Heřman
5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 5/13 219
67.C2M
Kruťa Kryštof
2/2 8
96.C2M
Míl Pavel
1/1 2
49.C2X
Mrskočová Jana
2/2 3
78.K1M 5/13 696
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 5/6 27
105.K1M 2/2 26

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
120.C1M 5/10 81
 C2M
Stehlík Alexander
2/2 0
179.K1M 5/10 281
Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.C1M 2/2 23
75.K1M 2/2 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
114.K1M 4/4 11

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
233.K1M 5/16 121

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
339.K1M 5/10 14

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M58
K1M83

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
C1M212847

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
C1M3533505458
K1M-6666100133

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015201420132011
C1M27132762120214----
K1M-573878179233339397410409
C2M--7396134-----
C2X--6249------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1M15232634-
C2M--68--
K1M---105114

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
C1M53
K1M75

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
C1M524944
Fotky nenalezeny.
0|4543|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
35.C1M 4/4 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/8 348
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 8/9 134
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/9 225
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
33.C1M 4/5 25
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/6 498
57.K1M 4/4 919
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 6/6 65
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/13 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
50.C1M 4/6 1
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/24 418
73.C2M
Míl Pavel
2/2 4
62.C2X
Mrskočová Jana
2/2 5
38.K1M 5/24 1214
Sjezd: Žebříček Český Pohár
47.C1M 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/8 52
 C2M
Florián Heřman
5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 5/13 219
67.C2M
Kruťa Kryštof
2/2 8
96.C2M
Míl Pavel
1/1 2
49.C2X
Mrskočová Jana
2/2 3
78.K1M 5/13 696
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 5/6 27
105.K1M 2/2 26

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
120.C1M 5/10 81
 C2M
Stehlík Alexander
2/2 0
179.K1M 5/10 281
Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.C1M 2/2 23
75.K1M 2/2 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
114.K1M 4/4 11

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
233.K1M 5/16 121

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
339.K1M 5/10 14

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M58
K1M83

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202019
C1M212847

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020201920182017
C1M3533505458
K1M-6666100133

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018201720162015201420132011
C1M27132762120214----
K1M-573878179233339397410409
C2M--7396134-----
C2X--6249------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1M15232634-
C2M--68--
K1M---105114

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
C1M53
K1M75

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019
C1M524944

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
116 93 12 8 40 5 274
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár68.556.0562
K1M81.081.0811
C1M56.056.0561
NKZ62.054.03638
K1M82.279.09818
C1M43.943.03620
veřejné závody35.728.09166
K1M47.741.02990
C1M23.721.0965
C2M11.37.047
C2X3.32.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,02
K1M00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,038
K1M00,000,000,000,018
C1M00,000,000,000,020
veřejné závody00,042,410,653,0166
K1M00,000,000,000,090
C1M00,023,100,023,165
C2M00,000,0114,3114,37
C2X00,0250,000,0250,04
Celkem00,041,910,552,4206
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár41844600,0
K1M212600,0
C1M21728600,0
NKZ7626383522,6
K1M368962512,8
C1M4017424412,5
veřejné závody326260686118,7
K1M1771870113117,5
C1M12949243023,3
C2M1394700,0
C2X71502100,0
Celkem4065428136315,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Míl Jakubsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí31.23.35.23.46.23.
odstup % *)59,533,0128,533,6126,459,0
% poražených soupeřů *)11,829,0---40,56,333,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr34.523.035.023.031.030.2
medián232335233123
modus232335233123
počet závodů211116
průměrný odstup od vítěze % *)92,733,6128,533,059,573,3
průměrné % poražených soupeřů *)19,840,50,029,011,820,2
počet jízd4222111
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
5
83,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Míl Jakubsl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 24
20.04.14
pořadí40.55.91.92.58.73.
odstup % *)31,453,365,766,554,8162,0
% poražených soupeřů *)57,142,618,220,944,11,4
pořadí20142017201820192020celkem
průměr73.075.091.055.040.068.2
medián735891554058
modus735891554040
počet závodů121116
průměrný odstup od vítěze % *)162,060,665,753,331,472,3
průměrné % poražených soupeřů *)1,432,518,242,657,130,7
počet jízd2422212
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Míl Jakubsl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí36.38.36.31.56.34.45.41.40.43.47.56.53.37.38.45.47.53.54.51.52.
odstup %36,345,827,216,9113,427,739,950,959,743,755,455,453,345,743,298,877,0102,3268,176,869,7
% poražených soupeřů12,59,812,528,6---31,312,020,023,522,216,411,316,133,335,113,714,81,91,97,45,6
pořadí2018201920202021celkem
průměr50.345.743.235.344.4
medián5143413645
modus4537343636
počet závodů665421
průměrný odstup od vítěze %115,549,458,331,567,0
průměrné % poražených soupeřů7,622,417,415,915,7
počet jízd121210842
lepší 1. jízda2
33,3%
3
50,0%
1
20,0%
2
50,0%
8
38,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
0
0,0%
1
2,4%

Kategorie K1M

Míl Jakubsl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí81.98.80.73.114.86.55.65.62.72.59.79.87.74.63.93.102.98.120.
odstup %33,537,435,238,1106,142,627,234,032,538,730,480,356,941,963,749,277,561,5161,7
% poražených soupeřů32,823,639,240,05,032,556,134,739,025,340,235,029,541,150,830,325,214,94,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr109.083.066.589.282.2
medián9879628180
modus9863557398
počet závodů266519
průměrný odstup od vítěze %111,661,634,250,155,2
průměrné % poražených soupeřů9,535,338,028,131,5
počet jízd412121038
lepší 1. jízda2
100,0%
3
50,0%
3
50,0%
3
60,0%
11
57,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
2,6%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Míl Jakubsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
pořadí15.16.26.41.5.5.18.13.6.9.9.11.29.33.9.9.19.22.2.2.32.22.16.21.16.14.27.6.7.11.12.22.29.24.15.18.23.22.7.45.49.13.27.21.34.8.12.29.48.35.28.43.54.24.30.20.19.58.58.45.49.51.54.
odstup %10,77,919,831,37,52,912,715,31,54,97,613,618,021,29,19,711,115,36,36,00,020,411,826,015,57,715,218,014,310,018,020,149,741,116,114,315,413,016,243,539,318,630,817,119,215,015,125,531,846,152,135,449,649,456,152,438,443,636,861,666,260,472,8
% poražených soupeřů78,178,951,028,673,381,076,483,893,690,287,185,564,657,987,989,371,471,292,993,857,571,677,955,671,278,761,875,072,780,867,650,012,520,775,472,152,257,153,835,334,277,855,261,542,169,650,056,332,919,038,636,423,234,319,413,630,86,612,38,35,99,15,4
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr52.533.022.616.116.217.423.8
medián5129211691521
modus5819722959
počet závodů61013206863
průměrný odstup od vítěze %56,943,721,116,311,113,524,6
průměrné % poražených soupeřů7,930,556,668,079,868,955,2
počet jízd122026401116125
lepší 1. jízda1
16,7%
6
60,0%
9
69,2%
10
50,0%
3
50,0%
3
37,5%
32
50,8%
čistých jízd3
25,0%
6
30,0%
8
30,8%
6
15,0%
0
0,0%
5
31,3%
28
22,4%

Kategorie C2M

Míl Jakubsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí4.3.7.9.4.25.27.
odstup %16,719,619,519,834,177,768,3
% poražených soupeřů50,071,445,533,340,07,77,1
pořadí201720182019celkem
průměr26.06.73.511.3
medián25737
modus25434
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %73,024,418,136,5
průměrné % poražených soupeřů7,439,660,736,4
počet jízd45413
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Míl Jakubsl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
pořadí2.2.4.5.
odstup %2,07,17,812,6
% poražených soupeřů50,075,057,133,3
pořadí20182019celkem
průměr4.52.03.3
medián422
modus422
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %10,24,57,4
průměrné % poražených soupeřů45,262,553,9
počet jízd437
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Míl Jakubsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
sl 28
24.04.16
sl 27
23.04.16
sl 151
26.09.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
pořadí21.23.16.38.18.10.29.20.5.4.30.29.20.29.66.26.17.9.9.17.12.18.25.47.36.37.19.22.26.43.8.41.79.45.39.65.61.28.25.46.45.70.69.80.96.29.38.36.40.68.93.76.72.37.41.66.73.86.87.43.42.33.39.27.28.84.76.80.63.65.73.75.47.41.78.89.80.82.58.57.101.104.73.69.17.11.113.105.
odstup %8,89,312,617,912,611,214,212,611,09,30,021,49,120,834,119,215,312,59,48,416,29,424,259,526,026,811,513,520,020,312,134,246,723,324,643,034,022,316,626,523,236,847,238,955,546,240,827,930,828,532,250,944,533,832,170,9106,651,050,471,563,735,442,860,069,037,451,657,4218,8104,882,677,259,047,470,265,8110,0136,1119,6118,4154,1156,4162,066,541,640,9131,497,7
% poražených soupeřů86,286,390,777,489,294,480,488,187,191,774,676,789,878,157,286,992,189,090,489,384,781,174,744,666,058,186,985,178,666,974,167,539,171,175,063,065,762,567,163,164,240,044,356,849,569,961,143,544,341,225,239,546,250,750,018,88,943,344,534,437,928,924,018,818,224,519,418,6---9,912,214,99,89,19,49,32,53,61,71,82,03,71,44,233,356,54,311,9
pořadí201120132014201520162017201820192020celkem
průměr109.014.079.167.156.954.938.523.324.547.9
medián105117873434539202141
modus10511574127298291629
počet závodů2210916101322488
průměrný odstup od vítěze %114,641,2115,981,852,737,424,817,412,247,5
průměrné % poražených soupeřů8,144,94,013,233,253,769,480,285,249,3
počet jízd441918322026446173
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
20,0%
1
11,1%
8
50,0%
4
40,0%
5
38,5%
8
36,4%
2
50,0%
31
35,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
22,2%
6
18,8%
2
10,0%
3
11,5%
13
29,5%
1
16,7%
29
16,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Míl Jakubsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí20.21.
odstup %22,434,3
% poražených soupeřů48,645,9
pořadí2017celkem
průměr20.520.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,428,4
průměrné % poražených soupeřů47,347,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Míl Jakubsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí39.39.
odstup %22,520,1
% poražených soupeřů64,264,2
pořadí2017celkem
průměr39.039.0
medián3939
modus3939
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %21,321,3
průměrné % poražených soupeřů64,264,2
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Míl Jakubsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí66.73.
odstup %70,9106,6
% poražených soupeřů18,88,9
pořadí2016celkem
průměr69.569.5
medián6666
modus6666
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %88,788,7
průměrné % poražených soupeřů13,913,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Míl Jakubsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí20.20.18.22.26.24.
odstup %11,47,614,563,820,018,4
% poražených soupeřů61,262,756,4---39,043,9
pořadí20202021celkem
průměr24.019.321.7
medián242020
modus222020
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %34,111,122,6
průměrné % poražených soupeřů27,660,143,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Míl Jakubsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí20.18.22.16.15.18.
odstup %11,414,563,813,415,521,9
% poražených soupeřů61,256,4---59,553,343,3
pořadí201820202021celkem
průměr16.519.019.018.2
medián15161818
modus15161818
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %18,738,612,923,4
průměrné % poražených soupeřů48,329,858,845,6

Kategorie K1M

Míl Jakubsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí60.55.
odstup %47,746,7
% poražených soupeřů28,935,7
pořadí2018celkem
průměr57.557.5
medián5555
modus5555
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %47,247,2
průměrné % poražených soupeřů32,332,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Míl Jakubsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí20.20.18.4.22.3.4.16.18.26.24.4.4.13.3.3.3.15.18.
odstup %11,47,614,57,063,89,34,413,413,620,018,421,820,914,04,015,116,915,521,9
% poražených soupeřů61,262,756,466,7---80,072,759,554,139,043,962,562,560,080,050,050,053,343,3
pořadí2018201920202021celkem
průměr9.86.014.619.312.5
medián34162015
modus344203
počet závodů448319
průměrný odstup od vítěze %17,415,218,711,116,5
průměrné % poražených soupeřů49,266,352,060,155,7

Kategorie C2M

Míl Jakubsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
pořadí5.4.5.
odstup %12,011,97,8
% poražených soupeřů20,025,020,0
pořadí2019celkem
průměr4.74.7
medián55
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %10,610,6
průměrné % poražených soupeřů21,721,7

Kategorie K1M

Míl Jakubsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
pořadí60.55.17.21.
odstup %47,746,718,222,6
% poražených soupeřů28,935,736,025,9
pořadí20172018celkem
průměr19.057.538.3
medián175521
modus175517
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %20,447,233,8
průměrné % poražených soupeřů31,032,331,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Míl Jakubsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí20.20.18.22.16.18.26.24.13.
odstup %11,47,614,563,813,413,620,018,414,0
% poražených soupeřů61,262,756,4---59,554,139,043,960,0
pořadí201920202021celkem
průměr13.021.219.319.7
medián13222020
modus13162018
počet závodů1539
průměrný odstup od vítěze %14,025,911,119,6
průměrné % poražených soupeřů60,039,360,148,5

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Míl Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí18.35.24.22.24.31.35.33.
odstup %12,718,111,49,016,019,066,725,4
% poražených soupeřů65,329,253,157,114,842,334,639,6
pořadí201920202021celkem
průměr34.027.524.827.8
medián33242224
modus33241824
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %46,017,512,822,3
průměrné % poražených soupeřů37,128,651,242,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Míl Jakubsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
pořadí6.9.24.11.17.
odstup %9,37,216,017,027,5
% poražených soupeřů82,165,214,860,040,7
pořadí2018201920202021celkem
průměr17.011.016.56.013.4
medián17119611
modus1711966
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze %27,517,011,69,315,4
průměrné % poražených soupeřů40,760,040,082,152,6

Kategorie K1M

Míl Jakubsp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
pořadí29.45.
odstup %21,041,8
% poražených soupeřů41,715,4
pořadí20172018celkem
průměr45.029.037.0
medián452929
modus452929
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %41,821,031,4
průměrné % poražených soupeřů15,441,728,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Míl Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí18.35.24.22.24.34.31.4.2.35.33.3.3.3.3.
odstup %12,718,111,49,016,0101,419,03,92,466,725,44,010,08,818,7
% poražených soupeřů65,329,253,157,114,836,542,376,992,334,639,680,077,860,060,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr3.018.519.024.818.3
medián33242222
modus332183
počet závodů245415
průměrný odstup od vítěze %13,826,528,512,821,8
průměrné % poražených soupeřů60,058,052,651,254,6

Kategorie C2M

Míl Jakubsj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí5.5.
odstup %7,85.362,8
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2019celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %2.685,32.685,3
průměrné % poražených soupeřů20,020,0

Kategorie K1M

Míl Jakubsj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí16.17.
odstup %26,928,1
% poražených soupeřů55,951,5
pořadí2017celkem
průměr16.516.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %27,527,5
průměrné % poražených soupeřů53,753,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Míl Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí18.35.24.22.24.34.31.35.33.
odstup %12,718,111,49,016,0101,419,066,725,4
% poražených soupeřů65,329,253,157,114,836,542,334,639,6
pořadí201920202021celkem
průměr34.029.724.828.4
medián33312231
modus33241824
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %46,045,412,831,1
průměrné % poražených soupeřů37,131,251,241,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále