Slalom v Sušici

19.05.2018  
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy 96.30 0 92.06 0 92.06 125
2.1/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn93.89 4 91.30 2 93.301.24/1,3121
3.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 95.21 2 93.34 0 93.341.28/1,4117
4.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV 96.86 4 93.57 2 95.573.51/3,8113
5.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVS ČB 99.97 0 96.67 0 96.674.61/5,0109
6.4/VMCHOD David 1982 2 Blovice 96.96 0 91.72 52 96.964.90/5,3105
7.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov 98.86 0 97.13 0 97.135.07/5,5101
8.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB 98.64 0 97.77 0 97.775.71/6,297
9.2/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha 100.86 0 99.01 0 99.016.95/7,593
10.5/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK 97.13 2 100.54 0 99.137.07/7,789
11.1/ WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB 100.82 0 99.32 0 99.327.26/7,985
12.6/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 103.25 0 99.97 0 99.977.91/8,681
13.7/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor 100.33 0 98.02 2 100.027.96/8,677
14.3/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn105.25 0 100.83 0 100.838.77/9,573
15.3/ZSHARTL Jakub 2004 3+ Horš.Týn101.58 0 102.33 2 101.589.52/10,369
16.1/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB 104.20 2 101.90 0 101.909.84/10,765
17.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 104.71 0 102.39 0 102.3910.33/11,261
  WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn102.56 0 4.00 999 999.00 57
19.2/ HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor103.19 4 103.84 0 103.8411.78/12,853
20.4/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha 104.32 2 102.55 2 104.5512.49/13,649
21.3/ VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy 106.08 0 102.69 2 104.6912.63/13,745
22.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor105.31 0 104.03 2 105.3113.25/14,441
23.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov 106.18 0 107.43 0 106.1814.12/15,337
24.5/VMILYAN Dušan 1973 L.Žatec 112.03 2 106.38 0 106.3814.32/15,633
25.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor110.21 0 106.70 0 106.7014.64/15,929
26.2/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn107.75 2 106.78 0 106.7814.72/16,028
27.6/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav110.03 2 106.97 0 106.9714.91/16,227
28.4/ KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor111.39 0 106.99 0 106.9914.93/16,226
29.7/VČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.107.01 0 108.70 0 107.0114.95/16,225
30.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor107.19 0 105.62 2 107.1915.13/16,424
31.5/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB 109.11 0 107.72 0 107.7215.66/17,023
32.3/DMWENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn109.31 2 109.66 0 109.6617.60/19,122
33.4/DMMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak108.55 2 107.68 2 109.6817.62/19,121
34.5/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov 107.75 2 106.95 6 109.7517.69/19,220
35.2/DSŠVEJD Jakub 2001 Sušice 111.78 4 106.32 4 110.3218.26/19,819
  JANDA Zbyněk 1974 Hubertus106.73 4 4.00 999 999.00 18
37.6/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy 110.89 0 109.19 2 110.8918.83/20,517
38.10/VMSMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus116.89 4 112.56 0 112.5620.50/22,316
39.5/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha 114.25 0 112.61 0 112.6120.55/22,315
40.7/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus113.30 0 117.08 0 113.3021.24/23,114
41.6/ZSTURNER Karel 2004 3 Sušice 115.87 0 113.68 0 113.6821.62/23,513
42.6/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB 110.29 4 113.72 6 114.2922.23/24,112
43.8/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník116.72 0 114.91 0 114.9122.85/24,811
44.5/ HABICH Karel 1994 2 VS Tábor109.35 6 128.02 8 115.3523.29/25,310
45.8/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus120.58 0 115.59 0 115.5923.53/25,69
46.11/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor116.18 0 114.38 2 116.1824.12/26,28
47.12/VMNĚMEC Aleš 1976 Kadaň 125.80 0 117.55 0 117.5525.49/27,77
48.1/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor121.35 2 121.77 0 121.7729.71/32,36
49.9/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.123.52 4 123.35 0 123.3531.29/34,05
50.9/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov 125.10 0 125.63 2 125.1033.04/35,94
51.10/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV 126.10 50 126.63 0 126.6334.57/37,63
52.2/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB 126.16 4 128.90 4 130.1638.10/41,42
53.11/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 132.96 0 131.95 0 131.9539.89/43,31
54.3/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník131.22 2 130.96 12 133.2241.16/44,70
55.10/VMalík Martin 1965 Hoste 139.66 2 140.79 0 140.7948.73/52,90
56.1/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 154.79 6 149.98 0 149.9857.92/62,90
57.7/DMČAPEK Vojtěch 2002 VS Tábor155.82 0 147.01 6 153.0160.95/66,20
58.3/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.177.10 54 171.06 12 183.0691.00/98,80
  ČEKAL Josef 2007 Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Filip 1973 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha 82.42 0 79.85 2 81.85 135
2.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice 83.87 0 85.06 2 83.872.02/2,5127
3.1/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec 88.79 0 86.74 4 88.796.94/8,5119
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV 97.66 0 97.60 0 97.6015.75/19,2111
5.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor100.78 0 99.34 0 99.3417.49/21,4107
6.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 99.89 0 101.09 0 99.8918.04/22,0103
7.1/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB 98.88 2 100.39 10 100.8819.03/23,299
8.2/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy 97.54 4 97.86 6 101.5419.69/24,195
9.3/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky 101.70 0 102.54 2 101.7019.85/24,391
10.2/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec 101.82 0 104.16 4 101.8219.97/24,487
11.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB 98.85 4 97.83 4 101.8319.98/24,483
12.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice 98.58 4 102.63 10 102.5820.73/25,379
13.2/ KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy 102.92 0 103.99 2 102.9221.07/25,775
14.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice 102.98 0 104.61 0 102.9821.13/25,871
15.4/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK 103.67 4 101.64 2 103.6421.79/26,667
16.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 101.98 2 103.73 2 103.9822.13/27,063
17.3/ MILYANOVÁ Andrea 1987 L.Žatec 106.96 6 104.26 0 104.2622.41/27,459
18.2/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus105.13 0 106.27 4 105.1323.28/28,455
19.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.103.37 2 104.50 6 105.3723.52/28,751
20.4/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn106.32 2 104.16 2 106.1624.31/29,747
21.5/DMBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB 107.04 0 109.28 2 107.0425.19/30,843
22.3/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3 Loko Plz117.19 6 103.45 4 107.4525.60/31,339
23.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav108.16 0 109.34 0 108.1626.31/32,138
24.3/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK 111.07 0 108.37 0 108.3726.52/32,437
25.4/ FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.110.97 2 109.18 0 109.1827.33/33,436
26.3/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn109.44 0 109.82 0 109.4427.59/33,735
27.5/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky 109.74 0 110.65 2 109.7427.89/34,134
28.6/DMNOVÁKOVÁ Karolína 2002 3+ L.Žatec 108.00 4 108.06 2 110.0628.21/34,533
29.5/ ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy 110.53 0 111.24 0 110.5328.68/35,032
30.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy 110.73 4 109.11 2 111.1129.26/35,731
31.7/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy 104.13 8 107.57 8 112.1330.28/37,030
32.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha 113.18 0 117.17 2 113.1831.33/38,329
33.7/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor112.88 2 114.30 0 114.3032.45/39,628
34.4/VMČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň 116.41 0 114.31 0 114.3132.46/39,727
35.6/Barešová Kateřina 1991 So Troja120.57 2 113.92 2 115.9234.07/41,60
36.8/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice 112.64 8 111.95 4 115.9534.10/41,726
37.4/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor116.44 0 116.18 0 116.1834.33/41,925
38.9/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3+ Loko Plz116.98 0 114.02 4 116.9835.13/42,924
39.7/Brabcová Alžběta 1989 So Troja116.29 4 114.06 4 118.0636.21/44,20
40.8/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz118.10 0 117.06 2 118.1036.25/44,323
41.10/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha 114.71 4 113.62 6 118.7136.86/45,022
42.5/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3 SKVS ČB 118.31 2 119.70 2 120.3138.46/47,021
43.6/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy 121.19 4 119.74 2 121.7439.89/48,720
44.5/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus122.06 0 124.18 0 122.0640.21/49,119
45.5/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 3+ Trutnov 118.40 4 123.26 4 122.4040.55/49,518
46.9/DMTURČINOVÁ Anna 2002 3 Hubertus123.01 0 122.43 10 123.0141.16/50,317
47.8/ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz123.09 0 121.52 2 123.0941.24/50,416
48.1/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor125.11 0 122.68 2 124.6842.83/52,30
49.6/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus122.86 2 120.48 6 124.8643.01/52,515
50.9/ KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy 124.55 6 122.99 2 124.9943.14/52,714
51.2/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník125.16 0 128.18 0 125.1643.31/52,913
52.10/ HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha 125.52 0 125.49 2 125.5243.67/53,412
53.11/ VESELÁ Jitka 1991 Klatovy 127.43 2 126.71 0 126.7144.86/54,811
54.3/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3+ Klatovy 130.63 0 124.87 2 126.8745.02/55,010
55.10/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus127.08 2 128.87 6 129.0847.23/57,79
56.11/DMKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3+ Třebech.127.37 54 129.21 2 131.2149.36/60,38
57.7/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha 127.83 4 129.56 8 131.8349.98/61,17
58.2/PZPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 130.25 2 158.78 14 132.2550.40/61,60
59.3/PZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus132.39 0 138.38 6 132.3950.54/61,70
60.8/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor136.25 4 130.56 4 134.5652.71/64,46
61.12/ PAJMOVÁ Jana 1984 3+ Kadaň 128.82 6 138.14 6 134.8252.97/64,75
62.11/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy 128.66 8 126.94 8 134.9453.09/64,94
63.9/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy 135.31 6 140.31 8 141.3159.46/72,63
64.10/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy 138.37 4 164.68 58 142.3760.52/73,92
65.4/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha 139.63 4 132.35 12 143.6361.78/75,50
66.5/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy 138.23 6 149.66 4 144.2362.38/76,20
67.11/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha 140.34 10 138.24 6 144.2462.39/76,21
68.12/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy 144.45 6 136.48 8 144.4862.63/76,50
69.12/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 Třebech.194.68 10 146.22 6 152.2270.37/86,00
70.7/VMKOHOUTOVÁ Lenka 1974 Rakovník158.59 6 176.88 58 164.5982.74/101,10
71.13/ZMŽATECKÁ Taťána 2007 Roztoky 160.96 6 189.84 56 166.9685.11/104,00
72.6/PZŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB 183.19 8 163.61 8 171.6189.76/109,70
73.8/VMNOVÁKOVÁ Marcela 1974 VS Tábor190.17 8 105.48 504 198.17116.32/142,10
74.14/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.258.49 6 172.46 54 226.46144.61/176,70
  BURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CARDOSELLI Stella 2009 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
104.55 0 102.60 4 104.55 60
2.1/DSPOHANKA Vít
CUBR Filip
2000
2000
1 Klatovy
ČSAD Plz
106.84 6 106.45 0 106.451.90/1,852
3.1/ BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
110.73 4 111.22 2 113.228.67/8,348
4.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
118.39 0 115.29 0 115.2910.74/10,344
5.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
113.45 2 116.84 4 115.4510.90/10,440
6.1/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
115.67 0 120.34 2 115.6711.12/10,636
7.2/BUREŠ Jan
POTUŽÁK Jan
1978
1988
3 Sušice
Sušice
117.04 0 121.44 4 117.0412.49/11,932
8.3/ KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
117.24 0 133.17 0 117.2412.69/12,128
9.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
118.30 0 124.68 2 118.3013.75/13,224
10.1/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
116.33 4 116.91 2 118.9114.36/13,720
11.2/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
120.03 0 117.19 4 120.0315.48/14,816
12.4/ HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
121.46 2 121.38 10 123.4618.91/18,112
13.5/ BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1990
1991
3 Klatovy
Klatovy
124.16 0 122.81 4 124.1619.61/18,811
14.2/DSŠVEJD Jakub
TURNER Karel
2001
2004
Sušice
Sušice
120.45 6 118.53 6 124.5319.98/19,110
15.2/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
120.63 6 121.90 4 125.9021.35/20,49
16.3/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
3 Bechyně
Bechyně
121.94 4 121.94 6 125.9421.39/20,58
17.4/VMMULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
3 Hubertus
Hubertus
129.97 0 127.48 6 129.9725.42/24,37
18.5/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
138.10 2 131.45 0 131.4526.90/25,76
19.2/ZSPOLLERT Jan
POLLERT Antonín
2005
2006
USK Pha
USK Pha
132.00 4 128.03 4 132.0327.48/26,35
20.3/ZSPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
131.12 6 130.40 2 132.4027.85/26,64
21.3/DMPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
126.99 8 127.11 10 134.9930.44/29,13
22.4/DMŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
136.56 8 133.99 4 137.9933.44/32,02
23.4/ZSGALUŠKA Zdeněk
ŠVEJD Jan
2004
2004
Sušice
Sušice
140.21 2 134.56 4 138.5634.01/32,51
24.3/DSSTRASSEROVÁ Bára
NOVÁKOVÁ Karolína
2001
2002
3 L.Žatec
L.Žatec
149.08 8 135.81 6 141.8137.26/35,60
25.6/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr
KYKAL Ivan
1977
1965
Heletag
Heletag
151.98 658 165.40 156 321.40216.85/207,40
  ZVOLÁNEK Jan
ZVOLÁNEK Filip
1995
1999
SKVS ČB
Bechyně
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLÁKOVÁ Magdalena
KOLÁŘOVÁ Markéta
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Alexandra
GALUŠKOVÁ Antonie
2000
2001
2 Horš.Týn
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
116.77 0 115.41 4 116.77 37
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
117.49 0 118.90 6 117.490.72/0,629
3. POLESNÁ Jitka
WENDL Miloslav
1990
1978
2 Loko Plz
Horš.Týn
125.37 0 120.63 0 120.633.86/3,325
4. WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
122.59 6 124.42 4 128.4211.65/10,021
5. KUNEŠ Daniel
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2003
2005
2 Horš.Týn
SKVS ČB
125.17 4 123.78 6 129.1712.40/10,617
  HOJDOVÁ Markéta
HARTL Jakub
2007
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
126.15 6 4.00 999 999.00 13
7. HORÁK David
SEDLÁKOVÁ Magdalena
1976
2005
Heletag
USK Pha
137.88 4 137.49 4 141.4924.72/21,29
  HOCHHEIM Kristýna
HABICH Bohumil
1991
1991
2 Boh.Pha
VS Tábor
138.60 8 4.00 999 999.00 5
9. VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
3 Loko Plz
Klatovy
145.32 8 144.00 10 153.3236.55/31,34
10. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
147.72 10 153.71 10 157.7240.95/35,13
11. KLIŠČ Zdeněk
MÁROVÁ Zuzana
1999
2001
Třebech.
VS Tábor
150.28 14 156.09 4 160.0943.32/37,12
12. KLIŠČOVÁ Barbora
MÁRA Michal
2002
2003
3 Třebech.
VS Tábor
165.20 8 163.06 4 167.0650.29/43,11
13. RIANTOVÁ Marie
NOVÁK Václav
2006
2005
VS Tábor
VS Tábor
167.78 2 178.43 6 169.7853.01/45,40
14. Enrigue Rendó
KOLÁŘOVÁ Markéta
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 175.43 18 193.4376.66/65,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice78.42 2 78.23 0 78.23 282
2.2/DSPOHANKA Vít 2000 2+ Klatovy 80.79 0 77.40 2 79.401.17/1,5274
3.3/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 83.71 0 83.06 2 83.715.48/7,0270
4.4/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz82.65 2 83.73 2 84.656.42/8,2266
5.1/ POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 85.03 2 83.12 2 85.126.89/8,8262
6.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus88.04 0 86.74 2 88.049.81/12,5258
7.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB 91.71 2 88.22 0 88.229.99/12,8254
8.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 90.21 0 88.55 0 88.5510.32/13,2250
9.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB 88.61 0 86.87 2 88.6110.38/13,3246
10.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus89.05 0 87.88 2 89.0510.82/13,8242
11.2/ BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 87.08 2 87.99 2 89.0810.85/13,9238
12.4/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.91.13 0 89.41 0 89.4111.18/14,3234
13.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy 91.40 0 90.24 0 90.2412.01/15,4230
14.5/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz92.36 0 90.26 0 90.2612.03/15,4226
15.6/DSMILYAN David 2001 2 L.Žatec 93.27 6 90.65 0 90.6512.42/15,9222
16.3/ VOZKA Aleš 1989 2 Sušice 88.70 2 90.20 2 90.7012.47/15,9218
17.5/VMKYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB 91.59 2 90.76 0 90.7612.53/16,0214
18.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB 91.48 0 90.92 0 90.9212.69/16,2210
19.2/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky 92.59 0 92.00 4 92.5914.36/18,4206
20.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.96.92 0 93.89 0 93.8915.66/20,0202
21.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec 94.63 0 93.91 2 94.6316.40/21,0198
22.7/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec 94.77 0 93.14 2 94.7716.54/21,1194
23.4/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice 93.33 2 94.99 0 94.9916.76/21,4190
24.5/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha 95.60 0 95.47 0 95.4717.24/22,0186
25.3/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky 97.41 8 95.54 0 95.5417.31/22,1182
26.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 95.57 0 95.85 2 95.5717.34/22,2178
27.4/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB 99.42 4 95.92 0 95.9217.69/22,6174
28.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB 97.08 0 94.40 2 96.4018.17/23,2170
29.5/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak99.05 0 96.81 0 96.8118.58/23,8166
30.6/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB 100.32 4 97.86 0 97.8619.63/25,1162
31.6/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.99.70 2 97.90 0 97.9019.67/25,1158
32.8/VMPAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně 100.78 0 98.44 0 98.4420.21/25,8154
33.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice 98.78 0 98.61 0 98.6120.38/26,1150
34.4/ KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy 98.91 0 99.88 2 98.9120.68/26,4146
35.7/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.99.00 0 100.21 6 99.0020.77/26,5142
36.9/VMPINKAVA Lukáš 1976 3+ SKVS ČB 99.35 0 109.49 0 99.3521.12/27,0138
  GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice 99.62 0 4.00 999 999.00 134
38.1/ZMŠVEJD Jáchym 2007 3+ Sušice 99.45 2 99.68 0 99.6821.45/27,4130
39.8/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha 97.12 52 95.74 4 99.7421.51/27,5126
40.2/ZSTURNER Karel 2004 2 Sušice 98.41 2 99.01 2 100.4122.18/28,4122
  JANDA Zbyněk 1974 Hubertus100.46 0 4.00 999 999.00 118
42.9/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky 102.78 0 99.05 2 101.0522.82/29,2114
43.3/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.63 6 101.31 0 101.3123.08/29,5110
44.11/VMHORÁK David 1976 2 Heletag 103.46 0 101.39 0 101.3923.16/29,6106
45.12/VMUHLÍK František 1975 3+ Bechyně 103.25 0 101.70 0 101.7023.47/30,0102
46.4/ZSSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec 102.63 6 99.77 2 101.7723.54/30,198
47.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus102.05 0 102.05 6 102.0523.82/30,494
48.8/VPRÜHER Jakub 1968 3+ SKVS ČB 104.63 0 102.15 0 102.1523.92/30,690
49.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 3+ VS Tábor103.79 4 102.22 0 102.2223.99/30,789
50.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.102.43 0 103.40 0 102.4324.20/30,988
51.10/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz100.94 2 99.55 6 102.9424.71/31,687
52.5/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice 101.06 2 101.69 2 103.0624.83/31,786
53.6/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 3+ Kralupy 103.30 2 101.07 2 103.0724.84/31,885
54.3/U23KORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz103.12 0 104.25 4 103.1224.89/31,884
55.7/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB 105.14 2 103.17 0 103.1724.94/31,983
56.8/ZSSVOBODA Martin 2005 3+ L.Žatec 101.37 2 100.05 6 103.3725.14/32,182
57.9/VNOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy 103.68 0 103.52 0 103.5225.29/32,381
58.9/ZSPOLLERT Jan 2005 3+ USK Pha 103.77 0 104.20 4 103.7725.54/32,680
59.8/DSKOUDELKA Tomáš 2000 3+ Č.Kruml.102.11 2 105.54 0 104.1125.88/33,179
60.10/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice 102.66 2 105.28 2 104.6626.43/33,878
61.11/DMMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov 102.09 56 102.85 2 104.8526.62/34,077
62.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.104.49 6 103.31 2 105.3127.08/34,676
63.4/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice101.36 4 108.50 4 105.3627.13/34,775
64.12/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.100.64 6 103.78 2 105.7827.55/35,274
65.13/DMPUTZER Hynek 2003 3 SKVS ČB 104.53 2 103.32 6 106.5328.30/36,273
66.11/ZSNOVÁK Václav 2005 3 VS Tábor108.28 4 104.53 2 106.5328.30/36,272
67.5/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor107.07 2 106.67 0 106.6728.44/36,471
68.14/DMKOUDELKA Samson 2002 3+ Č.Kruml.107.35 0 105.00 2 107.0028.77/36,870
69.5/ KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV 108.35 8 107.48 0 107.4829.25/37,469
70.3/VSNEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus103.54 6 105.76 2 107.7629.53/37,768
71.12/ZSNOVOTNÝ David 2005 3 SKVS ČB 108.68 0 107.82 0 107.8229.59/37,867
72.10/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.110.89 0 108.38 0 108.3830.15/38,566
73.15/DMČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor111.43 2 108.58 0 108.5830.35/38,865
74.13/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky 119.49 2 109.28 0 109.2831.05/39,764
75.13/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha 107.86 2 109.67 0 109.6731.44/40,263
76.11/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník112.11 0 110.02 0 110.0231.79/40,662
77.12/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.115.48 0 108.11 2 110.1131.88/40,861
78.16/DMADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky 108.59 2 106.43 6 110.5932.36/41,460
79.6/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz107.74 4 108.98 2 110.9832.75/41,959
80.4/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz112.60 2 109.37 2 111.3733.14/42,458
81.6/ ADAMEC Jakub 1984 3+ Č.Lípa 110.80 2 111.62 0 111.6233.39/42,757
82.1/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz124.46 4 112.31 0 112.3134.08/43,60
83.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník113.36 0 113.93 0 113.3635.13/44,956
84.6/VSVONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak114.71 0 113.58 0 113.5835.35/45,255
85.17/DMVOLF Matěj 2003 3 VS Tábor120.97 2 114.52 0 114.5236.29/46,454
86.9/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník111.12 4 115.31 0 115.1236.89/47,253
87.4/U23ZVOLÁNEK Filip 1999 3+ Bechyně 112.02 10 111.14 4 115.1436.91/47,252
88.14/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB 110.84 10 109.15 6 115.1536.92/47,251
89.7/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.118.06 0 115.24 0 115.2437.01/47,350
90.7/ZMPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha 121.03 0 115.32 0 115.3237.09/47,449
91.15/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 3 Kralupy 111.29 58 107.52 8 115.5237.29/47,748
92.16/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice 112.18 4 109.71 6 115.7137.48/47,947
93.8/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec 115.00 2 113.79 2 115.7937.56/48,046
94.8/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha 115.76 2 115.83 0 115.8337.60/48,145
95.18/DMBUDÁK David 2003 3 Kadaň 116.78 2 114.80 2 116.8038.57/49,344
96.9/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus119.68 0 116.92 0 116.9238.69/49,543
97.2/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně 118.06 2 115.17 2 117.1738.94/49,80
98.9/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK 115.51 2 116.05 2 117.5139.28/50,242
99.17/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3 Kralupy 117.90 0 117.89 0 117.8939.66/50,741
  HARTL Jakub 2004 Horš.Týn111.98 6 4.00 999 999.00 40
101.10/ZMNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor118.44 0 115.99 2 117.9939.76/50,839
102.19/ZSŠKOP Jáchym 2005 3 Ot.Strak116.34 2 116.92 6 118.3440.11/51,338
103.14/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice 117.34 4 116.43 2 118.4340.20/51,437
104.3/PZŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.118.73 0 122.11 0 118.7340.50/51,80
105.13/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ Roztoky 117.29 2 118.64 2 119.2941.06/52,536
106.11/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy 122.34 8 120.03 0 120.0341.80/53,435
107.12/ZMZVOLSKÝ Kristián 2006 3 USK Pha 136.26 2 120.21 0 120.2141.98/53,734
108.15/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor122.68 8 118.52 2 120.5242.29/54,133
109.13/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha 126.00 6 120.76 0 120.7642.53/54,432
110.4/PZHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak121.15 0 120.85 6 121.1542.92/54,90
111.20/ZSEnrigue Rendó 2005 3 USK Pha 109.66 12 113.20 8 121.2042.97/54,931
112.14/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz119.35 2 122.11 2 121.3543.12/55,130
113.15/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav122.93 2 119.40 2 121.4043.17/55,229
114.21/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha 118.30 4 121.09 6 122.3044.07/56,328
115.16/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha 116.98 8 116.45 6 122.4544.22/56,527
116.17/ZMBABOUČEK Antonín 2007 USK Pha 126.33 0 122.56 0 122.5644.33/56,726
117.7/ HAMÁK Lukáš 1985 3 Sušice 127.05 4 123.31 0 123.3145.08/57,625
118.22/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha 118.85 8 119.42 4 123.4245.19/57,824
119.18/ZMSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav123.58 2 122.58 2 124.5846.35/59,223
120.10/VSNEDVÍDEK František 1944 3+ Dv.Král.122.81 2 124.32 8 124.8146.58/59,522
121.5/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV 122.29 4 125.45 0 125.4547.22/60,40
122.6/PZPETŘÍK Marek 2008 USK Pha 123.45 2 126.29 10 125.4547.22/60,40
123.23/ZSEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník118.14 12 119.53 6 125.5347.30/60,521
124.7/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha 128.16 4 122.46 4 126.4648.23/61,70
125.19/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec 124.20 4 120.90 6 126.9048.67/62,220
126.20/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak129.84 2 121.62 6 127.6249.39/63,119
127.21/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy 137.17 4 122.69 6 128.6950.46/64,518
128.19/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha 127.61 2 127.49 2 129.4951.26/65,517
129.22/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.131.13 2 129.49 0 129.4951.26/65,516
130.23/ZMKUTEK Michal 2006 3 USK Pha 121.55 8 124.10 6 129.5551.32/65,615
131.24/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn141.30 58 129.10 2 131.1052.87/67,614
132.20/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor135.93 6 126.85 6 132.8554.62/69,813
133.24/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 3 Č.Kruml.137.31 2 131.11 2 133.1154.88/70,212
134.8/PZSAMEK Petr 2008 Třebech.129.42 4 130.39 8 133.4255.19/70,50
135.9/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor132.39 2 136.33 8 134.3956.16/71,80
136.25/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha 131.16 4 135.40 8 135.1656.93/72,811
137.26/ZMHANUŠ Jakub 2007 Rakovník137.84 0 129.74 6 135.7457.51/73,510
138.25/ZSWESTFAL Mattias 2004 Kralupy 135.00 54 130.48 6 136.4858.25/74,59
139.26/ZSNOVÁK Matěj 2004 3 VS Tábor133.17 4 140.30 0 137.1758.94/75,38
140.27/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha 127.41 10 127.50 10 137.4159.18/75,67
141.27/ZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec 134.93 52 135.80 4 139.8061.57/78,76
142.28/ZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha 146.60 10 140.26 2 142.2664.03/81,85
143.10/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha 149.09 2 142.20 2 144.2065.97/84,30
144.11/PZKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn145.50 2 140.49 4 144.4966.26/84,70
145.29/ZMDRUSKA Vojta 2006 SKVS ČB 141.32 6 144.39 50 147.3269.09/88,34
146.12/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha 146.78 2 150.23 4 148.7870.55/90,20
147.13/PZPLUTA Adam 2008 Boh.Pha 142.05 14 141.00 8 149.0070.77/90,50
148.16/VMDOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 151.11 56 145.62 4 149.6271.39/91,33
149.14/PZKRÁL Matěj 2008 USK Pha 151.30 4 146.77 56 155.3077.07/98,50
150.30/ZMKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.143.38 12 137.61 52 155.3877.15/98,62
151.17/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag 147.40 8 163.99 12 155.4077.17/98,61
152.28/ZSJAHNA Ondřej 2005 Třebech.162.82 56 146.31 10 156.3178.08/99,80
153.31/ZMKOLÁŘ Jakub 2006 SKVS ČB 152.63 4 151.93 8 156.6378.40/100,20
154.29/ZSBOMBIC Erik 2005 SKVS ČB 161.57 8 155.31 2 157.3179.08/101,10
155.32/ZMPROCHÁZKA Jiří 2006 Boh.Pha 151.88 8 160.57 16 159.8881.65/104,40
156.15/PZKOPEČEK Jakub 2011 VS Tábor154.66 10 150.14 10 160.1481.91/104,70
157.33/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha 162.93 10 169.35 2 171.3593.12/119,00
158.34/ZMČEKAL Josef 2007 Sušice 151.46 20 148.70 106 171.4693.23/119,20
159.16/PZPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB 169.03 8 165.56 8 173.5695.33/121,90
160.21/DMSKLENÁŘ Jindřich 2002 Loko Plz164.28 10 167.08 12 174.2896.05/122,80
161.35/ZMKOČIČKA Patrik 2007 VS Tábor175.95 14 167.25 10 177.2599.02/126,60
162.36/ZMKREMLA Jakub 2006 Soběslav169.86 24 164.89 18 182.89104.66/133,80
163.37/ZMHOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB 176.42 10 148.91 116 186.42108.19/138,30
164.17/PZKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn202.29 108 180.61 6 186.61108.38/138,50
165.18/PZCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha 184.76 260 171.19 20 191.19112.96/144,40
166.19/PZTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn188.11 64 179.26 12 191.26113.03/144,50
167.20/PZHORÁK David 2009 USK Pha 155.69 64 163.46 54 217.46139.23/178,00
168.30/ZSSALÁK Petr 2004 Blovice 162.07 114 181.40 56 237.40159.17/203,50
169.21/PZRIANT Antonín 2010 VS Tábor187.40 60 183.11 106 247.40169.17/216,20
170.22/PZLANGER Filip 2009 USK Pha 181.55 210 142.06 112 254.06175.83/224,80
171.23/PZPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha 286.28 10 271.50 6 277.50199.27/254,70
172.24/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha 206.43 156 178.01 108 286.01207.78/265,60
173.25/PZSEIDL Marek 2010 Boh.Pha 215.56 116 248.50 64 312.50234.27/299,50
174.26/PZSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 187.46 208 186.02 158 344.02265.79/339,80
175.22/DMBREJCHA Jaroslav 2002 Kadaň 142.78 358 115.57 256 371.57293.34/375,00
176.18/VMBREJCHA Jan 1982 Kadaň 143.63 602 191.38 458 649.38571.15/730,10
  VÁLEK Michal 1974 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÝ Petr 2002 3+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Jandík Jan 2004 Blovice 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 109.08 0 107.60 0 107.60 13
2.1/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn114.01 0 116.14 4 114.016.41/6,09
3.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.116.08 4 115.40 0 115.407.80/7,28
4.1/ POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor116.94 2 117.11 0 117.119.51/8,87
5.1/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy 119.16 4 118.10 2 120.1012.50/11,66
6.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB 122.30 2 120.90 0 120.9013.30/12,45
7.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov 128.05 2 128.67 2 130.0522.45/20,94
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK 130.56 0 4.00 999 999.00 3
9.4/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor197.33 2 129.86 2 131.8624.26/22,52
10.5/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha 133.58 6 135.57 6 139.5831.98/29,71
11.1/DSZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov 148.87 4 151.61 8 152.8745.27/42,10
12.1/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy 166.13 10 166.53 14 176.1368.53/63,70
  VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl