ČPJ - Český pohár juniorů ve slalomu 2019

poslední aktualizace: 18.09.2019 14:49:22
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 18.05.2019
B - 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 19.05.2019
C - 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši, 08.06.2019
D - 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši, 09.06.2019
E - Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném, 14.09.2019
F - 5. Národní kontrolní závod v Troji, 21.09.2019
G - 6. Národní kontrolní závod v Troji, 22.09.2019

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2001-2008
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75--375
2.DM Mrázek Jakub, 2004KK Opava2 / 682 / 682 / 685 / 532 / 68--325
3.DS Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk z.s.7 / 464 / 575 / 534 / 573 / 62--275
DS Procházka Josef, 2002DUKLA Brandýs6 / 495 / 533 / 623 / 626 / 49--275
5.DM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc3 / 626 / 497 / 462 / 689 / 40--265
6.DS Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha8 / 433 / 6211 / 3511 / 3510 / 37--212
7.ZS Novák Matyáš, 2005UP Olomouc10 / 3713 / 3110 / 3713 / 314 / 57--193
8.DS Hala Jiří, 2002UP Olomouc4 / 5712 / 334 / 579 / 40---187
9.DM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc17 / 237 / 4619 / 198 / 435 / 53--184
10.ZS Bízek Marek, 2005DUKLA Brandýs18 / 2116 / 256 / 497 / 4611 / 35--176
11.DS Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno-9 / 409 / 406 / 497 / 46--175
12.DS Bohatý Karel, 2001DUKLA Brandýs5 / 538 / 4315 / 2710 / 3728 / 8--168
13.DM Kudrna Josef, 2004DUKLA Brandýs9 / 4011 / 3516 / 2514 / 2919 / 19--148
14.DS Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky14 / 2910 / 3714 / 2927 / 98 / 43--147
15.DM Venc Štěpán, 2004DUKLA Brandýs15 / 2718 / 2112 / 3317 / 2318 / 21--125
16.DM Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice33 / 323 / 138 / 4312 / 3313 / 31--123
17.DM Stanovský Jakub, 2004SK VS Č. Budějovice12 / 3322 / 1432 / 416 / 2514 / 29--105
18.DS Stránský Daniel, 2002SK VS Karbo Benátky11 / 3514 / 2917 / 2329 / 7---94
19.DM Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.23 / 1320 / 1721 / 1522 / 1412 / 33--92
20.ZS Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs20 / 1721 / 1518 / 2124 / 1225 / 11--76
21.DM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor26 / 1015 / 2727 / 923 / 1322 / 14--73
22.DM Sahula Matěj, 2003SK VS Karbo Benátky25 / 1119 / 1924 / 1221 / 1523 / 13--70
23.DS Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice16 / 2530 / 6--16 / 25--56
24.DS Ivánek Roman, 2002SK Veselí nad Moravou24 / 12-22 / 1415 / 27---53
25.DS Švejd Jakub, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.--13 / 3118 / 21---52
26.DS Holínek Svatopluk, 2001TJ Šumperk z.s.13 / 31--28 / 824 / 12--51
DM Pátek Vítězslav, 2003Vodní sporty Zábřeh28 / 817 / 23-31 / 521 / 15--51
28.DM Hrňák Jáchym, 2004TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-25 / 1123 / 1319 / 19---43
29.DM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov--20 / 1720 / 1732 / 4--38
30.DM Hajduch Jaroslav, 2004Otava Strakonice31 / 535 / 126 / 1026 / 1029 / 7--33
31.ZS Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice-33 / 3-34 / 215 / 27--32
32.DM Turner Karel, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.-24 / 1229 / 725 / 11---30
33.DM Duřt Vojtěch, 2003Univerzitní sportovní klub Praha27 / 926 / 1030 / 6----25
34.ZS Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.22 / 14---26 / 10--24
35.DM Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.----17 / 23--23
ZS Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1532 / 4-32 / 4---23
37.DM Míl Jakub, 2003Loko Trutnov29 / 7-28 / 830 / 6---21
38.DM Bergmann Bořivoj, 2003Kanoe Klub Spoj Brno30 / 627 / 9--31 / 5--20
39.DS Saal Štěpán, 2001Delfín Jablonec19 / 19------19
DM Galuška Zdeněk, 2004Klub vodních sportů Sušice z.s.-28 / 825 / 11----19
41.DS Kirchner David, 2002TJ Bohemians Praha----20 / 17--17
42.DM Gabrlík Jakub, 2004UP Olomouc--33 / 3-27 / 9--12
43.DM Pechač Jonáš, 2004Univerzitní sportovní klub Praha--35 / 135 / 130 / 6--8
44.DM Táborský Jan, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn-34 / 231 / 5----7
DS Horal Vojtěch, 2002Delfín Jablonec-29 / 7-----7
46.ZS Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha32 / 4-34 / 2----6
47.DM Brokeš Marek, 2003TJ Šumperk z.s.-31 / 5-----5
48.ZS Komárek Jakub, 2005SK VS Č. Budějovice---33 / 3---3
DS Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.----33 / 3--3
50.ZS Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky----34 / 2--2
ZS Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.34 / 2------2
52.DS Houska Jan, 2001Univerzitní sportovní klub Praha35 / 1------1
ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc----35 / 1--1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha1 / 753 / 621 / 752 / 682 / 68--348
DM Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha2 / 681 / 752 / 683 / 621 / 75--348
3.DM Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc3 / 622 / 684 / 571 / 753 / 62--324
4.DM Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha8 / 437 / 468 / 435 / 535 / 53--238
5.DS Ulitzka Oliver, 2002KK Opava4 / 5712 / 3310 / 376 / 494 / 57--233
6.DM Rašner Karel, 2004KK Postřelmov7 / 466 / 495 / 5311 / 356 / 49--232
7.DS Gürtler Adam, 2001Univerzitní sportovní klub Praha9 / 405 / 537 / 469 / 407 / 46--225
8.DS Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha5 / 534 / 5730 / 67 / 468 / 43--205
9.DS Urban Daniel, 2001TJ Šumperk z.s.6 / 4916 / 253 / 624 / 5727 / 9--202
10.DS Fiala Jakub, 2001UP Olomouc11 / 3511 / 3516 / 2513 / 319 / 40--166
11.ZS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha17 / 238 / 4317 / 2312 / 3310 / 37--159
ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc10 / 3714 / 2912 / 338 / 4320 / 17--159
13.ZS Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha13 / 3117 / 2313 / 3114 / 2916 / 25--139
DM Čihovský Šimon, 2003SK VS Č. Budějovice14 / 2918 / 2114 / 2915 / 2712 / 33--139
15.DM Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.16 / 2515 / 279 / 4010 / 3731 / 5--134
16.DM Beier Matouš, 2004Loko Trutnov18 / 2113 / 3111 / 3517 / 2317 / 23--133
17.DM Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice12 / 3323 / 136 / 4929 / 719 / 19--121
18.DM Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn19 / 1910 / 3721 / 1519 / 1923 / 13--103
19.ZS Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha32 / 49 / 4015 / 2718 / 2133 / 3--95
20.ZS Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové23 / 1331 / 519 / 1916 / 2515 / 27--89
21.DM Vaněk Matěj, 2004VS Tábor22 / 1419 / 1928 / 822 / 1414 / 29--84
22.ZS Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové25 / 1124 / 1220 / 1726 / 1018 / 21--71
23.DM Pollert Jáchym, 2004Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1734 / 224 / 1220 / 1725 / 11--59
24.DM Míl Jakub, 2003Loko Trutnov21 / 1521 / 1522 / 1423 / 1335 / 1--58
25.DM Kuneš Daniel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn28 / 829 / 718 / 2125 / 1126 / 10--57
26.ZS Střílka Richard, 2006UP Olomouc31 / 522 / 1423 / 1324 / 1229 / 7--51
27.ZS Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc27 / 925 / 1126 / 1027 / 932 / 4--43
28.DM Mrázek Jakub, 2004KK Opava30 / 620 / 17--21 / 15--38
29.DM Kosík Dan, 2004UP Olomouc24 / 1235 / 125 / 1130 / 630 / 6--36
ZS Novák Matyáš, 2005UP Olomouc15 / 2727 / 9-----36
31.DS Janů Filip, 2002UP Olomouc----11 / 35--35
32.DM Hartl Jakub, 2004Vodácký oddíl Horšovský Týn33 / 330 / 627 / 921 / 15---33
33.DS Stanovský Vojtěch, 2002SK VS Č. Budějovice----13 / 31--31
34.ZS Slavík Vojtěch, 2005neuvedeno29 / 728 / 829 / 728 / 8---30
35.ZS Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice35 / 126 / 10--28 / 8--19
36.ZS Válek Michal, 2006VS Tábor26 / 1032 / 4--34 / 2--16
37.DM Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc----22 / 14--14
38.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc----24 / 12--12
39.DM Šedivý Jan, 2003SK VS Č. Budějovice34 / 233 / 3-----5

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Hartl Jakub, 2004
Kuneš Daniel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
2 / 683 / 621 / 751 / 75---280
2.DM Prüher Vojtěch, 2006
Šedivý Vít, 2004
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
1 / 751 / 75--1 / 75--225
3.DM Gabrlík Jakub, 2004
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
-2 / 68-2 / 683 / 62--198
4.DM Pechač Jonáš, 2004
Pollert Jáchym, 2004
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----2 / 68--68
5.DM Novák Matyáš, 2005
Rudorfer Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
----4 / 57--57
6.DM Wendl Samuel, 2003
Kuneš Daniel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
----5 / 53--53

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 683 / 621 / 751 / 751 / 75--355
2.DS Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec1 / 751 / 753 / 623 / 628 / 43--317
3.DS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno4 / 574 / 572 / 682 / 683 / 62--312
4.DS Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs3 / 622 / 686 / 495 / 532 / 68--300
5.DM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc5 / 537 / 465 / 534 / 576 / 49--258
6.DS Karlíková Barbora, 2002DUKLA Brandýs11 / 356 / 497 / 4612 / 334 / 57--220
7.DS Vaňková Klára, 2001VS Tábor14 / 298 / 4314 / 296 / 4910 / 37--187
8.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice8 / 4315 / 2710 / 3722 / 145 / 53--174
9.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice10 / 3713 / 3111 / 3515 / 279 / 40--170
10.DS Neugebauerová Anna Marie, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky6 / 49-4 / 57-7 / 46--152
11.DM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava16 / 2511 / 3515 / 2713 / 3112 / 33--151
12.DM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc7 / 465 / 5313 / 31-22 / 14--144
13.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc18 / 2110 / 3716 / 258 / 4327 / 9--135
14.DM Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice27 / 99 / 4022 / 1411 / 3511 / 35--133
15.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc-26 / 108 / 437 / 4613 / 31--130
16.DM Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky17 / 2320 / 1712 / 3314 / 2915 / 27--129
17.DS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou20 / 1724 / 1217 / 239 / 4018 / 21--113
18.ZS Janů Veronika, 2005UP Olomouc12 / 3321 / 1521 / 1518 / 2116 / 25--109
19.ZS Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.-23 / 139 / 4010 / 3721 / 15--105
DM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4022 / 1427 / 917 / 2319 / 19--105
21.DM Beranová Hana, 2003Univerzitní sportovní klub Praha13 / 3116 / 2519 / 1916 / 25---100
22.DS Kofroňová Zuzana, 2002SK VS Karbo Benátky26 / 1012 / 33-23 / 1314 / 29--85
23.DM Červenková Vanessa, 2003Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2718 / 2123 / 1327 / 925 / 11--81
24.DS Haucková Gabriela, 2002KVS Hradec Králové22 / 1414 / 2925 / 1124 / 1229 / 7--73
25.DS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno-17 / 2318 / 2121 / 15---59
26.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn21 / 1535 / 120 / 1720 / 1731 / 5--55
27.ZS Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1319 / 1924 / 1228 / 834 / 2--54
28.DM Hrdličková Sára, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky28 / 828 / 8-30 / 623 / 13--35
29.DM Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové29 / 7-26 / 1025 / 11---28
DS Keprtová Markéta, 2001KVS Hradec Králové25 / 11-30 / 626 / 1035 / 1--28
31.ZS Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky---19 / 1928 / 8--27
32.ZS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha-30 / 6-29 / 726 / 10--23
DM Pollertová Ema, 2003Univerzitní sportovní klub Praha----17 / 23--23
DM Daňková Anna, 2004TJ Šumperk z.s.24 / 1225 / 11-----23
35.DS Capalini Nicola, 2002DUKLA Brandýs19 / 19------19
36.ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava-27 / 931 / 5-32 / 4--18
37.DM Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.----20 / 17--17
38.ZS Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná30 / 629 / 734 / 235 / 1---16
39.DM Retková Marie, 2003UP Olomouc--28 / 831 / 5---13
40.DS Dvořáková Dominika, 2002TJ Bohemians Praha----24 / 12--12
41.ZS Hansgutová Monika, 2005UP Olomouc-31 / 533 / 333 / 3---11
42.ZM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn--29 / 7-33 / 3--10
ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava32 / 4---30 / 6--10
44.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc31 / 5-32 / 4----9
45.ZS Sedláková Magdalena, 2005Univerzitní sportovní klub Praha33 / 333 / 3-----6
46.DM Střílková Jana, 2004UP Olomouc--35 / 132 / 4---5
ZS Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.35 / 132 / 4-----5
48.ZS Jelínková Sára, 2005Univerzitní sportovní klub Praha34 / 2--34 / 2---4
49.ZM Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.-34 / 2-----2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DS Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno1 / 751 / 751 / 752 / 681 / 75--368
2.DM Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc2 / 682 / 682 / 681 / 752 / 68--347
3.DS Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha3 / 624 / 573 / 623 / 626 / 49--292
4.DM Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc4 / 573 / 624 / 574 / 577 / 46--279
5.DM Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha6 / 496 / 495 / 537 / 468 / 43--240
6.DM Kloboučková Ivana, 2003KK Opava16 / 255 / 537 / 466 / 493 / 62--235
7.DM Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha5 / 537 / 469 / 405 / 5310 / 37--229
8.ZS Janů Veronika, 2005UP Olomouc11 / 3515 / 276 / 498 / 435 / 53--207
9.DS Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno10 / 379 / 4011 / 3511 / 354 / 57--204
10.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc7 / 4612 / 3317 / 2310 / 379 / 40--179
11.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice8 / 4310 / 3710 / 3714 / 2917 / 23--169
12.DS Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou19 / 198 / 438 / 4312 / 3315 / 27--165
13.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc12 / 3311 / 3512 / 3313 / 3114 / 29--161
14.DM Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4013 / 3113 / 3115 / 2719 / 19--148
15.DM Střílková Jana, 2004UP Olomouc18 / 2118 / 2118 / 2116 / 2518 / 21--109
16.DS Vaňková Klára, 2001VS Tábor14 / 2914 / 2916 / 25-16 / 25--108
17.ZS Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno17 / 2317 / 2319 / 1918 / 2120 / 17--103
18.DS Štěpánková Petra, 2001UP Olomouc--15 / 279 / 4011 / 35--102
19.DM Součková Lucie, 2004KVS Hradec Králové13 / 31-14 / 2917 / 2322 / 14--97
20.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha15 / 2716 / 25--13 / 31--83
21.DS Karlíková Barbora, 2002DUKLA Brandýs----12 / 33--33
22.DM Kratochvílová Tereza, 2003SK Vltava Č. Krumlov z.s.----21 / 15--15
23.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn----23 / 13--13

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.DM Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75--375
2.DS Kloboučková Ivana, 2003
Urban Daniel, 2001
KK Opava
TJ Šumperk z.s.
2 / 682 / 682 / 683 / 622 / 68--334
3.DM Wendl Samuel, 2003
Tesařová Hana, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
3 / 623 / 623 / 622 / 686 / 49--303
4.ZS Drábek Matyáš, 2005
Samková Olga, 2005
KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
----3 / 62--62
5.DM Šedivý Vít, 2004
Švehlová Kateřina, 2005
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
----4 / 57--57
6.ZS Doležalová Bára, 2005
Novák Matyáš, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
----5 / 53--53
Typ závodu