4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši

09.06.2019   USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Ján Piaček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.115.12 0 115.71 0 115.12 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc117.97 0 119.14 2 117.972.85/2,575
3.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno120.37 0 120.93 0 120.375.25/4,675
4. GLEJTEKOVÁ Simona   9 SVK114.76 6 116.86 4 120.765.64/4,90
5.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.122.31 2 116.97 4 120.975.85/5,175
6.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha132.59 0 122.41 0 122.417.29/6,375
7. NOVAK Lea   9 SLO120.60 4 129.78 58 124.609.48/8,20
8.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc142.73 4 123.26 6 129.2614.14/12,375
9.3/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha132.69 4 125.29 4 129.2914.17/12,375
10.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava124.50 8 134.29 8 132.5017.38/15,168
11.5/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha134.57 0 130.54 8 134.5719.45/16,962
12.1/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc133.12 2 139.67 4 135.1220.00/17,457
13.3/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc134.73 2 144.87 8 136.7321.61/18,853
14.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno138.26 6 154.40 4 144.2629.14/25,349
15.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc143.10 2 136.96 10 145.1029.98/26,046
16.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno141.57 56 140.68 8 148.6833.56/29,243
17.5/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí149.45 12 145.78 14 159.7844.66/38,840
18.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc154.30 6 157.39 6 160.3045.18/39,237
19.4/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.159.33 12 154.10 10 164.1048.98/42,535
20. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK167.74 6 152.35 52 173.7458.62/50,933
21.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha166.27 204 168.24 6 174.2459.12/51,431
22.7/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc193.43 8 189.15 54 201.4386.31/75,029
23.8/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK172.64 54 198.69 10 208.6993.57/81,327
24.5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno195.38 162 1.00 999 357.38242.26/210,425
  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÁ Soňa   9 SVK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEKOVÁ Simona   9 SVK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.102.74 2 95.63 0 95.63 75
2. GONŠENICA Adam   9 SVK96.90 0 94.64 2 96.641.01/1,10
3. MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha99.91 0 97.94 0 97.942.31/2,475
4. ŠTAFFEN Matúš   9 SVK98.58 0 99.84 2 98.582.95/3,10
5. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.23 0 96.46 52 99.233.60/3,875
6. OSTRBENK Vid   9 SLO103.40 2 100.38 0 100.384.75/5,00
7. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.69 4 100.46 0 100.464.83/5,175
8. ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice100.52 0 97.08 4 100.524.89/5,175
9. STANOVSKÝ Jakub   9 SVK100.17 2 99.33 2 101.335.70/6,00
10. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.101.49 2 98.02 4 102.026.39/6,775
11. ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha99.92 6 100.50 2 102.506.87/7,275
12. BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha99.69 52 98.76 4 102.767.13/7,575
13. ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha103.07 0 102.41 4 103.077.44/7,875
14. ULAN Valant   9 SLO101.86 2 101.14 2 103.147.51/7,90
15. TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc105.17 2 103.43 0 103.437.80/8,268
16. RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc104.64 4 103.47 0 103.477.84/8,262
17. PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.119.87 2 101.99 2 103.998.36/8,757
18. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha100.12 4 100.25 4 104.128.49/8,953
19. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc106.64 0 104.61 0 104.618.98/9,453
20. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.96 4 102.80 2 104.809.17/9,649
21. MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava107.38 2 102.91 2 104.919.28/9,746
22. CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz105.24 0 106.18 0 105.249.61/10,043
23. TOMINC Lan   9 SLO101.89 6 99.28 6 105.289.65/10,10
24. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha108.56 0 105.47 0 105.479.84/10,340
24. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc103.98 52 103.47 2 105.479.84/10,337
26. BLAŠČÍK Matej   9 SVK102.96 4 99.74 6 105.7410.11/10,60
27. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava104.32 2 102.81 50 106.3210.69/11,235
28. ROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk104.34 2 101.76 50 106.3410.71/11,233
29. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava104.98 56 104.50 2 106.5010.87/11,431
30. MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava110.04 4 104.58 2 106.5810.95/11,529
31. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno110.63 0 107.10 0 107.1011.47/12,027
32. BÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.111.25 0 108.11 0 108.1112.48/13,125
33. KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc108.14 0 4.00 999 108.1412.51/13,123
34. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky116.38 2 106.35 2 108.3512.72/13,321
35. KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha114.78 10 106.95 4 110.9515.32/16,019
36. HALA Jiří 2002 2 Olomouc107.18 4 105.69 50 111.1815.55/16,317
37. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky114.40 204 110.10 2 112.1016.47/17,215
38. BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.119.66 304 108.41 4 112.4116.78/17,514
39. MRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.104.62 58 108.57 4 112.5716.94/17,713
40. FRENCL Josef 2002 2 USK Pha114.49 52 110.83 2 112.8317.20/18,012
41. PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB118.89 4 111.67 2 113.6718.04/18,911
42. NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc119.78 204 109.72 4 113.7218.09/18,910
43. KUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.123.95 8 113.97 0 113.9718.34/19,29
44. IVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí119.14 6 113.49 2 115.4919.86/20,88
45. STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB115.86 0 111.52 4 115.5219.89/20,87
46. VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.115.58 0 130.87 100 115.5819.95/20,96
47. ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice109.74 58 111.61 4 115.6119.98/20,95
48. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB111.94 4 116.49 0 115.9420.31/21,24
49. HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy111.42 8 108.14 8 116.1420.51/21,43
50. RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm115.04 2 4.00 999 117.0421.41/22,42
51. SAHULA Matěj 2003 2 Benátky113.42 4 113.17 52 117.4221.79/22,81
52. MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB120.60 4 115.88 2 117.8822.25/23,30
53. SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice115.92 4 117.90 0 117.9022.27/23,30
54. VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor117.03 4 114.09 4 118.0922.46/23,50
55. CAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.116.10 2 119.05 6 118.1022.47/23,50
56. TURNER Karel 2004 2 Sušice116.10 4 113.86 6 119.8624.23/25,30
57. HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak121.13 2 116.74 4 120.7425.11/26,30
58. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy121.71 50 118.85 2 120.8525.22/26,40
59. VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky112.86 8 117.77 4 120.8625.23/26,40
60. HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk142.35 4 117.91 4 121.9126.28/27,50
61. ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky114.45 8 125.62 54 122.4526.82/28,00
62. STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky120.41 6 117.98 6 123.9828.35/29,60
63. VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava118.00 8 133.60 58 126.0030.37/31,80
64. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy132.25 12 121.75 6 127.7532.12/33,60
65. MÍL Jakub 2003 2 Trutnov121.18 156 124.14 4 128.1432.51/34,00
66. PÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh123.48 54 127.59 2 129.5933.96/35,50
67. JINEK Hugo 2005 2 USK Pha127.88 2 128.04 54 129.8834.25/35,80
68. KOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB140.60 12 126.62 4 130.6234.99/36,60
69. BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno125.26 6 131.99 0 131.2635.63/37,30
70. NOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB132.01 0 136.08 2 132.0136.38/38,00
71. PECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha128.77 4 126.32 6 132.3236.69/38,40
72. MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc136.60 0 129.10 4 133.1037.47/39,20
73. HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha139.15 2 127.18 6 133.1837.55/39,30
74. PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz143.15 102 131.46 2 133.4637.83/39,60
75. DUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha131.67 2 131.59 2 133.5937.96/39,70
76. BROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk131.14 4 140.52 6 135.1439.51/41,30
77. ONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha157.72 8 135.17 2 137.1741.54/43,40
78. ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB157.26 110 133.91 6 139.9144.28/46,30
79. PANZER Martin 2007 2 Loko Plz133.98 6 137.75 6 139.9844.35/46,40
80. HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk138.33 2 134.93 8 140.3344.70/46,70
81. TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn136.47 4 127.30 54 140.4744.84/46,90
82. BRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy145.79 16 133.21 8 141.2145.58/47,70
83. BERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno139.44 2 136.65 6 141.4445.81/47,90
84. ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc139.52 2 139.93 4 141.5245.89/48,00
85. KÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná147.04 4 136.38 6 142.3846.75/48,90
86. POSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami138.96 6 125.06 50 144.9649.33/51,60
87. SEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice156.16 4 141.02 4 145.0249.39/51,60
88. POLLERT Antonín 2006 2 USK Pha145.72 52 140.44 6 146.4450.81/53,10
89. RENDÓN Enrique 2005 2 Frol137.02 10 136.42 12 147.0251.39/53,70
90. TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.138.26 54 140.20 10 150.2054.57/57,10
91. ŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice144.29 6 151.49 8 150.2954.66/57,20
92. KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor150.06 4 140.94 50 154.0658.43/61,10
93. PUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB151.94 10 145.15 60 161.9466.31/69,30
94. ONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha133.72 108 166.43 6 172.4376.80/80,30
95. KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand165.77 12 142.17 208 177.7782.14/85,90
96. GABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc127.87 52 132.94 64 179.8784.24/88,10
97. GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice168.42 12 125.71 100 180.4284.79/88,70
98. PAVELKA Marek 2004 2 VS Desná174.00 12 168.54 56 186.0090.37/94,50
99. KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa158.76 54 159.26 56 212.76117.13/122,50
  PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GRIGAR Jakub   9 SVK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
128.72 2 4.00 999 130.72 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 136.75 2 138.758.03/6,175
3.2/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
164.55 12 155.21 8 163.2132.49/24,968
4.1/DSURBAN Daniel
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
2 Šumperk
KK Opava
4.00 999 170.92 12 182.9252.20/39,968

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice110.35 2 107.42 0 107.42 75
2. SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno109.89 0 110.36 0 109.892.47/2,375
3. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec111.79 0 113.42 106 111.794.37/4,175
4. KNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc115.16 0 111.96 0 111.964.54/4,275
5. SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.113.52 0 108.05 4 112.054.63/4,368
6. DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha116.51 0 113.71 0 113.716.29/5,968
7. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.110.79 4 115.88 0 114.797.37/6,962
8. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha114.59 2 120.04 54 116.599.17/8,562
9. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn125.01 4 121.45 0 121.4514.03/13,162
10. BELINGAR Sara   9 SLO120.52 4 120.14 2 122.1414.72/13,70
11. ZANOŠKAR Zala   9 SLO120.23 2 124.87 52 122.2314.81/13,80
12. VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor120.42 2 129.97 6 122.4215.00/14,057
13. RETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc129.80 2 123.26 0 123.2615.84/14,753
14. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy123.51 2 120.07 4 124.0716.65/15,549
15. DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc124.32 2 125.39 6 126.3218.90/17,646
16. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí129.01 6 123.28 4 127.2819.86/18,543
17. GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice127.73 6 128.19 0 128.1920.77/19,340
18. TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB139.71 54 126.51 2 128.5121.09/19,637
19. KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.125.00 4 123.57 6 129.0021.58/20,135
20. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK137.21 2 129.47 0 129.4722.05/20,533
21. DOMANJKO Helena   9 SLO127.71 2 128.56 8 129.7122.29/20,80
22. KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava127.96 2 127.91 6 129.9622.54/21,031
23. MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy121.70 58 122.68 8 130.6823.26/21,729
24. SAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.126.31 6 136.94 6 132.3124.89/23,227
25. BERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha133.89 50 130.34 2 132.3424.92/23,225
26. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha135.20 4 130.64 2 132.6425.22/23,523
27. JANŮ Veronika 2005 2 Olomouc128.65 8 129.05 4 133.0525.63/23,921
28. PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky137.65 6 131.24 2 133.2425.82/24,019
29. HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn127.81 6 145.97 4 133.8126.39/24,617
30. DZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno130.30 4 136.90 4 134.3026.88/25,015
31. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB136.54 6 129.48 6 135.4828.06/26,114
32. KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky135.56 0 131.41 54 135.5628.14/26,213
33. NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno139.47 6 130.65 6 136.6529.23/27,212
34. HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK134.30 4 161.87 56 138.3030.88/28,711
35. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV136.11 4 141.22 0 140.1132.69/30,410
36. SOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK140.56 56 133.47 8 141.4734.05/31,79
37. KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK163.19 4 141.80 2 143.8036.38/33,98
38. ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha141.15 4 144.19 60 145.1537.73/35,17
39. ČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha142.51 4 156.69 106 146.5139.09/36,46
40. KREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha167.95 54 138.68 8 146.6839.26/36,55
41. HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy147.88 6 147.59 2 149.5942.17/39,34
42. RETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc167.01 4 146.72 4 150.7243.30/40,33
43. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc172.48 8 149.27 8 157.2749.85/46,42
44. HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc170.09 4 147.37 10 157.3749.95/46,51
45. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor161.71 50 160.17 2 162.1754.75/51,00
46. JELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha158.30 8 181.61 10 166.3058.88/54,80
47. RUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná168.15 4 159.26 10 169.2661.84/57,60
48. KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc163.10 8 177.35 2 171.1063.68/59,30
49. NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy124.21 52 1.00 999 176.2168.79/64,00
50. HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn131.53 154 166.58 10 176.5869.16/64,40
51. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc137.74 52 131.42 54 185.4278.00/72,60
52. POLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha161.53 54 154.52 54 208.52101.10/94,10
53. MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno207.52 158 190.08 108 298.08190.66/177,50
54. MRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava173.48 152 156.87 156 312.87205.45/191,30
55. KRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha192.48 314 168.35 254 422.35314.93/293,20
56. JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná223.30 306 1.00 999 529.30421.88/392,70
  PAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná1.00 999 1.00 999 999.00 0
  MACEKOVÁ Simona   9 SVK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MIRGORODSKÝ Marko   9 SVK99.52 0 97.60 0 97.60 0
2. CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha101.30 0 103.91 2 101.303.70/3,875
3. HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.101.48 0 103.04 4 101.483.88/4,075
4. DODOK Martin   9 SVK99.69 4 99.53 2 101.533.93/4,00
5. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha105.47 6 101.60 0 101.604.00/4,175
6. VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha99.78 2 99.92 4 101.784.18/4,375
7. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.106.32 2 101.97 2 103.976.37/6,575
8. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha110.46 2 105.23 0 105.237.63/7,875
9. KUNA Václav 1998 1 Dukla B.103.72 2 107.25 0 105.728.12/8,375
10. POLENCIC Nejc   9 SLO104.24 56 105.88 0 105.888.28/8,50
11. MRÁZ Juraj   9 SVK106.71 0 106.09 0 106.098.49/8,70
12. PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha102.23 4 109.73 2 106.238.63/8,875
13. KANCLER Tine   9 SLO106.85 2 105.64 2 107.6410.04/10,30
14. KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha107.78 0 113.50 56 107.7810.18/10,475
15. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.06 2 105.89 2 107.8910.29/10,575
16. KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc117.54 0 106.34 2 108.3410.74/11,075
17. BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus110.24 2 109.78 0 109.7812.18/12,568
18. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha111.68 2 110.37 0 110.3712.77/13,162
19. JAVORNIK Jus   9 SLO108.43 4 107.33 4 111.3313.73/14,10
20. LHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha109.97 2 111.49 0 111.4913.89/14,257
21. KRÁL Adam 2003 2+ USK Pha109.73 4 108.30 4 112.3014.70/15,153
22. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha112.52 4 112.71 0 112.7115.11/15,549
23. RAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.114.60 4 113.89 0 113.8916.29/16,749
24. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.112.23 2 118.05 150 114.2316.63/17,046
25. WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn114.57 0 115.69 6 114.5716.97/17,443
26. INDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK116.25 2 113.30 2 115.3017.70/18,140
27. URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk114.26 52 113.36 2 115.3617.76/18,237
28. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy113.89 2 119.35 4 115.8918.29/18,735
29. ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha116.56 0 117.88 0 116.5618.96/19,433
30. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha115.36 2 115.78 6 117.3619.76/20,231
31. ULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava121.00 2 113.52 4 117.5219.92/20,429
32. PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha118.33 2 115.63 2 117.6320.03/20,527
33. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja113.10 52 115.80 2 117.8020.20/20,725
34. MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.117.36 2 119.03 4 119.3621.76/22,323
35. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc117.74 2 127.57 54 119.7422.14/22,721
36. GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha116.44 4 111.97 54 120.4422.84/23,419
37. URBAN Michal 2004 2 Šumperk116.51 4 111.36 56 120.5122.91/23,517
38. RAŠNER Karel 2004 2 Postřelm115.83 6 124.55 52 121.8324.23/24,815
39. RIEGEL Marek   9 SVK115.68 10 113.99 8 121.9924.39/25,00
40. POLLERT Jan 2005 2 USK Pha139.28 54 122.44 0 122.4424.84/25,514
41. FIALA Jakub 2001 2 Olomouc122.11 2 120.94 2 122.9425.34/26,013
42. VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha148.06 52 128.38 2 130.3832.78/33,612
43. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB128.46 4 127.18 4 131.1833.58/34,411
44. KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja142.95 14 129.60 2 131.6034.00/34,810
45. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha130.75 4 133.75 2 134.7537.15/38,19
46. DRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK141.22 4 131.26 4 135.2637.66/38,68
47. BEIER Matouš 2004 2 Trutnov130.88 6 114.94 102 136.8839.28/40,27
48. JIRAS Filip 2005 2 USK Pha137.53 2 138.49 6 139.5341.93/43,06
49. WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn138.70 4 137.84 2 139.8442.24/43,35
49. TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc135.84 4 4.00 999 139.8442.24/43,34
51. POLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha136.08 6 144.62 4 142.0844.48/45,63
52. HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn135.33 8 149.05 12 143.3345.73/46,92
53. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec134.19 10 144.55 0 144.1946.59/47,71
54. KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.135.76 10 134.26 12 145.7648.16/49,30
55. VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor154.19 2 146.14 4 150.1452.54/53,80
56. MÍL Jakub 2003 2 Trutnov143.63 8 145.78 6 151.6354.03/55,40
57. STŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc144.87 8 188.84 6 152.8755.27/56,60
58. KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn138.98 104 141.49 12 153.4955.89/57,30
59. INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK149.70 4 140.36 152 153.7056.10/57,50
60. MALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc154.26 8 163.65 10 162.2664.66/66,30
61. SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol161.06 4 169.67 102 165.0667.46/69,10
62. ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB121.92 52 124.86 52 173.9276.32/78,20
63. KOSÍK Dan 2004 2 Olomouc156.92 56 147.09 66 212.92115.32/118,20
  NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
142.05 8 133.12 54 150.05 75
2. HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
180.80 18 4.00 999 198.8048.75/32,575
3. GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
169.36 206 1.00 999 375.36225.31/150,268
  ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 1.00 999 999.00 0
Oddíl