6. Národní kontrolní závod v Troji

22.09.2019   USD Troja
ředitel: Stanislav Ježek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno99.31 0 102.01 4 99.31 75
2.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha115.35 52 113.19 4 117.1917.88/18,075
3.1/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava115.73 2 122.11 56 117.7318.42/18,575
4.2/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha128.33 4 118.61 2 120.6121.30/21,468
5.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha139.78 6 121.20 0 121.2021.89/22,062
6.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc123.60 2 117.26 4 121.2621.95/22,157
7.4/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha116.56 8 117.55 4 121.5522.24/22,457
8.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí146.72 56 119.11 6 125.1125.80/26,053
9.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc123.37 2 130.57 6 125.3726.06/26,249
10.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc139.81 2 121.42 4 125.4226.11/26,346
11.4/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.123.62 6 125.46 2 127.4628.15/28,343
12.4/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc125.87 4 135.69 6 129.8730.56/30,840
13.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc150.93 2 129.19 4 133.1933.88/34,137
14.5/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno152.75 6 131.71 4 135.7136.40/36,735
15. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK137.82 2 132.72 50 139.8240.51/40,833
16.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha162.89 6 199.50 4 168.8969.58/70,131
17.6/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK184.16 14 223.97 256 198.1698.85/99,529
18.7/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc254.32 6 287.88 4 260.32161.01/162,127

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.86.70 4 84.56 0 84.56 75
2.1/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha87.04 0 87.86 2 87.042.48/2,975
3. POSPELOV Andrey 2000 9 RUS93.55 2 88.98 0 88.984.42/5,20
4. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha89.04 0 92.08 2 89.044.48/5,368
5. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha88.57 2 95.91 52 90.576.01/7,162
6.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha90.66 0 102.45 2 90.666.10/7,262
7.1/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc92.91 0 91.42 0 91.426.86/8,162
8.3/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy89.65 2 89.79 2 91.657.09/8,457
9.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc91.93 0 99.77 52 91.937.37/8,757
10.4/U23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava93.32 0 95.95 0 93.328.76/10,453
11.2/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha93.72 0 96.94 0 93.729.16/10,849
12.5/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz94.47 0 91.75 2 93.759.19/10,946
13. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí93.93 2 93.95 0 93.959.39/11,143
14.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc94.36 0 93.29 2 94.369.80/11,640
15. BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice92.67 2 92.72 4 94.6710.11/12,037
16.3/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.99.80 2 94.74 0 94.7410.18/12,035
17. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc101.51 0 92.75 2 94.7510.19/12,133
18.3/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava95.09 0 92.84 2 94.8410.28/12,231
19.4/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.91.41 52 92.93 2 94.9310.37/12,329
20.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha94.97 0 97.26 2 94.9710.41/12,327
21.6/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc95.24 0 96.53 104 95.2410.68/12,627
22.5/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky91.27 4 96.10 12 95.2710.71/12,725
23.7/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha104.59 52 95.43 0 95.4310.87/12,923
24.6/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk93.70 2 92.91 4 95.7011.14/13,221
25.7/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno100.78 2 95.89 0 95.8911.33/13,419
26.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.96.08 0 94.02 2 96.0211.46/13,617
27.4/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy98.24 2 96.04 0 96.0411.48/13,615
28. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky96.46 0 96.16 2 96.4611.90/14,114
29. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava94.57 2 90.75 52 96.5712.01/14,213
30.5/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.99.15 0 95.20 2 97.2012.64/14,912
31. LIKHACHEV Bogdan 2002 9 RUS95.30 2 96.49 2 97.3012.74/15,10
32. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.96.48 50 93.56 4 97.5613.00/15,411
33.8/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava96.54 2 0.00 999 98.5413.98/16,511
34.6/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice98.75 0 102.09 50 98.7514.19/16,810
35.9/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky96.52 50 95.03 4 99.0314.47/17,19
36. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa105.93 0 101.26 0 101.2616.70/19,78
37.7/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak101.45 0 112.84 108 101.4516.89/20,07
38.8/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí109.48 4 99.50 2 101.5016.94/20,06
39.8/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.57 2 108.97 6 101.5717.01/20,15
40.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.102.08 0 103.26 6 102.0817.52/20,74
41.9/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc100.27 2 96.91 50 102.2717.71/20,93
42.9/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh100.73 2 105.24 8 102.7318.17/21,52
43.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk103.12 0 107.19 0 103.1218.56/21,91
44.10/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky101.24 2 100.01 52 103.2418.68/22,10
45.10/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor110.89 50 101.43 2 103.4318.87/22,30
46.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB103.78 0 102.49 4 103.7819.22/22,70
47.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.97.15 8 105.70 4 105.1520.59/24,30
48.11/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha102.07 4 104.25 10 106.0721.51/25,40
49.11/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB104.48 2 103.63 4 106.4821.92/25,90
50.12/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami115.48 8 104.97 2 106.9722.41/26,50
51.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy107.06 0 110.74 4 107.0622.50/26,60
52.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.81 0 105.30 2 107.3022.74/26,90
53.13/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc105.32 2 110.32 0 107.3222.76/26,90
54.14/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.103.55 4 104.89 4 107.5522.99/27,20
55. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa112.37 4 107.72 0 107.7223.16/27,40
56.12/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk105.87 2 105.06 50 107.8723.31/27,60
57.5/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh106.41 54 104.09 4 108.0923.53/27,80
58. MAMBETOV Imangali 2004 9 KAZ112.91 8 104.18 4 108.1823.62/27,90
58.15/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk108.02 106 104.18 4 108.1823.62/27,90
60.5/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB110.50 4 106.20 2 108.2023.64/28,00
61.16/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno132.65 4 102.82 6 108.8224.26/28,70
62.6/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB117.76 2 109.44 0 109.4424.88/29,40
63.7/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha109.35 2 105.46 4 109.4624.90/29,40
64.10/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky111.04 0 107.59 2 109.5925.03/29,60
65.17/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc106.23 4 114.10 6 110.2325.67/30,40
66.18/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn106.29 4 109.88 52 110.2925.73/30,40
67.8/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha111.31 2 108.38 2 110.3825.82/30,50
68.19/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky123.63 56 106.40 4 110.4025.84/30,60
69.20/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice106.54 4 119.68 62 110.5425.98/30,70
70. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB106.88 4 97.73 54 110.8826.32/31,10
71.13/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB115.19 0 105.08 6 111.0826.52/31,40
72. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy109.03 4 126.57 6 113.0328.47/33,70
73.11/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy109.41 6 111.21 2 113.2128.65/33,90
74.21/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha107.95 6 118.03 0 113.9529.39/34,80
75.22/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm113.80 54 108.03 6 114.0329.47/34,90
76.14/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha114.16 0 118.60 4 114.1629.60/35,00
77.12/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava121.29 2 108.67 6 114.6730.11/35,60
78.9/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor129.77 2 114.87 0 114.8730.31/35,80
79.23/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná135.03 2 117.28 0 117.2832.72/38,70
80.10/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha112.32 6 123.44 104 118.3233.76/39,90
81.11/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc106.69 54 117.06 2 119.0634.50/40,80
82.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor121.17 2 117.71 2 119.7135.15/41,60
83.24/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha113.74 6 120.24 2 119.7435.18/41,60
84.25/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy114.50 52 110.34 10 120.3435.78/42,30
85.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.122.44 4 120.50 0 120.5035.94/42,50
86.26/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov119.59 6 110.60 10 120.6036.04/42,60
87.27/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice114.68 6 124.01 8 120.6836.12/42,70
88.12/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol127.85 6 116.81 4 120.8136.25/42,90
89.6/VMZIFČÁK Štefan 1977 2 SKVS ČB4.00 999 114.95 6 120.9536.39/43,00
90.13/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec118.06 4 118.14 54 122.0637.50/44,30
91.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz116.16 6 122.07 8 122.1637.60/44,50
92. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa115.13 52 108.36 14 122.3637.80/44,70
93.3/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice128.79 52 122.37 0 122.3737.81/44,70
94.14/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc120.73 2 119.05 6 122.7338.17/45,10
95.15/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha123.71 4 123.21 0 123.2138.65/45,70
96.28/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.119.24 4 121.69 2 123.2438.68/45,70
97.15/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice119.47 4 115.50 62 123.4738.91/46,00
98.16/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha117.72 6 126.08 8 123.7239.16/46,30
99. MAXIMOV Anton 1973 9 RUS110.05 14 131.48 108 124.0539.49/46,70
100.4/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz123.01 2 159.29 10 125.0140.45/47,80
101.17/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy113.60 12 128.99 60 125.6041.04/48,50
102.29/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand125.48 2 144.83 54 127.4842.92/50,80
103.30/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB118.55 10 133.23 6 128.5543.99/52,00
104.18/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha137.38 106 120.33 10 130.3345.77/54,10
105.13/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.155.53 2 127.27 6 133.2748.71/57,60
106.5/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand123.17 52 132.60 4 136.6052.04/61,50
107.19/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc173.73 108 130.72 6 136.7252.16/61,70
108.31/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand150.63 2 133.27 4 137.2752.71/62,30
109.1/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa148.75 2 134.78 4 138.7854.22/64,10
110.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy146.29 54 133.45 8 141.4556.89/67,30
111.16/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.132.18 12 168.97 110 144.1859.62/70,50
112.32/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec134.33 10 152.70 2 144.3359.77/70,70
113.20/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice141.01 4 123.50 52 145.0160.45/71,50
114.21/ZSSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno129.33 56 137.89 8 145.8961.33/72,50
115.14/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno125.74 52 143.62 4 147.6263.06/74,60
116.33/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand145.59 6 152.86 4 151.5967.03/79,30
117.6/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc148.03 4 119.26 56 152.0367.47/79,80
118.17/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec106.11 54 106.79 50 156.7972.23/85,40
119.22/ZSPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand151.60 58 150.98 8 158.9874.42/88,00
120.23/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand116.99 50 125.94 62 166.9982.43/97,50
121.34/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB135.67 56 117.53 56 173.5388.97/105,20
122.15/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa169.04 10 125.14 206 179.0494.48/111,70
123.7/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc136.51 50 139.95 104 186.51101.95/120,60
124.35/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand144.71 152 147.38 56 203.38118.82/140,50
125. CVETKOV Nikita 2004 9 RUS106.91 108 106.30 104 210.30125.74/148,70
126.36/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand1.00 999 164.78 112 276.78192.22/227,30
127. RYAZANOV Nestor 2009 9 KAZ150.95 160 204.06 110 310.95226.39/267,70
  ŠTERCL Dominik 2005 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRELL Pavel 1976 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
159.72 10 144.02 4 148.02 75
2.1/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
182.57 60 147.43 8 155.437.41/5,068
3.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
156.40 12 147.96 8 155.967.94/5,468
  WENDL Denis
MATULKOVÁ Jana
2000
1996
1 Horš.Týn
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno96.31 0 99.05 2 96.31 75
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha99.35 0 98.30 2 99.353.04/3,275
3.2/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.97.69 2 102.14 2 99.693.38/3,575
4.3/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice101.15 0 99.56 4 101.154.84/5,075
5. KRYLOVA Kseniia 1997 9 RUS100.01 2 102.10 4 102.015.70/5,90
6.4/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy102.52 0 106.97 0 102.526.21/6,475
7.1/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha102.98 0 103.57 2 102.986.67/6,968
8.5/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec101.48 2 105.54 4 103.487.17/7,462
9.6/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.104.54 0 103.71 0 103.717.40/7,762
10.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc102.67 2 109.01 4 104.678.36/8,757
11.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy109.23 0 118.30 6 109.2312.92/13,453
12.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB111.29 8 110.40 0 110.4014.09/14,649
13.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha109.19 2 108.94 104 111.1914.88/15,546
14.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn113.67 4 111.97 0 111.9715.66/16,343
15.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor111.91 2 111.68 2 113.6817.37/18,040
16.8/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky113.74 0 114.96 2 113.7417.43/18,137
17.2/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice107.76 6 120.65 106 113.7617.45/18,135
18.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy123.09 256 112.09 2 114.0917.78/18,533
19. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK119.21 0 115.63 0 115.6319.32/20,131
20.9/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno113.08 6 116.57 0 116.5720.26/21,029
21.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB120.53 2 114.58 2 116.5820.27/21,027
22.5/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava112.60 4 104.22 152 116.6020.29/21,125
23.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc129.74 56 115.15 2 117.1520.84/21,623
24.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha116.92 2 109.95 100 118.9222.61/23,521
25.10/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK117.96 2 117.80 2 119.8023.49/24,419
26.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc119.33 10 117.68 4 121.6825.37/26,317
27.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha131.54 54 119.68 4 123.6827.37/28,415
28. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice125.51 0 121.82 2 123.8227.51/28,614
29.7/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.111.94 54 120.03 4 124.0327.72/28,813
30.8/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn119.13 6 129.33 60 125.1328.82/29,912
31.9/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc123.56 56 123.67 2 125.6729.36/30,511
32.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha120.67 6 119.64 52 126.6730.36/31,510
33.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV123.49 6 125.64 2 127.6431.33/32,59
34. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor126.68 4 127.87 6 130.6834.37/35,78
35.7/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy121.42 10 132.28 102 131.4235.11/36,57
36.10/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha136.11 2 130.72 4 134.7238.41/39,96
37.8/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha130.15 6 127.57 100 136.1539.84/41,45
38.11/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí116.95 58 124.57 12 136.5740.26/41,84
39.11/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky136.60 50 131.58 6 137.5841.27/42,93
40.12/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha171.72 6 136.01 2 138.0141.70/43,32
41.13/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná167.02 8 136.47 2 138.4742.16/43,81
42.14/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy173.19 68 136.20 4 140.2043.89/45,60
43.15/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava142.60 0 139.28 4 142.6046.29/48,10
44.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn134.86 8 127.43 52 142.8646.55/48,30
45.9/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami139.51 4 144.09 4 143.5147.20/49,00
46.10/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK128.23 56 136.66 8 144.6648.35/50,20
47.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc142.71 2 151.62 6 144.7148.40/50,30
48.3/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami168.40 2 145.05 2 147.0550.74/52,70
49.16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc145.23 6 129.82 58 151.2354.92/57,00
50.11/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc144.69 8 158.93 8 152.6956.38/58,50
51.12/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc159.40 8 146.86 14 160.8664.55/67,00
52.17/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha153.42 8 132.81 108 161.4265.11/67,60
53.18/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno157.35 12 1.00 999 169.3573.04/75,80
54.12/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK156.13 62 168.20 8 176.2079.89/83,00
55.13/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha151.05 212 171.92 10 181.9285.61/88,90
56.19/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol164.67 58 141.15 52 193.1596.84/100,60
57.20/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy149.97 56 233.33 6 205.97109.66/113,90
58.14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor179.01 62 166.33 154 241.01144.70/150,20
  DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.92.41 0 92.81 2 92.41 75
2.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha96.14 2 94.49 0 94.492.08/2,375
3.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha100.38 6 94.62 0 94.622.21/2,468
4.2/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk96.74 0 96.85 50 96.744.33/4,762
5. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.95.86 2 95.21 2 97.214.80/5,257
6. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.100.61 0 97.24 0 97.244.83/5,257
7. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha97.95 0 99.02 0 97.955.54/6,053
8.2/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk97.17 2 112.62 4 99.176.76/7,349
9.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha99.93 0 101.09 0 99.937.52/8,146
10.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc97.95 2 99.57 4 99.957.54/8,246
11.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha100.84 0 100.61 8 100.848.43/9,143
12. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha100.17 2 99.09 4 102.179.76/10,640
13.3/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha101.67 2 102.31 0 102.319.90/10,737
14.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja103.14 2 102.43 0 102.4310.02/10,835
15.5/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm107.91 4 102.88 0 102.8810.47/11,333
16. MALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha103.18 0 102.60 6 103.1810.77/11,731
17. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha104.63 0 106.67 2 104.6312.22/13,229
18.4/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha103.35 2 104.36 52 105.3512.94/14,027
19.5/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc104.78 2 106.68 0 106.6814.27/15,425
20.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn107.34 0 108.01 4 107.3414.93/16,223
21.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.108.21 4 103.53 4 107.5315.12/16,421
22.6/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava101.64 6 102.73 6 107.6415.23/16,519
23.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc119.93 52 105.90 2 107.9015.49/16,817
24.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha108.19 0 110.03 4 108.1915.78/17,115
25.2/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.108.64 4 111.51 0 111.5119.10/20,714
26.6/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB108.00 6 105.99 6 111.9919.58/21,213
27.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK113.18 6 110.40 2 112.4019.99/21,612
28.7/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov113.20 0 119.43 104 113.2020.79/22,511
29.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha112.12 4 111.44 2 113.4421.03/22,810
30.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB117.68 2 111.90 2 113.9021.49/23,39
31.5/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha123.60 56 113.17 2 115.1722.76/24,68
32.4/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha107.55 8 110.67 6 115.5523.14/25,07
33.8/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB113.95 2 117.87 2 115.9523.54/25,56
34.5/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK117.94 8 115.66 2 117.6625.25/27,35
35.2/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja116.77 100 117.19 2 119.1926.78/29,04
36.7/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB121.37 8 114.78 6 120.7828.37/30,73
37.9/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha120.14 8 118.23 6 124.2331.82/34,42
38. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec132.93 110 118.22 8 126.2233.81/36,61
39.8/DSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc123.08 4 109.06 60 127.0834.67/37,50
40.6/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK138.14 6 119.97 8 127.9735.56/38,50
41.10/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor125.33 4 154.63 56 129.3336.92/40,00
42. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.117.69 56 121.56 10 131.5639.15/42,40
43.11/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov128.76 4 140.79 18 132.7640.35/43,70
44.12/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc151.62 8 130.22 8 138.2245.81/49,60
45.13/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn140.71 8 130.65 10 140.6548.24/52,20
46. NOSKOV Dmitriy 2003 9 KAZ112.00 52 138.30 4 142.3049.89/54,00
47.7/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB139.62 6 153.81 4 145.6253.21/57,60
48.8/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc153.47 6 144.63 4 148.6356.22/60,80
49.9/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc147.75 2 184.87 6 149.7557.34/62,00
50.10/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.152.50 2 143.75 108 154.5062.09/67,20
51.11/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor151.41 6 201.69 56 157.4165.00/70,30
52.12/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol206.40 8 168.13 6 174.1381.72/88,40
53.13/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov186.41 2 166.39 54 188.4196.00/103,90
54.14/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha183.85 8 205.25 18 191.8599.44/107,60
55.14/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn131.49 104 142.92 104 235.49143.08/154,80
  RETEK Václav 2007 2 Olomouc1.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNA Václav 1998 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
113.66 2 4.00 999 115.66 75
2.2/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
113.38 4 4.00 999 117.381.72/1,575
3. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
115.60 4 119.13 4 119.603.94/3,475
4.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
137.12 6 124.50 0 124.508.84/7,675
5. POHANKA Vít
WEBER Oldřich
2000
1987
1 Klatovy
SKVS ČB
124.26 4 4.00 999 128.2612.60/10,968
6.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
129.62 10 130.69 2 132.6917.03/14,768
7. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Dukla B.
Č.Lípa
124.84 62 137.90 8 145.9030.24/26,168
8.2/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
171.73 18 1.00 999 189.7374.07/64,068
Oddíl