Válek Michal, 2006

VS Táborregistrační číslo: 030025
výkonnostní třídy  slalom C1: 3+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 5. 2/U23 6.647,6OČ
89
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS C1M slalom 4. 3/U23 2.002,1OČ
117
01.09.2024 127 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 5. 3/DS 7.047,2OČ
147
31.08.2024 126 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 9. 3/DS 5.596,2OČ
140
25.08.2024 118 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 22. 3/DS 19.2517,8ČP
14
24.08.2024 117 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 30. 7/DS 22.3518,8ČP
6
04.08.2024 108 MČR dospělých kayak cross + 3. Český pohár v kayak cross - vyřazovací část USD Troja MX1 sjezd     -
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja C1M slalom     -
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja MX1 slalom     -
02.06.2024 66 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 15. 6/DS 12.2011,8NKZ
49
01.06.2024 65 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 8. 3/DS 6.256,5NKZ
68
12.05.2024 47 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 14. 3/DS 11.8713,0NKZ
53
11.05.2024 46 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 19. 7/DS 12.4413,0NKZ
43
21.04.2024 31 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1M slalom     ČP
0
20.04.2024 30 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1M slalom     ČP
0
04.06.2023 69 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 23. 10/DS 13.6514,1NKZ
23
03.06.2023 68 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 19. 7/DS 12.6612,9NKZ
31
28.05.2023 66 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 46. 12/DS 65.7279,8NKZ
0
27.05.2023 65 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 8. 6/DS 10.8411,9NKZ
57
14.05.2023 54 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 26. 9/DS 27.2626,9ČP
10
13.05.2023 53 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 14. 3/DS 15.9615,1ČP
29
07.05.2023 47 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 24. 8/DS 27.3527,0ČP
12
06.05.2023 46 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 27. 10/DS 23.7224,1ČP
9
16.04.2023 27 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 3. 3/DS 3.854,6OČ
86
16.04.2023 26 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 4. 3/DS 8.5310,2OČ
93
15.04.2023 24 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 4. 3/DS 6.858,6OČ
96
15.04.2023 25 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 5. 4/DS 9.9812,5OČ
93
18.09.2022 127 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 12. 4/DM 7.377,2NKZ
43
17.09.2022 126 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 15. 5/DM 12.7312,2NKZ
35
10.09.2022 122 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 20. 9/DM 15.6616,1-
10.09.2022 122 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
6. 3/DS 67.2250,8-
04.09.2022 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 38. 9/DM 73.7777,4OČ
6
03.09.2022 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 5. 1/DM 9.418,2OČ
156
21.08.2022 108 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 22. 2/DM 18.2017,3ČP
14
20.08.2022 107 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 25. 3/DM 17.1114,6ČP
11
03.07.2022 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 1. 1/DM OČ
64
03.07.2022 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 21. 7/DM 12.9217,7OČ
104
02.07.2022 88 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 3. 1/DM 0.670,8OČ
68
02.07.2022 88 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 25. 6/DM 11.6516,5OČ
101
05.06.2022 68 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 24. 6/DM 17.7519,8NKZ
23
04.06.2022 67 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 11. 2/DM 12.0313,2NKZ
53
29.05.2022 65 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 13. 2/DM 6.707,8NKZ
46
28.05.2022 64 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 16. 3/DM 11.3510,5NKZ
43
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 2. 2/DM 0.240,3OČ
106
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 2. 1/DM 0.530,6OČ
123
15.05.2022 52 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 36. 5/DM 45.8845,5ČP
0
14.05.2022 51 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 37. 5/DM 84.2683,3ČP
0
08.05.2022 47 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 20. 2/DM 13.8713,8ČP
17
07.05.2022 46 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 15. 1/DM 17.1516,5ČP
27
24.04.2022 38 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 15. 3/DM 10.6410,0OČ
52
23.04.2022 37 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 16. 2/DM 15.2114,4OČ
69
10.04.2022 27 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 12. 2/DM 13.7017,3OČ
59
09.04.2022 25 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 10. 1/DM 14.0617,5OČ
79
10.10.2021 71 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 7. 2/DM 7.588,4NKZ
53
09.10.2021 70 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 13. 4/DM 8.239,6NKZ
37
19.09.2021 136 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 25. 6/DM 19.3919,6NKZ
17
18.09.2021 135 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 35. 10/DM 37.0336,8NKZ
6
11.09.2021 131 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 9. 3/DM 13.8015,5-
15.08.2021 114 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 9. 5/DM 6.717,2OČ
104
14.08.2021 113 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 5. 4/DM 3.363,4OČ
121
08.08.2021 112 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 16. 4/DM 12.8315,0OČ
110
07.08.2021 111 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 12. 4/DM 15.9216,0OČ
152
01.08.2021 108 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 4. 1/DM 2.302,0OČ
40
04.07.2021 97 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 6. 2/DM 5.948,1OČ
113
03.07.2021 96 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 7. 2/DM 8.3110,3OČ
110
27.06.2021 82 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 14. 6/DM 10.3411,7OČ
42
26.06.2021 81 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 9. 4/DM 9.7211,7OČ
69
20.06.2021 85 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 22. 6/DM 15.2315,2NKZ
21
19.06.2021 84 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 23. 6/DM 12.5812,5NKZ
19
27.09.2020 135 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 62. 18/ZS 17.8917,6OČ
78
27.09.2020 135 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 10. 3/ZS 3.823,5OČ
110
26.09.2020 134 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 54. 16/ZS 16.2716,0OČ
99
26.09.2020 134 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 21. 3/ZS 8.658,0OČ
70
20.09.2020 46 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 29. 9/ZS 18.5022,8OČ
98
20.09.2020 46 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 10. 1/ZS 15.2318,1OČ
63
19.09.2020 45 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 31. 8/ZS 27.0632,0OČ
106
19.09.2020 45 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 12. 1/ZS 16.0618,0OČ
69
12.09.2020 130 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 19. 2/ZS 29.0827,8-
05.09.2020 147 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 43. 1/ZS 33.2037,1ČP/NKZ
0/11
22.08.2020 118 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom     -
16.08.2020 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom     OČ
0
16.08.2020 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom     OČ
0
15.08.2020 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 24. 1/ZS 16.8418,3OČ
55
15.08.2020 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom     OČ
0
09.08.2020 106 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 13. 1/ZS 12.4611,9OČ
66
08.08.2020 105 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 21. 1/ZS 35.4337,9OČ
36
02.08.2020 103 Slalom pod Borskou přehradou C1M slalom 11. 2/ZS 5.204,6OČ
38
01.08.2020 102 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 2. 1/ZS 0.500,4OČ
83
19.07.2020 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2M slalom
VÁLEK Michal
13.   23.1626,8OČ
4
19.07.2020 97 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 17. 3/ZS 8.7312,2OČ
110
18.07.2020 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2M slalom
VÁLEK Michal
10.   19.5723,4OČ
7
18.07.2020 96 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 19. 3/ZS 9.9613,8OČ
102
12.07.2020 128 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 44. 3/ZS 39.0741,6NKZ
3
11.07.2020 127 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 40. 2/ZS 31.1032,4NKZ
8
05.07.2020 71 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 48. 5/ZS 88.01112,0NKZ
0
04.07.2020 70 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 43. 3/ZS 48.3165,4NKZ
3
28.06.2020 87 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 3. 3/ZS 2.162,1OČ/OM
22/0
27.06.2020 86 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 4. 4/ZS 4.755,2OČ/OM
22/0
20.06.2020 78 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 3. 3/ZS 3.182,9OM/OČ
0/21
14.06.2020 73 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 21. 2/ZS 18.5322,8OČ
43
13.06.2020 72 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 27. 3/ZS 20.1724,6OČ
31
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 13. 1/ZS 12.1114,4OČ
30
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
VÁLEK Michal
8. 3/V 27.0826,8OČ
6
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
4. 1/DM 24.9422,8OČ
3
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 35. 8/ZS 25.4934,5OČ
51
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 12. 1/ZS 11.7211,8OČ
45
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
VÁLEK Michal
11. 3/V 30.8126,1OČ
5
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
7. 2/DM 23.1519,1OČ
10
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 41. 11/ZS 27.3431,5OČ
62
29.09.2019 137 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 46. 8/ZS 20.7021,4OČ
101
29.09.2019 137 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 21. 3/ZS 15.9015,0OČ
38
29.09.2019 137 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
8. 1/DM 19.9015,0OČ
11
28.09.2019 136 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 51. 9/ZS 20.7022,1OČ
97
28.09.2019 136 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 25. 4/ZS 15.9015,4OČ
43
28.09.2019 136 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
13. 1/DM 28.2023,9OČ
7
22.09.2019 131 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 51. 11/ZS 65.0070,3NKZ
0
21.09.2019 130 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 50. 9/ZS 55.8157,8NKZ
0
14.09.2019 126 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 34. 10/ZS 73.9969,9-
01.09.2019 123 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 23. 19/ZS 10.4424,8-
31.08.2019 121 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 35. 27/ZS 27.0833,8-
31.08.2019 121 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 7. 7/ZS 11.8613,0-
11.08.2019 107 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 27. 5/ZS 14.8414,4OČ
38
11.08.2019 107 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 77. 17/ZS 25.6627,7OČ
62
11.08.2019 107 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
8. 1/DM 24.3419,2OČ
4
10.08.2019 106 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 101. 20/ZS 32.8134,1OČ
54
10.08.2019 106 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
13. 1/DM 52.8642,1OČ
1
10.08.2019 106 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 34. 7/ZS 22.3220,6OČ
37
14.07.2019 92 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 56. 12/ZS 22.5129,9OČ
55
14.07.2019 92 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 41. 7/ZS 22.2329,4OČ
33
13.07.2019 91 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 65. 14/ZS 33.4041,5OČ
51
13.07.2019 91 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 54. 9/ZS 38.4845,1OČ
17
30.06.2019 88 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom     OČ
0
30.06.2019 88 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom     OČ
0
29.06.2019 87 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 20. 1/ZS 12.9913,9OČ
48
29.06.2019 87 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 68. 15/ZS 20.5824,7OČ
82
29.06.2019 87 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
8. 2/DM 34.7733,0OČ
4
16.06.2019 76 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 33. 27/ZS 28.1130,8OČ/OM
49/0
16.06.2019 76 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 9. 9/ZS 21.2021,0OČ/OM
13/0
15.06.2019 75 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 40. 33/ZS 29.1031,0OČ/OM
44/0
15.06.2019 75 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 22. 18/ZS 41.5140,6OČ/OM
5/0
02.06.2019 69 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 18. 4/ZS 21.3824,8OČ
40
02.06.2019 69 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 72. 16/ZS 30.6437,7OČ
56
01.06.2019 68 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 27. 6/ZS 22.0424,1OČ
24
01.06.2019 68 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 87. 20/ZS 32.9943,0OČ
66
26.05.2019 64 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1M slalom 19. 4/ZS 10.479,2OČ
37
26.05.2019 64 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
12. 3/DM 31.7123,2OČ
4
26.05.2019 64 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 79. 13/ZS 30.3631,4OČ
77
25.05.2019 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1M slalom 24. 4/ZS 13.7914,0OČ
38
25.05.2019 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
13. 4/DM 22.4518,3OČ
5
25.05.2019 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 71. 10/ZS 26.3930,3OČ
95
19.05.2019 61 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 50. 12/ZS 125.62112,8NKZ
0
18.05.2019 60 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 47. 7/ZS 76.0873,2NKZ
0
11.05.2019 56 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C1M slalom 9. 2/ZS 13.0013,1OČ
5
11.05.2019 56 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 19. 3/ZS 29.4032,4OČ
16
05.05.2019 46 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 55. 14/ZS 19.5521,9OČ
62
05.05.2019 46 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 11. 3/ZS 12.6113,6OČ
56
05.05.2019 46 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
8. 3/DM 20.7816,4OČ
4
04.05.2019 45 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 60. 13/ZS 17.8220,4OČ
81
04.05.2019 45 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 17. 4/ZS 14.7716,1OČ
48
04.05.2019 45 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
9. 3/DM 27.3222,1OČ
5
14.04.2019 25 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 37. 30/ZS 35.1933,0OČ/OM
27/0
14.04.2019 25 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 11. 10/ZS 28.2623,8OČ/OM
8/0
13.04.2019 24 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 25. 19/ZS 25.6622,9OČ/OM
38/0
13.04.2019 24 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 12. 11/ZS 29.2024,0OČ/OM
7/0
07.04.2019 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 78. 18/ZS 178.11229,4OČ
8
07.04.2019 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 49. 10/ZS 22.9535,6OČ
41
07.04.2019 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom     OČ
0
07.04.2019 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 22. 4/ZS 25.5137,4OČ
5
06.04.2019 16 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 58. 11/ZS 37.3545,6OČ
28
06.04.2019 17 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 62. 12/ZS 25.7839,3OČ
36
06.04.2019 16 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom     OČ
0
06.04.2019 17 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 24. 5/ZS 25.3938,3OČ
9
20.10.2018 149 Podzimní sjezd na Lužnici K1M sjezd 20. 2/ZM 378.1038,8OČ
8
20.10.2018 150 Podzimní sjezd na Lužnici K1M sjezd 22. 2/ZM 394.9041,5OČ
6
07.10.2018 146 Klatovský slalom ve Strakonicích C1M slalom 26. 1/ZM 19.1618,4OČ
11
07.10.2018 146 Klatovský slalom ve Strakonicích C2M slalom
VANĚK Matěj
9. 2/ZS 13.2811,0OČ
7
07.10.2018 146 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 47. 4/ZM 21.7423,6OČ
64
06.10.2018 145 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C1M slalom 27. 1/ZM 26.8525,4OČ
14
06.10.2018 145 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C2M slalom
VANĚK Matěj
5. 1/ZS 6.695,2OČ
20
06.10.2018 145 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 49. 6/ZM 23.5625,0OČ
65
30.09.2018 144 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 77. 15/ZM 29.1025,4OČ
51
30.09.2018 144 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 37. 3/ZM 31.4026,0OČ
13
29.09.2018 143 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 70. 13/ZM 30.4825,7OČ
60
29.09.2018 143 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 39. 3/ZM 32.6726,0OČ
14
16.09.2018 140 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 104. 7/ZM 81.64119,0NKZ
0
15.09.2018 139 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 119. 9/ZM 103.96139,9NKZ
0
02.09.2018 133 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 9/ZM 13.1828,2-
02.09.2018 133 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
8. 8/ZS 9.0417,0-
01.09.2018 131 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 54. 12/ZM 33.7545,4-
01.09.2018 131 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 16. 2/ZM 26.4232,4-
12.08.2018 112 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 30. 2/ZM 27.9525,7OČ
13
12.08.2018 112 Slalom O štít města Benátek C2M slalom
NOVÁK Václav
10. 2/ZS 29.4424,7OČ
2
12.08.2018 112 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 60. 5/ZM 28.5330,6OČ
56
12.08.2018 112 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
10. 3/ZS 37.9328,8OČ
0
11.08.2018 111 Slalom O štít města Benátek C1M slalom 37. 2/ZM 27.3224,3OČ
8
11.08.2018 111 Slalom O štít města Benátek C2M slalom
NOVÁK Václav
10. 2/ZS 28.8523,4OČ
2
11.08.2018 111 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 99. 11/ZM 35.9536,3OČ
26
11.08.2018 111 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
8. 3/ZS 40.6930,2OČ
1
05.08.2018 104 Slalom pod Borskou přehradou C1M slalom 24. 1/ZM 17.9014,2OČ
10
05.08.2018 104 Slalom pod Borskou přehradou C2M slalom
NOVÁK Václav
12. 4/ZS 24.4018,3OČ
0
05.08.2018 104 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 23. 2/ZM 18.1015,8OČ
32
05.08.2018 104 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
7. 2/ZS 24.4017,5OČ
2
04.08.2018 103 Slalom pod Borskou přehradou C1M slalom 23. 1/ZM 12.309,6OČ
13
04.08.2018 103 Slalom pod Borskou přehradou C2M slalom
NOVÁK Václav
12. 4/ZS 27.7021,7OČ
1
04.08.2018 103 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 29. 3/ZM 22.0019,8OČ
34
04.08.2018 103 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
6. 2/ZS 24.8018,2OČ
3
15.07.2018 93 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 73. 4/ZM 34.8352,5OČ
36
15.07.2018 93 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 59. 1/ZM 45.8066,9OČ
8
14.07.2018 92 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 94. 5/ZM 42.6560,5OČ
20
14.07.2018 92 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 62. 2/ZM 43.7258,0OČ
9
08.07.2018 91 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C1M slalom 17. 1/ZM 14.8016,2OČ
11
08.07.2018 91 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
5. 2/ZS 34.8032,0OČ
0
07.07.2018 90 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C1M slalom 17. 1/ZM 13.3014,7OČ
11
07.07.2018 90 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
3. 2/ZS 19.4018,0OČ
3
01.07.2018 89 Slalom ve Strakonicích C1M slalom 38. 1/ZM 23.7631,8OČ
12
01.07.2018 89 Slalom ve Strakonicích C2M slalom
VANĚK Matěj
8. 2/ZS 14.9016,1OČ
5
01.07.2018 89 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 64. 7/ZM 21.6230,3OČ
64
01.07.2018 89 Slalom ve Strakonicích C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
8. 3/ZS 20.5420,7OČ
2
30.06.2018 88 Slalom ve Strakonicích C1M slalom 38. 1/ZM 36.8540,7OČ
15
30.06.2018 88 Slalom ve Strakonicích C2M slalom
VANĚK Matěj
8. 1/ZS 19.9716,8OČ
6
30.06.2018 88 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 66. 9/ZM 32.7638,2OČ
61
30.06.2018 88 Slalom ve Strakonicích C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
8. 2/ZS 41.5134,4OČ
3
24.06.2018 85 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 39. 7/ZM 32.4937,1OČ/OM
56/0
24.06.2018 85 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 18. 4/ZM 41.3241,4OČ/OM
9/0
23.06.2018 84 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 58. 12/ZM 34.9438,8OČ/OM
40/0
23.06.2018 84 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 16. 3/ZM 42.0644,5OČ/OM
10/0
20.05.2018 62 Slalom v Sušici C1M slalom 39. 1/ZM 25.5728,7OČ
11
20.05.2018 62 Slalom v Sušici C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
7. 1/ZS 34.2030,1OČ
8
20.05.2018 62 Slalom v Sušici K1M slalom 60. 4/ZM 29.2440,4OČ
76
19.05.2018 61 Slalom v Sušici C1M slalom 48. 1/ZM 29.7132,3OČ
6
19.05.2018 61 Slalom v Sušici C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
10.   40.9535,1OČ
3
19.05.2018 61 Slalom v Sušici K1M slalom 67. 5/ZM 28.4436,4OČ
71
06.05.2018 42 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom 32. 1/ZM 30.0832,1OČ
6
06.05.2018 42 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
VANĚK Matěj
10. 2/ZS 27.4826,2OČ
5
06.05.2018 42 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 44. 7/ZM 25.4531,9OČ
55
06.05.2018 42 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
10. 3/ZS 35.2629,8OČ
0
05.05.2018 41 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom 36. 1/ZM 21.6220,0OČ
12
05.05.2018 41 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
VANĚK Matěj
12. 3/ZS 29.5326,0OČ
6
05.05.2018 41 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 59. 5/ZM 27.1231,6OČ
82
05.05.2018 41 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
9. 2/ZS 25.5620,2OČ
2
22.04.2018 32 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 40. 8/ZM 34.2433,2OČ/OM
29/0
21.04.2018 31 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 33. 4/ZM 33.7031,3OČ/OM
34/0
08.04.2018 15 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom     OČ
0
08.04.2018 14 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom     OČ
0
08.04.2018 20 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 12. 2/ZM 285.7025,2OČ
8
08.04.2018 21 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 19. 5/ZM 426.8038,7OČ
0
07.04.2018 12 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom     OČ
0
07.04.2018 13 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 40. 2/ZM 40.5356,6OČ
11
07.04.2018 18 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 19. 5/ZM 426.8038,7OČ
0
07.04.2018 19 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd     OČ
0
08.10.2017 149 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 32. 5/ZM 39.0240,1OČ
2
08.10.2017 149 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
5. 1/ZS 50.1143,7OČ
2
08.10.2017 149 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 35. 6/ZM 32.5738,2OČ
36
07.10.2017 148 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 36. 6/ZM 39.6737,3OČ
1
07.10.2017 148 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
5. 1/ZS 49.2840,5OČ
2
07.10.2017 148 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 39. 3/ZM 32.1235,6OČ
45
01.10.2017 144 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 56. 8/ZM 29.8729,7OČ
54
01.10.2017 144 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VANĚK Matěj
18. 4/ZS 49.6044,0OČ
4
01.10.2017 144 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 53. 5/ZM 40.6037,9OČ
3
01.10.2017 144 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
9. 2/ZS 41.3030,5OČ
2
30.09.2017 143 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 57. 6/ZM 28.9027,9OČ
54
30.09.2017 143 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VANĚK Matěj
15. 3/ZS 38.4032,4OČ
7
30.09.2017 143 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 59. 5/ZM 43.9040,2OČ
3
30.09.2017 143 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
9. 2/ZS 42.4031,0OČ
1
02.09.2017 133 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom     -
13.08.2017 118 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 37.   47.9150,3OČ
4
13.08.2017 118 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
VANĚK Matěj
10.   47.6646,8OČ
4
13.08.2017 118 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 62.   30.0432,9OČ
45
13.08.2017 118 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
10.   51.2340,5OČ
0
12.08.2017 117 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 42.   75.4470,6OČ
2
12.08.2017 117 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
VANĚK Matěj
11.   68.0655,7OČ
5
12.08.2017 117 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 57.   44.4142,3OČ
58
12.08.2017 117 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
9.   106.2466,4OČ
0
06.08.2017 114 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 30. 3/ZM 26.4022,7OČ
3
06.08.2017 114 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
VANĚK Matěj
7. 1/ZS 18.3014,7OČ
7
06.08.2017 114 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 33. 2/ZM 20.7020,0OČ
34
06.08.2017 114 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
7. 2/ZS 32.8024,1OČ
1
05.08.2017 113 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 30. 4/ZM 35.0029,8OČ
5
05.08.2017 113 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
VANĚK Matěj
8. 1/ZS 33.3026,2OČ
3
05.08.2017 113 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 35. 3/ZM 23.8021,7OČ
35
05.08.2017 113 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
7. 2/ZS 36.7025,2OČ
0
16.07.2017 103 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 43. 7/ZM 40.4055,3OČ
11
15.07.2017 102 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 51. 9/ZM 56.1873,7OČ
23
09.07.2017 99 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1M slalom 40. 1/ZM 48.8954,7OČ
3
09.07.2017 99 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2M slalom
VANĚK Matěj
16. 5/ZS 31.8829,0OČ
2
09.07.2017 99 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 70. 6/ZM 29.7935,9OČ
35
09.07.2017 99 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
7. 3/ZS 54.2848,7OČ
1
08.07.2017 98 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1M slalom 42. 1/ZM 51.2449,9OČ
1
08.07.2017 98 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2M slalom
VANĚK Matěj
14. 5/ZS 30.8822,3OČ
3
08.07.2017 98 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 49. 4/ZM 30.3529,7OČ
57
08.07.2017 98 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2X slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
8. 3/ZS 70.8253,0OČ
0
02.07.2017 94 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 55. 19/ZM 28.4327,6OČ
29
02.07.2017 94 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 29. 10/ZM 36.1132,7OČ
2
01.07.2017 93 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 57. 18/ZM 23.8422,8OČ
28
01.07.2017 93 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 33. 13/ZM 41.7738,3OČ
0
25.06.2017 85 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 90. 9/ZM 42.7754,0OČ
31
24.06.2017 84 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 91. 5/ZM 41.5252,5OČ
34
04.06.2017 75 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 53. 18/ZM 27.1828,2OM
44
04.06.2017 75 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 30. 10/ZM 42.6742,1OM
2
03.06.2017 73 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 58. 22/ZM 32.8028,2OM
39
03.06.2017 73 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 28. 9/ZM 62.8752,8OM
4
28.05.2017 71 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1M slalom 12. 2/ZM 25.3025,8OČ
16
27.05.2017 70 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1M slalom 27. 3/ZM 56.9051,7OČ
3
21.05.2017 63 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C1M slalom 55. 4/ZM 41.5749,3OČ
4
21.05.2017 63 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C2M slalom
VANĚK Matěj
17. 3/ZS 26.9427,1OČ
9
21.05.2017 63 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 90. 8/ZM 33.5543,9OČ
44
20.05.2017 62 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C1M slalom 62. 5/ZM 45.1766,0OČ
0
20.05.2017 62 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C2M slalom
VANĚK Matěj
20. 4/ZS 29.6734,3OČ
6
20.05.2017 62 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 97. 7/ZM 34.4256,7OČ
44
14.05.2017 52 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 33. 5/ZM 72.0777,7OČ
0
14.05.2017 52 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
VANĚK Matěj
7. 2/ZS 23.2016,6OČ
1
14.05.2017 52 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 46. 13/ZM 47.7356,5OČ
34
13.05.2017 51 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 33. 5/ZM 56.7163,9OČ
0
13.05.2017 51 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
VANĚK Matěj
6. 2/ZS 37.3929,1OČ
1
13.05.2017 51 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 27. 5/ZM 30.5536,3OČ
56
07.05.2017 48 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom     OČ
0
07.05.2017 48 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
VANĚK Matěj
13. 5/ZS 31.1527,6OČ
0
07.05.2017 48 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 84. 18/ZM 44.0149,6OČ
10
06.05.2017 47 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1M slalom     OČ
0
06.05.2017 47 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
VANĚK Matěj
10. 5/ZS 50.5143,5OČ
4
06.05.2017 47 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 73. 11/ZM 41.1947,1OČ
34
09.04.2017 18 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom     OČ
0
09.04.2017 19 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 72. 9/ZM 39.3057,5OČ
8
08.04.2017 16 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom     OČ
0
08.04.2017 17 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 62. 5/ZM 32.0447,7OČ
24
02.10.2016 137 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 57.   42.0349,3OČ
0
02.10.2016 137 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 36.   50.5248,5OČ
0
01.10.2016 136 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 65.   45.4950,4OČ
0
01.10.2016 136 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 43.   58.6655,0OČ
0
07.08.2016 104 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 10.   18.3013,9OČ
0
07.08.2016 104 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 53. 2/PZ 78.4075,2OČ
0
06.08.2016 103 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 8. 6/PZM 16.8013,0OČ
0
06.08.2016 103 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 60. 2/PZ 72.2066,8OČ
0
06.08.2016 103 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom     OČ
0
06.08.2016 103 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom
předžáci
6. 6/PZM 8.205,9OČ
0
10.07.2016 93 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1M slalom 46. 1/PZ 84.1374,0OČ
0
10.07.2016 93 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 79. 2/PZ 52.4953,0OČ
0
09.07.2016 92 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1M slalom 51. 1/PZ 81.4769,1OČ
0
09.07.2016 92 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 85. 2/PZ 53.9452,9OČ
0
03.07.2016 84 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 8. 7/PZM 9.108,3OČ
0
03.07.2016 84 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 14. 11/PZM 33.4030,5OČ
0
03.07.2016 84 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 29. 2/PZ 50.8055,2OČ
0
03.07.2016 84 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 43. 7/PZ 32.0037,0OČ
0
02.07.2016 83 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 3. 3/PZM 4.104,0OČ
0
02.07.2016 83 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 13. 10/PZM 27.1026,3OČ
0
02.07.2016 83 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 30. 1/PZ 39.6043,7OČ
0
02.07.2016 83 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 42. 3/PZ 26.2032,3OČ
0
29.05.2016 59 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 96. 5/PZ 47.3858,2OČ
0
28.05.2016 58 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 95. 5/PZ 50.2258,3OČ
0
15.05.2016 49 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu PW slalom 6. 5/PZM 20.2017,9OČ
0
14.05.2016 48 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu PW slalom 4. 4/PZM 21.6017,1OČ
0
08.05.2016 43 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). K1M slalom
předžáci
3. 3/PZ 11.309,2OČ
0
07.05.2016 42 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) K1M slalom
předžáci
3. 3/PZ 18.0313,8OČ
0
04.10.2015 161 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 73. 9/PZ 52.4654,4OČ
0
03.10.2015 160 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 87. 12/PZ 79.3377,9OČ
0
27.09.2015 152 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 13. 13/PZM 32.0025,6OČ
0
26.09.2015 151 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 10. 10/PZM 20.9016,3OČ
0
02.08.2015 116 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PW slalom 10. 10/PZM 32.6026,4OČ
0
01.08.2015 115 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni PW slalom 12. 12/PZM 45.6037,1OČ
0
12.07.2015 94 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 85. 12/PZ 71.1174,5OČ
0
11.07.2015 93 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 91. 12/PZ 88.67101,8OČ
0
31.05.2015 61 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu K1M slalom 134. 13/PZ 92.62108,8OČ
0
31.05.2015 61 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu K1M slalom
předžáci
13. 13/PZ 48.3537,4OČ
0
30.05.2015 60 Slalom v Sušici Sušice nádraží K1M slalom 139. 17/PZ 124.55151,6OČ
0
30.05.2015 60 Slalom v Sušici Sušice nádraží K1M slalom
předžáci
17. 17/PZ 79.3162,3OČ
0
10.05.2015 40 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz PW slalom 12. 6/PZM 98.1585,0OČ
0
09.05.2015 39 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. PW slalom 12. 6/PZM 165.75114,2OČ
0
05.10.2014 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom     OČ
0
04.10.2014 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 74. 15/PZ 235.42258,4OČ
0
28.09.2014 139 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom     OČ
0
27.09.2014 138 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 30.   116.0081,3OČ
0
11.05.2014 44 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1M slalom
předžáci
    OČ
0
10.05.2014 43 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1M slalom
předžáci
10. 10/PZ 200.90158,4OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Válek MichalVS Tábor K1: 3   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Válek MichalVS Tábor K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 05.07.22 aktualizace z registru ČSK
Válek MichalVS Tábor K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Válek MichalVS Tábor K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Válek MichalVS Tábor K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Válek MichalVS Tábor K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Válek MichalVS Tábor K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Válek MichalVS Tábor K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Válek MichalVS Tábor K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Válek MichalVS Tábor K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Válek MichalVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Válek MichalVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.04.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2024 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
25.08.2024 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
24.08.2024 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
24.08.2024 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
0|5106|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C1M 2/2 206

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.C1M 4/4 20
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/4 213
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1M 2/2 287

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 60
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1M 4/4 111
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 4/4 368

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
27.C1M 5/6 69
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1M 4/6 185
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/10 533
271.K1M 2/2 205

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1M 4/6 130
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/9 606

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
32.C1M 4/5 25
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/19 475
54.C2M
Válek Michal
2/2 11
156.K1M 4/4 381
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 5/25 240
57.C2M
Válek Michal
2/2 11
26.C2X
Šindelářová Tereza
5/11 38
166.K1M 5/25 456
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
123.C1M 5/20 69
30.C2M
Vaněk Matěj
5/6 44
79.C2M
Novák Václav
4/4 5
22.C2X
Šindelářová Tereza
5/12 20
166.K1M 5/24 358
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
110.K1M 5/6 22

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
173.C1M 5/18 19
37.C2M
Vaněk Matěj
5/14 34
21.C2X
Šindelářová Tereza
5/10 8
180.K1M 5/28 279
Slalom: Oblastní žebříček Morava
69.C1M 2/2 6
107.K1M 2/2 83

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 K1M 5/12 0
 PW 5/8 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
 PW 5/6 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222020
C1M38302748

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021202020192018
C1M2177143253-
K1M------160

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620242023202220212020201920182017201620152014
C1M9163441161656123173224--
K1M---271-156166166180409398410
C2M-----54577937---
C2X------262221---
PW---------41229

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1M110

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C1M54748469
K1M-177172107
Fotky nenalezeny.
0|5106|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C1M 2/2 206

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
38.C1M 4/4 20
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1M 4/4 213
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1M 2/2 287

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 60
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1M 4/4 111
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 4/4 368

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
27.C1M 5/6 69
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1M 4/6 185
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/10 533
271.K1M 2/2 205

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1M 4/6 130
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/9 606

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
32.C1M 4/5 25
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 5/19 475
54.C2M
Válek Michal
2/2 11
156.K1M 4/4 381
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 5/25 240
57.C2M
Válek Michal
2/2 11
26.C2X
Šindelářová Tereza
5/11 38
166.K1M 5/25 456
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
123.C1M 5/20 69
30.C2M
Vaněk Matěj
5/6 44
79.C2M
Novák Václav
4/4 5
22.C2X
Šindelářová Tereza
5/12 20
166.K1M 5/24 358
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
110.K1M 5/6 22

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
173.C1M 5/18 19
37.C2M
Vaněk Matěj
5/14 34
21.C2X
Šindelářová Tereza
5/10 8
180.K1M 5/28 279
Slalom: Oblastní žebříček Morava
69.C1M 2/2 6
107.K1M 2/2 83

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 K1M 5/12 0
 PW 5/8 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
 PW 5/6 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
 PW 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222020
C1M38302748

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021202020192018
C1M2177143253-
K1M------160

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620242023202220212020201920182017201620152014
C1M9163441161656123173224--
K1M---271-156166166180409398410
C2M-----54577937---
C2X------262221---
PW---------41229

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1M110

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C1M54748469
K1M-177172107

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
104 158 62 7   1 332
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár26.225.02213
C1M26.225.02213
NKZ32.123.0830
C1M26.522.0828
K1M111.5104.01042
veřejné závody31.523.010286
C1M23.721.04111
K1M56.657.057100
C2X8.28.0833
C2M11.110.01028
PW10.910.01014
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,013
C1M00,000,000,000,013
NKZ00,000,000,000,030
C1M00,000,000,000,028
K1M00,000,000,000,02
veřejné závody10,331,082,8124,2286
C1M10,932,743,687,2111
K1M00,000,022,022,0100
C2X00,000,013,013,033
C2M00,000,000,000,028
PW00,000,017,117,114
Celkem10,330,982,4123,6329
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár257322928,0
C1M257322928,0
NKZ601342221321,7
C1M561210221323,2
K1M41323300,0
veřejné závody5685178917230,3
C1M221129869643,4
K1M1972194115728,9
C2X667621257,6
C2M5633261017,9
PW2859221414,3
Celkem65372521118728,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Válek Michalsl 118
25.08.24
sl 117
24.08.24
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 147
05.09.20
pořadí22.30.26.14.24.27.22.25.36.37.20.15.43.
odstup % *)17,818,826,915,127,024,117,314,645,583,313,816,537,1
% poražených soupeřů *)46,225,628,661,832,423,534,427,32,8---44,158,823,6
pořadí2020202220232024celkem
průměr43.025.822.826.026.2
medián4322242225
modus4315142222
počet závodů164213
průměrný odstup od vítěze % *)37,131,823,318,327,5
průměrné % poražených soupeřů *)23,627,936,635,931,5
počet jízd2118425
lepší 1. jízda1
100,0%
4
66,7%
2
50,0%
0
0,0%
7
53,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%
0
0,0%
2
8,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Válek Michalsl 118
25.08.24
sl 117
24.08.24
sl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí22.30.20.22.25.9.19.34.7.16.
odstup % *)17,818,816,117,314,615,527,869,913,032,4
% poražených soupeřů *)46,225,648,634,427,376,541,92,977,855,9
pořadí201820192020202120222024celkem
průměr16.020.519.09.022.326.020.4
medián167199222220
modus167199202222
počet závodů12113210
průměrný odstup od vítěze % *)32,441,427,815,516,018,324,3
průměrné % poražených soupeřů *)55,940,441,976,536,835,943,7
počet jízd24226420
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
100,0%
0
0,0%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Válek Michalsl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 84
24.06.17
pořadí35.54.91.
odstup % *)33,845,452,5
% poražených soupeřů *)58,561,029,1
pořadí201720182019celkem
průměr91.054.035.060.0
medián91543554
modus91543535
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)52,545,433,843,9
průměrné % poražených soupeřů *)29,161,058,549,5
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Válek Michalsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí15.8.14.19.23.19.46.8.12.15.24.11.13.16.7.13.25.35.22.23.43.44.40.48.43.51.50.50.47.
odstup %11,86,513,013,014,112,979,811,97,212,219,813,27,810,58,49,619,636,815,212,537,141,632,4112,065,470,357,8112,873,2
% poražených soupeřů75,087,975,566,056,066,011,886,572,566,748,977,370,063,485,471,440,017,147,547,623,610,422,06,017,67,410,99,319,3
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr49.543.620.815.224.014.027.0
medián50432213191423
modus5043711888
počet závodů45664429
průměrný odstup od vítěze %78,657,717,011,829,711,132,4
průměrné % poražených soupeřů11,715,951,566,555,176,146,9
počet jízd81012128858
lepší 1. jízda2
50,0%
1
20,0%
4
66,7%
2
33,3%
2
50,0%
1
25,0%
12
41,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
5
41,7%
3
25,0%
2
25,0%
3
37,5%
13
22,4%

Kategorie K1M

Válek Michalsl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
pořadí104.119.
odstup %119,0139,9
% poražených soupeřů14,23,3
pořadí2018celkem
průměr111.5111.5
medián104104
modus104104
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %129,5129,5
průměrné % poražených soupeřů8,88,8
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Válek Michalsl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 127
01.09.24
sl 126
31.08.24
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 108
01.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 114
15.08.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 87
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 19
07.04.19
sl 17
06.04.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
pořadí5.4.5.9.3.4.5.4.38.5.1.3.2.2.15.16.12.10.9.5.16.12.4.6.7.14.9.10.21.10.12.24.13.21.11.2.17.19.3.4.3.21.27.13.12.21.25.27.34.41.54.20.9.22.18.27.19.24.9.11.17.11.12.22.24.26.27.37.39.30.37.24.23.59.62.17.17.38.38.18.16.39.48.32.36.32.36.53.59.37.42.30.30.40.42.29.33.55.62.33.33.36.43.53.60.46.51.29.30.
odstup %7,62,17,26,24,610,212,58,677,48,20,00,80,30,610,014,417,317,57,23,415,016,02,08,110,311,711,73,58,018,118,018,311,937,94,60,412,213,82,15,22,922,824,614,411,815,015,414,420,629,445,113,921,040,624,824,19,214,013,113,616,123,824,037,438,318,425,426,026,025,724,314,29,666,958,016,214,731,840,741,444,528,732,332,120,040,137,337,940,250,370,622,729,854,749,932,738,349,366,077,763,948,555,075,266,874,069,155,243,7
% poražených soupeřů92,595,288,678,991,389,386,288,915,991,5100,096,198,798,954,859,563,372,788,494,270,680,490,093,191,964,979,588,575,682,780,466,764,742,978,798,179,776,395,192,594,960,856,772,778,069,768,058,754,844,428,472,170,422,262,250,070,566,238,577,869,256,550,019,228,135,940,936,837,737,026,532,438,914,716,446,746,731,536,243,354,526,917,526,232,713,910,318,817,114,36,814,719,49,38,912,53,018,211,68,611,17,94,51,91,76,32,06,712,1
pořadí2016201720182019202020212022202320242026celkem
průměr43.540.433.221.513.69.110.44.07.04.523.6
medián43363220129545421
modus293317921924544
počet závodů816202216910422109
průměrný odstup od vítěze %60,947,629,921,812,89,514,69,06,74,825,9
průměrné % poražených soupeřů5,412,434,055,877,183,775,188,983,893,951,4
počet jízd15324044321820844217
lepší 1. jízda4
50,0%
6
37,5%
9
45,0%
9
40,9%
4
25,0%
5
55,6%
5
50,0%
3
75,0%
1
50,0%
0
0,0%
46
42,2%
čistých jízd3
20,0%
18
56,3%
24
60,0%
19
43,2%
10
31,3%
7
38,9%
6
30,0%
2
25,0%
1
25,0%
3
75,0%
93
42,9%

Kategorie C2M

Válek Michalsl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
pořadí13.10.8.11.9.5.10.10.12.12.8.8.10.12.18.15.10.11.7.8.16.14.17.20.7.6.13.10.
odstup %26,823,426,826,111,05,224,723,418,321,716,116,826,226,044,032,446,855,714,726,229,022,327,134,316,629,127,643,5
% poražených soupeřů36,847,146,252,457,978,918,225,021,426,736,446,240,042,134,650,040,041,240,030,011,823,546,740,625,037,57,735,7
pořadí2017201820192020celkem
průměr12.39.69.511.511.1
medián111081010
modus71081010
počet závodů14102228
průměrný odstup od vítěze %32,119,026,425,126,5
průměrné % poražených soupeřů33,239,349,342,037,1
počet jízd28204456
lepší 1. jízda6
42,9%
5
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
13
46,4%
čistých jízd2
7,1%
8
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
10
17,9%

Kategorie C2X

Válek Michalsl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
pořadí4.7.8.13.8.13.8.12.13.8.9.10.8.7.6.5.3.8.8.7.10.10.9.5.5.9.9.10.9.7.7.7.8.
odstup %22,819,115,023,919,242,133,023,218,316,422,128,830,217,518,232,018,020,734,430,135,129,820,243,740,530,531,040,566,424,125,248,753,0
% poražených soupeřů25,053,861,145,541,714,341,726,733,336,433,310,022,225,037,5---66,730,036,433,330,810,027,333,333,342,942,9------14,3---------
pořadí201720182019celkem
průměr7.67.69.48.2
medián7888
modus7888
počet závodů10121133
průměrný odstup od vítěze %40,426,223,229,5
průměrné % poražených soupeřů16,727,437,527,5
počet jízd20242266
lepší 1. jízda2
20,0%
6
50,0%
5
45,5%
13
39,4%
čistých jízd1
5,0%
2
8,3%
2
9,1%
5
7,6%

Kategorie K1M

Válek Michalsl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 87
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 13
07.04.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 19
09.04.17
sl 17
08.04.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 103
06.08.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 61
31.05.15
sl 61
31.05.15/2
sl 60
30.05.15
sl 60
30.05.15/2
sl 141
04.10.14
sl 43
10.05.14
pořadí21.25.62.54.29.31.35.41.46.51.77.101.56.65.68.33.40.72.87.79.71.19.55.60.37.25.49.78.62.58.47.49.77.70.60.99.23.29.73.94.64.66.39.58.60.67.44.59.40.33.40.35.39.56.57.62.57.33.35.43.51.70.49.55.57.90.91.12.27.90.97.46.27.84.73.72.62.57.65.6.79.85.43.42.96.95.3.3.73.87.85.91.13.134.17.139.74.10.
odstup %17,716,517,616,022,832,034,531,521,422,127,734,129,941,524,730,831,037,743,031,430,332,421,920,433,022,935,6229,439,345,623,625,025,425,730,636,315,819,852,560,530,338,237,138,840,436,431,931,633,231,356,638,235,629,727,932,942,320,021,755,373,735,929,727,622,854,052,525,851,743,956,756,536,349,647,157,547,749,350,45,953,052,937,032,358,258,39,213,854,477,974,5101,837,4108,862,3151,6258,4158,4
% poražených soupeřů81,779,557,966,974,874,670,970,871,368,846,937,551,846,764,068,963,944,543,459,265,350,055,760,459,172,749,57,240,833,767,166,044,551,149,622,859,355,641,527,358,657,265,546,765,962,358,761,149,462,825,063,063,854,954,547,054,154,954,731,136,746,163,439,337,827,629,164,516,151,448,951,672,621,739,513,431,537,136,676,237,136,442,548,836,739,487,588,225,817,38,76,336,85,720,04,81,410,0
pořadí20142015201620172018201920202022celkem
průměr42.079.952.256.556.756.944.023.056.6
medián108557565956312157
modus10133574019292157
počet závodů28112621244298
průměrný odstup od vítěze %208,483,638,241,334,339,722,117,144,6
průměrné % poražených soupeřů5,715,751,545,052,354,368,680,648,1
počet jízd4162251424864193
lepší 1. jízda0
0,0%
1
12,5%
2
18,2%
13
50,0%
7
33,3%
12
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
37
37,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
18,2%
17
33,3%
20
47,6%
12
25,0%
1
16,7%
2
50,0%
56
29,0%

Kategorie PW

Válek Michalsl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 151
26.09.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 138
27.09.14
pořadí10.8.14.13.6.4.10.10.12.12.12.30.
odstup %13,913,030,526,317,917,116,326,437,185,0114,281,3
% poražených soupeřů66,775,953,658,654,575,070,043,831,321,431,39,4
pořadí201420152016celkem
průměr30.011.29.211.8
medián3012810
modus3012410
počet závodů15612
průměrný odstup od vítěze %81,355,819,839,9
průměrné % poražených soupeřů9,439,664,149,3
počet jízd2101628
lepší 1. jízda0
0,0%
1
20,0%
2
25,0%
3
21,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
25,0%
4
14,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Válek Michalsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí3.4.9.22.11.12.18.16.30.28.
odstup %2,15,221,040,623,824,041,444,542,152,8
% poražených soupeřů95,192,570,422,256,550,043,354,521,627,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr29.017.013.53.515.3
medián281611312
modus2816933
počet závodů224210
průměrný odstup od vítěze %47,443,027,33,629,8
průměrné % poražených soupeřů24,348,949,893,853,3
počet jízd448420
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
4
40,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
1
12,5%
2
50,0%
5
25,0%

Kategorie K1M

Válek Michalsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí33.40.37.25.39.58.40.33.53.58.
odstup %30,831,033,022,937,138,833,231,328,228,2
% poražených soupeřů68,963,959,172,765,546,749,462,850,946,2
pořadí201720182019celkem
průměr55.542.533.841.6
medián53393339
modus53332533
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %28,235,129,431,5
průměrné % poražených soupeřů48,656,166,258,6
počet jízd48820
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
2
50,0%
5
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
12,5%
0
0,0%
2
10,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Válek Michalsl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 18
07.04.18
pořadí22.20.19.12.19.
odstup %41,538,838,725,238,7
% poražených soupeřů36,442,421,756,021,7
pořadí2018celkem
průměr18.418.4
medián1919
modus1919
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %36,636,6
průměrné % poražených soupeřů35,635,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Válek Michalsj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí23.34.
odstup %24,828,2
% poražených soupeřů69,949,2
pořadí20182019celkem
průměr34.023.028.5
medián342323
modus342323
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %28,224,826,5
průměrné % poražených soupeřů49,269,959,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále