5. Národní kontrolní závod v Troji

21.09.2019   USD Troja
ředitel: Stanislav Ježek   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:        
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha114.32 0 114.13 4 114.32 75
2.1/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha116.69 4 113.18 4 117.182.86/2,575
3.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc115.79 2 121.92 2 117.793.47/3,068
4.3/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha115.77 6 116.37 54 121.777.45/6,568
4.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.119.77 2 132.84 50 121.777.45/6,562
6.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava131.92 6 119.61 4 123.619.29/8,157
7.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno123.27 2 124.90 2 125.2710.95/9,653
8.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc129.78 6 127.37 0 127.3713.05/11,449
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK130.99 2 131.67 6 132.9918.67/16,346
10.3/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha132.76 4 150.66 8 136.7622.44/19,643
11.4/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc132.51 6 126.85 10 136.8522.53/19,740
12.3/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc173.19 4 137.11 6 143.1128.79/25,237
13.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí144.05 12 140.46 6 146.4632.14/28,135
14.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc141.76 52 145.29 6 151.2936.97/32,333
15.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha146.24 56 1.00 999 202.2487.92/76,931
16.6/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK171.25 66 143.25 160 237.25122.93/107,529
17.7/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc231.98 8 290.80 4 239.98125.66/109,927
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha90.50 2 88.03 0 88.03 75
2.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.87.35 2 88.04 6 89.351.32/1,568
3. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha92.28 0 90.84 0 90.842.81/3,268
4. POSPELOV Andrey 2000 9 RUS114.79 54 91.78 0 91.783.75/4,30
5.2/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.94.40 6 92.04 0 92.044.01/4,668
6. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha95.43 0 93.57 0 93.575.54/6,362
7.3/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk95.02 0 95.79 0 95.026.99/7,957
8.4/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky94.43 2 95.75 52 96.438.40/9,553
9.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha94.56 2 94.02 6 96.568.53/9,749
10. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc97.17 58 96.89 0 96.898.86/10,149
11.1/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc97.10 2 96.93 0 96.938.90/10,146
12.5/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha96.88 52 95.07 2 97.079.04/10,343
13.3/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc97.33 0 96.68 2 97.339.30/10,640
14. LIKHACHEV Bogdan 2002 9 RUS102.15 52 98.26 0 98.2610.23/11,60
15.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc100.98 2 96.83 2 98.8310.80/12,337
16.6/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.98.90 4 99.43 0 99.4311.40/13,035
17.4/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz100.65 0 100.21 50 100.6512.62/14,333
18.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc100.02 2 98.82 2 100.8212.79/14,531
19.7/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc101.16 0 124.03 2 101.1613.13/14,929
20.3/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava98.68 4 95.72 6 101.7213.69/15,627
21. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.73 0 97.54 54 101.7313.70/15,625
22.5/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava99.12 6 99.81 2 101.8113.78/15,723
23.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha100.04 2 111.80 4 102.0414.01/15,921
24.4/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor106.58 2 102.25 0 102.2514.22/16,221
25.5/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice106.50 6 102.33 0 102.3314.30/16,219
26.6/U23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava102.65 0 108.55 6 102.6514.62/16,617
27.7/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky100.71 2 99.27 8 102.7114.68/16,715
28.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB109.09 4 103.02 0 103.0214.99/17,014
29.8/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky103.14 0 103.70 2 103.1415.11/17,213
30. BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice96.12 50 95.22 8 103.2215.19/17,312
31.9/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno101.73 2 103.10 54 103.7315.70/17,811
32.6/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy103.01 58 102.53 2 104.5316.50/18,710
33. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB104.80 0 105.33 0 104.8016.77/19,19
34.7/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice105.01 0 111.69 10 105.0116.98/19,38
35.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.108.00 2 101.21 4 105.2117.18/19,57
36. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava102.08 4 95.67 52 106.0818.05/20,56
37.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.107.96 0 105.00 2 107.0018.97/21,55
38.8/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.105.95 2 105.51 2 107.5119.48/22,14
39.9/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha105.85 2 103.66 4 107.6619.63/22,33
40.4/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha114.51 2 106.01 2 108.0119.98/22,72
41.10/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh106.31 2 105.51 8 108.3120.28/23,01
42.3/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh109.09 4 106.48 2 108.4820.45/23,20
43. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice107.95 2 108.94 0 108.9420.91/23,80
44.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.101.17 106 100.98 8 108.9820.95/23,80
45.5/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB106.76 4 107.30 2 109.3021.27/24,20
46.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy119.25 0 109.75 0 109.7521.72/24,70
46.11/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha107.75 2 121.07 4 109.7521.72/24,70
48.8/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava116.33 2 110.15 0 110.1522.12/25,10
49.12/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak110.36 0 104.64 6 110.3622.33/25,40
50.13/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm106.49 4 4.00 999 110.4922.46/25,50
51.9/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky109.26 4 106.92 4 110.9222.89/26,00
52.14/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky105.17 6 105.07 8 111.1723.14/26,30
53. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa111.43 0 111.77 0 111.4323.40/26,60
54.5/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk109.96 4 105.51 6 111.5123.48/26,70
55.15/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov107.96 4 112.89 6 111.9623.93/27,20
56.10/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB108.08 4 109.90 106 112.0824.05/27,30
57.11/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec108.51 4 109.62 8 112.5124.48/27,80
58.12/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha110.64 2 105.65 8 112.6424.61/28,00
59. MAXIMOV Anton 1973 9 RUS128.95 6 108.98 4 112.9824.95/28,30
60.10/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha4.00 999 109.03 4 113.0325.00/28,40
61.16/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn111.20 6 111.29 2 113.2925.26/28,70
62.17/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno109.54 4 111.24 4 113.5425.51/29,00
63. CVETKOV Nikita 2004 9 RUS116.30 8 107.55 6 113.5525.52/29,00
64.18/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc107.56 6 110.42 6 113.5625.53/29,00
65. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa113.71 0 122.33 2 113.7125.68/29,20
66. MAMBETOV Imangali 2004 9 KAZ109.39 6 107.76 6 113.7625.73/29,20
67.6/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc110.02 4 103.97 152 114.0225.99/29,50
68.13/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha112.04 2 113.04 10 114.0426.01/29,50
69.19/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc115.38 0 112.71 6 115.3827.35/31,10
70.7/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB113.73 4 109.43 6 115.4327.40/31,10
71.8/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha129.07 50 112.27 4 116.2728.24/32,10
72.9/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor1.00 999 116.34 0 116.3428.31/32,20
73.20/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB116.46 0 137.44 4 116.4628.43/32,30
74.21/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice125.15 12 117.61 0 117.6129.58/33,60
75. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa115.74 2 115.94 54 117.7429.71/33,70
76.10/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc117.15 8 113.91 4 117.9129.88/33,90
77.22/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB116.13 2 122.66 12 118.1330.10/34,20
78.14/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk125.45 4 112.38 6 118.3830.35/34,50
79.11/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB131.01 8 114.44 4 118.4430.41/34,50
80. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy124.33 16 118.50 2 120.5032.47/36,90
81.15/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí110.75 10 108.19 104 120.7532.72/37,20
82.23/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná119.21 2 112.73 54 121.2133.18/37,70
83.12/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha119.54 2 124.67 106 121.5433.51/38,10
84.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor129.10 2 119.73 2 121.7333.70/38,30
85.24/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy116.17 60 111.92 10 121.9233.89/38,50
86.13/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha128.41 12 118.23 4 122.2334.20/38,90
87.14/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice159.20 0 123.26 0 123.2635.23/40,00
88.25/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB99.88 56 119.97 4 123.9735.94/40,80
89.26/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.122.20 2 132.04 4 124.2036.17/41,10
90.15/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha131.75 58 121.58 4 125.5837.55/42,70
91.11/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno127.59 2 123.82 4 127.8239.79/45,20
92.16/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc129.42 10 123.86 4 127.8639.83/45,20
93.17/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec120.84 8 119.33 10 128.8440.81/46,40
94.2/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz124.47 6 130.49 10 130.4742.44/48,20
95.16/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice136.59 12 123.33 8 131.3343.30/49,20
96.18/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand126.43 6 4.00 999 132.4344.40/50,40
97.27/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk126.64 6 109.18 56 132.6444.61/50,70
98.28/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB122.22 14 120.66 12 132.6644.63/50,70
99.19/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha126.16 14 120.95 12 132.9544.92/51,00
100.20/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy117.64 62 128.27 6 134.2746.24/52,50
101.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz128.32 6 122.61 12 134.3246.29/52,60
102.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.134.79 0 1.00 999 134.7946.76/53,10
103.17/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.135.10 60 128.76 8 136.7648.73/55,40
104.29/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand129.06 8 142.45 2 137.0649.03/55,70
105.30/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand132.46 6 141.29 58 138.4650.43/57,30
106.12/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.141.35 10 134.38 6 140.3852.35/59,50
107.31/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand134.75 6 157.27 10 140.7552.72/59,90
108.4/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc142.69 12 131.65 10 141.6553.62/60,90
109.1/VSFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa153.93 0 137.96 4 141.9653.93/61,30
110.5/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand135.62 60 138.45 6 144.4556.42/64,10
111.21/ZSŠTERCL Dominik 2005 2 Dukla B.135.69 106 137.64 8 145.6457.61/65,40
112.13/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy96.83 52 93.81 54 147.8159.78/67,90
113.14/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa148.14 100 134.74 14 148.7460.71/69,00
114.22/ZSSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno152.64 8 141.51 8 149.5161.48/69,80
115.32/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.103.62 50 99.73 50 149.7361.70/70,10
116.23/ZSPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand147.29 8 144.31 6 150.3162.28/70,70
116. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.31 54 98.00 250 150.3162.28/70,70
118.24/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol146.68 6 116.35 164 152.6864.65/73,40
119.33/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec141.26 12 172.72 68 153.2665.23/74,10
120.6/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice129.78 62 148.04 6 154.0466.01/75,00
121.7/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc125.40 52 156.46 4 160.4672.43/82,30
122.34/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand146.90 14 122.27 108 160.9072.87/82,80
123.35/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami110.09 54 126.32 106 164.0976.06/86,40
124. RYAZANOV Nestor 2009 9 KAZ146.70 210 156.57 56 212.57124.54/141,50
  ŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand1.00 999 1.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRELL Pavel 1976 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. KAŠPAROVÁ Anna
JINDRÁK Petr
1985
1969
2 Sláv.HK
Tech.Pha
149.99 14 143.04 108 163.99 75
2.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
161.86 4 173.56 4 165.861.87/1,168
3.1/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
140.54 66 147.24 158 206.5442.55/25,90
  WENDL Denis
MATULKOVÁ Jana
2000
1996
1 Horš.Týn
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha100.35 4 98.05 0 98.05 75
2.1/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.101.50 0 105.01 2 101.503.45/3,575
3.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice102.53 4 103.31 0 103.315.26/5,475
4.1/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha105.52 0 103.98 0 103.985.93/6,075
5.3/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy105.31 0 105.35 0 105.317.26/7,468
6. KRYLOVA Kseniia 1997 9 RUS104.03 2 103.05 4 106.037.98/8,10
7.4/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec107.11 0 106.49 0 106.498.44/8,662
8.5/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.106.71 4 121.10 0 110.7112.66/12,962
9.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc109.33 4 114.20 8 113.3315.28/15,657
10.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor111.66 2 114.72 6 113.6615.61/15,953
11.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB111.88 2 117.06 0 113.8815.83/16,149
12.2/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha112.29 2 119.69 8 114.2916.24/16,646
13.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc115.17 2 112.49 2 114.4916.44/16,843
14.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava113.11 2 4.00 999 115.1117.06/17,440
15.4/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB116.26 52 114.85 2 116.8518.80/19,237
16.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy117.63 0 118.72 2 117.6319.58/20,035
17.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn118.02 2 115.88 2 117.8819.83/20,233
18.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc122.56 2 116.90 2 118.9020.85/21,331
19.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc122.22 56 115.25 4 119.2521.20/21,629
20. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK117.42 2 121.74 4 119.4221.37/21,827
21.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.118.71 4 115.43 4 119.4321.38/21,825
22.7/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK115.58 6 121.78 8 121.5823.53/24,023
23.8/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno121.64 4 113.70 8 121.7023.65/24,121
24.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha130.82 4 115.88 6 121.8823.83/24,319
25.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV122.62 0 118.42 4 122.4224.37/24,917
26. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice132.88 2 122.50 0 122.5024.45/24,915
27.6/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy119.01 4 121.57 6 123.0124.96/25,514
27.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha126.53 54 117.01 6 123.0124.96/25,513
29.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn125.00 0 120.35 150 125.0026.95/27,512
30.9/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky123.18 2 128.94 54 125.1827.13/27,711
31.7/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy133.57 14 118.41 8 126.4128.36/28,910
32.10/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.30 6 120.93 8 127.3029.25/29,89
33.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn170.69 60 125.56 4 129.5631.51/32,18
34.8/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK128.88 2 135.32 6 130.8832.83/33,57
35.8/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice125.67 6 119.24 58 131.6733.62/34,36
36.9/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha126.31 8 126.19 6 132.1934.14/34,85
37.9/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha132.47 106 125.02 8 133.0234.97/35,74
38.10/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky129.53 6 130.33 12 135.5337.48/38,23
39.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami134.43 2 139.47 60 136.4338.38/39,12
40.10/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami132.84 4 130.56 58 136.8438.79/39,61
41.11/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc143.84 4 132.03 6 138.0339.98/40,80
42.12/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha136.01 6 144.34 54 142.0143.96/44,80
43.11/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK133.70 10 130.11 58 143.7045.65/46,60
44.13/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha154.32 102 133.72 10 143.7245.67/46,60
45.14/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha133.47 12 138.70 16 145.4747.42/48,40
46.15/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná148.55 10 135.02 14 149.0250.97/52,00
47.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc142.23 8 158.18 56 150.2352.18/53,20
48.16/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol179.13 60 143.23 8 151.2353.18/54,20
49.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc152.48 4 150.29 2 152.2954.24/55,30
50.17/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava149.26 54 150.75 2 152.7554.70/55,80
51.18/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy161.41 12 150.99 12 162.9964.94/66,20
52.12/DMKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha162.70 114 154.93 14 168.9370.88/72,30
53.13/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc167.76 6 203.87 56 173.7675.71/77,20
54.19/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy141.13 64 181.73 58 205.13107.08/109,20
55.20/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno167.28 60 215.49 110 227.28129.23/131,80
56. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor149.81 104 133.55 108 241.55143.50/146,40
57.14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor154.83 112 147.73 216 266.83168.78/172,10
58.12/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky147.62 120 4.00 999 267.62169.57/172,90
59.15/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol169.96 114 172.59 114 283.96185.91/189,60
  MATULKOVÁ Jana 1996 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.100.31 2 96.56 0 96.56 75
2. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha97.45 0 97.07 4 97.450.89/0,975
3.1/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk100.49 2 96.94 2 98.942.38/2,568
4. BUSTA Jan 1989 2+ USK Pha99.38 0 99.62 4 99.382.82/2,962
5.2/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha98.45 4 95.75 4 99.753.19/3,357
6.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha105.18 0 100.44 0 100.443.88/4,053
7.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm100.68 0 109.99 8 100.684.12/4,353
8.1/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.111.93 0 100.25 2 102.255.69/5,949
9.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja101.00 4 100.45 2 102.455.89/6,149
10.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc100.82 2 107.22 4 102.826.26/6,546
11. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.105.81 2 100.11 4 104.117.55/7,843
12.3/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha101.44 4 102.31 52 105.448.88/9,240
13. MALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha105.78 0 110.58 54 105.789.22/9,537
14.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.0.00 999 105.81 0 105.819.25/9,635
15.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha104.58 4 101.92 4 105.929.36/9,733
16.3/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava104.79 4 116.19 6 108.7912.23/12,731
17.5/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk106.71 4 106.19 6 110.7114.15/14,729
18.4/DSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc108.91 2 125.18 4 110.9114.35/14,927
19.5/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha108.17 8 107.04 4 111.0414.48/15,025
20.2/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn109.54 4 109.47 2 111.4714.91/15,423
21.6/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB111.55 0 131.49 6 111.5514.99/15,521
22.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK117.12 2 107.84 4 111.8415.28/15,819
23.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc111.49 2 110.62 12 113.4916.93/17,517
24. LESKOVJAN Martin 1986 2 Tech.Pha0.00 999 105.75 8 113.7517.19/17,815
25.3/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.109.91 4 120.51 204 113.9117.35/18,014
26.2/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha111.21 4 113.21 58 115.2118.65/19,313
27.7/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov114.65 2 111.30 4 115.3018.74/19,412
28.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha0.00 999 115.33 0 115.3318.77/19,411
29.5/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha120.42 4 114.24 2 116.2419.68/20,410
30.1/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja116.56 0 115.48 4 116.5620.00/20,79
31. NOSKOV Dmitriy 2003 9 KAZ114.63 4 110.06 10 118.6322.07/22,90
32.8/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB109.22 10 190.86 10 119.2222.66/23,58
33.9/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha119.28 0 123.32 4 119.2822.72/23,57
34.6/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB119.55 8 120.87 2 122.8726.31/27,26
35.7/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc117.44 8 119.37 4 123.3726.81/27,85
36.4/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha120.15 4 122.09 4 124.1527.59/28,64
37.5/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK121.56 6 116.42 8 124.4227.86/28,93
38.10/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn118.49 112 123.39 4 127.3930.83/31,92
39.6/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK121.83 6 123.90 4 127.8331.27/32,41
40.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB124.32 4 129.25 108 128.3231.76/32,90
41. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.123.45 6 120.52 14 129.4532.89/34,10
42.11/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor126.11 6 124.46 10 132.1135.55/36,80
43. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec129.14 8 125.41 8 133.4136.85/38,20
44.12/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn129.79 112 125.90 8 133.9037.34/38,70
45.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc135.65 8 180.01 12 143.6547.09/48,80
46.13/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc134.11 14 128.00 52 148.1151.55/53,40
47.14/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov140.06 10 153.25 60 150.0653.50/55,40
48.7/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol163.37 60 144.35 6 150.3553.79/55,70
49.8/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov145.83 6 146.72 10 151.8355.27/57,20
50.9/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor148.37 4 171.03 16 152.3755.81/57,80
51.10/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.185.69 56 146.28 12 158.2861.72/63,90
52.8/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha106.47 52 108.89 62 158.4761.91/64,10
53.11/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc151.42 8 1.00 999 159.4262.86/65,10
54.12/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB148.42 52 160.04 12 172.0475.48/78,20
55.13/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha152.71 110 164.29 14 178.2981.73/84,60
56.14/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc145.99 52 213.82 12 197.99101.43/105,00
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23MRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
114.08 2 115.92 4 116.08 75
2.2/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
115.59 4 4.00 999 119.593.51/3,075
3. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
122.35 4 122.07 56 126.3510.27/8,875
4. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Dukla B.
Č.Lípa
132.57 2 4.00 999 134.5718.49/15,975
5.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
140.63 14 135.18 10 145.1829.10/25,175
6. POHANKA Vít
WEBER Oldřich
2000
1987
1 Klatovy
SKVS ČB
123.52 56 139.32 10 149.3233.24/28,668
7.2/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
185.10 64 167.26 20 187.2671.18/61,368
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl