Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném

14.09.2019   Areál Lídy Polesné, dolní trať
ředitel: Oldřich Weber   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno115.68 52 107.12 0 107.12 -
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc112.34 0 107.67 2 109.672.55/2,4-
3.2/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava131.58 6 123.42 2 125.4218.30/17,1-
4.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno126.72 2 125.58 58 128.7221.60/20,2-
5.1/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc140.14 6 126.86 4 130.8623.74/22,2-
6.3/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha125.99 6 132.37 8 131.9924.87/23,2-
7.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc132.35 2 140.40 54 134.3527.23/25,4-
8.4/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha133.48 4 133.42 8 137.4830.36/28,3-
9.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc144.08 0 149.28 4 144.0836.96/34,5-
10.5/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha130.91 14 136.26 8 144.2637.14/34,7-
11.4/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc144.78 14 142.29 6 148.2941.17/38,4-
12.5/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.149.49 0 148.65 4 149.4942.37/39,6-
13.3/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha150.71 2 151.98 8 152.7145.59/42,6-
14.4/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc145.80 10 135.30 62 155.8048.68/45,4-
15.6/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí173.94 112 151.41 8 159.4152.29/48,8-
16.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor175.01 4 161.83 0 161.8354.71/51,1-
17.5/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.151.39 12 144.89 54 163.3956.27/52,5-
18.6/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc181.64 10 170.20 8 178.2071.08/66,4-
19.7/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha164.85 56 150.17 60 210.17103.05/96,2-
20.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno201.17 24 231.27 14 225.17118.05/110,2-
21.8/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.193.61 108 168.24 58 226.24119.12/111,2-
22.9/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK184.97 64 176.06 58 234.06126.94/118,5-
23.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn169.51 118 171.29 158 287.51180.39/168,4-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.95.79 2 86.21 0 86.21 -
2.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava98.85 2 93.31 0 93.317.10/8,2-
3.2/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk95.55 0 99.35 58 95.559.34/10,8-
4.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc97.99 2 107.70 206 99.9913.78/16,0-
5.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc98.49 2 101.56 104 100.4914.28/16,6-
6.3/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.98.51 4 95.95 6 101.9515.74/18,3-
7.4/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno104.46 2 103.27 0 103.2717.06/19,8-
8.5/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky104.13 0 108.04 10 104.1317.92/20,8-
9.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc103.05 2 95.98 54 105.0518.84/21,9-
10.6/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha103.99 64 101.19 4 105.1918.98/22,0-
11.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.101.53 6 101.70 4 105.7019.49/22,6-
12.4/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice107.91 4 104.06 2 106.0619.85/23,0-
13.5/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB101.18 102 102.49 4 106.4920.28/23,5-
14.6/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB108.56 0 110.40 56 108.5622.35/25,9-
15.3/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB115.43 10 109.60 0 109.6023.39/27,1-
16.7/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB108.34 2 132.22 206 110.3424.13/28,0-
17.7/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk122.22 4 108.60 2 110.6024.39/28,3-
18.8/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.115.48 2 103.57 8 111.5725.36/29,4-
19.9/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.108.33 4 116.31 8 112.3326.12/30,3-
20.8/DSKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha110.93 2 125.96 6 112.9326.72/31,0-
21.10/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh107.38 6 117.84 110 113.3827.17/31,5-
22.11/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor105.11 10 112.02 2 114.0227.81/32,3-
23.12/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky112.06 4 109.28 6 115.2829.07/33,7-
24.9/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk113.85 2 123.64 8 115.8529.64/34,4-
25.4/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.112.35 4 118.02 4 116.3530.14/35,0-
26.5/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk115.80 8 114.38 2 116.3830.17/35,0-
27.13/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc130.28 4 111.31 6 117.3131.10/36,1-
28.10/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.104.18 152 111.86 6 117.8631.65/36,7-
29.14/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak112.53 6 121.05 108 118.5332.32/37,5-
30.15/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha115.38 4 116.31 10 119.3833.17/38,5-
31.16/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno120.98 54 117.65 2 119.6533.44/38,8-
32.17/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm115.72 4 134.52 54 119.7233.51/38,9-
33.11/DSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice118.18 2 115.36 6 120.1833.97/39,4-
34.6/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy119.59 10 116.40 4 120.4034.19/39,7-
35.7/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc116.48 4 128.09 4 120.4834.27/39,8-
36.8/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec120.68 0 127.99 62 120.6834.47/40,0-
37.12/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí110.93 10 112.90 52 120.9334.72/40,3-
38.18/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc122.62 58 115.11 6 121.1134.90/40,5-
39.19/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn137.42 4 115.44 6 121.4435.23/40,9-
40.20/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice115.61 6 114.60 52 121.6135.40/41,1-
41.9/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB113.50 10 115.85 6 121.8535.64/41,3-
42.10/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc140.47 102 118.90 4 122.9036.69/42,6-
43.21/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami118.91 4 126.14 8 122.9136.70/42,6-
44.13/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec135.95 10 113.86 10 123.8637.65/43,7-
45.11/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha121.97 2 124.95 2 123.9737.76/43,8-
46.14/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz120.10 6 135.57 110 126.1039.89/46,3-
47.22/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha125.22 2 133.73 6 127.2241.01/47,6-
48.23/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná132.32 2 121.36 6 127.3641.15/47,7-
49.24/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.152.32 4 124.90 4 128.9042.69/49,5-
50.25/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB131.09 64 124.64 6 130.6444.43/51,5-
51.12/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc133.38 0 124.86 6 130.8644.65/51,8-
52.13/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha127.49 4 136.79 60 131.4945.28/52,5-
53.15/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky125.60 6 105.30 602 131.6045.39/52,7-
54.16/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha114.44 56 117.92 14 131.9245.71/53,0-
55.26/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov132.41 10 124.19 8 132.1945.98/53,3-
56.17/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha166.06 106 132.54 0 132.5446.33/53,7-
57.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor130.93 2 127.10 6 132.9346.72/54,2-
58.14/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice134.66 2 129.22 4 133.2247.01/54,5-
59.15/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha129.56 4 129.83 8 133.5647.35/54,9-
60.27/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy107.73 52 126.18 8 134.1847.97/55,6-
61.28/DMHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc132.31 4 116.85 204 136.3150.10/58,1-
62.29/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy147.50 54 129.54 8 137.5451.33/59,5-
63.16/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol131.56 6 120.48 56 137.5651.35/59,6-
64.18/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice128.65 10 126.22 12 138.2252.01/60,3-
65.30/DMPAVELKA Marek 2004 2 VS Desná188.78 156 136.52 4 140.5254.31/63,0-
66.2/ZMVENC Ondřej 2007 2 KK Brand132.89 8 141.38 106 140.8954.68/63,4-
67.31/DMSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec1.00 999 134.99 6 140.9954.78/63,5-
68.3/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz137.65 4 150.56 10 141.6555.44/64,3-
69.17/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice138.98 4 124.67 50 142.9856.77/65,9-
70.4/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc137.21 6 156.82 60 143.2157.00/66,1-
71.32/DMSTEHNO Petr 2003 2 Frol139.92 4 128.62 208 143.9257.71/66,9-
72.5/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice150.07 158 134.63 10 144.6358.42/67,8-
73.33/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk141.62 4 134.54 54 145.6259.41/68,9-
74.34/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB135.53 14 139.63 8 147.6361.42/71,2-
75.35/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand146.56 6 140.76 162 152.5666.35/77,0-
76.18/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha135.32 18 142.26 12 153.3267.11/77,8-
77.19/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha148.19 6 1.00 999 154.1967.98/78,9-
78.36/DMKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand147.58 8 129.32 56 155.5869.37/80,5-
79.6/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc150.91 8 150.42 6 156.4270.21/81,4-
80.20/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha155.03 4 153.97 8 159.0372.82/84,5-
81.37/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand160.12 2 165.32 10 162.1275.91/88,1-
82.21/ZSSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno156.17 6 145.26 66 162.1775.96/88,1-
83.22/ZSPOPELKA Petr 2005 2 KK Brand208.23 10 150.43 14 164.4378.22/90,7-
84.38/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice159.34 8 150.81 14 164.8178.60/91,2-
85.39/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily153.05 12 142.56 108 165.0578.84/91,5-
86.7/ZMBOHATÝ Oto 2007 2 Třebech.172.75 56 155.90 10 165.9079.69/92,4-
87.40/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice112.06 54 119.64 104 166.0679.85/92,6-
88.19/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB111.76 56 122.66 54 167.7681.55/94,6-
89.20/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc105.66 102 116.30 58 174.3088.09/102,2-
90.41/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand172.80 58 172.65 4 176.6590.44/104,9-
91.23/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor125.08 54 140.95 60 179.0892.87/107,7-
92.42/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí172.44 10 152.63 58 182.4496.23/111,6-
93.43/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily183.68 58 142.80 60 202.80116.59/135,2-
94.8/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí153.70 58 155.64 56 211.64125.43/145,5-
95.44/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand139.47 110 185.18 66 249.47163.26/189,4-
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  FRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
132.74 14 137.16 0 137.16 -
2.1/DSURBAN Daniel
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
2 Šumperk
KK Opava
133.98 14 154.21 20 147.9810.82/7,9-
3.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
176.75 8 165.59 10 175.5938.43/28,0-
4.2/DMŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
145.30 62 172.44 66 207.3070.14/51,1-
5.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára
NOVÁK Matyáš
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
165.78 108 160.11 64 224.1186.95/63,4-
6.3/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
162.38 64 152.15 206 226.3889.22/65,0-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice102.18 2 103.52 58 104.18 -
2.2/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.105.67 2 106.29 52 107.673.49/3,3-
3.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno117.98 4 107.61 4 111.617.43/7,1-
4.4/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.116.23 0 109.08 4 113.088.90/8,5-
5.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB107.21 6 120.95 8 113.219.03/8,7-
6.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc108.99 6 112.19 6 114.9910.81/10,4-
7.5/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy125.15 8 112.09 4 116.0911.91/11,4-
8.6/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec115.90 4 116.29 0 116.2912.11/11,6-
9.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.116.75 2 117.73 56 118.7514.57/14,0-
10.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor117.55 2 119.73 8 119.5515.37/14,8-
11.2/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB117.51 4 146.78 10 121.5117.33/16,6-
12.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava122.68 2 128.71 2 124.6820.50/19,7-
13.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc149.68 6 120.74 4 124.7420.56/19,7-
14.8/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky128.92 6 126.19 2 128.1924.01/23,0-
15.4/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy126.19 6 131.75 6 132.1928.01/26,9-
16.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc136.04 6 126.53 6 132.5328.35/27,2-
17.5/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha132.50 60 126.66 6 132.6628.48/27,3-
18.9/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí145.28 110 124.97 10 134.9730.79/29,6-
19.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha140.89 56 125.70 10 135.7031.52/30,3-
20.7/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.133.81 2 159.17 58 135.8131.63/30,4-
21.5/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice127.89 8 133.20 14 135.8931.71/30,4-
22.8/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc136.99 2 131.46 6 137.4633.28/31,9-
23.9/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy136.87 2 1.00 999 138.8734.69/33,3-
24.10/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha132.61 8 136.25 8 140.6136.43/35,0-
24.10/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha132.61 8 126.33 56 140.6136.43/35,0-
26.6/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha207.90 58 131.40 10 141.4037.22/35,7-
27.7/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc131.69 10 125.32 52 141.6937.51/36,0-
28.8/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky133.40 58 134.62 8 142.6238.44/36,9-
29.11/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK149.03 56 136.73 8 144.7340.55/38,9-
30.1/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami146.29 2 141.19 4 145.1941.01/39,4-
31.9/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn139.63 8 156.11 8 147.6343.45/41,7-
32.10/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava144.83 4 147.67 2 148.8344.65/42,9-
33.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn142.23 10 143.26 62 152.2348.05/46,1-
34.11/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha144.77 8 123.97 54 152.7748.59/46,6-
35.12/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK147.03 8 155.37 4 155.0350.85/48,8-
36.12/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha165.18 62 148.68 10 158.6854.50/52,3-
37.13/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha158.95 0 140.03 264 158.9554.77/52,6-
38.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc157.03 2 152.16 56 159.0354.85/52,6-
39.11/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK139.14 50 154.16 8 162.1657.98/55,7-
40.14/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná155.08 8 152.16 12 163.0858.90/56,5-
41.12/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc160.20 4 164.31 8 164.2060.02/57,6-
42.15/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha152.71 56 160.26 4 164.2660.08/57,7-
43.13/DMKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 2 Tzunami162.19 6 139.48 162 168.1964.01/61,4-
44.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice157.73 58 164.33 6 170.3366.15/63,5-
45.14/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha160.92 12 186.29 108 172.9268.74/66,0-
46.15/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor175.55 20 154.64 26 180.6476.46/73,4-
47.13/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno207.70 4 134.98 54 188.9884.80/81,4-
48.16/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice143.35 52 138.19 62 195.3591.17/87,5-
49.16/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc147.40 206 186.41 62 248.41144.23/138,4-
50.14/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 2 Benátky146.70 218 168.21 112 280.21176.03/169,0-
51.17/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz175.43 256 194.35 260 431.43327.25/314,1-
  MORENOVÁ Adriana 2004 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 -
  HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha101.89 4 104.66 54 105.89 -
2.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha128.95 6 105.28 2 107.281.39/1,3-
3.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc103.61 6 101.49 52 109.613.72/3,5-
4.2/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava110.83 2 106.22 8 112.836.94/6,6-
5.3/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha112.44 2 111.87 6 114.448.55/8,1-
6.4/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm112.84 2 116.04 8 114.848.95/8,5-
7.3/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha113.15 2 116.52 10 115.159.26/8,7-
8.4/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha108.49 52 111.56 4 115.569.67/9,1-
9.5/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc118.43 2 116.49 6 120.4314.54/13,7-
10.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha119.78 2 144.14 6 121.7815.89/15,0-
11.6/DSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc142.36 60 121.17 2 123.1717.28/16,3-
12.5/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB127.76 10 117.84 6 123.8417.95/17,0-
13.7/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB116.98 52 118.40 6 124.4018.51/17,5-
14.6/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor122.66 2 157.21 2 124.6618.77/17,7-
15.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK120.76 4 128.99 0 124.7618.87/17,8-
16.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha122.85 2 124.24 8 124.8518.96/17,9-
17.7/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov120.75 6 127.04 2 126.7520.86/19,7-
18.4/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK125.30 4 169.20 110 129.3023.41/22,1-
19.8/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB113.59 56 125.36 4 129.3623.47/22,2-
20.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc123.40 6 125.82 104 129.4023.51/22,2-
21.9/DMMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava139.51 114 126.07 6 132.0726.18/24,7-
22.10/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc122.26 56 125.20 10 135.2029.31/27,7-
23.11/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn134.68 2 142.19 162 136.6830.79/29,1-
24.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc140.83 4 136.34 166 144.8338.94/36,8-
25.12/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha139.23 10 148.78 6 149.2343.34/40,9-
26.13/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn148.86 14 137.86 12 149.8643.97/41,5-
27.8/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk111.97 56 100.05 54 154.0548.16/45,5-
28.6/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB153.71 152 155.45 2 157.4551.56/48,7-
29.7/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc162.92 8 155.15 4 159.1553.26/50,3-
30.14/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc151.40 8 142.94 254 159.4053.51/50,5-
31.15/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk107.30 58 95.06 302 165.3059.41/56,1-
32.8/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc167.39 6 162.49 10 172.4966.60/62,9-
33.9/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha144.98 56 118.37 56 174.3768.48/64,7-
34.10/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor173.88 6 187.63 62 179.8873.99/69,9-
35.16/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov135.97 106 114.52 360 241.97136.08/128,5-
  BEIER Alva 2005 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 145.59 12 157.59 -
2.2/DMPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
168.23 10 172.09 20 178.2320.64/13,1-
3.3/DMMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
218.75 14 165.29 16 181.2923.70/15,0-
4.4/DMNOVÁK Matyáš
RUDORFER Martin
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
174.67 18 1.00 999 192.6735.08/22,3-
5.5/DMWENDL Samuel
KUNEŠ Daniel
2003
2003
1 Horš.Týn
Horš.Týn
169.19 64 173.53 22 195.5337.94/24,1-
Oddíl