1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

18.05.2019   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno119.91 104 116.80 0 116.80 75
2.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc117.63 0 122.61 52 117.630.83/0,775
3.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha123.94 52 123.09 2 125.098.29/7,175
4.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc126.30 0 129.56 4 126.309.50/8,175
5.3/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha137.37 2 141.10 2 139.3722.57/19,375
6.4/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha134.58 54 147.41 0 147.4130.61/26,268
7.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc168.98 54 152.75 0 152.7535.95/30,862
8.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.177.83 52 153.09 0 153.0936.29/31,157
9.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha151.72 4 196.82 4 155.7238.92/33,353
10. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK158.37 52 156.37 2 158.3741.57/35,649
11.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno162.32 2 200.55 50 164.3247.52/40,746
12.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc177.04 8 161.15 4 165.1548.35/41,443
13.4/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc197.43 54 167.59 2 169.5952.79/45,240
14.6/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK181.58 112 172.62 4 176.6259.82/51,237
15.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor178.49 4 203.91 2 182.4965.69/56,235
16.5/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha180.91 6 187.02 54 186.9170.11/60,033
17.7/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava138.74 52 146.81 158 190.7473.94/63,331
18.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno211.29 208 206.89 8 214.8998.09/84,029
19.8/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc312.08 154 256.57 4 260.57143.77/123,127
20.5/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí202.67 58 166.95 102 260.67143.87/123,225

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice96.19 0 109.29 100 96.19 75
2.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.97.60 0 97.30 0 97.301.11/1,268
3. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha97.31 0 95.18 50 97.311.12/1,268
4.1/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha98.72 2 99.87 0 99.873.68/3,868
5.2/U23ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice98.28 2 105.08 102 100.284.09/4,368
6. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí101.71 2 101.69 0 101.695.50/5,768
7.3/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy101.83 52 100.65 2 102.656.46/6,762
8.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.05 0 103.19 0 103.056.86/7,162
9.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava103.68 0 104.00 50 103.687.49/7,862
10.2/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc102.87 50 102.18 2 104.187.99/8,357
11.4/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz104.86 0 105.97 0 104.868.67/9,053
12.5/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha103.15 2 102.88 2 104.888.69/9,049
13.6/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava103.66 50 104.89 0 104.898.70/9,046
14.2/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc104.90 0 105.91 50 104.908.71/9,143
15.3/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.104.22 50 103.05 2 105.058.86/9,240
16. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky104.34 54 105.37 0 105.379.18/9,537
17.4/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.103.81 2 103.43 4 105.819.62/10,035
18.7/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc103.94 2 108.87 50 105.949.75/10,133
19.2/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha107.16 54 106.08 0 106.089.89/10,331
20. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.39 100 106.38 0 106.3810.19/10,631
21.5/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk104.26 52 104.56 2 106.5610.37/10,829
22. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha104.88 2 108.43 0 106.8810.69/11,127
23.8/U23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava110.43 50 106.07 2 108.0711.88/12,425
24.6/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha104.41 50 106.58 2 108.5812.39/12,923
25.9/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky109.86 0 117.07 0 109.8613.67/14,221
26.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB107.89 2 110.72 0 109.8913.70/14,219
27.3/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.109.97 0 114.82 152 109.9713.78/14,317
28.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc107.21 4 111.96 52 111.2115.02/15,615
29.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.115.26 58 111.54 0 111.5415.35/16,014
30.5/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy110.29 2 115.13 0 112.2916.10/16,713
31.7/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky112.63 0 127.23 0 112.6316.44/17,112
32. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa117.19 206 112.72 0 112.7216.53/17,211
33.10/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky110.77 50 110.85 2 112.8516.66/17,310
34.4/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB113.83 0 121.32 50 113.8317.64/18,39
35.8/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk111.87 2 116.07 4 113.8717.68/18,48
36.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy119.27 52 114.07 0 114.0717.88/18,67
37.9/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky107.26 102 108.29 6 114.2918.10/18,86
38.6/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.117.02 6 114.91 0 114.9118.72/19,55
39.7/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec118.69 4 115.21 0 115.2119.02/19,84
40.5/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.118.05 0 115.54 0 115.5419.35/20,13
41.10/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB124.21 2 115.64 0 115.6419.45/20,22
42.6/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc105.07 52 112.16 4 116.1619.97/20,81
43.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.42 0 118.27 56 116.4220.23/21,00
44.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.115.42 152 113.46 4 117.4621.27/22,10
45.9/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy124.75 2 117.70 0 117.7021.51/22,40
46.11/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec122.72 0 115.74 2 117.7421.55/22,40
47.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.120.13 50 118.20 0 118.2022.01/22,90
48.4/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha149.34 6 116.74 2 118.7422.55/23,40
49.5/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk115.70 4 124.39 52 119.7023.51/24,40
50.7/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice118.50 2 117.03 52 120.5024.31/25,30
51.12/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí125.08 100 120.53 0 120.5324.34/25,30
52.8/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky116.60 4 121.09 102 120.6024.41/25,40
53. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice0.00 999 117.43 4 121.4325.24/26,20
54.9/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor174.31 0 117.71 4 121.7125.52/26,50
55.11/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno119.67 4 119.67 8 123.6727.48/28,60
56.10/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh125.11 4 120.48 4 124.4828.29/29,40
57.10/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha156.91 2 118.85 6 124.8528.66/29,80
58.11/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh133.12 54 117.36 8 125.3629.17/30,30
59.12/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov123.39 2 137.13 6 125.3929.20/30,40
60.13/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno124.31 2 119.41 104 126.3130.12/31,30
61.14/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak130.36 2 121.83 6 127.8331.64/32,90
62.6/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha129.14 0 151.80 4 129.1432.95/34,30
63.15/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB124.04 6 142.70 156 130.0433.85/35,20
64.7/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice150.35 6 131.27 0 131.2735.08/36,50
65.13/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha134.14 0 129.78 2 131.7835.59/37,00
66.16/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB141.52 50 131.32 2 133.3237.13/38,60
67.8/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB134.89 56 129.97 4 133.9737.78/39,30
68.17/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha161.12 52 133.79 2 135.7939.60/41,20
69.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor133.99 2 143.40 52 135.9939.80/41,40
70.12/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.140.83 2 135.04 2 137.0440.85/42,50
71.18/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc154.59 0 137.49 2 139.4943.30/45,00
72.19/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná140.24 0 140.13 2 140.2444.05/45,80
73.9/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha148.75 56 136.34 4 140.3444.15/45,90
74. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa138.46 2 162.82 54 140.4644.27/46,00
75.20/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc140.90 0 128.61 60 140.9044.71/46,50
76.21/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice139.13 4 147.73 0 143.1346.94/48,80
77.14/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice143.15 50 133.60 12 145.6049.41/51,40
78.10/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy151.31 4 139.74 6 145.7449.55/51,50
79.11/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor128.46 60 141.06 6 147.0650.87/52,90
80.12/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc166.23 50 148.76 0 148.7652.57/54,70
81.15/DSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec121.61 52 145.02 4 149.0252.83/54,90
82.13/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB148.21 2 210.81 50 150.2154.02/56,20
83.22/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk119.01 104 150.82 2 152.8256.63/58,90
84.23/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy146.50 154 152.46 6 158.4662.27/64,70
85.16/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice108.69 54 117.67 52 162.6966.50/69,10
86.24/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy128.75 104 113.84 50 163.8467.65/70,30
87. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice0.00 999 117.48 50 167.4871.29/74,10
88.13/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava127.24 50 123.33 50 173.3377.14/80,20
89.25/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice125.36 50 133.92 206 175.3679.17/82,30
90.26/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami147.72 102 122.88 54 176.8880.69/83,90
91.27/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn128.19 54 131.26 104 182.1986.00/89,40
92.28/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice182.52 2 148.46 58 184.5288.33/91,80
93.11/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB143.23 54 4.00 999 197.23101.04/105,00
94.14/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa197.73 6 145.45 402 203.73107.54/111,80
95.17/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.67 150 107.80 102 209.80113.61/118,10
96.29/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz159.20 52 174.09 202 211.20115.01/119,60
97.14/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec135.91 152 0.00 999 287.91191.72/199,30
98.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice217.51 102 165.56 154 319.51223.32/232,20
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
139.88 4 144.02 104 143.88 75
2.1/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana
URBAN Daniel
2003
2001
2 KK Opava
Šumperk
153.90 8 162.75 58 161.9018.02/12,568
3.2/DMWENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
4.00 999 175.12 58 233.1289.24/62,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec110.53 0 113.08 4 110.53 75
2.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice113.80 2 109.14 2 111.140.61/0,675
3.3/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.110.98 2 111.32 0 111.320.79/0,775
4.4/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno109.59 2 112.99 104 111.591.06/1,075
5.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc115.79 0 112.43 0 112.431.90/1,775
6.5/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy118.52 6 113.26 0 113.262.73/2,568
7.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc122.84 2 124.75 52 124.8414.31/12,962
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK138.03 2 125.25 0 125.2514.72/13,357
9.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB132.05 10 123.44 4 127.4416.91/15,353
10.3/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha133.02 6 124.70 4 128.7018.17/16,449
11.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.127.59 4 124.79 4 128.7918.26/16,546
12.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.29 2 132.60 2 129.2918.76/17,043
13.6/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.125.34 52 127.91 2 129.9119.38/17,540
14.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc154.40 8 126.12 4 130.1219.59/17,737
15.4/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha130.21 0 126.85 4 130.2119.68/17,835
16.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor129.45 2 170.78 6 131.4520.92/18,933
17.5/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha132.45 4 168.03 112 136.4525.92/23,531
18.6/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava138.15 0 118.06 256 138.1527.62/25,029
19.7/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy129.02 10 136.26 54 139.0228.49/25,827
20.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc132.55 8 183.44 104 140.5530.02/27,225
21. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice138.97 54 141.53 0 141.5331.00/28,023
22.8/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.136.01 6 150.89 4 142.0131.48/28,521
23.9/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí128.23 14 128.81 14 142.2331.70/28,719
24.5/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn133.56 10 157.93 54 143.5633.03/29,917
25.10/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK133.63 12 136.11 8 144.1133.58/30,415
26.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha140.63 4 159.40 8 144.6334.10/30,914
27.8/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk137.64 8 141.09 10 145.6435.11/31,813
28.11/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK159.54 2 144.40 2 146.4035.87/32,512
29.12/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky146.76 8 141.63 6 147.6337.10/33,611
30.9/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB165.13 108 146.78 4 150.7840.25/36,410
31.10/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy143.07 58 150.11 8 158.1147.58/43,09
32.11/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK150.37 10 166.95 0 160.3749.84/45,18
33.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV144.49 60 153.11 8 161.1150.58/45,87
34.7/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná153.56 54 157.88 6 163.8853.35/48,36
35.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc160.72 4 202.03 52 164.7254.19/49,05
36.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha120.03 52 117.67 56 172.0361.50/55,64
37.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami208.61 54 163.11 10 173.1162.58/56,64
38.8/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha0.00 999 165.67 8 173.6763.14/57,13
39.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn128.54 52 122.98 52 174.9864.45/58,32
40.9/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha194.35 114 175.73 4 179.7369.20/62,61
41.10/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice176.22 4 0.00 999 180.2269.69/63,10
42.12/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc183.75 8 180.54 12 191.7581.22/73,50
43.11/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy0.00 999 181.76 10 191.7681.23/73,50
44. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor159.35 56 189.66 6 195.6685.13/77,00
45.12/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha160.09 64 142.54 56 198.5488.01/79,60
46.13/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc156.87 152 143.74 56 199.7489.21/80,70
47.14/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice132.75 154 143.84 58 201.8491.31/82,60
48.15/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky167.43 58 199.00 6 205.0094.47/85,50
49.13/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc246.07 108 199.48 8 207.4896.95/87,70
50.16/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc147.74 62 168.19 54 209.7499.21/89,80
51.13/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno157.01 106 154.03 56 210.0399.50/90,00
52.17/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno0.00 999 202.19 12 214.19103.66/93,80
53.14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor186.76 54 184.73 62 240.76130.23/117,80
54.18/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol190.22 114 186.38 58 244.38133.85/121,10
55.19/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava0.00 999 183.11 62 245.11134.58/121,80
56.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice0.00 999 186.76 106 292.76182.23/164,90
57.4/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn206.14 158 155.03 204 359.03248.50/224,80
58.15/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava1.00 999 199.85 452 651.85541.32/489,70
  JURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.103.03 8 103.88 0 103.88 75
2. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.118.07 2 105.85 2 107.853.97/3,875
3.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha118.23 2 109.64 0 109.645.76/5,575
4.1/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja111.47 2 117.66 156 113.479.59/9,268
5.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha109.09 8 109.60 4 113.609.72/9,462
6.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc109.76 4 110.10 4 113.769.88/9,557
7. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.111.24 4 117.21 50 115.2411.36/10,953
8.2/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava116.01 6 113.34 4 117.3413.46/13,049
9.3/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha122.63 6 117.79 0 117.7913.91/13,446
10. KAŠPAR Jonáš 1991 2 Dukla B.126.81 2 118.00 0 118.0014.12/13,643
11.4/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk114.88 106 116.54 2 118.5414.66/14,140
12.3/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm116.20 52 115.46 4 119.4615.58/15,037
13.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha146.76 2 117.54 2 119.5415.66/15,135
14. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy116.88 54 117.75 2 119.7515.87/15,333
15.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus115.54 6 119.79 6 121.5417.66/17,031
16.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.117.90 4 118.88 10 121.9018.02/17,329
17.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn121.50 104 120.27 2 122.2718.39/17,727
18.5/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha126.74 2 116.46 6 122.4618.58/17,925
19.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc122.07 2 121.60 6 124.0720.19/19,423
20.4/VMINDRUCH Tomáš 1976 2 KVS HK122.30 2 138.20 4 124.3020.42/19,721
21. LESKOVJAN Martin 1986 3+ Tech.Pha128.83 10 118.17 10 128.1724.29/23,419
21.6/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc125.74 62 126.17 2 128.1724.29/23,417
23.5/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB120.66 8 143.11 8 128.6624.78/23,915
24.2/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.115.56 156 127.05 2 129.0525.17/24,214
25.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha130.29 6 130.71 2 132.7128.83/27,813
26.6/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB152.21 154 131.96 2 133.9630.08/29,012
27.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB148.77 2 132.53 2 134.5330.65/29,511
28.5/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV124.92 10 146.28 8 134.9231.04/29,910
29.3/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc135.32 0 138.71 102 135.3231.44/30,39
30.7/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk138.73 12 132.06 6 138.0634.18/32,98
31.4/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha151.21 12 133.90 6 139.9036.02/34,77
32.2/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov139.70 2 140.55 6 141.7037.82/36,46
33.3/U23KAŠPAR Čeněk 2000 3+ Dukla B.135.16 8 140.76 8 143.1639.28/37,85
34.8/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov139.96 4 138.49 8 143.9640.08/38,64
35.9/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn143.73 2 158.74 8 145.7341.85/40,33
36. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec160.03 12 138.21 8 146.2142.33/40,72
37.10/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha158.31 58 143.92 4 147.9244.04/42,41
38.11/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov168.68 4 146.77 2 148.7744.89/43,20
39.12/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor149.65 2 145.64 4 149.6445.76/44,10
40. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa146.92 6 126.65 106 152.9249.04/47,20
41.3/VKUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja147.01 6 134.97 54 153.0149.13/47,30
42.5/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK130.27 58 147.09 8 155.0951.21/49,30
43.6/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha128.10 52 153.89 4 157.8954.01/52,00
44. KOČÍ Martin 1991 3+ Klášter.155.43 6 146.30 60 161.4357.55/55,40
45.13/DMKOSÍK Dan 2004 3+ Olomouc163.12 6 161.15 2 163.1559.27/57,10
46.6/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK157.67 6 158.76 54 163.6759.79/57,60
47.7/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor194.97 106 171.96 8 179.9676.08/73,20
48.8/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc196.79 2 180.28 4 184.2880.40/77,40
49.14/DMKUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn151.64 102 178.83 10 188.8384.95/81,80
50.9/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol181.64 8 231.47 10 189.6485.76/82,60
51.15/DMMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava148.21 60 130.48 254 208.21104.33/100,40
52.10/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc158.13 52 153.73 56 209.73105.85/101,90
53.11/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha164.12 54 151.43 102 218.12114.24/110,00
54.16/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn167.84 54 169.77 156 221.84117.96/113,60
55.17/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB190.34 100 172.69 110 282.69178.81/172,10
56.12/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB192.02 110 0.00 999 302.02198.14/190,70
57.4/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa229.99 160 1.00 999 389.99286.11/275,40
58.7/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor0.00 999 158.00 360 518.00414.12/398,70
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
128.41 2 4.00 999 130.41 75
2.2/U23POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
133.98 4 127.87 8 135.875.46/4,275
3. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
139.26 10 139.00 4 143.0012.59/9,775
4. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
1 Klášter.
Klášter.
188.81 8 156.56 6 162.5632.15/24,775
5.1/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
163.47 4 150.17 58 167.4737.06/28,475
6.1/DMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
158.00 12 4.00 999 170.0039.59/30,475
7.2/DMHARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
159.70 256 192.09 204 396.09265.68/203,768
  GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
1.00 999 1.00 999 999.00 0
Oddíl