ČP žáků ve slalomu 2019

poslední aktualizace: 17.06.2019 08:18:53
započítávány jsou tyto závody:
A - 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 13.04.2019
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 14.04.2019
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 15.06.2019
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 16.06.2019
E - Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 31.08.2019

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2005-2008
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Novák Matyáš, 2005UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZS Bízek Marek, 2005DUKLA Brandýs3 / 622 / 682 / 682 / 68-266
3.ZS Capalini Daniel, 2005DUKLA Brandýs2 / 683 / 623 / 623 / 62-254
4.ZS Jinek Hugo, 2005Univerzitní sportovní klub Praha4 / 574 / 575 / 534 / 57-224
5.ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc5 / 5311 / 354 / 575 / 53-198
6.ZM Kopeček Michal, 2007VS Tábor11 / 356 / 4914 / 296 / 49-162
7.ZS Heřmanský Jan, 2005TJ Šumperk z.s.8 / 4310 / 3710 / 378 / 43-160
8.ZS Novotný David, 2005SK VS Č. Budějovice14 / 2915 / 276 / 497 / 46-151
9.ZS Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 4914 / 298 / 4315 / 27-148
10.ZS Zach Radovan, 2005KK Brandýs nad Labem18 / 217 / 467 / 4614 / 29-142
11.ZS Komárek Jakub, 2005SK VS Č. Budějovice10 / 379 / 409 / 4018 / 21-138
12.ZS Cardoselli Tomáš, 2005TJ Bohemians Praha7 / 4618 / 2113 / 3113 / 31-129
13.ZS Svoboda Martin, 2005TJ Loko Žatec16 / 255 / 5329 / 711 / 35-120
14.ZM Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.12 / 3313 / 3116 / 2516 / 25-114
15.ZS Ondruš Mario, 2005Univerzitní sportovní klub Praha19 / 1912 / 3312 / 3322 / 14-99
16.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc15 / 2720 / 17-9 / 40-84
17.ZS Brambora Ondřej, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky20 / 178 / 43-19 / 19-79
18.ZS Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1516 / 2520 / 1723 / 13-70
19.ZS Novák Václav, 2005VS Tábor--11 / 3512 / 33-68
20.ZS Štybnar Vojtěch, 2005UP Olomouc--15 / 2710 / 37-64
21.ZS Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha17 / 2326 / 1034 / 217 / 23-58
22.ZS Šotek Adam, 2005UP Olomouc9 / 4027 / 9---49
23.ZS Štercl Dominik, 2005DUKLA Brandýs27 / 917 / 2328 / 8--40
24.ZS Benda Jan, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.-24 / 1221 / 1524 / 12-39
25.ZM Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice33 / 328 / 818 / 2132 / 4-36
26.ZS Valášek Jan, 2005KK Brandýs nad Labem-22 / 1419 / 1934 / 2-35
ZS Popelka Petr, 2005KK Brandýs nad Labem24 / 12-24 / 1225 / 11-35
28.ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc26 / 10-17 / 23--33
29.ZM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň22 / 14-27 / 927 / 9-32
30.ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem13 / 31----31
31.ZM Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou23 / 1335 / 1-21 / 15-29
32.ZS Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.35 / 125 / 1130 / 626 / 10-28
33.ZS Pištora Michal, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.28 / 819 / 19---27
34.ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem-23 / 1325 / 11--24
35.ZS Sobotka Adam, 2005Kanoe Klub Spoj Brno29 / 721 / 15---22
36.ZS Střílka Richard, 2006UP Olomouc31 / 5-23 / 13--18
37.ZS Rendón Enrique, 2005neuvedeno---20 / 17-17
38.ZS Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem-30 / 6-28 / 8-14
ZS Beier Alva, 2005Loko Trutnov30 / 634 / 2-30 / 6-14
ZS Válek Michal, 2006VS Tábor25 / 11--33 / 3-14
ZS Jiřík Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice--22 / 14--14
42.ZS Novák Matouš, 2006VS Tábor--26 / 10--10
43.ZM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.34 / 229 / 7---9
44.ZS Sedlařík Adam, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-33 / 3-31 / 5-8
45.ZS Dziadek Marek, 2005Kanoe Klub Spoj Brno---29 / 7-7
46.ZS Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc-31 / 5---5
ZS Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--31 / 5--5
48.ZS Zvolský Kristián, 2006Univerzitní sportovní klub Praha-32 / 4---4
ZS Kovář Filip, 2006KK Opava--32 / 4--4
ZS Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové32 / 4----4
51.ZS Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha--33 / 3--3
52.ZS Kuchař Antonín, 2005KK Brandýs nad Labem--35 / 135 / 1-2

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha1 / 751 / 753 / 622 / 68-280
2.ZS Větrovský Tomáš, 2005Univerzitní sportovní klub Praha2 / 682 / 681 / 753 / 62-273
3.ZS Kratochvíl Lukáš, 2005UP Olomouc3 / 623 / 622 / 681 / 75-267
4.ZS Drábek Matyáš, 2005KVS Hradec Králové4 / 575 / 537 / 464 / 57-213
5.ZS Jiras Filip, 2005Univerzitní sportovní klub Praha5 / 534 / 575 / 537 / 46-209
6.ZS Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové6 / 496 / 494 / 575 / 53-208
7.ZS Novák Matyáš, 2005UP Olomouc7 / 467 / 466 / 496 / 49-190
8.ZS Střílka Richard, 2006UP Olomouc11 / 3510 / 378 / 4311 / 35-150
ZS Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové8 / 438 / 4315 / 2710 / 37-150
10.ZS Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc10 / 3712 / 3314 / 2915 / 27-126
ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc9 / 409 / 4017 / 2317 / 23-126
12.ZS Válek Michal, 2006VS Tábor12 / 3311 / 3522 / 149 / 40-122
13.ZS Beier Alva, 2005Loko Trutnov14 / 2914 / 2913 / 3116 / 25-114
14.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc18 / 2113 / 3111 / 3519 / 19-106
15.ZS Štercl Dominik, 2005DUKLA Brandýs19 / 1916 / 2516 / 2513 / 31-100
16.ZS Slavík Vojtěch, 2005neuvedeno13 / 3123 / 1312 / 3318 / 21-98
17.ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem17 / 2319 / 1918 / 2114 / 29-92
18.ZS Šťastný Matěj, 2005TJ Syntesia Pardubice--9 / 408 / 43-83
19.ZS Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha16 / 2517 / 2319 / 1921 / 15-82
20.ZS Svoboda Ondřej, 2006UP Olomouc15 / 2718 / 2128 / 820 / 17-73
21.ZS Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice--10 / 3712 / 33-70
22.ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem20 / 1721 / 1523 / 1322 / 14-59
23.ZS Bandas Matěj, 2006KK Brandýs nad Labem-15 / 2720 / 1728 / 8-52
24.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc22 / 1422 / 1427 / 924 / 12-49
25.ZM Kutín Filip, 2007UP Olomouc23 / 1324 / 1226 / 1026 / 10-45
26.ZM Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové21 / 1520 / 17---32
27.ZM Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice--21 / 1525 / 11-26
28.ZS Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem--25 / 1123 / 13-24
29.ZM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň--24 / 1227 / 9-21

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Jiřík Matěj, 2005
Šťastný Matěj, 2005
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
--1 / 751 / 75-150
2.ZS Jiras Filip, 2005
Jinek Hugo, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 681 / 75---143
ZS Doležalová Bára, 2005
Novák Matyáš, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 752 / 68---143
4.ZM Novák Tobiáš, 2008
Kočířová Valentýna, 2008
UP Olomouc
UP Olomouc
3 / 623 / 62---124

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice3 / 621 / 751 / 751 / 75-287
2.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc1 / 752 / 682 / 682 / 68-279
3.ZS Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.5 / 533 / 624 / 574 / 57-229
4.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc2 / 685 / 536 / 497 / 46-216
5.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice9 / 406 / 493 / 623 / 62-213
6.ZS Janů Veronika, 2005UP Olomouc4 / 574 / 575 / 538 / 43-210
7.ZS Červenková Amélie, 2005Univerzitní sportovní klub Praha8 / 438 / 437 / 466 / 49-181
8.ZS Kremrová Adéla, 2005Univerzitní sportovní klub Praha6 / 4910 / 3711 / 359 / 40-161
9.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn13 / 317 / 4615 / 275 / 53-157
10.ZS Pavelková Markéta, 2005SK VS Karbo Benátky11 / 3511 / 359 / 4012 / 33-143
11.ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava7 / 4614 / 2912 / 3313 / 31-139
12.ZS Hansgutová Monika, 2005UP Olomouc10 / 3718 / 218 / 4310 / 37-138
13.ZM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn12 / 339 / 4017 / 2315 / 27-123
14.ZM Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.17 / 2317 / 2310 / 3718 / 21-104
15.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava18 / 2122 / 1413 / 3116 / 25-91
16.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha20 / 1713 / 3116 / 2520 / 17-90
17.ZS Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná14 / 2916 / 2520 / 1721 / 15-86
18.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc19 / 1912 / 3323 / 1319 / 19-84
19.ZS Sedláková Magdalena, 2005Univerzitní sportovní klub Praha23 / 1325 / 1119 / 1911 / 35-78
20.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc25 / 1115 / 2718 / 2123 / 13-72
21.ZS Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV--14 / 2914 / 29-58
22.ZS Tkadlecová Kateřina, 2005TJ Kralupy, oddíl kanoistiky15 / 2720 / 1729 / 730 / 6-57
23.ZS Jelínková Sára, 2005Univerzitní sportovní klub Praha32 / 424 / 1221 / 1517 / 23-54
24.ZS Saifrtová Magdalena, 2005Klub Kanoistika Roudnice n.L.22 / 1421 / 1526 / 1025 / 11-50
25.ZS Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.16 / 2519 / 19---44
26.ZS Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky24 / 1227 / 925 / 1127 / 9-41
27.ZM Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice21 / 1528 / 832 / 424 / 12-39
28.ZS Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem29 / 7-24 / 1222 / 14-33
29.ZS Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové26 / 10-27 / 926 / 10-29
ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc27 / 930 / 622 / 14--29
31.ZS Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové30 / 632 / 428 / 828 / 8-26
32.ZS Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno34 / 223 / 1331 / 533 / 3-23
33.ZS Riantová Marie, 2006VS Tábor-26 / 10---10
34.ZM Jurajdová Simona, 2007Vodní sporty Desná28 / 8----8
ZS Novosadová Eliška, 2005UP Olomouc31 / 5-33 / 3--8
36.ZS Hřebíčková Hanna, 2006Vodní sporty Desná-29 / 7---7
ZS Kleinová Štěpánka, 2005SK Vltava Č. Krumlov z.s.--30 / 635 / 1-7
ZM Beerová Anežka, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.---29 / 7-7
39.ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc35 / 1--31 / 5-6
40.ZM Jurajdová Veronika, 2007Vodní sporty Desná-31 / 5---5
41.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem-34 / 234 / 2--4
ZM Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem---32 / 4-4
43.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno33 / 3----3
ZM Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice-33 / 3---3
45.ZM Pavelková Eva, 2008Vodní sporty Desná---34 / 2-2
ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc-35 / 135 / 1--2

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Janů Veronika, 2005UP Olomouc1 / 751 / 751 / 751 / 75-300
2.ZS Doležalová Bára, 2005UP Olomouc2 / 683 / 623 / 622 / 68-260
3.ZS Samková Olga, 2005SK Třebechovice3 / 624 / 572 / 684 / 57-244
4.ZS Retková Anna, 2005UP Olomouc4 / 572 / 685 / 535 / 53-231
5.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha5 / 535 / 534 / 573 / 62-225
6.ZS Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice7 / 466 / 496 / 496 / 49-193
7.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc9 / 408 / 438 / 4310 / 37-163
8.ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava8 / 439 / 4013 / 319 / 40-154
9.ZS Matějíčková Anežka, 2005Kanoe Klub Spoj Brno11 / 357 / 4611 / 3512 / 33-149
10.ZS Hojdová Eliška, 2005Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 49-7 / 467 / 46-141
11.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc14 / 2910 / 3710 / 3713 / 31-134
12.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc12 / 3311 / 3514 / 2911 / 35-132
13.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc10 / 3712 / 3316 / 2514 / 29-124
14.ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc15 / 2713 / 3121 / 1517 / 23-96
15.ZS Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem13 / 31-12 / 3316 / 25-89
16.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava--9 / 408 / 43-83
17.ZS Rutarová Kateřina, 2005Vodní sporty Desná--15 / 2715 / 27-54
18.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem--18 / 2118 / 21-42
19.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno--17 / 2320 / 17-40
20.ZS Střechová Ela, 2005TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.--19 / 1919 / 19-38
21.ZM Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem--20 / 1721 / 15-32
22.ZS Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-14 / 29---29

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Drábek Matyáš, 2005
Samková Olga, 2005
KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
--1 / 751 / 75-150
2.ZS Jiras Filip, 2005
Pavelková Markéta, 2005
Univerzitní sportovní klub Praha
SK VS Karbo Benátky
--2 / 683 / 62-130
ZS Doležalová Bára, 2005
Novák Matyáš, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
--3 / 622 / 68-130
4.ZS Prüher Vojtěch, 2006
Švehlová Rozárie, 2008
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
--4 / 574 / 57-114
5.ZS Indruch Matěj, 2006
Motlová Andrea, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
--5 / 536 / 49-102
6.ZS Hansgutová Monika, 2005
Štybnar Vojtěch, 2005
UP Olomouc
UP Olomouc
--7 / 465 / 53-99
7.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008
Venc Ondřej, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--11 / 357 / 46-81
8.ZS Kratochvílová Adéla, 2007
Malý Vojtěch, 2006
UP Olomouc
UP Olomouc
--6 / 4913 / 31-80
ZM Fröhlich Jáchym, 2007
Šrétrová Amálie, 2007
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
--10 / 378 / 43-80
10.ZM Vojtíková Klára, 2007
Voneš Jakub, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--8 / 4311 / 35-78
11.ZM Malá Magdaléna, 2007
Kočířová Valentýna, 2008
UP Olomouc
UP Olomouc
--9 / 4010 / 37-77
12.ZM Vrbová Marie, 2007
Kutín Filip, 2007
UP Olomouc
UP Olomouc
--12 / 3312 / 33-66
13.ZS Nekolná Žofie, 2006
Štercl Dominik, 2005
KK Brandýs nad Labem
DUKLA Brandýs
---9 / 40-40
Typ závodu