Motlová Andrea, 2006

KVS Hradec Královéregistrační číslo: 045016
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 1   C2: 2  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 4. 2/DM 8.637,0
40
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
6. 3/DM 18.9713,8
17
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 2. 1/DM 0.590,5
52
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
VOJTÍKOVÁ Klára
5. 3/DM 7.925,5
21
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 6. 2/DM 12.6211,5NKZ
68
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
3. 1/DM 107.7366,8NKZ
62
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 3. 1/DM 3.653,1NKZ
75
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2. 1/DM 45.4627,3NKZ
68
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/DM 14.8114,6-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/DM -
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 5. 1/DM 6.345,6
67
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 23. 9/DM 24.9223,5
79
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
4. 2/DM 20.5711,8
7
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/DM 20.0216,1
55
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1W slalom 37. 12/DM 92.3476,1
26
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
1. 1/DM
25
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 17. 4/DM 70.2560,6ČP
23
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 16. 4/DM 34.7028,1ČP
25
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/DM
32
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 6. 2/DM 5.505,3
88
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
1. 1/DM
19
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1.  
42
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 8.   0.070,1
89
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
1. 1/DM
24
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
22
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/DM 4.003,8
42
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2. 1/DM 1.701,4
15
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
20
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/DM 0.400,4
33
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
3. 1/DM 1.801,4
14
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 14. 6/DM 23.5523,1NKZ
53
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
3. 1/DM 36.7730,3NKZ
62
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 22. 9/DM 65.0863,5NKZ
31
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
3. 1/DM 97.5475,9NKZ
62
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 11. 2/DM 27.1130,0NKZ
75
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 20. 9/DM 109.1094,7NKZ
37
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 15. 4/DM 42.1335,1ČP
27
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 13. 2/DM 33.0229,0ČP
31
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 19. 6/DM 103.2891,7ČP
19
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 13. 1/DM 30.6025,7ČP
31
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 6/DM 89.1281,1
12
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 8. 2/DM 23.9620,6
47
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 8. 2/DM 21.9825,4
36
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 13. 4/DM 87.8796,8
11
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 15. 7/DM 27.8928,4NKZ
37
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 51. 19/DM 39.1541,5NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 7. 3/DM 10.6710,9NKZ
62
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 40. 17/DM 25.1827,0NKZ
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/DM
59
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 11. 5/DM 12.2012,5
96
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
SAIFRTOVÁ Magdaléna
4. 1/DM 8.066,7
33
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 4. 3/DM 4.003,4
43
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 15. 6/DM 13.7612,5
94
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
SAIFRTOVÁ Magdaléna
3. 1/DM 4.633,5
36
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 10. 7/DM 25.8422,8NKZ
49
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2. 1/DM 9.125,9NKZ
68
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 11. 5/DM 22.9319,4NKZ
46
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
1. 1/DM NKZ
75
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 15. 8/DM 29.9629,4-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
INDRUCH Matěj
3. 2/DM 27.4522,4-
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 15. 5/DM 161.51133,9ČP
27
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 15. 5/DM 163.07138,1ČP
27
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 9. 3/DM 5.385,0
35
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
3. 1/DM 8.467,6
15
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 1. 1/DM
72
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
3. 1/DM 11.229,8
16
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 19. 5/DM 45.8348,4
5
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 11. 4/DM 22.5219,2
47
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 6. 3/DM 7.399,5
43
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
4. 2/DM 6.186,3
14
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 2. 1/DM 5.646,4
63
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2. 1/DM 0.180,2
22
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 4. 3/DM 9.6110,1
44
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 20. 6/DM 14.3416,2
70
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 6. 4/DM 5.175,5
38
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 21. 8/DM 13.4915,6
66
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 5/DM 24.9922,3NKZ
46
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 34. 14/DM 19.9017,9NKZ
6
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 16. 6/DM 27.9425,9NKZ
40
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 39. 15/DM 26.6824,7NKZ
0
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 17. 6/DM 41.4836,4ČP
23
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1W slalom 17. 6/DM 46.4543,9ČP
23
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 17. 6/DM 157.86150,2ČP
23
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 19. 7/DM 341.86324,2ČP
19
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 1. 1/ZS
53
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 14. 4/ZS 12.8412,0
57
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2. 1/ZS 3.222,4
0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
INDRUCH Matěj
2. 1/ZS 4.063,3
40
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 2. 1/ZS 1.211,0
49
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 10. 3/ZS 8.417,8
86
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
3. 1/ZS 4.883,5
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS
36
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 2. 1/ZS 3.813,7
33
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
5. 1/ZS 11.5310,0
26
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 2. 1/ZS 0.800,7
29
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
6. 2/ZS 23.2119,2
19
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 21. 6/ZS 100.7683,9-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 2. 2/ZS 0.300,6-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2W sjezd
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2. 2/ZS 2.354,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 2/ZS 7.656,8-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 27. 20/ZS 33.6233,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS -
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/ZS 1.251,1
28
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 9. 2/ZS 10.8411,1
82
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
INDRUCH Tomáš
8. 4/ZS 25.7922,7
11
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 3. 1/ZS 1.871,7
23
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 11. 2/ZS 8.428,6
79
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
INDRUCH Tomáš
7. 4/ZS 21.6119,3
19
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 20. 2/ZS 42.8540,6NKZ
35
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 45. 9/ZS 34.6135,0NKZ
1
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 20. 2/ZS 39.3336,6NKZ
37
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 54. 11/ZS 49.5147,6NKZ
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 2. 2/ZS 2.011,9OČ/OM
10/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 8. 8/ZS 13.3314,3OČ/OM
43/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
INDRUCH Matěj
2. 2/ZS 1.130,9OČ/OM
11/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
14/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 10. 9/ZS 11.5112,8OČ/OM
39/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
INDRUCH Matěj
2. 2/ZS 3.923,3OČ/OM
11/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 2/ZS 0.810,7OM/OČ
0/8
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 7. 7/ZS 15.7515,2OM/OČ
0/44
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS OM/OČ
0/14
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8. 3/ZS 14.6314,6
10
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 22. 6/ZS 13.9415,3
83
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
INDRUCH Matěj
3. 1/ZS 28.7628,1
21
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 5. 2/ZS 4.835,0
17
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 26. 5/ZS 17.9921,2
77
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
INDRUCH Matěj
   
0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 6. 4/ZS 13.4011,3
9
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 11. 5/ZS 18.4017,6
44
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 7. 4/ZS 13.8012,1
9
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 10. 4/ZS 14.7014,1
51
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 31. 23/ZS 31.9234,4-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
INDRUCH Matěj
5. 5/ZS 20.4517,4-
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 2. 1/ZS 5.704,4
4
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 1. 1/ZS
12
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 2. 1/ZS 1.601,1
4
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3. 2/ZS 1.901,6
11
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 26. 20/ZS 36.1535,7OČ/OM
17/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
INDRUCH Matěj
6. 6/ZS 26.6119,4OČ/OM
3/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 27. 21/ZS 31.7031,1OČ/OM
17/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
INDRUCH Matěj
5. 5/ZS 26.2520,7OČ/OM
3/0
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 22. 9/ZS 19.2919,5
27
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
INDRUCH Matěj
5. 2/ZS 14.2111,2
13
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 31. 10/ZS 20.5021,2
28
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
INDRUCH Matěj
4. 2/ZS 8.436,8
22
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 17. 8/ZS 19.2017,9
10
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS
7
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1W slalom 23. 11/ZS 29.5627,3
10
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
INDRUCH Matěj
1. 1/ZS
8
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 41. 27/ZS 92.8481,0OČ/OM
3/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 26. 20/ZS 41.9134,0OČ/OM
10/0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 10. 3/ZM 36.2426,0
3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 25. 4/ZM 22.8017,8
25
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
INDRUCH Matěj
10. 1/ZM 16.9011,1
10
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 10. 2/ZM 40.0428,5
3
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 27. 4/ZM 26.6620,1
24
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
INDRUCH Matěj
14. 2/ZM 30.8720,6
7
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 41. 14/ZM 44.7354,3-
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 40. 8/ZM 27.2323,9
8
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
INDRUCH Matěj
9. 1/ZM 28.4921,6
1
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 39. 6/ZM 24.4721,0
11
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
INDRUCH Matěj
7. 1/ZM 32.0023,7
2
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 9. 3/ZM 16.0012,4
4
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
INDRUCH Matěj
3. 1/ZM 20.5014,5
1
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 8. 3/ZM 14.7010,6
5
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
INDRUCH Matěj
5. 1/ZM 25.3016,4
0
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1W slalom 13. 5/ZM 31.2031,4
3
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 10.408,1
1
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1W slalom 13. 5/ZM 34.9037,0
3
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku C2X slalom
DRÁBEK Matyáš
3. 1/ZS 15.9012,1
1
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 44. 20/ZM 199.53180,9OČ/OM
0/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 43. 17/ZM 130.78113,2OČ/OM
0/0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Motlová AndreaKVS Hradec Králové K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Motlová AndreaKVS Hradec Králové K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Motlová AndreaKVS Hradec Králové K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 13.08.20 updated from RVP
Motlová AndreaKVS Hradec Králové K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Motlová AndreaKVS Hradec Králové K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Motlová AndreaKVS Hradec Králové K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Motlová AndreaKVS Hradec Králové K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Motlová AndreaKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Motlová AndreaKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.03.18 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1W 222,90 222,90
22.05.2021 slalom C1W 270,93 270,93
16.05.2021 slalom C1W 362,31 362,31
15.05.2021 slalom C1W 486,29 486,29
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1W HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
0|6147|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 137
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 271
3.C2M
Štěpánková Julie
2/2 124
2.C2X
Štěpánková Julie
2/2 130
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/12 263
2.C2X
Štěpánková Julie
5/6 97
12.C2X
Vojtíková Klára
2/2 38
41.K1W 5/6 331

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1W 5/6 123
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/6 203
5.C2X
Štěpánková Julie
2/2 143
45.K1W 4/4 6
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/10 285
8.C2X
Saifrtová Magdaléna
2/2 69
9.C2X
Štěpánková Julie
4/4 67
40.K1W 4/4 326

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1W 2/2 72
49.K1W 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/11 192
 C2W
Štěpánková Julie
2/2 0
8.C2X
Indruch Matěj
5/7 122
18.C2X
Štěpánková Julie
2/2 45
25.C2X
Indruch Tomáš
2/2 30
23.K1W 5/9 407
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Indruch Matěj
3/3 0
 K1W 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C1W 4/4 26
20.C2X
Indruch Matěj
5/6 53
63.K1W 5/12 167
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Indruch Matěj
2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1W 2/2 6
21.C2X
Indruch Matěj
5/6 21
56.C2X
Drábek Matyáš
2/2 2
92.K1W 5/10 73
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
C1W1417

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W0419
C2M3--
C2X25-
K1W-4549

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1W6412833
C2X129252056
K1W4140236392
C2W--8--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018
C1W37--
C2X1834-
K1W617679
Fotky nenalezeny.
0|6147|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 137
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 271
3.C2M
Štěpánková Julie
2/2 124
2.C2X
Štěpánková Julie
2/2 130
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/12 263
2.C2X
Štěpánková Julie
5/6 97
12.C2X
Vojtíková Klára
2/2 38
41.K1W 5/6 331

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1W 5/6 123
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1W 4/6 203
5.C2X
Štěpánková Julie
2/2 143
45.K1W 4/4 6
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/10 285
8.C2X
Saifrtová Magdaléna
2/2 69
9.C2X
Štěpánková Julie
4/4 67
40.K1W 4/4 326

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1W 2/2 72
49.K1W 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/11 192
 C2W
Štěpánková Julie
2/2 0
8.C2X
Indruch Matěj
5/7 122
18.C2X
Štěpánková Julie
2/2 45
25.C2X
Indruch Tomáš
2/2 30
23.K1W 5/9 407
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2X
Indruch Matěj
3/3 0
 K1W 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C1W 4/4 26
20.C2X
Indruch Matěj
5/6 53
63.K1W 5/12 167
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Indruch Matěj
2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1W 2/2 6
21.C2X
Indruch Matěj
5/6 21
56.C2X
Drábek Matyáš
2/2 2
92.K1W 5/10 73
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
C1W1417

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W0419
C2M3--
C2X25-
K1W-4549

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1W6412833
C2X129252056
K1W4140236392
C2W--8--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018
C1W37--
C2X1834-
K1W617679

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
50 69 50   1 1 171
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár16.116.01712
C1W16.116.01712
NKZ17.913.0326
C1W13.413.02014
K1W43.840.0346
C2X2.02.024
C2M3.03.032
veřejné závody9.36.02120
C1W5.04.0239
K1W18.615.0841
C2X4.13.0338
C2W2.52.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,012
C1W00,000,000,000,012
NKZ13,827,7415,4726,926
C1W00,000,017,117,114
K1W00,000,000,000,06
C2X125,0250,0125,04100,04
C2M00,000,02100,02100,02
veřejné závody1613,31815,0119,24537,5120
C1W820,51025,612,61948,739
K1W12,424,912,449,841
C2X718,4513,2821,12052,638
C2W00,0150,0150,02100,02
Celkem1710,82012,7159,55232,9158
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár24252410514,2
C1W24252410514,2
NKZ5113442647,8
C1W284701727,1
K1W1221618216,7
C2X73264700,0
C2M43328300,0
veřejné závody233204098235,2
C1W7667693039,5
K1W7960883443,0
C2X74742101723,0
C2W4144125,0
Celkem3085908198728,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Motlová Andreasl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
pořadí17.16.15.13.19.13.15.15.17.17.17.19.
odstup % *)60,628,135,129,091,725,7133,9138,136,443,9150,2324,2
% poražených soupeřů *)20,025,033,342,95,336,817,612,520,020,011,1---
pořadí20212022celkem
průměr16.715.516.1
medián171516
modus171317
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze % *)137,845,091,4
průměrné % poražených soupeřů *)13,527,220,4
počet jízd121224
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
1
4,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Motlová Andreasl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
pořadí7.17.16.15.15.21.3.
odstup % *)14,660,628,129,4138,183,96,8
% poražených soupeřů *)76,920,025,046,212,520,090,9
pořadí202020212022celkem
průměr12.015.013.313.4
medián3151615
modus315715
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze % *)45,483,834,451,6
průměrné % poražených soupeřů *)55,529,440,641,6
počet jízd44614
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
100,0%
6
85,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
7,1%

Kategorie C2X

Motlová Andreasl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí1.3.1.5.
odstup % *)0,022,40,017,4
% poražených soupeřů *)100,075,0100,060,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr5.01.03.01.02.5
medián51311
modus51311
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)17,40,022,40,09,9
průměrné % poražených soupeřů *)60,0100,075,0100,083,8
počet jízd22217
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Motlová Andreasl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí27.31.41.
odstup % *)33,434,454,3
% poražených soupeřů *)42,240,029,8
pořadí201820192020celkem
průměr41.031.027.033.0
medián41312731
modus41312727
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)54,334,433,440,7
průměrné % poražených soupeřů *)29,840,042,237,3
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
3
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Motlová Andreasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
pořadí6.3.14.22.11.20.15.7.10.11.13.16.20.20.
odstup %11,53,123,163,530,094,728,410,922,819,422,325,940,636,6
% poražených soupeřů80,092,643,58,752,413,653,380,660,960,061,351,632,134,5
pořadí202020212022celkem
průměr20.012.012.713.4
medián20111113
modus207320
počet závodů26614
průměrný odstup od vítěze %38,621,637,730,9
průměrné % poražených soupeřů33,361,348,551,8
počet jízd4121228
lepší 1. jízda1
50,0%
2
33,3%
2
33,3%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
2
7,1%

Kategorie C2M

Motlová Andreasl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
pořadí3.3.
odstup %30,375,9
% poražených soupeřů------
pořadí2022celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %53,153,1
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Motlová Andreasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí3.2.2.1.
odstup %66,827,35,90,0
% poražených soupeřů---66,750,0100,0
pořadí20212022celkem
průměr1.52.52.0
medián122
modus122
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %3,047,025,0
průměrné % poražených soupeřů75,033,454,2
počet jízd437
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Motlová Andreasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
pořadí51.40.34.39.45.54.
odstup %41,527,017,924,735,047,6
% poražených soupeřů10,727,828,315,629,017,2
pořadí20202021celkem
průměr49.541.043.8
medián453940
modus453434
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %41,327,832,3
průměrné % poražených soupeřů23,120,621,4
počet jízd4812
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
2
16,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Motlová Andreasl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí4.2.5.7.1.1.1.1.15.8.8.13.1.4.9.1.19.11.6.2.4.6.1.2.2.2.2.3.2.1.2.8.5.6.7.2.2.10.10.
odstup %7,00,55,616,10,00,00,00,081,120,625,496,80,03,45,00,048,419,29,56,410,15,50,01,03,70,71,11,71,90,00,714,65,011,312,14,41,126,028,5
% poražených soupeřů89,796,780,071,4100,0100,0100,0100,017,656,346,214,3100,088,970,4100,021,756,580,096,282,473,7100,096,494,794,494,188,295,2100,095,058,876,566,762,580,083,347,143,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr10.04.32.76.35.55.0
medián1022444
modus1022112
počet závodů2411101239
průměrný odstup od vítěze %27,37,22,810,721,112,2
průměrné % poražených soupeřů45,573,190,377,072,777,4
počet jízd4822192477
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
4
36,4%
6
60,0%
5
41,7%
18
46,2%
čistých jízd2
50,0%
5
62,5%
13
59,1%
5
26,3%
6
25,0%
31
40,3%

Kategorie C2W

Motlová Andreasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí2.3.
odstup %2,43,5
% poražených soupeřů80,060,0
pořadí2020celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3,03,0
průměrné % poražených soupeřů70,070,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Motlová Andreasl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
pořadí6.5.4.1.1.1.2.3.4.3.3.3.4.2.2.1.5.6.8.7.2.2.1.3.6.5.5.4.1.1.10.14.9.7.3.5.3.3.
odstup %13,85,511,80,00,00,01,41,46,73,57,69,86,30,23,30,010,019,222,719,30,93,30,028,119,420,711,26,80,00,011,120,621,623,714,516,48,112,1
% poražených soupeřů70,676,525,0100,0100,0100,091,781,887,591,375,077,878,693,394,4100,075,068,858,866,791,791,7100,075,058,363,663,675,0100,0100,057,143,520,033,350,020,0------
pořadí20182019202020212022celkem
průměr6.83.73.73.22.94.1
medián542323
modus312313
počet závodů86106838
průměrný odstup od vítěze %16,09,710,75,74,29,5
průměrné % poražených soupeřů28,076,882,283,980,769,9
počet jízd161219121675
lepší 1. jízda4
50,0%
3
50,0%
4
40,0%
2
33,3%
4
50,0%
17
44,7%
čistých jízd3
18,8%
1
8,3%
2
10,5%
6
50,0%
6
37,5%
18
24,0%

Kategorie K1W

Motlová Andreasl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí23.37.6.8.2.2.11.15.20.21.14.10.9.11.8.10.7.22.26.11.10.1.3.26.27.22.31.17.23.41.26.25.27.40.39.9.8.13.13.44.43.
odstup %23,576,15,30,13,80,412,512,516,215,612,07,811,18,614,312,815,215,321,217,614,10,01,635,731,119,521,217,927,381,034,017,820,123,921,012,410,631,437,0180,9113,2
% poražených soupeřů45,021,791,188,597,196,885,581,164,262,375,984,286,282,585,781,689,364,462,181,584,5100,086,751,950,058,050,838,531,323,151,056,453,618,824,038,550,020,020,02,38,7
pořadí20182019202020212022celkem
průměr26.119.813.016.813.018.6
medián25221015615
modus1326101128
počet závodů101294641
průměrný odstup od vítěze %46,825,113,114,218,225,7
průměrné % poražených soupeřů29,258,979,173,373,459,6
počet jízd18241881280
lepší 1. jízda8
80,0%
5
41,7%
6
66,7%
0
0,0%
3
50,0%
22
53,7%
čistých jízd9
50,0%
12
50,0%
5
27,8%
2
25,0%
7
58,3%
35
43,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Motlová Andreasl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí2.1.
odstup %1,90,0
% poražených soupeřů95,2100,0
pořadí2020celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %1,01,0
průměrné % poražených soupeřů97,697,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie C2X

Motlová Andreasl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí2.2.6.5.
odstup %0,93,319,420,7
% poražených soupeřů91,791,758,363,6
pořadí20192020celkem
průměr5.52.03.8
medián522
modus522
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %20,02,111,1
průměrné % poražených soupeřů61,091,776,3
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Kategorie K1W

Motlová Andreasl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí8.10.26.27.41.26.44.43.
odstup %14,312,835,731,181,034,0180,9113,2
% poražených soupeřů85,781,651,950,023,151,02,38,7
pořadí201820192020celkem
průměr43.530.09.028.1
medián4326826
modus4326826
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %147,145,513,562,9
průměrné % poražených soupeřů5,544,083,744,3
počet jízd28414
lepší 1. jízda2
100,0%
3
75,0%
1
50,0%
6
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
14,3%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále