Svoboda Ondřej, 2006

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom    
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom    
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom    
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom    
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom    
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom    
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom    
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom    
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 33. 25/ZS 12.0230,9
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
8. 7/ZS 8.0318,5
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 17. 13/ZS 37.5237,0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 29. 21/ZS 15.3333,0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 93. 11/ZS 21.0747,2
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
6. 6/ZS 6.4011,7
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 24. 15/ZS 85.6633,1
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 92. 9/ZS 19.9844,3
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
7. 7/ZS 45.3914,6
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 52. 35/ZS 19.7320,8
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 17. 14/ZS 19.4919,4
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 51. 38/ZS 21.9625,5
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 17. 15/ZS 19.2220,8
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 52. 36/ZS 25.7624,6
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 15. 14/ZS 23.3221,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 94. 26/ZS 317.1248,1
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
16. 4/ZS 185.5524,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 86. 21/ZS 277.9342,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
16. 1/ZS 166.7322,1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 22. 6/ZS 43.5041,9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 55. 13/ZS 52.0056,3
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 38. 9/ZS 51.8048,6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 74. 16/ZS 45.3046,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 35. 8/ZS 52.0043,3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 75. 16/ZS 52.4051,5
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 42. 31/ZS 15.1636,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
8. 7/ZS 8.0716,1
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 28. 19/ZS 44.7349,1
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 33. 24/ZS 20.4645,8
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
4. 4/ZS 10.2518,4
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 26. 22/ZS 77.4330,2
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
5. 5/ZS 64.5321,2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 13. 4/ZS 34.0040,7
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 45. 11/ZS 40.6051,7
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 14. 4/ZS 27.0028,5
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 44. 11/ZS 34.0041,9
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1M slalom 12. 4/ZS 31.8033,1
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 37. 9/ZS 32.6035,7
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 9. 4/ZS 29.4029,0
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 35. 7/ZS 38.1044,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 81. 26/ZS 355.9652,6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
STŘÍLKA Richard
16. 9/ZS 317.4239,2
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 81. 23/ZS 367.9755,1
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
STŘÍLKA Richard
15. 5/ZS 200.2925,4
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 60. 46/ZS 41.3745,3
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 20. 17/ZS 36.5936,2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 70. 48/ZS 47.3650,5
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 28. 20/ZS 133.46130,4
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 5. 3/ZS 15.6013,6
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 34. 7/ZS 32.5037,3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 11. 4/ZS 29.9026,2
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 42. 10/ZS 42.7046,9
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 25. 8/ZS 23.3064,0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
3. 1/ZS 18.4037,9
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 12. 3/ZS 17.3014,4
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 49. 13/ZS 39.4040,5
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 11. 3/ZS 17.1014,5
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 37. 11/ZS 40.6044,5
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 37. 10/ZS 39.9042,6
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 5/ZS 46.1043,4
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 39. 11/ZS 46.1046,6
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 13. 5/ZS 43.7038,0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 56. 45/ZS 50.8447,6
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 18. 16/ZS 46.8739,5
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 54. 41/ZS 41.3136,9
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 15. 14/ZS 38.9932,0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 46. 11/ZS 291.7038,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 49. 11/ZS 347.5040,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 50. 9/ZS 301.1039,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 56. 13/ZS 381.7042,9
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 33. 3/ZM 30.6036,9
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
MALÝ Vojtěch
7. 1/ZM 20.8020,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 76. 7/ZM 32.2044,2
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 40. 5/ZM 31.7035,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
MALÝ Vojtěch
13. 2/ZM 29.6026,9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 96. 12/ZM 43.3059,0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 40. 12/ZM 15.4733,1
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
13. 2/ZM 13.7325,8
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 83. 23/ZM 43.9459,1
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 29. 10/ZM 46.0156,4
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 31. 4/ZM 40.2041,9
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 1/ZM 17.5011,3
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 10. 4/ZM 40.3036,1
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 28. 2/ZM 34.3037,4
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C2M slalom
MALÝ Vojtěch
2. 1/ZM 27.7020,7
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 11. 4/ZM 35.0032,9
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 62. 13/ZM 46.6953,4
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 26. 8/ZM 62.2562,4
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 80. 21/ZM 50.8556,5
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 29. 10/ZM 72.8677,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 72. 15/ZM 408.3057,3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
15. 1/ZM 259.1429,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 63. 9/ZM 380.1354,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
13. 1/ZM 269.3930,4
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 14. 5/ZM 49.7041,1
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 35. 6/ZM 50.7053,6
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 13. 5/ZM 70.5054,4
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 30. 5/ZM 56.4057,6
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 15. 4/ZM 57.6048,7
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
MALÝ Vojtěch
3. 1/ZM 22.1015,2
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 33. 6/ZM 38.4037,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 13. 3/ZM 39.2033,6
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
MALÝ Vojtěch
4. 1/ZM 21.7014,8
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 30. 5/ZM 31.4032,7
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 25. 6/ZM 75.1069,9
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
MALÝ Vojtěch
5. 1/ZM 19.1012,0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 34. 3/ZM 44.6047,2
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 23. 6/ZM 58.7052,6
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 61. 8/ZM 55.1056,8
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 20. 5/ZM 82.0070,6
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 49. 5/ZM 48.0050,2
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 66. 23/ZM 69.5667,4
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 47. 11/ZM 41.8238,8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 38. 3/ZM 352.1044,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 38. 3/ZM 380.9041,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 34. 2/ZM 355.5044,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 37. 3/ZM 426.9045,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 31. 3/ZM 273.5054,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 37. 4/ZM 335.1051,4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 39. 4/ZM 331.6051,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 39. 4/ZM 265.8053,5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
ŠOTEK Adam
12. 3/ZM 47.8037,3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 66. 10/ZM 53.2058,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
ŠOTEK Adam
14. 3/ZM 49.5040,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 70. 11/ZM 46.3050,3
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 84. 34/ZM 102.68100,9
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 26. 11/ZM 102.2936,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTYBNAR Vojtěch
8. 3/ZM 101.0730,7
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 30. 14/ZM
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C2M slalom
JAROŠ Michael
5. 2/ZM 65.3056,5
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 18. 6/ZM 39.9049,1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
JAROŠ Michael
6. 2/ZM 75.4062,5
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 25. 7/ZM 47.4052,4
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 77. 34/ZM 38.7737,7
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
7. 3/ZM 32.6423,9
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 79. 34/ZM 37.7836,2
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
7. 3/ZM 38.5229,8
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 20. 7/ZM 26.5759,5
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
5. 1/ZM 42.1137,9
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
ŠTYBNAR Vojtěch
3. 2/ZM 10.5316,0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 41. 9/ZM 52.7277,2
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 24. 6/ZM 23.9554,7
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
6. 1/ZM 52.3548,4
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
ŠTYBNAR Vojtěch
2. 1/ZM 6.5710,0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 39. 8/ZM 58.3980,8
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 81. 32/ZM 40.8442,4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
11. 3/ZM 41.1631,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 87. 36/ZM 58.9350,7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
14. 5/ZM 101.0764,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 39. 17/ZM 13.9844,8
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
ŠTYBNAR Vojtěch
12. 5/ZM 12.5833,2
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 148.   3560.699.060,3
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 34. 10/ZM 64.6063,3
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 31. 8/ZM 62.2066,6
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 35. 6/ZM 82.7091,1
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 35. 8/ZM 70.4085,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 34. 9/ZM 419.3045,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 40. 12/ZM 431.5055,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 11. 8/PZM 23.1015,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 11. 7/PZM 23.8014,8
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 9. 6/PZM 27.4022,1
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 6. 5/PZM 18.1013,3
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 11. 9/PZM 36.5028,0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 9. 7/PZM 41.4025,7
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 4. 3/M 54.1026,7
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 5. 3/M 38.6928,3
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 12. 10/PZM 57.1032,9
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 7. 5/PZM 45.0030,7
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 9. 6/PZM 52.0033,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 22.   52.4039,5
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 26.   61.7046,1
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 14. 8/PZM 83.6064,7
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 14. 8/PZM 92.0072,7
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 19. 10/PZM 157.20131,2
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 20. 9/PZM 185.20150,2
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 11. 6/PZM 241.90192,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Svoboda OndřejSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Svoboda OndřejSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 17.05.21 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 08.04.21 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 03.06.19 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1:   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 16.11.18 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 15.11.18 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.17 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Svoboda OndřejUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.05.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5359|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.C1M 5/8 18
86.K1M 5/8 55
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Malý Vojtěch
4/4 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Malý Vojtěch
4/4 6
44.K1M 5/6 24

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 5/16 44
83.K1M 5/16 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Střílka Richard
1/1 0
 C2M
Malý Vojtěch
2/2 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C2M
Malý Vojtěch
3/3 4
 C2M
Střílka Richard
1/1 0
71.K1M 5/8 14

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/13 17
11.C2M
Malý Vojtěch
5/7 21
86.K1M 5/15 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C2M
Malý Vojtěch
2/2 6
134.K1M 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
57.K1M 5/8 12

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 4
424.K1M 3/3 13
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C2M
Šotek Adam
2/2 4
42.C2M
Štýbnar Vojtěch
4/4 3
 C2M
Jaroš Michael
2/2 0
124.K1M 5/12 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Štýbnar Vojtěch
1/1 0
141.K1M 1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C2M
Štýbnar Vojtěch
3/3 1
107.K1M 5/6 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1P 2/2 0
 PW 5/9 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M71

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C1M205228246-
K1M430470454424
C2M---87

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C2M52824191
K1M164174134141

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
C1M373449---
K1M868386124--
C2M--1161--
K1P----5-
PW----911
C2W-----13

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C2M1630-36
K1M447157107
Fotky nenalezeny.
0|5359|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.C1M 5/8 18
86.K1M 5/8 55
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Malý Vojtěch
4/4 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Malý Vojtěch
4/4 6
44.K1M 5/6 24

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 5/16 44
83.K1M 5/16 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Střílka Richard
1/1 0
 C2M
Malý Vojtěch
2/2 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C2M
Malý Vojtěch
3/3 4
 C2M
Střílka Richard
1/1 0
71.K1M 5/8 14

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 5/13 17
11.C2M
Malý Vojtěch
5/7 21
86.K1M 5/15 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C2M
Malý Vojtěch
2/2 6
134.K1M 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
57.K1M 5/8 12

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 4
424.K1M 3/3 13
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C2M
Šotek Adam
2/2 4
42.C2M
Štýbnar Vojtěch
4/4 3
 C2M
Jaroš Michael
2/2 0
124.K1M 5/12 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Štýbnar Vojtěch
1/1 0
141.K1M 1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C2M
Štýbnar Vojtěch
3/3 1
107.K1M 5/6 1

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1P 2/2 0
 PW 5/9 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M71

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C1M205228246-
K1M430470454424
C2M---87

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C2M52824191
K1M164174134141

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
C1M373449---
K1M868386124--
C2M--1161--
K1P----5-
PW----911
C2W-----13

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C2M1630-36
K1M447157107

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
52 36 21 35   18 162
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody29.423.011117
K1M50.145.03550
C1M18.515.01333
C2M7.26.0517
PW11.511.01113
C2W24.022.0222
PWK4.54.042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,021,710,932,6117
K1M00,000,000,000,050
C1M00,000,000,000,033
C2M00,0211,815,9317,617
PW00,000,000,000,013
C2W00,000,000,000,02
PWK00,000,000,000,02
Celkem00,021,710,932,6117
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2322684123916,8
K1M9958062424,2
C1M66724111015,2
C2M333681139,1
PW268843427,7
C2W430800,0
PWK4982500,0
Celkem2322684123916,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Svoboda Ondřejsl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí17.28.29.
odstup % *)37,049,156,4
% poražených soupeřů *)55,6---17,6
pořadí201820192020celkem
průměr29.028.017.024.7
medián29281728
modus29281717
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)56,449,137,047,5
průměrné % poražených soupeřů *)17,60,055,624,4
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Svoboda Ondřejsl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí83.84.
odstup % *)59,1100,9
% poražených soupeřů *)39,718,6
pořadí20172018celkem
průměr84.083.083.5
medián848383
modus848383
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)100,959,180,0
průměrné % poražených soupeřů *)18,639,729,2
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Svoboda Ondřejsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí17.17.15.20.28.18.15.26.29.
odstup %19,420,821,336,2130,439,532,062,477,1
% poražených soupeřů61,060,064,129,6---26,136,416,715,2
pořadí201820192020celkem
průměr27.520.316.320.6
medián26181718
modus26151715
počet závodů2439
průměrný odstup od vítěze %69,859,620,548,8
průměrné % poražených soupeřů16,023,061,734,3
počet jízd48618
lepší 1. jízda1
50,0%
3
75,0%
2
66,7%
6
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Svoboda Ondřejsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí7.7.
odstup %23,929,8
% poražených soupeřů25,025,0
pořadí2017celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,926,9
průměrné % poražených soupeřů25,025,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Svoboda Ondřejsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí52.51.52.60.70.56.54.62.80.66.47.30.77.79.
odstup %20,825,524,645,350,547,636,953,456,567,438,80,037,736,2
% poražených soupeřů59,260,663,042,736,137,539,844,526,215,646,514,714,613,3
pořadí2017201820192020celkem
průměr62.063.860.051.759.7
medián7762565256
modus3047545252
počet závodů344314
průměrný odstup od vítěze %24,654,045,123,638,7
průměrné % poražených soupeřů14,233,239,060,936,7
počet jízd678627
lepší 1. jízda2
66,7%
2
50,0%
3
75,0%
1
33,3%
8
57,1%
čistých jízd3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
5
18,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Svoboda Ondřejsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí17.17.22.38.35.13.14.12.9.20.28.5.11.12.11.14.13.18.15.33.40.10.11.26.29.14.13.15.13.25.23.20.
odstup %19,420,841,948,643,340,728,533,129,036,2130,413,626,214,414,543,438,039,532,036,935,736,132,962,477,141,154,448,733,669,952,670,6
% poražených soupeřů61,060,027,69,819,033,335,031,346,729,6---73,337,552,258,323,529,426,136,428,922,010,0---16,715,218,825,06,725,0------9,5
pořadí201820192020celkem
průměr20.916.818.718.6
medián20131715
modus13111713
počet závodů1316332
průměrný odstup od vítěze %50,238,227,442,0
průměrné % poražených soupeřů13,733,849,527,1
počet jízd2632664
lepší 1. jízda6
46,2%
8
50,0%
2
66,7%
16
50,0%
čistých jízd3
11,5%
7
21,9%
0
0,0%
10
15,6%

Kategorie C2M

Svoboda Ondřejsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí7.13.2.2.3.4.5.12.14.5.6.5.6.11.14.
odstup %20,726,911,320,715,214,812,037,340,456,562,537,948,431,064,1
% poražených soupeřů60,029,450,050,066,750,042,931,318,8------42,928,628,67,1
pořadí20172018celkem
průměr9.15.17.3
medián646
modus525
počet závodů8715
průměrný odstup od vítěze %47,217,433,3
průměrné % poražených soupeřů19,749,933,8
počet jízd151429
lepší 1. jízda2
25,0%
2
28,6%
4
26,7%
čistých jízd0
0,0%
3
21,4%
3
10,3%

Kategorie C2W

Svoboda Ondřejsl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí22.26.
odstup %39,546,1
% poražených soupeřů36,428,6
pořadí2015celkem
průměr24.024.0
medián2222
modus2222
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %42,842,8
průměrné % poražených soupeřů32,532,5
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Svoboda Ondřejsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí52.51.55.74.75.45.44.37.35.60.70.34.42.49.37.37.39.56.54.76.96.31.28.62.80.35.30.33.30.34.61.49.66.47.66.70.18.25.41.39.81.87.34.31.35.35.
odstup %20,825,556,346,651,551,741,935,744,145,350,537,346,940,544,542,646,647,636,944,259,041,937,453,456,553,657,637,132,747,256,850,267,438,858,350,349,152,477,280,842,450,763,366,691,185,4
% poražených soupeřů59,260,627,023,228,213,714,020,024,442,736,151,541,418,636,835,733,337,539,826,514,430,237,244,526,242,451,739,642,032,718,928,415,646,520,716,919,017,211,115,624,518,923,331,817,119,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr46.850.549.352.749.3
medián3547445244
modus3530375135
počet závodů121516346
průměrný odstup od vítěze %64,048,944,434,250,3
průměrné % poražených soupeřů19,633,131,148,929,9
počet jízd242932691
lepší 1. jízda6
50,0%
4
26,7%
11
68,8%
2
66,7%
23
50,0%
čistých jízd5
20,8%
9
31,0%
5
15,6%
2
33,3%
21
23,1%

Kategorie PW

Svoboda Ondřejsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 45
13.05.15
pořadí11.11.9.6.11.9.12.7.9.14.19.20.11.
odstup %15,714,822,113,328,025,732,930,733,764,7131,2150,2192,4
% poražených soupeřů69,767,760,075,044,455,647,660,046,718,818,213,628,6
pořadí20152016celkem
průměr16.09.411.5
medián14911
modus11911
počet závodů4913
průměrný odstup od vítěze %134,624,158,1
průměrné % poražených soupeřů19,858,546,6
počet jízd81826
lepší 1. jízda3
75,0%
5
55,6%
8
61,5%
čistých jízd0
0,0%
2
11,1%
2
7,7%

Kategorie PWK

Svoboda Ondřejsl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí4.5.
odstup %26,728,3
% poražených soupeřů83,378,9
pořadí2016celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %27,527,5
průměrné % poražených soupeřů81,181,1
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Svoboda Ondřejsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí16.15.13.
odstup %24,629,230,4
% poražených soupeřů34,830,036,8
pořadí20182020celkem
průměr14.016.014.7
medián131615
modus131613
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %29,824,628,1
průměrné % poražených soupeřů33,434,833,9

Kategorie K1M

Svoboda Ondřejsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí94.72.63.
odstup %48,157,354,2
% poražených soupeřů5,114,526,2
pořadí20182020celkem
průměr67.594.076.3
medián639472
modus639463
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %55,748,153,2
průměrné % poražených soupeřů20,45,115,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Svoboda Ondřejsj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
pořadí7.16.16.15.15.13.8.
odstup %14,624,622,125,429,230,430,7
% poražených soupeřů25,034,831,812,530,036,8---
pořadí2017201820192020celkem
průměr8.014.015.013.012.9
medián813151615
modus813151615
počet závodů12137
průměrný odstup od vítěze %30,729,825,420,425,3
průměrné % poražených soupeřů0,033,412,530,524,4

Kategorie K1M

Svoboda Ondřejsj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
pořadí24.94.86.81.72.63.26.
odstup %33,148,142,055,157,354,236,2
% poražených soupeřů41,05,118,311,114,526,221,9
pořadí2017201820192020celkem
průměr26.067.581.068.063.7
medián2663818672
modus2663812424
počet závodů12137
průměrný odstup od vítěze %36,255,755,141,046,6
průměrné % poražených soupeřů21,920,411,121,519,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Svoboda Ondřejsj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí7.16.16.15.
odstup %14,624,622,125,4
% poražených soupeřů25,034,831,812,5
pořadí20192020celkem
průměr15.013.013.5
medián151615
modus151616
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %25,420,421,7
průměrné % poražených soupeřů12,530,526,0

Kategorie K1M

Svoboda Ondřejsj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
pořadí24.94.86.81.46.49.50.56.38.38.37.34.31.37.39.39.34.40.
odstup %33,148,142,055,138,840,339,942,941,044,245,444,454,151,453,551,345,355,1
% poražených soupeřů41,05,118,311,110,09,415,56,819,615,918,219,53,25,32,62,617,54,9
pořadí2017201820192020celkem
průměr37.036.656.468.047.4
medián3437508639
modus3437462434
počet závodů285318
průměrný odstup od vítěze %50,248,243,441,045,9
průměrné % poražených soupeřů11,210,910,621,512,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Svoboda Ondřejsj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí8.8.13.
odstup %18,516,125,8
% poražených soupeřů50,022,27,7
pořadí201820192020celkem
průměr13.08.08.09.7
medián13888
modus13888
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %25,816,118,520,1
průměrné % poražených soupeřů7,722,250,026,6

Kategorie K1M

Svoboda Ondřejsj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí33.42.40.
odstup %30,936,033,1
% poražených soupeřů34,743,840,0
pořadí201820192020celkem
průměr40.042.033.038.3
medián40423340
modus40423333
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %33,136,030,933,3
průměrné % poražených soupeřů40,043,834,739,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Svoboda Ondřejsj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí6.4.5.
odstup %11,718,421,2
% poražených soupeřů37,566,742,9
pořadí20192020celkem
průměr4.56.05.0
medián465
modus464
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %19,811,717,1
průměrné % poražených soupeřů54,837,549,0

Kategorie K1M

Svoboda Ondřejsj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí93.29.92.33.26.
odstup %47,233,044,345,830,2
% poražených soupeřů8,931,79,928,941,9
pořadí20192020celkem
průměr29.571.354.6
medián269233
modus262926
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %38,041,540,1
průměrné % poražených soupeřů35,416,824,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Svoboda Ondřejsj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
pořadí6.4.5.3.3.2.12.
odstup %11,718,421,237,916,010,033,2
% poražených soupeřů37,566,742,9------50,08,3
pořadí201720192020celkem
průměr5.74.06.05.0
medián3464
modus2363
počet závodů3317
průměrný odstup od vítěze %19,725,811,721,2
průměrné % poražených soupeřů19,436,537,529,3

Kategorie K1M

Svoboda Ondřejsj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí93.29.92.33.26.25.20.24.39.148.
odstup %47,233,044,345,830,264,059,554,744,89.060,3
% poražených soupeřů8,931,79,928,941,917,2---8,033,3---
pořadí201720192020celkem
průměr57.828.071.352.9
medián24269229
modus20252920
počet závodů43310
průměrný odstup od vítěze %2.304,846,741,5948,4
průměrné % poražených soupeřů-72,829,316,8-15,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále