2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě

14.04.2019   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc104.74 2 105.51 10 106.74 0/34
2.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.110.78 0 110.57 2 110.784.04/3,888/0
3.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.114.00 0 116.09 4 114.007.26/6,884/0
4.4/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha120.21 4 118.25 10 124.2117.47/16,480/0
5.5/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec122.32 8 125.38 0 125.3818.64/17,576/0
6.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor124.03 2 129.54 2 126.0319.29/18,172/0
7.6/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand126.95 2 126.18 0 126.1819.44/18,268/0
8.7/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy126.22 0 123.43 6 126.2219.48/18,264/0
9.8/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB126.39 10 122.40 4 126.4019.66/18,460/0
10.9/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk122.11 56 123.51 4 127.5120.77/19,50/30
11.10/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc128.25 6 119.82 8 127.8221.08/19,70/26
11.11/ZSONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha128.73 10 123.82 4 127.8221.08/19,756/0
13.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice124.51 6 124.30 4 128.3021.56/20,252/0
14.12/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice125.26 4 127.06 4 129.2622.52/21,148/0
15.13/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB131.19 0 128.22 2 130.2223.48/22,044/0
16.14/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha126.17 8 127.02 4 131.0224.28/22,743/0
17.15/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.131.36 2 130.32 2 132.3225.58/24,042/0
18.16/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha148.88 2 125.58 8 133.5826.84/25,141/0
19.17/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice145.94 6 131.67 2 133.6726.93/25,240/0
20.3/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc125.69 10 129.89 4 133.8927.15/25,40/22
21.18/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno145.35 4 130.66 4 134.6627.92/26,20/21
22.19/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand130.78 4 134.45 10 134.7828.04/26,339/0
23.4/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand142.42 8 133.45 2 135.4528.71/26,938/0
24.20/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice157.14 2 129.46 6 135.4628.72/26,937/0
25.21/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice133.19 6 131.91 4 135.9129.17/27,336/0
26.22/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha131.67 8 127.98 8 135.9829.24/27,435/0
27.23/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc130.76 6 159.41 6 136.7630.02/28,10/20
28.5/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.132.80 4 133.65 60 136.8030.06/28,234/0
29.6/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice134.56 4 138.44 6 138.5631.82/29,833/0
30.24/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand150.12 6 132.70 6 138.7031.96/29,932/0
31.25/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc139.92 6 136.84 2 138.8432.10/30,10/19
32.26/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha132.29 8 140.19 6 140.2933.55/31,431/0
33.27/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy154.25 6 138.41 2 140.4133.67/31,530/0
34.28/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov151.45 4 136.51 4 140.5133.77/31,629/0
35.7/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí126.64 110 139.58 2 141.5834.84/32,60/18
36.29/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand139.70 2 144.42 6 141.7034.96/32,828/0
37.30/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor137.93 4 137.53 56 141.9335.19/33,027/0
38.31/ZSŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami161.41 6 140.80 2 142.8036.06/33,80/17
39.32/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc143.93 2 142.97 0 142.9736.23/33,90/16
40.8/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc141.17 2 135.05 12 143.1736.43/34,10/15
41.33/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc141.47 2 135.39 8 143.3936.65/34,30/14
42.34/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha150.37 54 144.10 0 144.1037.36/35,026/0
43.35/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC137.12 14 138.14 6 144.1437.40/35,025/0
44.36/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand147.91 0 138.34 6 144.3437.60/35,224/0
45.37/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak184.75 6 140.63 8 148.6341.89/39,223/0
46.38/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha159.90 6 143.27 6 149.2742.53/39,822/0
47.9/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand142.79 10 141.72 8 149.7242.98/40,321/0
48.39/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno150.14 0 138.72 54 150.1443.40/40,70/13
49.40/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc143.98 10 143.24 8 151.2444.50/41,70/12
50.10/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy161.37 58 148.29 4 152.2945.55/42,720/0
51.41/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand151.39 16 146.95 6 152.9546.21/43,319/0
52.42/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha135.44 18 143.97 110 153.4446.70/43,818/0
53.43/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK150.98 8 146.04 8 154.0447.30/44,317/0
54.44/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor147.39 10 153.14 2 155.1448.40/45,316/0
55.11/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc152.58 4 161.37 4 156.5849.84/46,70/11
56.45/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc151.58 6 163.09 8 157.5850.84/47,60/10
57.12/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK156.93 2 156.19 56 158.9352.19/48,915/0
58.13/ZMANTL Tomáš 2008 KK Opava155.25 4 207.19 4 159.2552.51/49,20/9
59.14/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz153.64 6 129.28 54 159.6452.90/49,614/0
60.46/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec153.71 6 155.41 6 159.7152.97/49,613/0
61.47/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava157.25 4 1.00 999 161.2554.51/51,10/8
62.48/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC142.91 58 151.52 14 165.5258.78/55,112/0
63.15/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak171.64 56 161.27 6 167.2760.53/56,711/0
64.49/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand168.35 8 163.41 4 167.4160.67/56,810/0
65.16/ZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK171.35 54 171.27 0 171.2764.53/60,59/0
66.17/ZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky150.75 62 172.44 6 178.4471.70/67,28/0
67.18/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník186.53 8 168.73 10 178.7371.99/67,47/0
68.19/ZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha171.66 10 181.65 60 181.6674.92/70,26/0
69.50/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy175.80 6 186.29 2 181.8075.06/70,35/0
70.20/ZMKÁPKA Kryštof 2007 Tzunami211.03 60 175.08 10 185.0878.34/73,40/7
71.21/ZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha234.46 14 171.71 14 185.7178.97/74,04/0
72.22/ZMFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh170.92 16 169.47 64 186.9280.18/75,10/6
73.23/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky189.60 14 176.51 12 188.5181.77/76,63/0
74.24/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec178.65 58 184.98 8 192.9886.24/80,82/0
75.25/ZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava211.03 66 186.87 8 194.8788.13/82,60/5
76.51/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí181.61 56 191.20 8 199.2092.46/86,60/4
77.52/ZSŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak224.07 162 188.96 12 200.9694.22/88,31/0
78.26/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha191.97 10 208.77 6 201.9795.23/89,20/0
79.27/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava198.88 8 181.47 60 206.88100.14/93,80/3
80.28/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí186.36 60 196.89 12 208.89102.15/95,70/2
81.53/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk207.36 6 167.94 106 213.36106.62/99,90/1
82.29/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc205.69 62 163.89 54 217.89111.15/104,10/0
83.54/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha172.54 62 169.93 54 223.93117.19/109,80/0
84.30/ZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava167.55 58 1.00 999 225.55118.81/111,30/0
85.31/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava1.00 999 180.60 54 234.60127.86/119,80/0
86.55/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí191.56 168 1.00 999 359.56252.82/236,90/0
87.56/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand208.65 212 191.39 216 407.39300.65/281,70/0
88.32/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn1.00 999 209.69 254 463.69356.95/334,40/0
89.33/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava230.52 260 1.00 999 490.52383.78/359,50/0
  BAAR Patrik 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  JAKUBÍK Štěpán 2008 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  BAAR Dominik 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc128.60 4 128.55 2 130.55 0/18
2.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc136.48 6 132.53 2 134.533.98/3,00/14
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc143.82 2 133.24 4 137.246.69/5,10/10
4.4/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.135.90 4 136.50 4 139.909.35/7,214/0
5.5/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha141.25 4 136.60 6 142.6012.05/9,210/0
6.6/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB148.70 6 143.15 2 145.1514.60/11,26/0
7.7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno164.57 8 167.18 56 172.5742.02/32,20/6
8.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc164.07 12 174.74 52 176.0745.52/34,90/5
9.8/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava178.17 2 180.75 6 180.1749.62/38,00/4
10.2/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc198.58 6 223.46 110 204.5874.03/56,70/3
11.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc187.05 104 203.42 4 207.4276.87/58,90/2
12.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc1.00 999 238.23 4 242.23111.68/85,50/1
13.5/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc1.00 999 215.58 52 267.58137.03/105,00/0
14.9/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy1.00 999 268.40 62 330.40199.85/153,12/0
  NEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand1.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1. MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc216.51 108 290.76 4 294.76 0/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava191.95 10 177.77 8 185.77 0/0
2.2/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak194.84 12 175.65 12 187.651.88/1,00/0
3.3/PZMFABIAN František 2009 Tzunami179.59 10 154.97 68 189.593.82/2,10/0
4.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami187.38 56 205.23 10 215.2329.46/15,90/0
5.4/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava213.20 110 221.70 4 225.7039.93/21,50/0
6.2/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc212.05 56 252.90 8 260.9075.13/40,40/0
7.3/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk1.00 999 242.71 54 296.71110.94/59,70/0
8.5/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK161.08 168 231.50 208 329.08143.31/77,10/0
  RIANT Antonín 2010 VS Tábor1.00 999 1.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 159.91 8 167.91 4/0
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára
NOVÁK Matyáš
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
177.51 14 161.90 10 171.903.99/2,40/4
3.1/ZMNOVÁK Tobiáš
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2008
2008
Olomouc
Olomouc
169.99 260 218.58 212 429.99262.08/156,10/0
  PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha120.94 2 118.52 0 118.52 23/0
2.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha117.36 2 117.19 2 119.190.67/0,619/0
3.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc119.09 2 117.08 4 121.082.56/2,20/14
4.4/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha129.00 2 127.25 0 127.258.73/7,415/0
5.5/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK127.57 2 128.18 4 129.5711.05/9,311/0
6.6/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK127.81 4 128.08 2 130.0811.56/9,810/0
7.7/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc128.82 2 140.05 4 130.8212.30/10,40/10
8.8/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK136.27 2 133.18 4 137.1818.66/15,79/0
9.1/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc150.57 104 138.81 0 138.8120.29/17,10/6
10.9/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc143.18 8 143.47 0 143.4724.95/21,10/5
11.10/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor144.78 2 148.69 2 146.7828.26/23,88/0
12.11/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc156.72 6 145.95 4 149.9531.43/26,50/4
13.2/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc175.71 6 146.83 4 150.8332.31/27,30/3
14.12/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov150.93 0 151.60 4 150.9332.41/27,37/0
15.13/ZSBANDAS Matěj 2006 KK Brand181.18 56 152.30 4 156.3037.78/31,96/0
16.14/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.154.70 52 156.96 4 160.9642.44/35,85/0
17.15/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha167.51 2 162.23 2 164.2345.71/38,64/0
18.16/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc163.39 2 164.04 4 165.3946.87/39,50/2
19.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand166.12 2 174.40 54 168.1249.60/41,83/0
20.4/ZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK192.17 8 174.02 4 178.0259.50/50,22/0
21.5/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand175.08 4 1.00 999 179.0860.56/51,11/0
22.6/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc239.36 999 175.04 6 181.0462.52/52,80/1
23.17/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC155.62 54 146.37 104 209.6291.10/76,90/0
24.7/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc195.13 60 214.65 8 222.65104.13/87,90/0
  HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB114.57 0 116.81 2 114.57 65/0
2.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc121.40 2 117.40 2 119.404.83/4,20/41
3.3/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice118.57 2 122.63 50 120.576.00/5,261/0
4.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc122.38 6 118.81 2 120.816.24/5,40/37
5.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc120.41 4 120.82 0 120.826.25/5,50/33
6.6/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.129.61 4 122.08 2 124.089.51/8,357/0
7.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn124.59 2 124.43 4 126.5912.02/10,553/0
8.8/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha126.49 2 125.26 4 128.4913.92/12,149/0
9.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn128.57 0 143.42 6 128.5714.00/12,245/0
10.9/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha127.47 2 147.78 8 129.4714.90/13,041/0
11.10/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky125.61 4 130.92 2 129.6115.04/13,137/0
12.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc145.93 0 133.04 0 133.0418.47/16,10/29
13.11/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha139.92 0 133.75 2 135.7521.18/18,533/0
14.12/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava135.69 4 135.01 2 137.0122.44/19,60/25
15.3/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc168.14 2 136.31 2 138.3123.74/20,70/21
16.13/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná137.68 2 155.89 2 139.6825.11/21,90/17
17.4/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice136.10 4 144.46 8 140.1025.53/22,329/0
18.14/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc138.25 8 136.93 4 140.9326.36/23,00/13
19.15/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice136.98 8 157.52 10 144.9830.41/26,525/0
20.16/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy142.41 6 161.41 0 148.4133.84/29,521/0
21.17/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice148.18 8 142.71 6 148.7134.14/29,817/0
22.5/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami145.68 4 148.47 8 149.6835.11/30,60/12
23.18/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno149.85 2 148.20 2 150.2035.63/31,10/11
24.19/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha160.82 52 148.09 6 154.0939.52/34,513/0
25.20/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha156.10 8 150.91 4 154.9140.34/35,212/0
26.21/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor154.30 8 151.25 4 155.2540.68/35,511/0
27.22/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy150.29 6 158.76 6 156.2941.72/36,410/0
28.6/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB171.95 8 151.41 6 157.4142.84/37,49/0
29.23/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3+ VS Desná209.18 10 154.84 4 158.8444.27/38,60/10
30.7/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc157.72 2 158.12 6 159.7245.15/39,40/9
31.8/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná177.83 10 158.59 2 160.5946.02/40,20/8
32.24/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK184.83 4 160.79 4 164.7950.22/43,88/0
33.9/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB267.11 999 165.86 2 167.8653.29/46,57/0
34.10/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand178.98 4 165.97 2 167.9753.40/46,66/0
35.11/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc162.19 6 166.94 2 168.1953.62/46,80/7
36.12/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand182.00 58 166.84 2 168.8454.27/47,45/0
37.13/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc164.10 6 205.74 10 170.1055.53/48,50/6
38.25/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand174.76 58 168.12 6 174.1259.55/52,04/0
39.14/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná171.68 6 156.27 56 177.6863.11/55,10/5
40.26/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc176.83 4 199.20 60 180.8366.26/57,80/4
41.27/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK203.41 4 151.86 56 207.4192.84/81,03/0
42.15/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná203.59 6 196.84 56 209.5995.02/82,90/3
43.16/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk208.98 6 217.22 56 214.98100.41/87,60/2
44.17/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor230.80 2 168.55 54 222.55107.98/94,22/0
45.18/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno165.78 58 4.00 999 223.78109.21/95,30/1
46.28/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami149.85 110 176.39 56 232.39117.82/102,80/0
47.29/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami221.34 12 233.27 76 233.34118.77/103,70/0
48.19/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha183.38 60 197.63 52 243.38128.81/112,41/0
49.20/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec203.04 60 198.99 104 263.04148.47/129,60/0
50.30/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK225.09 52 181.82 102 277.09162.52/141,90/0
  ŽANDOVÁ Tereza 2006 3+ Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
53.21/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak283.61 999 277.14 999 1276.14 0/0
Oddíl