Dziadek Marek, 2005

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať FOR slalom 1. 1/DM
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať FOR slalom 4. 2/DM 139.2670,1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 20. 8/DM 24.9023,7
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 13. 4/DM 9.309,7
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 20. 8/DM 31.0029,8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8. 3/DM 9.009,4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 40. 15/DM 138.7221,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 41. 15/DM 140.1921,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 46. 14/DM 9.0720,5
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 47. 16/DM 9.8222,5
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 25. 8/DM 50.8048,9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 20. 7/DM 25.6027,7
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 42. 11/ZS 93.1087,3
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 57. 14/ZS 35.8036,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 38. 9/ZS 61.0050,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 51. 10/ZS 38.5037,9
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 46. 11/ZS 14.9639,4
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 14. 12/ZS 8.1419,3
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 22. 18/ZS 20.4025,5
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 12. 11/ZS 10.5823,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 76. 9/ZS 17.6040,0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 12. 11/ZS 50.0819,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 76. 8/ZS 17.1239,4
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1M slalom 13. 5/ZS 32.9034,2
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 18. 4/ZS 16.3017,8
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 12. 5/ZS 34.4034,0
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 13. 3/ZS 19.7022,8
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 25. 4/ZS 23.0025,3
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 18. 3/ZS 22.4026,0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 42. 11/ZS 205.1730,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 47. 10/ZS 241.4436,2
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 29. 24/ZS 25.1927,6
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 47. 38/ZS 31.8534,0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 29. 6/ZS 27.2031,2
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 32. 6/ZS 31.7034,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 51. 7/ZS 21.4036,8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 51. 7/ZS 23.7440,5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 24. 5/ZS 19.6020,1
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 20. 3/ZS 25.2027,6
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 28. 6/ZS 34.5036,9
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 24. 4/ZS 32.9033,2
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 48. 39/ZS 43.4040,7
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 39. 29/ZS 32.8229,3
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 21. 4/ZS 219.6028,8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 23. 4/ZS 285.7032,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 26. 4/ZS 234.5031,1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 29. 5/ZS 286.8032,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 31. 4/ZS 233.4031,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 36. 6/ZS 272.1031,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 32. 4/ZS 234.2031,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 39. 5/ZS 289.5032,6
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 13.   256.5039,0
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 13. 1/ZS 190.5035,9
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 65. 16/ZS 28.8039,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 83. 18/ZS 37.5051,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom    
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 111. 29/ZS 81.34109,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 45. 13/ZS 26.1642,4
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 103. 32/ZS 115.52127,0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 26. 22/ZS 11.1423,8
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 53. 42/ZS 33.7145,3
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 12. 5/ZS 46.5051,8
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 23. 7/ZS 26.8033,9
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 14. 5/ZS 64.9068,5
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 28. 8/ZS 27.6033,3
15.07.2018 Slalom v Brně C1M slalom 6. 2/ZS 52.7049,6
15.07.2018 Slalom v Brně C2M slalom
SOBOTKA Adam
3. 1/ZS 23.6017,1
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom 17. 4/ZS 26.4028,0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C1M slalom 4. 1/ZS 46.5038,8
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C2M slalom
SOBOTKA Adam
3. 1/ZS 23.1015,4
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 15. 3/ZS 27.5029,3
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 23. 5/ZS 27.4028,5
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 23. 5/ZS 24.8027,0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 58. 46/ZS 43.2549,5
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 30. 26/ZS 22.8325,3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 51. 19/ZS 284.9340,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 56. 19/ZS 328.7746,8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 122. 28/ZS 153.28163,3
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 89. 16/ZS 105.94119,7
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 28. 10/ZS 44.0046,5
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 21. 6/ZS 43.9044,8
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 116. 27/ZS 70.3581,9
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 101. 24/ZS 66.4676,9
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 63. 14/ZS 17.5738,7
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 67. 16/ZS 8.420,4
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 19. 7/ZS 21.1020,4
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 25. 9/ZS 28.0029,1
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 37. 10/ZS 32.1033,1
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 34. 9/ZS 34.8036,4
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 42. 33/ZS 38.8237,6
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 65. 47/ZS 56.9452,8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 25. 5/ZS 324.6034,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 31. 9/ZS 307.7038,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 28. 8/ZS 368.3039,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 10/ZS 322.5040,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 24. 8/ZS 208.9041,3
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 27. 7/ZS 257.6039,5
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 5/ZS 239.9037,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 26. 5/ZS 184.9037,2
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 8.   266.8046,6
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 8.   304.3045,2
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
SOBOTKA Adam
17. 5/ZM 75.2058,6
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 60. 8/ZM 40.6044,5
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
SOBOTKA Adam
17. 5/ZM 54.3044,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 64. 7/ZM 43.5047,2
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 62. 22/ZM 58.3157,3
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 22. 8/ZM 92.4732,7
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 23. 9/ZM
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C2M slalom
SOBOTKA Adam
3. 1/ZM 46.8040,5
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 13. 3/ZM 31.0038,1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
SOBOTKA Adam
3. 1/ZM 51.5042,7
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 19. 3/ZM 31.5034,8
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 26. 2/ZM 32.8028,8
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
DZIADKOVÁ Zuzana
5. 1/DM 24.6016,9
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 26. 2/ZM 34.0033,8
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
DZIADKOVÁ Zuzana
5. 1/DM 25.9018,5
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 58. 22/ZM 28.7527,9
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 66. 25/ZM 26.8825,7
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 30. 2/ZM 36.7653,8
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 38. 7/ZM 46.6064,5
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 54. 6/ZM 230.4445,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 65. 8/ZM 433.7346,5
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 74. 27/ZM 36.2437,6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 67. 26/ZM 38.3332,9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 29. 10/ZM 10.8034,6
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 24. 5/ZM 46.0045,1
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 26. 4/ZM 47.6051,0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 21. 2/ZM 50.4055,5
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 26. 3/ZM 50.6061,4
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 40. 7/ZM 57.3057,7
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 48. 10/ZM 91.6094,1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 23. 4/ZM 408.4042,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 30. 6/ZM 372.9046,5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 30. 6/ZM 402.3043,5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 35. 8/ZM 360.9046,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 25.   362.2045,6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 30.   375.5048,1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 15. 1/ZM 369.5062,2
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 16. 1/ZM 400.5056,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 73. 15/ZM 52.6054,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 82. 15/ZM 56.8052,8
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 29. 18/ZM 29.7345,3
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 65. 28/ZM 92.70100,4
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 31. 5/ZM 38.8039,5
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MATĚJÍČKOVÁ Anežka
13. 3/ZM 85.4067,4
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 36. 6/ZM 43.2039,1
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MATĚJÍČKOVÁ Anežka
13. 3/ZM 104.5073,9
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 25. 9/ZM 28.3059,0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 53. 13/ZM 55.2071,0
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 28. 10/ZM 37.6068,4
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 53. 10/ZM 51.6062,8
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 65. 29/ZM 59.5970,1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 63. 27/ZM 71.8781,6
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 21. 11/ZM 24.4161,4
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 52. 17/ZM 263.0048,2
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 55. 19/ZM 483.0052,1
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 15. 8/ZM 26.2049,6
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 22. 8/ZM 42.6051,2
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 14. 8/ZM 29.2055,0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 19. 6/ZM 65.6069,6
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 51. 18/ZM 70.5773,3
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 54. 19/ZM 45.5556,4
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 28. 4/ZM 78.9081,3
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 35. 8/ZM 233.80246,9
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 40. 10/ZM 48.7052,1
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom    
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 15. 1/ZM 395.5047,7
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 15. 1/ZM 394.7049,0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 13.   26.9020,3
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 12.   27.6020,6
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 84. 12/PZ 65.5560,5
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 83. 11/PZ 61.8454,3
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 PW slalom 5. 3/PZM 15.709,4
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 PW slalom 5. 3/PZM 12.206,9
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 7. 4/PZM 48.7037,7
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 4. 3/PZM 40.5032,0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 27. 19/PZM 89.8479,8
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 30. 21/PZM 80.8574,6
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 8. 4/PZM 53.1044,3
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 12. 6/PZM 63.1051,2
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 9. 5/PZM 51.9040,6
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 PW sjezd 1. 1/PZM
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno PW sjezd 2. 1/PZM 3.300,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
14. 10/PZM 119.9485,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
15. 11/PZM 237.52180,9
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom
předžáci
5. 3/PZM 55.8041,5
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom
předžáci
6. 4/PZM 70.5050,9
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom
předžáci
4. 4/PZM 58.8041,3
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
10. 7/PZM 83.8061,0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
10. 7/PZM 88.3060,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Dziadek MarekKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Dziadek MarekKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.07.19 updated from RVP
Dziadek MarekKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Dziadek MarekKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Dziadek MarekKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Dziadek MarekKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Dziadek MarekKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Dziadek MarekKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.05.16 updated from RVP
Dziadek MarekKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.01.14 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5073|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 FOR 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C1M 2/2 8
159.K1M 2/2 106
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
31.K1M 1/1 78
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.K1M 4/4 111

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 4/4 8
54.K1M 5/16 191
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/17 83

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
24.C2M
Sobotka Adam
2/2 3
62.K1M 5/18 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
97.K1M 4/4 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
41.K1M 5/12 58

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
354.K1M 5/5 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C2M
Sobotka Adam
4/4 5
16.C2X
Dziadková Zuzana
2/2 4
92.K1M 5/14 99
Sjezd: Žebříček Český Pohár
72.K1M 2/2 19
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
128.K1M 3/3 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
73.K1M 5/13 36

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
348.K1M 2/2 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Matějíčková Anežka
2/2 0
107.K1M 5/14 50
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
122.K1M 1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
K1M47637272

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202018
FOR2-
K1M-101

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1M91-----
K1M159476461354348444
PW-----37

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1M9916097128122

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1M335494----
K1M31546292107-177
C2M--243669--
C2X---16---
C2W-----8-
PW-----16-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
K1M2546417365-
PW-----1
Fotky nenalezeny.
0|5073|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 FOR 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C1M 2/2 8
159.K1M 2/2 106
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
31.K1M 1/1 78
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.K1M 4/4 111

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 4/4 8
54.K1M 5/16 191
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.K1M 5/17 83

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
24.C2M
Sobotka Adam
2/2 3
62.K1M 5/18 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
97.K1M 4/4 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
41.K1M 5/12 58

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
354.K1M 5/5 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C2M
Sobotka Adam
4/4 5
16.C2X
Dziadková Zuzana
2/2 4
92.K1M 5/14 99
Sjezd: Žebříček Český Pohár
72.K1M 2/2 19
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
128.K1M 3/3 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
73.K1M 5/13 36

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
348.K1M 2/2 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Matějíčková Anežka
2/2 0
107.K1M 5/14 50
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
122.K1M 1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017
K1M47637272

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202018
FOR2-
K1M-101

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1M91-----
K1M159476461354348444
PW-----37

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
K1M9916097128122

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1M335494----
K1M31546292107-177
C2M--243669--
C2X---16---
C2W-----8-
PW-----16-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
K1M2546417365-
PW-----1

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
90 11 14 62     177
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ107.8111.0895
K1M107.8111.0895
veřejné závody29.524.013111
K1M35.828.02380
C1M18.714.01211
PW12.98.058
C2M9.03.038
C2W12.512.0122
C2X5.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,05
K1M00,000,000,000,05
veřejné závody00,000,043,643,6111
K1M00,000,000,000,080
C1M00,000,000,000,011
PW00,000,000,000,08
C2M00,000,0450,0450,08
C2W00,000,000,000,02
C2X00,000,000,000,02
Celkem00,000,043,443,4116
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ94905400,0
K1M94905400,0
veřejné závody2202196105525,0
K1M1581614104327,2
C1M221848522,7
PW162481616,3
C2M161268318,8
C2W4103250,0
C2X4144125,0
Celkem2292686125524,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Dziadek Mareksl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí22.103.53.62.65.
odstup % *)25,5127,045,357,3100,4
% poražených soupeřů *)74,47,361,840,223,8
pořadí2016201720182019celkem
průměr65.062.078.022.061.0
medián6562532262
modus6562532222
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze % *)100,457,386,125,571,1
průměrné % poražených soupeřů *)23,840,234,674,441,5
počet jízd224210
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
20,0%

NKZ slalom

Kategorie FOR

Dziadek Mareksl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí1.4.
odstup %0,070,1
% poražených soupeřů100,0---
pořadí2020celkem
průměr2.52.5
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,135,1
průměrné % poražených soupeřů-50,0-50,0
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
33,3%
1
33,3%

Kategorie K1M

Dziadek Mareksl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí111.122.89.116.101.
odstup %109,5163,3119,781,976,9
% poražených soupeřů9,82,430,212,925,9
pořadí2018celkem
průměr107.8107.8
medián111111
modus8989
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %110,3110,3
průměrné % poražených soupeřů16,216,2
počet jízd99
lepší 1. jízda2
40,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Dziadek Mareksl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí20.20.
odstup %23,729,8
% poražených soupeřů26,926,9
pořadí2020celkem
průměr20.020.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,726,7
průměrné % poražených soupeřů26,926,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie K1M

Dziadek Mareksl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí13.8.29.47.48.39.58.30.42.65.23.58.66.40.48.65.63.84.83.
odstup %9,79,427,634,040,729,349,525,337,652,80,027,925,757,794,170,181,660,554,3
% poražených soupeřů81,589,672,857,446,656,848,272,946,825,635,336,027,817,06,020,021,517,018,8
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr83.564.047.048.840.810.547.8
medián8363484239848
modus8363233029848
počet závodů22544219
průměrný odstup od vítěze %57,475,941,141,332,99,541,5
průměrné % poražených soupeřů17,920,824,448,458,485,642,0
počet jízd441088438
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
40,0%
1
25,0%
2
50,0%
1
50,0%
7
36,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
6
60,0%
0
0,0%
2
25,0%
3
75,0%
11
28,9%

Kategorie PW

Dziadek Mareksl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí27.30.
odstup %79,874,6
% poražených soupeřů35,031,0
pořadí2015celkem
průměr28.528.5
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %77,277,2
průměrné % poražených soupeřů33,033,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Dziadek Mareksl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
pořadí25.42.38.13.12.12.14.6.4.
odstup %48,987,350,834,234,051,868,549,638,8
% poražených soupeřů17,2---11,925,026,78,37,116,740,0
pořadí201820192020celkem
průměr9.026.325.018.4
medián6132513
modus4122512
počet závodů4419
průměrný odstup od vítěze %52,251,648,951,5
průměrné % poražených soupeřů18,015,917,217,0
počet jízd88218
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
1
100,0%
2
22,2%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%
0
0,0%
2
11,1%

Kategorie C2M

Dziadek Mareksl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí3.3.17.17.3.3.13.13.
odstup %17,115,458,644,340,542,767,473,9
% poražených soupeřů33,333,3------50,060,0------
pořadí201620172018celkem
průměr13.010.03.09.0
medián13333
modus13333
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %70,646,516,345,0
průměrné % poražených soupeřů0,027,533,322,1
počet jízd48416
lepší 1. jízda2
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
2
50,0%
3
18,8%

Kategorie C2W

Dziadek Mareksl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí13.12.
odstup %20,320,6
% poražených soupeřů63,668,6
pořadí2015celkem
průměr12.512.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,520,5
průměrné % poražených soupeřů66,166,1
počet jízd88
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd4
50,0%
4
50,0%

Kategorie C2X

Dziadek Mareksl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí5.5.
odstup %16,918,5
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,717,7
průměrné % poražených soupeřů20,020,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Dziadek Mareksl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí20.57.51.18.13.25.18.29.47.29.32.24.20.28.24.48.39.65.83.23.28.17.15.23.23.58.30.28.21.19.25.37.34.42.65.60.64.13.19.26.26.30.38.74.67.24.26.21.26.73.82.31.36.53.53.22.19.51.54.28.35.40.14.15.5.6.4.10.10.
odstup %27,736,837,917,822,825,326,027,634,031,234,820,127,636,933,240,729,339,551,133,933,328,029,328,527,049,525,346,544,820,429,133,136,437,652,844,547,238,134,828,833,853,864,537,632,945,151,055,561,454,752,839,539,171,062,851,269,673,356,481,3246,952,185,7180,941,550,941,361,060,4
% poražených soupeřů74,341,151,562,273,354,768,572,857,458,855,761,066,751,859,646,656,837,326,142,138,642,950,048,848,848,272,954,266,766,052,051,450,746,825,628,024,142,937,930,630,635,617,831,137,746,543,251,240,523,417,318,97,95,517,519,228,035,131,227,05,613,335,030,020,016,757,118,225,0
pořadí201420162017201820192020celkem
průměr9.144.436.735.331.420.033.5
medián10402628282028
modus10532623182026
počet závodů713141816169
průměrný odstup od vítěze %74,573,144,935,930,127,747,2
průměrné % poražených soupeřů28,919,235,648,358,774,341,0
počet jízd13252836322136
lepší 1. jízda3
42,9%
5
38,5%
8
57,1%
7
38,9%
6
37,5%
0
0,0%
29
42,0%
čistých jízd1
7,7%
7
28,0%
7
25,0%
10
27,8%
9
28,1%
0
0,0%
34
25,0%

Kategorie PW

Dziadek Mareksl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 49
16.05.15
pořadí5.5.7.8.12.9.
odstup %9,46,937,744,351,240,6
% poražených soupeřů55,655,662,568,250,050,0
pořadí2015celkem
průměr7.77.7
medián77
modus55
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %31,731,7
průměrné % poražených soupeřů57,057,0
počet jízd1212
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Dziadek Mareksl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí65.63.84.83.
odstup %70,181,660,554,3
% poražených soupeřů20,021,517,018,8
pořadí20152016celkem
průměr83.564.073.8
medián836365
modus836363
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %57,475,966,6
průměrné % poražených soupeřů17,920,819,3
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Dziadek Mareksj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí46.47.63.54.65.
odstup %20,522,538,745,346,5
% poražených soupeřů37,534,34,629,322,9
pořadí201720182020celkem
průměr59.563.046.555.0
medián54634654
modus54634646
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %45,938,721,534,7
průměrné % poražených soupeřů26,14,635,925,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Dziadek Mareksj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí40.51.56.63.52.55.
odstup %21,040,046,838,748,252,1
% poražených soupeřů60,239,834,54,613,610,0
pořadí201620182020celkem
průměr53.556.740.052.8
medián52564052
modus52514040
počet závodů2316
průměrný odstup od vítěze %50,241,821,041,1
průměrné % poražených soupeřů11,826,360,227,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Dziadek Mareksj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí40.41.46.47.47.51.56.63.22.54.65.
odstup %21,021,220,522,536,240,046,838,732,745,346,5
% poražených soupeřů60,261,537,534,348,939,834,54,634,429,322,9
pořadí2017201820192020celkem
průměr47.056.747.043.548.4
medián5456474147
modus2251474047
počet závodů331411
průměrný odstup od vítěze %41,541,836,221,333,8
průměrné % poražených soupeřů28,926,348,948,437,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Dziadek Mareksj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 60
20.05.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
pořadí40.41.46.47.47.21.23.26.29.31.36.32.39.13.13.63.25.31.28.30.24.27.26.26.8.8.54.65.30.23.30.35.30.25.15.16.15.15.
odstup %21,021,220,522,536,228,832,331,132,731,131,531,032,635,939,038,734,938,739,240,241,339,537,237,145,246,645,346,546,542,643,546,148,145,662,256,549,047,7
% poražených soupeřů60,261,537,534,348,947,440,539,031,740,034,046,635,650,050,04,647,831,838,629,325,831,635,935,912,512,529,322,919,435,327,517,112,120,012,511,86,76,7
pořadí20162017201820192020celkem
průměr15.032.326.928.243.529.8
medián153026294128
modus15308134030
počet závodů2101111438
průměrný odstup od vítěze %48,348,339,932,921,338,6
průměrné % poražených soupeřů6,720,827,842,248,431,2

Kategorie PW

Dziadek Mareksj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí1.2.
odstup %0,00,3
% poražených soupeřů100,0---
pořadí2015celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,10,1
průměrné % poražených soupeřů50,050,0

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Dziadek Mareksj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
pořadí76.76.51.51.67.
odstup %40,039,436,840,50,4
% poražených soupeřů12,812,810,710,71,5
pořadí20182019celkem
průměr67.063.564.2
medián675167
modus675151
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %0,439,231,4
průměrné % poražených soupeřů1,511,89,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Dziadek Mareksj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 58
19.05.18
sj 109
14.08.16
pořadí46.14.51.45.26.67.29.
odstup %39,419,336,842,423,80,445,3
% poražených soupeřů13,582,210,78,361,51,512,5
pořadí201620182019celkem
průměr29.046.037.039.7
medián29454645
modus29261414
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %45,322,231,829,6
průměrné % poražených soupeřů12,523,835,527,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Dziadek Mareksj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 74
18.06.16
pořadí76.12.76.12.51.51.67.21.
odstup %40,023,739,419,536,840,50,461,4
% poražených soupeřů12,875,612,874,410,710,71,523,1
pořadí201620182019celkem
průměr21.067.046.345.8
medián21675151
modus21671212
počet závodů1168
průměrný odstup od vítěze %61,40,433,332,7
průměrné % poražených soupeřů23,11,532,827,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Dziadek Mareksj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí76.12.76.12.51.51.67.29.25.28.15.14.
odstup %40,023,739,419,536,840,50,434,659,068,449,655,0
% poražených soupeřů12,875,612,874,410,710,71,550,94,0---6,713,3
pořadí2016201720182019celkem
průměr20.529.067.046.338.0
medián1529675128
modus1429671212
počet závodů411612
průměrný odstup od vítěze %58,034,60,433,338,9
průměrné % poražených soupeřů6,050,91,532,822,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále