Indruch Tomáš, 2008

KVS Hradec Královéregistrační číslo: 045002
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2+   C2: 2  sjezd K1: -   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom    
0
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom    
0
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 16. 1/ZS 10.2810,1NKZ
33
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 17. 1/ZS 15.0714,4NKZ
31
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
DRÁBEK Matyáš
1. 1/DS -
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 10. 1/ZS 8.348,6-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
7. 2/ZS 81.9161,8-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 13. 1/ZS 23.0424,2
91
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
VÍT Matyáš
2. 1/ZS 41.2331,9
19
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
2. 1/ZS 8.414,8
19
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 16. 2/ZS 22.9019,8
96
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C2M slalom
VÍT Matyáš
2. 1/ZS 20.9113,1
19
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
3. 1/ZS 56.1128,2
13
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 2. 2/ZS 0.280,6-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M sjezd
VÍT Matyáš
8. 7/ZS 10.1323,2-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M slalom
VÍT Matyáš
1. 1/ZS -
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 1. 1/ZS -
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
1. 1/ZS -
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
VÍT Matyáš
3. 1/ZS 5.014,1
13
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 3. 1/ZS 1.681,6
109
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
3. 1/ZS 5.994,6
11
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
VÍT Matyáš
2.   0.010,0
19
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 3.   0.020,0
122
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
3. 1/ZS 0.020,0
16
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
1. 3/ZS OČ/OM
9/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 1. 1/ZS OČ/OM
45/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2M slalom
VÍT Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
9/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
2. 2/ZS 5.464,4OČ/OM
9/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 2. 2/ZS 1.441,5OČ/OM
46/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2M slalom
VÍT Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
9/0
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 2. 2/ZS 2.144,5-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 43. 20/ZS 26.2166,8-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 2. 2/ZS 0.150,1-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 17. 14/ZS 26.1227,6-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 1. 1/ZS
48
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VÍT Matyáš
2. 1/ZS 3.503,0
17
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
1. 1/ZS
19
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 1. 1/ZS
48
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VÍT Matyáš
2. 1/ZS 1.000,8
18
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
1. 1/ZS
22
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 23. 1/ZS 16.9618,9NKZ
25
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 18. 1/ZS 17.7019,5NKZ
33
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 26. 2/ZS 18.0021,0NKZ
17
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 29. 1/ZS 22.5820,8NKZ
15
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 5. 5/ZS 5.785,4OM/OČ
0/23
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2M slalom
VÍT Matyáš
1. 1/ZS OM/OČ
0/4
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
1. 1/ZS OM/OČ
0/9
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 1. 1/ZS OM/OČ
0/35
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2M slalom
VÍT Matyáš
1. 1/ZS OM/OČ
0/4
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
INDRUCHOVÁ Daniela
2. 2/ZS 1.230,9OM/OČ
0/9
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 1/ZS 184.4022,7
3
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 12. 1/ZS 8.538,0
67
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 21. 1/ZS 23.8322,5
44
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 26. 2/ZS 40.4651,0
5
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 19. 1/ZS 28.0534,9
34
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 12. 1/ZS 213.9726,2
4
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 18. 6/ZS 376.0046,2
0
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 34. 4/ZS 29.0132,0NKZ
5
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 26. 3/ZS 17.5420,4NKZ
13
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 6. 2/ZS 4.314,3
102
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VÍT Matyáš
7. 1/ZS 19.6717,5
12
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 11. 2/ZS 6.145,4
101
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VÍT Matyáš
8. 1/ZS 17.7014,7
11
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 29. 2/ZS 27.2927,6NKZ
12
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 28. 2/ZS 25.6225,5NKZ
13
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 22. 2/ZS 27.7931,3-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 17. 14/ZS 10.9423,9-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
VÍT Matyáš
11. 11/ZS 9.4421,0-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 7. 7/ZS 6.106,5-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
VÍT Matyáš
2. 2/ZS 7.056,2-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 3. 3/ZS 4.044,4OČ/OM
30/0
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
VÍT Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
8/0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
VÍT Matyáš
4. 1/ZS 5.825,1
9
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 11. 2/ZS 8.429,0
96
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
VÍT Matyáš
4. 1/ZS 13.6611,8
7
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 13. 2/ZS 9.439,7
89
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 23. 3/ZS 15.4418,0
68
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 26. 2/ZS 25.7225,8
74
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
VÍT Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
9/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 2. 2/ZS 3.032,8OČ/OM
34/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
VÍT Matyáš
1. 1/ZS OČ/OM
9/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 3. 3/ZS 4.934,6OČ/OM
35/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 19. 3/ZS 9.3412,7
61
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 18. 3/ZS 13.9617,3
66
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 23. 5/ZS 20.1722,8
13
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
VÍT Matyáš
3. 1/ZS 7.466,7
16
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 17. 3/ZS 15.8219,0
29
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
VÍT Matyáš
5. 1/ZS 12.8612,4
9
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 33. 1/ZS 25.6625,6NKZ
7
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 38. 1/ZS 26.2026,0NKZ
2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMEK Petr
12. 1/ZM 22.6319,0
16
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 35. 1/ZM 15.1613,9
37
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SAMEK Petr
15. 1/ZM 29.7724,6
14
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 32. 1/ZM 13.5512,5
44
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 12. 1/ZM 15.8118,8
55
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 16. 1/ZM 19.4121,7
53
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
VÍT Matyáš
6. 3/ZM 56.9045,9-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 9. 1/ZM 18.1417,9-
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
VÍT Matyáš
10. 2/ZM 37.8834,3
3
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 44. 4/ZM 27.4728,0
17
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
MOTLOVÁ Andrea
8. 4/ZS 25.7922,7
11
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
VÍT Matyáš
13. 2/ZM 37.3432,2
2
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 38. 1/ZM 25.8328,0
29
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
MOTLOVÁ Andrea
7. 4/ZS 21.6119,3
19
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 56. 19/ZM 21.2722,4OČ/OM
48/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
VÍT Matyáš
4. 1/ZM 24.0320,5OČ/OM
5/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 12. 2/ZM 14.0714,0OČ/OM
15/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 61. 20/ZM 25.6729,8OČ/OM
47/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
VÍT Matyáš
4. 1/ZM 22.9320,9OČ/OM
5/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 12. 1/ZM 15.7017,0OČ/OM
16/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 77. 29/ZM 37.2135,6OM/OČ
0/38
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
VÍT Matyáš
4. 1/ZM 28.7423,2OM/OČ
0/3
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 14. 1/ZM 19.5017,8OM/OČ
0/14
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 33. 1/ZM 32.2939,7
16
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
VÍT Matyáš
15. 1/ZM 165.84174,9
3
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 122. 13/ZM 60.2176,6
22
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 50. 2/ZM 36.5444,6
8
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
VÍT Matyáš
11. 1/ZM 41.2043,1
4
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 122. 9/ZM 44.7861,3
26
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 124. 29/ZM 44.3045,9
23
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 32. 3/ZM 22.0020,7
26
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 103. 19/ZM 33.1035,4
46
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 44. 4/ZM 27.4026,5
24
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 73. 32/ZM 51.9764,9-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 22. 6/ZM 32.5835,8-
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 8. 1/ZM 19.5017,5
5
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 18. 1/ZM 24.4023,8
13
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
4. 1/ZS 11.008,0
4
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 10. 1/ZM 18.6016,0
3
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 24. 1/ZM 33.2032,2
11
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
6. 1/ZS 34.3029,3
3
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom     OČ/OM
0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom     OČ/OM
0/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 89. 36/ZM 56.6060,4OČ/OM
14/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom     OČ/OM
0/0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 42. 4/ZM 50.9659,1
4
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 114. 14/ZM 57.1070,2
14
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 49. 4/ZM 106.86116,7
2
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 123. 10/ZM 56.5173,7
30
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 102. 15/ZM 44.1649,5
15
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 41. 2/ZM 46.8650,4
5
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 104. 11/ZM 34.4339,3
38
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 39. 1/ZM 30.8033,5
14
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 30. 4/ZM 44.5944,6
3
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 65. 6/ZM 54.0759,0
8
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 35. 1/ZM 47.5546,8
6
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 83. 7/ZM 59.5561,7
7
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 65. 16/ZM 64.5360,5OČ/OM
9/0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 20. 4/ZM 59.5050,2OČ/OM
2/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 73. 21/ZM 61.6855,1OČ/OM
4/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 21. 5/ZM 66.8354,9OČ/OM
0/0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 8. 8/PZM 13.009,0
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 53. 1/PZ 57.4047,6
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 12. 11/PZM 16.9211,1
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 55. 1/PZ 55.9944,6
0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek PWK slalom 6. 5/PZM 8.956,3
0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek PWC slalom 1.  
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek PWK slalom 9. 8/PZM 14.9411,1
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek PWC slalom 1.  
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWK slalom 2. 2/PZM 5.303,9
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWC slalom 1. 1/PZM
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWK slalom 2. 2/PZM 0.900,6
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě PWC slalom 1. 1/PZM
0
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku PW slalom 3. 3/PZM 11.109,2
0
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 19. 1/PZ 49.5054,3
0
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku PW slalom 3. 3/PZM 12.0010,1
0
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku C1M slalom 20. 1/PZ 59.5074,6
0
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava PWK slalom 4. 3/PZM 16.4410,6OČ/OM
0/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava PWK slalom 4. 3/PZM 34.2317,9OČ/OM
0/0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 13. 12/PZM 29.9023,7
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 63. 2/PZ 80.4075,0
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 11. 11/PZM 28.8022,5
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 69. 2/PZ 85.8078,5
0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 14.   42.7636,6
0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
INDRUCH Tomáš
7.   34.8134,2
0
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři PW slalom 14.   49.4933,9
0
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
INDRUCH Tomáš
4.   28.2923,1
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 6. 4/PZM 22.3317,5
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 6. 6/PZ 49.1033,0
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 6. 5/PZM 17.7814,0
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 6. 6/PZ 47.3430,5
0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PW slalom 9. 8/PZM 78.5564,5
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PW slalom 6. 6/PZM 33.4127,9
0
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
0
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠEPS Miroslav
   
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠEPS Miroslav
23. 5/V 52.3045,8
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 62. 12/PZ 107.80110,1
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 62. 13/PZ 119.60118,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 03.05.22 aktualizace z registru ČSK
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 22.09.20 updated from RVP
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.04.19 updated from RVP
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.04.19 updated from RVP
Indruch TomášKVS Hradec Králové K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5533|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1M 4/6 122
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/16 485
3.C2M
Vít Matyáš
5/10 92
4.C2X
Indruchová Daniela
5/10 89
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Vít Matyáš
4/4 0
 C2X
Indruchová Daniela
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 2/2 7
 K1M 1/1 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
25.C1M 4/6 45
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/13 462
8.C2M
Vít Matyáš
5/9 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Vít Matyáš
3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/11 218
35.C2M
Samek Petr
2/2 30
38.C2M
Vít Matyáš
5/7 20
25.C2X
Motlová Andrea
2/2 30
237.K1M 5/5 181
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Vít Matyáš
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
129.C1M 5/14 75
58.C2X
Štěpánková Julie
2/2 7
308.K1M 5/14 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 PW 2/2 0
 PWC 4/4 0
 PWK 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Indruch Tomáš
2/2 0
 FOR 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Šeps Miroslav
2/2 0
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021
C1M1725

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M171554129237238-
C2M3838--124130
C2X4-2558---
K1M--237308-454469
PW----3530-
PWC----2--
PWK----4--
FOR-----2-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022
C1M46
K1M156

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018
C1M83356168-
C2M241217--
C2X16----
K1M--172146-
PWK----4
Fotky nenalezeny.
0|5533|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1M 4/6 122
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 5/16 485
3.C2M
Vít Matyáš
5/10 92
4.C2X
Indruchová Daniela
5/10 89
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Vít Matyáš
4/4 0
 C2X
Indruchová Daniela
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 2/2 7
 K1M 1/1 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
25.C1M 4/6 45
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/13 462
8.C2M
Vít Matyáš
5/9 57
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Vít Matyáš
3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/11 218
35.C2M
Samek Petr
2/2 30
38.C2M
Vít Matyáš
5/7 20
25.C2X
Motlová Andrea
2/2 30
237.K1M 5/5 181
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Vít Matyáš
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
129.C1M 5/14 75
58.C2X
Štěpánková Julie
2/2 7
308.K1M 5/14 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 PW 2/2 0
 PWC 4/4 0
 PWK 5/8 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Indruch Tomáš
2/2 0
 FOR 2/2 0
 K1M 2/2 0
 PW 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Šeps Miroslav
2/2 0
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021
C1M1725

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1M171554129237238-
C2M3838--124130
C2X4-2558---
K1M--237308-454469
PW----3530-
PWC----2--
PWK----4--
FOR-----2-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022
C1M46
K1M156

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018
C1M83356168-
C2M241217--
C2X16----
K1M--172146-
PWK----4

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
22 75 51 2 5 2 157
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ26.426.02612
C1M26.426.02612
veřejné závody23.412.01139
C1M22.619.0355
C2M5.94.0429
K1M79.377.06221
C2X3.43.0112
PW8.56.0610
PWK5.94.028
PWC1.01.014
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,012
C1M00,000,000,000,012
veřejné závody1510,8128,6117,93827,3139
C1M35,535,547,31018,255
C2M517,2517,226,91241,429
K1M00,000,000,000,021
C2X325,0216,7325,0866,712
PW00,000,0220,0220,010
PWK00,0225,000,0225,08
PWC4100,000,000,04100,04
Celkem159,9127,9117,33825,2151
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ242069625,0
C1M242069625,0
veřejné závody271231099233,9
C1M10952054743,1
C2M56578101221,4
K1M4063616615,0
C2X2345620939,1
PW20824420,0
PWK15302960,0
PWC881562,5
Celkem295251699833,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Indruch Tomášsl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí10.1.22.7.9.22.
odstup % *)8,60,031,36,517,935,8
% poražených soupeřů *)75,7100,038,281,377,822,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr22.09.014.55.511.8
medián229719
modus2297122
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze % *)35,817,918,94,316,7
průměrné % poražených soupeřů *)22,277,859,887,965,9
počet jízd224412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
16,7%

Kategorie C2M

Indruch Tomášsl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí1.1.2.6.
odstup % *)0,00,06,245,9
% poražených soupeřů *)100,0100,083,337,5
pořadí202020212022celkem
průměr6.02.01.02.5
medián6211
modus6211
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)45,96,20,013,0
průměrné % poražených soupeřů *)37,583,3100,080,2
počet jízd2237
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
14,3%

Kategorie C2X

Indruch Tomášsl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
pořadí7.1.
odstup % *)61,80,0
% poražených soupeřů *)---100,0
pořadí2022celkem
průměr4.04.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)30,930,9
průměrné % poražených soupeřů *)50,050,0
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Indruch Tomášsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí16.17.23.18.26.29.34.26.29.28.33.38.
odstup %10,114,418,919,521,020,832,020,427,625,525,626,0
% poražených soupeřů62,561,951,161,437,531,719,540,530,034,120,011,9
pořadí20212022celkem
průměr31.321.526.4
medián291826
modus261626
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze %26,217,521,8
průměrné % poražených soupeřů26,051,038,5
počet jízd121224
lepší 1. jízda3
50,0%
2
33,3%
5
41,7%
čistých jízd3
25,0%
3
25,0%
6
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Indruch Tomášsl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí13.16.3.3.1.1.12.21.26.19.6.11.3.11.13.23.26.2.3.19.18.23.17.35.32.12.16.44.38.12.12.14.33.50.32.44.8.10.42.49.41.39.30.35.20.21.53.55.19.20.63.69.
odstup %24,219,81,60,00,00,08,022,551,034,94,35,44,49,09,718,025,82,84,612,717,322,819,013,912,518,821,728,028,014,017,017,839,744,620,726,517,516,059,1116,750,433,544,646,850,254,947,644,654,374,675,078,5
% poražených soupeřů72,768,197,397,5100,0100,064,545,916,745,592,285,993,585,582,656,955,497,695,275,077,040,559,056,462,278,873,230,646,473,272,566,737,318,353,042,753,340,08,97,711,126,914,719,017,49,18,811,510,09,53,12,9
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr66.036.830.927.113.511.523.8
medián63203232131219
modus6319812313
počet závodů241211131052
průměrný odstup od vítěze %76,755,344,723,312,016,228,6
průměrné % poražených soupeřů3,010,025,356,076,670,851,3
počet jízd4824222620104
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
4
33,3%
5
45,5%
5
38,5%
4
40,0%
21
40,4%
čistých jízd0
0,0%
3
37,5%
8
33,3%
10
45,5%
13
50,0%
12
60,0%
46
44,2%

Kategorie C2M

Indruch Tomášsl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 133
24.09.16
pořadí2.2.3.2.2.2.7.8.1.4.4.1.1.3.5.12.15.10.13.4.4.4.15.11.7.4.23.
odstup %31,913,14,10,03,00,817,514,70,05,111,80,00,06,712,419,024,634,332,220,520,923,2174,943,134,223,145,8
% poražených soupeřů66,775,086,794,192,993,370,065,0100,066,772,7100,0100,071,450,062,153,335,725,072,775,066,712,528,660,082,415,4
pořadí20162017202020212022celkem
průměr23.05.59.83.82.26.3
medián23411424
modus2344124
počet závodů1299627
průměrný odstup od vítěze %45,828,743,67,68,822,9
průměrné % poražených soupeřů15,471,248,077,384,866,4
počet jízd2417181253
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
4
44,4%
5
55,6%
1
16,7%
12
44,4%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
11,8%
4
22,2%
5
41,7%
13
24,5%

Kategorie C2X

Indruch Tomášsl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí2.3.3.3.1.1.8.7.4.6.
odstup %4,828,24,60,00,00,022,719,38,029,3
% poražených soupeřů75,050,083,384,6100,0100,058,866,762,544,4
pořadí201920202022celkem
průměr5.07.52.23.8
medián4723
modus4733
počet závodů22610
průměrný odstup od vítěze %18,721,06,311,7
průměrné % poražených soupeřů53,562,882,272,5
počet jízd441220
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
3
50,0%
5
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
6
50,0%
8
40,0%

Kategorie FOR

Indruch Tomášsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí6.6.
odstup %33,030,5
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,731,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Indruch Tomášsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí56.61.77.122.122.124.103.18.24.89.114.123.102.104.65.83.65.73.62.62.
odstup %22,429,835,676,661,345,935,423,832,260,470,273,749,539,359,061,760,555,1110,1118,1
% poražených soupeřů56,052,844,917,120,921,736,355,345,218,511,719,717,230,911,18,927,318,2---3,2
pořadí201620192020celkem
průměr62.083.687.682.5
medián62897777
modus626512262
počet závodů213520
průměrný odstup od vítěze %114,151,345,156,0
průměrné % poražených soupeřů1,624,838,325,8
počet jízd4241038
lepší 1. jízda1
50,0%
4
30,8%
3
60,0%
8
40,0%
čistých jízd0
0,0%
4
16,7%
2
20,0%
6
15,8%

Kategorie PW

Indruch Tomášsl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
pořadí3.3.13.11.14.14.6.6.9.6.
odstup %9,210,123,722,536,633,917,514,064,527,9
% poražených soupeřů66,766,758,665,540,945,858,366,720,050,0
pořadí20172018celkem
průměr9.93.08.5
medián936
modus636
počet závodů8210
průměrný odstup od vítěze %30,19,726,0
průměrné % poražených soupeřů50,766,753,9
počet jízd16420
lepší 1. jízda5
62,5%
1
50,0%
6
60,0%
čistých jízd4
25,0%
0
0,0%
4
20,0%

Kategorie PWC

Indruch Tomášsl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí1.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,0
% poražených soupeřů------100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů50,050,0
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd5
62,5%
5
62,5%

Kategorie PWK

Indruch Tomášsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí8.12.6.9.2.2.4.4.
odstup %9,011,16,311,13,90,610,617,9
% poražených soupeřů84,176,166,750,085,783,366,757,1
pořadí2018celkem
průměr5.95.9
medián44
modus22
počet závodů88
průměrný odstup od vítěze %8,88,8
průměrné % poražených soupeřů71,271,2
počet jízd1515
lepší 1. jízda3
37,5%
3
37,5%
čistých jízd9
60,0%
9
60,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Indruch Tomášsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí1.2.2.3.2.3.12.12.20.21.
odstup %0,01,50,14,42,84,614,017,050,254,9
% poražených soupeřů100,098,297,793,597,695,273,272,517,49,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr20.512.02.71.77.8
medián2012323
modus2012322
počet závodů223310
průměrný odstup od vítěze %52,515,53,90,515,0
průměrné % poražených soupeřů13,372,995,498,675,4
počet jízd446620
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
66,7%
2
66,7%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
4
66,7%
2
33,3%
8
40,0%

Kategorie C2M

Indruch Tomášsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí1.1.1.1.1.4.4.
odstup %0,00,00,00,00,020,520,9
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,072,775,0
pořadí202020212022celkem
průměr4.01.01.01.9
medián4111
modus4111
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %20,70,00,05,9
průměrné % poražených soupeřů73,9100,0100,092,5
počet jízd46414
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
1
50,0%
4
57,1%
čistých jízd1
25,0%
1
16,7%
0
0,0%
2
14,3%

Kategorie C2X

Indruch Tomášsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
pořadí1.2.
odstup %0,04,4
% poražených soupeřů100,080,0
pořadí2022celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %2,22,2
průměrné % poražených soupeřů90,090,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Indruch Tomášsl 84
28.06.22
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí17.56.61.89.65.73.
odstup %27,622,429,860,460,555,1
% poražených soupeřů62,856,052,818,527,318,2
pořadí201920202022celkem
průměr75.758.517.060.2
medián73561761
modus65561717
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %58,726,127,642,6
průměrné % poražených soupeřů21,354,462,839,3
počet jízd54211
lepší 1. jízda1
33,3%
2
100,0%
1
100,0%
4
66,7%
čistých jízd1
20,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
27,3%

Kategorie PWK

Indruch Tomášsl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí4.4.
odstup %10,617,9
% poražených soupeřů66,757,1
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,314,3
průměrné % poražených soupeřů61,961,9
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
33,3%
1
33,3%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Indruch Tomášsj 39
28.04.22
sj 11
31.03.22
pořadí9.12.
odstup %22,726,2
% poražených soupeřů33,342,1
pořadí2022celkem
průměr10.510.5
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,524,5
průměrné % poražených soupeřů37,737,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále