Jiřík Matěj, 2005

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 3   C2: 3
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1M 24. 5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 00:46,28 - 00:48,03 - 00:46,288.34/22,0-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 6. 6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 00:48,14 - 00:47,65 - 00:47,655.49/13,0-
C2M 6. 6/ZSJIŘÍK Matěj
ČERNÍK Jan
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:57,54 - 00:54,44 - 00:54,444.27/8,5-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 44. 32/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub. 102.83 14 108.80 2 110.8030.76/38,4-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou
K1M    JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - DNS 0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo
K1M 40. 3/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 01:01,91 - 01:00,92 - 01:00,9212.90/26,90/18/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1M 8. 8/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 00:53,42 - 00:54,14 - 00:53,428.77/19,623/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1M 60. 5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 00:55,93 - 00:57,30 - 00:57,3013.33/30,30/56/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C2M 8.  JIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993544.41/6.377,10/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1M 10. 10/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 04:59,3343.00/16,819/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1M 72. 7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 01:00,54 - 00:59,24 - 00:59,2415.76/36,20/27/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C2M    JIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 69. 16/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub. 117.17 2 115.86 0 115.8623.11/24,970
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 93. 17/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub. 123.94 2 125.21 2 125.9429.75/30,962
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1M 62. 13/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub. 99.06 0 96.64 4 99.0623.70/31,449
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné.
K1M 58. 9/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub. 111.20 0 107.73 8 111.2030.79/38,358
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 35. 8/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 14:29,74193.11/28,5-
C2M 9. 5/ZSJIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:35,52125.41/15,5-
C2M    NĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
2 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 34. 6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 14:20,02192.58/28,939/0
C2M 11. 7/DMNĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
2 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:14,32126.52/16,13/0
C2M    JIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 51. 40/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub. 133.29 8 122.91 4 126.9135.60/39,037/0
C2M 1. 1/ZSJIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
150.43 60 159.93 8 167.93 0/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 22. 18/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub. 115.01 10 114.43 2 116.4322.70/24,271/0
C2M 1. 1/ZSJIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
155.42 12 146.36 12 158.36 0/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 5. 1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 15:48,20172.80/22,318
C2M 2. 1/ZSJIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 15:53,2042.80/4,75
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 12. 4/DMNĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
133.52 20 140.78 14 153.5250.98/49,71
K1M 86. 22/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub. 102.92 54 106.22 10 116.2234.89/42,942
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
C2M 10. 4/DMNĚMEC Radek
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
157.48 60 138.73 12 150.7351.35/51,74
K1M 73. 15/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub. 103.28 6 100.60 4 104.6027.89/36,480
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1M 44. 6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 01:14,19 - 01:15,42 - 01:14,1916.03/27,60/24/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 44. 5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:15,2816.60/28,30/18/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 4. 1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 15:14,80125.00/15,823
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 6. 1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 15:24,60142.80/18,38
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 8.  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 17:02,50250.80/32,54
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 5. 1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 16:02,30100.10/11,611
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 17. 4/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 22:05,42337.31/34,114
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 19. 4/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 22:32,72355.48/35,66
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 22. 4/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 22:17,36366.09/37,73
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M    JIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - DNS 0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 26. 3/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 16:11,70220.30/29,320
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 35. 5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 18:54,10270.80/31,414
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 26. 2/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 18:16,50207.30/23,338
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 36. 6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 16:34,90239.70/31,718
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 57. 10/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 137.80 0 135.30 2 137.3022.90/20,071
C2X 14. 3/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
172.90 6 167.30 6 173.3021.40/14,16
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 60. 11/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 145.40 4 147.61 0 147.6128.95/24,470
C2X 19. 3/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 176.46 10 186.4636.81/24,62
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 19. 17/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 00:56,74 - 00:56,35 - 00:56,359.56/20,4-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 79. 58/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 4.00 999 109.36 6 115.3641.01/55,2-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 67. 7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:59,7914.16/31,00/26/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 74. 14/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. 01:08,24 - 01:16,67 - 01:16,6731.49/69,70/1/0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C2M 3. 2/DMSKALICKÝ Aleš
JIŘÍK Matěj
2002
2005
3 Pardub.
Pardub.
149.80 4 170.50 0 153.8027.80/22,1-
K1M 11. 2/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 129.60 0 132.00 2 129.6020.40/18,7-
C2X 7. 1/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
165.70 2 175.20 4 167.7024.40/17,0-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C2M 3. 2/DMSKALICKÝ Aleš
JIŘÍK Matěj
2002
2005
3 Pardub.
Pardub.
161.80 12 174.40 12 173.8043.70/33,63
K1M 16. 4/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 131.00 2 134.60 0 133.0026.00/24,38
C2X 5. 1/ZSBUNDOVÁ Simona
JIŘÍK Matěj
2004
2005
3 Pardub.
Pardub.
172.80 6 168.50 2 170.5017.70/11,62
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
K1M 95. 17/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 112.65 6 117.83 4 118.6552.29/78,816
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
K1M 92. 15/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 108.08 4 111.01 10 112.0841.55/58,922
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
K1M 54. 42/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 127.79 8 121.95 6 127.9540.49/46,344/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
K1M 37. 31/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 107.37 10 119.61 18 117.3727.31/30,358/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 8. 2/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub. - - - - 01:31,6021.20/30,16
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 31. 8/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 15:26,56214.22/30,139
C2M 14. 7/ZSŠŤASTNÝ Matěj
JIŘÍK Matěj
2005
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:57,16190.29/21,53
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 50. 16/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 16:54,30312.39/44,521
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C2M 4. 2/ZSŠŤASTNÝ Matěj
JIŘÍK Matěj
2005
2005
Pardub.
Pardub.
149.90 4 151.50 2 153.5030.20/24,52
K1M 11. 1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 122.30 2 120.70 0 120.709.20/8,329
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1M 10. 3/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 11:56,10168.40/30,75
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C2M 4. 2/ZSŠŤASTNÝ Matěj
JIŘÍK Matěj
2005
2005
Pardub.
Pardub.
158.10 20 169.00 20 178.1050.80/39,92
K1M 18. 2/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 131.90 6 129.00 0 129.0018.80/17,124
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 8. 1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 15:22,20193.90/26,68
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 57. 10/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. - - - - 00:58,4312.98/28,60/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 60. 12/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub. 01:00,05 - 01:03,33 - 34:15,337.66/0,40/1/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 7. 2/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 16:20,90214.50/28,05
C2M 3. 1/ZSJIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:28,20161.40/18,23
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 50. 9/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 11:19,73169.20/33,10/6/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 54. 11/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 11:35,63185.34/36,3-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 10.  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 16:04,80237.50/32,75
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 5.  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 17:07,30222.80/27,77
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 28. 6/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 20:22,20391.90/47,21
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 29. 7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 20:51,30414.30/49,50
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 32. 7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 19:23,30363.30/45,41
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 33. 7/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 19:43,50382.00/47,70
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 87. 19/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 143.31 4 141.40 0 141.4040.84/40,623
C2X 14. 3/ZSJIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
192.90 16 206.00 110 208.9073.60/54,40
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 98. 23/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 144.50 6 141.60 8 149.6046.20/44,713
C2X 14. 3/ZSJIŘÍK Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
Pardub.
Pardub.
214.90 64 218.40 18 236.4099.80/73,10
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 49. 5/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 00:52,77 - 02:56,05 - 00:52,7717.23/48,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M    JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 0.00 999 4.00 999 999.00 -
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 97. 38/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 183.48 110 250.68 162 293.48191.74/188,5-
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
K1M    JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
K1M    JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M    JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M    JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 122. 15/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 188.13 64 168.57 100 268.57189.39/239,20
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 128. 16/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 157.34 164 169.86 108 277.86198.71/251,10
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 65. 12/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 12:44,94255.71/50,21/0/0
C2M 19. 6/ZSJIŘÍK Matěj
VESELÝ Ondřej
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 13:29,54200.11/32,837/23/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 75. 15/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 23:30,22477.44/51,20/0/0
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 12.  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 01:08,9023.80/52,80
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 87. 29/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 215.98 62 228.62 14 242.62158.19/187,40
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 96. 32/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 162.20 256 181.09 168 349.09265.00/315,10
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 19. 2/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 15:00,40246.90/37,81
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 22. 4/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 19:13,20381.80/49,50
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 19. 1/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 01:22,10 - 01:21,00 - 01:21,0024.10/42,41
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 22. 2/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 02:30,10 - 02:31,30 - 02:31,3046.70/44,60
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 8. 1/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 18:28,70347.20/45,61
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C1M 11.  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 25:05,90668.70/79,90
K1M 10. 1/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 19:15,80367.60/46,60
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 8.  JIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 19:33,40362.60/44,72
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 113. 34/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 175.90 8 174.50 56 183.9075.60/69,80
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 123. 35/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 157.80 12 166.50 8 169.8064.20/60,80
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 59. 14/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 176.30 8 168.50 8 176.5078.60/80,30
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C2M 4. 3/ZMPLÁŠIL Hynek
JIŘÍK Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
- - - - 16:58,90330.20/47,90
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 58. 13/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. 186.00 6 184.60 0 184.6083.30/82,20
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 6. 1/ZMJIŘÍK Matěj 2005 Pardub. - - - - 01:53,4037.10/48,62
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 02.08.19 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 02.10.18 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Linková AnetaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.16 updated from RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Němec Radek
2/2 5
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
184.K1M 5/8 341
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 1/1 4
29.C2M
Šťastný Matěj
4/4 5
32.C2M
Němec Radek
1/1 3
31.K1M 5/17 169
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Němec Radek
1/1 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0
44.K1M 5/13 90

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Šťastný Matěj
2/2 4
91.C2M
Skalický Aleš
1/1 3
30.C2X
Bundová Simona
3/3 10
203.K1M 5/9 272
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Šťastný Matěj
2/2 6
55.K1M 5/17 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Bundová Simona
2/2 0
388.K1M 5/12 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C2M
Veselý Ondřej
1/1 37
91.K1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
44.C2M
Veselý Ondřej
1/1 23
132.K1M 5/10 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Plášil Hynek
1/1 0
125.K1M 1/1 2

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
31   14 53 2 9 109
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí44.79.97.128.
odstup % *)38,455,2188,5251,1
% poražených soupeřů *)47,642,65,9---
pořadí201720182019celkem
průměr112.579.044.087.0
medián97794479
modus97794444
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)219,855,238,4133,3
průměrné % poražených soupeřů *)3,042,647,624,0
počet jízd4127
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí1.1.12.10.3.4.4.
odstup %0,00,049,751,733,624,539,9
% poražených soupeřů---------30,860,040,040,0
pořadí20182019celkem
průměr3.76.05.0
medián414
modus411
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %32,725,328,5
průměrné % poražených soupeřů46,77,724,4
počet jízd6814
lepší 1. jízda2
66,7%
1
25,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Jiřík Matějsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí14.19.5.14.14.
odstup %14,124,611,654,473,1
% poražených soupeřů38,121,742,97,17,1
pořadí20172018celkem
průměr14.012.713.2
medián141414
modus14514
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %63,716,835,5
průměrné % poražených soupeřů7,134,223,4
počet jízd459
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí69.93.62.58.51.22.86.73.57.60.16.95.92.54.37.11.18.87.98.122.128.87.96.113.123.59.58.
odstup %24,930,931,438,339,024,242,936,420,024,424,378,858,946,330,38,317,140,644,7239,2251,1187,4315,169,860,880,382,2
% poražených soupeřů52,442,546,552,551,580,633,652,659,158,244,423,628,951,866,479,667,329,521,11,6---7,5---1,80,84,99,5
pořadí2016201720182019celkem
průměr88.3103.048.964.371.3
medián5996546269
modus5887112258
počet závodů469827
průměrný odstup od vítěze %73,3179,734,333,572,1
průměrné % poražených soupeřů4,310,053,351,535,9
počet jízd812181654
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
4
44,4%
3
37,5%
10
37,0%
čistých jízd1
12,5%
1
8,3%
5
27,8%
3
18,8%
10
18,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí51.22.54.37.
odstup %39,024,246,330,3
% poražených soupeřů51,580,651,866,4
pořadí20182019celkem
průměr45.536.541.0
medián372237
modus372222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %38,331,635,0
průměrné % poražených soupeřů59,166,162,6
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí57.50.65.75.
odstup %28,633,150,251,2
% poražených soupeřů13,822,214,710,8
pořadí20172018celkem
průměr70.053.561.8
medián655057
modus655050
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %50,730,940,8
průměrné % poražených soupeřů12,818,015,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí31.50.57.50.
odstup %30,144,528,633,1
% poražených soupeřů63,941,713,822,2
pořadí2018celkem
průměr47.047.0
medián5050
modus5050
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %34,134,1
průměrné % poražených soupeřů35,435,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Jiřík Matějsj 26
18.04.19
sj 32
20.04.17
pořadí8.11.
odstup %32,579,9
% poražených soupeřů46,216,7
pořadí20172019celkem
průměr11.08.09.5
medián1188
modus1188
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %79,932,556,2
průměrné % poražených soupeřů16,746,231,5

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 80
17.06.18
sl 39
03.05.18
sj 82
18.06.17
sj 76
25.06.16
pořadí11.2.14.3.19.4.
odstup %16,14,721,518,232,847,9
% poražených soupeřů37,590,035,066,714,3---
pořadí2016201720182019celkem
průměr4.019.08.56.58.8
medián419324
modus419322
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %47,932,819,810,423,5
průměrné % poražených soupeřů0,014,350,963,840,6

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
pořadí34.5.4.6.5.19.17.22.8.31.50.10.8.57.7.50.10.5.28.29.33.32.65.75.12.22.19.8.10.8.6.
odstup %28,922,315,818,311,635,634,137,730,130,144,530,726,628,628,033,132,727,747,249,547,745,450,251,252,849,537,845,646,644,748,6
% poražených soupeřů63,381,888,073,780,010,020,016,058,863,941,750,063,213,862,522,252,676,510,06,78,611,414,710,821,4---14,330,010,046,250,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr6.027.425.614.022.4
medián61228617
modus68858
počet závodů1814831
průměrný odstup od vítěze %48,647,335,825,536,6
průměrné % poražených soupeřů50,018,438,754,137,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
pořadí11.19.
odstup %16,132,8
% poražených soupeřů37,514,3
pořadí20172019celkem
průměr19.011.015.0
medián191111
modus191111
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %32,816,124,4
průměrné % poražených soupeřů14,337,525,9

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 79
22.06.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí34.26.35.36.26.57.50.65.75.
odstup %28,929,331,431,723,328,633,150,251,2
% poražených soupeřů63,350,035,839,757,613,822,214,710,8
pořadí201720182019celkem
průměr70.053.531.444.9
medián65503436
modus65502626
počet závodů2259
průměrný odstup od vítěze %50,730,928,934,2
průměrné % poražených soupeřů12,818,049,334,2

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí40.60.72.44.44.67.74.60.
odstup %26,930,336,227,628,331,069,70,4
% poražených soupeřů11,431,417,423,223,213,29,911,9
pořadí20182019celkem
průměr67.052.057.6
medián674460
modus604444
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %33,729,931,3
průměrné % poražených soupeřů11,721,317,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí24.6.44.19.74.60.49.
odstup %22,013,027,620,469,70,448,5
% poražených soupeřů55,893,223,272,39,911,97,7
pořadí201720182019celkem
průměr49.051.024.739.4
medián49602444
modus491966
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %48,530,220,928,8
průměrné % poražených soupeřů7,731,457,439,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí40.60.8.72.10.44.44.67.74.60.19.22.
odstup %26,930,319,636,216,827,628,331,069,70,442,444,6
% poražených soupeřů11,431,484,417,479,123,223,213,29,911,921,74,5
pořadí201720182019celkem
průměr20.567.039.743.3
medián19674444
modus19604444
počet závodů23712
průměrný odstup od vítěze %43,533,726,531,2
průměrné % poražených soupeřů13,111,738,627,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí40.60.8.72.10.44.44.67.74.60.
odstup %26,930,319,636,216,827,628,331,069,70,4
% poražených soupeřů11,431,484,417,479,123,223,213,29,911,9
pořadí20182019celkem
průměr67.039.747.9
medián674444
modus604444
počet závodů3710
průměrný odstup od vítěze %33,726,528,7
průměrné % poražených soupeřů11,738,630,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále