Jiřík Matěj, 2005

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 1/DM 139.0318,9
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 46. 11/DM 19.3821,4
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 54. 13/DM 19.1918,9
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 29. 13/DM 7.5520,1
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 51. 11/DM 7.4016,9
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 66. 15/DM 10.8425,3
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 48. 12/DM 135.3423,3
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
SLEZÁK Adam
14. 2/DM 87.3413,0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 51. 14/DM 124.0721,9
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
SLEZÁK Adam
14. 3/DM 71.7910,9
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8. 3/DM 9.0010,1
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 8. 2/DM 46.509,7
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 7. 2/DM 8.209,0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠANDOVÁ Anežka
6. 1/DS 24.6019,6
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 51. 10/DM 9.8521,9
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 44. 9/DM 10.3123,8
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 56. 11/DM 336.5028,9
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 52. 11/DM 296.6525,1
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   222.0428,0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 2/DM 78.039,6
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 37. 8/DM 12.9212,7
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 62. 12/DM 33.3430,5
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 61. 14/DM 17.7917,5
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 66. 13/DM 35.1832,5
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 2/DM 50.986,0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd    
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 44. 11/DM 12.6825,4
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 66. 20/DM 22.0525,7
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 73. 19/DM 24.7228,4
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 101.   3960.358.869,8
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 102.   3959.938.786,2
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 79. 31/DM 18.5627,2
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 82. 30/DM 18.4526,9
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 3/DM 6.907,2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 12. 3/DM 66.9014,6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8. 2/DM 9.009,4
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 4/DM 95.0111,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 43. 16/DM 154.0623,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 44. 16/DM 150.8322,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 43. 12/DM 8.7219,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 41. 10/DM 7.6617,5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 38. 7/ZS 17.4018,0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 38. 6/ZS 17.8019,0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 24. 5/ZS 8.3422,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 6. 6/ZS 5.4913,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
ČERNÍK Jan
6. 6/ZS 4.278,5
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 44. 32/ZS 30.7638,4
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 40. 3/ZS 12.9026,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 8. 8/ZS 8.7719,6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 60. 5/ZS 13.3330,3
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
8.   3544.416.377,1
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 10. 10/ZS 43.0016,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 72. 7/ZS 15.7636,2
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
   
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 69. 16/ZS 23.1124,9
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 93. 17/ZS 29.7530,9
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 62. 13/ZS
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 58. 9/ZS 30.7938,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 35. 8/ZS 193.1128,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
9. 5/ZS 125.4115,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
NĚMEC Radek
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 34. 6/ZS 192.5828,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
NĚMEC Radek
11. 7/DM 126.5216,1
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
   
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 51. 40/ZS 35.6039,0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
1. 1/ZS
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 22. 18/ZS 22.7024,2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
1. 1/ZS
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ZS 172.8022,3
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
2. 1/ZS 42.804,7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
NĚMEC Radek
12. 4/DM 50.9849,7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 86. 22/ZS 34.8942,9
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
NĚMEC Radek
10. 4/DM 51.3551,7
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 73. 15/ZS 27.8936,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 44. 6/ZS 16.0327,6
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 44. 5/ZS 16.6028,3
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/ZS 125.0015,8
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZS 142.8018,3
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8.   250.8032,5
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ZS 100.1011,6
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 17. 4/ZS 337.3134,1
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 19. 4/ZS 355.4835,6
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 22. 4/ZS 366.0937,7
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 3/ZS 220.3029,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 35. 5/ZS 270.8031,4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 2/ZS 207.3023,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 36. 6/ZS 239.7031,7
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 57. 10/ZS 22.9020,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
14. 3/ZS 21.4014,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 60. 11/ZS 28.9524,4
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
19. 3/ZS 36.8124,6
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 19. 17/ZS 9.5620,4
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 79. 58/ZS 41.0155,2
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 67. 7/ZS 14.1631,0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 74. 14/ZS 31.4969,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
SKALICKÝ Aleš
3. 2/DM 27.8022,1
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 11. 2/ZS 20.4018,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
7. 1/ZS 24.4017,0
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
SKALICKÝ Aleš
3. 2/DM 43.7033,6
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 16. 4/ZS 26.0024,3
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5. 1/ZS 17.7011,6
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1M slalom 95. 17/ZS 52.2978,8
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1M slalom 92. 15/ZS 41.5558,9
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 54. 42/ZS 40.4946,3
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 37. 31/ZS 27.3130,3
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 2/ZS 21.2030,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 31. 8/ZS 214.2230,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
14. 7/ZS 190.2921,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 50. 16/ZS 312.3944,5
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
4. 2/ZS 30.2024,5
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 11. 1/ZS 9.208,3
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 10. 3/ZS 168.4030,7
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
4. 2/ZS 50.8039,9
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 18. 2/ZS 18.8017,1
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZS 193.9026,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 57. 10/ZS 12.9828,6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 60. 12/ZS 7.660,4
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/ZS 214.5028,0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Matěj
3. 1/ZS 161.4018,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 50. 9/ZS 169.2033,1
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 54. 11/ZS 185.3436,3
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10.   237.5032,7
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   222.8027,7
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 28. 6/ZS 391.9047,2
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 29. 7/ZS 414.3049,5
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 32. 7/ZS 363.3045,4
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 33. 7/ZS 382.0047,7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 87. 19/ZM 40.8440,6
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
14. 3/ZS 73.6054,4
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 98. 23/ZM 46.2044,7
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
14. 3/ZS 99.8073,1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 49. 5/ZM 17.2348,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 97. 38/ZM 191.74188,5
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom    
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom    
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom    
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom    
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom    
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom    
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 122. 15/ZM 189.39239,2
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 128. 16/ZM 198.71251,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 65. 12/ZM 255.7150,2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
VESELÝ Ondřej
19. 6/ZS 200.1132,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 75. 15/ZM 477.4451,2
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 12.   23.8052,8
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 87. 29/ZM 158.19187,4
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 96. 32/ZM 265.00315,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 19. 2/ZM 246.9037,8
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 22. 4/ZM 381.8049,5
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 19. 1/ZM 24.1042,4
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 22. 2/ZM 46.7044,6
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZM 347.2045,6
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 11.   668.7079,9
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 1/ZM 367.6046,6
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 8.   362.6044,7
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 113. 34/ZM 75.6069,8
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 123. 35/ZM 64.2060,8
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 59. 14/ZM 78.6080,3
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4. 3/ZM 330.2047,9
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 58. 13/ZM 83.3082,2
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 6. 1/ZM 37.1048,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 3 29.09.20 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 3 01.10.19 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 02.08.19 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 02.10.18 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Jiřík MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Linková AnetaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.16 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1519|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
46.C2X
Šandová Anežka
1/1 3
195.K1M 4/4 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Slezák Adam
2/2 58
58.K1M 8/8 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 1/1 10
19.C2M
Slezák Adam
2/2 48
33.K1M 5/10 217
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Slezák Adam
2/2 0
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
157.C1M 2/2 20
152.K1M 5/8 421
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.K1M 5/12 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.C2M
Němec Radek
2/2 5
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
173.K1M 5/10 443
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 1/1 4
33.C2M
Šťastný Matěj
4/4 5
37.C2M
Němec Radek
1/1 3
33.K1M 5/17 169
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Němec Radek
1/1 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0
44.K1M 5/13 90

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Šťastný Matěj
2/2 4
91.C2M
Skalický Aleš
1/1 3
30.C2X
Bundová Simona
3/3 10
203.K1M 5/9 272
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Šťastný Matěj
2/2 6
55.K1M 5/17 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Bundová Simona
2/2 0
388.K1M 5/12 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C2M
Veselý Ondřej
1/1 37
91.K1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
44.C2M
Veselý Ondřej
1/1 23
132.K1M 5/10 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Plášil Hynek
1/1 0
125.K1M 1/1 2

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C2M30---38
K1M5881575991

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C2X46--3053-
K1M195152173203388465
C1M-157----
C2M--9891--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1M40-48-81-
C2M19-37384470
K1M33373355132125

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C2M33-
K1M194220

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C2M36-33-57
K1M93814488144
Fotky nenalezeny.
0|1519|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
46.C2X
Šandová Anežka
1/1 3
195.K1M 4/4 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Slezák Adam
2/2 58
58.K1M 8/8 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 1/1 10
19.C2M
Slezák Adam
2/2 48
33.K1M 5/10 217
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Slezák Adam
2/2 0
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
157.C1M 2/2 20
152.K1M 5/8 421
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.K1M 5/12 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.C2M
Němec Radek
2/2 5
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
173.K1M 5/10 443
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.C1M 1/1 4
33.C2M
Šťastný Matěj
4/4 5
37.C2M
Němec Radek
1/1 3
33.K1M 5/17 169
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Němec Radek
1/1 0
 C2M
Šťastný Matěj
3/3 0
44.K1M 5/13 90

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Šťastný Matěj
2/2 4
91.C2M
Skalický Aleš
1/1 3
30.C2X
Bundová Simona
3/3 10
203.K1M 5/9 272
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Šťastný Matěj
2/2 6
55.K1M 5/17 101
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Bundová Simona
2/2 0
388.K1M 5/12 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C2M
Veselý Ondřej
1/1 37
91.K1M 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
44.C2M
Veselý Ondřej
1/1 23
132.K1M 5/10 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Plášil Hynek
1/1 0
125.K1M 1/1 2

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C2M30---38
K1M5881575991

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C2X46--3053-
K1M195152173203388465
C1M-157----
C2M--9891--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1M40-48-81-
C2M19-37384470
K1M33373355132125

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018
C2M33-
K1M194220

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C2M36-33-57
K1M93814488144

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
45 2 15 75 3 11 151
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody49.454.01456
K1M61.860.0841
C2M5.04.017
C2X12.014.0146
C1M64.062.0622
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody23,600,011,835,456
K1M00,000,000,000,041
C2M228,600,0114,3342,97
C2X00,000,000,000,06
C1M00,000,000,000,02
Celkem23,600,011,835,456
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1101896171816,4
K1M811360171721,0
C2M142681900,0
C2X112542300,0
C1M4144125,0
Celkem1101896171816,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí44.79.97.128.
odstup % *)38,455,2188,5251,1
% poražených soupeřů *)47,642,65,9---
pořadí201720182019celkem
průměr112.579.044.087.0
medián97794479
modus97794444
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)219,855,238,4133,3
průměrné % poražených soupeřů *)3,042,647,624,0
počet jízd4127
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Jiřík Matějsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí62.66.
odstup %30,532,5
% poražených soupeřů21,820,7
pořadí2020celkem
průměr64.064.0
medián6262
modus6262
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,531,5
průměrné % poražených soupeřů21,321,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí1.1.12.10.3.4.4.
odstup %0,00,049,751,733,624,539,9
% poražených soupeřů---------30,860,040,040,0
pořadí20182019celkem
průměr3.76.05.0
medián414
modus411
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %32,725,328,5
průměrné % poražených soupeřů46,77,724,4
počet jízd6814
lepší 1. jízda2
66,7%
1
25,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Jiřík Matějsl 86
19.06.21
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí6.14.19.5.14.14.
odstup %19,614,124,611,654,473,1
% poražených soupeřů50,038,121,742,97,17,1
pořadí201720182021celkem
průměr14.012.76.012.0
medián1414614
modus145614
počet závodů2316
průměrný odstup od vítěze %63,716,819,632,9
průměrné % poražených soupeřů7,134,250,027,8
počet jízd45211
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí46.54.8.7.37.61.66.73.79.82.10.8.38.38.69.93.62.58.51.22.86.73.57.60.16.95.92.54.37.11.18.87.98.122.128.87.96.113.123.59.58.
odstup %21,418,910,19,012,717,525,728,427,226,97,29,418,019,024,930,90,038,339,024,242,936,420,024,424,378,858,946,330,38,317,140,644,7239,2251,1187,4315,169,860,880,382,2
% poražených soupeřů70,667,589,991,775,262,552,952,051,650,686,289,676,476,952,442,546,552,551,580,633,652,659,158,244,423,628,951,866,479,667,329,521,11,6---7,5---1,80,84,99,5
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr88.3103.048.959.052.028.861.8
medián5996545861860
modus58871138878
počet závodů469108441
průměrný odstup od vítěze %73,3179,734,327,419,414,852,9
průměrné % poražených soupeřů4,310,053,356,665,179,947,8
počet jízd812182015881
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
4
44,4%
4
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
11
26,8%
čistých jízd1
12,5%
1
8,3%
5
27,8%
5
25,0%
1
6,7%
3
37,5%
16
19,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Jiřík Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Jiřík Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí51.22.54.37.
odstup %39,024,246,330,3
% poražených soupeřů51,580,651,866,4
pořadí20182019celkem
průměr45.536.541.0
medián372237
modus372222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %38,331,635,0
průměrné % poražených soupeřů59,166,162,6
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Jiřík Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 82
18.06.17
pořadí14.14.19.
odstup %13,010,932,8
% poražených soupeřů45,845,814,3
pořadí20172021celkem
průměr19.014.015.7
medián191414
modus191414
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %32,811,918,9
průměrné % poražených soupeřů14,345,835,3

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí48.51.52.43.41.57.50.65.75.
odstup %23,321,925,119,717,528,633,150,251,2
% poražených soupeřů56,153,339,341,742,913,822,214,710,8
pořadí2017201820202021celkem
průměr70.053.542.050.353.6
medián6550415151
modus6550414841
počet závodů22239
průměrný odstup od vítěze %50,730,918,623,530,1
průměrné % poražených soupeřů12,818,042,349,632,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Jiřík Matějsj 92
27.06.21
sl 80
17.06.18
pořadí14.14.
odstup %13,021,5
% poražených soupeřů45,835,0
pořadí20182021celkem
průměr14.014.014.0
medián141414
modus141414
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %21,513,017,2
průměrné % poražených soupeřů35,045,840,4

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí48.52.43.31.50.57.50.
odstup %23,325,123,330,144,528,633,1
% poražených soupeřů56,139,357,163,941,713,822,2
pořadí201820202021celkem
průměr47.043.050.047.3
medián50434850
modus50434850
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %34,123,324,229,7
průměrné % poražených soupeřů35,457,147,742,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Jiřík Matějsj 72
03.06.21
sj 26
18.04.19
sj 32
20.04.17
pořadí5.8.11.
odstup %28,032,579,9
% poražených soupeřů80,046,216,7
pořadí201720192021celkem
průměr11.08.05.08.0
medián11858
modus11855
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %79,932,528,046,8
průměrné % poražených soupeřů16,746,280,047,6

Kategorie C2M

Jiřík Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 80
17.06.18
sl 39
03.05.18
sj 82
18.06.17
sj 76
25.06.16
pořadí14.14.11.2.14.3.19.4.
odstup %13,010,916,14,721,518,232,847,9
% poražených soupeřů45,845,837,590,035,066,714,3---
pořadí20162017201820192021celkem
průměr4.019.08.56.514.010.1
medián419321411
modus419321414
počet závodů112228
průměrný odstup od vítěze %47,932,819,810,411,920,6
průměrné % poražených soupeřů0,014,350,963,845,841,9

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 157
07.10.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
pořadí3.48.51.8.52.5.2.12.6.43.44.43.41.34.5.4.6.5.19.17.22.8.31.50.10.8.57.7.50.10.5.28.29.33.32.65.75.12.22.19.8.10.8.6.
odstup %18,923,321,99,725,19,66,014,611,323,322,819,717,528,922,315,818,311,635,634,137,730,130,144,530,726,628,628,033,132,727,747,249,547,745,450,251,252,849,537,845,646,644,748,6
% poražených soupeřů89,556,153,375,039,377,894,167,675,057,158,741,742,963,381,888,073,780,010,020,016,058,863,941,750,063,213,862,522,252,676,510,06,78,611,414,710,821,4---14,330,010,046,250,0
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr6.027.425.614.024.532.423.9
medián612286124817
modus68854338
počet závodů181488544
průměrný odstup od vítěze %48,647,335,825,515,619,830,8
průměrné % poražených soupeřů50,018,438,754,164,462,645,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Jiřík Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
pořadí14.14.11.19.
odstup %13,010,916,132,8
% poražených soupeřů45,845,837,514,3
pořadí201720192021celkem
průměr19.011.014.014.5
medián19111414
modus19111414
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %32,816,111,918,2
průměrné % poražených soupeřů14,337,545,835,9

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí48.51.52.43.44.43.41.34.26.35.36.26.57.50.65.75.
odstup %23,321,925,123,322,819,717,528,929,331,431,723,328,633,150,251,2
% poražených soupeřů56,153,339,357,158,741,742,963,350,035,839,757,613,822,214,710,8
pořadí20172018201920202021celkem
průměr70.053.531.442.850.345.4
medián655034435143
modus655026434826
počet závodů2254316
průměrný odstup od vítěze %50,730,928,920,823,528,8
průměrné % poražených soupeřů12,818,049,350,149,641,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí51.66.51.44.44.102.40.60.72.44.44.67.74.60.
odstup %16,925,321,923,825,48.786,226,930,336,227,628,331,069,70,4
% poražených soupeřů50,035,027,537,710,4---11,431,417,423,223,213,29,911,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr67.052.073.053.058.5
medián6744445151
modus6044445144
počet závodů352414
průměrný odstup od vítěze %33,729,94.405,822,0653,6
průměrné % poražených soupeřů11,721,35,237,621,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 133
12.09.21
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí29.44.24.6.44.19.74.60.49.
odstup %20,125,422,013,027,620,469,70,448,5
% poražených soupeřů48,110,455,893,223,272,39,911,97,7
pořadí20172018201920202021celkem
průměr49.051.024.744.029.038.8
medián496024442944
modus49196442944
počet závodů133119
průměrný odstup od vítěze %48,530,220,925,420,127,5
průměrné % poražených soupeřů7,731,457,410,448,136,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí51.66.51.44.44.101.102.40.60.8.72.10.44.44.67.74.60.19.22.
odstup %16,925,321,923,825,48.869,88.786,226,930,319,636,216,827,628,331,069,70,442,444,6
% poražených soupeřů50,035,027,537,710,41,0---11,431,484,417,479,123,223,213,29,911,921,74,5
pořadí20172018201920202021celkem
průměr20.567.039.782.353.051.5
medián1967441015151
modus196044445144
počet závodů2373419
průměrný odstup od vítěze %43,533,726,55.893,822,0954,9
průměrné % poražených soupeřů13,111,738,63,837,625,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Jiřík Matějsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí51.66.51.44.44.101.102.40.60.8.72.10.44.44.67.74.60.
odstup %16,925,321,923,825,48.869,88.786,226,930,319,636,216,827,628,331,069,70,4
% poražených soupeřů50,035,027,537,710,41,0---11,431,484,417,479,123,223,213,29,911,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr67.039.782.353.055.2
medián67441015151
modus6044445144
počet závodů373417
průměrný odstup od vítěze %33,726,55.893,822,01.062,1
průměrné % poražených soupeřů11,738,63,837,627,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále