4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě

16.06.2019   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc87.31 4 88.27 6 91.31 0/55
2.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.89.05 4 89.41 2 91.410.10/0,1150/0
3.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.92.02 0 93.18 2 92.020.71/0,8145/0
4.4/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha96.30 0 105.18 4 96.304.99/5,5140/0
5.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc102.99 4 97.92 0 97.926.61/7,20/50
6.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor115.16 4 100.79 0 100.799.48/10,4135/0
7.6/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB101.92 0 103.11 6 101.9210.61/11,6130/0
8.7/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk103.00 6 101.06 2 103.0611.75/12,90/45
9.2/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc104.55 0 103.07 4 104.5513.24/14,50/40
10.8/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc103.71 2 107.62 8 105.7114.40/15,80/35
11.9/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec113.54 8 103.16 4 107.1615.85/17,4125/0
12.10/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor127.40 8 105.43 2 107.4316.12/17,7120/0
13.11/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha101.96 6 103.71 8 107.9616.65/18,2115/0
14.12/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand104.01 4 98.62 50 108.0116.70/18,3110/0
15.13/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice104.31 4 114.68 4 108.3117.00/18,6105/0
16.3/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice102.54 6 102.55 6 108.5417.23/18,9100/0
17.14/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha104.72 4 116.92 56 108.7217.41/19,195/0
18.15/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB111.52 110 106.92 2 108.9217.61/19,390/0
19.16/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy109.10 2 103.18 8 111.1019.79/21,785/0
20.17/ZSRENDÓN Enrique 2005 2 Frol117.34 6 107.23 4 111.2319.92/21,880/0
21.4/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí107.49 4 111.02 2 111.4920.18/22,10/30
22.18/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha128.87 110 108.25 4 112.2520.94/22,975/0
23.19/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha114.86 4 112.34 0 112.3421.03/23,070/0
24.20/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice110.89 2 111.23 6 112.8921.58/23,665/0
25.21/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand112.32 4 107.87 6 113.8722.56/24,760/0
26.22/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice108.09 6 110.61 56 114.0922.78/24,955/0
27.5/ZMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz114.80 4 113.00 2 115.0023.69/25,954/0
28.23/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand112.27 4 115.72 6 116.2724.96/27,353/0
29.24/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno128.78 4 116.50 0 116.5025.19/27,60/25
30.25/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov116.83 2 114.84 2 116.8425.53/28,052/0
31.26/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy118.67 2 111.41 6 117.4126.10/28,651/0
32.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.138.35 54 116.06 2 118.0626.75/29,350/0
33.27/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor114.50 52 117.42 2 119.4228.11/30,849/0
34.28/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand112.71 8 115.48 14 120.7129.40/32,248/0
35.29/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand116.87 4 120.15 8 120.8729.56/32,447/0
36.7/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice118.02 50 121.01 0 121.0129.70/32,546/0
37.8/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand117.54 4 121.60 4 121.5430.23/33,145/0
38.9/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník116.05 6 166.97 104 122.0530.74/33,744/0
39.10/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc118.98 152 122.17 0 122.1730.86/33,80/24
40.30/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor119.49 58 120.49 2 122.4931.18/34,143/0
41.31/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha123.52 0 123.96 0 123.5232.21/35,342/0
42.32/ZSŠTOLFA Filip 2006 3+ Tzunami123.99 4 119.56 4 123.5632.25/35,30/23
43.33/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc121.81 2 114.66 60 123.8132.50/35,60/22
44.34/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno124.68 0 121.35 4 124.6833.37/36,50/21
45.35/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak141.98 106 122.98 2 124.9833.67/36,941/0
46.11/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand130.93 8 124.99 0 124.9933.68/36,940/0
47.36/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3+ KK Opava121.08 4 139.29 56 125.0833.77/37,00/20
48.37/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK122.61 4 127.57 6 126.6135.30/38,739/0
49.38/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc120.17 50 124.72 2 126.7235.41/38,80/19
50.39/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.118.77 8 112.12 56 126.7735.46/38,838/0
51.40/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3+ Pardub.133.29 8 122.91 4 126.9135.60/39,037/0
52.41/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand125.20 2 145.64 52 127.2035.89/39,336/0
53.12/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK122.69 8 121.92 6 127.9236.61/40,135/0
54.42/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha114.45 110 124.81 4 128.8137.50/41,134/0
55.43/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc127.62 2 129.00 8 129.6238.31/42,00/18
56.44/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec123.18 104 130.38 0 130.3839.07/42,833/0
57.13/ZMKUBITA Tomáš 2008 3 KK Opava127.38 12 126.74 4 130.7439.43/43,20/17
58.45/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy139.81 112 127.51 4 131.5140.20/44,032/0
59.14/ZMANTL Tomáš 2008 3+ KK Opava126.91 6 125.91 6 131.9140.60/44,50/16
60.46/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc128.68 4 135.47 4 132.6841.37/45,30/15
61.47/ZSKUTEK Michal 2006 3+ Frol119.13 14 124.21 56 133.1341.82/45,831/0
62.15/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc131.94 54 129.39 4 133.3942.08/46,10/14
63.48/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc131.35 6 132.24 2 134.2442.93/47,00/13
64.16/ZMJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha145.28 54 135.97 0 135.9744.66/48,930/0
65.49/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice131.87 6 118.33 56 137.8746.56/51,029/0
66.17/ZMDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava141.93 8 132.10 6 138.1046.79/51,20/12
67.18/ZMPLAS Tobiáš 2008 3 USK Pha175.23 106 134.90 4 138.9047.59/52,128/0
68.19/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc137.25 110 129.90 12 141.9050.59/55,40/11
69.50/ZSPELIKÁN Václav 2005 3+ Boh.Pha138.37 56 136.62 6 142.6251.31/56,227/0
70.51/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol123.21 162 129.23 14 143.2351.92/56,926/0
71.20/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.137.38 6 141.94 56 143.3852.07/57,025/0
72.21/ZMHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy156.05 158 132.24 12 144.2452.93/58,024/0
73.22/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz134.70 10 137.58 10 144.7053.39/58,523/0
74.23/ZMBALARIN Evžen 2008 3 KK Opava147.45 20 141.08 6 147.0855.77/61,10/10
75.24/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha142.25 6 167.27 6 148.2556.94/62,422/0
76.25/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha151.30 0 168.31 0 151.3059.99/65,721/0
77.26/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.159.45 62 149.96 10 159.9668.65/75,220/0
78.27/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha168.39 8 148.35 12 160.3569.04/75,619/0
79.52/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB187.44 58 155.34 8 163.3472.03/78,918/0
80.28/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky161.90 4 164.86 16 165.9074.59/81,717/0
81.29/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.162.93 8 1.00 999 170.9379.62/87,216/0
82.53/ZSNOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.166.02 6 1.00 999 172.0280.71/88,415/0
83.30/ZMKÁPKA Kryštof 2007 3 Tzunami145.41 52 169.34 4 173.3482.03/89,80/9
84.54/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha122.63 54 128.15 62 176.6385.32/93,414/0
85.31/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak136.84 56 123.30 56 179.3087.99/96,413/0
86.55/ZSKADUBEC Matěj 2005 3 SKVeselí138.50 204 165.71 14 179.7188.40/96,80/8
87.32/ZMVEVERKA Čeněk 2007 3 Loko Plz183.34 60 180.57 4 184.5793.26/102,112/0
88.56/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Týniště162.52 62 176.72 10 186.7295.41/104,511/0
89.57/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak134.51 104 132.34 58 190.3499.03/108,510/0
90.33/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava174.39 54 141.81 52 193.81102.50/112,30/7
91.34/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec146.25 54 140.96 58 198.96107.65/117,99/0
92.35/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí139.77 60 141.28 58 199.28107.97/118,20/6
93.36/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.152.24 106 147.30 58 205.30113.99/124,88/0
94.37/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.143.67 104 149.56 58 207.56116.25/127,37/0
95.58/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk161.90 56 166.13 106 217.90126.59/138,60/5
96.38/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha123.22 104 137.33 258 227.22135.91/148,86/0
97.59/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB179.12 54 205.82 160 233.12141.81/155,35/0
98.39/ZMBAAR Dominik 2007 3 KK Opava1.00 999 184.16 58 242.16150.85/165,20/4
99.60/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand144.31 102 116.18 156 246.31155.00/169,84/0
100.61/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 Frol1.00 999 142.12 108 250.12158.81/173,93/0
101.62/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí143.40 108 145.17 108 251.40160.09/175,30/3
102.63/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB144.98 108 1.00 999 252.98161.67/177,12/0
103.40/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava1.00 999 146.48 110 256.48165.17/180,90/2
104.41/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn1.00 999 132.87 212 344.87253.56/277,71/0
  HANČ Pavel 2008 Dukla B.1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  BAAR Patrik 2007 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  OSIČKA Tadeáš 2008 3 VSDK1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc108.84 0 120.47 4 108.84 0/38
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc109.68 2 111.65 6 111.682.84/2,60/33
3.3/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha118.55 4 114.99 0 114.996.15/5,722/0
4.4/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.115.15 4 132.49 54 119.1510.31/9,517/0
5.5/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc118.73 2 114.74 8 120.7311.89/10,90/28
6.6/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB133.50 6 123.47 0 123.4714.63/13,412/0
7.7/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn120.82 56 115.61 8 123.6114.77/13,67/0
8.1/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami152.31 2 135.62 4 139.6230.78/28,30/23
9.8/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava167.84 6 139.72 4 143.7234.88/32,00/18
10.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc139.52 6 141.14 4 145.1436.30/33,40/13
11.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc128.52 160 144.51 8 152.5143.67/40,10/8
12.9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno153.69 6 152.31 4 156.3147.47/43,60/7
13.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc1.00 999 154.49 2 156.4947.65/43,80/6
14.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc160.70 6 163.68 6 166.7057.86/53,20/5
15.10/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3+ VS Desná163.84 8 162.32 152 171.8463.00/57,90/4
16.11/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand196.08 8 171.19 4 175.1966.35/61,02/0
17.6/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc182.46 8 167.00 106 190.4681.62/75,00/3
18.7/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand1.00 999 203.06 12 215.06106.22/97,61/0
19.12/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK138.90 458 183.03 56 239.03130.19/119,60/2
20.8/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno1.00 999 220.03 58 278.03169.19/155,40/1
21.9/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand1.00 999 182.34 106 288.34179.50/164,90/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
3 Pardub.
Pardub.
150.43 60 159.93 8 167.93 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB99.34 2 100.44 2 101.34 89/0
2.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc99.77 8 99.97 2 101.970.63/0,60/56
3.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.100.75 2 107.42 2 102.751.41/1,484/0
4.4/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice103.13 6 97.88 6 103.882.54/2,579/0
5.5/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn107.58 6 103.26 2 105.263.92/3,974/0
6.6/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha110.06 52 103.92 2 105.924.58/4,569/0
7.7/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc105.17 4 105.16 4 109.167.82/7,70/51
8.8/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc105.67 4 105.55 4 109.558.21/8,10/46
9.9/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha106.36 10 101.83 10 111.8310.49/10,464/0
10.10/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc113.54 0 108.19 4 112.1910.85/10,70/41
11.11/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha110.76 2 114.26 6 112.7611.42/11,359/0
12.12/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky110.06 4 108.60 10 114.0612.72/12,654/0
13.13/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava115.64 8 111.25 4 115.2513.91/13,70/36
14.14/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus118.25 52 112.61 6 118.6117.27/17,049/0
15.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn117.79 2 118.63 4 119.7918.45/18,244/0
16.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami118.02 2 114.58 6 120.0218.68/18,40/31
17.15/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha140.89 56 113.44 8 121.4420.10/19,839/0
18.3/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice110.51 108 119.15 4 123.1521.81/21,534/0
19.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc120.51 4 133.98 6 124.5123.17/22,90/26
20.16/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha120.73 6 121.08 4 125.0823.74/23,429/0
21.17/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná124.90 10 121.22 6 127.2225.88/25,50/21
22.18/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand133.75 6 133.03 2 135.0333.69/33,224/0
23.5/ZMVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc130.23 6 123.12 12 135.1233.78/33,30/16
24.6/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3+ SKVS ČB129.17 6 134.80 4 135.1733.83/33,419/0
25.19/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice1.00 999 125.21 12 137.2135.87/35,418/0
26.20/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK131.49 6 139.79 10 137.4936.15/35,717/0
27.21/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy154.23 2 131.08 8 139.0837.74/37,216/0
28.22/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK137.41 4 143.51 6 141.4140.07/39,515/0
29.7/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3+ Roudnice142.70 2 134.19 8 142.1940.85/40,314/0
30.23/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy130.84 54 136.25 6 142.2540.91/40,413/0
31.8/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc144.03 8 138.96 4 142.9641.62/41,10/11
32.9/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand129.60 58 141.80 2 143.8042.46/41,912/0
33.24/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno152.99 4 138.68 8 146.6845.34/44,70/10
34.10/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 3+ VS Desná148.43 6 144.72 2 146.7245.38/44,80/9
35.25/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.140.46 8 144.44 58 148.4647.12/46,511/0
36.11/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy139.91 10 152.92 12 149.9148.57/47,910/0
37.26/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto130.37 56 144.20 6 150.2048.86/48,29/0
38.12/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc151.86 18 144.07 8 152.0750.73/50,10/8
39.13/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná158.54 4 148.35 4 152.3551.01/50,30/7
40.27/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc154.11 4 143.88 62 158.1156.77/56,00/6
41.28/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK184.59 4 150.68 8 158.6857.34/56,68/0
42.14/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná153.17 6 155.14 56 159.1757.83/57,10/5
43.15/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3 Šumperk154.38 6 171.28 62 160.3859.04/58,30/4
44.16/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3+ Olomouc154.51 8 143.40 52 162.5161.17/60,40/3
45.17/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand137.73 104 158.76 4 162.7661.42/60,67/0
46.18/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy165.34 114 163.81 10 173.8172.47/71,56/0
47.19/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy197.62 108 169.40 10 179.4078.06/77,05/0
48.29/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3+ VSDK131.55 52 156.30 258 183.5582.21/81,10/2
49.20/ZMTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.164.78 158 169.75 18 187.7586.41/85,34/0
50.30/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.175.70 56 161.72 62 223.72122.38/120,83/0
51.21/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha168.00 58 187.53 54 226.00124.66/123,02/0
52.22/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno230.27 8 171.22 58 229.22127.88/126,20/1
53.23/ZMPODOUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha171.14 60 175.40 104 231.14129.80/128,11/0
  BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc99.06 2 107.89 52 101.06 0/21
2.2/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha101.53 2 119.46 56 103.532.47/2,443/0
3.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha105.11 4 101.33 4 105.334.27/4,238/0
4.4/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK120.07 8 106.23 2 108.237.17/7,133/0
5.5/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK108.00 4 114.13 4 112.0010.94/10,828/0
6.6/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc110.27 10 108.71 6 114.7113.65/13,50/16
7.7/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha102.84 56 102.80 14 116.8015.74/15,623/0
8.8/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.120.45 2 116.42 4 120.4219.36/19,218/0
9.9/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor128.64 6 120.26 2 122.2621.20/21,013/0
10.10/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK118.92 4 155.82 0 122.9221.86/21,612/0
11.11/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc118.15 6 119.67 4 123.6722.61/22,40/11
12.12/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB120.03 4 127.04 0 124.0322.97/22,711/0
13.13/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.135.08 6 120.17 4 124.1723.11/22,910/0
14.1/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand123.70 2 131.62 0 125.7024.64/24,49/0
15.14/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc140.49 8 124.01 2 126.0124.95/24,70/6
16.15/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov122.59 58 126.94 4 130.9429.88/29,68/0
17.2/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc135.74 4 126.26 6 132.2631.20/30,90/5
18.16/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol122.93 10 121.05 16 132.9331.87/31,57/0
19.3/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc127.72 8 132.52 6 135.7234.66/34,30/4
20.17/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc133.65 4 146.88 104 137.6536.59/36,20/3
21.18/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha136.98 4 144.44 154 140.9839.92/39,56/0
22.4/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand138.52 8 140.26 4 144.2643.20/42,75/0
23.19/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand173.89 58 138.62 8 146.6245.56/45,14/0
24.5/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc176.34 10 139.78 8 147.7846.72/46,20/2
25.6/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.145.53 6 137.48 14 151.4850.42/49,93/0
26.7/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc161.70 8 162.73 66 169.7068.64/67,90/1
27.8/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz161.23 10 152.73 56 171.2370.17/69,42/0
28.20/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand150.73 60 132.33 58 190.3389.27/88,31/0
  INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
1.00 999 129.24 8 137.24 18/0
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára
NOVÁK Matyáš
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
127.95 10 127.88 54 137.950.71/0,50/13
3.3/ZSJIRAS Filip
PAVELKOVÁ Markéta
2005
2005
2 USK Pha
Benátky
133.46 60 141.45 14 155.4518.21/13,313/0
4.4/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
148.26 10 150.86 8 158.2621.02/15,38/0
5.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
151.03 102 149.82 12 161.8224.58/17,90/8
6.6/ZSINDRUCH Matěj
MOTLOVÁ Andrea
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
151.85 12 148.21 60 163.8526.61/19,43/0
7.1/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
KK Brand
KK Brand
153.93 14 172.65 60 167.9330.69/22,42/0
8.2/ZMFRÖHLICH Jáchym
ŠRÉTROVÁ Amálie
2007
2007
3 Roudnice
Roudnice
4.00 999 166.59 4 170.5933.35/24,31/0
9.7/ZSNEKOLNÁ Žofie
ŠTERCL Dominik
2006
2005
KK Brand
Dukla B.
182.54 68 165.62 8 173.6236.38/26,50/0
10.3/ZMMALÁ Magdaléna
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
3 Olomouc
Olomouc
170.16 66 163.74 10 173.7436.50/26,60/3
11.4/ZMVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
KK Brand
KK Brand
176.12 16 220.72 58 192.1254.88/40,00/0
12.5/ZMVRBOVÁ Marie
KUTÍN Filip
2007
2007
3 Olomouc
Olomouc
185.96 20 175.79 20 195.7958.55/42,70/2
13.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
158.49 208 167.50 60 227.5090.26/65,80/1
Oddíl