Šťastný Matěj, 2005

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 3. 2/DM 5.145,8
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
3.   5.925,1
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 6. 3/DM 4.124,0
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
2.   5.033,6
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 28. 5/DM 95.2713,8
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 1/DM 83.1912,3
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 28. 4/DM 80.6812,1
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 4/DM 74.5911,3
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 30. 10/DM 23.1923,1
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 28. 9/DM 14.5314,4
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 32. 5/DM 7.1814,7
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 1/DM 4.719,8
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 20. 1/DM 3.927,9
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
17. 1/DM 5.2310,9
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 27. 5/DM 270.1520,2
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 2/DM 266.1120,0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 1/DM 263.0033,2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 15. 4/DM 6.395,8
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 79. 21/DM 21.7021,3
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 18. 7/DM 7.607,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 11. 6/DM 6.8510,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
8. 5/DM 6.559,7
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 29. 16/DM 67.2264,2
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 2/DM 83.969,6
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 18. 5/DM 151.5817,9
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 23. 7/DM 8.1014,7
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 18. 6/DM 9.8310,0
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 41. 8/DM 27.5629,9
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 32. 7/DM 9.3618,7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 4/DM 6.8313,8
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 28. 7/DM 9.4619,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
20. 5/DM 10.1720,5
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 15. 4/DM 8.5612,0
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 23. 5/DM 11.4815,9
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 47. 15/DM 86.17109,6
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 44. 13/DM 52.6771,3
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 6. 2/DM 3.603,4
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
3. 1/DM 5.704,5
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 7. 4/DM 36.607,3
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 3. 1/DM 1.801,7
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5. 2/DM 7.605,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 19. 10/DM 104.9513,8
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 16. 9/DM 99.7012,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
12. 6/DM 104.0413,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22. 5/DM 6.3513,4
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
16. 5/DM 8.4718,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 27. 8/DM 7.9316,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
17. 6/DM 16.8735,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 14. 1/ZS 7.6918,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
10. 1/ZS 6.2114,7
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 3. 3/ZS 2.374,8
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
2. 2/ZS 0.410,8
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 20. 16/ZS 29.6832,6
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 27.   3953.667.700,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 4. 4/ZS 1.362,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 51.   3957.298.294,5
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
8.   3544.416.377,1
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd    
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 51.   3957.128.264,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
   
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 20. 3/ZS 11.9811,6
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 25. 6/ZS 18.7417,3
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 43. 8/ZS
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 55. 10/ZS 38.5745,2
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 4. 1/ZS 5.404,8
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 6/ZS 25.8025,1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
2. 1/DM 4.002,9
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 3. 1/ZS 88.6015,3
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 3. 1/ZS 1.601,4
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22. 6/ZS 27.8027,0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5. 1/DM 33.7028,8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 25. 9/ZS 186.1923,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
9. 5/ZS 125.4115,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
FENCL Jáchym
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 19. 4/ZS 157.0119,5
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
FENCL Jáchym
10. 6/DM 126.5016,1
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
   
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
JIŘÍK Matěj
1. 1/ZS
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 8/ZS 19.3619,2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
JIŘÍK Matěj
1. 1/ZS
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 9. 9/ZS 19.1218,7
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/ZS 154.3017,6
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
2. 1/ZS 42.804,7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 41. 11/ZS 41.4248,0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
FENCL Jáchym
9. 3/DM 33.5932,8
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
6. 3/ZS 129.88109,2
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 45. 11/ZS 64.8770,9
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
FENCL Jáchym
9. 3/DM 36.7036,9
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
7. 3/ZS 109.5788,9
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 29. 4/ZS 19.0029,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 32. 4/ZS 22.0534,7
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5. 1/ZS 190.8022,1
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
FENCL Jáchym
2. 1/DM 38.704,5
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 1/ZS 183.9021,6
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 24. 2/ZS 264.4925,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 26. 2/ZS 272.4425,9
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   147.3016,8
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 1/ZS 289.0035,7
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10.   163.7019,0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4. 1/ZS 134.1110,2
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 4. 1/ZS 129.949,7
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 8. 2/ZS 355.1430,5
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 14. 3/ZS 200.8023,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 17. 3/ZS 321.7032,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 20. 4/ZS 251.4029,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 22. 4/ZS 304.1030,3
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
11. 3/ZS 28.0020,8
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 21. 3/ZS 21.6017,9
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
10. 3/ZS 36.8125,5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 26. 3/ZS 22.6718,0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 15. 6/ZS 18.3726,4
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
13. 4/ZS 13.9019,6
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 11/ZS 9.8818,9
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
7. 7/ZS 6.5512,3
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
9. 9/ZS 49.3745,7
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 28. 19/ZS 42.6952,3
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 34. 5/ZS 21.2543,6
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
18. 3/ZS 17.2235,7
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 33. 6/ZS 19.0339,2
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
20. 4/ZS 20.8341,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 9. 1/ZS 24.9021,9
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
VESELÝ Ondřej
5. 1/ZS 37.1029,4
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom    
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 8. 1/ZS 22.8019,5
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
VESELÝ Ondřej
5. 1/ZS 44.7034,4
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom    
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 21. 16/ZS 46.9347,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 24. 17/ZS 53.9257,1
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 2/ZS 22.5029,1
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 4/ZS 43.1061,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 22. 9/ZS 232.0326,4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
14. 7/ZS 190.2921,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 23. 10/ZS 253.8929,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
14. 5/ZS 281.7331,8
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 8. 2/ZS 18.2016,3
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
JIŘÍK Matěj
4. 2/ZS 30.2024,5
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd 8. 4/ZS 168.4029,2
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
JIŘÍK Matěj
4. 2/ZS 50.8039,9
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 33. 9/ZS 21.1045,6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 34. 8/ZS 1.140,1
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 2/ZS 254.1028,9
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
3. 1/ZS 161.4018,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 32. 7/ZS 214.7837,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 38. 6/ZS 217.8538,2
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 12. 2/ZS 346.6038,4
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 12. 2/ZS 347.6038,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
24. 3/ZM 77.1068,4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 55. 6/ZM 47.2044,0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
25. 3/ZM 72.2060,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 60. 6/ZM 44.4040,6
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 28. 4/ZM 17.9042,2
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
20. 2/ZM 15.0936,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 48. 7/ZM 150.95161,7
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 34. 14/ZM 436.36433,0
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
10. 3/ZM 253.71180,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 13. 5/ZM 95.8928,8
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
7. 2/ZM 88.0926,8
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 10. 4/ZM
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
8. 2/ZM
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 9.   54.6052,8
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 20.   51.5049,6
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 9.   51.8045,5
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 17.   47.7046,9
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 83. 38/ZM 48.4947,1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 31. 12/ZM 38.8235,2
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 5. 2/ZM 259.0044,4
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 82. 37/ZM 41.3639,6
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
NĚMEC Radek
   
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 27. 9/ZM 31.7129,1
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 48. 4/ZM 78.0391,0
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 124. 16/ZM 202.65255,9
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 61. 4/ZM 93.36107,2
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 123. 15/ZM 81.12102,5
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 25. 6/ZM 207.0033,4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
17. 4/ZM 187.3330,7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 27. 6/ZM 390.7135,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
22. 4/ZM 409.5537,4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
14. 6/ZM 65.6049,3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 29. 9/ZM 42.5842,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 15. 4/ZM 11.6130,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
PLÁŠIL Hynek
15. 6/ZM 190.06120,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 4/ZM 11.8831,3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 33. 13/ZM 72.8461,1
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   31.8053,5
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 8.   17.3038,4
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   600.0071,0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   355.2046,9
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 34. 6/ZM 91.1098,2
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
NĚMEC Radek
9. 4/ZS 104.9775,0
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 81. 26/ZM 104.43123,7
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 35. 6/ZM 79.6989,8
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
NĚMEC Radek
9. 4/ZS 89.3969,5
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 89. 27/ZM 107.89128,3
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 8. 2/ZM 485.4055,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 8. 2/ZM 268.8036,4
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 9. 2/ZM 52.8043,3
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 10. 3/ZM 33.4050,1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
3. 1/ZM 11.507,2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
5. 1/ZM 27.2039,3
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 2/ZM 524.6059,8
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4. 1/ZM 520.0059,6
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
3.   159.2013,3
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 57. 5/ZM 49.0042,8
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
28. 4/ZM 75.2062,8
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 63. 6/ZM 49.0044,5
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
27. 5/ZM 71.3062,5
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 17. 5/ZM 22.4027,4
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 6. 1/ZM 186.9035,6
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 6. 1/ZM 181.4034,7
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 7. 1/ZM 34.7050,1
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 7. 1/ZM 36.6052,8
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 25. 3/ZM 43.0041,7
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
FENCL Jáchym
   
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 9/ZM 44.7045,7
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 14. 3/ZM 448.9084,0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 27. 4/ZM 54.1050,8
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
FENCL Jáchym
   
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 47. 11/ZM 55.5054,8
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
PILAŘ Jan
17. 5/ZM 283.5146,1
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
PILAŘ Jan
18. 4/ZM 573.5954,3
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
3. 1/ZM 30.4030,3
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 7. 2/ZM 43.0056,4
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
4. 2/ZM 452.7052,3
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd    
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
4. 2/ZM 452.7052,3
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd    
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
3.   621.1069,0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 21. 22/PZM 42.7034,2
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 73. 4/PZ 70.4066,8
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 22. 22/PZM 43.5033,9
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 73. 4/PZ 67.5062,6
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 35.5022,5
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom
předžáci
4. 3/PZM 65.4043,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 3 20.07.20 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 01.07.19 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 19.06.18 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 18.06.18 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Šťastný MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5174|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 2/2 22
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
67.C1M 2/2 44
22.C2M
Šťastný Filip
2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C1M 5/5 46
16.C2M
Plášil Hynek
5/5 143
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/6 98
11.C2M
Plášil Hynek
5/5 91
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Plášil Hynek
5/5 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.C1M 2/2 2
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/8 435
40.C2X
Bundová Simona
2/2 14
314.K1M 2/2 74
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 6/6 79
20.C2M
Plášil Hynek
4/4 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/10 146
17.C2M
Plášil Hynek
5/5 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Plášil Hynek
5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 5/10 194
51.C2M
Fencl Jáchym
2/2 13
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
50.C2X
Bundová Simona
2/2 13
70.C2X
Žďárská Laura
2/2 2
414.K1M 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/20 44
26.C2M
Fencl Jáchym
2/2 11
33.C2M
Jiřík Matěj
4/4 5
101.K1M 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/15 0
 C2M
Fencl Jáchym
1/1 0
 C2M
Jiřík Matěj
3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 75
58.C2M
Plášil Hynek
2/2 13
86.C2M
Jiřík Matěj
2/2 4
103.C2M
Veselý Ondřej
1/1 1
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 5/5 23
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/14 33
38.C2M
Jiřík Matěj
2/2 6
45.C2M
Plášil Hynek
3/3 4
145.K1M 1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 5/11 18
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
431.K1M 5/8 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.C1M 2/2 3
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 2/2 50
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 5/11 30
33.C2M
Plášil Hynek
5/9 46
 C2M
Němec Radek
1/1 0
126.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
47.C2M
Makarov Lukáš
4/4 2
128.K1M 3/3 1

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C1M3222383642
C2M1620-2828

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1M2444

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017201620152014
C1M672071118176220239-
C2M22-98103127133--
C2X-4070-----
K1M-314414536431456-445
PW------60-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1M192128324685
C2M111733459047
K1M--101145126128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M818574
C2M33-55

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C1M6051475071
C2M2028333454
Fotky nenalezeny.
0|5174|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 2/2 22
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
67.C1M 2/2 44
22.C2M
Šťastný Filip
2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C1M 5/5 46
16.C2M
Plášil Hynek
5/5 143
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/6 98
11.C2M
Plášil Hynek
5/5 91
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Plášil Hynek
5/5 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.C1M 2/2 2
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/8 435
40.C2X
Bundová Simona
2/2 14
314.K1M 2/2 74
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 6/6 79
20.C2M
Plášil Hynek
4/4 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 5/10 146
17.C2M
Plášil Hynek
5/5 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Plášil Hynek
5/5 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1M 5/10 194
51.C2M
Fencl Jáchym
2/2 13
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
50.C2X
Bundová Simona
2/2 13
70.C2X
Žďárská Laura
2/2 2
414.K1M 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Jiřík Matěj
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C1M 5/20 44
26.C2M
Fencl Jáchym
2/2 11
33.C2M
Jiřík Matěj
4/4 5
101.K1M 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/15 0
 C2M
Fencl Jáchym
1/1 0
 C2M
Jiřík Matěj
3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 75
58.C2M
Plášil Hynek
2/2 13
86.C2M
Jiřík Matěj
2/2 4
103.C2M
Veselý Ondřej
1/1 1
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 5/5 23
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/14 33
38.C2M
Jiřík Matěj
2/2 6
45.C2M
Plášil Hynek
3/3 4
145.K1M 1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.C1M 5/11 18
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
431.K1M 5/8 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.C1M 2/2 3
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 2/2 50
28.C2M
Plášil Hynek
2/2 80
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 5/11 30
33.C2M
Plášil Hynek
5/9 46
 C2M
Němec Radek
1/1 0
126.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Fencl Jáchym
2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
47.C2M
Makarov Lukáš
4/4 2
128.K1M 3/3 1

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C1M3222383642
C2M1620-2828

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1M2444

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017201620152014
C1M672071118176220239-
C2M22-98103127133--
C2X-4070-----
K1M-314414536431456-445
PW------60-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016
C1M192128324685
C2M111733459047
K1M--101145126128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
C1M818574
C2M33-55

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C1M6051475071
C2M2028333454

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
15 55 29 6 75 40 220
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ37.330.0284
C1M37.330.0284
veřejné závody26.720.0986
C1M27.224.0344
C2M10.99.0920
K1M55.847.0415
C2X4.75.056
PW22.022.0221
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
C1M00,000,000,000,04
veřejné závody22,322,355,8910,586
C1M00,000,036,836,844
C2M210,015,015,0420,020
K1M00,000,000,000,015
C2X00,0116,7116,7233,36
PW00,000,000,000,01
Celkem22,222,255,6910,090
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ837847225,0
C1M837847225,0
veřejné závody1702762163420,0
C1M88886102629,5
C2M3973619410,3
K1M3071424310,0
C2X114103719,1
PW216800,0
Celkem1783140183620,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 130
12.09.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí29.20.28.48.34.61.
odstup % *)64,232,652,3161,7433,0107,2
% poražených soupeřů *)9,729,620,62,1---3,2
pořadí2017201820192020celkem
průměr47.728.020.029.036.7
medián4828202929
modus3428202920
počet závodů31116
průměrný odstup od vítěze % *)234,052,332,664,2141,8
průměrné % poražených soupeřů *)1,820,629,69,710,9
počet jízd522110
lepší 1. jízda1
33,3%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí9.10.
odstup % *)45,7180,2
% poražených soupeřů *)---10,0
pořadí20172018celkem
průměr10.09.09.5
medián1099
modus1099
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)180,245,7112,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,00,05,0
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí30.28.47.44.
odstup %23,114,4109,671,3
% poražených soupeřů27,535,78,015,7
pořadí20202021celkem
průměr45.529.037.3
medián442830
modus442828
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %90,418,854,6
průměrné % poražených soupeřů11,931,621,7
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
25,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
pořadí3.6.15.18.18.41.15.23.6.3.20.25.43.55.4.3.8.9.41.45.21.26.8.21.24.8.55.60.10.9.9.31.27.48.61.34.35.57.63.25.27.73.
odstup %5,84,05,87,010,029,912,015,93,41,711,617,30,045,24,81,419,218,748,070,917,918,019,547,157,116,344,040,60,052,845,535,229,191,0107,298,289,842,844,541,750,862,6
% poražených soupeřů86,776,282,179,372,642,082,371,180,892,369,867,142,527,080,086,774,170,411,115,464,959,046,233,330,358,815,615,752,633,342,96,321,27,83,25,75,68,24,614,33,72,7
pořadí2015201620172018201920202021celkem
průměr73.043.034.518.025.317.44.527.0
medián732734212015323
modus73259831533
počet závodů14116108242
průměrný odstup od vítěze %62,645,057,629,323,710,74,933,0
průměrné % poražených soupeřů2,77,719,148,854,475,381,543,9
počet jízd2822122016484
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
3
27,3%
4
66,7%
6
60,0%
1
12,5%
0
0,0%
16
38,1%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
3
13,6%
6
50,0%
5
25,0%
8
50,0%
1
25,0%
25
29,8%

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí3.2.1.1.9.9.11.10.5.4.4.24.25.8.9.9.28.27.
odstup %5,13,60,00,032,836,920,825,534,424,539,968,460,90,075,069,562,862,5
% poražených soupeřů33,380,0------27,338,552,457,120,040,040,011,514,322,2------------
pořadí20162017201820192021celkem
průměr27.515.06.85.02.510.5
medián2795129
modus2794129
počet závodů2554218
průměrný odstup od vítěze %62,654,729,017,44,334,6
průměrné % poražených soupeřů0,09,641,916,556,724,3
počet jízd410108335
lepší 1. jízda1
50,0%
3
60,0%
2
40,0%
1
25,0%
0
0,0%
7
38,9%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
3
8,6%

Kategorie C2X

Šťastný Matějsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
pořadí3.5.2.5.6.7.
odstup %4,55,72,928,8109,288,9
% poražených soupeřů81,860,087,555,6------
pořadí20192020celkem
průměr5.04.04.7
medián535
modus235
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %57,45,140,0
průměrné % poražených soupeřů35,870,947,5
počet jízd7411
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
9,1%

Kategorie K1M

Šťastný Matějsl 134
26.09.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
pořadí79.20.22.20.17.83.82.124.123.81.89.42.47.4.4.
odstup %21,325,127,049,646,947,139,6255,9102,5123,7128,345,754,822,543,5
% poražených soupeřů51,350,050,017,430,47,910,0---3,914,07,432,827,025,025,0
pořadí20142016201720192020celkem
průměr4.044.577.421.079.055.8
medián44282207947
modus4421720794
počet závodů2282115
průměrný odstup od vítěze %33,050,299,226,021,368,9
průměrné % poražených soupeřů25,029,911,450,051,323,5
počet jízd44164230
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
25,0%
2
100,0%
1
100,0%
6
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
3
10,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šťastný Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí8.9.21.24.29.33.
odstup %19,218,747,157,142,061,1
% poražených soupeřů74,170,433,330,324,313,5
pořadí201720182019celkem
průměr31.022.58.520.7
medián2921821
modus292188
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %51,652,118,940,9
průměrné % poražených soupeřů18,931,872,341,0
počet jízd44412
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
1
50,0%
4
66,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie C2M

Šťastný Matějsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí1.1.14.15.
odstup %0,00,049,3120,5
% poražených soupeřů------7,1---
pořadí20172019celkem
průměr14.51.07.8
medián1411
modus1411
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %84,90,042,5
průměrné % poražených soupeřů3,60,01,8
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.28.18.22.27.24.26.33.32.25.27.
odstup %13,812,117,913,416,925,025,945,637,833,435,0
% poražených soupeřů44,947,119,048,836,617,919,48,68,817,218,8
pořadí20172018201920202021celkem
průměr26.032.525.022.328.026.4
medián253224222827
modus253224182827
počet závodů2223211
průměrný odstup od vítěze %34,241,725,516,013,025,2
průměrné % poražených soupeřů18,08,718,734,846,026,1

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí11.16.11.16.17.17.22.
odstup %12,311,320,018,235,830,737,4
% poražených soupeřů58,337,547,421,120,023,88,7
pořadí201720202021celkem
průměr19.516.512.715.7
medián17161116
modus17161111
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %34,127,014,623,7
průměrné % poražených soupeřů16,320,647,731,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 92
27.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí28.18.19.22.23.33.32.
odstup %13,817,913,826,429,545,637,8
% poražených soupeřů44,919,051,430,026,78,68,8
pořadí201820202021celkem
průměr27.518.528.025.0
medián23182823
modus22182818
počet závodů4217
průměrný odstup od vítěze %34,815,813,826,4
průměrné % poražených soupeřů18,535,244,927,1

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí11.11.14.14.17.18.
odstup %12,320,021,531,846,154,3
% poražených soupeřů58,347,435,031,6------
pořadí201620182021celkem
průměr17.514.011.014.2
medián17141114
modus17141111
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %50,226,616,231,0
průměrné % poražených soupeřů0,033,352,928,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 72
03.06.21
sj 144
10.09.20
sj 125
30.08.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 76
25.06.16
pořadí28.28.7.2.18.7.19.16.22.27.3.19.4.5.6.24.26.8.4.4.8.9.22.23.8.33.7.32.12.12.13.5.25.27.5.7.8.8.9.6.6.14.
odstup %13,812,133,29,617,97,313,812,913,416,915,319,517,622,121,625,025,935,79,710,230,529,126,429,529,245,628,937,838,438,428,844,433,435,053,571,055,136,459,834,735,684,0
% poražených soupeřů44,947,170,092,319,057,151,459,548,836,660,040,072,775,066,717,919,441,7---------38,530,026,712,58,650,08,8------33,3---17,218,866,725,0------33,3---------
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr8.711.917.610.115.921.013.7
medián6812618289
modus651242288
počet závodů399117342
průměrný odstup od vítěze %51,446,433,721,213,119,730,0
průměrné % poražených soupeřů0,021,619,535,852,154,030,7

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 39
03.05.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 42
04.05.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
pořadí11.16.11.12.16.17.10.2.2.14.14.3.7.17.22.4.3.3.4.4.3.
odstup %12,311,320,013,818,235,816,14,74,521,531,818,226,830,737,459,613,330,352,352,369,0
% poražených soupeřů58,337,547,450,021,120,043,890,085,735,031,666,714,323,88,740,060,060,025,025,0---
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr3.510.610.34.715.012.79.3
medián37142161110
modus3314212113
počet závodů45333321
průměrný odstup od vítěze %51,033,623,88,422,614,627,6
průměrné % poražených soupeřů27,529,444,473,230,447,740,2

Kategorie K1M

Šťastný Matějsj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sl 62
02.06.16
pořadí5.10.10.8.7.7.
odstup %16,819,061,238,446,956,4
% poražených soupeřů71,455,047,150,050,040,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr7.07.510.07.57.8
medián771057
modus771057
počet závodů12126
průměrný odstup od vítěze %56,442,661,217,939,8
průměrné % poražených soupeřů40,050,047,163,252,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.28.18.19.16.22.27.19.24.26.14.17.20.22.33.32.25.27.
odstup %13,812,117,913,812,913,416,919,525,025,923,332,529,030,345,637,833,435,0
% poražených soupeřů44,947,119,051,459,548,836,640,017,919,4------------8,68,817,218,8
pořadí20172018201920202021celkem
průměr26.032.520.320.428.023.2
medián253220192822
modus253214162819
počet závodů2275218
průměrný odstup od vítěze %34,241,726,515,013,024,3
průměrné % poražených soupeřů18,08,711,043,146,024,3

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí11.16.11.12.16.17.10.17.22.
odstup %12,311,320,013,818,235,816,130,737,4
% poražených soupeřů58,337,547,450,021,120,043,823,88,7
pořadí2017201920202021celkem
průměr19.510.015.012.714.7
medián1710161116
modus1710121111
počet závodů21339
průměrný odstup od vítěze %34,116,122,614,621,7
průměrné % poražených soupeřů16,343,830,447,734,5

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí32.20.23.28.27.51.51.29.32.34.33.34.
odstup %14,77,914,719,07.700,98.294,58.264,729,734,743,639,20,1
% poražených soupeřů36,761,218,548,110,33,85,79,73,115,422,015,4
pořadí2018201920202021celkem
průměr33.738.025.526.032.8
medián3432232032
modus3451232032
počet závodů352212
průměrný odstup od vítěze %27,64.864,916,911,32.038,6
průměrné % poražených soupeřů17,66,533,349,020,8

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí16.17.20.18.20.
odstup %9,810,920,535,741,7
% poražených soupeřů42,338,524,010,59,5
pořadí201820202021celkem
průměr19.020.016.518.2
medián18201618
modus18201620
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %38,720,510,423,7
průměrné % poražených soupeřů10,024,040,425,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
pořadí11.23.14.3.29.15.11.33.34.28.17.
odstup %10,014,718,64,829,726,418,939,20,142,227,4
% poražených soupeřů56,518,548,091,79,748,158,322,015,412,933,3
pořadí20162017201820192020celkem
průměr17.028.023.315.317.019.8
medián172815141117
modus17281131111
počet závodů1143211
průměrný odstup od vítěze %27,442,221,117,712,421,1
průměrné % poražených soupeřů33,312,936,049,837,537,7

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí8.10.2.13.7.20.20.
odstup %9,714,70,819,612,341,736,5
% poražených soupeřů30,018,288,929,453,89,55,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr20.013.36.08.011.4
medián20132810
modus2072820
počet závodů13217
průměrný odstup od vítěze %36,524,57,89,719,3
průměrné % poražených soupeřů5,030,953,630,033,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 87
09.07.16
pořadí32.20.23.32.28.27.51.4.51.29.32.34.33.34.10.9.7.
odstup %14,77,914,718,719,07.700,98.294,52,48.264,729,734,743,639,20,150,143,350,1
% poražených soupeřů36,761,218,540,448,110,33,886,45,79,73,115,422,015,4---11,1---
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr7.09.533.732.327.726.026.8
medián793429282029
modus793451232032
počet závodů12363217
průměrný odstup od vítěze %50,146,727,64.054,517,511,31.448,7
průměrné % poražených soupeřů0,05,617,619,835,749,022,8

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí16.17.16.20.8.18.20.5.3.
odstup %9,810,913,820,56.377,135,741,739,37,2
% poražených soupeřů42,338,540,024,022,210,59,5------
pořadí20172018201920202021celkem
průměr4.019.08.018.016.513.7
medián3188161616
modus3188161616
počet závodů221229
průměrný odstup od vítěze %23,338,76.377,117,210,4728,4
průměrné % poražených soupeřů0,010,022,232,040,420,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šťastný Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí32.20.23.32.28.27.51.4.51.29.32.34.33.34.15.
odstup %14,77,914,718,719,07.700,98.294,52,48.264,729,734,743,639,20,130,5
% poražených soupeřů36,761,218,540,448,110,33,886,45,79,73,115,422,015,439,1
pořadí20172018201920202021celkem
průměr15.033.732.327.726.029.7
medián153429282032
modus153451232032
počet závodů1363215
průměrný odstup od vítěze %30,527,64.054,517,511,31.634,3
průměrné % poražených soupeřů39,117,619,835,749,027,7

Kategorie C2M

Šťastný Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí16.17.16.20.8.18.20.11.
odstup %9,810,913,820,56.377,135,741,731,3
% poražených soupeřů42,338,540,024,022,210,59,516,7
pořadí20172018201920202021celkem
průměr11.019.08.018.016.515.8
medián11188161616
modus11188161616
počet závodů121228
průměrný odstup od vítěze %31,338,76.377,117,210,4817,6
průměrné % poražených soupeřů16,710,022,232,040,425,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále