Tomeček Adam, 2008

SK Veselí nad Moravouregistrační číslo: 133015
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 3. 1/ZS 66.309,7OM
48
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 5. 1/ZS 47.9916,2OM
36
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 16. 4/ZS 21.1022,2OM
27
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 5. 1/ZS 8.109,5OM
174
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 15. 4/ZS 17.6018,6OM
28
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 8. 2/ZS 8.209,7OM
171
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom     -
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/20
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 67. 3/ZS 10.4923,7ČP/OČ/OM
0/0/26
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
UHLÍK Jan
1. 1/ZS OČ/OM
12/4
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/20
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 33. 1/ZS 6.4114,7ČP/OČ/OM
12/0/68
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
UHLÍK Jan
2. 2/ZS 4.631,6OČ/OM
8/4
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 1. 1/ZS -
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M sjezd
UHLÍK Jan
1. 1/ZS -
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 8. 8/ZS 7.888,9-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M slalom
UHLÍK Jan
3. 3/ZS 27.4822,5-
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 57.   3549.036.964,3ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/41
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 11. 11/ZS 15.9518,2OČ/OM
0/12
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2M slalom
UHLÍK Jan
3. 3/ZS 5.614,8OČ/OM
5/5
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/42
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 13. 13/ZS 18.0318,8OČ/OM
0/16
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C2M slalom
UHLÍK Jan
3. 3/ZS 14.1411,2OČ/OM
5/5
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 5. 5/ZS 3.266,8-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 1. 1/ZS -
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 7. 7/ZS 8.137,4-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 2. 2/ZS 0.971,0-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd     OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 14. 1/ZS 55.7611,7OČ/OM
0/44
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
UHLÍK Jan
8. 2/ZS 71.6213,1OČ/OM
13/5
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd     OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 19. 1/ZS 72.0215,3OČ/OM
0/40
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
UHLÍK Jan
11. 2/ZS 85.5415,5OČ/OM
10/1
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 13. 5/ZS 20.7020,9OM
7
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 7. 2/ZS 12.0014,4OM
50
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 3. 1/ZS 17.6017,8OM
20
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 6. 2/ZS 6.206,7OM
57
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 27. 1/ZS 9.4011,1NKZ
14
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 108. 17/ZS 68.7480,3NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 61. 3/ZS 19.0324,2NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 42. 2/ZS 20.7021,2NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 32. 1/ZS 10.0915,2ČP/OČ/OM
6/0/57
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 31. 1/ZS 7.0016,0ČP/OČ/OM
6/0/46
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 1. 1/ZS OM
118
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 2. 2/ZS 4.354,6OM/OČ
39/0
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 1. 1/ZS OM/OČ
40/0
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom    
0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 5. 2/ZS 3.804,5OM
83
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 1. 1/ZS OM
34
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 1. 1/ZS OM
99
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 18. 1/ZS 11.2615,0
248
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 43. 1/ZS 34.6444,9
102
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 9. 1/ZS 97.2014,7OM
44
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 11. 1/ZS 104.3015,9OM
49
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 14. 1/ZS 102.2015,4OM
46
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 15. 1/ZS 97.4014,6OM
42
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1M sjezd 9. 1/ZS 131.2019,8OM
28
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1M sjezd 12. 1/ZS 68.9023,0OM
16
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 17. 6/ZS 18.8019,5OM
11
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 10. 2/ZS 9.7011,3OM
145
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 18. 6/ZS 22.6022,8OM
11
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 20. 4/ZS 15.2017,5OM
112
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 62. 7/ZS 27.8630,7NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 58. 6/ZS 23.4724,3NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 13. 6/DM 4.5412,1-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 49. 7/ZS 31.7137,4-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/ZS 0.801,7OČ/OM
0/18
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 71. 5/ZS 10.1323,1ČP/OČ/OM
0/0/9
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
UHLÍK Jan
2. 2/ZS 0.130,2OČ/OM
3/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/ZS 3.431,3OČ/OM
0/18
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 58. 3/ZS 9.6422,5ČP/OČ/OM
0/0/34
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
UHLÍK Jan
2. 2/ZS 3.971,3OČ/OM
3/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 2. 2/ZS 0.471,1-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
UHLÍK Jan
3. 3/ZS 1.443,2-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
UHLÍK Jan
3. 3/ZS 12.5811,1-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 9. 9/ZS 5.506,9-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
UHLÍK Jan
2. 2/ZS 14.8412,7OČ/OM
4/4
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 4. 4/ZS 8.6311,0OČ/OM
0/53
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 9. 9/ZS 13.9714,7OČ/OM
0/40
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
UHLÍK Jan
3. 3/ZS 3.082,3OČ/OM
4/5
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 4. 4/ZS 6.997,5OČ/OM
0/49
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
UHLÍK Jan
3. 3/ZS 14.9711,3OČ/OM
4/5
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 39. 2/ZS 115.3619,9ČP/OČ/OM
0/0/21
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
UHLÍK Jan
23. 4/ZS 129.7919,3ČP/OČ/OM
13/1/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 45. 3/ZS 114.1720,2ČP/OČ/OM
0/0/21
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
UHLÍK Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 64. 7/ZS 19.9320,5NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 72. 8/ZS 24.5926,4NKZ
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 48. 2/ZS 9.4220,9ČP/OČ/OM
0/0/14
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 47. 2/ZS 10.8625,1ČP/OČ/OM
0/0/20
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 36. 2/ZS 217.9218,7ČP/OČ/OM
0/0/22
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 37. 2/ZS 207.7017,6ČP/OČ/OM
0/0/22
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 31. 7/ZM 73.9071,3OM
1
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 27. 2/ZM 19.2020,5OM
93
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 13. 1/ZM 25.4024,4OM
16
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 30. 2/ZM 21.4023,5OM
89
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 15. 2/ZM 22.7028,3OM
12
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
RETEK Toman
4. 1/ZS 9.308,9OM
4
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 13. 1/ZM 13.9019,3OM
91
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
RETEK Toman
4. 1/ZS 9.509,1OM
4
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 12. 1/ZM 13.2014,9OM
13
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 6. 1/ZM 8.3011,3OM
118
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 43. 1/ZM 15.3625,2-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 64. 1/ZM 42.9244,1-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 23.   3555.848.054,0-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 11. 2/ZM 5.5914,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 12. 2/ZM 14.2514,8-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 11. 1/ZM 18.5020,3OM
10
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 31. 4/ZM 21.1027,4OM
34
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 12. 3/ZM 17.9017,0OM
8
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 12. 1/ZM 16.3019,3OM
95
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 9. 1/ZM 8.5715,6OČ/OM
0/5
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 6. 1/ZM 5.5612,0OČ/OM
0/14
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 86. 2/ZM 16.5437,0ČP/OČ/OM
0/0/10
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 10. 1/ZM 52.3516,6OČ/OM
0/5
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 4. 1/ZM 27.8910,8OČ/OM
0/14
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 79. 1/ZM 44.1197,9ČP/OČ/OM
0/0/11
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 105. 1/ZM 36.5741,0NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 111. 1/ZM 49.7254,5NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 120. 2/ZM 146.35194,5NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 119. 2/ZM 183.29240,4NKZ
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 6. 1/ZM 2.983,1OČ/OM
0/42
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 6. 1/ZM 3.293,8OČ/OM
0/42
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 6. 1/ZM 4.234,0OM/OČ
46/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 30. 1/ZM 180.0523,6OČ/OM
0/4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 34. 1/ZM 127.6419,3OČ/OM
0/31
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 33. 1/ZM 115.8017,5OČ/OM
0/42
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 58. 1/ZM 11.3125,6ČP/OČ/OM
0/0/11
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 52. 1/ZM 10.3523,7ČP/OČ/OM
0/0/13
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 33. 4/ZM 42.5039,9OM
8
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 17. 1/ZM 14.9015,3OM
133
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 37. 6/ZM 55.0045,8OM
5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 95. 20/ZM 79.3078,0OM
6
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 94. 8/ZM 125.43145,5-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 15. 3/ZM 8.2119,5-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 19. 3/ZM 18.9623,7-
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 12. 3/ZM 29.5035,3OM
5
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 12. 1/ZM 15.3019,5OM
47
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 11. 2/ZM 18.0019,0OM
7
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 13. 2/ZM 14.1017,4OM
46
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1M slalom 10. 1/ZM 30.2031,4OM
5
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 10. 1/ZM 12.9014,1OM
34
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 10. 1/ZM 30.3029,9OM
4
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 14. 1/ZM 21.0024,3OM
32
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 14. 1/ZM 17.6019,4OM
48
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 17. 3/ZM 22.0025,6OM
36
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 38. 2/ZM 194.3128,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 44. 2/ZM 233.5735,0OČ/OM
0/14
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 21. 4/ZM 20.1822,1OČ/OM
0/30
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 42. 9/ZM 29.6031,6OČ/OM
0/24
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 11. 3/ZM 36.8032,1OM
4
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 8. 1/ZM 11.8013,5OM
77
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 14. 4/ZM 41.9036,7OM
3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 13. 1/ZM 15.3016,8OM
59
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 16. 3/ZM 24.8020,7OM
6
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 16. 2/ZM 13.9014,3OM
39
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 19. 5/ZM 37.5031,8OM
3
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 22. 3/ZM 26.0028,5OM
32
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 16. 2/ZM 23.3024,9OM
35
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 13. 3/ZM 44.4041,8OM
2
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 16. 2/ZM 22.6022,8OM
36
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 14. 3/ZM 54.8047,6OM
1
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 35. 7/ZM 34.8432,6OČ/OM
0/18
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 23. 6/ZM 25.1522,5OČ/OM
0/20
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 1/ZM 258.0029,9OM
19
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 33. 1/ZM 237.6031,6OM
13
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 28. 1/ZM 221.3024,9OM
30
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 34. 1/ZM 238.7031,6OM
20
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 14.   261.1039,7OM
6
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 15. 1/ZM 210.3039,6OM
5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž PWK slalom 1. 1/PZM OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 1. 1/PZM OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě PW slalom 1. 1/PZM OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 1. 1/PZM OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu PW slalom 1. 1/PZM OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 1. 1/PZM OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 2. 1/PZM 0.600,5OM
0
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 PW slalom 1. 1/PZM OM
0
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL PW slalom 2. 2/PZM 0.100,1OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem PW slalom 1. 1/PZM OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem PW slalom 1. 1/PZM OM
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 5. 3/PZM 5.514,4OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 5. 4/PZM 10.136,9OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 5. 3/PZM 26.6018,8OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 4. 3/PZM 20.8016,3OM
0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 3. 3/PZM 11.788,0OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 14. 8/PZM 115.9091,1OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 2. 1/PZM 3.402,3OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 7. 5/PZM 14.108,8OM
0
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 2. 1/PZM 11.107,9OM
0
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 2. 1/PZM 11.907,7OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 13. 9/PZM 38.4031,0OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 10. 8/PZM 35.2025,9OM
0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 9. 7/PZM 35.7027,4OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 15. 10/PZM 118.5073,5OM
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 16. 10/M 391.15192,9OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory PWK slalom 11. 7/M 168.31123,2OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 05.07.22 aktualizace z registru ČSK
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 04.11.21 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 23.09.20 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.08.20 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 12.08.20 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.05.19 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.04.19 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.03.19 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.05.16 updated from RVP
Tomeček AdamSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.05.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5567|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.K1M 4/4 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
49.C2M
Uhlík Jan
2/2 10
187.K1M 5/7 350
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/6 103
7.C2M
Uhlík Jan
2/2 10
1.K1M 5/11 645
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1M 5/6 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
23.C2M
Uhlík Jan
4/4 43
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
11.C2M
Uhlík Jan
4/4 14
15.K1M 5/19 268

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Uhlík Jan
3/3 12
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 2/2 22
2.C2M
Uhlík Jan
3/3 14
7.K1M 5/5 399
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C2M
Uhlík Jan
2/2 13
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Uhlík Jan
4/4 7
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Uhlík Jan
4/4 0
22.K1M 5/10 120

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/6 59
11.C2M
Retek Toman
2/2 8
16.K1M 5/9 486
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 3/3 14
28.K1M 5/8 114

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 5/12 31
27.K1M 5/18 364
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.K1M 5/7 96

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 4/4 0
 PWK 5/8 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/12 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1P 2/2 0
 PW 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
K1M437860
C2M-42-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
K1M407862

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M277---
C2M4938--
K1M187465423480

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M121-83-
C2M2330--
K1M206158140158

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C1M13192040---
C2M7211----
K1M171627---
PW----231131
PWK----13--
K1P------11

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M86-21-
C2M1140--
K1M15222842
Fotky nenalezeny.
0|5567|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.K1M 4/4 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
49.C2M
Uhlík Jan
2/2 10
187.K1M 5/7 350
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/6 103
7.C2M
Uhlík Jan
2/2 10
1.K1M 5/11 645
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1M 5/6 24
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
23.C2M
Uhlík Jan
4/4 43
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
11.C2M
Uhlík Jan
4/4 14
15.K1M 5/19 268

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Uhlík Jan
3/3 12
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 2/2 22
2.C2M
Uhlík Jan
3/3 14
7.K1M 5/5 399
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C2M
Uhlík Jan
2/2 13
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Uhlík Jan
4/4 7
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Uhlík Jan
4/4 0
22.K1M 5/10 120

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/6 59
11.C2M
Retek Toman
2/2 8
16.K1M 5/9 486
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 3/3 14
28.K1M 5/8 114

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.C1M 5/12 31
27.K1M 5/18 364
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.K1M 5/7 96

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 4/4 0
 PWK 5/8 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/12 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1P 2/2 0
 PW 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
K1M437860
C2M-42-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
K1M407862

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M277---
C2M4938--
K1M187465423480

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1M121-83-
C2M2330--
K1M206158140158

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C1M13192040---
C2M7211----
K1M171627---
PW----231131
PWK----13--
K1P------11

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1M86-21-
C2M1140--
K1M15222842

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
65 27 9 51 5 9 166
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ79.164.02712
K1M79.164.02712
veřejné závody11.210.01112
K1M15.612.0644
C1M15.113.01127
PW4.52.0124
PWK3.51.0110
PWK0.00.008
C2M3.13.037
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,012
K1M00,000,000,000,012
veřejné závody2017,976,365,43329,5112
K1M49,112,300,0511,444
C1M00,000,013,713,727
PW833,3520,814,21458,324
PWK880,000,000,0880,010
PWK8100,000,000,08100,08
C2M00,0114,3457,1571,47
Celkem2016,175,664,83326,6124
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ239144028,7
K1M239144028,7
veřejné závody2203682173917,7
K1M881014122225,0
C1M51476935,9
PW4865814714,6
PWK20144672735,0
PWK16262743,8
C2M1388700,0
Celkem2434596194116,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Tomeček Adamsl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
pořadí3.3.
odstup % *)22,511,1
% poražených soupeřů *)33,366,7
pořadí20212022celkem
průměr3.03.03.0
medián333
modus333
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)11,122,516,8
průměrné % poražených soupeřů *)66,733,350,0
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Tomeček Adamsl 111
27.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
pořadí8.49.9.64.12.94.19.
odstup % *)8,937,46,944,114,8145,523,7
% poražených soupeřů *)91,333,390,230,883,61,178,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr56.538.029.08.036.4
medián19129819
modus1912988
počet závodů22217
průměrný odstup od vítěze % *)84,629,422,18,940,2
průměrné % poražených soupeřů *)39,657,261,891,358,3
počet jízd444214
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
100,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Tomeček Adamsl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí27.108.61.42.62.58.64.72.105.111.120.119.
odstup %11,180,324,221,230,724,320,526,441,054,5194,5240,4
% poražených soupeřů76,62,743,962,733,037,434,426,018,115,40,80,8
pořadí202020212022celkem
průměr113.864.059.579.1
medián111624264
modus105582727
počet závodů44412
průměrný odstup od vítěze %132,625,534,264,1
průměrné % poražených soupeřů8,832,746,529,3
počet jízd78823
lepší 1. jízda1
25,0%
4
100,0%
1
25,0%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
1
12,5%
2
8,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Tomeček Adamsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí2.3.3.
odstup %12,72,311,3
% poražených soupeřů87,580,080,0
pořadí2021celkem
průměr2.72.7
medián33
modus33
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %8,78,7
průměrné % poražených soupeřů82,582,5
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Tomeček Adamsl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí18.43.4.9.4.6.6.6.21.42.35.23.
odstup %15,044,911,014,77,53,13,84,022,131,632,622,5
% poražených soupeřů80,548,196,992,797,296,096,196,480,662,061,475,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr30.36.05.730.518.1
medián2364189
modus2164186
počet závodů433212
průměrný odstup od vítěze %27,23,711,129,917,7
průměrné % poražených soupeřů69,896,295,664,381,9
počet jízd866424
lepší 1. jízda3
75,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
2
33,3%
1
25,0%
4
16,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Tomeček Adamsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
pořadí16.15.11.13.7.13.3.17.18.31.13.15.12.11.12.33.37.12.11.10.10.11.14.16.19.13.14.
odstup %22,218,618,218,87,420,917,819,522,871,324,428,314,920,317,039,945,835,319,031,429,932,136,720,731,841,847,6
% poražených soupeřů66,769,681,578,686,036,889,550,048,53,258,650,057,754,550,022,014,338,950,043,840,033,318,834,825,029,423,5
pořadí2019202020212022celkem
průměr16.715.717.511.115.1
medián1312171313
modus1012171311
počet závodů1262727
průměrný odstup od vítěze %34,329,421,217,727,9
průměrné % poražených soupeřů31,245,749,372,746,5
počet jízd221231451
lepší 1. jízda8
66,7%
0
0,0%
1
50,0%
3
42,9%
12
44,4%
čistých jízd1
4,5%
0
0,0%
0
0,0%
2
14,3%
3
5,9%

Kategorie C2M

Tomeček Adamsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
pořadí3.3.2.3.3.4.4.
odstup %4,811,212,72,311,38,99,1
% poražených soupeřů50,050,087,580,080,057,157,1
pořadí202020212022celkem
průměr4.02.73.03.1
medián4333
modus4333
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %9,08,78,08,6
průměrné % poražených soupeřů57,182,550,066,0
počet jízd46313
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Tomeček Adamsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí5.8.1.1.2.7.6.1.5.1.10.20.4.9.4.27.30.13.6.31.12.6.6.17.95.12.13.10.14.14.17.21.42.8.13.16.22.16.16.35.23.
odstup %9,59,70,00,01,014,46,70,04,50,011,317,511,014,77,520,523,519,311,327,419,33,13,815,378,019,517,414,124,319,425,622,131,613,516,814,328,524,922,832,622,5
% poražených soupeřů96,293,4100,0100,097,787,589,4100,092,5100,088,876,896,992,797,271,767,081,392,155,283,896,096,183,28,778,476,080,071,175,570,480,662,089,782,974,663,273,273,761,475,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr22.416.49.43.715.1
medián16129212
modus166411
počet závodů18851041
průměrný odstup od vítěze %24,616,012,44,616,6
průměrné % poražených soupeřů71,180,490,595,781,3
počet jízd3616102082
lepší 1. jízda5
27,8%
3
37,5%
2
40,0%
3
30,0%
13
31,7%
čistých jízd6
16,7%
3
18,8%
3
30,0%
9
45,0%
21
25,6%

Kategorie PW

Tomeček Adamsl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
pořadí1.1.1.1.1.2.1.2.1.1.5.5.5.4.3.14.2.7.2.2.13.10.9.15.
odstup %0,00,00,00,00,00,50,00,10,00,04,46,918,816,38,091,12,38,87,97,731,025,927,473,5
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,096,8100,094,1100,0100,086,786,285,288,992,350,097,080,694,194,440,055,055,622,2
pořadí201620172018celkem
průměr7.53.71.04.5
medián7212
modus2111
počet závodů812424
průměrný odstup od vítěze %23,112,20,013,8
průměrné % poražených soupeřů67,490,0100,084,1
počet jízd1624848
lepší 1. jízda0
0,0%
3
25,0%
1
25,0%
4
16,7%
čistých jízd2
12,5%
3
12,5%
2
25,0%
7
14,6%

Kategorie PWK

Tomeček Adamsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.16.11.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,0192,9123,2
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,016,747,4
pořadí20162018celkem
průměr13.51.03.5
medián1111
modus1111
počet závodů2810
průměrný odstup od vítěze %158,10,031,6
průměrné % poražených soupeřů32,1100,086,4
počet jízd41620
lepší 1. jízda0
0,0%
2
25,0%
2
20,0%
čistých jízd0
0,0%
7
43,8%
7
35,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Tomeček Adamsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
pořadí8.11.23.
odstup %13,115,519,3
% poražených soupeřů68,256,58,3
pořadí20212022celkem
průměr23.09.514.0
medián23811
modus2388
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %19,314,315,9
průměrné % poražených soupeřů8,362,444,3

Kategorie K1M

Tomeček Adamsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí14.19.39.45.37.4.58.52.
odstup %11,715,319,920,217,610,825,623,7
% poražených soupeřů86,081,364,558,957,192,320,827,1
pořadí202020212022celkem
průměr38.040.316.533.5
medián52391437
modus437144
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %20,019,213,518,1
průměrné % poražených soupeřů46,760,283,761,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Tomeček Adamsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
pořadí8.11.3.23.
odstup %13,115,53,219,3
% poražených soupeřů68,256,580,08,3
pořadí20212022celkem
průměr13.09.511.3
medián388
modus383
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %11,214,312,8
průměrné % poražených soupeřů44,262,453,3

Kategorie K1M

Tomeček Adamsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí14.19.2.39.37.34.
odstup %11,715,31,119,917,619,3
% poražených soupeřů86,081,398,364,557,166,3
pořadí202020212022celkem
průměr34.026.016.524.2
medián34371419
modus342142
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %19,312,913,514,2
průměrné % poražených soupeřů66,373,383,775,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Tomeček Adamsj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
pořadí10.30.
odstup %16,623,6
% poražených soupeřů47,121,6
pořadí2020celkem
průměr20.020.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,120,1
průměrné % poražených soupeřů34,434,4

Kategorie C2M

Tomeček Adamsj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
pořadí2.2.23.
odstup %1,61,319,3
% poražených soupeřů85,775,08,3
pořadí20212022celkem
průměr12.52.09.0
medián222
modus222
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %10,31,67,4
průměrné % poražených soupeřů41,785,756,3

Kategorie K1M

Tomeček Adamsj 116
03.09.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.2.39.45.37.4.34.33.58.52.44.
odstup %0,01,319,920,217,610,819,317,525,623,735,0
% poražených soupeřů100,098,064,558,957,192,366,369,220,827,152,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr44.036.230.81.031.7
medián443437137
modus444211
počet závodů154111
průměrný odstup od vítěze %35,019,414,70,017,3
průměrné % poražených soupeřů52,255,169,6100,064,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Tomeček Adamsj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
pořadí10.30.
odstup %16,623,6
% poražených soupeřů47,121,6
pořadí2020celkem
průměr20.020.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,120,1
průměrné % poražených soupeřů34,434,4

Kategorie C2M

Tomeček Adamsj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
pořadí2.8.11.2.23.
odstup %1,613,115,51,319,3
% poražených soupeřů85,768,256,575,08,3
pořadí20212022celkem
průměr12.57.09.2
medián288
modus222
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %10,310,110,1
průměrné % poražených soupeřů41,770,158,7

Kategorie K1M

Tomeček Adamsj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí5.3.1.14.19.9.11.15.14.12.9.2.39.45.37.4.34.33.58.52.44.33.30.34.28.15.14.
odstup %16,29,70,011,715,314,715,914,615,423,019,81,319,920,217,610,819,317,525,623,735,031,629,931,624,939,639,7
% poražených soupeřů85,792,9100,086,081,378,475,068,971,166,775,098,064,558,957,192,366,369,220,827,152,236,045,343,154,241,745,8
pořadí2019202020212022celkem
průměr28.336.230.810.222.7
medián3034371115
modus1442914
počet závodů7541127
průměrný odstup od vítěze %33,219,414,714,220,2
průměrné % poražených soupeřů45,555,169,680,164,9

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Tomeček Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí67.33.57.32.31.71.58.48.47.79.
odstup %23,714,76.964,315,216,023,122,520,925,197,9
% poražených soupeřů40,571,26,764,465,530,043,031,933,322,8
pořadí202020212022celkem
průměr79.056.044.052.3
medián79483348
modus79473131
počet závodů14510
průměrný odstup od vítěze %97,922,91.406,8722,3
průměrné % poražených soupeřů22,834,649,740,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Tomeček Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí67.33.1.32.31.13.43.11.15.
odstup %23,714,70,015,216,012,125,214,419,5
% poražených soupeřů40,571,2100,064,465,577,828,879,680,8
pořadí2019202020212022celkem
průměr15.027.013.032.827.3
medián1511133231
modus15111311
počet závodů12159
průměrný odstup od vítěze %19,519,812,113,915,6
průměrné % poražených soupeřů80,854,277,868,367,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Tomeček Adamsp 118
04.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí1.2.
odstup %0,00,2
% poražených soupeřů100,080,0
pořadí20212022celkem
průměr2.01.01.5
medián211
modus211
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,20,00,1
průměrné % poražených soupeřů80,0100,090,0

Kategorie K1M

Tomeček Adamsp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
pořadí1.67.33.57.71.2.58.48.47.86.6.79.
odstup %0,023,714,76.964,323,11,722,520,925,137,012,097,9
% poražených soupeřů100,040,571,26,730,098,043,031,933,315,887,822,8
pořadí202020212022celkem
průměr57.045.239.546.3
medián79483348
modus6211
počet závodů35412
průměrný odstup od vítěze %49,018,71.750,7603,6
průměrné % poražených soupeřů42,147,254,648,4

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Tomeček Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí67.33.
odstup %23,714,7
% poražených soupeřů40,571,2
pořadí2022celkem
průměr50.050.0
medián3333
modus3333
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,219,2
průměrné % poražených soupeřů55,955,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Tomeček Adamsp 85
29.06.22
sj 110
09.08.20
pořadí5.9.
odstup %6,815,6
% poražených soupeřů90,755,6
pořadí20202022celkem
průměr9.05.07.0
medián955
modus955
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %15,66,811,2
průměrné % poražených soupeřů55,690,773,2

Kategorie C2M

Tomeček Adamsp 118
04.09.22
sj 129
05.09.21
pořadí1.2.
odstup %0,00,2
% poražených soupeřů100,080,0
pořadí20212022celkem
průměr2.01.01.5
medián211
modus211
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,20,00,1
průměrné % poražených soupeřů80,0100,090,0

Kategorie K1M

Tomeček Adamsp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 85
29.06.22
sp 33
16.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
pořadí1.67.33.57.1.1.71.2.58.48.47.86.6.79.
odstup %0,023,714,76.964,30,00,023,11,722,520,925,137,012,097,9
% poražených soupeřů100,040,571,26,7100,0100,030,098,043,031,933,315,887,822,8
pořadí202020212022celkem
průměr57.045.226.739.8
medián7948147
modus6211
počet závodů35614
průměrný odstup od vítěze %49,018,71.167,1517,4
průměrné % poražených soupeřů42,147,269,755,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále