1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě

13.04.2019   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc111.43 4 107.89 4 111.89 0/34
2.2/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.114.54 2 119.25 2 116.544.65/4,292/0
3.3/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.116.83 0 117.47 0 116.834.94/4,488/0
4.4/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha115.24 8 118.83 2 120.838.94/8,084/0
5.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc130.04 4 123.19 0 123.1911.30/10,10/30
6.6/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice125.15 2 143.18 0 127.1515.26/13,680/0
7.7/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha129.12 2 125.58 2 127.5815.69/14,076/0
8.8/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk123.65 4 123.85 8 127.6515.76/14,10/26
9.9/ZSŠOTEK Adam 2005 3+ Olomouc131.11 2 128.31 0 128.3116.42/14,70/22
10.10/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB127.88 4 126.37 2 128.3716.48/14,772/0
11.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor131.89 4 124.43 4 128.4316.54/14,868/0
12.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice128.23 2 135.25 0 130.2318.34/16,464/0
13.3/ZMVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand139.45 2 131.12 0 131.1219.23/17,260/0
14.11/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB131.36 0 131.50 2 131.3619.47/17,456/0
15.4/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc129.54 2 130.43 4 131.5419.65/17,60/21
16.12/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec128.06 4 128.06 4 132.0620.17/18,052/0
17.13/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha134.79 4 132.17 0 132.1720.28/18,148/0
18.14/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand147.58 2 132.81 0 132.8120.92/18,744/0
19.15/ZSONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha131.99 4 128.97 4 132.9721.08/18,843/0
20.16/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy129.65 4 129.20 4 133.2021.31/19,042/0
21.17/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha129.75 4 130.20 6 133.7521.86/19,541/0
22.5/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz130.51 4 139.75 2 134.5122.62/20,240/0
23.6/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí133.04 4 132.95 8 137.0425.15/22,50/20
24.18/ZSPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand137.39 0 134.24 4 137.3925.50/22,839/0
25.19/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor142.22 2 135.55 2 137.5525.66/22,938/0
26.7/ZMRETEK Toman 2007 2 Olomouc147.72 2 136.38 2 138.3826.49/23,70/19
27.20/ZSŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.154.15 0 137.51 2 139.5127.62/24,737/0
28.21/ZSPIŠTORA Michal 2005 3+ Roudnice139.16 2 143.29 0 141.1629.27/26,236/0
29.22/ZSSOBOTKA Adam 2005 3+ KK Brno148.51 4 141.62 0 141.6229.73/26,60/18
30.23/ZSBEIER Alva 2005 3+ Trutnov140.12 4 139.77 2 141.7729.88/26,735/0
30.24/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc141.77 0 142.59 2 141.7729.88/26,70/17
32.25/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK156.72 6 141.80 0 141.8029.91/26,734/0
33.8/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.142.36 0 145.26 2 142.3630.47/27,233/0
34.9/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice142.42 0 147.49 0 142.4230.53/27,332/0
35.26/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice143.47 0 142.19 2 143.4731.58/28,231/0
36.27/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand143.96 6 138.08 6 144.0832.19/28,830/0
37.10/ZMVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand142.59 6 138.18 6 144.1832.29/28,929/0
38.28/ZSKOVÁŘ Filip 2006 3 KK Opava147.37 2 144.38 0 144.3832.49/29,00/16
39.29/ZSDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno154.14 2 140.71 4 144.7132.82/29,30/15
40.30/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha145.14 4 140.11 6 146.1134.22/30,628/0
41.31/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak145.14 2 157.73 4 147.1435.25/31,527/0
42.32/ZSKUCHAŘ Antonín 2005 3+ KK Brand158.62 2 148.14 0 148.1436.25/32,426/0
43.33/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor150.37 2 146.27 2 148.2736.38/32,525/0
44.34/ZSVALÁŠEK Jan 2005 3+ KK Brand140.70 56 149.05 0 149.0537.16/33,224/0
45.35/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc149.38 0 154.63 0 149.3837.49/33,50/14
46.36/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC157.34 10 143.97 6 149.9738.08/34,023/0
47.11/ZMANTL Tomáš 2008 KK Opava157.93 6 148.69 2 150.6938.80/34,70/13
48.37/ZSBENDA Jan 2005 3+ Roudnice149.99 4 143.28 8 151.2839.39/35,222/0
49.12/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc160.14 2 151.38 0 151.3839.49/35,30/12
50.38/ZSŠTOLFA Filip 2006 3 Tzunami154.72 6 152.61 0 152.6140.72/36,40/11
51.39/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc149.80 6 148.63 4 152.6340.74/36,40/10
52.40/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha148.75 4 158.49 4 152.7540.86/36,521/0
53.13/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK148.85 4 152.55 2 152.8540.96/36,620/0
54.41/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc150.34 6 149.20 4 153.2041.31/36,90/9
55.14/ZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava154.87 2 151.68 2 153.6841.79/37,30/8
56.42/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc168.16 50 150.25 4 154.2542.36/37,90/7
57.43/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha143.83 12 150.56 12 155.8343.94/39,319/0
58.44/ZSSEDLAŘÍK Adam 2005 3+ Kralupy154.36 2 154.48 2 156.3644.47/39,718/0
59.15/ZMKLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy151.32 6 172.01 4 157.3245.43/40,617/0
60.45/ZSFOLTÍN Šimon 2006 3 KK Brand157.23 2 182.65 6 159.2347.34/42,316/0
61.46/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor156.34 4 4.00 999 160.3448.45/43,315/0
62.47/ZSBANDAS Matěj 2006 3 KK Brand160.90 6 150.29 12 162.2950.40/45,014/0
63.16/ZMSVOBODA Šimon 2008 Benátky157.31 14 160.95 2 162.9551.06/45,613/0
64.48/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec164.27 6 157.65 6 163.6551.76/46,312/0
65.17/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník172.44 2 162.68 2 164.6852.79/47,211/0
66.18/ZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha162.77 2 167.53 56 164.7752.88/47,310/0
67.49/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC1.00 999 157.86 8 165.8653.97/48,29/0
68.19/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak175.05 2 163.50 4 167.5055.61/49,78/0
69.50/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha168.38 4 168.35 2 170.3558.46/52,27/0
70.20/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky164.47 6 167.17 58 170.4758.58/52,46/0
71.51/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha160.11 12 145.46 54 172.1160.22/53,85/0
72.52/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí185.80 8 168.99 4 172.9961.10/54,60/6
73.21/ZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK172.05 4 171.57 2 173.5761.68/55,14/0
74.22/ZMSTROPEK Tobiáš 2007 3 KK Opava172.45 4 168.69 6 174.6962.80/56,10/5
75.23/ZMZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí179.63 10 167.79 8 175.7963.90/57,10/4
76.53/ZSŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy195.89 14 169.36 12 181.3669.47/62,13/0
77.24/ZMKÁPKA Kryštof 2007 Tzunami185.62 8 189.18 4 193.1881.29/72,70/3
78.54/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí190.05 4 191.74 66 194.0582.16/73,40/2
79.55/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk157.22 58 192.75 154 215.22103.33/92,30/1
80.25/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec220.73 2 189.14 54 222.73110.84/99,12/0
81.26/ZMFIŠNAR Jakub 2007 3 Zábřeh1.00 999 170.92 52 222.92111.03/99,20/0
82.27/ZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha1.00 999 172.31 54 226.31114.42/102,31/0
83.28/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc167.23 62 174.54 56 229.23117.34/104,90/0
84.29/ZMDRAGON Jakub 2007 KK Opava181.71 54 214.42 56 235.71123.82/110,70/0
85.56/ZSŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak176.30 64 1.00 999 240.30128.41/114,80/0
86.57/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 KK Brand196.62 60 1.00 999 256.62144.73/129,40/0
87.30/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha1.00 999 285.85 6 291.85179.96/160,80/0
88.31/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn1.00 999 228.32 106 334.32222.43/198,80/0
89.32/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava266.64 208 190.04 160 350.04238.15/212,80/0
  BAAR Patrik 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  JAKUBÍK Štěpán 2008 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  BAAR Dominik 2007 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  BALARIN Evžen 2008 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  RENDÓ Enrique 2005 3+ WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc134.00 0 131.99 0 131.99 0/18
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc137.75 2 131.29 2 133.291.30/1,00/14
3.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.143.95 0 137.44 2 139.447.45/5,618/0
4.4/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc138.13 4 135.47 4 139.477.48/5,70/10
5.5/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha145.73 2 138.07 6 144.0712.08/9,214/0
6.6/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn155.14 8 146.75 0 146.7514.76/11,210/0
7.7/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB162.11 0 145.67 2 147.6715.68/11,96/0
8.8/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 3+ KK Opava164.43 2 152.71 2 154.7122.72/17,20/6
9.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc168.22 4 158.27 2 160.2728.28/21,40/5
10.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc162.75 2 1.00 999 164.7532.76/24,80/4
11.9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno176.41 58 171.80 6 177.8045.81/34,70/3
12.3/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc180.60 2 181.89 4 182.6050.61/38,30/2
13.10/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3 KK Brand175.44 8 195.63 4 183.4451.45/39,02/0
14.4/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc1.00 999 181.90 2 183.9051.91/39,30/1
15.5/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc190.23 56 192.74 10 202.7470.75/53,60/0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy1.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1. MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc204.46 52 218.68 50 256.46 0/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak192.58 8 174.07 2 176.07 0/0
2.2/PZMFABIAN František 2009 Tzunami170.60 10 157.65 104 180.604.53/2,60/0
3.1/PZZMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Tzunami180.88 8 201.74 54 188.8812.81/7,30/0
4.3/PZMROUSEK David 2010 KK Opava213.03 56 188.89 2 190.8914.82/8,40/0
5.4/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK194.37 68 205.60 14 219.6043.53/24,70/0
6.2/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk1.00 999 225.83 8 233.8357.76/32,80/0
7.3/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc219.85 52 217.25 56 271.8595.78/54,40/0
8.5/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava1.00 999 209.21 106 315.21139.14/79,00/0
9.6/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor245.87 204 1.00 999 449.87273.80/155,50/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára
NOVÁK Matyáš
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
200.64 12 163.67 8 171.67 0/4
2.2/ZSJIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
4.00 999 168.76 14 182.7611.09/6,54/0
3.1/ZMNOVÁK Tobiáš
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2008
2008
Olomouc
Olomouc
233.61 106 194.71 156 339.61167.94/97,80/0
  PRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha126.65 0 121.75 0 121.75 22/0
2.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha126.50 2 124.06 2 126.064.31/3,518/0
3.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc126.80 6 127.47 0 127.475.72/4,70/14
4.4/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK128.97 0 127.55 4 128.977.22/5,914/0
5.5/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha130.62 10 130.08 0 130.088.33/6,810/0
6.6/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK132.44 0 136.77 0 132.4410.69/8,89/0
7.7/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc133.67 6 146.17 4 139.6717.92/14,70/10
8.8/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK142.53 2 145.02 2 144.5322.78/18,78/0
9.1/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc157.78 56 146.64 2 148.6426.89/22,10/6
10.9/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc144.47 10 149.10 0 149.1027.35/22,50/5
11.10/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc145.96 4 158.96 52 149.9628.21/23,20/4
12.11/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor146.70 54 150.95 0 150.9529.20/24,07/0
13.12/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC163.09 2 144.69 8 152.6930.94/25,46/0
14.13/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov150.91 6 162.56 2 156.9135.16/28,95/0
15.14/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc156.74 4 165.02 8 160.7438.99/32,00/3
16.15/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha155.76 6 166.86 2 161.7640.01/32,94/0
17.2/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand165.59 2 157.77 6 163.7742.02/34,53/0
18.3/ZMRETEK Václav 2007 3+ Olomouc156.58 8 178.40 2 164.5842.83/35,20/2
19.16/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.162.96 10 160.91 8 168.9147.16/38,72/0
20.4/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand165.75 8 1.00 999 173.7552.00/42,71/0
21.5/ZMINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK218.11 2 182.58 6 188.5866.83/54,90/0
22.6/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc218.58 4 179.18 10 189.1867.43/55,40/1
23.7/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc190.27 14 215.34 8 204.2782.52/67,80/0
  BANDAS Matěj 2006 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  HEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  PRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc123.13 0 126.26 0 123.13 0/42
2.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc121.46 2 121.18 4 123.460.33/0,30/38
3.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB123.42 2 119.67 4 123.670.54/0,465/0
4.4/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc129.32 6 126.42 0 126.423.29/2,70/34
5.5/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice127.53 0 125.25 2 127.254.12/3,361/0
6.6/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha125.61 14 125.59 2 127.594.46/3,657/0
7.7/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava132.98 0 128.48 0 128.485.35/4,30/30
8.8/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha127.17 2 130.93 4 129.176.04/4,953/0
9.9/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.133.62 0 131.06 52 133.6210.49/8,549/0
10.10/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc135.74 8 132.06 4 136.0612.93/10,50/26
11.11/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky136.68 4 131.99 6 137.9914.86/12,145/0
12.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn135.39 8 134.78 4 138.7815.65/12,741/0
13.12/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn152.27 0 136.19 4 140.1917.06/13,937/0
14.13/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná142.94 4 142.10 2 144.1020.97/17,00/22
15.14/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy153.15 2 145.52 0 145.5222.39/18,233/0
16.15/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice143.72 4 140.77 6 146.7723.64/19,229/0
17.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice151.17 6 148.95 0 148.9525.82/21,025/0
18.3/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami159.91 6 147.78 2 149.7826.65/21,60/18
19.4/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc143.78 8 140.44 10 150.4427.31/22,20/14
20.16/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha151.44 2 157.98 52 153.4430.31/24,621/0
21.5/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB186.21 4 149.90 4 153.9030.77/25,017/0
22.17/ZSSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 2 Roudnice151.94 2 1.00 999 153.9430.81/25,013/0
23.18/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha163.93 4 152.50 2 154.5031.37/25,512/0
24.19/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy189.48 8 156.02 4 160.0236.89/30,011/0
25.6/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3+ Olomouc165.93 56 156.66 6 162.6639.53/32,10/13
26.20/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK159.04 6 164.93 4 165.0441.91/34,010/0
27.7/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc163.44 4 167.18 8 167.4444.31/36,00/12
28.8/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná167.44 8 165.89 2 167.8944.76/36,40/11
29.21/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand172.78 4 166.60 2 168.6045.47/36,99/0
30.22/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK210.45 0 167.22 6 173.2250.09/40,78/0
31.23/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3+ Olomouc167.29 6 169.62 4 173.2950.16/40,70/10
32.24/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha180.67 8 168.79 6 174.7951.66/42,07/0
33.9/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno172.95 6 184.84 4 178.9555.82/45,30/9
34.25/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno175.25 4 192.16 2 179.2556.12/45,60/8
35.10/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc171.97 8 182.90 4 179.9756.84/46,20/7
36.11/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná182.65 2 191.14 4 184.6561.52/50,00/6
37.12/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 KK Brand179.32 6 195.67 4 185.3262.19/50,56/0
38.13/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB187.10 0 1.00 999 187.1063.97/52,05/0
39.26/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Tzunami185.19 4 194.29 54 189.1966.06/53,70/5
40.14/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec201.66 102 185.44 4 189.4466.31/53,94/0
41.15/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná188.05 8 199.30 4 196.0572.92/59,20/4
42.16/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk192.03 6 217.17 2 198.0374.90/60,80/3
43.27/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK196.47 2 196.66 6 198.4775.34/61,23/0
44.28/ZSŽANDOVÁ Tereza 2006 3+ Zábřeh229.34 58 203.53 4 207.5384.40/68,50/2
45.17/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor205.04 6 184.93 56 211.0487.91/71,42/0
46.29/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor166.20 58 204.97 8 212.9789.84/73,01/0
47.18/ZMMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc166.29 52 170.55 52 218.2995.16/77,30/1
48.30/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3+ VS Desná182.53 58 172.85 54 226.85103.72/84,20/0
49.31/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Tzunami1.00 999 179.51 110 289.51166.38/135,10/0
50.19/ZMVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand1.00 999 319.86 6 325.86202.73/164,60/0
51.20/ZMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak206.26 168 233.37 106 339.37216.24/175,60/0
52.21/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha153.16 208 152.41 304 361.16238.03/193,30/0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
Oddíl