Štýbnar Vojtěch, 2005

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 2  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 19. 5/DM 21.7022,5
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 8. 3/DM 8.509,9
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 19. 5/DM 25.9026,2
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 7. 3/DM 9.7011,1
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 48. 14/DM 22.8125,1
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 50. 13/DM 19.9020,6
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 11. 5/DM 4.0410,8
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 40. 16/DM 23.0627,2
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 40. 8/DM 5.3212,2
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 30. 7/DM 5.3812,6
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 19. 3/DM 87.0114,1
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 5. 1/DM 3.486,8
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 21. 4/DM 8.299,8
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 19. 4/DM 8.459,8
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 11. 5/DM 7.2110,9
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 13. 5/DM 10.1914,0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 18. 3/DM 59.3210,2
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 16. 3/DM 50.428,9
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 10. 4/DM 19.2040,0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 4. 2/DM 3.8010,1
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 75. 16/DM 24.2825,0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 53. 10/DM 17.8519,2
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 4.   55.0011,7
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 23. 4/DM 4.6810,4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 20. 2/DM 5.1912,0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 10. 3/DM 16.3217,8
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
6. 2/DM 31.3523,7
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 17. 2/DM 108.419,3
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 18. 3/DM 112.649,5
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom    
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom    
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
   
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom    
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 17. 5/DM 12.3013,5
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
3. 1/DM 11.108,1
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 16. 4/DM 5.489,0
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 52. 26/DM 35.2336,2
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
6. 4/DM 125.5586,9
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 91. 21/DM 32.6839,0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 30. 3/DM 139.8218,6
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 38. 7/DM 9.4719,0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 9. 2/DM 9.9012,9
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
3. 1/DM 13.9011,2
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 14. 4/DM 17.4020,6
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
2. 1/DM 7.405,3
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 43. 3/DM 9.3621,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 43. 4/DM 6.9915,5
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 57. 13/DM 19.1921,5
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
4. 2/DM 52.7940,4
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 95. 26/DM 36.9740,5
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
5. 2/DM 171.65131,7
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 88. 30/DM 35.6347,4
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
3. 2/DM 66.6858,9
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 71. 20/DM 27.0135,4
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
4. 3/DM 140.32135,6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 18. 4/DM 67.1810,2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
URBAN Jaroslav
21. 8/DM 237.9431,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 19. 4/DM 72.4310,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
URBAN Jaroslav
18. 9/DM 197.3226,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 31. 6/DM 5.2411,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37. 6/DM 6.7115,3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 20. 7/DM 42.9041,3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 15. 5/DM 18.8020,3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
6. 1/DM 34.4026,2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 28. 6/ZS 36.3034,1
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 12. 3/ZS 12.9013,3
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
6. 2/ZS 14.609,9
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 23. 5/ZS 32.1026,7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 18. 3/ZS 20.7020,4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
3. 2/ZS 7.504,6
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 94. 14/ZS 38.1745,1
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 76. 10/ZS 29.8833,9
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 13. 2/ZS 5.2613,9
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 51. 12/ZS 44.6551,8
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 7. 7/ZS 5.5713,2
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
ŠOTEK Adam
4. 4/ZS 2.675,3
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 10. 10/ZS 15.0218,8
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
4. 4/ZS 18.2415,5
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd    
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 36. 1/ZS 13.1227,3
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 4. 4/ZS 6.2213,9
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 59. 4/ZS 29.9668,1
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOTEK Adam
6. 6/ZS 12.0121,6
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 4. 4/ZS 21.988,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 53. 4/ZS 10.1423,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOTEK Adam
8. 6/ZS 237.5877,9
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 19. 4/ZS 100.0614,8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JAROŠ Michael
8. 4/ZS 115.9114,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 21. 4/ZS 129.4719,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
JAROŠ Michael
14. 4/ZS 180.6322,9
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 10. 8/ZS 14.4015,8
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
5. 5/ZS 24.5817,9
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 15. 14/ZS 18.1619,4
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
7. 7/ZS 35.8028,2
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 84.   45.8948,0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 82. 7/ZS 48.6554,7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 14. 2/ZS 16.0018,3
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
1. 1/ZS
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 11. 1/ZS 13.9015,3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
3. 1/ZS 18.7013,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 39. 3/ZS 12.8522,1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 45. 6/ZS 17.2329,4
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 11. 2/ZS 9.9027,2
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 87. 11/ZS 54.2655,2
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 80. 12/ZS 52.5754,7
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 10. 2/ZS 20.2021,2
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
1. 1/ZS
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 12. 2/ZS 11.9012,2
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
1. 1/ZS
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 15. 2/ZS 18.6020,4
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
4. 1/ZS 7.204,4
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 38. 3/ZS 185.9319,3
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 41. 4/ZS 211.8722,3
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 16. 2/ZS 202.1022,8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 17. 2/ZS 181.3023,8
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 18. 2/ZS 201.8023,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 18. 2/ZS 168.0022,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 1/ZS 170.6022,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 22. 1/ZS 204.6023,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 23. 1/ZS 173.5023,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 25. 1/ZS 206.2023,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 39. 12/ZS 31.8038,4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 46. 7/ZS 21.9030,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
15. 5/ZS 27.5027,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 50. 15/ZS 50.4056,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 61. 12/ZS 29.6040,3
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
14. 4/ZS 33.8033,7
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 119. 33/ZS 182.65266,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 116. 33/ZS 93.54125,9
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 39. 8/ZS 20.2832,8
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 78. 23/ZS 49.4854,4
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 17. 15/ZS 9.4420,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 52. 41/ZS 32.8344,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
4. 4/ZS 54.4947,3
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 34. 29/ZS 30.1134,4
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
3. 3/ZS 45.5032,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 36. 30/ZS 26.9930,0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
2. 2/ZS 68.2449,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 34. 10/ZS 220.4330,9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
ŠOTEK Adam
16. 8/ZS 273.3130,8
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 34. 7/ZS 244.9234,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
ŠOTEK Adam
17. 6/ZS 316.6735,8
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 113. 24/ZS 85.9991,6
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 122. 30/ZS 270.48305,7
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 16. 4/ZS 33.2035,1
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
2. 1/ZS 0.500,3
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 12. 3/ZS 35.3036,0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
2. 1/ZS 14.007,4
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 127. 31/ZS 121.57141,6
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 93. 20/ZS 61.6971,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd    
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 56. 11/ZS 7.720,4
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
ŠOTEK Adam
4. 3/ZS 22.8015,7
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 15. 5/ZS 17.7017,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
ŠOTEK Adam
3. 3/ZS 8.706,0
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 14. 4/ZS 18.7019,5
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 26. 6/ZS 35.4037,5
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
10. 3/ZS 50.9039,2
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 24. 5/ZS 25.5026,3
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
6. 3/ZS 28.9020,7
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 30. 7/ZS 33.4034,9
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
6. 3/ZS 39.5027,7
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 47. 7/ZS 144.4028,3
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 49. 7/ZS 148.6329,1
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 48. 37/ZS 41.1839,9
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
   
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 36. 32/ZS 35.8433,2
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
3. 3/ZS 190.61111,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 3/ZS 255.3027,5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 3/ZS 256.2032,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 3/ZS 248.1031,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 21. 3/ZS 323.9034,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 4/ZS 174.4034,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 6/ZS 242.6037,2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 25. 4/ZS 238.2036,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 25. 4/ZS 163.9033,0
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 68. 26/ZM 64.2163,1
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 14. 4/ZM 64.7422,9
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
8. 3/ZM 101.0730,7
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 19. 6/ZM
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
ŠOTEK Adam
9. 3/ZM
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 72. 29/ZM 34.5333,5
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
SVOBODA Ondřej
7. 3/ZM 32.6423,9
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 55. 16/ZM 22.7521,8
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
SVOBODA Ondřej
7. 3/ZM 38.5229,8
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 15. 3/ZM 21.8649,0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
SVOBODA Ondřej
5. 1/ZM 42.1137,9
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
3. 2/ZM 10.5316,0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 35. 5/ZM 45.2766,3
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 20. 3/ZM 20.6147,0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
SVOBODA Ondřej
6. 1/ZM 52.3548,4
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
2. 1/ZM 6.5710,0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 26. 3/ZM 38.4353,2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 56. 8/ZM 232.0945,6
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
ŠOTEK Adam
16. 3/ZM 187.0530,7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 61. 7/ZM 412.4644,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
ŠOTEK Adam
21. 3/ZM 397.5336,3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 71. 26/ZM 35.2436,6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
SVOBODA Ondřej
11. 3/ZM 41.1631,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 73. 29/ZM 41.4035,6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C2M slalom
SVOBODA Ondřej
14. 5/ZM 101.0764,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 27. 8/ZM 10.2933,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
12. 5/ZM 12.5833,2
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 18. 6/ZM 16.6042,2
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 28. 6/ZM 51.1058,7
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 26. 7/ZM 46.4045,5
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 34. 9/ZM 103.40110,7
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 36. 7/ZM 83.4091,9
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 34. 7/ZM 66.9081,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 22. 4/ZM 346.1043,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 24. 5/ZM 415.4043,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 26. 4/ZM 322.5041,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 26. 4/ZM 390.5042,2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 18.   317.4040,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 28.   365.8046,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 25.   368.1046,9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 25. 3/ZM 378.5048,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 91. 23/ZM 99.50103,5
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 93. 21/ZM 83.8078,0
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 24. 8/ZM 29.4061,3
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 55. 14/ZM 78.70101,2
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 27. 9/ZM 30.1054,7
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 63. 13/ZM 88.40107,5
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 56. 21/ZM 271.6349,8
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 57. 21/ZM 488.9652,7
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 16. 9/ZM 26.9050,9
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 27. 12/ZM 175.00210,3
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 15. 9/ZM 35.0065,9
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 26. 12/ZM 133.10141,3
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 77. 37/ZM 293.44304,9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 77. 35/ZM 286.77354,9
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd    
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom    
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Štýbnar VojtěchSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Štýbnar VojtěchUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Štýbnar VojtěchUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Štybnar VojtěchUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Štybnar VojtěchUP Olomouc K1:   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Štybnar VojtěchUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Štybnar VojtěchUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Štybnar VojtěchUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 14.05.18 updated from RVP
Štybnar VojtěchUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.06.17 updated from RVP
Štybnar VojtěchUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Štybnar VojtěchUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Štybnar VojtěchUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.02.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5539|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.K1M 4/4 1080
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 2/2 19
9.C2X
Hansgutová Monika
1/1 6
11.K1M 3/3 381
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 8/9 151
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.K1M 5/10 162
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
11.K1M 5/11 408

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C2X
Hansgutová Monika
4/4 229
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.C1M 3/3 5
4.C2X
Hansgutová Monika
5/5 48
23.K1M 5/5 433
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1M 6/6 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Urban Jaroslav
2/2 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Urban Jaroslav
2/2 1
15.K1M 5/8 339

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hansgutová Monika
2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 2/2 32
2.C2X
Hansgutová Monika
5/9 54
13.K1M 5/9 468
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.K1M 6/8 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Jaroš Michael
1/1 0
 C2M
Šotek Adam
2/2 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C2M
Jaroš Michael
1/1 1
 C2M
Šotek Adam
2/2 0
30.K1M 5/20 216

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hansgutová Monika
4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
62.C1M 2/2 2
17.C2M
Šotek Adam
2/2 7
15.C2X
Hansgutová Monika
5/11 13
38.K1M 5/13 209
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Šotek Adam
2/2 1
67.K1M 5/5 73
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1M 5/11 97

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C2M
Svoboda Ondřej
2/2 4
 C2M
Šotek Adam
1/1 0
363.K1M 3/3 52
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C2M
Svoboda Ondřej
4/4 3
104.K1M 5/9 87
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Šotek Adam
2/2 86
70.K1M 2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C2M
Šotek Adam
2/2 48
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
104.K1M 3/3 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C2M
Svoboda Ondřej
3/3 1
 C2M
Šotek Adam
2/2 0
62.K1M 5/14 50

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M93

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
K1M1832516070
C2M----27

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
K1M6610585109
C2X-3--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017
K1M34523449363
C2X-8366-
C2M---128

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
K1M4313114667104
C2M-54835991

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M21433962--
C2X94215--
K1M11231338104168
C2M---1742-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M33-----
K1M1115303362104
C2M-1848-53-
Fotky nenalezeny.
0|5539|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.K1M 4/4 1080
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 2/2 19
9.C2X
Hansgutová Monika
1/1 6
11.K1M 3/3 381
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 8/9 151
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.K1M 5/10 162
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
11.K1M 5/11 408

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C2X
Hansgutová Monika
4/4 229
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.C1M 3/3 5
4.C2X
Hansgutová Monika
5/5 48
23.K1M 5/5 433
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1M 6/6 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Urban Jaroslav
2/2 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Urban Jaroslav
2/2 1
15.K1M 5/8 339

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hansgutová Monika
2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 2/2 32
2.C2X
Hansgutová Monika
5/9 54
13.K1M 5/9 468
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.K1M 6/8 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Jaroš Michael
1/1 0
 C2M
Šotek Adam
2/2 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C2M
Jaroš Michael
1/1 1
 C2M
Šotek Adam
2/2 0
30.K1M 5/20 216

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Hansgutová Monika
4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
62.C1M 2/2 2
17.C2M
Šotek Adam
2/2 7
15.C2X
Hansgutová Monika
5/11 13
38.K1M 5/13 209
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Šotek Adam
2/2 1
67.K1M 5/5 73
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1M 5/11 97

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C2M
Svoboda Ondřej
2/2 4
 C2M
Šotek Adam
1/1 0
363.K1M 3/3 52
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C2M
Svoboda Ondřej
4/4 3
104.K1M 5/9 87
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Šotek Adam
2/2 86
70.K1M 2/2 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C2M
Šotek Adam
2/2 48
 C2M
Svoboda Ondřej
1/1 0
104.K1M 3/3 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C2M
Svoboda Ondřej
3/3 1
 C2M
Šotek Adam
2/2 0
62.K1M 5/14 50

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/5 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M93

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
K1M1832516070
C2M----27

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2021202020192018
K1M6610585109
C2X-3--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017
K1M34523449363
C2X-8366-
C2M---128

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
K1M4313114667104
C2M-54835991

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M21433962--
C2X94215--
K1M11231338104168
C2M---1742-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M33-----
K1M1115303362104
C2M-1848-53-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
81 7 40 80 1 15 224
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár91.091.0911
K1M91.091.0911
NKZ72.880.0424
K1M86.584.04820
C2X4.04.044
veřejné závody22.114.0393
K1M31.626.01553
C2X4.83.0324
C2M7.37.079
C1M28.323.0197
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,014,214,224
K1M00,000,000,000,020
C2X00,000,0125,0125,04
veřejné závody33,244,377,51415,193
K1M00,000,000,000,053
C2X312,5416,7625,01354,224
C2M00,000,0111,1111,19
C1M00,000,000,000,07
Celkem32,543,486,81512,7118
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár214700,0
K1M214700,0
NKZ47167836510,6
K1M40126232512,5
C2X74165900,0
veřejné závody1782972173921,9
K1M1061992193028,3
C2X447301749,1
C2M1717010317,6
C1M11807218,2
Celkem2274664214419,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2X

Štýbnar Vojtěchsl 130
12.09.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí6.4.4.
odstup % *)86,915,547,3
% poražených soupeřů *)16,770,0---
pořadí201820192020celkem
průměr4.04.06.04.7
medián4464
modus4464
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)47,315,586,949,9
průměrné % poražených soupeřů *)0,070,016,728,9
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí40.52.51.10.78.52.68.
odstup % *)27,236,251,818,854,444,263,1
% poražených soupeřů *)45,844,046,889,030,062,534,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr68.065.030.552.040.050.1
medián685210524052
modus685210524052
počet závodů122117
průměrný odstup od vítěze % *)63,149,335,336,227,242,2
průměrné % poražených soupeřů *)34,346,367,944,045,850,3
počet jízd2442214
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
1
100,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,1%

NKZ slalom

Kategorie C2X

Štýbnar Vojtěchsl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí4.5.3.4.
odstup %40,4131,758,9135,6
% poražených soupeřů25,0---------
pořadí2020celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %91,791,7
průměrné % poražených soupeřů6,36,3
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
pořadí48.50.75.53.91.57.95.88.71.94.76.84.82.87.80.119.116.113.122.127.93.
odstup %25,120,625,019,239,021,540,547,435,445,133,948,054,755,254,7266,3125,991,6305,7141,671,4
% poražených soupeřů48,446,222,945,824,455,927,727,541,226,239,015,319,09,518,61,75,79,74,04,531,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr115.083.880.456.586.7
medián11682885087
modus9376574848
počet závodů665421
průměrný odstup od vítěze %167,148,636,822,574,7
průměrné % poražených soupeřů9,621,335,340,825,0
počet jízd121210842
lepší 1. jízda1
16,7%
2
33,3%
3
60,0%
1
25,0%
7
33,3%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
1
10,0%
1
12,5%
5
11,9%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Štýbnar Vojtěchsj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí9.7.7.
odstup %0,023,929,8
% poražených soupeřů11,125,025,0
pořadí2017celkem
průměr7.77.7
medián77
modus77
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %17,917,9
průměrné % poražených soupeřů20,420,4
počet jízd66
lepší 1. jízda3
100,0%
3
100,0%
čistých jízd2
33,3%
2
33,3%

Kategorie C2X

Štýbnar Vojtěchsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 31
21.04.18
pořadí5.7.3.2.3.
odstup %17,928,232,149,2111,0
% poražených soupeřů66,745,5---50,0---
pořadí20182019celkem
průměr2.76.04.0
medián353
modus353
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %64,123,047,7
průměrné % poražených soupeřů16,756,132,4
počet jízd538
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí21.19.11.13.10.15.34.36.48.36.19.72.55.
odstup %9,89,810,914,015,819,434,430,039,933,20,033,521,8
% poražených soupeřů88,290,294,993,991,387,070,067,339,059,347,120,240,0
pořadí2017201820192021celkem
průměr48.738.512.516.029.9
medián5536101321
modus1936101119
počet závodů342413
průměrný odstup od vítěze %18,434,417,611,121,0
průměrné % poražených soupeřů35,858,989,291,868,3
počet jízd684826
lepší 1. jízda3
100,0%
2
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
6
46,2%
čistých jízd3
50,0%
1
12,5%
0
0,0%
5
62,5%
9
34,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Štýbnar Vojtěchsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí19.19.20.28.23.39.50.
odstup %22,526,241,334,126,738,456,7
% poražených soupeřů43,845,534,534,147,615,62,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr44.525.520.019.028.3
medián3923201923
modus3923201919
počet závodů22127
průměrný odstup od vítěze %47,530,441,324,335,1
průměrné % poražených soupeřů8,840,934,544,731,9
počet jízd342211
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
5
71,4%
čistých jízd1
33,3%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
18,2%

Kategorie C2M

Štýbnar Vojtěchsl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí4.3.5.6.11.14.
odstup %15,76,037,948,431,064,1
% poražených soupeřů50,066,742,928,628,67,1
pořadí20172018celkem
průměr9.03.57.2
medián635
modus533
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %45,310,833,8
průměrné % poražených soupeřů26,858,437,3
počet jízd7411
lepší 1. jízda1
25,0%
2
100,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
9,1%

Kategorie C2X

Štýbnar Vojtěchsl 75
08.06.21
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 31
21.04.18
pořadí6.3.3.2.6.6.3.5.7.1.3.1.1.4.15.14.3.2.2.2.10.6.6.3.
odstup %23,78,111,25,326,29,94,617,928,20,013,80,00,04,427,633,732,149,20,37,439,220,727,7111,0
% poražených soupeřů28,680,033,366,716,761,585,766,745,5100,060,0100,0100,066,722,231,6---50,075,066,710,037,528,6---
pořadí2018201920202021celkem
průměr6.33.43.56.04.8
medián33363
modus21363
počet závodů1094124
průměrný odstup od vítěze %34,98,812,723,720,9
průměrné % poražených soupeřů32,276,249,228,651,4
počet jízd18178144
lepší 1. jízda1
10,0%
4
44,4%
1
25,0%
1
100,0%
7
29,2%
čistých jízd0
0,0%
4
23,5%
0
0,0%
0
0,0%
4
9,1%

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
pořadí8.7.10.17.9.14.15.12.18.10.15.14.11.10.12.15.46.61.34.36.16.12.15.14.26.24.30.48.36.35.26.71.73.28.26.34.36.34.91.93.55.63.27.26.77.77.
odstup %9,911,117,813,512,920,620,313,320,415,819,418,315,321,212,220,430,040,334,430,035,136,017,119,537,526,334,939,933,266,353,236,635,658,745,5110,791,981,2103,578,0101,2107,5210,3141,3304,9354,9
% poražených soupeřů91,392,781,381,888,180,981,188,483,591,387,080,985,775,781,475,455,945,970,067,374,681,773,674,049,068,956,739,059,324,444,434,032,135,741,925,014,621,44,36,11,81,6------1,31,3
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr63.640.330.613.013.88.331.9
medián6334301214826
modus772636109715
počet závodů891394346
průměrný odstup od vítěze %175,264,431,917,416,812,957,8
průměrné % poražených soupeřů2,130,462,883,383,088,453,3
počet jízd161826188692
lepší 1. jízda3
37,5%
3
33,3%
6
46,2%
5
55,6%
2
50,0%
1
33,3%
20
43,5%
čistých jízd0
0,0%
4
22,2%
7
26,9%
6
33,3%
2
25,0%
3
50,0%
22
23,9%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Štýbnar Vojtěchsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.21.
odstup %30,736,3
% poražených soupeřů28,613,0
pořadí2017celkem
průměr18.518.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,533,5
průměrné % poražených soupeřů20,820,8

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí19.18.16.18.30.31.37.38.41.47.56.61.
odstup %14,110,28,99,518,611,915,319,322,328,345,644,2
% poražených soupeřů40,084,186,079,819,458,348,630,225,927,026,727,7
pořadí20172018201920202021celkem
průměr58.547.039.532.717.834.3
medián564738311831
modus564738301818
počet závodů2123412
průměrný odstup od vítěze %44,928,320,815,310,720,7
průměrné % poražených soupeřů27,227,028,142,172,546,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Štýbnar Vojtěchsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí21.16.17.
odstup %31,530,835,8
% poražených soupeřů13,025,015,8
pořadí20182020celkem
průměr16.521.018.0
medián162117
modus162116
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %33,331,532,7
průměrné % poražených soupeřů20,413,017,9

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí18.18.30.18.34.34.47.56.57.
odstup %10,29,518,610,230,934,928,349,852,7
% poražených soupeřů84,179,819,482,760,260,727,06,86,7
pořadí2016201820202021celkem
průměr56.538.324.018.034.7
medián5634181834
modus5634181818
počet závodů23229
průměrný odstup od vítěze %51,331,414,49,927,2
průměrné % poražených soupeřů6,849,351,182,047,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Štýbnar Vojtěchsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.18.14.16.17.8.16.21.
odstup %31,526,222,930,835,830,730,736,3
% poražených soupeřů13,022,718,825,015,8---28,613,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr15.016.514.019.516.4
medián1616141816
modus816141816
počet závodů32128
průměrný odstup od vítěze %32,633,322,928,830,6
průměrné % poražených soupeřů13,920,418,817,917,1

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí19.18.16.18.30.18.19.31.37.21.38.41.34.34.47.14.56.61.
odstup %14,110,28,99,518,610,210,911,915,319,419,322,330,934,928,322,945,644,2
% poražených soupeřů40,084,186,079,819,482,782,758,348,677,830,225,960,260,727,059,426,727,7
pořadí20172018201920202021celkem
průměr43.738.333.327.017.830.7
medián563438301830
modus143421181818
počet závodů3335418
průměrný odstup od vítěze %37,631,420,413,410,721,0
průměrné % poražených soupeřů37,949,344,658,372,554,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Štýbnar Vojtěchsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí21.18.14.16.21.
odstup %31,526,222,930,736,3
% poražených soupeřů13,022,718,828,613,0
pořadí201720192020celkem
průměr18.514.019.518.0
medián16141818
modus16141821
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %33,522,928,829,5
průměrné % poražených soupeřů20,818,817,919,2

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí19.18.16.4.18.30.18.19.31.37.21.38.41.17.16.18.18.19.22.23.25.47.19.21.21.19.18.26.25.25.56.61.22.24.26.26.28.18.25.25.
odstup %14,110,28,911,79,518,610,210,911,915,319,419,322,323,822,822,323,022,723,723,023,228,327,532,234,431,034,537,233,036,845,644,243,243,342,241,246,840,048,246,9
% poražených soupeřů40,084,186,081,379,819,482,782,758,348,677,830,225,957,959,558,558,564,060,462,159,327,060,954,554,556,145,234,238,538,526,727,741,732,437,539,018,243,317,217,2
pořadí20172018201920202021celkem
průměr31.124.623.527.015.025.0
medián252121301822
modus251918181818
počet závodů109115540
průměrný odstup od vítěze %44,232,822,313,410,927,6
průměrné % poražených soupeřů30,145,555,858,374,249,7

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
pořadí40.30.23.20.38.43.36.59.53.39.45.56.
odstup %12,212,610,412,019,015,527,368,123,322,129,40,4
% poražených soupeřů61,071,068,172,522,958,420,532,639,532,121,417,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr56.046.440.528.340.2
medián5645382339
modus5636382020
počet závodů152412
průměrný odstup od vítěze %0,434,017,311,821,0
průměrné % poražených soupeřů17,929,240,768,243,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 58
19.05.18
pořadí11.16.38.13.7.39.39.17.56.
odstup %10,89,019,013,913,222,132,820,20,4
% poražených soupeřů81,574,622,976,991,832,120,875,417,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr37.319.727.011.026.2
medián3913161117
modus177161139
počet závodů33219
průměrný odstup od vítěze %17,816,414,010,815,7
průměrné % poražených soupeřů38,066,948,881,554,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Štýbnar Vojtěchsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí6.8.
odstup %21,677,9
% poražených soupeřů44,4---
pořadí2019celkem
průměr7.07.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %49,849,8
průměrné % poražených soupeřů22,222,2

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
pořadí40.30.5.23.20.38.43.43.36.59.4.53.4.39.45.56.
odstup %12,212,66,810,412,019,021,015,527,368,113,923,38,622,129,40,4
% poražených soupeřů61,071,090,568,172,522,958,458,420,532,693,339,593,032,121,417,9
pořadí2018201920202021celkem
průměr56.034.341.323.633.6
medián5639432338
modus5644354
počet závodů173516
průměrný odstup od vítěze %0,427,518,510,818,9
průměrné % poražených soupeřů17,947,546,672,653,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Štýbnar Vojtěchsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
pořadí6.8.3.2.12.
odstup %21,677,916,010,033,2
% poražených soupeřů44,4------50,08,3
pořadí20172019celkem
průměr5.77.06.2
medián366
modus262
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %19,749,831,8
průměrné % poražených soupeřů19,422,220,5

Kategorie K1M

Štýbnar Vojtěchsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí40.30.23.20.38.43.43.36.59.4.53.4.39.45.11.56.15.20.27.18.24.27.16.15.
odstup %12,212,610,412,019,021,015,527,368,113,923,38,622,129,427,20,449,047,033,042,261,354,750,965,9
% poražených soupeřů61,071,068,172,522,958,458,420,532,693,339,593,032,121,465,517,926,324,054,450,08,03,7---6,7
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr20.520.056.031.441.328.329.4
medián16185636432327
modus151556443204
počet závodů44183424
průměrný odstup od vítěze %58,242,80,427,518,511,830,3
průměrné % poražených soupeřů4,638,717,949,746,668,241,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále