ČP žáků ve slalomu 2020

poslední aktualizace: 28.06.2020 21:06:26
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 20.06.2020
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 21.06.2020
C - 3. Český pohár žáků ve Strakonicích, 27.06.2020
D - 4. Český pohár žáků ve Strakonicích, 28.06.2020
E - Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu, 22.08.2020

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2006-2009
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Kopeček Michal, 2007VS Tábor2 / 68-2 / 684 / 57-193
2.ZS Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha3 / 62-5 / 531 / 75-190
3.ZS Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha1 / 75-1 / 7525 / 11-161
ZS Bohatý Oto, 2007KK Brandýs nad Labem13 / 31-3 / 622 / 68-161
5.ZS Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem4 / 57-4 / 5711 / 35-149
6.ZM Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou6 / 49-6 / 496 / 49-147
7.ZS Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň7 / 46-8 / 435 / 53-142
8.ZS Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.8 / 43-9 / 407 / 46-129
ZS Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.5 / 53-12 / 338 / 43-129
10.ZS Retek Václav, 2007UP Olomouc12 / 33-7 / 4610 / 37-116
11.ZS Kutek Michal, 2006Wild Water Canoe Club FROL--10 / 373 / 62-99
ZS Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.11 / 35-11 / 3514 / 29-99
13.ZS Zvolský Kristián, 2006Univerzitní sportovní klub Praha10 / 37-14 / 2913 / 31-97
14.ZS Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem17 / 23-13 / 3115 / 27-81
15.ZS Marek Kryštof, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.18 / 21-22 / 1412 / 33-68
16.ZS Retek Toman, 2007UP Olomouc--15 / 279 / 40-67
17.ZM Kubita Tomáš, 2008KK Opava9 / 40-27 / 920 / 17-66
18.ZS Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha14 / 29-18 / 2123 / 13-63
19.ZS Hanuš Jakub, 2007KK Rakovník16 / 25-23 / 1317 / 23-61
20.ZS Kovář Filip, 2006KK Opava24 / 12-17 / 2316 / 25-60
21.ZM Svoboda Šimon, 2008SK VS Karbo Benátky19 / 19-19 / 1921 / 15-53
22.ZS Míka Hynek, 2006SK Domeček Soběslav--16 / 2518 / 21-46
23.ZS Druska Vojta, 2006SK VS Č. Budějovice26 / 10-20 / 1722 / 14-41
24.ZM Antl Tomáš, 2008KK Opava--21 / 1519 / 19-34
25.ZS Jaroš Michael, 2006UP Olomouc15 / 27----27
26.ZS Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové22 / 14-29 / 732 / 4-25
27.ZS Pomajbík Filip, 2006UP Olomouc--25 / 1124 / 12-23
28.ZS Kárník Tadeáš, 2006Univerzitní sportovní klub Praha20 / 17-33 / 334 / 2-22
29.ZS Milyan Daniel, 2006TJ Loko Žatec25 / 11-26 / 10--21
30.ZS Šíma Lukáš, 2006Otava Strakonice21 / 15--31 / 5-20
31.ZM Uhlík Jan, 2008TJ Jiskra Bechyně--24 / 1230 / 6-18
32.ZS Škop Jan, 2007Otava Strakonice33 / 3-30 / 628 / 8-17
33.ZS Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc27 / 9-31 / 5--14
34.ZS Dragon Jakub, 2007KK Opava32 / 4--27 / 9-13
ZS Beránek Tomáš, 2006SK Třebechovice23 / 13----13
36.ZM Plas Tobiáš, 2008Univerzitní sportovní klub Praha34 / 2-34 / 229 / 7-11
ZM Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň29 / 7-32 / 4--11
38.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc---26 / 10-10
39.ZS Kutín Filip, 2007UP Olomouc--28 / 8--8
ZM Petřík Marek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha28 / 8----8
41.ZM Maděrka Tobiáš, 2009UP Olomouc30 / 6----6
42.ZS Hluchý Vilém, 2006KK Brandýs nad Labem31 / 5----5
43.ZM Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha---33 / 3-3
44.ZM Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha--35 / 1--1
ZS Novák Matouš, 2006VS Tábor---35 / 1-1
ZM Král Matěj, 2008Univerzitní sportovní klub Praha35 / 1----1

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové1 / 75-1 / 751 / 75-225
2.ZS Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové2 / 68-2 / 682 / 68-204
3.ZS Válek Michal, 2006VS Tábor3 / 62-4 / 573 / 62-181
4.ZS Retek Václav, 2007UP Olomouc4 / 57-5 / 537 / 46-156
5.ZS Prüher Vojtěch, 2006SK VS Č. Budějovice5 / 53-6 / 495 / 53-155
6.ZS Malý Vojtěch, 2006UP Olomouc11 / 35-3 / 624 / 57-154
7.ZS Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem7 / 46-8 / 438 / 43-132
8.ZS Svoboda Adam, 2006Univerzitní sportovní klub Praha9 / 40-13 / 316 / 49-120
ZS Bohatý Oto, 2007KK Brandýs nad Labem6 / 49-7 / 4616 / 25-120
ZS Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem8 / 43-10 / 379 / 40-120
11.ZS Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň10 / 37-9 / 4010 / 37-114
12.ZM Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové14 / 29-12 / 3312 / 33-95
13.ZS Kutín Filip, 2007UP Olomouc12 / 33-14 / 2914 / 29-91
14.ZS Druska Vojta, 2006SK VS Č. Budějovice16 / 25-15 / 2713 / 31-83
15.ZS Retek Toman, 2007UP Olomouc13 / 31-11 / 3521 / 15-81
16.ZM Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň18 / 21-18 / 2111 / 35-77
17.ZS Svoboda Ondřej, 2006UP Olomouc15 / 27-17 / 2317 / 23-73
18.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc20 / 17-21 / 1515 / 27-59
19.ZM Štýbnar Matěj, 2009UP Olomouc22 / 14-16 / 2519 / 19-58
20.ZM Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary19 / 19-19 / 1922 / 14-52
21.ZS Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.26 / 10-20 / 1718 / 21-48
22.ZM Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha23 / 13-23 / 1320 / 17-43
23.ZM Petřík Marek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha21 / 15-22 / 1424 / 12-41
24.ZS Hanuš Jakub, 2007KK Rakovník25 / 11-24 / 1226 / 10-33
25.ZM Maděrka Tobiáš, 2009UP Olomouc27 / 9-26 / 1023 / 13-32
26.ZM Fabian František, 2009VK Tzunami Ostrava24 / 12-31 / 525 / 11-28
27.ZS Pollert Antonín, 2006Univerzitní sportovní klub Praha17 / 23----23
28.ZM Šafařík Pavel, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.--25 / 1127 / 9-20
29.ZM Pollert Metoděj, 2009Univerzitní sportovní klub Praha32 / 4-28 / 829 / 7-19
30.ZM Novotný Matyáš, 2009KK Brandýs nad Labem31 / 5-29 / 731 / 5-17
31.ZS Kasper Jakub, 2007SK Vltava Č. Krumlov z.s.28 / 8--28 / 8-16
32.ZS Dragon Jakub, 2007KK Opava30 / 6-30 / 634 / 2-14
33.ZM Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha--27 / 933 / 3-12
ZM Kratochvíl Jakub, 2009UP Olomouc33 / 3-33 / 330 / 6-12
35.ZS Kupka Lukáš, 2007VK Tzunami Ostrava29 / 7----7
36.ZM Stolín Antonín, 2008Loko Trutnov--32 / 4--4
ZM Samek Petr, 2008SK Třebechovice---32 / 4-4
38.ZS Jančar Štěpán, 2007Univerzitní sportovní klub Praha--34 / 235 / 1-3
39.ZS Ruffer Jakub, 2007TJ Syntesia Pardubice34 / 2----2
ZS Palouda Mikoláš, 2007SK Vltava Č. Krumlov z.s.35 / 1-35 / 1--2

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Heger Jonáš, 2006
Indruch Matěj, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
1 / 75-1 / 751 / 75-225
2.ZS Retek Toman, 2007
Retek Václav, 2007
UP Olomouc
UP Olomouc
3 / 62-2 / 682 / 68-198
3.ZS Panzer Martin, 2007
Hanzel Jáchym, 2008
TJ Loko Plzeň
TJ Loko Plzeň
2 / 68-3 / 623 / 62-192
4.ZM Indruch Tomáš, 2008
Vít Matyáš, 2009
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
4 / 57-4 / 574 / 57-171
5.ZM Balarin Evžen, 2008
Kubita Tomáš, 2008
KK Opava
KK Opava
5 / 53-6 / 499 / 40-142
ZM Martin Jakub, 2009
Uhlík Jan, 2008
TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
6 / 49-9 / 405 / 53-142
ZM Maděrka Tobiáš, 2009
Štýbnar Matěj, 2009
UP Olomouc
UP Olomouc
8 / 43-5 / 537 / 46-142
8.ZS Antl Tomáš, 2008
Stropek Tobiáš, 2007
KK Opava
KK Opava
7 / 46-7 / 468 / 43-135
9.ZS Sakalová Markéta, 2007
Sakalová Magdaléna, 2007
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--8 / 436 / 49-92
10.ZS Šíma Lukáš, 2006
Škop Jan, 2007
Otava Strakonice
Otava Strakonice
--10 / 3711 / 35-72
11.ZS Palouda Mikoláš, 2007
Šafařík Pavel, 2008
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
--12 / 3310 / 37-70
12.ZS Hrňák Šimon, 2007
Klimeš Vít, 2007
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--11 / 3512 / 33-68
13.ZS Kotrba Matěj, 2007
Vosmek Jáchym, 2007
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
9 / 40----40
14.ZS Ruffer Jakub, 2007
Konvalinka Ondřej, 2007
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
10 / 37----37

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 75-3 / 621 / 75-212
2.ZS Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV3 / 62-1 / 752 / 68-205
3.ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava2 / 68-2 / 683 / 62-198
4.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava4 / 57-5 / 536 / 49-159
5.ZS Heková Natálie, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 49-6 / 497 / 46-144
6.ZS Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn17 / 23-4 / 574 / 57-137
7.ZS Vrbová Marie, 2007UP Olomouc5 / 53-14 / 295 / 53-135
8.ZS Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové7 / 46-10 / 378 / 43-126
ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc8 / 43-7 / 4610 / 37-126
10.ZS Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.12 / 33-8 / 439 / 40-116
11.ZS Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc9 / 40-9 / 4011 / 35-115
12.ZS Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem11 / 35-12 / 3312 / 33-101
13.ZM Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.14 / 29-13 / 3113 / 31-91
14.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha10 / 37-18 / 2116 / 25-83
15.ZM Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice19 / 19-15 / 2714 / 29-75
ZS Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem18 / 21-11 / 3519 / 19-75
17.ZS Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky16 / 25-17 / 2318 / 21-69
18.ZM Riantová Anežka, 2008VS Tábor15 / 27-22 / 1415 / 27-68
19.ZS Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové13 / 31-19 / 1921 / 15-65
20.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem21 / 15-16 / 2517 / 23-63
21.ZS Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc20 / 17-20 / 1722 / 14-48
22.ZM Vaculová Lucie, 2008KK Brandýs nad Labem--21 / 1520 / 17-32
23.ZS Sakalová Markéta, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky28 / 8-23 / 1326 / 10-31
ZS Beerová Anežka, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.26 / 10-26 / 1025 / 11-31
25.ZS Štěpánková Stella, 2006KVS Hradec Králové24 / 12-27 / 927 / 9-30
26.ZS Šlachtová Tereza, 2006VK Tzunami Ostrava22 / 14-29 / 728 / 8-29
ZS Sakalová Magdaléna, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky31 / 5-25 / 1123 / 13-29
28.ZS Riantová Marie, 2006VS Tábor25 / 11-24 / 1232 / 4-27
29.ZM Michajlovičová Sára, 2009VK Tzunami Ostrava27 / 9-30 / 635 / 1-16
ZM Jirasová Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha--32 / 424 / 12-16
31.ZM Marousková Tereza, 2009UP Olomouc23 / 13----13
32.ZS Milotová Dora, 2007TJ Bohemians Praha29 / 7-33 / 334 / 2-12
33.ZS Srpová Lada, 2006VK Tzunami Ostrava34 / 2-34 / 230 / 6-10
ZM Petriková Barbora, 2008TJ Loko Žatec--31 / 531 / 5-10
35.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno35 / 1-28 / 8--9
36.ZS Srpová Stela, 2006VK Tzunami Ostrava---29 / 7-7
37.ZS Chocholová Veronika, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky30 / 6----6
38.ZS Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc32 / 4----4
39.ZS Jílková Pavla, 2007UP Olomouc---33 / 3-3
ZS Žďárská Laura, 2006TJ Syntesia Pardubice33 / 3----3
41.ZS Kylbergerová Iva, 2007Otava Strakonice--35 / 1--1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha1 / 75-2 / 681 / 75-218
2.ZS Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové2 / 68-1 / 752 / 68-211
3.ZS Vrbová Marie, 2007UP Olomouc4 / 57-3 / 623 / 62-181
4.ZS Mrázková Klára, 2006KK Opava3 / 62-5 / 534 / 57-172
5.ZS Nekolná Žofie, 2006KK Brandýs nad Labem6 / 49-4 / 576 / 49-155
6.ZS Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava5 / 53-6 / 497 / 46-148
7.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc7 / 46-7 / 465 / 53-145
8.ZS Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové9 / 40-8 / 4310 / 37-120
9.ZS Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc8 / 43-10 / 3713 / 31-111
10.ZS Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem12 / 33-9 / 4011 / 35-108
11.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem11 / 35-16 / 258 / 43-103
12.ZM Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.17 / 23-12 / 339 / 40-96
13.ZM Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice14 / 29-11 / 3515 / 27-91
14.ZS Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc13 / 31-13 / 3116 / 25-87
15.ZS Štěpánková Stella, 2006KVS Hradec Králové15 / 27-15 / 2714 / 29-83
16.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno16 / 25-14 / 2917 / 23-77
17.ZM Vaculová Lucie, 2008KK Brandýs nad Labem19 / 19-17 / 2312 / 33-75
18.ZS Srpová Lada, 2006VK Tzunami Ostrava20 / 17-19 / 1920 / 17-53
19.ZM Beierová Běta, 2008Loko Trutnov21 / 15-22 / 1422 / 14-43
20.ZS Horáková Julie, 2006TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--18 / 2118 / 21-42
21.ZS Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc10 / 37----37
22.ZS Jílková Pavla, 2007UP Olomouc--20 / 1719 / 19-36
23.ZS Kylbergerová Iva, 2007Otava Strakonice--21 / 1521 / 15-30
24.ZM Marousková Tereza, 2009UP Olomouc18 / 21----21

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZS Motlová Andrea, 2006
Indruch Matěj, 2006
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
1 / 75-2 / 682 / 68-211
2.ZS Saifrtová Magdaléna, 2008
Venc Ondřej, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
2 / 68-1 / 754 / 57-200
3.ZS Prüher Vojtěch, 2006
Švehlová Rozárie, 2008
SK VS Č. Budějovice
SK VS Č. Budějovice
4 / 57-6 / 491 / 75-181
4.ZS Hojdová Markéta, 2007
Kopeček Michal, 2007
Vodácký oddíl Horšovský Týn
VS Tábor
5 / 53-3 / 623 / 62-177
5.ZS Vojtíková Klára, 2007
Voneš Jakub, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
3 / 62-4 / 575 / 53-172
6.ZS Vaculová Lucie, 2008
Bohatý Oto, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
7 / 46-5 / 537 / 46-145
7.ZS Kratochvílová Adéla, 2007
Malý Vojtěch, 2006
UP Olomouc
UP Olomouc
6 / 49-7 / 466 / 49-144
8.ZS Šafaříková Alena, 2006
Kasper Jakub, 2007
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
SK Vltava Č. Krumlov z.s.
9 / 40-8 / 438 / 43-126
9.ZS Jirasová Klára, 2008
Jančar Štěpán, 2007
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
10 / 37-9 / 409 / 40-117
10.ZM Beierová Běta, 2008
Stolín Antonín, 2008
Loko Trutnov
Loko Trutnov
12 / 33-10 / 3712 / 33-103
11.ZM Král Matěj, 2008
Podušková Klára, 2008
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--11 / 3510 / 37-72
12.ZS Hladík Šimon, 2009
Milotová Dora, 2007
TJ Bohemians Praha
TJ Bohemians Praha
--12 / 3311 / 35-68
13.ZM Hronová Šárka, 2009
Páca Jan, 2009
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--13 / 3113 / 31-62
14.ZS Malá Magdaléna, 2007
Kočířová Valentýna, 2008
UP Olomouc
UP Olomouc
8 / 43----43
15.ZS Žďárská Laura, 2006
Plášil Hynek, 2006
TJ Syntesia Pardubice
TJ Syntesia Pardubice
11 / 35----35
Typ závodu