1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách

20.06.2020   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky92.80 0 5.00 0 92.80 0/0
2. KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha95.73 0 5.00 0 95.732.93/3,20/0
3. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 USK Pha97.13 0 5.00 0 97.134.33/4,70/0
4.1/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky98.57 0 5.00 0 98.575.77/6,20/0
5.2/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky102.15 0 5.00 0 102.159.35/10,10/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha109.02 12 102.63 2 104.63 0/140
2.2/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor116.96 4 102.91 2 104.910.28/0,30/136
3.3/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha106.12 6 106.31 0 106.311.68/1,60/132
4.4/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand121.99 6 107.09 0 107.092.46/2,40/128
5.5/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice117.04 6 107.47 0 107.472.84/2,70/124
6.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí110.43 6 106.86 2 108.864.23/4,046/0
7.6/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz112.23 2 105.21 4 109.214.58/4,40/120
8.7/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice113.35 14 107.34 2 109.344.71/4,50/116
9.2/ZMKUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava118.80 2 110.40 0 110.405.77/5,542/0
10.8/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha130.95 10 108.91 2 110.916.28/6,00/112
11.9/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice114.24 8 112.53 0 112.537.90/7,60/108
12.10/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc111.19 2 110.75 2 112.758.12/7,838/0
13.11/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand109.35 4 103.48 52 113.358.72/8,30/104
14.12/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha114.50 6 109.82 4 113.829.19/8,80/100
15.13/ZSJAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc118.24 4 114.72 0 114.7210.09/9,634/0
16.14/ZSHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník118.60 8 113.16 2 115.1610.53/10,10/96
17.15/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand113.05 8 113.20 2 115.2010.57/10,10/92
18.16/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice113.38 6 115.38 0 115.3810.75/10,30/88
19.3/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky113.66 6 113.65 2 115.6511.02/10,50/84
20.17/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha120.90 4 113.82 2 115.8211.19/10,70/80
21.18/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak115.90 10 114.01 2 116.0111.38/10,90/76
22.19/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK123.69 8 116.38 0 116.3811.75/11,20/75
23.20/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.136.77 2 114.81 2 116.8112.18/11,60/74
24.21/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava121.27 2 110.88 6 116.8812.25/11,730/0
25.22/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec122.37 8 117.23 0 117.2312.60/12,00/73
26.23/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB128.26 8 115.59 2 117.5912.96/12,40/72
27.24/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc126.26 4 119.40 0 119.4014.77/14,126/0
28.4/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha119.06 6 117.53 2 119.5314.90/14,20/71
29.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz142.90 4 119.60 0 119.6014.97/14,30/70
30.6/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc130.46 6 116.08 4 120.0815.45/14,825/0
31.25/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand131.83 4 119.12 2 121.1216.49/15,80/69
32.26/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava121.24 4 119.25 2 121.2516.62/15,924/0
33.27/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak137.56 6 121.30 0 121.3016.67/15,90/68
34.7/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha123.79 0 117.71 4 121.7117.08/16,30/67
35.8/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha123.92 4 119.91 2 121.9117.28/16,50/66
36.9/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.155.20 6 122.05 0 122.0517.42/16,60/65
37.28/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha125.20 12 120.27 2 122.2717.64/16,90/64
38.10/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava124.94 2 116.54 6 122.5417.91/17,123/0
39.11/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha129.85 4 122.84 0 122.8418.21/17,40/63
40.29/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc117.07 6 118.95 100 123.0718.44/17,622/0
41.30/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava124.69 6 121.33 2 123.3318.70/17,921/0
42.12/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha120.40 4 119.59 4 123.5918.96/18,10/62
43.13/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně127.56 0 119.67 4 123.6719.04/18,20/61
44.14/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky142.85 8 122.38 2 124.3819.75/18,90/60
45.31/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily131.24 8 120.92 4 124.9220.29/19,40/59
46.32/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec129.55 8 119.79 6 125.7921.16/20,20/58
47.33/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily138.17 0 123.97 2 125.9721.34/20,40/57
48.15/ZMLANGER Filip 2009 3 USK Pha125.22 2 127.86 0 127.2222.59/21,60/56
49.34/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava130.87 0 127.29 0 127.2922.66/21,720/0
50.16/ZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha172.54 6 127.51 2 129.5124.88/23,80/55
51.35/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy137.34 106 128.06 2 130.0625.43/24,30/54
52.36/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc130.03 2 128.39 2 130.3925.76/24,619/0
53.17/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha136.08 2 130.50 0 130.5025.87/24,70/53
54.37/ZSAMBROŽ Jiří 2006 Ostrava133.84 2 128.76 2 130.7626.13/25,018/0
55.38/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor123.20 14 127.11 4 131.1126.48/25,30/52
56.18/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV129.62 2 147.16 0 131.6226.99/25,80/51
57.19/ZMKÁPKA Lukáš 2009 Ostrava133.59 2 131.97 0 131.9727.34/26,117/0
58.20/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc124.90 8 137.87 100 132.9028.27/27,016/0
59.39/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha135.09 6 131.67 2 133.6729.04/27,80/50
60.40/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha131.56 6 130.29 4 134.2929.66/28,30/49
61.21/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava134.69 4 135.48 0 135.4830.85/29,515/0
62.22/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc135.15 6 131.57 4 135.5730.94/29,614/0
63.41/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.127.79 8 136.47 52 135.7931.16/29,80/48
64.42/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc121.92 14 122.87 104 135.9231.29/29,913/0
65.43/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha149.08 2 129.12 8 137.1232.49/31,10/47
66.23/ZMŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand139.45 64 135.38 2 137.3832.75/31,30/46
67.44/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc117.43 102 131.55 6 137.5532.92/31,512/0
68.24/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.155.31 6 135.77 2 137.7733.14/31,70/45
69.25/ZMFABIAN František 2009 Ostrava136.20 6 137.85 0 137.8533.22/31,711/0
70.45/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto131.86 6 154.48 56 137.8633.23/31,80/44
71.46/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec136.01 2 124.85 58 138.0133.38/31,90/43
72.26/ZMPOHANKA František 2008 3 KK Brand134.32 14 132.98 6 138.9834.35/32,80/42
73.27/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava145.31 2 137.11 2 139.1134.48/33,010/0
74.47/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.136.26 4 140.68 2 140.2635.63/34,10/41
75.28/ZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha132.95 8 138.21 8 140.9536.32/34,70/40
76.48/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand183.42 12 137.38 4 141.3836.75/35,10/39
77.29/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK151.63 8 139.84 2 141.8437.21/35,60/38
78.49/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk146.36 2 140.16 2 142.1637.53/35,99/0
79.50/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno147.62 54 140.19 2 142.1937.56/35,98/0
80.51/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí138.82 4 146.78 0 142.8238.19/36,57/0
81.30/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha164.95 8 142.96 0 142.9638.33/36,60/37
82.31/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc138.98 4 135.97 50 142.9838.35/36,76/0
83.32/ZMHORÁK David 2009 3 Frol190.99 8 137.00 6 143.0038.37/36,70/36
84.52/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava139.49 4 139.76 6 143.4938.86/37,15/0
85.33/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava146.63 2 143.26 2 145.2640.63/38,84/0
86.53/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily160.30 10 142.27 4 146.2741.64/39,80/35
87.54/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol114.07 64 94.29 52 146.2941.66/39,80/34
88.55/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy135.51 12 161.55 0 147.5142.88/41,00/33
89.34/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand147.15 2 145.88 2 147.8843.25/41,30/32
90.35/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí191.19 10 143.91 4 147.9143.28/41,43/0
91.36/ZMSEKANINA Matěj 2008 3 VS Desná177.76 56 145.10 4 149.1044.47/42,52/0
92.56/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště139.33 10 148.20 16 149.3344.70/42,70/31
93.57/ZSMINAŘÍK Šimon 2007 3 SKVeselí149.47 18 143.72 6 149.7245.09/43,11/0
94.37/ZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha158.22 14 143.83 6 149.8345.20/43,20/30
95.38/ZMŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.165.48 8 147.19 4 151.1946.56/44,50/29
96.39/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand203.06 52 148.42 4 152.4247.79/45,70/28
97.40/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy146.71 6 136.00 52 152.7148.08/46,00/27
98.41/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava180.13 14 149.55 4 153.5548.92/46,80/0
99.58/ZSBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa171.94 58 152.52 2 154.5249.89/47,70/26
100.59/ZSPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice157.39 8 144.23 12 156.2351.60/49,30/25
101.42/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK154.32 2 153.34 4 156.3251.69/49,40/24
102.43/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn150.84 6 163.16 54 156.8452.21/49,90/23
103.60/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz146.43 104 149.58 8 157.5852.95/50,60/22
104.44/ZMPÁCA Jan 2009 Kralupy149.32 10 154.07 6 159.3254.69/52,30/21
105.61/ZSKOT Michal 2006 3 Boh.Pha188.35 2 155.80 4 159.8055.17/52,70/20
106.45/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand148.73 12 220.29 56 160.7356.10/53,60/19
107.62/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava159.55 12 162.22 2 164.2259.59/57,00/0
108.63/ZSKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand133.90 56 167.13 0 167.1362.50/59,70/18
109.46/ZMODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.147.47 202 164.65 6 170.6566.02/63,10/17
110.47/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand158.99 12 189.52 12 170.9966.36/63,40/16
111.64/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand169.87 110 169.12 2 171.1266.49/63,50/15
112.48/ZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand1.00 999 170.69 4 174.6970.06/67,00/14
113.65/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.121.62 54 124.31 52 175.6270.99/67,80/13
114.49/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha164.39 18 184.11 6 182.3977.76/74,30/12
115.50/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand135.32 64 131.62 52 183.6278.99/75,50/11
116.51/ZMŠLACHTA Jan 2009 Ostrava161.62 56 181.12 4 185.1280.49/76,90/0
117.66/ZSTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha328.71 74 167.18 18 185.1880.55/77,00/10
118.67/ZSČERNÝ Vojtěch 2007 3 SKVeselí153.95 56 181.94 4 185.9481.31/77,70/0
119.68/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto201.00 6 184.19 4 188.1983.56/79,90/9
120.52/ZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha145.69 54 188.47 2 190.4785.84/82,00/8
121.53/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha205.28 2 186.68 6 192.6888.05/84,20/7
122.69/ZSSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto171.22 114 197.11 12 209.11104.48/99,90/6
123.70/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto164.81 56 205.63 6 211.63107.00/102,30/5
124.71/ZSZUNA Vilém 2007 3 Semily197.31 16 173.55 254 213.31108.68/103,90/4
125.72/ZSKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto226.03 6 162.63 54 216.63112.00/107,00/3
126.54/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor183.46 56 168.82 50 218.82114.19/109,10/2
127.73/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.138.15 256 173.38 52 225.38120.75/115,40/1
128.55/ZMJURÁSEK Matěj 2009 SKVeselí195.57 158 172.38 56 228.38123.75/118,30/0
129.56/ZMHANČ Pavel 2008 Dukla B.168.23 102 179.94 54 233.94129.31/123,60/0
130.74/ZSWAIS Jakub 2007 3 KK Brand162.22 162 197.49 58 255.49150.86/144,20/0
131.57/ZMSLAVÍK Matěj 2008 3 Benátky196.80 208 174.52 108 282.52177.89/170,00/0
132.58/ZMKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn1.00 999 232.64 56 288.64184.01/175,90/0
133.59/ZMBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa295.49 64 244.70 52 296.70192.07/183,60/0
134.60/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz193.85 156 197.79 104 301.79197.16/188,40/0
135.61/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.132.12 354 164.10 166 330.10225.47/215,50/0
136.62/ZMČERMÁK Vilém 2009 KK Brand138.31 356 176.79 162 338.79234.16/223,80/0
137.63/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň195.35 210 1.00 999 405.35300.72/287,40/0
138.75/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha136.44 608 1.00 999 744.44639.81/611,50/0
139.64/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha252.33 504 1.00 999 756.33651.70/622,90/0
  KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  NIEDL Robin 2008 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KONVALINKA Štěpán 2009 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha115.52 0 114.70 0 114.70 0/12
2.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK115.51 0 126.98 4 115.510.81/0,70/8
3.3/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava125.01 2 121.76 0 121.767.06/6,225/0
4.4/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc134.92 2 124.73 0 124.7310.03/8,721/0
5.5/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava132.63 0 126.87 0 126.8712.17/10,617/0
6.6/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand127.24 0 129.46 0 127.2412.54/10,90/7
7.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc129.42 2 131.70 2 131.4216.72/14,613/0
8.7/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc132.06 2 137.56 2 134.0619.36/16,99/0
9.8/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK155.81 58 135.46 4 139.4624.76/21,60/6
10.9/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc138.40 2 143.79 8 140.4025.70/22,45/0
11.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand149.31 2 138.49 2 140.4925.79/22,50/5
12.10/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand136.00 6 137.48 54 142.0027.30/23,80/4
13.11/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc144.08 4 143.71 0 143.7129.01/25,34/0
14.3/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB143.03 2 1.00 999 145.0330.33/26,40/3
15.12/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK141.30 54 156.48 2 158.4843.78/38,20/2
16.4/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno154.44 6 209.62 10 160.4445.74/39,93/0
17.5/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk169.56 2 177.13 6 171.5656.86/49,62/0
18.6/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc145.64 52 149.18 54 197.6482.94/72,31/0
19.7/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand193.11 150 195.99 6 201.9987.29/76,10/1
20.13/ZSSRPOVÁ Lada 2006 Ostrava1.00 999 190.67 104 294.67179.97/156,90/0
21.8/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov267.26 50 249.95 50 299.95185.25/161,50/0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSHEGER Jonáš
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
120.13 4 131.47 10 124.13 0/11
2.2/ZSPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
137.79 6 226.02 56 143.7919.66/15,80/7
3.3/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
173.07 2 145.81 6 151.8127.68/22,36/0
4.1/ZMINDRUCH Tomáš
VÍT Matyáš
2008
2009
3 KVS HK
KVS HK
146.87 6 151.49 2 152.8728.74/23,20/3
5.2/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
161.60 6 190.91 60 167.6043.47/35,02/0
6.3/ZMMARTIN Jakub
UHLÍK Jan
2009
2008
2 Boh.Pha
Bechyně
172.29 6 212.85 158 178.2954.16/43,60/2
7.4/ZSANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
171.30 10 4.00 999 181.3057.17/46,11/0
8.4/ZMMADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
Olomouc
Olomouc
148.93 52 225.38 10 200.9376.80/61,90/0
9.5/ZSKOTRBA Matěj
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
195.58 56 1.00 999 251.58127.45/102,70/1
10.6/ZSRUFFER Jakub
KONVALINKA Ondřej
2007
2007
Pardub.
Pardub.
185.83 206 177.29 114 291.29167.16/134,70/0
  HRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KONVALINKA Štěpán
PAJTINA Tomáš
2009
2008
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava126.43 4 5.00 0 130.43 0/0
2.1/PZZONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk135.68 4 5.00 0 139.689.25/7,10/0
3.2/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha140.12 4 5.00 0 144.1213.69/10,50/0
4.3/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice144.50 2 5.00 0 146.5016.07/12,30/0
5.4/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy156.12 2 5.00 0 158.1227.69/21,20/0
6.2/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava152.22 6 5.00 0 158.2227.79/21,30/0
7.3/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand151.78 8 5.00 0 159.7829.35/22,50/0
8.5/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov165.04 4 5.00 0 169.0438.61/29,60/0
9.6/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor164.11 6 5.00 0 170.1139.68/30,40/0
10.7/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily182.50 14 5.00 0 196.5066.07/50,70/0
11.8/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV193.85 4 5.00 0 197.8567.42/51,70/0
12.9/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha197.64 6 5.00 0 203.6473.21/56,10/0
13.10/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň173.88 54 5.00 0 227.8897.45/74,70/0
14.4/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha192.53 56 5.00 0 248.53118.10/90,50/0
15.11/PZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand193.10 62 5.00 0 255.10124.67/95,60/0
16.12/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně238.25 52 5.00 0 290.25159.82/122,50/0
17.13/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha162.47 156 5.00 0 318.47188.04/144,20/0
18.14/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha254.14 156 5.00 0 410.14279.71/214,50/0
19.5/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand222.52 206 5.00 0 428.52298.09/228,50/0
20.6/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK177.62 254 5.00 0 431.62301.19/230,90/0
21.15/PZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 Kralupy183.53 258 5.00 0 441.53311.10/238,50/0
22.16/PZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha144.17 306 5.00 0 450.17319.74/245,10/0
23.17/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha312.94 158 5.00 0 470.94340.51/261,10/0
24.18/PZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov226.03 264 5.00 0 490.03359.60/275,70/0
25.19/PZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha186.76 308 5.00 0 494.76364.33/279,30/0
26.7/PZZHATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand140.17 358 5.00 0 498.17367.74/281,90/0
27.20/PZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha174.64 410 5.00 0 584.64454.21/348,20/0
28.21/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója116.00 506 5.00 0 622.00491.57/376,90/0
29.22/PZMKLÍR Vojtěch 2010 USK Pha511.17 208 5.00 0 719.17588.74/451,40/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK107.58 2 113.47 4 109.58 0/29
2.2/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK108.12 2 125.07 8 110.120.54/0,50/25
3.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor112.76 0 115.79 8 112.763.18/2,90/21
4.4/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc114.56 0 129.12 2 114.564.98/4,519/0
5.5/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB114.96 0 117.14 0 114.965.38/4,90/20
6.6/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand118.64 0 136.12 8 118.649.06/8,30/19
7.7/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand118.90 4 138.07 2 122.9013.32/12,20/18
8.8/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand123.01 0 122.73 4 123.0113.43/12,30/17
9.9/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha124.17 0 121.37 2 123.3713.79/12,60/16
10.10/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz124.79 2 130.10 2 126.7917.21/15,70/15
11.11/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc133.93 4 123.25 4 127.2517.67/16,115/0
12.12/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc127.49 0 140.13 6 127.4917.91/16,311/0
13.13/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc124.80 4 136.49 4 128.8019.22/17,57/0
14.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK129.08 0 130.99 2 129.0819.50/17,80/14
15.14/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc128.90 4 130.19 4 132.9023.32/21,36/0
16.15/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB128.98 4 132.57 2 132.9823.40/21,40/13
17.16/ZSPOLLERT Antonín 2006 3 USK Pha129.89 4 132.75 6 133.8924.31/22,20/12
18.2/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz135.06 0 146.51 2 135.0625.48/23,30/11
19.3/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV136.13 0 142.71 0 136.1326.55/24,20/10
20.4/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc137.02 2 142.59 6 139.0229.44/26,95/0
21.5/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha134.48 6 163.19 104 140.4830.90/28,20/9
22.6/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc140.96 0 170.64 4 140.9631.38/28,64/0
23.7/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha140.54 4 142.91 2 144.5434.96/31,90/8
24.8/ZMFABIAN František 2009 Ostrava146.19 2 159.76 4 148.1938.61/35,23/0
25.17/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník145.66 4 152.41 6 149.6640.08/36,60/7
26.18/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice1.00 999 140.06 10 150.0640.48/36,90/6
27.9/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc165.01 0 147.98 4 151.9842.40/38,72/0
28.19/ZSKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.1.00 999 149.05 4 153.0543.47/39,70/5
29.20/ZSKUPKA Lukáš 2007 3 Ostrava228.40 4 147.41 6 153.4143.83/40,01/0
30.21/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava148.39 6 169.99 10 154.3944.81/40,90/0
31.10/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand155.67 0 157.95 106 155.6746.09/42,10/4
32.11/ZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha150.88 60 149.77 6 155.7746.19/42,20/3
33.12/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc153.40 6 171.38 6 159.4049.82/45,50/0
34.22/ZSRUFFER Jakub 2007 Pardub.169.27 52 158.00 2 160.0050.42/46,00/2
35.23/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.193.28 2 161.98 4 165.9856.40/51,50/1
36.13/ZMLANGER Filip 2009 USK Pha158.38 10 214.47 12 168.3858.80/53,70/0
37.14/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK172.21 6 220.58 4 178.2168.63/62,60/0
38.15/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha185.35 2 194.32 260 187.3577.77/71,00/0
39.16/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn266.34 6 202.88 310 272.34162.76/148,50/0
40.17/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov252.18 56 197.24 310 308.18198.60/181,20/0
  KOVÁŘ Michal 2009 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice101.32 2 103.63 50 103.32 0/56
2.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava108.52 0 117.03 0 108.525.20/5,032/0
3.3/ZSTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus110.24 0 106.97 2 108.975.65/5,50/52
4.4/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava113.10 0 114.93 2 113.109.78/9,528/0
5.5/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc114.61 0 118.61 2 114.6111.29/10,924/0
6.6/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice112.09 4 114.88 6 116.0912.77/12,40/48
7.7/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK117.07 2 121.66 4 119.0715.75/15,20/44
8.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc117.17 2 115.64 6 119.1715.85/15,320/0
9.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc121.08 0 120.91 4 121.0817.76/17,216/0
10.9/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha121.61 2 119.30 2 121.3017.98/17,40/40
11.10/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand119.72 2 131.30 6 121.7218.40/17,80/36
12.11/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice125.20 2 118.21 4 122.2118.89/18,30/32
13.12/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK119.53 4 128.99 4 123.5320.21/19,60/28
14.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk126.11 0 128.20 4 126.1122.79/22,112/0
15.3/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor124.51 2 133.57 10 126.5123.19/22,40/27
16.13/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy123.08 4 127.28 8 127.0823.76/23,00/26
17.14/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn123.19 50 120.01 8 128.0124.69/23,90/25
18.15/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand126.21 2 130.53 6 128.2124.89/24,10/24
19.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB122.34 6 130.28 6 128.3425.02/24,20/23
20.16/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc143.72 0 128.28 2 130.2826.96/26,111/0
21.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand126.46 4 135.69 4 130.4627.14/26,30/22
22.17/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava131.35 2 135.01 8 133.3530.03/29,110/0
23.6/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc133.74 0 186.61 54 133.7430.42/29,49/0
24.18/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK143.83 4 127.87 6 133.8730.55/29,60/21
25.19/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor126.81 56 129.92 4 133.9230.60/29,60/20
26.20/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice128.43 6 133.28 6 134.4331.11/30,10/19
27.7/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava128.55 6 137.45 6 134.5531.23/30,28/0
28.21/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy135.71 8 132.17 4 136.1732.85/31,80/18
29.22/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha128.87 8 137.92 14 136.8733.55/32,50/17
30.23/ZSCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy169.18 6 131.60 6 137.6034.28/33,20/16
31.24/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy131.80 6 190.77 2 137.8034.48/33,40/15
32.25/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc132.21 6 157.23 4 138.2134.89/33,87/0
33.26/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.133.85 8 132.50 6 138.5035.18/34,00/14
34.27/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava136.00 4 159.57 0 140.0036.68/35,56/0
35.8/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno138.94 2 151.45 60 140.9437.62/36,45/0
36.9/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand175.17 52 129.08 12 141.0837.76/36,50/13
37.28/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná150.27 4 136.76 6 142.7639.44/38,24/0
38.29/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc140.99 2 141.28 2 142.9939.67/38,43/0
39.30/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 3 VS Desná139.20 4 169.59 16 143.2039.88/38,62/0
40.10/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec139.39 4 189.99 6 143.3940.07/38,80/12
41.31/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná142.88 2 145.50 10 144.8841.56/40,21/0
42.11/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha146.23 0 171.54 6 146.2342.91/41,50/11
43.32/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.144.74 6 151.80 4 150.7447.42/45,90/10
44.12/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha151.66 0 157.59 10 151.6648.34/46,80/9
45.13/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy151.19 4 159.04 8 155.1951.87/50,20/8
46.33/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava154.88 4 153.36 4 157.3654.04/52,30/0
47.14/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice208.69 106 168.94 10 178.9475.62/73,20/7
48.15/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov181.38 2 169.12 10 179.1275.80/73,40/6
49.16/ZMJURÁSKOVÁ Karina 2008 SKVeselí1.00 999 157.36 56 213.36110.04/106,50/0
50.34/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.199.99 106 206.23 8 214.23110.91/107,30/5
51.17/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň163.73 56 172.55 256 219.73116.41/112,70/4
52.18/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand157.34 112 182.47 62 244.47141.15/136,60/3
53.35/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa1.00 999 167.04 170 337.04233.72/226,20/2
54.19/ZMMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov158.71 260 174.40 262 418.71315.39/305,30/1
55.36/ZSČELLÁROVÁ Zuzana 2007 USK Pha119.94 306 211.20 262 425.94322.62/312,30/0
56.20/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha290.70 156 253.01 314 446.70343.38/332,30/0
57.21/ZMALBRECHTOVÁ Stella 2009 Boh.Pha1.00 999 189.79 506 695.79592.47/573,40/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/ZSMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
136.05 4 156.99 8 140.05 0/14
2.2/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
143.32 0 148.87 10 143.323.27/2,30/10
3.3/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
141.71 2 149.13 4 143.713.66/2,60/6
4.4/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
147.61 2 159.03 6 149.619.56/6,80/5
5.5/ZSHOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
148.51 10 163.10 14 158.5118.46/13,20/4
6.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
175.89 4 159.60 4 163.6023.55/16,88/0
7.7/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
165.22 4 160.28 10 169.2229.17/20,80/3
8.8/ZSMALÁ Magdaléna
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2007
2008
2 Olomouc
Olomouc
176.30 4 161.44 8 169.4429.39/21,04/0
9.9/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
168.94 16 160.92 12 172.9232.87/23,50/2
10.10/ZSJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
181.27 2 4.00 999 183.2743.22/30,90/1
11.11/ZSŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
188.05 14 175.71 266 202.0562.00/44,30/0
12.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
297.59 204 206.13 18 224.1384.08/60,00/0
  SAKALOVÁ Markéta
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  HRŇÁK Matouš
HRONOVÁ Šárka
2009
2009
Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM/OČ
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov228.41 104 5.00 0 332.41 0/0
2.2/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV190.63 152 5.00 0 342.6310.22/3,10/0
3.3/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha264.53 266 5.00 0 530.53198.12/59,60/0
  DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy4.00 999 5.00 0 999.00 0/0
Oddíl