3. Český pohár žáků ve Strakonicích

27.06.2020   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMMRÁZEK Jakub, 2004, KK Opava MRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava76.31 0 5.00 0 76.31 0/0
2. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha77.57 0 5.00 0 77.571.26/1,70/0
3.1/U23FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.88.93 0 5.00 0 88.9312.62/16,50/0
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor98.45 0 5.00 0 98.4522.14/29,00/0
5. RAK Tomáš 1989 Dukla B.81.11 50 5.00 0 131.1154.80/71,80/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha89.64 2 86.14 0 86.14 139/0
2.2/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor89.86 0 86.67 0 86.670.53/0,6135/0
3.3/ZSBOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand88.25 2 86.80 0 86.800.66/0,8131/0
4.4/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand90.17 2 87.12 0 87.120.98/1,1127/0
5.5/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha90.45 0 86.44 2 88.442.30/2,7123/0
6.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí89.56 54 89.43 0 89.433.29/3,80/42
7.6/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc97.22 2 89.49 0 89.493.35/3,90/38
8.7/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz91.04 2 89.76 0 89.763.62/4,2119/0
9.8/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice92.75 4 88.66 2 90.664.52/5,2115/0
10.9/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol89.96 4 87.48 4 91.485.34/6,2111/0
11.10/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice92.53 4 91.59 0 91.595.45/6,3107/0
12.11/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice91.16 2 90.30 2 92.306.16/7,2103/0
13.12/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand96.39 2 93.03 0 93.036.89/8,099/0
14.13/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha93.38 0 91.48 2 93.387.24/8,495/0
15.14/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc94.31 50 91.61 2 93.617.47/8,70/34
16.15/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav95.27 0 93.75 4 95.279.13/10,691/0
17.16/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava95.42 0 94.96 52 95.429.28/10,80/30
18.17/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha95.79 0 96.84 0 95.799.65/11,287/0
19.2/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky95.94 0 96.44 2 95.949.80/11,483/0
20.18/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB93.97 2 94.69 4 95.979.83/11,479/0
21.3/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava97.70 0 96.05 0 96.059.91/11,50/26
22.19/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice92.50 4 89.67 100 96.5010.36/12,075/0
23.20/ZSHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník99.74 2 96.42 2 98.4212.28/14,371/0
24.4/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně99.95 0 96.54 2 98.5412.40/14,470/0
25.21/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc99.17 0 98.62 0 98.6212.48/14,50/22
26.22/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec97.03 2 100.18 2 99.0312.89/15,069/0
27.5/ZMKUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava95.41 4 106.22 4 99.4113.27/15,40/21
28.23/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc101.31 0 100.12 0 100.1213.98/16,20/20
29.24/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK96.97 4 99.08 4 100.9714.83/17,268/0
30.25/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak99.06 52 97.17 4 101.1715.03/17,467/0
31.26/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc101.25 0 103.16 0 101.2515.11/17,50/19
32.6/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz103.69 2 99.52 2 101.5215.38/17,966/0
33.27/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha101.81 0 111.16 10 101.8115.67/18,265/0
34.7/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha103.88 0 102.18 0 102.1816.04/18,664/0
35.8/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha103.81 2 100.51 2 102.5116.37/19,063/0
36.9/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc99.15 4 103.43 2 103.1517.01/19,70/18
37.28/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.104.60 54 101.33 2 103.3317.19/20,062/0
38.29/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.101.69 2 104.48 2 103.6917.55/20,461/0
39.10/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV104.05 2 103.78 0 103.7817.64/20,560/0
40.30/ZSHLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand105.52 2 100.10 4 104.1017.96/20,859/0
40.11/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha102.10 2 110.45 2 104.1017.96/20,858/0
42.12/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc98.18 50 102.35 2 104.3518.21/21,10/17
43.13/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc106.18 52 104.84 0 104.8418.70/21,70/16
44.31/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha105.01 0 105.33 4 105.0118.87/21,957/0
45.32/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava109.48 2 103.66 2 105.6619.52/22,70/15
46.33/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec105.90 0 106.89 52 105.9019.76/22,956/0
47.34/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak102.02 4 112.10 4 106.0219.88/23,155/0
48.35/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk111.48 2 106.81 0 106.8120.67/24,00/14
49.36/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava109.00 0 105.74 2 107.7421.60/25,10/13
50.37/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha111.11 4 107.79 0 107.7921.65/25,154/0
51.38/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc108.10 0 108.68 2 108.1021.96/25,50/12
52.14/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky102.26 6 113.02 6 108.2622.12/25,753/0
53.15/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.115.68 6 102.57 6 108.5722.43/26,052/0
54.16/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha110.00 6 104.60 4 108.6022.46/26,151/0
55.17/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava108.78 6 109.03 0 109.0322.89/26,60/11
55.18/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc108.90 102 107.03 2 109.0322.89/26,60/10
57.19/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha109.24 0 103.52 8 109.2423.10/26,850/0
58.39/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava96.02 50 105.44 4 109.4423.30/27,00/9
59.40/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor104.44 6 117.12 100 110.4424.30/28,249/0
60.41/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy108.47 2 112.90 2 110.4724.33/28,248/0
61.20/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK111.81 0 113.85 4 111.8125.67/29,847/0
62.42/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha113.38 8 107.92 4 111.9225.78/29,946/0
63.43/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec120.85 0 110.90 2 112.9026.76/31,145/0
64.44/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava112.49 4 110.95 2 112.9526.81/31,10/8
65.21/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.113.38 2 109.45 4 113.4527.31/31,744/0
66.22/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava115.30 2 112.22 2 114.2228.08/32,60/7
67.23/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn119.64 4 114.41 0 114.4128.27/32,843/0
68.45/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha112.45 2 134.24 6 114.4528.31/32,942/0
69.46/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy111.03 12 108.73 6 114.7328.59/33,241/0
70.24/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava112.93 2 113.98 2 114.9328.79/33,40/6
71.47/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno117.16 2 115.08 0 115.0828.94/33,60/5
72.48/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.116.07 6 115.64 0 115.6429.50/34,240/0
73.25/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand117.92 8 115.85 0 115.8529.71/34,539/0
74.26/ZMKÁPKA Lukáš 2009 Ostrava115.25 2 117.43 0 117.2531.11/36,10/4
75.27/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy119.46 16 113.59 4 117.5931.45/36,538/0
76.49/ZSKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand122.94 8 120.04 0 120.0433.90/39,437/0
77.28/ZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha114.15 6 119.37 6 120.1534.01/39,536/0
78.29/ZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha123.72 6 114.73 6 120.7334.59/40,235/0
79.50/ZSBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa133.80 4 121.18 0 121.1835.04/40,734/0
80.30/ZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak115.50 52 113.85 8 121.8535.71/41,533/0
81.31/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha118.40 4 124.94 8 122.4036.26/42,132/0
82.32/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava122.31 2 118.60 4 122.6036.46/42,30/3
83.33/ZMŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand119.45 4 118.91 104 123.4537.31/43,331/0
84.34/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha135.37 14 122.22 2 124.2238.08/44,230/0
85.35/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha130.34 2 120.26 4 124.2638.12/44,329/0
86.36/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand123.08 2 122.15 4 125.0838.94/45,228/0
87.51/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava135.42 4 122.39 4 126.3940.25/46,70/2
88.37/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand129.84 6 125.12 2 127.1240.98/47,627/0
89.38/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.122.18 8 117.25 10 127.2541.11/47,726/0
90.39/ZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha140.53 8 122.54 6 128.5442.40/49,225/0
91.52/ZSWAIS Jakub 2007 3 KK Brand135.64 52 128.96 0 128.9642.82/49,724/0
92.40/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB131.49 6 125.64 4 129.6443.50/50,523/0
93.41/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha139.11 6 127.78 2 129.7843.64/50,722/0
94.42/ZMBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa141.50 4 125.15 6 131.1545.01/52,321/0
95.43/ZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand126.02 8 123.25 8 131.2545.11/52,420/0
96.44/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava129.18 10 125.79 6 131.7945.65/53,00/1
97.45/ZMŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.118.10 14 133.61 4 132.1045.96/53,419/0
98.46/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand128.79 4 116.55 52 132.7946.65/54,218/0
99.47/ZMODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.153.52 62 130.32 4 134.3248.18/55,917/0
100.48/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand136.53 14 128.45 6 134.4548.31/56,116/0
101.49/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK133.33 2 131.52 4 135.3349.19/57,115/0
102.50/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor155.17 8 131.88 4 135.8849.74/57,714/0
103.53/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB137.89 6 132.07 4 136.0749.93/58,013/0
104.54/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno130.42 10 128.48 8 136.4850.34/58,40/0
105.55/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB134.65 2 127.25 56 136.6550.51/58,612/0
106.51/ZMPÁCA Jan 2009 Kralupy129.34 10 132.63 12 139.3453.20/61,811/0
107.56/ZSFENCL Mikoláš Aleš 2006 3 Č.Kruml.136.76 56 128.43 12 140.4354.29/63,010/0
108.52/ZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha132.73 8 136.97 4 140.7354.59/63,49/0
109.57/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz137.07 4 121.46 54 141.0754.93/63,88/0
110.58/ZSKOT Michal 2006 3 Boh.Pha208.57 16 134.54 8 142.5456.40/65,57/0
111.59/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand135.10 8 114.18 50 143.1056.96/66,16/0
112.53/ZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice127.29 54 135.81 10 145.8159.67/69,35/0
113.60/ZSTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha128.54 22 134.00 12 146.0059.86/69,54/0
114.54/ZMPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha178.12 54 138.56 8 146.5660.42/70,13/0
115.55/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz139.72 8 165.40 6 147.7261.58/71,52/0
116.56/ZMČERMÁK Vilém 2009 KK Brand159.32 62 142.85 6 148.8562.71/72,81/0
117.57/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn165.50 12 147.34 2 149.3463.20/73,40/0
118.58/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha155.21 10 139.91 10 149.9163.77/74,00/0
119.59/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak164.16 54 156.36 4 160.3674.22/86,20/0
120.61/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand112.53 56 108.95 52 160.9574.81/86,80/0
121.60/ZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc156.00 10 176.63 58 166.0079.86/92,70/0
122.61/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.153.09 14 144.81 60 167.0980.95/94,00/0
123.62/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav116.60 54 116.42 54 170.4284.28/97,80/0
124.62/ZMHANČ Pavel 2008 Dukla B.153.13 52 132.11 52 184.1197.97/113,70/0
125.63/ZSDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec145.48 56 161.92 54 201.48115.34/133,90/0
126.63/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň257.30 12 222.57 68 269.30183.16/212,60/0
127.64/ZMRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha160.41 216 189.37 265 376.41290.27/337,00/0
128.64/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha149.98 360 173.50 502 509.98423.84/492,00/0
  LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  BOUDA Vladimir 2009 Horš.Týn1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LANGER Filip 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  POHANKA František 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK101.40 4 100.20 0 100.20 14/0
2.2/ZSERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha100.31 0 99.37 2 100.310.11/0,110/0
3.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc113.22 52 103.54 0 103.543.34/3,30/24
4.4/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand109.85 0 106.03 0 106.035.83/5,89/0
5.5/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava108.44 0 104.34 2 106.346.14/6,10/20
6.6/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava111.26 2 106.57 0 106.576.37/6,40/16
7.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc104.79 52 103.76 4 107.767.56/7,50/12
8.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK112.94 2 112.04 0 112.0411.84/11,88/0
9.8/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand116.34 0 112.10 0 112.1011.90/11,97/0
10.9/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc113.45 0 113.17 0 113.1712.97/12,90/8
11.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB114.43 0 114.90 4 114.4314.23/14,26/0
12.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk116.04 4 113.16 2 115.1614.96/14,90/4
13.10/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc117.43 0 116.87 0 116.8716.67/16,60/3
14.4/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno118.52 0 117.28 0 117.2817.08/17,00/2
15.11/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK113.44 4 112.98 6 117.4417.24/17,25/0
16.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand116.92 4 118.94 0 118.9418.74/18,74/0
17.6/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand124.47 0 118.56 2 120.5620.36/20,33/0
18.12/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy123.82 10 116.70 14 130.7030.50/30,42/0
19.13/ZSSRPOVÁ Lada 2006 Ostrava137.33 0 165.03 12 137.3337.13/37,10/1
20.14/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc147.50 2 139.28 0 139.2839.08/39,00/0
21.15/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak134.94 6 137.53 4 140.9440.74/40,71/0
22.7/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov143.15 6 144.27 0 144.2744.07/44,00/0
  MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
109.69 0 113.45 2 109.69 13/0
2.2/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
117.25 2 116.25 0 116.256.56/6,00/6
3.3/ZSPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
122.80 2 119.00 2 121.0011.31/10,39/0
4.1/ZMVÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
3 KVS HK
KVS HK
135.39 6 132.62 0 132.6222.93/20,95/0
5.2/ZMMADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
Olomouc
Olomouc
140.78 8 139.53 4 143.5333.84/30,90/2
6.3/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
149.77 12 139.81 6 145.8136.12/32,90/1
7.4/ZSANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
143.87 10 140.24 8 148.2438.55/35,10/0
8.5/ZSSAKALOVÁ Markéta
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
156.88 8 144.40 6 150.4040.71/37,14/0
9.4/ZMUHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
2 Bechyně
Boh.Pha
154.86 56 146.82 4 150.8241.13/37,53/0
10.6/ZSŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jan
2006
2007
3 Ot.Strak
Ot.Strak
141.58 10 147.52 12 151.5841.89/38,22/0
11.7/ZSHRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
145.45 8 164.81 4 153.4543.76/39,91/0
12.8/ZSPALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
142.17 16 142.63 16 158.1748.48/44,20/0
13.5/ZMDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
155.77 8 163.39 12 163.7754.08/49,30/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMROUSEK David 2010 KK Opava109.64 54 110.96 4 114.96 0/0
2.2/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice117.64 2 116.90 4 119.644.68/4,10/0
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy122.19 0 126.39 2 122.197.23/6,30/0
4.4/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor130.77 10 122.36 0 122.367.40/6,40/0
5.5/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha120.49 4 123.96 56 124.499.53/8,30/0
6.1/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha126.23 6 124.43 2 126.4311.47/10,00/0
7.2/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava136.82 0 125.78 2 127.7812.82/11,20/0
8.6/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně136.64 0 127.83 2 129.8314.87/12,90/0
9.7/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV130.66 2 131.69 0 131.6916.73/14,60/0
10.8/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov125.68 8 133.01 6 133.6818.72/16,30/0
11.9/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn139.81 6 132.21 4 136.2121.25/18,50/0
12.3/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand134.98 4 134.66 10 138.9824.02/20,90/0
13.10/PZMKRATOCHVÍL Devi 2011 Olomouc153.97 2 135.27 6 141.2726.31/22,90/0
14.4/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand146.89 58 133.54 8 141.5426.58/23,10/0
15.5/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand135.01 58 140.31 8 148.3133.35/29,00/0
16.11/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha149.58 12 146.97 2 148.9734.01/29,60/0
17.12/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha146.76 4 151.78 2 150.7635.80/31,10/0
18.13/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň146.69 8 146.56 8 154.5639.60/34,40/0
19.14/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha169.57 160 148.35 8 156.3541.39/36,00/0
20.15/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha157.32 14 172.79 8 171.3256.36/49,00/0
21.16/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand167.12 10 179.21 12 177.1262.16/54,10/0
22.17/PZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha4.00 999 170.22 8 178.2263.26/55,00/0
23.18/PZMMOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy165.78 18 164.46 14 178.4663.50/55,20/0
24.6/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK166.89 12 147.44 56 178.8963.93/55,60/0
25.19/PZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha187.02 6 178.07 4 182.0767.11/58,40/0
26.20/PZMKLÍR Vojtěch 2010 USK Pha196.60 6 181.30 8 189.3074.34/64,70/0
27.21/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha160.27 54 146.63 50 196.6381.67/71,00/0
28.7/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy137.81 254 141.02 56 197.0282.06/71,40/0
29.22/PZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha150.13 52 191.88 10 201.8886.92/75,60/0
30.23/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand155.42 158 152.62 54 206.6291.66/79,70/0
31.8/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.168.78 108 167.64 56 223.64108.68/94,50/0
32.9/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy211.22 66 181.94 54 235.94120.98/105,20/0
33.10/PZZHATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand186.89 158 189.22 58 247.22132.26/115,00/0
34.24/PZMTREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha188.50 206 182.91 66 248.91133.95/116,50/0
35.25/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója143.14 206 150.44 110 260.44145.48/126,50/0
36.26/PZMPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha176.02 260 179.29 104 283.29168.33/146,40/0
37.11/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy173.29 256 184.18 104 288.18173.22/150,70/0
38.27/PZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha154.33 162 163.75 162 316.33201.37/175,20/0
39.28/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor152.97 356 150.77 408 508.97394.01/342,70/0
  TOMEČEK David 2011 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus92.63 0 89.98 0 89.98 59/0
2.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava89.79 2 90.35 0 90.350.37/0,40/27
3.3/ZSGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice92.14 2 88.96 2 90.960.98/1,155/0
4.4/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn91.61 0 93.78 0 91.611.63/1,851/0
5.5/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava97.05 0 95.73 0 95.735.75/6,40/23
6.6/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice97.93 0 96.12 0 96.126.14/6,847/0
7.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc99.01 4 98.23 0 98.238.25/9,20/19
8.7/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice100.32 0 100.86 0 100.3210.34/11,543/0
9.8/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc97.35 4 99.28 2 101.2811.30/12,60/15
10.9/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK99.87 2 101.49 0 101.4911.51/12,839/0
11.10/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand104.56 0 102.29 0 102.2912.31/13,735/0
12.11/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand108.51 2 100.64 2 102.6412.66/14,131/0
13.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk103.66 0 101.26 2 103.2613.28/14,80/11
14.12/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc108.27 2 97.59 6 103.5913.61/15,10/7
15.3/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB102.64 2 103.11 2 104.6414.66/16,327/0
16.4/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand102.82 2 105.19 0 104.8214.84/16,526/0
17.13/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy107.89 4 104.87 0 104.8714.89/16,525/0
18.14/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha106.36 0 107.70 0 106.3616.38/18,224/0
19.15/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK106.47 0 105.56 2 106.4716.49/18,323/0
20.16/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc106.64 0 107.85 2 106.6416.66/18,50/6
21.5/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand107.74 0 105.99 2 107.7417.76/19,722/0
22.6/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor112.03 8 108.04 0 108.0418.06/20,121/0
23.17/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy108.73 2 106.59 2 108.5918.61/20,720/0
23.18/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor110.95 2 108.59 0 108.5918.61/20,719/0
25.19/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy107.25 2 117.37 8 109.2519.27/21,418/0
26.20/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice110.68 2 108.75 2 110.7520.77/23,117/0
27.21/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK109.37 2 114.18 0 111.3721.39/23,816/0
28.7/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno111.49 0 113.77 0 111.4921.51/23,90/5
29.22/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava111.98 4 111.50 0 111.5021.52/23,90/4
30.8/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava119.47 2 112.87 0 112.8722.89/25,40/3
31.9/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec113.49 0 116.08 2 113.4923.51/26,115/0
32.10/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha117.63 0 113.56 0 113.5623.58/26,214/0
33.23/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha114.00 16 114.94 2 116.9426.96/30,013/0
34.24/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava130.13 2 117.11 0 117.1127.13/30,20/2
35.25/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak111.59 6 113.53 4 117.5327.55/30,612/0
36.26/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc120.67 6 113.55 4 117.5527.57/30,60/1
37.27/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava128.41 2 118.34 0 118.3428.36/31,50/0
38.28/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus123.89 0 120.65 0 120.6530.67/34,111/0
39.29/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.132.39 4 123.90 0 123.9033.92/37,710/0
40.30/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.124.45 0 129.16 2 124.4534.47/38,39/0
41.11/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha126.20 0 130.95 52 126.2036.22/40,38/0
42.12/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov124.60 2 126.43 4 126.6036.62/40,77/0
43.13/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus128.39 0 133.42 2 128.3938.41/42,76/0
44.31/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa163.84 4 132.40 4 136.4046.42/51,65/0
45.14/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy135.51 2 142.80 6 137.5147.53/52,84/0
46.15/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB133.58 6 135.07 6 139.5849.60/55,13/0
47.16/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice146.65 0 147.80 4 146.6556.67/63,02/0
48.17/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand141.09 14 162.15 10 155.0965.11/72,41/0
49.18/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň157.06 58 160.59 6 166.5976.61/85,10/0
50.19/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha193.06 18 186.13 54 211.06121.08/134,60/0
  MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ALBRECHTOVÁ Stella 2009 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK93.73 0 92.23 0 92.23 30/0
2.2/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK93.00 0 92.78 0 92.780.55/0,626/0
3.3/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc100.37 0 96.53 0 96.534.30/4,70/18
4.4/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor94.49 4 94.98 2 96.984.75/5,222/0
5.5/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc96.94 4 99.06 2 100.948.71/9,40/14
6.6/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB100.97 6 99.47 2 101.479.24/10,021/0
7.7/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand100.19 2 101.36 2 102.199.96/10,820/0
8.8/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand102.21 0 102.80 0 102.219.98/10,819/0
9.9/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz105.17 2 103.75 0 103.7511.52/12,518/0
10.10/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand106.94 2 103.76 2 105.7613.53/14,717/0
11.11/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc105.39 2 107.95 2 107.3915.16/16,40/10
12.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK105.93 2 109.91 0 107.9315.70/17,016/0
13.12/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha106.18 2 106.16 4 108.1815.95/17,315/0
14.13/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc110.93 4 108.31 0 108.3116.08/17,40/6
15.14/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB107.55 2 106.32 2 108.3216.09/17,414/0
16.2/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc112.08 4 109.16 0 109.1616.93/18,40/5
17.15/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc109.45 2 110.92 6 111.4519.22/20,80/4
18.3/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz107.59 4 111.69 2 111.5919.36/21,013/0
19.4/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV111.83 2 112.15 0 112.1519.92/21,612/0
20.16/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice112.55 2 114.53 6 114.5522.32/24,211/0
21.5/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc119.11 2 112.74 4 116.7424.51/26,60/3
22.6/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha120.76 8 114.93 2 116.9324.70/26,810/0
23.7/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha113.43 4 125.93 6 117.4325.20/27,39/0
24.17/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník116.93 4 115.14 4 119.1426.91/29,28/0
25.8/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.119.21 2 125.77 8 121.2128.98/31,47/0
26.9/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc122.04 0 120.77 2 122.0429.81/32,30/2
27.10/ZMBAREŠ Hugo 2008 USK Pha120.98 2 118.35 4 122.3530.12/32,76/0
28.11/ZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha124.28 2 122.48 2 124.4832.25/35,05/0
29.12/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand134.85 0 127.72 6 133.7241.49/45,04/0
30.18/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava133.99 0 144.77 6 133.9941.76/45,30/1
31.13/ZMFABIAN František 2009 Ostrava130.97 6 137.52 4 136.9744.74/48,50/0
32.14/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov146.35 6 135.09 2 137.0944.86/48,63/0
33.15/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc133.29 6 132.00 6 138.0045.77/49,60/0
34.19/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha132.40 8 132.09 8 140.0947.86/51,92/0
35.20/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.145.89 2 135.93 6 141.9349.70/53,91/0
36.16/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK142.17 0 144.92 2 142.1749.94/54,10/0
37.21/ZSKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.136.67 6 141.08 6 142.6750.44/54,70/0
38.17/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.138.07 6 135.25 50 144.0751.84/56,20/0
39.18/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha145.73 2 144.89 4 147.7355.50/60,20/0
40.19/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava148.78 4 199.65 50 152.7860.55/65,70/0
41.20/ZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha142.89 10 146.00 12 152.8960.66/65,80/0
  POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LANGER Filip 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej, 2007, KK Brand VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
125.44 4 118.09 0 118.09 15/0
2.2/ZSMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
122.01 0 118.83 4 122.013.92/3,311/0
3.3/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn
 HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
123.92 4 120.98 2 122.984.89/4,17/0
4.4/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
124.01 0 130.83 8 124.015.92/5,06/0
5.5/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
132.73 4 124.07 0 124.075.98/5,15/0
6.6/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
122.74 2 134.13 6 124.746.65/5,64/0
7.7/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
125.61 4 131.98 6 129.6111.52/9,80/4
8.8/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
140.45 6 143.59 10 146.4528.36/24,03/0
9.9/ZSJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
143.40 4 140.38 8 147.4029.31/24,82/0
10.1/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
148.52 6 153.50 4 154.5236.43/30,81/0
11.2/ZMKRÁL Matěj
PODUŠKOVÁ Klára
2008
2008
USK Pha
USK Pha
152.75 12 152.35 58 164.7546.66/39,50/0
12.10/ZSHLADÍK Šimon
MILOTOVÁ Dora
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
155.16 12 159.53 14 167.1649.07/41,60/0
13.3/ZMHRONOVÁ Šárka
PÁCA Jan
2009
2009
Kralupy
Kralupy
179.14 10 212.48 12 189.1471.05/60,20/0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov130.67 4 135.24 8 134.67 0/0
2.2/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy145.26 6 143.61 0 143.618.94/6,60/0
3.3/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV149.85 2 152.16 0 151.8517.18/12,80/0
4.4/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha188.77 12 185.59 6 191.5956.92/42,30/0
Oddíl