4. Český pohár žáků ve Strakonicích

28.06.2020   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha97.06 2 94.98 0 94.98 136/0
2.2/ZSBOHATÝ Oto, 2007, KK Brand BOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand93.28 2 95.14 0 95.140.16/0,2132/0
3.3/ZSKUTEK Michal, 2006, Frol KUTEK Michal 2006 2 Frol96.81 2 91.75 4 95.750.77/0,8128/0
4.4/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor96.79 4 96.33 0 96.331.35/1,4124/0
5.5/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz98.62 2 97.28 0 97.282.30/2,4120/0
6.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí98.92 2 95.96 2 97.962.98/3,10/42
7.6/ZSŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice98.56 4 96.50 2 98.503.52/3,7116/0
8.7/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice100.41 0 99.09 0 99.094.11/4,3112/0
9.8/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc99.35 2 99.31 0 99.314.33/4,60/38
10.9/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc107.87 102 99.39 0 99.394.41/4,60/34
11.10/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand98.52 4 97.48 2 99.484.50/4,7108/0
12.11/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice100.41 0 105.18 52 100.415.43/5,7104/0
13.12/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha100.86 0 99.23 2 100.865.88/6,2100/0
14.13/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice108.14 6 101.90 0 101.906.92/7,396/0
15.14/ZSVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand102.32 0 99.63 4 102.327.34/7,792/0
16.15/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava102.88 0 101.87 2 102.887.90/8,30/30
17.16/ZSHANUŠ Jakub 2007 3+ Rakovník108.82 2 103.72 0 103.728.74/9,288/0
18.17/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav103.68 4 102.13 2 104.139.15/9,684/0
19.2/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava104.56 0 103.39 2 104.569.58/10,10/26
20.3/ZMKUBITA Tomáš 2008 3+ KK Opava104.29 4 104.63 0 104.639.65/10,20/22
21.4/ZMSVOBODA Šimon 2008 3+ Benátky105.30 0 103.72 2 105.3010.32/10,980/0
21.18/ZSDRUSKA Vojta 2006 3+ SKVS ČB102.71 8 103.30 2 105.3010.32/10,976/0
23.19/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha111.97 0 101.82 4 105.8210.84/11,472/0
24.20/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3+ Olomouc105.84 0 105.12 2 105.8410.86/11,40/21
24.21/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha99.55 10 99.84 6 105.8410.86/11,468/0
26.5/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3+ Olomouc110.03 2 106.03 0 106.0311.05/11,60/20
27.22/ZSDRAGON Jakub 2007 3+ KK Opava111.26 4 104.09 2 106.0911.11/11,70/19
28.23/ZSŠKOP Jan 2007 3+ Ot.Strak112.46 10 107.42 0 107.4212.44/13,167/0
29.6/ZMPLAS Tobiáš 2008 3+ USK Pha108.23 2 107.83 0 107.8312.85/13,566/0
30.7/ZMUHLÍK Jan 2008 3+ Bechyně111.42 4 108.24 0 108.2413.26/14,065/0
31.24/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3+ Ot.Strak102.13 10 102.33 6 108.3313.35/14,164/0
32.25/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK107.24 2 108.36 0 108.3613.38/14,163/0
33.8/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha112.07 0 109.16 0 109.1614.18/14,962/0
34.26/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha106.26 6 109.43 0 109.4314.45/15,261/0
35.27/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor109.69 0 109.85 6 109.6914.71/15,560/0
36.28/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec108.11 4 106.47 4 110.4715.49/16,359/0
37.29/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha115.89 4 108.94 2 110.9415.96/16,858/0
38.30/ZSSTROPEK Tobiáš 2007 3+ KK Opava118.81 6 109.30 2 111.3016.32/17,20/18
39.9/ZMPETŘÍK Marek 2008 3+ USK Pha109.69 2 111.20 2 111.6916.71/17,657/0
40.31/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc111.01 4 111.71 0 111.7116.73/17,60/17
41.32/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc110.22 2 117.02 0 112.2217.24/18,20/16
42.33/ZSBOURA Samuel 2007 3 USK Pha112.38 2 106.90 6 112.9017.92/18,956/0
43.10/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV113.40 2 112.91 0 112.9117.93/18,955/0
44.11/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc110.86 4 113.12 0 113.1218.14/19,10/15
45.34/ZSCHYTIL Lumír 2006 3 Šumperk118.16 0 113.17 0 113.1718.19/19,20/14
46.12/ZMKRÁL Matěj 2008 3 USK Pha112.98 6 109.37 4 113.3718.39/19,454/0
47.13/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc111.61 2 110.99 6 113.6118.63/19,60/13
48.14/ZMBALARIN Evžen 2008 3+ KK Opava115.58 4 113.84 0 113.8418.86/19,90/12
49.15/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha112.02 2 112.25 6 114.0219.04/20,053/0
50.16/ZMHANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz120.61 2 110.65 4 114.6519.67/20,752/0
51.17/ZMSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky112.00 6 112.69 2 114.6919.71/20,851/0
52.35/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc115.85 4 114.71 0 114.7119.73/20,80/11
53.18/ZMSAMEK Petr 2008 3 Třebech.121.88 0 113.84 2 115.8420.86/22,050/0
54.36/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 3 Třebech.117.19 4 111.96 4 115.9620.98/22,149/0
55.37/ZSKÁPKA Kryštof 2007 3+ Ostrava115.16 2 116.03 0 116.0321.05/22,20/10
56.19/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK116.25 0 115.99 8 116.2521.27/22,448/0
57.38/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.113.37 4 114.33 2 116.3321.35/22,547/0
58.39/ZSJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha112.69 4 114.25 6 116.6921.71/22,946/0
59.40/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.136.11 6 116.86 0 116.8621.88/23,045/0
60.20/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc117.73 8 117.09 0 117.0922.11/23,30/9
61.21/ZMKÁPKA Lukáš 2009 Ostrava123.49 2 117.25 0 117.2522.27/23,40/8
62.41/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3+ Soběslav119.52 6 117.35 0 117.3522.37/23,644/0
63.22/ZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha116.51 2 114.64 4 118.5123.53/24,843/0
64.23/ZMFABIAN František 2009 3 Ostrava119.60 2 118.88 0 118.8823.90/25,20/7
65.42/ZSKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy116.99 2 116.34 6 118.9924.01/25,342/0
66.43/ZSLEGUTKO Josef 2006 3+ L.Žatec115.06 4 113.22 6 119.0624.08/25,441/0
67.24/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.117.35 8 115.26 4 119.2624.28/25,640/0
68.44/ZSPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha116.47 4 115.36 4 119.3624.38/25,739/0
69.25/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 3 KK Brand124.71 10 119.45 0 119.4524.47/25,838/0
70.45/ZSSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec123.59 0 119.66 0 119.6624.68/26,037/0
71.26/ZMDVOŘÁK Vít 2009 3 USK Pha119.24 2 118.41 2 120.4125.43/26,836/0
72.27/ZMUHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand123.61 4 118.72 2 120.7225.74/27,135/0
73.28/ZMDOČKAL Radek 2008 3 Dukla B.123.03 8 118.82 2 120.8225.84/27,234/0
74.46/ZSHRŇÁK Šimon 2007 3 Kralupy119.06 4 119.06 2 121.0626.08/27,533/0
75.47/ZSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz118.66 4 123.54 52 122.6627.68/29,132/0
76.48/ZSPŘEDOTA Kristián 2006 3 KK Brand125.34 4 122.73 0 122.7327.75/29,231/0
77.29/ZMKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha125.38 2 122.90 0 122.9027.92/29,430/0
78.30/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn122.31 2 117.78 6 123.7828.80/30,329/0
79.49/ZSBAAR Dominik 2007 3 KK Opava124.20 4 119.36 6 125.3630.38/32,00/6
80.31/ZMŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand126.69 0 125.98 0 125.9831.00/32,628/0
81.32/ZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha132.60 14 126.53 0 126.5331.55/33,227/0
82.50/ZSKAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand129.47 2 127.18 0 127.1832.20/33,926/0
83.33/ZMVANĚK Daniel 2008 3 KK Brand130.48 8 127.32 0 127.3232.34/34,025/0
84.34/ZMHRŇÁK Matouš 2009 3 Kralupy123.51 4 127.54 2 127.5132.53/34,224/0
85.51/ZSBAAR Patrik 2007 3 KK Opava123.84 4 124.59 50 127.8432.86/34,60/5
86.35/ZMJAKUBÍK Štěpán 2008 3 KK Opava128.98 2 128.11 0 128.1133.13/34,90/4
87.36/ZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha128.69 8 126.72 2 128.7233.74/35,523/0
88.37/ZMKOVÁŘ Michal 2009 3 KK Opava130.60 0 126.94 2 128.9433.96/35,80/3
89.38/ZMŠEFČÍK Václav 2008 3 KK Opava132.68 8 127.04 2 129.0434.06/35,90/2
90.52/ZSNAHODIL Václav 2006 3 KK Brand117.23 12 124.45 12 129.2334.25/36,122/0
91.53/ZSVÍTEK David 2007 3 KK Brno117.53 52 123.85 6 129.8534.87/36,70/1
92.39/ZMVÍT Matyáš 2009 3 KVS HK134.94 2 130.76 0 130.7635.78/37,721/0
93.54/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB132.74 0 136.64 0 132.7437.76/39,820/0
94.40/ZMHLADÍK Šimon 2009 Boh.Pha131.84 6 132.77 0 132.7737.79/39,819/0
95.41/ZMŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.140.59 12 127.05 6 133.0538.07/40,118/0
96.42/ZMRŮŽIČKA Jan 2009 KK Brand130.42 4 155.06 4 134.4239.44/41,517/0
97.55/ZSDORNIČÁK Maxim 2007 KK Brno137.49 6 130.75 4 134.7539.77/41,90/0
98.43/ZMHANČ Pavel 2008 Dukla B.150.60 0 131.17 4 135.1740.19/42,316/0
99.56/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB130.40 6 133.39 6 136.4041.42/43,615/0
100.57/ZSWAIS Jakub 2007 3 KK Brand133.22 4 133.31 6 137.2242.24/44,514/0
101.44/ZMPÁCA Jan 2009 Kralupy142.69 10 133.47 4 137.4742.49/44,713/0
102.58/ZSBAČINA Jan 2006 3 Č.Lípa133.48 4 139.33 2 137.4842.50/44,712/0
103.45/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha131.62 6 137.20 6 137.6242.64/44,911/0
104.59/ZSTREFNÝ Vojtěch 2007 Boh.Pha129.77 8 144.20 4 137.7742.79/45,110/0
105.46/ZMKEPŠTA Martin 2009 KK Brand138.24 16 135.26 4 139.2644.28/46,69/0
106.47/ZMMALINSKÝ Petr 2008 3 KK Brand133.60 10 131.46 8 139.4644.48/46,88/0
107.48/ZMBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa136.20 4 136.79 4 140.2045.22/47,67/0
108.49/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 3 SKVS ČB140.62 2 138.45 2 140.4545.47/47,96/0
109.50/ZMHILAR Mikoláš 2009 USK Pha138.52 4 138.73 2 140.7345.75/48,25/0
110.51/ZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor139.98 4 137.64 4 141.6446.66/49,14/0
111.60/ZSKOT Michal 2006 3 Boh.Pha142.21 8 137.78 4 141.7846.80/49,33/0
112.52/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.151.63 62 133.30 10 143.3048.32/50,92/0
113.53/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz152.95 6 143.68 0 143.6848.70/51,31/0
114.54/ZMČERMÁK Vilém 2009 KK Brand140.42 54 141.21 4 145.2150.23/52,90/0
115.55/ZMAUGUSTÝN Jakub 2009 Roudnice157.59 16 139.63 8 147.6352.65/55,40/0
116.56/ZMODVÁRKO Jakub 2008 Dukla B.147.13 112 140.66 8 148.6653.68/56,50/0
117.57/ZMPOKORNÝ Daniel 2009 USK Pha170.70 8 143.46 6 149.4654.48/57,40/0
118.58/ZMPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha144.50 62 144.47 6 150.4755.49/58,40/0
119.59/ZMVOJÁK Jakub 2008 Ot.Strak154.80 4 149.83 2 151.8356.85/59,90/0
120.60/ZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn162.00 6 170.48 2 168.0073.02/76,90/0
121.61/ZSDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec164.28 10 167.83 12 174.2879.30/83,50/0
122.61/ZMČERNOCH Štěpán 2009 Kadaň189.00 64 166.33 12 178.3383.35/87,80/0
123.62/ZMŠUMBERA Vít 2009 Olomouc175.76 4 178.35 6 179.7684.78/89,30/0
124.63/ZMRENDÓN Marco 2008 Boh.Pha192.54 64 162.69 108 256.54161.56/170,10/0
125.62/ZSŠTOCHL Vojtěch 2007 Boh.Pha259.98 210 213.22 56 269.22174.24/183,40/0
126.64/ZMBOUDA Vladimir 2009 Horš.Týn174.23 112 168.49 108 276.49181.51/191,10/0
  LUPINSKI Zdeněk 2006 Kadaň1.00 999 1.00 999 999.00 0/0
  JAROŠ Michael 2006 3+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  FENCL Mikoláš Aleš 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LANGER Filip 2009 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  POHANKA František 2008 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  HONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSERLOVÁ Natálie, 2006, USK Pha ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha107.57 0 105.48 0 105.48 14/0
2.2/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK109.44 0 107.49 0 107.492.01/1,910/0
3.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc112.42 2 109.04 0 109.043.56/3,40/24
4.4/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava115.09 0 110.34 0 110.344.86/4,60/20
5.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc110.59 2 112.13 0 112.136.65/6,30/16
6.5/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 3+ KK Brand117.73 0 113.20 0 113.207.72/7,39/0
7.6/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava115.41 2 114.96 0 114.969.48/9,00/12
8.2/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3 KK Brand122.09 2 118.58 0 118.5813.10/12,48/0
9.3/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk117.98 2 122.14 2 119.9814.50/13,70/8
10.7/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK123.25 2 120.22 0 120.2214.74/14,07/0
11.8/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3 KK Brand121.80 0 120.82 0 120.8215.34/14,56/0
12.4/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand138.12 4 122.58 0 122.5817.10/16,25/0
13.9/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc124.42 0 119.94 4 123.9418.46/17,50/4
14.10/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK122.52 2 123.49 2 124.5219.04/18,14/0
15.5/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB123.98 2 126.48 0 125.9820.50/19,43/0
16.11/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc124.39 2 124.17 2 126.1720.69/19,60/3
17.6/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno130.04 0 126.99 2 128.9923.51/22,30/2
17.12/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy131.07 4 128.99 0 128.9923.51/22,32/0
19.13/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc135.06 6 132.03 2 134.0328.55/27,10/1
20.14/ZSSRPOVÁ Lada 2006 Ostrava146.74 4 139.77 0 139.7734.29/32,50/0
21.15/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 Ot.Strak141.79 4 144.69 4 145.7940.31/38,21/0
22.7/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov150.29 4 154.56 0 154.2948.81/46,30/0
  MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
HEGER Jonáš
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
115.81 4 114.99 2 116.99 13/0
2.2/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
2 Olomouc
Olomouc
136.87 10 126.41 6 132.4115.42/13,20/6
3.3/ZSPANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
132.06 4 132.76 12 136.0619.07/16,39/0
4.1/ZMVÍT Matyáš
INDRUCH Tomáš
2009
2008
3 KVS HK
KVS HK
139.02 2 139.31 2 141.0224.03/20,55/0
5.2/ZMUHLÍK Jan
MARTIN Jakub
2008
2009
2 Bechyně
Boh.Pha
161.45 8 149.91 0 149.9132.92/28,14/0
6.4/ZSSAKALOVÁ Markéta
SAKALOVÁ Magdaléna
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
165.54 8 147.35 4 151.3534.36/29,43/0
7.3/ZMMADĚRKA Tobiáš
ŠTÝBNAR Matěj
2009
2009
Olomouc
Olomouc
149.00 6 149.89 10 155.0038.01/32,50/2
8.5/ZSANTL Tomáš
STROPEK Tobiáš
2008
2007
3 KK Opava
KK Opava
151.07 4 157.07 8 155.0738.08/32,50/1
9.4/ZMBALARIN Evžen
KUBITA Tomáš
2008
2008
3 KK Opava
KK Opava
155.23 10 148.71 10 158.7141.72/35,70/0
10.6/ZSPALOUDA Mikoláš
ŠAFAŘÍK Pavel
2007
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
163.84 16 154.30 12 166.3049.31/42,12/0
11.7/ZSŠÍMA Lukáš
ŠKOP Jan
2006
2007
3 Ot.Strak
Ot.Strak
153.09 14 1.00 999 167.0950.10/42,81/0
12.8/ZSHRŇÁK Šimon
KLIMEŠ Vít
2007
2007
3 Kralupy
Kralupy
165.52 10 161.42 16 175.5258.53/50,00/0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha126.97 2 123.51 0 123.51 0/0
2.2/PZMROUSEK David 2010 KK Opava121.21 4 120.83 52 125.211.70/1,40/0
3.3/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice128.61 0 1.00 999 128.615.10/4,10/0
4.1/PZZLEBEDOVÁ Adéla 2010 KK Opava128.79 2 129.41 4 130.797.28/5,90/0
5.4/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV137.52 2 133.78 2 135.7812.27/9,90/0
6.5/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy132.82 4 132.90 4 136.8213.31/10,80/0
7.2/PZZVENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand136.83 2 137.69 0 137.6914.18/11,50/0
8.6/PZMKRATOCHVÍL Devi 2011 Olomouc154.91 10 138.19 0 138.1914.68/11,90/0
9.7/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor133.51 6 141.17 6 139.5116.00/13,00/0
10.3/PZZPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha135.89 4 141.69 6 139.8916.38/13,30/0
11.8/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov145.38 2 139.29 2 141.2917.78/14,40/0
12.9/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně142.07 0 142.65 2 142.0718.56/15,00/0
13.10/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn144.00 8 143.02 2 145.0221.51/17,40/0
14.4/PZZVATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand142.09 4 147.73 16 146.0922.58/18,30/0
15.11/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha147.40 4 146.32 0 146.3222.81/18,50/0
16.12/PZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň147.09 4 144.81 4 148.8125.30/20,50/0
17.13/PZMPINKAVA Jonáš 2011 USK Pha162.98 102 145.42 4 149.4225.91/21,00/0
18.5/PZZPÁDIVÁ Františka 2010 KK Brand163.97 8 155.74 2 157.7434.23/27,70/0
19.14/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha161.76 0 156.86 4 160.8637.35/30,20/0
20.6/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK162.75 4 159.59 10 166.7543.24/35,00/0
21.15/PZMMRŮZEK David 2010 KK Brand174.77 4 167.63 6 173.6350.12/40,60/0
22.7/PZZSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.197.12 54 171.03 4 175.0351.52/41,70/0
23.16/PZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha177.10 6 168.32 8 176.3252.81/42,80/0
24.17/PZMKRÁL Jakub 2010 USK Pha176.73 12 192.30 8 188.7365.22/52,80/0
25.18/PZMKLÍR Vojtěch 2010 USK Pha187.51 2 225.48 8 189.5166.00/53,40/0
26.19/PZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha180.24 10 201.15 12 190.2466.73/54,00/0
27.20/PZMTREFNÝ Martin 2010 Boh.Pha177.56 14 167.24 52 191.5668.05/55,10/0
28.21/PZMMOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy182.02 12 186.16 6 192.1668.65/55,60/0
29.22/PZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha188.96 8 188.48 6 194.4870.97/57,50/0
30.23/PZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand185.02 16 1.00 999 201.0277.51/62,80/0
31.24/PZMZACHYSTAL Adam 2010 Boh.Pha196.50 6 199.71 2 201.7178.20/63,30/0
32.8/PZZHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy221.38 4 239.46 4 225.38101.87/82,50/0
33.25/PZMSKALICKÝ Tomáš 2010 USK Pha214.86 12 1.00 999 226.86103.35/83,70/0
34.26/PZMPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha197.11 102 218.94 8 226.94103.43/83,70/0
35.9/PZZVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy189.31 106 186.66 60 246.66123.15/99,70/0
36.27/PZMPODUŠKA Mikuláš 2012 So Trója160.24 162 197.30 64 261.30137.79/111,60/0
37.10/PZZMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy252.39 14 215.28 354 266.39142.88/115,70/0
38.11/PZZHATOŇOVÁ Vilemína 2010 KK Brand215.15 62 212.48 116 277.15153.64/124,40/0
39.28/PZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor170.75 258 171.44 256 427.44303.93/246,10/0
  TOMEČEK David 2011 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice93.54 0 96.74 2 93.54 59/0
2.2/ZSTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus97.44 0 99.80 0 97.443.90/4,255/0
3.3/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava97.77 2 97.49 0 97.493.95/4,20/27
4.4/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn99.73 2 100.95 2 101.738.19/8,851/0
5.5/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc105.52 2 103.72 0 103.7210.18/10,90/23
6.6/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava103.84 2 103.27 2 105.2711.73/12,50/19
7.7/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice106.22 0 107.33 2 106.2212.68/13,647/0
8.8/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK106.87 0 107.96 2 106.8713.33/14,343/0
9.9/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice108.86 0 106.48 50 108.8615.32/16,439/0
10.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc107.27 2 106.97 2 108.9715.43/16,50/15
11.10/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc108.02 2 109.33 52 110.0216.48/17,60/11
12.11/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand107.07 4 109.66 2 111.0717.53/18,735/0
12.2/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 3+ Šumperk112.93 4 111.07 0 111.0717.53/18,70/7
14.3/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB113.77 6 109.14 2 111.1417.60/18,831/0
15.4/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor113.01 0 112.91 2 113.0119.47/20,827/0
16.12/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha113.09 0 116.08 0 113.0919.55/20,926/0
17.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand112.15 2 111.81 2 113.8120.27/21,725/0
18.13/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy115.67 4 114.39 0 114.3920.85/22,324/0
19.14/ZSVOJTÍKOVÁ Klára 2007 3+ KK Brand111.10 4 111.32 4 115.1021.56/23,023/0
20.6/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand115.71 0 112.86 4 115.7122.17/23,722/0
21.15/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK116.20 2 115.76 0 115.7622.22/23,821/0
22.16/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3+ Olomouc114.67 2 114.51 2 116.5122.97/24,60/6
23.17/ZSSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3+ Kralupy116.64 0 117.27 4 116.6423.10/24,720/0
24.7/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 3+ USK Pha119.31 4 116.92 0 116.9223.38/25,019/0
25.18/ZSBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice120.88 0 117.50 0 117.5023.96/25,618/0
26.19/ZSSAKALOVÁ Markéta 2007 3+ Kralupy114.01 4 115.78 2 117.7824.24/25,917/0
27.20/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3+ KVS HK118.55 0 117.38 50 118.5525.01/26,716/0
28.21/ZSŠLACHTOVÁ Tereza 2006 3 Ostrava118.32 2 117.49 2 119.4925.95/27,70/5
29.22/ZSSRPOVÁ Stela 2006 3 Ostrava123.55 4 121.71 0 121.7128.17/30,10/4
30.23/ZSSRPOVÁ Lada 2006 3 Ostrava120.14 4 122.29 0 122.2928.75/30,70/3
31.8/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec125.31 0 120.88 2 122.8829.34/31,415/0
32.24/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor121.58 4 119.75 4 123.7530.21/32,314/0
33.25/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc119.63 6 121.94 2 123.9430.40/32,50/2
34.26/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha126.13 2 120.11 4 124.1130.57/32,713/0
35.9/ZMMICHAJLOVIČOVÁ Sára 2009 Ostrava123.53 6 120.38 4 124.3830.84/33,00/1
36.10/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3+ KK Brno122.90 2 125.35 2 124.9031.36/33,50/0
37.11/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3 SKVS ČB130.16 2 124.78 2 126.7833.24/35,512/0
38.12/ZMPODUŠKOVÁ Klára 2008 3 USK Pha129.91 2 130.19 0 130.1936.65/39,211/0
39.13/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus132.53 0 130.99 2 132.5338.99/41,710/0
40.27/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus128.92 4 138.82 6 132.9239.38/42,19/0
41.28/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.131.21 2 131.91 2 133.2139.67/42,48/0
42.29/ZSKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak136.21 56 127.93 6 133.9340.39/43,27/0
43.14/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 3 Trutnov135.64 0 135.58 0 135.5842.04/44,96/0
44.30/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa147.44 56 134.77 2 136.7743.23/46,25/0
45.15/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy137.06 4 146.66 6 141.0647.52/50,84/0
46.31/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.145.34 4 147.59 4 149.3455.80/59,73/0
47.16/ZMZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand159.69 12 146.77 4 150.7757.23/61,22/0
48.17/ZMŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice149.86 4 157.16 8 153.8660.32/64,51/0
49.18/ZMMRÁZOVÁ Ema 2009 Boh.Pha168.59 8 173.62 4 176.5983.05/88,80/0
50.19/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň174.97 4 171.03 56 178.9785.43/91,30/0
  MAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  ALBRECHTOVÁ Stella 2009 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSINDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK98.64 2 98.62 2 100.62 30/0
2.2/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK102.05 2 100.01 2 102.011.39/1,426/0
3.3/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor103.46 0 102.78 0 102.782.16/2,122/0
4.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc106.50 2 104.34 0 104.343.72/3,70/18
5.5/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB106.66 6 107.22 0 107.226.60/6,621/0
6.6/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha110.26 2 108.81 0 108.818.19/8,120/0
7.7/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc110.04 0 109.41 2 110.049.42/9,40/14
8.8/ZSVENC Ondřej 2007 3+ KK Brand110.50 0 111.75 0 110.509.88/9,819/0
9.9/ZSVONEŠ Jakub 2007 3+ KK Brand115.30 0 112.59 0 112.5911.97/11,918/0
10.10/ZSPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz118.10 2 113.16 0 113.1612.54/12,517/0
11.1/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz114.00 0 118.54 6 114.0013.38/13,316/0
12.2/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK118.87 0 112.69 2 114.6914.07/14,015/0
13.11/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB113.73 2 112.49 4 115.7315.11/15,014/0
14.12/ZSKUTÍN Filip 2007 3+ Olomouc116.79 2 115.93 0 115.9315.31/15,20/10
15.3/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc119.26 0 119.12 0 119.1218.50/18,40/6
16.13/ZSBOHATÝ Oto 2007 3+ KK Brand111.51 8 1.00 999 119.5118.89/18,813/0
17.14/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc118.32 4 118.11 2 120.1119.49/19,40/5
18.15/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 3 Roudnice123.04 0 117.20 4 121.2020.58/20,512/0
19.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc120.58 4 121.21 0 121.2120.59/20,50/4
20.5/ZMPINKAVA Matyáš 2009 3 USK Pha121.72 0 123.06 0 121.7221.10/21,011/0
21.16/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc121.96 2 117.99 54 123.9623.34/23,20/3
22.6/ZMKVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV122.39 2 122.74 2 124.3923.77/23,610/0
23.7/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 Olomouc127.91 4 124.42 0 124.4223.80/23,70/2
24.8/ZMPETŘÍK Marek 2008 3 USK Pha121.54 4 122.75 2 124.7524.13/24,09/0
25.9/ZMFABIAN František 2009 Ostrava130.45 2 125.24 2 127.2426.62/26,50/1
26.17/ZSHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník135.29 52 128.79 0 128.7928.17/28,08/0
27.10/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.126.45 4 135.56 4 130.4529.83/29,67/0
28.18/ZSKASPER Jakub 2007 Č.Kruml.138.48 10 131.21 4 135.2134.59/34,46/0
29.11/ZMPOLLERT Metoděj 2009 USK Pha129.23 6 131.70 12 135.2334.61/34,45/0
30.12/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc134.57 2 136.27 2 136.5735.95/35,70/0
31.13/ZMNOVOTNÝ Matyáš 2009 KK Brand137.09 0 142.95 2 137.0936.47/36,24/0
32.14/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.153.00 2 138.09 0 138.0937.47/37,23/0
33.15/ZMBAREŠ Hugo 2008 USK Pha140.05 8 132.38 8 140.3839.76/39,52/0
34.19/ZSDRAGON Jakub 2007 3 KK Opava143.30 2 139.47 2 141.4740.85/40,60/0
35.20/ZSJANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha138.24 4 145.61 8 142.2441.62/41,41/0
36.16/ZMSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov141.49 2 139.12 4 143.1242.50/42,20/0
37.17/ZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK143.77 0 143.08 2 143.7743.15/42,90/0
38.18/ZMDVOŘÁK Vít 2009 USK Pha141.80 8 146.74 6 149.8049.18/48,90/0
39.19/ZMŘEŽÁBEK Dominik 2009 USK Pha144.12 6 143.84 8 150.1249.50/49,20/0
40.21/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.153.50 6 147.04 4 151.0450.42/50,10/0
41.20/ZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava164.79 6 165.55 2 167.5566.93/66,50/0
42.21/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn178.86 6 163.87 4 167.8767.25/66,80/0
  POLLERT Antonín 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
  LANGER Filip 2009 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0/0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie, 2008, SKVS ČB ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 129.15 2 131.15 15/0
2.2/ZSMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj, 2006, KVS HK INDRUCH Matěj
2006
2006
2 KVS HK
KVS HK
128.30 8 128.28 4 132.281.13/0,911/0
3.3/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
3 Horš.Týn
VS Tábor
130.51 6 131.81 2 133.812.66/2,07/0
4.4/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna
VENC Ondřej
2008
2007
3 KK Brand
KK Brand
132.90 6 131.86 2 133.862.71/2,16/0
5.5/ZSVOJTÍKOVÁ Klára
VONEŠ Jakub
2007
2007
3 KK Brand
KK Brand
133.52 2 135.13 4 135.524.37/3,35/0
6.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla
MALÝ Vojtěch
2007
2006
2 Olomouc
Olomouc
136.53 2 136.01 6 138.537.38/5,60/4
7.7/ZSVACULOVÁ Lucie
BOHATÝ Oto
2008
2007
KK Brand
KK Brand
137.56 6 143.36 6 143.5612.41/9,54/0
8.8/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena
KASPER Jakub
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
154.44 6 157.29 10 160.4429.29/22,33/0
9.9/ZSJIRASOVÁ Klára
JANČAR Štěpán
2008
2007
3 USK Pha
USK Pha
152.93 10 152.47 8 160.4729.32/22,42/0
10.1/ZMKRÁL Matěj
PODUŠKOVÁ Klára
2008
2008
USK Pha
USK Pha
156.18 8 161.45 8 164.1833.03/25,21/0
11.10/ZSHLADÍK Šimon
MILOTOVÁ Dora
2009
2007
Boh.Pha
Boh.Pha
168.73 4 165.94 8 172.7341.58/31,70/0
12.2/ZMBEIEROVÁ Běta
STOLÍN Antonín
2008
2008
Trutnov
Trutnov
169.89 12 162.86 10 172.8641.71/31,80/0
13.3/ZMHRONOVÁ Šárka
PÁCA Jan
2009
2009
Kralupy
Kralupy
190.05 12 188.31 12 200.3169.16/52,70/0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV152.66 6 146.81 2 148.81 0/0
2.2/PZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov153.60 2 149.64 4 153.644.83/3,20/0
3.3/PZMDOLEŽAL Vít 2011 Kralupy171.75 6 159.55 0 159.5510.74/7,20/0
4.4/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha189.27 2 179.59 4 183.5934.78/23,40/0
Oddíl