Žďárská Laura, 2006

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 19. 2/ZS 15.2422,8
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/DM
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 2. 2/ZS 0.902,0
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
2. 2/ZS 2.425,6
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 22. 18/ZS 30.5530,4
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
PLÁŠIL Hynek
13. 11/ZS 193.77140,1
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 24. 5/ZS 18.2718,7
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 33. 8/ZS 22.2522,7
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 41. 1/ZS 15.1830,7
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
2. 2/ZS 0.010,0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
22. 7/DM 11.9224,1
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/ZS
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 38. 1/ZS 15.4630,6
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
1. 1/ZS
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
22. 7/DM 9.6719,5
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1W slalom 40. 14/ZS 21.7428,3
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1W slalom 29. 8/ZS 12.1015,1
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 2. 1/ZS 6.005,6
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 2. 1/ZS 2.622,4
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3. 1/ZS 15.7016,1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
PLÁŠIL Hynek
8. 1/ZS 19.2015,2
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 2. 1/ZS 16.303,2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 1/ZS 6.706,2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
PLÁŠIL Hynek
7. 1/ZS 15.1011,4
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/ZS 26.963,1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 33. 26/ZS 35.1834,0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
PLÁŠIL Hynek
11. 11/ZS 62.0044,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 14. 1/ZS 86.2911,9
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
11. 1/ZS 128.4217,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 20. 1/ZS 124.8517,8
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/DM
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 1/ZS 10.9822,5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
20. 7/DM 12.5727,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 24. 1/ZS 8.7818,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
20. 7/DM 12.1025,7
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
14. 3/ZS 36.0029,3
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 28. 10/ZS 27.3026,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
15. 3/ZS 34.0028,6
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 22. 9/ZS 21.3020,4
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 15. 13/ZS 10.1421,6
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 8. 8/ZS 8.1816,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 41. 7/ZS 26.6855,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 3/ZS 4.688,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
21. 1/ZS 22.7147,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 8. 8/ZS 44.6015,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 46. 7/ZS 49.75100,5
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 3/ZS 26.728,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
24. 2/ZS 20.8843,4
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 59. 14/ZS 37.7636,2
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 62. 15/ZS 40.8237,6
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 3/ZS 8.0014,0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 3/ZS 147.1015,0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 2/ZS 1.201,8
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 2/ZS 58.605,3
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd    
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 8.   3542.196.128,4
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
   
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6.   3534.095.362,8
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom    
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 1/ZS 13.5010,1
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 5. 2/ZS 11.609,3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
5. 1/ZS 28.0020,3
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 48. 9/ZS 37.9144,6
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 52. 10/ZS 60.9671,6
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 7. 5/ZS 8.907,5
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NĚMEC Radek
7. 2/DM 19.9014,5
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 2. 2/ZS 43.107,0
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 6. 4/ZS 7.005,7
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
NĚMEC Radek
8. 2/DM 43.1036,8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 22. 8/ZS 167.7522,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 23. 8/ZS 189.8825,5
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 1/ZS 17.882,0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 3/ZS 8.0014,0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 2/ZS 1.201,8
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 50. 30/ZS 122.38120,8
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 40. 27/ZS 55.4354,3
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 1/ZS 60.905,5
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
2. 1/DM 7.000,7
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 47. 14/ZS 70.8272,0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
6. 3/ZS 129.88109,2
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 49. 15/ZS 112.52115,8
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
7. 3/ZS 109.5788,9
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 2/ZS 98.9010,9
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
4. 1/ZS 123.8014,3
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 1/ZS 1.500,1
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4.   135.8014,8
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   5.100,4
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 35. 10/ZM 32.8025,6
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 44. 13/ZM 47.8036,0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 32. 10/ZM 24.7049,1
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
4. 1/ZM 16.5026,4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 35. 3/ZM 312.4339,7
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
5. 2/DM 101.439,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd    
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
3. 1/DM 142.2813,1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 13. 4/ZM 33.3025,7
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1W sjezd 4. 1/ZM 230.2033,6
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 14. 5/ZM 41.2029,8
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 6.   236.0024,2
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana
2.   19.501,7
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/ZM 246.4025,4
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
PLÁŠIL Hynek
4. 1/ZM 338.6038,2
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VESELÁ Veronika
8.   488.1057,3
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 41. 12/ZM 86.1072,5
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 46. 14/ZM 105.4088,3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 42. 22/ZM 105.9896,7
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 44. 23/ZM 93.2586,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 2 19.08.20 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 01.07.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.06.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Žďárská LauraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Šembera JanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.17 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1494|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C2X
Plášil Hynek
3/3 7
58.K1W 5/9 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Plášil Hynek
1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Bundová Simona
4/4 64
29.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Plášil Hynek
3/3 24
33.C2M
Bundová Simona
4/4 1
1.C2W
Bundová Simona
1/1 9
14.K1W 5/10 66
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bundová Simona
4/4 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
 C2W
Bundová Simona
1/1 0
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 10
55.C2X
Zedníčková Michaela
2/2 8
70.C2X
Šťastný Matěj
2/2 2
71.C2X
Němec Radek
2/2 2
105.K1W 5/14 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 31
48.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 5
19.C2M
Zedníčková Michaela
5/11 31
1.C2W
Zedníčková Michaela
3/3 6
6.C2W
Šandová Anežka
1/1 1
23.K1W 5/14 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zedníčková Michaela
4/4 0
 C2W
Zedníčková Michaela
1/1 0
 K1W 5/5 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 4/4 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Plášil Hynek
1/1 2
 C2M
Veselá Veronika
1/1 0
4.C2W
Školoudíková Hana
1/1 1
 C2W
Plášilová Anežka
2/2 0
64.K1W 5/5 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019
C2M2527
K1W2948

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C2X4171--
K1W58105126183
C2M-59--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C2M331968
C2W169
K1W142364
C1W-11-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C2X18-
K1W7395

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C2M3846
C2W22
K1W4853
Fotky nenalezeny.
0|1494|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C2X
Plášil Hynek
3/3 7
58.K1W 5/9 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Plášil Hynek
1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Bundová Simona
4/4 64
29.K1W 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Plášil Hynek
3/3 24
33.C2M
Bundová Simona
4/4 1
1.C2W
Bundová Simona
1/1 9
14.K1W 5/10 66
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bundová Simona
4/4 0
 C2M
Plášil Hynek
3/3 0
 C2W
Bundová Simona
1/1 0
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 10
55.C2X
Zedníčková Michaela
2/2 8
70.C2X
Šťastný Matěj
2/2 2
71.C2X
Němec Radek
2/2 2
105.K1W 5/14 88
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 31
48.K1W 2/2 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1W 2/2 5
19.C2M
Zedníčková Michaela
5/11 31
1.C2W
Zedníčková Michaela
3/3 6
6.C2W
Šandová Anežka
1/1 1
23.K1W 5/14 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Zedníčková Michaela
4/4 0
 C2W
Zedníčková Michaela
1/1 0
 K1W 5/5 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 4/4 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Plášil Hynek
1/1 2
 C2M
Veselá Veronika
1/1 0
4.C2W
Školoudíková Hana
1/1 1
 C2W
Plášilová Anežka
2/2 0
64.K1W 5/5 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019
C2M2527
K1W2948

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C2X4171--
K1W58105126183
C2M-59--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C2M331968
C2W169
K1W142364
C1W-11-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C2X18-
K1W7395

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C2M3846
C2W22
K1W4853

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
31   12 32 2 32 109
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody24.822.0741
K1W30.833.0230
C2X6.97.079
C2M14.514.0142
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,024,924,949,841
K1W00,026,713,3310,030
C2X00,000,0111,1111,19
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,024,924,949,841
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody811732211417,3
K1W60986161321,7
C2X177224215,9
C2M424600,0
Celkem811732211417,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Žďárská Laurasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí14.15.
odstup %29,328,6
% poražených soupeřů40,941,7
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,928,9
průměrné % poražených soupeřů41,341,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Žďárská Laurasl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
pořadí8.7.11.3.5.7.8.6.7.
odstup %15,211,444,310,120,314,536,8109,288,9
% poražených soupeřů36,440,09,166,750,025,022,2------
pořadí20192020celkem
průměr6.08.76.9
medián687
modus777
počet závodů639
průměrný odstup od vítěze %46,623,639,0
průměrné % poražených soupeřů27,328,527,7
počet jízd11617
lepší 1. jízda3
50,0%
2
66,7%
5
55,6%
čistých jízd1
9,1%
0
0,0%
1
5,9%

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí24.33.40.29.2.2.3.4.33.28.22.59.62.5.48.52.7.6.50.40.47.49.35.44.13.14.41.46.42.44.
odstup %18,722,728,315,15,62,416,16,234,026,120,436,237,69,344,671,67,55,7120,854,372,0115,825,636,025,729,872,588,396,786,4
% poražených soupeřů60,343,931,653,392,994,491,786,442,950,063,818,317,671,411,38,953,866,75,825,04,211,138,223,27,77,14,82,2------
pořadí2017201820192020celkem
průměr43.326.536.518.930.8
medián4214472433
modus4113522
počet závodů4413930
průměrný odstup od vítěze %86,029,347,816,641,1
průměrné % poražených soupeřů1,819,131,466,436,3
počet jízd88261860
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
2
15,4%
4
44,4%
8
26,7%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
3
11,5%
8
44,4%
13
21,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Žďárská Laurasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí50.40.
odstup %120,854,3
% poražených soupeřů5,825,0
pořadí2019celkem
průměr45.045.0
medián4040
modus4040
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %87,587,5
průměrné % poražených soupeřů15,415,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí1.20.20.
odstup %0,027,025,7
% poražených soupeřů100,0---5,0
pořadí2020celkem
průměr13.713.7
medián2020
modus2020
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %17,517,5
průměrné % poražených soupeřů35,035,0

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí1.30.24.
odstup %0,022,518,1
% poražených soupeřů100,027,542,5
pořadí2020celkem
průměr18.318.3
medián2424
modus11
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %13,513,5
průměrné % poražených soupeřů56,756,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Žďárská Laurasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.3.
odstup %9,313,1
% poražených soupeřů---33,3
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
pořadí14.35.
odstup %11,939,7
% poražených soupeřů75,515,0
pořadí20182020celkem
průměr35.014.024.5
medián351414
modus351414
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %39,711,925,8
průměrné % poražených soupeřů15,075,545,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Žďárská Laurasj 72
06.06.19
sj 11
04.04.19
pořadí2.2.
odstup %5,50,4
% poražených soupeřů75,085,7
pořadí2019celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3,03,0
průměrné % poražených soupeřů80,480,4

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
pořadí1.11.20.20.3.1.2.4.4.8.
odstup %0,017,027,025,75,30,01,814,338,257,3
% poražených soupeřů100,056,5---5,060,0100,080,057,150,012,5
pořadí201820192020celkem
průměr6.02.513.07.4
medián42114
modus41201
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %47,85,417,418,7
průměrné % poražených soupeřů31,374,340,452,1

Kategorie C2W

Žďárská Laurasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí1.2.2.2.1.5.3.2.
odstup %0,02,00,70,10,09,313,11,7
% poražených soupeřů100,075,050,075,0100,0---33,366,7
pořadí201820192020celkem
průměr3.31.81.02.3
medián3212
modus2212
počet závodů3418
průměrný odstup od vítěze %8,00,70,03,4
průměrné % poražených soupeřů33,375,0100,062,5

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 107
08.08.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí1.2.2.14.20.30.24.4.2.23.3.1.4.4.35.4.6.4.
odstup %0,03,23,111,917,822,518,115,07,025,514,00,010,914,839,733,624,225,4
% poražených soupeřů100,083,375,075,564,227,542,566,766,742,177,8100,070,057,115,0---37,550,0
pořadí201820192020celkem
průměr12.35.913.310.2
medián44144
modus4424
počet závodů47718
průměrný odstup od vítěze %30,712,510,915,9
průměrné % poražených soupeřů25,668,666,958,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí1.11.20.20.
odstup %0,017,027,025,7
% poražených soupeřů100,056,5---5,0
pořadí2020celkem
průměr13.013.0
medián1111
modus2020
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %17,417,4
průměrné % poražených soupeřů40,440,4

Kategorie C2W

Žďárská Laurasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.2.
odstup %0,02,0
% poražených soupeřů100,075,0
pořadí20192020celkem
průměr2.01.01.5
medián211
modus211
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %2,00,01,0
průměrné % poražených soupeřů75,0100,087,5

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.14.20.30.24.23.
odstup %0,011,917,822,518,125,5
% poražených soupeřů100,075,564,227,542,542,1
pořadí20192020celkem
průměr23.017.818.7
medián232020
modus2311
počet závodů156
průměrný odstup od vítěze %25,514,116,0
průměrné % poražených soupeřů42,161,958,6

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí22.21.24.
odstup %19,547,743,4
% poražených soupeřů16,016,74,2
pořadí20192020celkem
průměr22.522.022.3
medián212222
modus212221
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %45,619,536,9
průměrné % poražených soupeřů10,516,012,3

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí38.41.46.
odstup %30,655,9100,5
% poražených soupeřů24,523,113,5
pořadí20192020celkem
průměr43.538.041.7
medián413841
modus413838
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %78,230,662,3
průměrné % poražených soupeřů18,324,520,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2W

Žďárská Laurasj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí1.1.4.
odstup %0,00,026,4
% poražených soupeřů100,0100,0---
pořadí201820192020celkem
průměr4.01.01.02.0
medián4111
modus4111
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %26,40,00,08,8
průměrné % poražených soupeřů0,0100,0100,066,7

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí19.2.15.32.
odstup %22,82,021,649,1
% poražených soupeřů35,795,056,3---
pořadí201820192020celkem
průměr32.015.010.517.0
medián3215215
modus321522
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %49,121,612,423,9
průměrné % poražených soupeřů0,056,365,446,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí22.2.22.21.3.24.3.2.6.
odstup %24,10,019,547,78,443,48,81,85.362,8
% poražených soupeřů16,087,516,016,777,84,271,480,0---
pořadí20192020celkem
průměr9.815.311.7
medián3226
modus3222
počet závodů639
průměrný odstup od vítěze %912,214,6613,0
průměrné % poražených soupeřů41,739,841,1

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí41.1.38.41.8.46.8.3.8.
odstup %30,70,030,655,916,4100,515,814,06.128,4
% poražených soupeřů18,4100,024,523,158,813,558,877,8---
pořadí20192020celkem
průměr19.026.721.6
medián8388
modus818
počet závodů639
průměrný odstup od vítěze %1.055,120,4710,2
průměrné % poražených soupeřů38,747,641,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Žďárská Laurasj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí22.2.22.21.3.24.3.
odstup %24,10,019,547,78,443,48,8
% poražených soupeřů16,087,516,016,777,84,271,4
pořadí20192020celkem
průměr12.815.313.9
medián32221
modus3223
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %27,114,621,7
průměrné % poražených soupeřů42,539,841,4

Kategorie K1W

Žďárská Laurasj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí41.1.38.41.8.46.8.
odstup %30,70,030,655,916,4100,515,8
% poražených soupeřů18,4100,024,523,158,813,558,8
pořadí20192020celkem
průměr25.826.726.1
medián83838
modus818
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %47,120,435,7
průměrné % poražených soupeřů38,647,642,4