Kasper Jakub, 2007

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024056
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 9. 3/DM 31.136,5OČ/OM
104/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
6. 2/DM 58.8610,8OČ/OM
17/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 11. 3/DM 42.429,0OČ/OM
108/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
9. 4/DM 60.7611,0OČ/OM
14/0
14.06.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 3. 1/DM 3.964,1
17
14.06.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2. 1/DM 2.361,6
2
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 28. 3/DM 8.6713,1ČP/OČ/OM
10/134/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
11. 1/DM 10.2214,0ČP/OČ/OM
35/29/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 50. 9/DM 10.1623,2ČP/OČ/OM
0/50/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
19. 3/DM 7.6215,4ČP/OČ/OM
21/11/0
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 17. 3/DM 18.2020,0
16
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
4. 1/DM 29.4020,9
0
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1M sjezd 2. 1/DM 1.704,6
39
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
2. 1/DM 0.701,5
6
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 6. 2/DM 7.109,6
45
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
2. 1/DM 9.907,9
2
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 4. 1/DM 86.9012,0
23
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
4. 1/DM 52.206,1
8
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 50.   3515.614.166,4ČP/OČ/OM
0/0/0
16.10.2021 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 5. 2/ZS 148.0015,2
30
16.10.2021 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 31. 7/ZS 348.5035,9
0
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
NIEDL Robin
10. 2/ZS 30.7729,1
4
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 36. 9/ZS 18.0021,8
85
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
NIEDL Robin
8. 3/ZS 34.7031,4
5
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 70. 18/ZS 30.1335,3
64
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 115. 29/ZS 56.8962,4
12
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 54. 30/ZS 25.3329,5
87
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 52.   3554.017.729,5OČ/OM
0/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd     OČ/OM
0/0
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 2. 2/ZS 0.731,9-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
15. 13/ZS 24.4856,4-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 3. 3/ZS 2.194,7OČ/OM
27/0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
3. 3/ZS 4.007,3OČ/OM
3/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 8. 6/ZS 42.1216,3OČ/OM
15/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
5. 5/ZS 37.1812,0OČ/OM
3/0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom    
0
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom    
0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 57. 38/ZS 21.3522,5OČ/OM
47/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 28. 18/ZS 34.5934,4OČ/OM
6/0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
8. 8/ZS 29.2922,3OČ/OM
3/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 37. 28/ZS 17.1920,0OČ/OM
62/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 37. 21/ZS 50.4454,7OČ/OM
0/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
8. 8/ZS 28.3624,0OČ/OM
3/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 113. 65/ZS 70.9967,8OM/OČ
0/13
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 28. 19/ZS 43.4739,7OM/OČ
0/5
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
9. 9/ZS 32.8723,5OM/OČ
0/2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 42. 7/ZS 145.7922,1OČ/OM
24/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
24. 7/ZS 380.7050,4OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 58. 10/ZS 180.2427,2OČ/OM
17/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ONDŘICH Adam
13. 7/DM 122.6916,3OČ/OM
4/0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1M sjezd 9. 1/ZS 226.8023,9
5
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
4. 1/ZS 214.4019,2
1
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 14. 1/ZM 308.1031,9
12
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 17. 2/ZM 310.3031,3
9
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 34. 3/ZM 41.1648,9
5
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
PALOUDA Mikoláš
11. 1/ZM 41.8341,3
3
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 38. 3/ZM 27.3637,1
48
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom    
0
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
PALOUDA Mikoláš
20. 2/ZM 100.2684,9
0
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 94. 12/ZM 50.3257,9
20
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 13. 2/ZM 7.8018,5-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
7. 1/ZM 6.5713,1-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 66. 26/ZM 49.2961,6-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 48. 4/ZM 223.0233,0-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd     OČ/OM
0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 93. 36/ZM 113.99124,8OČ/OM
8/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 72. 23/ZM 48.2051,4OČ/OM
26/0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
15. 3/ZS 62.4545,7
1
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 118. 13/ZM 39.6241,0
42
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
19. 4/ZS 63.2851,5
0
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 146. 22/ZM 47.6754,7
27
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 23. 5/ZM 32.7036,2
10
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
3. 1/ZS 66.9042,4
0
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 11. 1/ZM 216.5028,9
4
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 26. 6/ZM 35.8039,5
9
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C2X slalom
ŠAFAŘÍKOVÁ Alena
3. 1/ZS 178.20133,0
0
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 14. 2/ZM 239.6021,5
0
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd    
0
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
NOVOTNÝ Petr
3. 2/ZS 205.0016,1
0
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
NOVOTNÝ Petr
   
0
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 14. 2/ZM 379.5037,9
4
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 15. 2/ZM 332.0032,5
4
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
NOVOTNÝ Petr
3. 1/ZS 612.7049,3
0
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1M sjezd 23. 3/ZM 398.2041,8
5
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1M sjezd 24. 3/ZM 408.8041,9
4
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33. 8/ZM 12.9627,7-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
NOVOTNÝ Petr
11. 1/ZM 11.5721,7-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 132. 57/ZM 128.54172,9-
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom    
0
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom    
0
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 136. 25/ZM 46.7565,5
5
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 145. 32/ZM 141.24164,5
0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 65. 12/ZM 361.9150,8
5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
20. 4/ZM 384.0043,3
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 69. 14/ZM 390.7055,7
2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
PALOUDA Mikoláš
20. 5/ZM 395.7344,7
0
20.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 135. 27/ZM 68.1794,3
8
19.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 150. 30/ZM 77.1598,6
2
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 34. 7/ZM 51.8062,9
6
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1M sjezd 17. 4/ZM 279.5035,7
2
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 32. 5/ZM 38.1043,1
7
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 24. 10/ZM 580.6052,7
0
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 26. 10/ZM 652.8057,5
0
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 24. 10/ZM 580.6052,7
0
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 29. 7/ZM 640.7058,1
0
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
0
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kasper JakubSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Kasper JakubSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Kasper JakubSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3+   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 12.05.22 aktualizace z registru ČSK
Kasper JakubSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Kasper JakubSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 13.08.20 updated from RVP
Kasper JakubSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Kasper JakubSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Kasper JakubSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Kasper JakubSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5940|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C2X
Šafaříková Alena
3/3 4
367.K1M 3/3 78
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Palouda Mikoláš
2/2 56
50.K1M 4/4 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Palouda Mikoláš
5/5 77
38.C2M
Šafaříková Alena
1/1 8
29.K1M 5/8 435
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Palouda Mikoláš
4/4 0
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Niedl Robin
2/2 9
223.K1M 4/4 248
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
88.K1M 4/4 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
173.C1M 3/3 11
49.C2X
Šafaříková Alena
3/3 8
273.K1M 5/5 122
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Šafaříková Alena
3/3 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Palouda Mikoláš
4/4 7
31.C2M
Ondřich Adam
1/1 4
41.K1M 5/5 88
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ondřich Adam
1/1 0
 C2M
Palouda Mikoláš
3/3 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
213.C1M 2/2 5
78.C2M
Palouda Mikoláš
2/2 3
75.C2X
Šafaříková Alena
4/4 1
297.K1M 5/10 163
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Petr
3/3 0
76.K1M 5/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
396.K1M 5/8 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Palouda Mikoláš
2/2 0
117.K1M 5/9 18

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022
C2M30
K1M50

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C2X48-4975--
K1M367223273297396529
C2M-50-78--
C1M--173213--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C2M38-317084
K1M29884176117

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C1M70-
C2X24-
K1M197198

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C2M29-42-
K1M115161100129
Fotky nenalezeny.
0|5940|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C2X
Šafaříková Alena
3/3 4
367.K1M 3/3 78
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Palouda Mikoláš
2/2 56
50.K1M 4/4 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C2M
Palouda Mikoláš
5/5 77
38.C2M
Šafaříková Alena
1/1 8
29.K1M 5/8 435
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Palouda Mikoláš
4/4 0
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Niedl Robin
2/2 9
223.K1M 4/4 248
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
88.K1M 4/4 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
173.C1M 3/3 11
49.C2X
Šafaříková Alena
3/3 8
273.K1M 5/5 122
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2X
Šafaříková Alena
3/3 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Palouda Mikoláš
4/4 7
31.C2M
Ondřich Adam
1/1 4
41.K1M 5/5 88
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ondřich Adam
1/1 0
 C2M
Palouda Mikoláš
3/3 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
213.C1M 2/2 5
78.C2M
Palouda Mikoláš
2/2 3
75.C2X
Šafaříková Alena
4/4 1
297.K1M 5/10 163
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Petr
3/3 0
76.K1M 5/8 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
396.K1M 5/8 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Palouda Mikoláš
2/2 0
117.K1M 5/9 18

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022
C2M30
K1M50

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C2X48-4975--
K1M367223273297396529
C2M-50-78--
C1M--173213--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C2M38-317084
K1M29884176117

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
C1M70-
C2X24-
K1M197198

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C2M29-42-
K1M115161100129

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
26 4 14 34   18 96
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody47.628.0342
K1M72.957.0324
C2X7.34.0210
C1M31.828.0284
C2M12.310.084
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,024,837,1511,942
K1M00,000,014,214,224
C2X00,0220,0220,0440,010
C1M00,000,000,000,04
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,024,837,1511,942
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody8222022744,9
K1M4814042948,3
C2X195823100,0
C1M852700,0
C2M71642300,0
Celkem8222022744,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Kasper Jakubsl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí66.132.
odstup % *)61,6172,9
% poražených soupeřů *)20,73,7
pořadí20182019celkem
průměr132.066.099.0
medián1326666
modus1326666
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)172,961,6117,2
průměrné % poražených soupeřů *)3,720,712,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kasper Jakubsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 139
06.10.19
pořadí28.37.28.34.
odstup %34,454,739,748,9
% poražených soupeřů34,110,030,825,0
pořadí20192020celkem
průměr34.031.031.8
medián342828
modus342828
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %48,942,944,4
průměrné % poražených soupeřů25,025,025,0
počet jízd257
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Kasper Jakubsl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
pořadí10.8.11.20.
odstup %29,131,441,384,9
% poražených soupeřů43,856,323,19,5
pořadí20192021celkem
průměr15.59.012.3
medián11810
modus1188
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %63,130,246,7
průměrné % poražených soupeřů16,350,133,2
počet jízd347
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kasper Jakubsl 72
14.06.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
pořadí2.4.2.8.8.9.15.19.3.3.
odstup %1,620,97,922,324,023,545,751,542,4133,0
% poražených soupeřů66,725,075,041,741,727,36,7---------
pořadí201920202022celkem
průměr10.08.32.77.3
medián3824
modus3822
počet závodů43310
průměrný odstup od vítěze %68,223,310,137,3
průměrné % poražených soupeřů1,736,955,628,4
počet jízd76619
lepší 1. jízda2
50,0%
2
66,7%
2
66,7%
6
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kasper Jakubsl 72
14.06.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
pořadí3.17.6.36.70.115.54.57.37.113.38.94.93.72.118.146.23.26.136.145.135.150.34.32.
odstup %4,120,09,621,835,362,429,522,520,067,837,157,9124,851,441,054,736,239,565,5164,594,398,662,943,1
% poražených soupeřů90,955,686,876,458,212,363,755,271,718,868,432,110,734,338,728,235,330,611,25,322,514,921,424,4
pořadí20182019202020212022celkem
průměr105.376.369.068.88.772.9
medián135725754657
modus3223373633
počet závodů6834324
průměrný odstup od vítěze %88,255,336,837,311,252,7
průměrné % poražených soupeřů16,634,848,652,777,840,3
počet jízd121668648
lepší 1. jízda3
50,0%
4
50,0%
1
33,3%
1
25,0%
3
100,0%
12
50,0%
čistých jízd1
8,3%
2
12,5%
0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
4
8,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kasper Jakubsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí28.37.
odstup %34,454,7
% poražených soupeřů34,110,0
pořadí2020celkem
průměr32.532.5
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,544,5
průměrné % poražených soupeřů22,122,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kasper Jakubsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí8.8.
odstup %22,324,0
% poražených soupeřů41,741,7
pořadí2020celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,223,2
průměrné % poražených soupeřů41,741,7
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kasper Jakubsl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí57.37.93.72.
odstup %22,520,0124,851,4
% poražených soupeřů55,271,710,734,3
pořadí20192020celkem
průměr82.547.064.8
medián723757
modus723737
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %88,121,254,7
průměrné % poražených soupeřů22,563,543,0
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Kasper Jakubsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 107
08.08.20
pořadí6.9.5.
odstup %10,811,012,0
% poražených soupeřů77,365,250,0
pořadí20202022celkem
průměr5.07.56.7
medián566
modus565
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %12,010,911,2
průměrné % poražených soupeřů50,071,364,2

Kategorie K1M

Kasper Jakubsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 107
08.08.20
pořadí9.11.8.
odstup %6,59,016,3
% poražených soupeřů91,489,682,1
pořadí20202022celkem
průměr8.010.09.3
medián899
modus898
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %16,37,810,6
průměrné % poražených soupeřů82,190,587,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Kasper Jakubsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí6.9.24.20.20.
odstup %10,811,050,443,344,7
% poražených soupeřů77,365,2---5,0---
pořadí201820202022celkem
průměr20.024.07.515.8
medián2024620
modus2024620
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %44,050,410,932,0
průměrné % poražených soupeřů2,50,071,329,5

Kategorie K1M

Kasper Jakubsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí9.11.42.65.69.
odstup %6,59,022,150,855,7
% poražených soupeřů91,489,658,222,919,0
pořadí201820202022celkem
průměr67.042.010.039.2
medián6542942
modus654299
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %53,222,17,828,8
průměrné % poražených soupeřů21,058,290,556,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Kasper Jakubsj 45
06.05.22
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 15
07.04.19
sj 12
06.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí4.5.24.13.4.3.3.20.20.
odstup %6,112,050,416,319,216,149,343,344,7
% poražených soupeřů66,750,0---45,540,0------5,0---
pořadí2018201920202022celkem
průměr20.03.011.54.010.7
medián203545
modus203443
počet závodů22419
průměrný odstup od vítěze %44,032,724,56,128,6
průměrné % poražených soupeřů2,50,033,966,723,0

Kategorie K1M

Kasper Jakubsj 45
06.05.22
sj 148
16.10.21
sj 147
16.10.21/2
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sj 51
11.05.19
sj 14
07.04.19
sj 13
06.04.19
sj 12
06.04.19/2
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 52
12.05.18
sj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 19
07.04.18
sj 18
07.04.18/2
pořadí4.5.31.8.42.58.9.14.17.11.14.14.15.23.24.65.69.17.24.26.29.24.
odstup %12,015,235,916,322,127,223,931,931,328,921,537,932,541,841,950,855,735,752,757,558,152,7
% poražených soupeřů87,088,916,782,158,245,246,753,644,828,613,335,033,333,330,322,919,020,0------3,4---
pořadí20182019202020212022celkem
průměr33.414.229.318.04.024.7
medián241495417
modus241485414
počet závodů9642122
průměrný odstup od vítěze %49,630,622,425,512,035,6
průměrné % poražených soupeřů14,334,858,152,887,034,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Kasper Jakubsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí6.9.5.24.13.
odstup %10,811,012,050,416,3
% poražených soupeřů77,365,250,0---45,5
pořadí20202022celkem
průměr14.07.511.4
medián1369
modus565
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %26,210,920,1
průměrné % poražených soupeřů31,871,347,6

Kategorie K1M

Kasper Jakubsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí9.11.8.42.58.
odstup %6,59,016,322,127,2
% poražených soupeřů91,489,682,158,245,2
pořadí20202022celkem
průměr36.010.025.6
medián42911
modus898
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %21,97,816,2
průměrné % poražených soupeřů61,890,573,3

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Kasper Jakubsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí11.19.
odstup %14,015,4
% poražených soupeřů58,325,0
pořadí2022celkem
průměr15.015.0
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,714,7
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Kategorie K1M

Kasper Jakubsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
pořadí28.50.50.
odstup %13,123,24.166,4
% poražených soupeřů69,043,72,0
pořadí2022celkem
průměr42.742.7
medián5050
modus5050
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %1.400,91.400,9
průměrné % poražených soupeřů38,238,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Kasper Jakubsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí11.19.15.7.11.
odstup %14,015,456,413,121,7
% poražených soupeřů58,325,0---33,323,1
pořadí2018201920202022celkem
průměr11.07.015.015.012.6
medián117151111
modus117151111
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze %21,713,156,414,724,1
průměrné % poražených soupeřů23,133,30,041,727,9

Kategorie K1M

Kasper Jakubsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí28.50.2.13.33.
odstup %13,123,21,918,527,7
% poražených soupeřů69,043,798,083,650,8
pořadí2018201920202022celkem
průměr33.013.02.039.025.2
medián331322828
modus33132282
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze %27,718,51,918,216,9
průměrné % poražených soupeřů50,883,698,056,469,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Kasper Jakubsp 44
07.05.22
sj 110
09.08.20
pořadí2.3.
odstup %1,57,3
% poražených soupeřů90,975,0
pořadí20202022celkem
průměr3.02.02.5
medián322
modus322
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %7,31,54,4
průměrné % poražených soupeřů75,090,983,0

Kategorie K1M

Kasper Jakubsp 44
07.05.22
sp 40
30.04.22
sj 129
05.09.21
sj 110
09.08.20
pořadí2.50.52.3.
odstup %4,64.166,47.729,54,7
% poražených soupeřů96,92,0---95,1
pořadí202020212022celkem
průměr3.052.026.026.8
medián35223
modus35222
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %4,77.729,52.085,52.976,3
průměrné % poražených soupeřů95,10,049,548,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Kasper Jakubsp 40
30.04.22
sj 129
05.09.21
sj 110
09.08.20
pořadí50.52.3.
odstup %4.166,47.729,54,7
% poražených soupeřů2,0---95,1
pořadí202020212022celkem
průměr3.052.050.035.0
medián3525050
modus352503
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %4,77.729,54.166,43.966,9
průměrné % poražených soupeřů95,10,02,032,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále