Konvalinka Ondřej, 2007

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
RUFFER Jakub
8. 1/ZS 35.8031,2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 41. 10/ZS 30.3031,5
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 21. 9/ZS 147.3032,1
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
RUFFER Jakub
7. 1/ZS 40.8035,8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 11/ZS 34.5035,9
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 127. 73/ZS 120.75115,4
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
RUFFER Jakub
10. 6/ZS 167.16134,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 86. 24/ZS 293.6544,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 100. 27/ZS 324.6949,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 130. 32/ZM 47.4049,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
18. 2/ZM 53.2043,3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 152. 43/ZM 57.5061,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
23. 3/ZM 52.1043,8
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 136. 22/ZM 59.1963,8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 28. 6/ZM 773.4094,4
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 28. 4/ZM 32.4071,2
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 29. 6/ZM 683.1083,0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 32. 6/ZM 47.90103,7
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 15. 4/ZM 95.3087,0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
7. 2/ZM 75.3057,2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 28. 4/ZM 62.3067,6
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 16. 3/ZM 98.1086,3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KONVALINKA Šťepán
8. 2/ZM 95.1074,5
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 31. 3/ZM 57.4058,9
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 27. 5/ZM 40.3039,2
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 18. 4/ZM 401.0085,1
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 5/ZM 42.7041,4
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 28. 4/ZM 32.4071,2
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 23. 7/ZM 663.6085,6
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 24. 4/ZM 513.0071,5
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 24. 3/ZM 532.3075,1
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 22. 3/ZM 59.9067,8
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 22. 3/ZM 49.6095,8
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 19. 6/ZM 737.0094,3
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Šťepán
6.   288.8032,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 129. 36/ZM 70.2061,4
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 134. 38/ZM 80.8368,1
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 18. 2/ZM 142.60125,2
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 14. 2/ZM 74.3068,0
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 28. 5/ZM 154.20144,1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 40. 10/ZM 52.6047,2
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom    
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 20. 5/ZM 1173.20161,1
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KONVALINKA Jindřich
7. 2/DS 478.9054,0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 12.   431.4052,9
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15.   415.1051,6
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
MAKAROV Lukáš
6.   196.5016,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 06.07.20 updated from RVP
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.20 updated from RVP
Konvalinka OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Posltová MarkétaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.16 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1522|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Ruffer Jakub
3/3 2
245.K1M 3/3 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
61.K1M 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 0
406.K1M 5/10 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
125.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Konvalinka Jindřich
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Makarov Lukáš
1/1 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C2M33106-
K1M245406514
C1M-247-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
K1M61125157-
C2M-717374
C1M--74-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M14
K1M176

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M117
Fotky nenalezeny.
0|1522|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Ruffer Jakub
3/3 2
245.K1M 3/3 29
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
61.K1M 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Konvalinka Štěpán
4/4 0
406.K1M 5/10 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Konvalinka Štěpán
1/1 0
125.K1M 5/12 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Konvalinka Jindřich
1/1 0
 K1M 2/2 0

rok 2017

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Makarov Lukáš
1/1 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C2M33106-
K1M245406514
C1M-247-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
K1M61125157-
C2M-717374
C1M--74-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2M14
K1M176

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M117

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
15 3 7 17 1 3 46
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody51.728.0723
K1M76.941.02814
C2M11.68.077
C1M15.515.0152
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,023
K1M00,000,000,000,014
C2M00,000,000,000,07
C1M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,023
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody46115825510,9
K1M2866624517,9
C2M144763400,0
C1M416400,0
Celkem46115825510,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Konvalinka Ondřejsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí15.16.
odstup %87,086,3
% poražených soupeřů---6,3
pořadí2019celkem
průměr15.515.5
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %86,786,7
průměrné % poražených soupeřů3,23,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí8.7.10.18.23.7.8.
odstup %31,235,8134,743,343,857,274,5
% poražených soupeřů36,440,0---22,78,3------
pořadí20192020celkem
průměr14.08.311.6
medián888
modus777
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %54,767,260,1
průměrné % poražených soupeřů7,825,515,3
počet jízd8614
lepší 1. jízda3
75,0%
2
66,7%
5
71,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
pořadí41.42.127.130.152.136.28.31.27.31.129.134.28.40.
odstup %31,535,9115,449,161,563,867,658,939,241,461,468,1144,147,2
% poražených soupeřů38,538,88,717,85,65,612,916,731,628,66,65,7---20,4
pořadí201820192020celkem
průměr82.876.470.076.9
medián40314241
modus28314128
počet závodů47314
průměrný odstup od vítěze %80,254,560,963,2
průměrné % poražených soupeřů8,217,028,717,0
počet jízd814628
lepší 1. jízda0
0,0%
2
28,6%
1
33,3%
3
21,4%
čistých jízd0
0,0%
3
21,4%
2
33,3%
5
17,9%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Konvalinka Ondřejsj 26
18.04.19
sl 39
03.05.18
sj 15
06.04.17
pořadí6.7.6.
odstup %32,054,016,4
% poražených soupeřů---------
pořadí201720182019celkem
průměr6.07.06.06.3
medián6766
modus6766
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %16,454,032,034,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,00,0

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 63
24.05.18
sj 11
05.04.18
pořadí21.86.100.28.29.18.28.23.24.24.19.20.15.
odstup %32,144,549,094,483,085,171,285,675,171,594,3161,151,6
% poražených soupeřů41,213,34,8---3,415,018,2---4,24,25,3---17,6
pořadí201820192020celkem
průměr17.524.169.033.5
medián15248624
modus15242124
počet závodů28313
průměrný odstup od vítěze %106,382,541,976,8
průměrné % poražených soupeřů8,86,319,89,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí86.100.
odstup %44,549,0
% poražených soupeřů13,34,8
pořadí2020celkem
průměr93.093.0
medián8686
modus8686
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %46,846,8
průměrné % poražených soupeřů9,19,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Konvalinka Ondřejsj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí28.32.22.22.
odstup %71,2103,795,867,8
% poražených soupeřů18,26,134,434,4
pořadí2019celkem
průměr26.026.0
medián2222
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %84,684,6
průměrné % poražených soupeřů23,323,3