Nominace RDJ slalom 2019

poslední aktualizace: 10.06.2019 08:40:21
započítávány jsou tyto závody:
A - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 05.05.2019
B - 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 18.05.2019
C - 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L., 19.05.2019
D - 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši, 08.06.2019
E - 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši, 09.06.2019

bodování: 9,7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2001-2004
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Lhota Kryštof, 2002Univerzitní sportovní klub Praha8 / 11 / 93 / 61 / 92 / 725
2. Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha2 / 72 / 71 / 92 / 73 / 623
3. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc3 / 63 / 62 / 74 / 51 / 922
4. Urban Daniel, 2001TJ Šumperk z.s.1 / 96 / 3-3 / 64 / 520
5. Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha5 / 45 / 44 / 5-7 / 213
6. Ulitzka Oliver, 2002KK Opava7 / 24 / 5--6 / 310
7. Rašner Karel, 2004KK Postřelmov-7 / 26 / 35 / 4-9
Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha6 / 38 / 17 / 28 / 15 / 49
9. Gürtler Adam, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--5 / 47 / 28 / 17
10. Urban Michal, 2004TJ Šumperk z.s.4 / 5
----5
11. Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice---6 / 3-3
12. Wendl Samuel, 2003Vodácký oddíl Horšovský Týn--8 / 1--1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno1 / 91 / 91 / 91 / 92 / 727
2. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc2 / 72 / 72 / 72 / 71 / 923
3. Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha4 / 53 / 64 / 53 / 63 / 618
4. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc5 / 44 / 53 / 64 / 54 / 516
5. Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha3 / 66 / 36 / 35 / 47 / 213
6. Kloboučková Ivana, 2003KK Opava7 / 2-5 / 46 / 36 / 310
Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha8 / 15 / 47 / 28 / 15 / 410
8. Štěpánková Petra, 2001UP Olomouc6 / 3---8 / 14
9. Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou--8 / 17 / 2-3
10. Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-7 / 2---2
11. Dziadková Zuzana, 2002Kanoe Klub Spoj Brno-8 / 1---1

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Hartl Jakub, 2004
Kuneš Daniel, 2003
Vodácký oddíl Horšovský Týn
Vodácký oddíl Horšovský Týn
-1 / 92 / 71 / 91 / 927
2. Gabrlík Jakub, 2004
Mráka Jan, 2004
UP Olomouc
UP Olomouc
--1 / 9-2 / 716

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 91 / 91 / 91 / 91 / 927
2. Kloboučková Ivana, 2003
Urban Daniel, 2001
KK Opava
TJ Šumperk z.s.
-2 / 72 / 72 / 73 / 621
3. Wendl Samuel, 2003
Tesařová Hana, 2004
Vodácký oddíl Horšovský Týn
SK VS Č. Budějovice
-3 / 63 / 63 / 62 / 719

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs1 / 91 / 91 / 91 / 91 / 927
2. Mrázek Jakub, 2004KK Opava3 / 62 / 72 / 72 / 76 / 321
3. Rudorfer Martin, 2003UP Olomouc2 / 73 / 66 / 36 / 32 / 720
4. Procházka Josef, 2002DUKLA Brandýs5 / 46 / 35 / 43 / 63 / 616
5. Rouča Samuel, 2002TJ Šumperk z.s.4 / 57 / 24 / 55 / 45 / 414
6. Hala Jiří, 2002UP Olomouc7 / 24 / 5-4 / 5-12
7. Frencl Josef, 2002Univerzitní sportovní klub Praha6 / 38 / 13 / 6--10
8. Kratochvíl Martin, 2003UP Olomouc--7 / 2-4 / 57
9. Bohatý Karel, 2001DUKLA Brandýs-5 / 48 / 1--5
10. Matějíček Vojtěch, 2002Kanoe Klub Spoj Brno---8 / 17 / 23
11. Pípal Zbyněk, 2003SK VS Č. Budějovice---7 / 2-2
12. Veverka Lukáš, 2002SK VS Karbo Benátky8 / 1
----1
Rašner Karel, 2004KK Postřelmov----8 / 11

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 92 / 73 / 61 / 91 / 927
2. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec5 / 41 / 91 / 93 / 63 / 624
3. Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs2 / 73 / 62 / 76 / 35 / 420
4. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno4 / 54 / 54 / 52 / 72 / 719
5. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc3 / 65 / 47 / 25 / 44 / 515
6. Neugebauerová Anna Marie, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky6 / 36 / 3-4 / 5-11
7. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc7 / 27 / 25 / 4--8
8. Karlíková Barbora, 2002DUKLA Brandýs8 / 1-6 / 37 / 2-6
9. Vaňková Klára, 2001VS Tábor--8 / 1-6 / 34
10. Košíková Denisa, 2002SK Veselí nad Moravou----7 / 22
11. Tesařová Hana, 2004SK VS Č. Budějovice----8 / 11
Machutová Iva, 2003TJ Kralupy, oddíl kanoistiky---8 / 1-1
Růžičková Kateřina, 2003Univerzitní sportovní klub Praha-8 / 1---1
Typ závodu