ČP žáků ve slalomu 2020, žáci mladší

poslední aktualizace: 28.06.2020 21:06:22
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 20.06.2020
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách, 21.06.2020
C - 3. Český pohár žáků ve Strakonicích, 27.06.2020
D - 4. Český pohár žáků ve Strakonicích, 28.06.2020
E - Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu, 22.08.2020

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2008-2009
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou1 / 75-1 / 751 / 75-225
2.ZM Svoboda Šimon, 2008SK VS Karbo Benátky3 / 62-2 / 684 / 57-187
3.ZM Kubita Tomáš, 2008KK Opava2 / 68-5 / 533 / 62-183
4.ZM Antl Tomáš, 2008KK Opava10 / 37-3 / 622 / 68-167
5.ZM Plas Tobiáš, 2008Univerzitní sportovní klub Praha7 / 46-7 / 466 / 49-141
6.ZM Uhlík Jan, 2008TJ Jiskra Bechyně13 / 31-4 / 577 / 46-134
7.ZM Petřík Marek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha4 / 57-11 / 359 / 40-132
8.ZM Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň5 / 53-6 / 4916 / 25-127
9.ZM Maděrka Tobiáš, 2009UP Olomouc6 / 49-12 / 3313 / 31-113
10.ZM Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha11 / 35-16 / 258 / 43-103
ZM Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha12 / 33-8 / 4315 / 27-103
12.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc20 / 17-13 / 315 / 53-101
13.ZM Král Matěj, 2008Univerzitní sportovní klub Praha8 / 43-19 / 1912 / 33-95
ZM Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary18 / 21-10 / 3710 / 37-95
15.ZM Slušný Vojtěch, 2008SK VS Karbo Benátky14 / 29-14 / 2917 / 23-81
16.ZM Štýbnar Matěj, 2009UP Olomouc31 / 5-9 / 4011 / 35-80
17.ZM Samek Petr, 2008SK Třebechovice9 / 40-21 / 1518 / 21-76
18.ZM Balarin Evžen, 2008KK Opava21 / 15-17 / 2314 / 29-67
19.ZM Kratochvíl Jakub, 2009UP Olomouc22 / 14-18 / 2120 / 17-52
20.ZM Pelikán Martin, 2009TJ Bohemians Praha16 / 25-29 / 722 / 14-46
21.ZM Kápka Lukáš, 2009VK Tzunami Ostrava19 / 19-26 / 1021 / 15-44
22.ZM Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové29 / 7-20 / 1719 / 19-43
23.ZM Šafařík Pavel, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.--15 / 2724 / 12-39
24.ZM Dvořák Vít, 2009Univerzitní sportovní klub Praha17 / 23-31 / 526 / 10-38
25.ZM Fabian František, 2009VK Tzunami Ostrava25 / 11-24 / 1223 / 13-36
26.ZM Langer Filip, 2009Univerzitní sportovní klub Praha15 / 27----27
27.ZM Kovář Michal, 2009KK Opava27 / 9-22 / 14--23
28.ZM Novotný Matyáš, 2009KK Brandýs nad Labem--25 / 1125 / 11-22
29.ZM Šenk Alexandr, 2008KK Brandýs nad Labem23 / 13-33 / 331 / 5-21
30.ZM Dočkal Radek, 2008DUKLA Brandýs24 / 12--28 / 8-20
31.ZM Kvasnička Matěj, 2008Vodácký oddíl Horšovský Týn--23 / 1330 / 6-19
32.ZM Martin Jakub, 2009TJ Bohemians Praha28 / 8-28 / 8--16
33.ZM Král Ondřej, 2008Univerzitní sportovní klub Praha30 / 6-35 / 129 / 7-14
34.ZM Hrňák Matouš, 2009TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--27 / 934 / 2-11
ZM Uhlík Kryštof, 2008KK Brandýs nad Labem34 / 2--27 / 9-11
36.ZM Pohanka František, 2008KK Brandýs nad Labem26 / 10----10
37.ZM Šefčík Václav, 2008KK Opava33 / 3-32 / 4--7
38.ZM Honzík Jáchym, 2009Otava Strakonice--30 / 6--6
39.ZM Horák David, 2009Wild Water Canoe Club FROL32 / 4----4
ZM Pollert Metoděj, 2009Univerzitní sportovní klub Praha---32 / 4-4
41.ZM Vaněk Daniel, 2008KK Brandýs nad Labem---33 / 3-3
42.ZM Hladík Šimon, 2009TJ Bohemians Praha--34 / 2--2
43.ZM Jakubík Štěpán, 2008KK Opava---35 / 1-1
ZM Šišpera Tomáš, 2008SK Veselí nad Moravou35 / 1----1

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové1 / 75-1 / 752 / 68-218
2.ZM Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň2 / 68-3 / 621 / 75-205
3.ZM Štýbnar Matěj, 2009UP Olomouc6 / 49-2 / 684 / 57-174
4.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc4 / 57-5 / 533 / 62-172
5.ZM Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary3 / 62-4 / 576 / 49-168
6.ZM Petřík Marek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha5 / 53-6 / 498 / 43-145
ZM Pinkava Matyáš, 2009Univerzitní sportovní klub Praha7 / 46-7 / 465 / 53-145
8.ZM Maděrka Tobiáš, 2009UP Olomouc9 / 40-9 / 407 / 46-126
9.ZM Fabian František, 2009VK Tzunami Ostrava8 / 43-13 / 319 / 40-114
10.ZM Pollert Metoděj, 2009Univerzitní sportovní klub Praha11 / 35-11 / 3511 / 35-105
11.ZM Novotný Matyáš, 2009KK Brandýs nad Labem10 / 37-12 / 3313 / 31-101
12.ZM Kratochvíl Jakub, 2009UP Olomouc12 / 33-15 / 2712 / 33-93
13.ZM Šafařík Pavel, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.--8 / 4310 / 37-80
14.ZM Vít Matyáš, 2009KVS Hradec Králové14 / 29-16 / 2517 / 23-77
ZM Stolín Antonín, 2008Loko Trutnov17 / 23-14 / 2916 / 25-77
16.ZM Řežábek Dominik, 2009Univerzitní sportovní klub Praha15 / 27-18 / 2119 / 19-67
17.ZM Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha--10 / 3715 / 27-64
18.ZM Samek Petr, 2008SK Třebechovice--17 / 2314 / 29-52
19.ZM Kliment Tomáš, 2008Vodácký oddíl Horšovský Týn16 / 25--21 / 15-40
20.ZM Dvořák Vít, 2009Univerzitní sportovní klub Praha--20 / 1718 / 21-38
21.ZM Kovář Michal, 2009KK Opava--19 / 1920 / 17-36
22.ZM Langer Filip, 2009Univerzitní sportovní klub Praha13 / 31----31

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Indruch Tomáš, 2008
Vít Matyáš, 2009
KVS Hradec Králové
KVS Hradec Králové
1 / 75-1 / 751 / 75-225
2.ZM Balarin Evžen, 2008
Kubita Tomáš, 2008
KK Opava
KK Opava
2 / 68-3 / 624 / 57-187
ZM Martin Jakub, 2009
Uhlík Jan, 2008
TJ Bohemians Praha
TJ Jiskra Bechyně
3 / 62-4 / 572 / 68-187
ZM Maděrka Tobiáš, 2009
Štýbnar Matěj, 2009
UP Olomouc
UP Olomouc
4 / 57-2 / 683 / 62-187

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc1 / 75-1 / 751 / 75-225
2.ZM Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.2 / 68-2 / 682 / 68-204
3.ZM Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice4 / 57-3 / 623 / 62-181
4.ZM Riantová Anežka, 2008VS Tábor3 / 62-6 / 494 / 57-168
5.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem5 / 53-4 / 575 / 53-163
6.ZM Vaculová Lucie, 2008KK Brandýs nad Labem9 / 40-5 / 536 / 49-142
7.ZM Michajlovičová Sára, 2009VK Tzunami Ostrava7 / 46-8 / 439 / 40-129
8.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno8 / 43-7 / 4610 / 37-126
9.ZM Petriková Barbora, 2008TJ Loko Žatec10 / 37-9 / 408 / 43-120
10.ZM Jirasová Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha11 / 35-10 / 377 / 46-118
11.ZM Podušková Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha12 / 33-11 / 3512 / 33-101
12.ZM Beierová Běta, 2008Loko Trutnov15 / 27-12 / 3314 / 29-89
13.ZM Hronová Šárka, 2009TJ Kralupy, oddíl kanoistiky13 / 31-14 / 2915 / 27-87
14.ZM Šrétrová Štěpánka, 2009Klub Kanoistika Roudnice n.L.14 / 29-16 / 2517 / 23-77
15.ZM Zaťková Eliška, 2009KK Brandýs nad Labem18 / 21-17 / 2316 / 25-69
16.ZM Hoření Hedvika, 2008TJ DNT VS Kadaň17 / 23-18 / 2119 / 19-63
17.ZM Šimáková Anna, 2008SK VS Č. Budějovice--15 / 2711 / 35-62
ZM Lepíková Barbora, 2008TJ SK Hubertus KV--13 / 3113 / 31-62
19.ZM Mrázová Ema, 2009TJ Bohemians Praha20 / 17-19 / 1918 / 21-57
20.ZM Marousková Tereza, 2009UP Olomouc6 / 49----49
21.ZM Jurásková Karina, 2008SK Veselí nad Moravou16 / 25----25
22.ZM Marková Kristýna, 2009Loko Trutnov19 / 19----19
23.ZM Albrechtová Stella, 2009TJ Bohemians Praha21 / 15----15

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc1 / 75-1 / 751 / 75-225
2.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem2 / 68-5 / 532 / 68-189
3.ZM Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice3 / 62-2 / 685 / 53-183
4.ZM Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.5 / 53-3 / 623 / 62-177
5.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno4 / 57-4 / 576 / 49-163
6.ZM Vaculová Lucie, 2008KK Brandýs nad Labem7 / 46-6 / 494 / 57-152
7.ZM Beierová Běta, 2008Loko Trutnov8 / 43-7 / 467 / 46-135
8.ZM Marousková Tereza, 2009UP Olomouc6 / 49----49

kategorie C2X ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Beierová Běta, 2008
Stolín Antonín, 2008
Loko Trutnov
Loko Trutnov
1 / 75-1 / 752 / 68-218
2.ZM Král Matěj, 2008
Podušková Klára, 2008
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
--2 / 681 / 75-143
3.ZM Hronová Šárka, 2009
Páca Jan, 2009
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--3 / 623 / 62-124
Typ závodu