Uhlík Kryštof, 2008

Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.registrační číslo: 011030
výkonnostní třídy  slalom C1: 2+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať C1M slalom 16. 8/DS 6.317,4NKZ
49
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať C1M slalom 14. 7/DS 7.9410,1NKZ
46
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 12. 10/DS 9.259,8-
23.08.2026 106 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno I. C1M slalom 23. 7/DS 11.1011,9ČP
13
22.08.2026 105 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod VD Lipno I. C1M slalom 15. 3/DS 9.658,5ČP
27
16.08.2026 100 4. ČP seniorů v Kajak krosu + MČR dospělých v Kajak krosu individuál USD Praha Troja MX1 sjezd 29. 10/DS 7
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 54.   13.0214,2-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
57.   8.2120,4-
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava C1M slalom 2.   9.8510,5-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 C1M slalom
-U18
13.   52.4354,2-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 C1M slalom
-U18
11.   14.4514,2-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U18
17.   55.4366,1-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U18
11. 11/DS 50.1951,3-
21.06.2026 73 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4. ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 6. 4/DS 4.574,9NKZ
68
20.06.2026 72 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 3. ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 12. 5/DS 8.469,4NKZ
53
31.05.2026 56 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 25. 10/DS 16.0616,0NKZ
27
30.05.2026 55 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 25. 11/DS 23.2122,1NKZ
23
17.05.2026 48 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA + 3. nominační závod RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 18. 4/DS 9.8310,4ČP
21
16.05.2026 47 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA + 2. nominační závod RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 19. 5/DS 10.8511,3ČP
19
10.05.2026 42 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 2. nominační závod RDA a 1. nominační závod RDJ Umělá slalomová dráha v kanoistickém areálu, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 ? Troja C1M slalom 22. 5/DS 14.1114,6ČP
14
09.05.2026 41 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji+ 1. nominační závod RDA a RD U23 Umělá slalomová dráha v kanoistickém areálu, Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja C1M slalom 35. 10/DS 28.6329,2ČP
1
26.04.2026 30 3. Český pohár juniorů v Kajak krosu Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja MX1 sjezd
J
16. 14/DS -
26.04.2026 29 3. Český pohár seniorů v Kajak krosu Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja MX1 sjezd 33. 30/DS 3
25.04.2026 28 2. Český pohár juniorů v Kajak krosu Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja MX1 sjezd
J
15. 13/DS -
25.04.2026 27 2. Český pohár seniorů v Kajak krosu Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja MX1 sjezd 30. 29/DS 6
25.04.2026 26 1. Český pohár junorů v Kajak krosu Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja MX1 sjezd
J
31. 31/DS -
25.04.2026 25 1. Český pohár seniorů v Kajak krosu Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja MX1 sjezd 50. 39/DS 0
21.09.2025 133 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 7. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 52. 21/DS 11.7412,9NKZ
0
21.09.2025 133 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 7. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 12. 4/DS 13.2114,2NKZ
46
20.09.2025 132 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 6. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 40. 17/DS 12.8415,0NKZ
4
20.09.2025 132 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. + 6. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 11. 4/DS 9.4710,6NKZ
53
13.09.2025 127 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 34. 25/DS 13.1714,6-
13.09.2025 127 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 14. 7/DS 7.848,0-
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 9. 2/DS 12.9914,6OČ
174
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 11. 3/DS 12.8713,2OČ
180
24.08.2025 110 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pdo VD Lipno I. C1M slalom 21. 6/DS 12.7912,4ČP
15
23.08.2025 109 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pdo VD Lipno I. C1M slalom 26. 8/DS 15.7315,2ČP
10
17.08.2025 106 MČR Kajak kros individuál USD Troja MX1 sjezd     -
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II C1M slalom
-U18
9.   18.6920,5-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II C1M slalom
-U18R2
3.   4.034,5-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 C1M slalom
-U18
6.   11.9112,8-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 C1M slalom
-U18
3.   9.479,4-
08.06.2025 70 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 4. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice C1M slalom 10. 3/DS 13.8516,3NKZ
62
08.06.2025 70 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 4. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice K1M slalom 31. 11/DS 10.2312,2NKZ
12
07.06.2025 69 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 3. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice C1M slalom 61. 16/DS 60.4768,6NKZ
0
07.06.2025 69 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 3. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice K1M slalom 31. 14/DS 10.8412,7NKZ
13
01.06.2025 66 Podřipský slalom 1.6. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 2. 1/DS 6.506,6OČ
114
01.06.2025 66 Podřipský slalom 1.6. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 13. 3/DS 10.5111,8OČ
283
31.05.2025 65 Podřipský slalom 31.5. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 4. 1/DS 10.9110,4OČ
120
31.05.2025 65 Podřipský slalom 31.5. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 9. 3/DS 13.1013,5OČ
310
18.05.2025 53 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 42. 17/DS 21.1823,7NKZ
1
18.05.2025 53 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 21. 6/DS 14.8215,5NKZ
35
17.05.2025 52 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 36. 14/DS 10.7812,2NKZ
7
17.05.2025 52 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 18. 6/DS 14.4815,5NKZ
43
04.05.2025 43 4. Český pohár ve slalomu Skupiny ČEZ v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 + 3.nominační závod USD Troja C1M slalom 32. 8/DS 27.9228,8ČP
4
03.05.2025 42 3. Český pohár ve slalomu Skupiny ČEZ v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 + 2.nominační závod USD Troja C1M slalom 29. 7/DS 21.9422,7ČP
7
27.04.2025 34 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + 2. nominační závod RDA a RD U23 + 1. nominační zá USD Želiv. C1M slalom 23. 6/DS 20.2520,8ČP
13
26.04.2025 33 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Želiv. C1M slalom 31. 8/DS 23.9925,4ČP
5
06.04.2025 16 3. Český pohár v kajak krosu v Troji+ nominační závod RDA + U23 + J Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
finále
29. 17/DOR 9.5816,20
06.04.2025 16 3. Český pohár v kajak krosu v Troji+ nominační závod RDA + U23 + J Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
kvalifikace
38. 23/DOR 16.5629,30
05.04.2025 12 1. Český pohár v kajak krosu v Troji+ nominační závod RDA + RD U23 +RDJ Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
finále
19. 8/DOR 4.898,07
05.04.2025 13 2. Český pohár v kajak krosu v Troji + nominační závod RDA + RD U23 + RDJ Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
finále
38. 23/DOR 15.3826,70
05.04.2025 13 2. Český pohár v kajak krosu v Troji + nominační závod RDA + RD U23 + RDJ Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
kvalifikace
38. 23/DOR 16.5629,30
05.04.2025 12 1. Český pohár v kajak krosu v Troji+ nominační závod RDA + RD U23 +RDJ Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Praha - Troja K1M sjezd
kvalifikace
19. 8/DOR 7.6913,30
29.09.2024 147 Hanácký slalom Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 10. 3/DM 10.309,8OM
53
28.09.2024 146 Hanácký slalom řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 9. 3/DM 9.909,9OM
59
01.09.2024 127 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 8. 3/DM 12.2312,5OČ
129
01.09.2024 127 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 27. 8/DM 9.8910,9OČ
396
31.08.2024 126 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 8. 3/DM 4.244,7OČ
146
31.08.2024 126 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 17. 3/DM 8.2810,0OČ
504
25.08.2024 118 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 38. 7/DM 74.2668,5ČP
0
24.08.2024 117 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 34. 6/DM 26.4022,2ČP
2
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 7. 7/DM 4.674,9OČ
151
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 22. 9/DM 6.907,8OČ
248
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom     OČ
0
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-U16
22.   18.8427,6-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
20. 20/DM 14.9215,6-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
7. 7/DM 8.898,5-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
15. 15/DM 18.9617,9-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
3. 3/DM 7.256,3-
02.06.2024 66 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 41. 12/DM 42.2940,9NKZ
7
02.06.2024 66 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 45. 8/DM 21.5421,9NKZ
1
01.06.2024 65 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1M slalom 24. 6/DM 13.7014,2NKZ
21
01.06.2024 65 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 41. 10/DM 14.6416,0NKZ
5
12.05.2024 47 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 34. 9/DM 27.1829,8NKZ
13
12.05.2024 47 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 69. 19/DM 25.9330,3NKZ
0
11.05.2024 46 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 32. 7/DM 21.4422,4NKZ
15
11.05.2024 46 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 82. 21/DM 38.9943,5NKZ
0
28.04.2024 38 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1M sjezd 28. 2/DM -
28.04.2024 37 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 29. 6/DM 24.1424,8ČP
7
27.04.2024 36 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 36. 7/DM 37.4638,8ČP
0
21.04.2024 31 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1M slalom 38. 8/DM 82.9190,6ČP
0
20.04.2024 30 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1M slalom 35. 8/DM 24.6224,9ČP
1
07.04.2024 20 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 C1M slalom 19.   27.6233,8OČ
86
07.04.2024 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom     OČ
0
06.04.2024 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 19. 7/DM 27.2031,9OČ
86
06.04.2024 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 C1M slalom     OČ
0
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 9. 4/DM 6.506,4OČ
195
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 3. 2/DM 7.106,5OČ
75
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 1/DM 4.003,0OČ
28
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 4. 3/DM 1.902,0OČ
241
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 4. 2/DM 3.203,0OČ
92
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
HOJDOVÁ Markéta
2. 1/DM 0.800,6OČ
28
24.09.2023 137 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 55. 13/DM 25.0525,7NKZ
0
24.09.2023 137 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 24. 8/DM 18.6417,5NKZ
25
23.09.2023 136 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 34. 7/DM 18.0318,9NKZ
8
23.09.2023 136 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 40. 12/DM 36.0935,0NKZ
5
16.09.2023 133 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 28. 12/DM 18.6918,4-
16.09.2023 133 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom 14. 6/DM 21.2219,8-
27.08.2023 117 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 27. 4/DM 32.5629,0ČP
9
26.08.2023 116 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 30. 4/DM 18.2016,0ČP
6
20.08.2023 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 10. 3/DM 18.2220,1OČ
158
20.08.2023 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 31. 10/DM 16.4918,5OČ
352
19.08.2023 113 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 15. 7/DM 14.7614,4OČ
142
19.08.2023 113 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 14. 5/DM 10.9611,7OČ
455
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 5. 3/DM 6.667,1OČ
182
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 13. 6/DM 13.2516,1OČ
270
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 7. 3/DM 5.565,8OČ
183
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 11. 5/DM 9.6911,5OČ
295
18.06.2023 78 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 6. 3/DM 5.035,4OČ
134
18.06.2023 78 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
VONEŠ Jakub
3. 1/DM 3.743,3OČ
29
18.06.2023 78 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 13. 4/DM 7.929,2OČ
291
17.06.2023 77 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 3/DM 9.4210,6OČ
130
17.06.2023 77 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
VONEŠ Jakub
3. 1/DM 15.5114,9OČ
24
17.06.2023 77 Křivoklátské slalomy USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 6. 1/DM 6.678,0OČ
334
04.06.2023 69 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 85. 29/DM 32.3436,8NKZ
0
04.06.2023 69 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 36. 11/DM 23.0023,7NKZ
6
03.06.2023 68 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 74. 25/DM 23.3624,9NKZ
0
03.06.2023 68 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 26. 6/DM 15.3315,7NKZ
21
28.05.2023 66 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 71. 23/DM 23.7429,8NKZ
0
28.05.2023 66 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 25. 5/DM 18.3722,3NKZ
19
27.05.2023 65 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 28. 3/DM 16.0918,9NKZ
15
27.05.2023 65 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 34. 8/DM 30.7833,8NKZ
9
14.05.2023 54 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 34. 4/DM 81.1180,1ČP
2
13.05.2023 53 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 29. 3/DM 32.9531,2ČP
7
07.05.2023 47 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 25. 4/DM 30.3429,9ČP
11
06.05.2023 46 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 33. 4/DM 40.9941,7ČP
3
15.04.2023 28 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 12. 1/DM 19.5919,3OČ
72
15.04.2023 28 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 20. 3/DM 19.7021,0OČ
160
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VENC Ondřej
4. 1/DM 14.2210,3OČ
9
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 9. 1/ZS 11.2210,7OČ
180
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VENC Ondřej
4. 1/DM 13.4910,1OČ
13
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 4. 1/ZS 3.463,3OČ
209
18.09.2022 127 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 46. 4/ZS 19.9821,1NKZ
0
18.09.2022 127 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 28. 4/ZS 17.7017,3NKZ
12
17.09.2022 126 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 39. 3/ZS 19.3820,5NKZ
1
17.09.2022 126 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 27. 3/ZS 25.8524,8NKZ
13
10.09.2022 122 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 2/ZS 18.6622,0-
10.09.2022 122 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 22. 3/ZS 17.9118,4-
04.09.2022 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 18. 3/ZS 25.4426,7OČ
61
04.09.2022 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 1/ZS 17.4720,2OČ
334
03.09.2022 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 7. 1/ZS 10.028,7OČ
150
03.09.2022 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 85. 18/ZS 73.0368,9OČ
39
28.08.2022 113 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 8. 8/ZS 5.5712,1-
28.08.2022 113 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 14. 13/ZS 6.1415,4-
28.08.2022 113 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2M sjezd
MALINSKÝ Petr
2. 2/ZS 3.047,0-
27.08.2022 111 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 1. 1/ZS -
27.08.2022 111 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 4. 4/ZS 8.418,7-
27.08.2022 111 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C2X slalom
VACULOVÁ Lucie
3. 3/ZS 11.709,1-
03.07.2022 87 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 5. 5/ZS 5.687,2OČ/OM
92/0
03.07.2022 87 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 3. 3/ZS 7.398,4OČ/OM
41/0
02.07.2022 86 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 4. 4/ZS 3.834,4OČ/OM
93/0
02.07.2022 86 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 4. 4/ZS 4.815,0OČ/OM
38/0
29.06.2022 85 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 4. 4/ZS 3.066,4-
29.06.2022 85 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 5. 5/ZS 3.087,8-
28.06.2022 84 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 3. 3/ZS 2.522,3-
28.06.2022 84 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 5. 5/ZS 9.019,5-
05.06.2022 68 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 47. 2/ZS 17.2820,3NKZ
0
05.06.2022 68 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 34. 3/ZS 31.1034,6NKZ
9
04.06.2022 67 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 92. 12/ZS 36.9343,1NKZ
0
04.06.2022 67 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 34. 5/ZS 30.7133,8NKZ
8
29.05.2022 65 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 62. 4/ZS 19.5424,9NKZ
0
29.05.2022 65 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 25. 1/ZS 16.5619,3NKZ
19
28.05.2022 64 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 55. 3/ZS 26.3627,0NKZ
0
28.05.2022 64 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 32. 2/ZS 29.8727,6NKZ
12
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 6. 1/ZS 4.385,2OČ
90
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 18. 2/ZS 7.3710,1OČ
216
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 6. 1/ZS 6.918,2OČ
107
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 12. 1/ZS 8.0411,2OČ
257
15.05.2022 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 2. 2/ZS 4.905,4OČ
55
15.05.2022 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 11. 1/ZS 5.206,2OČ
149
14.05.2022 56 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 2. 1/ZS 2.402,5OČ
69
14.05.2022 56 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 15. 2/ZS 9.3010,8OČ
136
01.05.2022 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 4. 4/ZS 4.284,0OM/OČ
0/27
01.05.2022 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 8. 8/ZS 10.4711,1OM/OČ
0/78
01.05.2022 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
VACULOVÁ Lucie
3. 3/ZS 44.2032,3OM/OČ
0/5
30.04.2022 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 5. 5/ZS 7.397,1OM/OČ
0/23
30.04.2022 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 7. 7/ZS 10.9312,2OM/OČ
0/82
30.04.2022 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C2X slalom
VACULOVÁ Lucie
4. 3/ZS 22.5117,2OM/OČ
0/5
24.04.2022 38 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 27. 1/ZS 21.1022,8OČ
171
23.04.2022 37 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 32. 1/ZS 20.0620,1OČ
183
17.04.2022 31 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
MALINSKÝ Petr
    OČ
0
17.04.2022 31 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom     OČ
0
16.04.2022 30 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
MALINSKÝ Petr
    OČ
0
16.04.2022 30 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom     OČ
0
15.04.2022 149 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
MALINSKÝ Petr
    OČ
0
15.04.2022 149 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 4. 1/ZS 3.954,2OČ
175
10.10.2021 71 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 60. 9/ZS 24.5330,4NKZ
0
10.10.2021 71 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C2M slalom
FOUKAL Pavel
1.   NKZ
75
09.10.2021 70 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 51. 6/ZS 17.2321,3NKZ
0
09.10.2021 70 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C2M slalom
FOUKAL Pavel
4.   23.2519,7NKZ
62
26.09.2021 142 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 11. 4/ZS 9.5210,5OČ
203
26.09.2021 142 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 24. 5/ZS 13.7313,6OČ
36
26.09.2021 142 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
MALINSKÝ Petr
9. 2/ZS 24.5921,9OČ
10
25.09.2021 141 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 11. 2/ZS 9.028,9OČ
217
25.09.2021 141 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 38. 8/ZS 20.8118,4OČ
29
25.09.2021 141 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
MALINSKÝ Petr
10. 2/ZS 28.5323,7OČ
9
19.09.2021 136 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 59. 5/ZS 27.3230,1NKZ
0
19.09.2021 136 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C2M slalom
FOUKAL Pavel
4.   18.6013,2NKZ
62
18.09.2021 135 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 55. 5/ZS 22.5223,3NKZ
0
11.09.2021 131 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom     -
22.08.2021 118 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 10. 10/ZS 2.796,6-
22.08.2021 118 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
MALINSKÝ Petr
4. 4/ZS 4.028,9-
21.08.2021 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 8. 8/ZS 7.688,2-
21.08.2021 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
MALINSKÝ Petr
5. 5/ZS 26.7123,7-
21.08.2021 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 7. 7/ZS 4.936,2-
20.08.2021 155 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 13. 11/ZS 14.9816,4OČ/OM
14/0
20.08.2021 155 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
MALINSKÝ Petr
5. 5/ZS 31.2126,6OČ/OM
2/0
20.08.2021 155 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 3. 3/ZS 8.6111,0OČ/OM
98/0
08.08.2021 112 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 34. 6/ZS 23.6427,6OČ
17
08.08.2021 112 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 24. 3/ZS 10.8513,2OČ
333
07.08.2021 111 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 45. 9/ZS 40.5040,6OČ
11
07.08.2021 111 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 56. 9/ZS 23.3324,3OČ
160
01.08.2021 154 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 10. 10/ZS 14.0214,8OČ/OM
86/0
01.08.2021 154 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 12. 11/ZS 14.0213,0OČ/OM
22/0
31.07.2021 152 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 11. 11/ZS 11.9612,9OČ/OM
81/0
31.07.2021 152 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 11. 10/ZS 15.0014,0OČ/OM
24/0
27.06.2021 82 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 35. 8/ZS 68.8077,9OČ
1
27.06.2021 82 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 21. 5/ZS 10.2612,5OČ
217
26.06.2021 81 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 25. 6/ZS 25.3030,5OČ
13
26.06.2021 81 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 31. 8/ZS 13.2216,8OČ
139
20.06.2021 87 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 11. 2/ZS 12.6012,6OČ
15
20.06.2021 87 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 2/ZS 6.907,8OČ
61
19.06.2021 86 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 14. 2/ZS 14.7014,5OČ
13
19.06.2021 86 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 2/ZS 7.107,8OČ
64
27.09.2020 135 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 48. 3/ZM 15.5015,2OČ
92
26.09.2020 134 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 56. 4/ZM 16.7216,4OČ
97
20.09.2020 46 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom     OČ
0
19.09.2020 45 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 46. 3/ZM 33.2339,3OČ
67
23.08.2020 120 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 39. 13/ZM 15.2639,3-
22.08.2020 118 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 49. 20/ZM 33.9135,1-
16.08.2020 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 90. 9/ZM 30.5535,7OČ
43
15.08.2020 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 148. 29/ZM 82.9595,3OČ
0
09.08.2020 106 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 94. 4/ZM 87.1488,9OČ
8
08.08.2020 105 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 97. 3/ZM 124.46143,3OČ
7
02.08.2020 103 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 28. 2/ZM 22.5023,4OČ
38
01.08.2020 102 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 37. 2/ZM 21.5021,2OČ
42
28.06.2020 87 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 72. 27/ZM 25.7427,1OČ/OM
35/0
27.06.2020 86 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 98. 46/ZM 46.6554,2OČ/OM
18/0
20.06.2020 78 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 89. 34/ZM 43.2541,3OM/OČ
0/32
29.09.2019 137 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 121. 26/ZM 42.3043,8OČ
26
28.09.2019 136 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 129. 30/ZM 42.2045,1OČ
20
01.09.2019 123 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 56. 21/ZM 21.0650,0-
11.08.2019 107 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 131. 20/ZM 47.2951,0OČ
9
10.08.2019 106 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 143. 19/ZM 61.7464,2OČ
13
26.05.2019 64 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 152. 23/ZM 55.8257,8OČ
12
25.05.2019 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 155. 24/ZM 53.7561,7OČ
19
12.05.2019 50 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 65. 9/ZM 69.5094,2OČ
4
11.05.2019 49 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 78. 15/ZM 88.80107,1OČ
0
05.05.2019 46 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom     OČ
0
04.05.2019 45 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 145. 27/ZM 140.37160,4OČ
0
30.09.2018 144 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 20. 16/PZM 39.3827,2OČ
0
29.09.2018 143 Slalom v Třebechovicích PWK slalom 22. 17/PZM 44.4629,1OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Uhlík KryštofKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 13.11.24 aktualizace z registru ČSK
Uhlík KryštofKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
Uhlík KryštofKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Uhlík KryštofKajak klub Brandýs nad Labem, z. s. K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 25.05.22 aktualizace z registru ČSK
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 2   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 13.08.21 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Uhlík KryštofKK Brandýs nad Labem K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.11.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2024 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
25.08.2024 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
24.08.2024 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
24.08.2024 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
0|6064|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1M 5/6 94
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1M 4/6 216

rok 2025

Slalom: Žebříček Český Pohár
27.C1M 5/6 50
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1M 4/6 204
37.K1M 4/6 36
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 4/4 588
142.K1M 2/2 593

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
39.C1M 5/6 10
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.C1M 4/4 56
48.K1M 4/4 6
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/8 598
57.K1M 3/3 1148
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 2/2 112

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.C1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
21.C1M 4/6 74
41.K1M 4/6 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/9 799
15.C2M
Voneš Jakub
2/2 53
12.C2X
Hojdová Markéta
2/2 56
9.K1M 5/9 1727

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 4/6 56
62.K1M 4/6 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/10 477
32.C2M
Venc Ondřej
2/2 22
 C2M
Malinský Petr
3/3 0
37.C2X
Vaculová Lucie
2/2 10
29.K1M 5/17 1199
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2X
Vaculová Lucie
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C2M
Foukal Pavel
3/3 199
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C1M 5/11 128
24.C2M
Malinský Petr
3/3 21
30.K1M 5/11 1130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Malinský Petr
1/1 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
170.K1M 5/13 341
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
349.K1M 5/10 90

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2026202520242023
C1M21273932

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202620252024202320222021
C1M57232124-
K1M-37484162102
C2M-----1

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20252024202320222021202020192018
C1M201261877---
K1M1425792930170349-
C2M--158824---
C2X--1237----
PWK-------71

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202220212020
C1M155840-
C2X-15--
K1M-187103178
C2M--18-
Fotky nenalezeny.
0|6064|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1M 5/6 94
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1M 4/6 216

rok 2025

Slalom: Žebříček Český Pohár
27.C1M 5/6 50
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1M 4/6 204
37.K1M 4/6 36
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 4/4 588
142.K1M 2/2 593

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
39.C1M 5/6 10
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.C1M 4/4 56
48.K1M 4/4 6
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/8 598
57.K1M 3/3 1148
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1M 2/2 112

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
32.C1M 5/6 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
21.C1M 4/6 74
41.K1M 4/6 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/9 799
15.C2M
Voneš Jakub
2/2 53
12.C2X
Hojdová Markéta
2/2 56
9.K1M 5/9 1727

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1M 4/6 56
62.K1M 4/6 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/10 477
32.C2M
Venc Ondřej
2/2 22
 C2M
Malinský Petr
3/3 0
37.C2X
Vaculová Lucie
2/2 10
29.K1M 5/17 1199
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2X
Vaculová Lucie
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C2M
Foukal Pavel
3/3 199
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C1M 5/11 128
24.C2M
Malinský Petr
3/3 21
30.K1M 5/11 1130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
 C2M
Malinský Petr
1/1 0
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
170.K1M 5/13 341
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
349.K1M 5/10 90

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2026202520242023
C1M21273932

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202620252024202320222021
C1M57232124-
K1M-37484162102
C2M-----1

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20252024202320222021202020192018
C1M201261877---
K1M1425792930170349-
C2M--158824---
C2X--1237----
PWK-------71

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202220212020
C1M155840-
C2X-15--
K1M-187103178
C2M--18-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
103 114 16 5 2 2 242
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár27.929.02925
C1M27.929.02925
NKZ37.534.03456
C1M26.325.02527
K1M53.251.05526
C2M3.04.043
veřejné závody29.212.04111
C1M12.29.0240
K1M44.622.01160
C2M5.44.037
PWK21.020.0202
C2X2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,025
C1M00,000,000,000,025
NKZ11,800,000,011,856
C1M00,000,000,000,027
K1M00,000,000,000,026
C2M133,300,000,0133,33
veřejné závody00,054,565,4119,9111
C1M00,037,537,5615,040
K1M00,000,011,711,760
C2M00,000,0228,6228,67
PWK00,000,000,000,02
C2X00,02100,000,02100,02
Celkem10,552,663,1126,3192
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár5016703348,0
C1M5016703348,0
NKZ11116481587,2
C1M548601647,4
K1M517281447,8
C2M6601000,0
veřejné závody2212182106629,9
C1M8059872531,3
K1M1201478123428,3
C2M13726430,8
PWK4267125,0
C2X482250,0
Celkem3825500147820,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsx 16
06.04.25
sx 16
06.04.25/2
sx 13
05.04.25
sx 13
05.04.25/2
sx 12
05.04.25/3
sx 12
05.04.25/4
sx 38
28.04.24
pořadí29.38.38.38.19.19.28.
odstup %16,229,326,729,38,013,30,0
% poražených soupeřů36,421,321,321,360,060,020,6
pořadí20242025celkem
průměr28.030.229.9
medián282929
modus283838
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %0,020,517,5
průměrné % poražených soupeřů20,636,734,4

Kategorie MX1

Uhlík Kryštofsx 100
16.08.26
sx 29
26.04.26
sx 27
25.04.26
sx 25
25.04.26/2
pořadí29.33.30.50.
odstup %0,00,00,00,0
% poražených soupeřů12,531,938,3---
pořadí2026celkem
průměr35.535.5
medián3030
modus2929
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů20,720,7

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 127
20.09.26
sl 106
23.08.26
sl 105
22.08.26
sl 48
17.05.26
sl 47
16.05.26
sl 42
10.05.26
sl 41
09.05.26
sl 110
24.08.25
sl 109
23.08.25
sl 43
04.05.25
sl 42
03.05.25
sl 34
27.04.25
sl 33
26.04.25
sl 118
25.08.24
sl 117
24.08.24
sl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
pořadí16.23.15.18.19.22.35.21.26.32.29.23.31.38.34.29.36.38.35.27.30.34.29.25.33.
odstup % *)7,411,98,510,411,314,629,212,415,228,822,720,825,468,522,224,838,890,624,929,016,080,131,229,941,7
% poražených soupeřů *)76,942,164,157,555,047,515,042,930,618,426,342,121,15,115,428,210,32,610,523,514,75,717,629,45,9
pořadí2023202420252026celkem
průměr29.735.027.021.127.9
medián2935261929
modus2538211529
počet závodů666725
průměrný odstup od vítěze % *)38,045,020,913,328,6
průměrné % poražených soupeřů *)16,112,030,251,228,3
počet jízd1212121450
lepší 1. jízda3
50,0%
1
16,7%
5
83,3%
3
42,9%
12
48,0%
čistých jízd1
8,3%
1
8,3%
0
0,0%
2
14,3%
4
8,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 120
12.09.26
sl 106
23.08.26
sl 105
22.08.26
sl 127
13.09.25
sl 110
24.08.25
sl 109
23.08.25
sl 118
25.08.24
sl 117
24.08.24
sl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
pořadí12.23.15.14.21.26.38.34.14.27.30.7.22.4.8.
odstup % *)9,811,98,58,012,415,268,522,219,829,016,05,818,48,78,2
% poražených soupeřů *)77,642,164,175,042,930,65,115,466,723,514,794,143,293,078,1
pořadí202120222023202420252026celkem
průměr8.013.019.536.020.316.719.7
medián841434211521
modus84734141214
počet závodů12423315
průměrný odstup od vítěze % *)8,213,617,645,311,910,117,5
průměrné % poražených soupeřů *)78,168,149,810,349,561,351,1
počet jízd24846630
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
100,0%
1
33,3%
7
46,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
37,5%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
5
16,7%

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsl 127
13.09.25
sl 133
16.09.23
sl 109
05.08.23
sl 122
10.09.22
sl 111
27.08.22
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí34.28.11.23.1.7.49.
odstup % *)14,618,411,522,00,06,235,1
% poražených soupeřů *)64,167,994,272,2100,092,728,4
pořadí20202021202220232025celkem
průměr49.07.012.019.534.021.9
medián4971113423
modus497111341
počet závodů112217
průměrný odstup od vítěze % *)35,16,211,014,914,615,4
průměrné % poražených soupeřů *)28,492,786,181,164,174,2
počet jízd2244113
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
28,6%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
15,4%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
sl 73
21.06.26
sl 72
20.06.26
sl 56
31.05.26
sl 55
30.05.26
sl 133
21.09.25
sl 132
20.09.25
sl 70
08.06.25
sl 69
07.06.25
sl 53
18.05.25
sl 52
17.05.25
sl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
pořadí16.14.6.12.25.25.12.11.10.61.21.18.41.24.34.32.24.40.36.26.25.34.28.27.34.34.25.32.
odstup %7,410,14,99,416,022,114,210,616,368,615,515,540,914,229,822,417,535,023,715,722,333,817,324,834,633,819,327,6
% poražených soupeřů76,980,090,481,064,265,282,583,986,27,769,273,828,660,337,741,559,631,630,052,852,936,532,538,126,725,040,024,4
pořadí20222023202420252026celkem
průměr30.030.832.822.216.326.0
medián282632121425
modus342424102525
počet závodů6646628
průměrný odstup od vítěze %26,224,726,823,511,722,3
průměrné % poražených soupeřů31,143,942,067,276,352,8
počet jízd12128121256
lepší 1. jízda5
83,3%
2
33,3%
3
75,0%
3
50,0%
3
50,0%
16
57,1%
čistých jízd2
16,7%
1
8,3%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
5
8,9%

Kategorie C2M

Uhlík Kryštofsl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
pořadí1.4.4.
odstup %0,019,713,2
% poražených soupeřů100,0------
pořadí2021celkem
průměr3.03.0
medián44
modus44
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %11,011,0
průměrné % poražených soupeřů33,333,3
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsl 133
21.09.25
sl 132
20.09.25
sl 70
08.06.25
sl 69
07.06.25
sl 53
18.05.25
sl 52
17.05.25
sl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí52.40.31.31.42.36.45.41.69.82.55.34.85.74.71.28.46.39.47.92.62.55.60.51.59.55.
odstup %12,915,012,212,723,712,221,916,030,343,525,718,936,824,929,818,921,120,520,343,124,927,030,421,330,123,3
% poražených soupeřů56,867,273,773,765,570,360,764,040,930,255,072,522,934,833,374,853,160,858,617,343,050,935,246,836,340,7
pořadí20212022202320242025celkem
průměr56.356.857.859.338.753.2
medián554755453651
modus513928413155
počet závodů4664626
průměrný odstup od vítěze %26,326,225,827,914,823,8
průměrné % poražených soupeřů39,847,348,949,067,951,5
počet jízd8121281151
lepší 1. jízda2
50,0%
4
66,7%
4
66,7%
2
50,0%
3
50,0%
15
57,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
18,2%
4
7,8%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 121
31.08.25
sl 120
30.08.25
sl 66
01.06.25
sl 65
31.05.25
sl 127
01.09.24
sl 126
31.08.24
sl 115
18.08.24
sl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 28
15.04.23
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí9.11.2.4.8.8.7.19.19.3.4.10.15.5.7.6.8.12.18.7.6.6.2.2.24.38.13.34.45.12.11.35.25.11.14.
odstup %14,613,26,610,412,54,74,933,831,96,53,020,114,47,15,85,410,619,326,78,75,28,25,42,513,618,416,427,640,613,014,077,930,512,614,5
% poražených soupeřů81,078,396,791,780,081,693,550,050,096,595,579,170,295,994,191,188,164,561,487,293,694,397,797,964,147,961,335,321,473,276,28,138,565,556,7
pořadí20212022202320242025celkem
průměr23.86.87.812.26.513.1
medián24678410
modus1123822
počet závodů11695435
průměrný odstup od vítěze %25,49,510,217,511,216,0
průměrné % poražených soupeřů49,888,786,171,086,973,1
počet jízd22121810870
lepší 1. jízda7
63,6%
2
33,3%
3
33,3%
1
20,0%
3
75,0%
16
45,7%
čistých jízd6
27,3%
5
41,7%
8
44,4%
2
20,0%
1
12,5%
22
31,4%

Kategorie C2M

Uhlík Kryštofsl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
pořadí3.3.4.4.9.10.5.
odstup %3,314,910,310,121,923,726,6
% poražených soupeřů81,880,075,076,960,055,050,0
pořadí202120222023celkem
průměr8.04.03.05.4
medián9434
modus5433
počet závodů3227
průměrný odstup od vítěze %24,110,29,115,8
průměrné % poražených soupeřů55,076,080,968,4
počet jízd64313
lepší 1. jízda2
66,7%
0
0,0%
2
100,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
1
33,3%
4
30,8%

Kategorie C2X

Uhlík Kryštofsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
pořadí2.2.
odstup %3,00,6
% poražených soupeřů93,393,3
pořadí2023celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %1,81,8
průměrné % poražených soupeřů93,393,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsl 66
01.06.25
sl 65
31.05.25
sl 127
01.09.24
sl 126
31.08.24
sl 115
18.08.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 78
18.06.23
sl 77
17.06.23
sl 28
15.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 45
04.05.19
pořadí13.9.27.17.22.9.4.31.14.13.11.13.6.20.9.4.23.85.18.12.11.15.27.32.4.11.11.3.24.56.10.11.21.31.5.5.48.56.46.90.148.94.97.28.37.72.98.89.121.129.131.143.152.155.65.78.145.
odstup %11,813,510,910,07,86,42,018,511,716,111,59,28,021,010,73,320,268,910,111,26,210,822,820,14,210,58,911,013,224,314,812,912,516,87,87,815,216,439,335,795,388,9143,323,421,227,154,241,343,845,151,064,257,861,794,2107,1160,4
% poražených soupeřů87,892,277,687,286,394,398,075,289,392,894,291,196,470,894,197,980,430,091,294,691,888,966,264,097,093,593,997,981,057,091,790,882,873,994,294,467,665,661,935,52,07,95,963,558,143,223,636,223,620,09,111,320,923,812,37,23,4
pořadí2019202020212022202320242025celkem
průměr124.375.317.121.813.422.011.046.6
medián1317211151322924
modus65281141317911
počet závodů912111193257
průměrný odstup od vítěze %76,150,112,717,111,69,612,731,1
průměrné % poražených soupeřů14,639,386,581,589,183,790,064,6
počet jízd182422221864114
lepší 1. jízda5
55,6%
6
50,0%
5
45,5%
5
45,5%
5
55,6%
0
0,0%
1
50,0%
27
47,4%
čistých jízd1
5,6%
4
16,7%
9
40,9%
10
45,5%
4
22,2%
2
33,3%
0
0,0%
30
26,3%

Kategorie PWK

Uhlík Kryštofsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí20.22.
odstup %27,229,1
% poražených soupeřů56,854,3
pořadí2018celkem
průměr21.021.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,128,1
průměrné % poražených soupeřů55,655,6
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
31.07.26
sl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí57.54.2.13.11.17.11.3.9.6.3.22.7.3.
odstup %20,414,210,554,214,266,151,34,520,512,89,427,68,56,3
% poražených soupeřů30,032,996,950,060,020,050,080,020,072,288,936,472,790,9
pořadí202420252026celkem
průměr10.75.323.615.6
medián73139
modus33113
počet závodů34714
průměrný odstup od vítěze %14,111,833,022,9
průměrné % poražených soupeřů66,765,348,557,2
počet jízd681428
lepší 1. jízda3
100,0%
4
100,0%
7
100,0%
14
100,0%
čistých jízd4
66,7%
5
62,5%
8
57,1%
17
60,7%

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
pořadí20.15.
odstup %15,617,9
% poražených soupeřů74,781,8
pořadí2024celkem
průměr17.517.5
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %16,816,8
průměrné % poražených soupeřů78,378,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Uhlík Kryštofsl 147
29.09.24
sl 146
28.09.24
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí10.9.3.4.3.13.12.11.
odstup %9,89,98,45,02,316,413,014,0
% poražených soupeřů79,183,096,394,695,361,373,276,2
pořadí202120222024celkem
průměr12.03.39.58.1
medián12399
modus11393
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %14,55,29,89,8
průměrné % poražených soupeřů70,295,481,182,4
počet jízd66416
lepší 1. jízda1
33,3%
2
66,7%
0
0,0%
3
37,5%
čistých jízd1
16,7%
2
33,3%
1
25,0%
4
25,0%

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí5.4.5.3.10.11.72.98.
odstup %7,24,49,511,014,812,927,154,2
% poražených soupeřů95,596,790,797,991,790,843,223,6
pořadí202020212022celkem
průměr85.08.04.726.0
medián721055
modus72355
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %40,612,97,117,6
průměrné % poražených soupeřů33,493,594,378,8
počet jízd46616
lepší 1. jízda1
50,0%
3
100,0%
0
0,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
4
66,7%
5
31,3%

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Uhlík Kryštofsp 113
28.08.22
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí14.39.56.
odstup %15,439,350,0
% poražených soupeřů79,422,424,7
pořadí201920202022celkem
průměr56.039.014.036.3
medián56391439
modus56391414
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %50,039,315,434,9
průměrné % poražených soupeřů24,722,479,442,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále