2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

05.07.2020   Areál Lídy Polesné, dolní trať
ředitel: Oldřich Weber   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DMDZIADEK Marek 2005 3+ KK Brno105.29 8 5.00 0 113.29 0
2.2/DMURBAN Jaroslav 2004 3+ Olomouc118.31 4 5.00 0 122.319.02/8,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23SATKOVÁ Martina, 1998, Dukla B. SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.97.14 102 91.23 0 91.23 75
2.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc94.45 4 89.48 2 91.480.25/0,375
3.2/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha89.40 4 89.60 2 91.600.37/0,475
4.1/VMHAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha102.21 54 95.19 2 97.195.96/6,575
5.1/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc105.12 2 99.75 0 99.758.52/9,375
6.2/DSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha99.14 4 98.83 2 100.839.60/10,562
7.2/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc97.42 6 103.19 56 103.4212.19/13,468
8.3/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava109.71 8 99.43 4 103.4312.20/13,462
9.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc100.13 4 98.48 300 104.1312.90/14,162
10.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha105.99 2 104.86 4 107.9916.76/18,462
11.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.109.42 2 125.13 6 111.4220.19/22,157
12.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc108.74 4 117.47 8 112.7421.51/23,653
13.5/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno106.30 8 113.77 54 114.3023.07/25,349
14.6/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí111.31 208 107.67 8 115.6724.44/26,846
15.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno105.93 10 111.88 56 115.9324.70/27,143
16.2/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK121.35 4 114.30 4 118.3027.07/29,743
17.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc119.15 6 107.68 104 125.1533.92/37,240
18.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc129.29 2 139.21 0 131.2940.06/43,937
19.6/DMJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha125.58 12 110.01 60 137.5846.35/50,835
20.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava133.12 6 135.19 10 139.1247.89/52,533
21.7/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.135.31 14 154.71 4 149.3158.08/63,731
22. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.99.24 56 101.68 52 153.6862.45/68,529
23.4/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor151.33 8 164.07 4 159.3368.10/74,629
24.3/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc143.03 18 135.21 160 161.0369.80/76,527
25.4/ZSMALÁ Magdaléna 2007 2 Olomouc160.82 6 162.28 54 166.8275.59/82,925
26.8/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc170.99 12 170.82 56 182.9991.76/100,623
27.9/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc211.16 10 191.19 8 199.19107.96/118,321
28.10/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno140.00 68 157.80 100 208.00116.77/128,019
29.7/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.156.09 210 152.86 158 310.86219.63/240,717

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKREJČÍ Jakub, 2002, Dukla B. KREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.75.23 0 73.54 54 75.23 75
2.2/DSRUDORFER Martin, 2003, Olomouc RUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc76.41 0 80.51 6 76.411.18/1,675
3.1/U23MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha75.99 2 77.88 100 77.992.76/3,768
4.1/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 2+ Dukla B.76.23 2 78.08 2 78.233.00/4,068
5.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus78.38 0 78.45 106 78.383.15/4,262
6.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha77.28 4 76.94 2 78.943.71/4,962
7. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice77.58 56 74.31 6 80.315.08/6,862
8.1/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.82.13 54 78.33 2 80.335.10/6,862
9. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.78.62 2 76.41 4 80.415.18/6,957
10.2/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc80.76 0 77.68 56 80.765.53/7,457
11.3/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc79.76 2 4.00 999 81.766.53/8,753
12. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha82.16 0 81.98 0 81.986.75/9,049
13.3/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice78.45 4 92.91 154 82.457.22/9,646
14.3/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava78.60 4 88.44 2 82.607.37/9,843
15.4/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc80.71 2 81.17 52 82.717.48/9,940
16.4/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.82.90 0 82.99 4 82.907.67/10,237
17.5/U23ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice83.33 0 85.61 6 83.338.10/10,835
18.5/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy83.64 0 95.87 112 83.648.41/11,233
19.4/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk88.40 2 80.43 4 84.439.20/12,231
20.6/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha82.44 2 80.78 50 84.449.21/12,229
21.6/DMJINEK Hugo 2005 2 USK Pha84.51 0 100.16 58 84.519.28/12,329
22.5/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha82.55 2 93.13 6 84.559.32/12,427
23. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí78.60 6 82.51 50 84.609.37/12,525
24. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava84.69 0 84.82 0 84.699.46/12,623
25. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky82.73 2 80.70 52 84.739.50/12,621
26.6/DSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky82.84 2 80.43 10 84.849.61/12,819
27.7/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava81.59 4 76.70 52 85.5910.36/13,817
28.7/DMHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk80.25 6 104.29 54 86.2511.02/14,615
29.8/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz82.28 4 83.83 104 86.2811.05/14,714
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.88.47 52 86.38 0 86.3811.15/14,813
31.7/DSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha91.18 8 84.80 2 86.8011.57/15,412
32.3/VMBENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice85.20 2 87.45 2 87.2011.97/15,911
33.8/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor102.69 6 87.21 0 87.2111.98/15,910
34.9/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.89.54 2 83.52 4 87.5212.29/16,39
35.9/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice101.94 104 88.42 0 88.4213.19/17,58
36.10/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.89.34 4 86.62 2 88.6213.39/17,87
37.8/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno82.64 6 87.50 102 88.6413.41/17,86
38. ROLENC Ondřej 1991 2 Pardub.94.33 2 88.81 0 88.8113.58/18,15
39.11/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice87.33 2 89.86 102 89.3314.10/18,74
40.9/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB77.92 156 83.77 6 89.7714.54/19,33
41.4/VMMRŮZEK David 1976 2 Dukla B.85.95 4 84.60 6 89.9514.72/19,62
42.10/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm115.77 10 90.45 0 90.4515.22/20,21
43.11/DSPÁTEK Vítězslav   2 Zábřeh85.24 6 106.74 10 91.2416.01/21,30
44.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy4.00 999 91.55 0 91.5516.32/21,70
45.12/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB87.83 4 89.37 56 91.8316.60/22,10
46.13/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.86.94 6 89.31 54 92.9417.71/23,50
47.5/VMJANČAR Filip 1976 2 USK Pha91.82 4 90.99 2 92.9917.76/23,60
48.12/DSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky89.13 4 98.96 10 93.1317.90/23,80
49.14/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc92.64 2 93.32 6 94.6419.41/25,80
50.15/DMNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB92.69 2 92.81 50 94.6919.46/25,90
51.16/DMNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor93.78 10 90.87 4 94.8719.64/26,10
52.17/DMRENDÓN Enrique 2005 2 Frol115.32 360 85.83 10 95.8320.60/27,40
53.6/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy91.15 54 90.21 6 96.2120.98/27,90
54.1/VMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB92.49 4 89.34 8 96.4921.26/28,30
55.2/VRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.89.90 54 92.86 4 96.8621.63/28,80
56.10/U23REZEK Tomáš   2 SKVS ČB89.03 8 92.80 106 97.0321.80/29,00
57.13/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky91.10 6 92.08 58 97.1021.87/29,10
58.18/DMSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec95.33 2 96.49 10 97.3322.10/29,40
59.19/DMKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB85.42 54 87.75 10 97.7522.52/29,90
60.14/DSPOSTUWKA Patrik 2003 2 Ostrava95.50 12 93.78 4 97.7822.55/30,00
61.20/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.39 2 94.20 4 98.2022.97/30,50
62.15/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí88.01 54 94.80 4 98.8023.57/31,30
63.21/DMZACH Radovan 2005 2 KK Brand96.27 8 94.99 4 98.9923.76/31,60
64. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy95.23 4 102.06 60 99.2324.00/31,90
65. PUŠKARČUK Aleš   2 Č.Lípa0.00 999 93.76 6 99.7624.53/32,60
66.3/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB95.78 4 102.27 50 99.7824.55/32,60
67.1/ZSBURGER Jáchym 2006 2 USK Pha114.08 8 96.89 4 100.8925.66/34,10
68.22/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk97.48 8 92.92 8 100.9225.69/34,10
69.2/ZSSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice99.36 2 94.66 10 101.3626.13/34,70
70.3/ZSKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor97.90 52 99.72 2 101.7226.49/35,20
71.23/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB113.01 10 93.86 8 101.8626.63/35,40
72.24/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.0.00 999 95.95 6 101.9526.72/35,50
73.16/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov99.93 4 112.10 56 103.9328.70/38,10
74. BOUZEK Filip   2 Sušice103.39 100 96.33 8 104.3329.10/38,70
75.25/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc102.79 60 98.75 6 104.7529.52/39,20
76.4/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc108.45 8 99.64 6 105.6430.41/40,40
77.11/U23ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.101.31 6 98.69 8 106.6931.46/41,80
78.26/DMSOBOTKA Adam 2005 2 KK Brno102.73 4 124.57 10 106.7331.50/41,90
79.5/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz100.91 6 160.62 8 106.9131.68/42,10
80.6/ZSFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice108.24 2 103.71 4 107.7132.48/43,20
81.17/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná102.82 6 101.56 102 108.8233.59/44,60
82.12/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky84.56 54 106.95 2 108.9533.72/44,80
83.27/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak101.05 8 103.01 6 109.0133.78/44,90
84.28/DMBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy101.32 8 108.61 106 109.3234.09/45,30
85.18/DSPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB107.73 2 97.82 56 109.7334.50/45,90
86.7/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc113.47 60 97.91 12 109.9134.68/46,10
87.29/DMTARABA Matyáš 2004 2 KK Brand103.98 54 106.25 4 110.2535.02/46,60
88.30/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc110.51 108 102.86 8 110.8635.63/47,40
89.8/ZSHANUŠ Jakub 2007 2 Rakovník126.14 6 108.22 4 112.2236.99/49,20
90.13/U23HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk110.62 2 99.97 52 112.6237.39/49,70
91.19/DSTESAŘ Vojtěch   2 SKVS ČB109.06 4 4.00 999 113.0637.83/50,30
92.9/ZSKOVÁŘ Filip 2006 2 KK Opava124.09 4 110.01 4 114.0138.78/51,50
93.7/VMBEDNÁREK Jan   2 Zábřeh110.21 4 94.26 52 114.2138.98/51,80
94.10/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 2 USK Pha114.77 2 104.57 10 114.5739.34/52,30
95.11/ZSPOLLERT Antonín 2006 2 USK Pha105.43 54 104.67 10 114.6739.44/52,40
96.12/ZSHAUCK Marek 2007 2 KVS HK112.33 12 113.27 2 115.2740.04/53,20
97.13/ZSVENC Ondřej 2007 2 KK Brand106.72 12 116.39 2 118.3943.16/57,40
98.31/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand114.97 4 126.47 110 118.9743.74/58,10
99.32/DMKÖRNER Adam 2004 2 KK Brand115.26 4 112.07 58 119.2644.03/58,50
100.33/DMPOPELKA Petr   2 KK Brand116.74 10 115.28 4 119.2844.05/58,60
101.34/DMLOUN Matěj 2004 2 Šumperk110.65 10 115.75 110 120.6545.42/60,40
102.20/DSKOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand112.19 12 114.88 54 124.1948.96/65,10
103.21/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná120.53 4 124.91 6 124.5349.30/65,50
104.22/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.75.78 50 90.60 104 125.7850.55/67,20
105.1/ZMANTL Tomáš 2008 2 KK Opava106.84 104 123.61 6 129.6154.38/72,30
106.35/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava78.77 52 77.60 54 130.7755.54/73,80
107. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha80.16 102 80.92 52 132.9257.69/76,70
108.36/DMŠTIBRÁNYI David 2004 2 KK Brand129.25 6 125.68 18 135.2560.02/79,80
109.23/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc88.63 56 82.63 54 136.6361.40/81,60
110.14/U23HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha109.63 106 124.20 14 138.2062.97/83,70
111.37/DMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha90.38 54 95.74 104 144.3869.15/91,90
112. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice96.28 56 96.86 56 152.2877.05/102,40
113.24/DSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno92.10 62 89.60 152 154.1078.87/104,80
114.15/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno100.98 54 107.35 54 154.9879.75/106,00
115.14/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha97.90 68 96.72 62 158.7283.49/111,00
116.15/ZSKUTEK Michal 2006 2 Frol97.02 62 104.36 62 159.0283.79/111,40
117.38/DMZEMAN Šimon 2004 2 SKVeselí104.40 56 118.10 58 160.4085.17/113,20
118.16/ZSBOHATÝ Oto 2007 2 KK Brand114.60 60 101.25 62 163.2588.02/117,00
119.39/DMWESTFAL Mattias 2004 2 Kralupy124.03 60 114.71 64 178.71103.48/137,60
120.2/ZMTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí106.58 206 117.58 104 221.58146.35/194,50
121.40/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha100.91 204 86.76 206 292.76217.53/289,20
  KÁRNÍK Tadeáš 2006 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAAL Štěpán 2001 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít 2000 1 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
107.20 6 113.02 2 113.20 75
2.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
143.13 12 113.20 8 121.208.00/7,168
3.2/DMHANSGUTOVÁ Monika
ŠTÝBNAR Vojtěch
2005
2005
2 Olomouc
Olomouc
167.88 12 155.73 70 179.8866.68/58,962
  ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha82.17 0 83.54 4 82.17 68
2.1/DSBEKOVÁ Kateřina, 2002, Dukla B. BEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.86.37 0 90.39 2 86.374.20/5,168
3.1/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha85.97 2 88.35 0 87.975.80/7,168
4.2/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy93.95 2 88.75 0 88.756.58/8,068
5.3/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec88.58 2 86.77 2 88.776.60/8,068
6.4/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc90.13 0 98.84 50 90.137.96/9,768
7.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.90.45 2 89.58 2 91.589.41/11,568
8.5/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.90.90 2 94.54 4 92.9010.73/13,168
9.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc94.38 4 91.43 2 93.4311.26/13,775
10.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.91.98 2 96.52 106 93.9811.81/14,468
11.3/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor103.28 6 96.96 2 98.9616.79/20,468
12.4/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha91.64 8 94.79 56 99.6417.47/21,362
13.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB93.93 56 95.89 4 99.8917.72/21,662
14.6/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy119.82 10 93.96 6 99.9617.79/21,757
15.3/DMČERVENKOVÁ Amélie 2005 2+ USK Pha108.43 106 99.41 2 101.4119.24/23,453
16.4/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc97.58 4 98.21 112 101.5819.41/23,649
17.5/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc99.83 2 93.76 64 101.8319.66/23,946
18.7/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc106.13 8 103.07 0 103.0720.90/25,443
19.6/DMKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha103.52 4 99.34 4 103.3421.17/25,840
20.8/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava98.61 6 100.24 8 104.6122.44/27,337
21.7/DMHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn100.99 4 106.46 4 104.9922.82/27,835
22.9/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno103.35 2 103.49 58 105.3523.18/28,233
23.5/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 1 USK Pha102.02 4 103.33 50 106.0223.85/29,031
24.10/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha109.50 10 100.28 6 106.2824.11/29,331
25.6/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn108.48 54 107.24 0 107.2425.07/30,529
26.11/DSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy99.69 8 109.71 158 107.6925.52/31,129
27.12/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky102.47 6 110.09 6 108.4726.30/32,027
28.13/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK118.42 10 108.97 0 108.9726.80/32,625
29.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice103.70 6 108.10 106 109.7027.53/33,523
30.8/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB105.96 4 109.16 110 109.9627.79/33,821
31.14/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha114.10 6 107.88 4 111.8829.71/36,219
32.9/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK105.98 6 109.49 4 111.9829.81/36,317
33.2/ZSHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn103.04 10 105.74 62 113.0430.87/37,615
34.10/DMSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha123.25 2 107.30 6 113.3031.13/37,914
35.3/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 2 Olomouc109.03 6 137.53 10 115.0332.86/40,013
36.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK114.33 2 4.00 999 116.3334.16/41,612
37.4/ZSŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice111.29 6 116.99 2 117.2935.12/42,711
38.11/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.113.61 4 100.30 58 117.6135.44/43,110
39.5/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc108.16 10 125.76 6 118.1635.99/43,89
40.6/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice125.89 10 117.99 2 119.9937.82/46,08
41.7/ZSNEKOLNÁ Žofie 2006 2 KK Brand116.69 6 116.40 6 122.4040.23/49,07
42.12/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná110.58 12 124.61 8 122.5840.41/49,26
43.13/DMPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Dukla B.99.05 104 113.54 10 123.5441.37/50,35
44.7/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno119.86 6 107.29 58 125.8643.69/53,24
45.8/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha123.77 4 117.70 56 127.7745.60/55,53
46.14/DMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy125.70 4 158.99 10 129.7047.53/57,82
47.9/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava103.45 54 126.18 4 130.1848.01/58,41
48.15/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc126.30 6 130.71 106 132.3050.13/61,00
49.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc135.65 50 128.74 6 134.7452.57/64,00
50.15/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno125.13 10 132.63 10 135.1352.96/64,50
51.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVS ČB130.01 6 131.98 6 136.0153.84/65,50
52.16/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor146.89 16 128.54 10 138.5456.37/68,60
53.17/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 2 KK Opava164.11 8 132.25 8 140.2558.08/70,70
54.10/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava112.28 58 105.69 54 159.6977.52/94,30
55.18/DMCHROMÁ Nicol 2004 3+ Olomouc144.84 16 142.47 106 160.8478.67/95,70
56.16/DSPOLLERTOVÁ Ema 2003 2 USK Pha102.75 60 110.27 60 162.7580.58/98,10
57.19/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc96.50 106 107.34 60 167.3485.17/103,70
58.11/ZSTŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus112.21 56 108.45 60 168.2186.04/104,70
59.17/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.126.14 56 169.06 108 182.1499.97/121,70
60.12/ZSHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy132.49 58 154.59 64 190.49108.32/131,80
61. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor138.78 56 137.25 54 191.25109.08/132,70
62.20/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc96.82 100 95.97 450 196.82114.65/139,50
63.18/DSKRISTL Anouk 2003 3+ USK Pha123.24 112 1.00 999 235.24153.07/186,30
  JELÍNKOVÁ Sára 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha78.60 0 80.37 0 78.60 75
2.1/U23LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 MT USK Pha79.01 0 79.82 2 79.010.41/0,575
3.2/U23VĚTROVSKÝ Jan, 1997, USK Pha VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha83.94 52 79.52 0 79.520.92/1,275
4.3/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.83.89 54 82.17 0 82.173.57/4,575
5.4/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha82.62 0 91.39 4 82.624.02/5,175
6.5/U23URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk82.34 54 84.12 0 84.125.52/7,075
7. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.86.29 0 85.83 0 85.837.23/9,268
8.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha84.63 4 83.09 4 87.098.49/10,862
9. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha84.48 6 87.65 56 90.4811.88/15,157
10.2/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha84.49 6 95.26 104 90.4911.89/15,157
11.3/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc85.66 6 86.41 54 91.6613.06/16,657
12.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha86.17 54 92.15 0 92.1513.55/17,253
13.5/DSULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava103.55 104 86.24 6 92.2413.64/17,449
14.6/U23MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.91.34 58 92.25 0 92.2513.65/17,446
15.1/VMHAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha92.48 8 92.39 0 92.3913.79/17,543
16.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja91.84 4 90.41 2 92.4113.81/17,640
17.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus90.56 154 88.82 4 92.8214.22/18,140
18. LESKOVJAN Martin   2 Tech.Pha92.44 4 91.89 2 93.8915.29/19,537
19.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.92.66 2 4.00 999 94.6616.06/20,435
20. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy94.96 0 4.00 999 94.9616.36/20,833
21.1/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm93.32 2 88.77 52 95.3216.72/21,331
22.2/DMDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK116.25 2 92.79 4 96.7918.19/23,129
23.7/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha89.00 8 97.12 60 97.0018.40/23,427
24.3/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk94.66 56 93.24 4 97.2418.64/23,725
25.8/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn95.49 2 91.34 8 97.4918.89/24,023
26.4/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha93.84 4 92.96 6 97.8419.24/24,521
27.1/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK94.36 4 100.60 52 98.3619.76/25,119
28.5/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor95.01 4 112.21 4 99.0120.41/26,017
29.6/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov101.05 4 95.74 4 99.7421.14/26,915
30.7/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha91.62 14 96.30 4 100.3021.70/27,614
31.6/DSWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn96.46 4 103.16 2 100.4621.86/27,813
32.7/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB92.60 8 97.61 4 100.6022.00/28,012
33.8/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc95.08 54 95.92 6 101.9223.32/29,711
34.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.108.04 4 101.92 6 107.9229.32/37,310
35.9/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn104.36 6 95.93 164 110.3631.76/40,49
36.10/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha107.84 54 105.67 6 111.6733.07/42,18
37.11/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc128.16 8 112.85 0 112.8534.25/43,67
37.5/VMŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB113.15 64 100.85 12 112.8534.25/43,66
39.12/DMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov108.52 56 108.94 6 114.9436.34/46,25
40.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc123.74 14 114.16 2 116.1637.56/47,84
41.8/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov123.83 14 108.64 10 118.6440.04/50,93
42.3/ZSRETEK Václav 2007 2 Olomouc124.89 62 109.48 12 121.4842.88/54,62
43.13/DMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol121.55 2 118.28 6 123.5544.95/57,21
44.14/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB94.80 152 125.37 4 129.3750.77/64,60
45.9/DSKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn118.00 206 97.68 52 149.6871.08/90,40
46.4/ZSRETEK Toman 2007 2 Olomouc144.77 8 127.87 104 152.7774.17/94,40
47.15/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.102.51 104 110.77 54 164.7786.17/109,60
48.5/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor127.15 64 108.61 58 166.6188.01/112,00
49.16/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc122.21 54 164.14 54 176.2197.61/124,20
50.17/DMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.124.17 56 4.00 999 180.17101.57/129,20
51.9/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha87.32 154 80.07 102 182.07103.47/131,60
  JIRAS Filip 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. SUCHÝ Matěj, 1986, Dukla B. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej, 1979, Dukla B. SUCHÝ Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
113.37 10 106.01 10 116.01 75
2.1/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
117.17 4 115.09 12 121.175.16/4,468
3.1/DMGABRLÍK Jakub, 2004, Olomouc GABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan, 2004, Olomouc MRÁKA Jan
2004
2004
2 Olomouc
Olomouc
137.74 104 139.25 60 199.2583.24/71,868
  KUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
151/0/050/1/027/2/028/1/03/0/03/0/03/0/03/0/0117/4/0118/3/062/1/063/0/0263/7/0265/5/0528/12/0
244/7/043/8/022/7/027/2/00/3/01/2/03/0/01/2/0112/9/0112/9/052/11/060/3/0233/37/0244/26/0477/63/0
346/5/048/1/227/2/027/2/03/0/03/0/01/2/03/0/0114/6/1116/5/059/2/257/4/2250/17/3254/12/4504/29/7
445/5/146/5/017/10/223/5/13/0/03/0/03/0/02/1/0109/12/0107/10/459/4/056/7/0236/31/3237/28/5473/59/8
538/11/243/8/025/4/023/6/03/0/02/1/01/2/02/1/097/20/4104/14/353/10/046/14/3217/47/6220/44/6437/91/12
647/4/048/3/026/3/028/1/03/0/01/2/03/0/02/1/0115/6/0111/10/061/2/059/3/1255/15/0249/20/1504/35/1
750/1/050/1/029/0/028/1/03/0/02/1/02/1/02/1/0119/2/0116/5/059/4/062/1/0262/8/0260/10/0522/18/0
843/6/240/9/219/9/121/5/32/1/01/1/11/2/02/1/0105/15/1101/16/452/6/546/12/5222/39/9211/44/15433/83/24
948/3/048/1/225/4/027/2/03/0/02/1/03/0/03/0/0113/8/0112/8/158/5/059/4/0250/20/0251/16/3501/36/3
1040/11/042/7/219/8/224/3/23/0/02/1/00/3/02/1/099/21/197/17/750/13/046/17/0211/56/3213/46/11424/102/14
1146/4/146/4/124/3/225/1/33/0/03/0/03/0/03/0/0107/13/1102/16/356/7/056/5/2239/27/4235/26/9474/53/13
1246/3/248/2/125/3/127/1/13/0/03/0/03/0/02/1/0112/6/3114/5/259/2/254/6/3248/14/8248/15/7496/29/15
1346/4/151/0/026/2/128/1/03/0/03/0/03/0/02/1/0118/2/1119/1/161/2/061/1/1257/10/3264/4/2521/14/5
1435/15/147/3/126/3/025/3/12/1/03/0/02/1/02/1/094/26/197/23/147/15/152/11/0206/61/3226/41/3432/102/6
1539/6/644/6/123/5/125/3/13/0/02/1/01/2/02/1/093/14/1489/21/1151/8/451/7/5210/35/25213/39/18423/74/43
1641/6/442/4/524/4/123/1/51/1/12/1/03/0/02/0/184/18/1986/22/1343/16/445/12/6196/45/29200/40/30396/85/59
1737/11/344/7/023/6/019/8/21/1/13/0/03/0/02/1/083/37/173/42/644/19/040/20/3191/74/5181/78/11372/152/16
1849/2/049/2/025/4/024/4/13/0/03/0/03/0/02/1/0116/4/1114/7/058/5/061/2/0254/15/1253/16/1507/31/2
1944/4/346/5/022/6/125/2/23/0/01/2/03/0/03/0/0108/12/1103/13/551/12/052/6/5231/34/5230/28/12461/62/17
2047/3/151/0/026/3/028/1/01/2/03/0/03/0/03/0/0116/4/1119/2/060/3/060/2/1253/15/2264/5/1517/20/3
2135/13/337/13/116/12/122/6/13/0/01/2/01/2/02/1/0101/16/490/28/347/15/148/13/2203/58/9200/63/7403/121/16
2243/7/144/7/028/1/027/2/03/0/02/1/03/0/03/0/0105/16/097/19/555/7/147/15/1237/31/2220/44/6457/75/8
2348/3/048/3/028/1/027/2/03/0/03/0/03/0/03/0/0102/18/1105/16/052/11/053/9/1236/33/1239/30/1475/63/2
Oddíl